8 ila 10 Ev projeler

evin 8x10

Boy Oranı ev 8x10 planlama odaların farklı varyantları uygulamak için bu domavpolne kare yeterli en yaygın çözümlerden biridir. Kural olarak, planın bu tip önemli ölçüde planlı yapının yaşam alanını artırabilir bir binanın çatı katı, inşaat içerir. tavan arasında bulunan Tesisler, tam banyo, ama özel bir konfor iobladayut sadece. Bununla birlikte, bazı durumlarda, odnoetazhnoestroenie boyut verileri temsil eden takzhesozdayutsyaproekty.

İlk seçenek iki katlı ev proje olduğunu, boyut olan 8.4 10.2 m bıraktı. Verilen alan pyatyupomescheniyami hariç mutfak, banyo ve yardımcı odaları ile evde bırakmaya yeterlidir. Proje balkonun sıradışı konumu dışında, oldukça standart planirovkukomnat sahiptir.

Bir sonraki projedir Boyut 8 iki katlı evx10 küçük bir açık karayolu ile bir barda birkaç metre uzaklıktadır. Evin planının eksik tavan taban alanı rağmen 4 tam banyo bulunmaktadır. Ayrıca özel anma sıradışı, ama ikinci kattaki odaların düzenlemede iyi bir çözüm değer.

Üçüncü varyasyon, balkon ve "çalışma" verandalar yokluğunda sayesinde farklı olağandışı düzen evde yaşam alanı büyük ölçüde artar. 4 yatak odası yanı sıra yeterince büyük bir çalışma evde geniş bir alan sağlar - Bu düzen çocukların aileler için idealdir.

Evin başka planı balkon ve teraslarda olmadan sundu. Nedeniyle daha az karmaşık kaplama nedeniyle, çok daha geniş bir oda başardı. Bu seçenek evler binasının yapımı için kullanılabilir alan verimli kullanılmasını maksimize tasarlanmıştır.

1

Sonraki modeli ev teras ve balkon ile biraz alışılmadık bir versiyonudur. 3 küçük yatak odası, hem de tam bir oturma odası - kısmi alanının yanı sıra bir teras ve balkon, bir aile için uygundur evin bir dalga tarafından işgal alanı rağmen.

seçenek Evin 8 düzeni boyutux10 m Bir mutfak ve oturma odası ile. Üstelik odaların daha fazla boş alan düzeni oturma odasında ikinci bir ışık gerektirir oluşturun. Bu çözüm hatta küçük alana sahip, sen büyük evin bir anlama olanağı tanır. Bu düzenleme alanı genç bir çift için idealdir: dolap, geniş mutfak varlığı, ciddi verandalar ve balkonlar anlamlı konfor seviyesini artırdı.

Bu model kesim köşeleri olan iki katlı evin ilk forma sahiptir. ploschadyustroeniya feda, mimar alışılmadık bir tasarım yarattı. Böyle bir model planı tasarımı ilginç çözümlerle nispeten düşük maliyetli bir seçenektir.

tesadüf mutfak ve oturma odası ile bir başka ev planı. Nedeniyle küçük balkonlar ve teraslar yanı sıra dolaplar ve yardımcı odaları eksikliği, model düzeni yeterince dört geniş yatak odaları vardır.

İkinci katta büyük bir salonda son projesi olan bir ev haline geldi. Böyle bir planın yapısı tam bir aile için idealdir. Küçük bir teras, büyük bir salon, geniş bir oturma odası yüksek konfor seviyesini sağlamak.

Bazı durumlarda, bodrum katında bulunan ek odalı varyantları. Atölyeler, eğitim salonları, fayda odaları ve hatta garaj önemli ölçüde bölgeyi kaydedebilir veya evinizi uzatmak için.

Evin 8x10 Mükemmel düzeni: projeler

nedeniyle eşzamanlı kompakt ve kapasite çok popüler bir çözümü - 8x10 metre Evi boyutu. Bu boyuttaki yapısı tek katlı ve iki katlı olabilir: her iki durumda da, onun belirgin avantajları vardır.

House'un 8x10 boyutu küçük bir aile ikamet veya konfor ve ferahlık seven hatta bir kişi için idealdir. Bu yazıda iyi plan konut inşaatı boyutu 8x10 düşünün.

Boyut 8x10 konut evin iç düzenleri çeşitli fırsat çok verir. Gerek kaç oda - Bir proje seçerken dikkate evin gelecekteki kiracıların sayısı ve gerçeği aldığınızdan emin olun.

