Avlu fotoğraf

avlu oluşturmak için lüks fikirler

Bir "izin günü çalışma alanı" ve yaz çalışma kamplarında olarak, bir - Uzun yıllar boyunca, insanlar sebze ve meyve tarımı için özel bizim banliyö alanları kullandık. Son on yıl içinde, bahçe manzaralı kullanımı çok değişti: güzel çimler, enfes pergola, çardaklar ve bahçe salıncak vardı.

rekreasyon estetik uyum orada burada bahçe estetik ve bahçe ve çalışmalarında iç içe ve tamamen yerini aldı.

Günümüzde özel ilgi sahibi ve dünyanın gürültüsünden dinlenmek ve ziyaretçilerin almaya olabilir verandada rahat bir yazlık yaratılmasıdır.

Avlu - ev küçük kaplı iç açık hava avlu bitişiktir. çeşmeler ve şelaleler, ötücü, pahalı vazo, kilim ve yastık ile hücreleri - İspanyolca ve sanat beraberlik avluları ödünç Güzel veranda adı böyle alanlar onun tantana ve refah isabet antik ve ortaçağda, kökleri vardır.

Bizim günlerde, veranda onun banliyö dönüm konfor ve rahatlama fikri üzerine tarzı ve eşsiz köşesinde orijinal düzenlemek için izin verir peyzaj tasarımının bir unsuru olarak kabul edilir.

Kendi elleriyle yazlık bir veranda oluşturun oldukça gerçek. Önemli olan - Ülkenin köşesine gerekenler karar vermek. Katı yatırıma "yoktan" den - amacı ve boyutu ve malzemelerin ve maliyet bağlı oldukça farklı olacaktır.

1

Farklı yerlerde - Farklı ve veranda

klasik sürümü veranda konum - doğrudan evin arka duvarından. bir kapı varsa, kolaylık defalarca artar: Kolayca girebilir ve bystro.vynesti ve hazırlanan yemekler ve yemekleri ve eğer ihtiyaç - ve mobilya kaldırın.

sağ ön kapı dışında rahat köşe sizinle ülkede yaşayan tek kamyoncular veya yaşlı yakınları için uygundur. Güzel çiçek düzenlemeleri Göze hoş ve gerekirse kapının yakınlık hızla evin içine girmek için, etkinleştirmek.

Evde veranda duvara bağlamak için bunu yapamazsınız (veya arzu) ise, özel olarak ahşap veya plastikten yapılmış sabit çitler inşa meraklı gözlerden korumak, herhangi uygun bir yerde sağlayabilir. Dayanıklı döşeme, doğru mobilya aldı ve aksesuarları veranda mutlu aile tüm serbest zaman olacağı tam ekstra oda yapacaktır.

Çit dikdörtgen olmak zorunda değildir. Sadece burada böyle değişik şekilli ve pürüzsüz eğrileri senin veranda bütün bahçenin bir vurgu yapabilirsiniz.

Bir veranda bahçe ortasında özel olarak inşa edilmiş bir platform sağda konumlandırılabilir - dinlenme ve rahatlama için büyüleyici bir köşe olsun.

bazen de geceye süren bir dost toplantıları, için, veranda kulübe inşa banliyö bölgesinde herhangi bir yere yerleştirilebilir. Zorunlu önkoşul rahat akşam ve gece konaklama - sağ aydınlatma ve sadece gölgelik ideal konumlu aydınlatma altında.

Bu veranda yer, dışarıdan hiçbir rahatsız edici gürültü herhangi ilginç görünümü ulaşamayacaktır bahçe, uzak bir köşesinde seçim yapabilirsiniz. Bu bulun veya 2-4 metrekare alanın bırakın, iki sandalye veya koltukta kaplama ve yer tablosunu yapmak yeterli. mekanda emekli ve romantik yaz geçirmek için hoş olacaktır.

Bir aile için veya yer biraz daha geniş alana bulmak için arkadaşlarıyla toplantı için. Güzel bir çim, doğal peyzaj, yapay bir gölet veya havuz - iki tercihen görsel gizlilik üzerine veranda, bir şey şirkette dinlenmek için eğer iyi seçenek sadece görünümü olacaktır.

Avlu, hem de banliyö bölüm kendisi - sahibinin tatları uygulanması. Diğerleri bile az tahammül edemez ise Birisi, dekorasyon bolluğunu sever "gereksiz saçmalık." Eğer verandada konforlu ve rahat hissetmek ana şey - Avlu herhangi bir tasarım unsurları kabul ediyoruz.

Nasıl yazlık veranda dekore edebilirsiniz?

Şık ve neşeli bol bitkiler yatay yüzeylerde hem ve dikey bölümleri ile veranda tırmanma bitki ve tencere olun. Özellikle renk düzeni her zevke almak kolaydır.

Başlangıçta zemin vazolar ve bahçe figürleri ile tam sıradışı duvar dekor görünüyor. Böylece veranda düzenlemek veya ulusal tarzı Retro tarzı, bunu bir peri veya egzotik bir tat verebilir.

sofistike ve yaz cazibesi yeşillik ve çiçekler ile iç içe kemerler ve pergola vardır. banklar ve sandalyeler üzerinde bir dekoratif yastıklar konfor ve rahatlama ekleyin.

Bu Barbekü için ideal bir veranda vardır. Ve sabit veya taşınabilir, fark etmez. Eğer gebe tarzı ile tutarlı olduğunu Önemli olan. Göreceksin - barbekü varlığı derhal ailesi ve arkadaşları toplamak için popüler bir yer haline veranda dönüşümü.

Giderek yazlık veranda, bahçe salıncağı içerir. Bu gizlilik verir harika bir fikir, bir kitap okumak veya onun gözleri kapalı, düzenli sallanan hafif altında rüyalar teslim olduğunu.

Avlu - sonsuz yaratıcılık için bir yer ve fantezi uçuş. Yatak, dere, şelale, kaya bahçesi ve dağ bahçe, bir gölet ve bahçe figürler, romantik ışıklar Güneş - peyzaj tasarımının iyi seçilmiş elemanlar sizin veranda ek çekicilik ve cazibe verecektir.

Ülkede Avlu: düzenleme ipuçları ve kendi elleriyle 80 derece rahat fikirler

veranda tasarımı geleneksel sürümüne rahat yazlık

Ülkede Avlu, fotoğrafları ona her yönden veya kısmen çit çevrili, dinlenmek için rahat bir yer ile donatılmış olup, aşağıda görülebilir. Avlu - Bu bir yenilik, eski zengin hala mevcut bu tür mimari elemanlar değildir. Günümüz dünyasında, veranda bahçe Akdeniz ülkeleri ve Latin Amerika, yıl boyunca güneş ve sıcaklık önemli bir özelliktir. Son zamanlarda, banliyö alanları ile sakinleri de mimarinin bu elemanını çok ilgi vermeye başladı. Bir türde olanlar bazen veranda teras benzer, bu nedenle bazı kişiler bu bir ve aynı olduğunu düşünüyorum. Ancak iki tasarımlar arasındaki farklar hala orada.

Teras yeryüzünde her zaman daha yüksektir. Evin ayrılmaz bir parçasıdır ve kafes formunda sınırlamaları vardır. Avlu aynı - bu yerel alan bir parçası. Bugün Veranda popülerlik peyzaj tasarımının gelişimine kaynaklanmaktadır. Buna ek olarak, eğlence için rahat bir yer gibi sıcak yaz aylarında çok yararlı olabilir. Güzel veranda - oturma odasında harika bir alternatif. Sıcak aylarda misafirler çok daha keyifli çiçekler ve doğa ile çevrili temiz hava, almak.

muhteşem panoramik manzaraya sahip küçük veranda

bir gölgelik altında geniş veranda yağmur ve güneşten sizi kurtaracak

Yeşil bir bahçe içinde yazlık veranda

Hatta küçük bir platform üzerinde dinlenmek için rahat bir veranda ağırlayacak

Bu amaçla, banliyö veranda gelişmekte hangi olmadan bayram imkansızdır, her gereklidir.

Tasarım Patio tüm aile bireyleri ve fırsatlar topraklarının tercihlerine göre seçildi. Hemen hemen tüm çiçek yatak, küçük çeşme, çalılar ve ağaçlar ile çevrili dinlenme bu yerlerin.