Prensip olarak, 8x10 metre uzayda gerekli tüm odası ve hatta ahırlar yerleştirmek mümkündür. Bu boşluk farklı iç düzenleri için iyi bir kapsam sunmaktadır.

Evlerin 8x10 boyutunda metre projeler yazlık yapımı için uygundur, fakat kompakt yapıları ve kentsel gelişimi için idealdir. Buna ek olarak, şu anda çok önemli bir nüans olacak oldukça ekonomiktir böyle nispeten küçük boyutta bina.

Ev 8x10 hatta yakın oluşturma açısından önemlidir kara küçük bir arsa üzerinde yer alacaktır. Ve buna rağmen, böyle bir evde içi tamamen rahat bir yaşam için gerekli tüm imkanları sunulacaktır. Ve bu düz çatı ile neyi tek katlı ev, ve bir proje makalesinde iyi ve iyi bir ev, çok detaylı.

Video - mükemmel eğilim ile 8x10 ev:

evin yapımı için malzemeler tüm kullanılabilir: ahşap ve tuğla ve köpük / cüruf bloklar, taş. Buna ek olarak, evin alanı sayesinde bir araba için bile bir garaj karşılamak için yapar.

Bir evde balkon veya teras, kapalı ve açık her ikisi de olabilir. sadece yaz tatili için ya da ek oda olarak: Size bu alanı nasıl kullanmak istediğinize bağlıdır.

tek kat oldukça iyi alan mümkündür anda, gerçekten, hayat iç çözümleri ve tasarım fikirleri bir sürü getirmek. Bir kat olan konut ev 8x10 planlama özelliklerinin ne olduğunu bulun.

durumda konut ve ekonomik bölge için evin tüm alanını bölmek için gereklidir: ve planlaması yaparken bu zaten bir başlangıç. Hesaba her ev için kişisel gizlilik bölgelerinin tasarım almak önemlidir.

mükemmel eğilim ile 8x10 katlı ev

o yer kazandırır ve tür iç mekanına daha modern vermek: Mutfak ve yemek odası, durumda birleştirmek için daha iyidir. bu ortak alanın alan 10-12 metrekare olabilir. Hatta 4-5 kişilik bir aile için yeterlidir m.

Evin merkezinde, hane tüm üyelerini bir araya gelecek: yemek salonuna sonraki yüklemeye Esansiyel. Bazen oturma odası da oldukça mümkündür ve hatta çok rahat mutfak ve yemek odası ile birlikte.

kişisel planlama Odalar sonra kalan boşluk, banyo, giyinme odası, depo ve kazan dairesi ayrılmıştır.

Ev 8x10 araştırılmış planı hepsi iletişim, mühendislik ağları üzerinden gidecek nerede ve nasıl hakkında tüm bilgileri içermelidir. ve güç kendi kaynağından - evde yaşamak için herhangi bir iklimde ve her türlü hava ideal olarak, kendi bireysel ısıtma, kendi suyu temini, kanalizasyon güçlük olması gerekir emin koşullar altında rahattı. Ama son aktivite, prensipte, oldukça birbirinin kamu elektrik şebekesi. o elleriyle bir kulübe çatı ile çerçeve evini nasıl göründüğünü iyi Fakat, bilgileri anlamanıza yardımcı olacaktır.

Kendi elleriyle bir kalça çatı ev yapmak için anlamak isteyenler için, bağlantı vermek gereklidir.

Ayrıca çatı örtüsü daha daha iyi bilmek ilginizi çekebilir.

İki katlı 8x10 evin planlama alanının özelliklerini göz önünde bulundurun.

şöyle Bu durumda, çoğu zaman iç odalara dağıtmak:

İkinci katta tamamen özel oda altında kaldırılır: Sözde özel alana. Misafirler bile gelmedi genellikle yoktur. Ve birinci katta ortak odası ve bir depo var.

Evin düzenli dikdörtgen olduğunda En elverişli,: kullanımı çok kolaydır ve zorluklara neden olmaz böyle bir binada iç planlamak. Ama ev kompleksi şeklin iç tasarımı en iyi deneyimli mimar veya tasarımcı.

Kesinlikle kaliteli rahat merdiveni, güvenli çocuğu gerekir: bu soru hakkında dikkatlice düşünün. Buna ek olarak, ikinci katta, belki birden fazla kendi banyosu olması gerekir.