Dacha genellikle veranda inşa:

 • açısı, ana yapı bir "P" ya da "D" olması durumunda şekilli;
 • çok seviyeli;
 • balkon;
 • barbekü ile veranda;
 • Evin arka duvarı;
 • girişinde geçit;
 • veranda-solaryum.

Evin çevresinde avlu donatmak, bu siteyi bitişik evlerin uzantısı sağlar. "P" veya "T" biçimli formu Açıkçası bu durumda birçok taraftan korunduğu zaman açısal veranda Advantage.

tatilciler ile veranda gelen bu doğru oturma odası veya evin herhangi bir başka odaya girmek için bir şansı vardı bu yüzden sitesi mimarisinin Böyle bir eleman olarak tasarlanabilir. Örneğin, ofiste çalışan, sahibi biraz mola ve yalnızlık ve doğanın keyfini havaya gidin.

yazlık rahat bir veranda

yazlık köşe koltuk veranda

Terasta Biyo-şömineli Avlu

şömine ve çatılı lüks veranda

ülkede bir havuzlu Avlu - bu da mükemmel bir seçenektir. veranda alanında, gür yeşillik tatil manzara ile kombine küçük yapay gölet için ideal ideal kırsal kaçış oluşturun.

tatilcilerin gölge ve güneşin tadını çıkarmak için fırsat için, otomatik veya manuel hızla çekin veya kaldırmak olabilir bir geri çekilebilir tenteyi yüklemeniz gerekir. Böyle bir gölgelik nem sert hava korumak ve sıcak direkt güneş ışığı tarafından edecektir.

sakinleri ve misafirleri avlu çiçek yatak ve banklar çeşitli tarafından memnuniyetle dışında Daha yakın zamanlarda, şimdi bu rolü güzel ve rahat veranda geçit tarafından oynanır. Oturum dekore edilebilir:

 1. Minyatür çeşme;
 2. Orijinal alp kayar;
 3. alçı veya bronz heykeller;
 4. çiçek yatakları;
 5. Modern şık çit.

Mükemmel çevre düzenlemesi ile yazlık bahçede Avlu

Açık bir şömine ile veranda ve çalılar yüksek yeşil çitlerle çevrili

Birkaç şezlong ile İngiliz tarzında Avlu

teraslar için Standart dışı çözümler

Bazı kır evleri de cephenin bir dekorasyon olduğu uygun çok düzeyli veranda, olurdu böyle bir durumda çok küçük bir alana sahiptir. teras alanında dinlenme gibi bir yer düzenlemek için izin verirse mükemmel bir çözüm balkon veranda olduğunu.

Çatıda Veranda - bu evin küçük bir bölümünü ve çatı düz ve oldukça geniş bir alandır bir durumda zor bir karar. Yalnızca dinlenmek, güneşlenmek ve hatta bir bitkiyi koyamazsınız. Ancak, bu tür bir bölgenin bir düzenleme kurucu maddeleri ile önceden sürecini gerektirir.

Herhangi bahçe vurgulamak büyük bir arsa üzerinde özellikle ilgili olan bir barbekü, bir veranda olacak. Her peyzaj tasarımı pişirmeye et, sebze, balık ve diğer gıdalar kızartmak mümkündür en uygun ekipman seçebilirsiniz. piknik bugün için böyle cihazların blago aralığı alışılmadık genişliğindedir.

barbekü ile Akdeniz tarzında Avlu

Avluda Küçük şirin veranda meraklı gözlerden teslim

Sabit bir şemsiye altında Açısal kır evi veranda

Ülkede karanlık hasır mobilyalar ve biyo şöminelerle Avlu

kafes gölgelik altında Bahçe veranda

hasır mobilyalar ve büyük bir şömine ile Avlu

hasır sandalyeler, küçük masa, mini kanepe ve hatta bir hamak olabilir evin önünde misafirperver köşe tamamlayın.

İpucu: bu bütün manzara olacak yağma yapraklar dökülüyor gibi bir veranda parke etrafında bitkiye tavsiye edilmez. Biz günlük olarak bu bölgeyi temizleme uğraşmak zorunda.