Eğer ev çocuklarda yaşamak yoksa bir ofis ikinci katında veya yaratıcılık üzerine takılabilir. Gerekirse bütün birçok kıyafetler için yeterli alana sahip kişisel giyinme odası genişletmek de mümkündür. Ve bu vakıf bu makalede ayrıntılı bir çerçeve ev verilen yükselişi için gerekli bu.

mevsimlik yaşam için tasarlanmış bir kır evi 8x10 planlama özelliklerini düşünün.

Bu tür bir yapı, açık ve serbest iç alanı maksimize edecek şekilde dizayn edilebilir. yazlık vakit beri sadece yaz aylarında ve hafta sonları olacak şey onun içinde her hane için capitally donatılmış özel odalar varlığı.

mükemmel eğilim ile 8x10 Cottage

Ön kapı hemen oturma odasına açılmaz için özel vestibül vardır caddesine yerleşim alanı kapalı olan çit. Ama kapalı sundurma, vestibül ve yapamazsanız.

merkez oturma odası daha fazla dikkat edin. günün en oturma odasında olacak böylece yazlık ev, arkadaşlar ve aile ile rahatlatıcı ve vakit geçirmek için gereklidir. Bu oda geniş, aydınlık ve rahat olmalıdır. Evin sahibi eş zamanlı, ev hazırlamak ve arkadaşları ile iletişim kurmak mümkün olacak, bu durumda: mutfak oturma odası birleştirmek daha iyidir. Ayrıca, bir veya iki yatak odası donatın ve misafir odasını düşünmek.

yazlık ev 8x10 üzerinde Bir banyo yeterli olacaktır. Bunun yerine, bir tam banyo, bir duş kabini yükleyebilirsiniz: o bahçe işten sonra toz yıkayıp için yeterli olacaktır. Evin tasarımı seçilmesi, evin altına vakıf türleri için dikkat edilmelidir.

İlk adım doğru gelecek ev yer alacaktır yere bina belirlemektir. konumu seçimine buna da planlama bazı nüansları olarak, pencere yer alacak bağlıdır.

Kalıcı sakinlerinin sayısına ve genellikle insanlar yatak odası ve banyo yapmak ne kadar bağlı olacaktır ziyarete geldi. Tabii ki, 8x10 ev büyüklüğünde kendi ülkesinde insanların çok sayıda daimi ikamet sağlamaz açıktır.

videoda - 10 2 katlı 8 planlama:

Eğer ruh ve sağlık üzerinde olumlu bir etkisi oldu yükselen güneş, sabah uyandığında olabilir: Yapı hikaye planlanmaktadır gelirse, onun yatak odası yüzü doğuya ya da güneye pencereleri daha iyi olur. oturma odası ve çocuk güney veya güney-doğu bakmak iyi: bu durumda, oda her zaman güneşli, aydınlık ve eğlenceli olacak. Ayrıca en iyi paylaşılan Odalar batıya çıkıp. Evin mikroklima üzerinde olumlu etkisinin iç Bu düzenleme, ve iyi hava alışverişini teşvik edecektir. Her ev için ev için döşeme temeli onların dikkat etmelidir aynı zamanda, sağlam bir temel ihtiyacı vardır.

Alan 8x10 evde yardımcı olacaktır Birkaç yararlı iç daha ferah hale getirmek için.

Aslında, kesinlikle, 80 metrekarelik konut alanını konuşan. metre - daha kentsel standart iki odalı bir daire. Oldukça iyi alanını görünüyor. Her bir proje: verandalar ve diğer gerekli tesislerin - Ancak, kullanılabilir alan Kazan donatım, yardımcı odası, belki ihtiyaç tarafından "tüketilen". Bu nedenle, sonuç değil 80 kullanım alanı metre, ancak daha azdır.

Ancak, evin bir zemin kat alanının varlığı önemli ölçüde artacaktır. Bu uygulamada, genişleme alanı düşünün ve o planlarken hemen bırakmaya arzu edilir. Bu durumda, kazan dairesinde, kiler, yardımcı odası için yeterli alana sahip olacak ve oturma odalarında bu alanı almak zorunda değilsiniz.

videoda - nasıl alanını genişletmek için:

Çatı katı varlığı da yaşam alanını artırmak için yardımcı olur. Bu seçenekten daha fazla isterseniz ev tasarımında tavanarasının üstyapının ihtimaldir. Eğer karar verirseniz Ve eklenti tavan, böyle polucherdachnogo tip yerleştirilmesi özel bir çekicilik var ve çocukların fiyatının gözde mekanı haline olacağı unutulmamalıdır.

Biz ev 8x10 alışılmadık düzeni kabul var. Gördüğünüz gibi, konut boyutu gibi projeler yaparak, farklı düzenleri yeterince büyük bir sayı olabilir. Bizim makalede ileride evin düzeni karar vermelerine yardımcı ve eğitimli bir karar söyleyecektir.

 • Yükleme.

peyzaj tasarımı hakkında bilgi portalı. Yazarlarımızın görev sitenin nasıl fotoğraf ve video talimatlar ile, detaylı bir şekilde anlatmak.

Tek katlı ev 8 10 - maksimum konfor, rahatlık ve genişlik

şehir dışında Yaşam, kesinlikle birçok avantajı vardır. Eğer hareketli metropolde yaşayan sıkıldıysanız, sen rahat, ama küçük yazlık için daire değiştirmek gerçekten doğru çözüm olduğundan emin olmak istiyorum. küçük illerde değil, aynı zamanda büyük şehirlerde sadece talep tarihinden kırsal mülk için. Her geçen gün daha iyi gelişmiş altyapısı ile köylerde donatılmış orada vardır ve tüm bu tam bir yaşam için gereklidir.

teraslı Bungalov

Aceleniz ve iyi bir bütçe sol varsa Tabii ki, oluşturucudaki hazır bir ev satın gelemez. Ancak tüm insanlar bu seçenek kabul edilebilir düşünün. Öncelikle, bir anahtar yapısı evin kendisi maliyeti kat kat daha değerli olacaktır. Ayrıca, projenin bir kendini gerçekleştirme seçerek, hatta en cesur fikirleri, hayalleri ve planları gerçekleştirmek için muazzam bir fırsat var.

Küçük ama şirin tek katlı ev planı

Kendi proje oluşturun veya hazır bir seçim?

Kendi ev inşa düşünerek, o zaman, tabii ki, gelecekteki binanın birinci taslak geliştirilmelidir. Bu görev hızlı ve doğru bütün hesaplamaları tutun ve tercihlerinize ve isteklerine göre bir taslak oluşturmak mümkün olacak deneyimli mühendis ve mimarlar, omuzları üzerinde yatıyordu en iyisidir. Ama bir kural olarak, bu tür uzmanların hizmetlerin yeterli değildir, bu nedenle herkesin can onlara izin. Ama bu durumda bile sorunu çözmek için alternatif bir yol yoktur. İnternette sitenin özelliklerine hazır çizimlerin çok sayıda. Onlar, kompakt boyutu rağmen, oldukça geniş ve rahat olabildiğince tek katlı evler projeler yüksek talep vardır. Bu yazıda işlerinde kullanılabilecek en popüler inşaat şeması için seçenekler yanı sıra malzemelerin bakacağız.

kereste 8.8 10.8 Evi

tek katlı evlerin avantajları

Hatta bazı on yıl önce, topluca çoğu insan önemli bir alanı işgal iki katlı bir konakta, inşa ediyorlardı. Küçük, tek katlı evler sadece daha uygun fiyatlı, ama onların pratiklik ile ayırt edilir çünkü Ama bugün bu eğilim, düşüş yavaş yavaş olduğunu. Diğer şeylerin yanı sıra, aşağıdaki avantajları dikkati çekiyor:

  • kompaktlık. konutlar için, 8 ila 10 özelliklerine benzer, ancak iki katlı ev için daha kat daha az alanda gereklidir. Büyük bir siteniz olsa bile, o zaman serbest bölge, garaj yapmak bir sundurma veya oyun alanı ile rahat bir veranda inşa etmek mümkün olacaktır.

teraslı Proje evi - Bir ölçülen eğlence kırsal için gerekenleri

 • işlevsellik. Modern tasarımı sorunsuz birlikte bile büyük bir aileyiz evlerin gerçekten başarılı projeler oluşturmanızı sağlar. Bu etki alanı uygun organizasyon yoluyla elde edilebilir.
 • ekonomi. tek katlı binaların inşaatı değil birçok materyal ve böylece kaynak gerektirecektir için iki katlı inşaatı ile karşılaştırıldığında. Evin operasyon ve bakım birkaç kat daha ucuz mal olacak olması da unutulmamalıdır. Sadece kendi amacı için kullanılan ve kazanlar için yakıt için geçerli fiyatlar verilir kullanışlı alan ısıtmalı olacak, bu avantajı en acil biridir.
 • mimari çözümler çok çeşitli. Geçen yüzyılın ortalarında, hepsi tek katlı çerçeve evin ikna edildi - bir çatı ile bir karton kutu benzer bir şeydir. Ama bugün her şey büyük ölçüde değişti ve bu tür yapıların uzun tasarımı ile değil aynı zamanda uzantıları, revaklar, garajlar ve tavan araları, her türlü inşaat çözümleri, çeşitli sadece karakterize edilmiştir.