Eğer bir veranda inşa etmeye başlamadan önce, sahibi yerinde doğru yeri seçmeniz gerekir. Genel bir kural olarak, onun için ev ve bahçe arasındaki alanı tahsis. konut inşaatı tasarım aşamasında hala nedenle, gelecek sahibi o kendi elleriyle ülkede bir veranda düzenlemek mümkün olacaktır yere tekabül uçağa sağlanmalıdır.

Modern bir veranda gibi görünmelidir nasıl bir fikir sahibi olmak, bu mimari yapıların çok farklı fotoğrafları yeniden gözden geçirilmesi gerektiğini. İsteğe bağlı olarak internetten resimdeki gibi bir tişört için tam olarak her şeyi tekrarlamak, sen fikirlerin sadece birkaç ayrıntı ödünç alıp kendi bir şeyler ekleyebilir.

veranda, bunlardan birini seçebilir dekorasyon için çeşitli tasarım tarifi vardır:

 • kırsal tarzı - pitoresk pergola, hasır mobilya, ahşap banklar;
 • Japon tarzı - taş döşeme, bambu süslemeleri ve bonsai;
 • Akdeniz tarzı - beyaz elementler, ahşap taban, pişmiş saksı;
 • Mağribi tarzı - parlak renkler tasarım, katta renkli etkileyici mozaik.

kır evi tarzında veranda alanı

yazlık veranda tasarımında Japon tarzı

endüstriyel tarzda Ülke evi veranda

geri kalanı için ideal bir yer ev "U" harfi şekline sahiptir alanda elde edilir. Bu gözlerden uzak bu mağarada oldu meraklı gözlerden kapandı ve veranda alanında planlanmalıdır. Yapılar tamamen düzensiz sıkı geometrik (dikdörtgen, daire, oval), herhangi bir şekle sahip olabilir.

Önemli olan bu neşeli ve rahat bir oldu gibi bir yerde kalmaktır. Bu "cennet" için sahne dış özellikleri ve ayrılmış fonların uygun olarak seçilir. Evin çok lüks ve pahalı ise ve veranda buna uymak zorundadır.

Ev sahibi bir veranda düzenlemek için nasıl bilmiyorsa, o profesyonel tasarımcıların yardım almalısınız.

İpucu: doğru gelecek veranda boyutunu belirlemek için, maksimum sayıda kişi ziyarete geldi tahmin ve her odada en az 3 m2 olan en böylece bölgeyi hesaplamak gerekir.

Güzel bir Akdeniz tarzı veranda dekore

tasarım banliyö veranda romantik Eski püskü şık

İngiliz tarzında yazlık Modest veranda

Nasıl bir veranda yapmak - dönüm noktaları

teras alanı mümkün olduğunca rahat için, tüm detayları ile düşünmek gerekir. Bakım sadece manzaranın çekilen olmalıdır, ancak aynı zamanda parçayı ve baz pedini kaplama malzemesidir.

kum, çakıl ve genleşmiş kil olan Dökme malzeme, kaçınılmalıdır. Birincisi, rahatsız bir yüzey üzerinde yürümeyi. İkinci olarak, temizlik çok zordur. Bu vakıf açmak için en iyisidir:

 1. kiremit kaplama;
 2. klinker tuğla;
 3. granit;
 4. doğal taş;
 5. Beton levhalar.

çakıl yerini alabilecek Standart kiremit veranda alanı

veranda altında Bahçesi masif taş levhalarla döşeli

döşeme kaplaması ile veranda Standart platformu

Bu malzemelerin herhangi bir çözelti ya da bir kuru yöntemle üzerine döşenebilir. En uç bir durumda, montaj tabanı için antiseptik bileşimleri ile emprenye edilmiş malzemelerden yapılmış ahşap döşeme kullanabilir. Ama ahşap zemin hala yukarıda sıralananlar herhangi sürece hizmet edemez unutulmamalıdır.

teras alanı için seçilen yaklaşık 15 cm derinlikte çim kurtulmuş olmalıdır. Kir tabakası iyi sıkıştırılmış olması ve yabani otların çimlenmesini önleyecek herbisit, işlem. Üst çevre sınır süslemeleri gerektiğini kum veya çakıl ve daha sonra bir baz yerleştirilebilir bir tabaka dökmek gerekir.

İpucu: tabanını takarken, farklı malzemeler, renkler ve şekiller bir kombinasyonunu kullanır. Örneğin, bölgenin merkezi doğal taş veya döşeme kaplaması ve kayalar çerçeveleme işareti ile kaplıdır. Dinlenme bölgesi için uygun şeritler, ana madde ile kombine edilebilir.

oturma alanı günün herhangi bir saatinde işlevsel oldu için, onun ışık bakmak gerekir. İşte bu çok özgün bir görünüm ışıkları ve bahçe fenerleri olacaktır. Aydınlatma veranda bitişik evin duvarına yerleştirilebilir.

Bir ülke tarzı perişan-chic üzerine geniş pişmiş toprak veranda

Ahşap platformu aynı zamanda bir tatil seçeneği veranda için uygundur

Ülkede Avlu: iyi resim peyzaj seçenekleri

Tüm yolcuları rahat etmek için, veranda alanı hem gölgeli ve güneşli alanları sağlamalıdır. gibi bitkiler, tırmanma örmek olacaktır dekoratif tente veya pergola yükleyebilir gölgeler oluşturmak için:

Kamp daima yeşillik bir sürü ile ilişkilidir. Bu durumda, yeşillik sarma maskelemek istediğiniz zaman en uygun oldukça çekici bir duvar değildir. duvar biçimi bakımından mükemmel ise, çiçekli kapları veya tencere asılı tersini vurgulamak gereklidir. Sitenin köşelerinde o selvi ve lavanta ile küvet koymak için tavsiye edilir.

dekoratif üzüm çalıştıran çerçeve üzerinde çardak hafif bir dokunuşla Dachnoe veranda

güzel çevre düzenlemesi ile bahçede rahat bir veranda ve çiçekli bitkilerin bolluğu

kozalaklı ve çiçekli bitkiler ile modern bir tarzda Açısal sayfiye veranda

şaşırtmalı, çinileri ile dönüşümlü, birkaç küçük çiçek yatak ayarlayabilirsiniz. Bunun yerine küçük, bir büyük çiçek bahçesi veya veranda oluşturmak için bölgede bile bir ağaç inşa edebilirsiniz klumbochek. güneşli bir günde ağacın gölgesinde şezlongda yatan dinlenmek için güzel.

kaldırılması evinden bulunan Veranda, gizlilik ortamı yaratmak ve rüzgardan turist koruyacak yüksek çalı zonlu edilmelidir. doğa ile yeniden, can sıkıcı sivrisinekler cam gazebo korunmak için gerçekçi. Zengin insanlar böyle bir zevk gelemez.

Yeşil Bahçe veranda Minyatür kır evi - doğa severler için mükemmel bir seçenek

avize kadar iyi banliyö veranda ve plaj tarzı elbise böyle bitkiler için

veranda etrafında dikilen Küçük mazı göze hoş olacak

yazlık veranda yenilenmesine faydalıdır İpuçları

 1. meraklı gözlerden banliyö veranda korumak için,, pleksiglas plastik veya metal çerçeve kullanabilirsiniz. kesinlikle askeri konularda uygun ince kumaşın hayranlar.
 2. veranda için bir konum seçin ya da küçük bir tepe üzerinde kalmaz veya düz arsa üzerinde. Aksi takdirde, yağışlı buraya zamanında nemli olacak.
 3. Site, bir drenaj sistemi ve yağmur suyunu sağlamanız gerekir, böylece bir tepe üzerinde bir veranda düzenlemek için izin vermiyorsa.
 4. Minyatür gölet inşa edilebilir, büyük bir kase veya bebek banyosu ve süslemeler bu tür mini gölet, bir nilüfer ve dekoratif kurbağa olarak hizmet verecek toprağa kazılmış. oluşturarak büyük bir gölet ve yüzme havuzu profesyonelleri çekmek gerekiyor.
 5. yüklemek için çeşme sağlanmalıdır iletişim sistemi (su temini, drenaj, güç kaynağı).
 6. aydınlatma seçerken bakmak gerekir, bu nedenle onun yoğunluğunu ayarlayabilirsiniz.
 7. menhol orada nerede olduğunu veranda alanı yerleşimini planlamak gerekir.
 8. İlk karar kuşlar için tasarım evler asılacaktır.
 9. Bir rekreasyon alanında kurulu bu tuğla fırın, faydalı olmakla kalmaz, aynı zamanda kortta ek konfor yaratmak.
 10. Sahibi gölgelik veranda sabit hat veya Slide yerleştirilen edilemiyorsa, kafede yaz gerekçesiyle kullanılmıştır büyük şemsiye veya biri olabilir güneşe veya yağmur kavurucu ışınlarından kaydetmek için.
 11. Aromadizayn - teraslar için de özgün bir çözüm. Bir kokulu bir atmosfer oluşturmak için sadece sitenin bazı kokulu bitkilere bahçesinden nakli gerekir.