Hızlı, ucuz, dayanıklı - bir katında Çerçeve ev

 • inşaat çalışmalarının zamanlaması. bu evlerin yapımı oldukça sermaye tesislerinin yapımı daha en az yarısı zaman alır. Zaman, tek katlı çerçeve evini çalışıyorsa - Bu ne ihtiyaç vardır.

detaylı liste inşaat alanında deneyimli bir uzman ile yakın istişare halinde bulunabilir yukarıda 10, 8 evlerin değil tüm avantajlarını vardır. Onların yeteneklerine güvenen, ve bu iş deneyiminiz varsa, çete ustalarının katılımı olmadan, kendi elleriyle proje ile devam etmek çekinmeyin.

İnşaat malzemeleri: olası seçenekleri

Tek katlı tuğla ev çok çeşitli malzemelerden inşa edilebilir. Bu tip Tesisler özellikle pratik, hem de yüksek hızlı tempoda inşaatı bulunmaktadır. en ekonomik seçenek Gaz bloklar arasında yapıdır.

ormanın ortasındaki rahat yazlık - bütün bu ekoloji güzel bir ortamda yaşam için gerekli

blokların boyutları boyutları çeşitli olması nedeniyle aslında, sen malzemenin en uygun parametreleri seçebilir. Buna ek olarak, bir çerçeve evi var aşağıdaki özelliklere dikkat çekicidir:

 • önemli bir temel oluşturmaya gerek yoktur. bir katında evin tasarımını seçme, otomatik binanın altında büyük bir temel oluşturmak için ihtiyaç kendinizi mahrum edecek. Bu hafif yapılar, hem de malzeme kolaylığı (genellikle, bir köpük veya gözenekli) kaynaklanmaktadır.
 • çevresel performans dayanıklıdır. "Kılıflı" malzemesi, ısı izolatörü, bu nedenle don doğru hesaplama çerçeve yapısı, hatta yılın en soğuk zamanında evin sıcak ek alanlar sağlayabilir.
 • dayanıklılık. Çerçeve evin yaklaşık 40-50 yıldır size hizmet verecektir. Bugüne kadar, tek katlı evler onların dayanıklılık ve güvenilirlik ile karakterizedir 8 10 yüksek kaliteli malzemeler, projeleri.
 • kullanılabilirlik. Bu tür tesislerin inşaat tuğla veya ahşap nesnelerin yapımında kıyasla daha uygun bir seçenektir.

Çerçeve ev 8x10 Çizim

Buna ek olarak, bir bardan dikkati çekiyor ve ev sahipliği yapmaktadır. büzülme - ahşap yapıların kalite özellikleri göz önüne alındığında, onların önemli özelliği not edebilirsiniz. Bitmiş binanın daha fazla ağırlık, uzun vakıf çökme süreç olacaktır. Tabii ki, nihai karar sadece sizin için, ama her durumda, o kuvvetle daha iyi olduğunu söylemek mümkün olacaktır yetkin profesyonelleri ile seçim görüşmek için tavsiye edilir, ancak hiç ne size özel olarak vermektir.

Tek katlı evin 10 8 yapımı düşünmek, en hazır olacak ve tüm yolcular için yeterli alan olması ne kadar geniş bina düşünmez. Sen olmasaydın sadece bir kat, bir tavan ile donatılmıştır evler projesiyle tanışırız esastır. Tavan Arası - bir yaşam alanına sahiptir loft bir türüdür. Tabii ki, bu tam bir ikinci kat değil, böyle bir çözümün uygulanmasının size çok az zaman ve kendi mali gerektirecektir. ideal bir seçenektir rahatlama için tavan veya oturma odasında yerleştirmektir.

bir çatı ile rahat bir ev

kullanışlı ve çok fonksiyonel düzeni ile, aynı zamanda büyük ve geniş bir yatak odası inşa edebilirsiniz. En iyi hayallerindeki bir evin fikrinizi uyacak birini bulabilmesi Seçenekler şemaları ve proje çizimleri bugün gerçekten çok fazla. skeçler aramalar başarılı değilse veya onların aile yuva gerçekten bireysel olmak için, o zaman en kısa sürede yaratacak mimar ve tasarımcılar başvurmalıdır gerçekten eşsiz bir projedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 + = 14