balkonda veranda kompakt versiyonu

Hatta küçük avluda bir şirin yazlık veranda bir yer bulur

Avluda bulunan Akdeniz tarzında Ülke evi veranda,

Gözlerden uzak bir yerde yazlık bahçesinde yer alan küçük veranda,

Büyük bir şirket için ahşap zeminler ve rahat kanepeler Dachnoe veranda

Farklı fikirler bir tatil 'vaha' oluşturma sürecinde kafamda kendilerini geliyor. yıldızlı gökyüzü parlaklığı, çeşme suyu fokurdayan şöminede alevler, - bunlar tek bir yerde konsantre ve yalnız aileniz veya ilahi dinlenme keyfini edilebilir üç unsurlarıdır.

Ülkede Avlu (48 fotoğraf) - üretim ve iyileştirme

Çoğumuz ülkede sen, bitkinin gölgesinde kavurucu güneşten kaçıp acele emekli ve doğa ile birlik zevk almak ve hoş şirkette iletişimde bir yeri vardır. Çoğu zaman bunun favori eğlence ya da bir dinlenme ile vakit geçirmek hoş avlu vardır. Bugün düzgün yerleştirmek ve kendi elleriyle yazlık veranda nasıl bakmak.

En yaygın olarak veranda (App. Avlu) Roma döneminde alınan ve evde yüksek duvarlarla çevrili bir yerdir. Şu anda, açık havada veranda çitler, ekranlar veya çitlerin şeklinde gözleri koruyucu yapıları meraklı gizlemek için. Eğer yaz yazlık veranda donatmak için karar vermeden önce, onun için doğru bölgeyi seçmek gerekir.

Bir yer bir yazlık dinlenmek

Çoğu zaman bir ülke evin arka duvarında bir veranda alanı atamak.

Bu durumda, rekreasyon alanında bir tarafı tamamen diğerleri çubukları veya diğer cihazları korumalı ise, kapalı ya da açık bırakılır.

İpucu: veranda, ek bir çıkış duvar bitişik düşünün, o zaman mutfağa gidiyor, bir kez daha binanın çevresinde gitmek zorunda olmayacak veya hava şartlarından gizlemek gerektiğinde.

 1. gürültü ve meraklı bakışlar nüfuz edemez bahçe, bir gölgeli rahat köşesindeki Siteyi düzenleyin.
 2. güzel bitkilerle iç içe mobil ekranlar ve kafes, sabit çitler ve ızgaraları, kullanarak, bahçede hatta açık veranda korumalı bir koşullu hale getirmek için olabilir.
 3. İyi bir yerleştirme daha sonra konfor katan, daha taze ve nemli olacak Yukarıdaki havayı ısıtmak, sonraki yapay gölete oyun alanı olacaktır.

sitedeki en kuytu yer seçin

boyut ve şekil onun işlevsel görevlerin veranda bağlıdır:

 • Küçük bir tenha bir alanda 2-3 m2 oldukça yeterli alan için;
 • Sen, 3-4 kişilik bir şirket teselli 3-4 m2 için bir yer hazırlamak istiyorum.

İpucu: Eğer banliyö bölgesinde özerklik elde etmek hedefliyoruz, o zaman dizel jeneratör kiralama evler yardımcı olacaktır.

Başlangıçta veranda alanında döşeme olduğu gibi, firma olmalıdır. seçenekleri düşünün:

 1. Önceki sürüm güzellik geride bırakmaktadır.
 2. Taşların Kırık bölümleri doğal bir yüzey ve özel bir zerafet verecek karmaşık desen oluşturabilir.
 1. Ağaç kalıntılar ve polimerlerden imal edildiği, bahçe parke. Bu mükemmel performans özellikleri vardır. çürümeye değil doğal ahşaba üstün.
 2. Doğal ahşap döşeme ve zemin kaplaması, modern bina malzemesi açık alanlarda kullanılabilir. Nihai zor Görünüm sıradan tahtalar ayırt etmek.

döşeme kaplaması bir kaplama - fotoğrafta

Yüzey Hazırlığı ve döşeme sitesi

Aşağıda işi kendiniz gerçekleştirecek bir kılavuzdur:

 1. kazıklarıyla Sebze bahçesi yer.
 2. 100-150 mm'lik bir derinlikte toprağın üst tabakayı çıkarın.
 3. elleriyle derinleşen kum dökün ve düzeltin.
 4. su ve tesviye tırmık yüzeyi ile püskürtme mühürleyin.

İpucu: kum "yastık" toprak seviyesinin üzerinde olması 10-20 mm olması gerektiğini unutmayın.

bir kaplama döşeme yöntemi malzemeye bağlıdır. Ama, her durumda, her bir öğenin yanında sıkı durmalıdır ve sitenin eğimi bahçesinde doğru 1-3 içinde olmalıdır.

 • Döşeme ve beton plakalar bir çözelti veya prisypaya kum üzerine karo ya da taş arasındaki boşluğu dolduran, kum "yastık" doğrudan döşenebilir;
 • kurullarının ahşap döşeme, ahşap çerçeve içine yerleştirilir panelleri monte etmek.

veranda ahşap döşeme

ortak bir toplama sistemi ile bağlayarak, 400 mm ve 100-150 mm derinliğindeki cihazı boşaltma oluk tabanı genişliği de göz önünde bulundurun. Nedeniyle veranda oyun alanı yüzey alanının üzerinde 10-20 mm artacak olması nedeniyle, bu çim yazlık bahçe ekipmanı biçmek için daha kolay olur.

hava ve kavurucu güneşten Sitesi koruma saydam polikarbonat bir gölgelik yapmak için önerilir. Kolayca toprakları etrafında hareket edebilir çadır, - Ayrıca seçenekler ve çıkarılabilir kullanabilirsiniz.

dinlenme yeri için blok konteyner Rahat yazlık ev

senin veranda kurma

Daha önce biz veranda korunması için kozalaklı ve uzun boylu çalı çit kullanılabileceğini söyledi.

iç ilginç bir tamamlayıcı cepleri ve zemin vazolar dikim ayrı farklı düzeylerde mixborders ekilen veya edildi bitkilerdir.

Yapay göl - bir veranda oluşturmak için bir yol

İpucu: Eğer cüce yaprak dökmeyen ya kozalaklı kullanırsanız, renkli ve çekici veranda tüm yıl boyunca kaydedebilirsiniz.

 1. koruma yapısının delikli kafes duvar dolanmış sarmaşıklar veya tırmanma gül hareket edebilir.
 2. tatil çeşme veya gölet, taş yolları veya minyatür olağandışı heykeller - küçük mimari dekorasyon kullanın.
 3. Bahçe bitkileri, çevredeki aromasını dolduracak olanlar seç:
  • biberiye;
  • defne ağacı;
  • lavanta;
  • limon ve mandalina ağaçları.
 1. nasturtiums, begonviller ve petunyaların tencere ile duvarları dekore hang-Downing.

İpucu: onun pratiklik, estetik çekiciliği ve performans mobilya liderlik seçerken.

yazlık veranda donatılması Buna gösterişli güzellik ve konfor arayışında değildir, o zaman burada her zaman rahat hissedecektir. Eğer değil misafirler için, kendileri için çoğunlukla bir veranda oluştururken, unutmayın. nedenle yukarıdaki verileri kullanarak, size ülkenin rahat bir köşe yapmak mümkün olacağını umuyoruz. Bu makaledeki videolar bu konuda ek bilgi bulmanıza yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

82 + = 89