Balkon için PVC paneli

Dekorasyon balkon ve loggias PVC paneller

balkon (veya balkon) sırlı olduğunda, bitirmek zamanıdır. İlk adım, cilt tür belirlemektir. Ve çünkü, malzemelerin büyük aralığı tek kelimeyle muhteşem, çok kolay hale getirmek için! Eğer mütevazı bir bütçe aynı zamanda koydu, oda düzenli ve güzel yapmak istiyorsanız, seçimi biraz daralır.

Sonunda, balkon PVC birçok durdurma panellerini kırpın. Neden böyle bir finiş bu kadar popüler? özellikleri, avantajları ve dezavantajları nelerdir? en bugünün makalesinde bu sorulara cevap vermeye çalışayım. Ama en neyi balkon paneli araştıracağız başlangıcı için uygundur. Bunu yapmak için, onların aralığında bir göz atın.

Son zamanlarda oldukça popüler plastik lüzümler

Plastik paneller boyuna kırışıklık polivinil klorür hacimli şeritleri vardır. Bu elemanlar arasında bir boşluk oluşturmak için birleşir monte bütün kumaş oluşturma ve dikiş balkon kesintisiz plastik paneller, sokup. İkinci durumda, dikey dikişler bantları görsel olacak odayı "genişletmek". Paneller böyle özellikleri farklıdır.

Tipik panel 2.5 ila 6 m uzunluğa ve 44 244 cm aralığında bir genişliğe sahiptir. 25. 40 cm sundurma PVC paneli genişliği bitirme için kullanılan bu seriden. Bir plastik astar, kurulu daha dar bir genişliğe (10-20 cm) sahip olan . Bu tavan bitirme için kullanılır.

astar duvarları için malzeme yüzey değişir. Bu görüntü, özel malzeme thermofilm transfer edildiği bir termal baskı olabilir. Eğer fotoğraflar dahil herhangi karmaşıklık, parlak canlı resmini uygulamasını sağlar çünkü yöntem iyidir. Film korur ve çekici bir yüzey parlaklık verir vernik ile kaplanır.

panelde çizim bir başka düzenlemesi, - ofset - ekran paneli baskı desen şeklinde ve daha sonra vernik ile gelir.

Görüntü herhangi bir (hatta resim) olabilir. oniks, mermer, malakit veya bazalt: Uygulamada, en popüler doğal taş bir kopyasıdır.

terbiyesinin Üçüncü seçenek önceki iki temelde farklıdır. Bu farklı model ve doğal malzemeler taklit bir yapıya sahip olabilir, plastik lamine film, yüzeyine yapışmasını içerir (ahşap, taş, bambu, deri ve diğerleri.). Bu gibi malzeme, kolay temizlenebilen antistatik ve ucuzdur. Bu plastik paneller için ve balkon bitirilmesi için popülerlik ve talebi açıklar.

1

Renk seçimi çok geniş plastik paneller ise

PVC panel iki versiyonu mevcuttur: pres-boks ürünleri ve sandviç panel. Her iki yöntem de kendi avantajları ve dezavantajları vardır. Onlara inceleyelim.

 • Standart plastik polivinil klorid kalıplama yolu ile imal kaplama için yüzeyler -, yağ,% 43 içeren bir polimerik malzeme maddeleri ve pigmentler, stabilize olarak kaya tuzu% 57.
 • Sandviç panel - plastik endüstriyel üretiminde yeni bir kelime. Bunların uzaysal bir şekilde, mineral yünü veya köpüklü polistiren orta şeklinde bir ısıtıcı ile PVC iki kat varlığını ima eder. Tek taraflı "sandviç" sağlam ön tarafı vardır ve kaplama duvar ve rampa için kullanılmaktadır. İkili mod duvarları yapmak için kullanılır. Her iki seçenek 10, 24 veya 32 mm mevcut kalınlığı bulunmaktadır.

Nedeniyle bileşime ilave yalıtım, su geçirmez zeminler ve buhar bariyerinde sandviç panel gerek yoktur. Ayrıntılar için ihtiyacı büyük boyutları 1.5 x 3 m oluşturma ve kesme bazı rahatsızlık istenen şekline.

Avantaj ve plastik kaplama balkon dezavantajları

Plastik her yerde günlük hayatımızın içine girmiştir. O - Her yerde. Ve bunun kaplama balkonlar için kullanıldığını hiç şaşırtıcı değil. Bu çok yönlü malzeme avantajları nelerdir?

 • çevre dostu, PVC toksik maddelerin olmaması nedeniyle;
 • nem direnci;
 • kolay kurulum: plastik yüzeyden kolaylıkla herhangi bir tür yüklenir ve ön-uyum gerektirmeyen bu;
 • nemli bir bezle silinerek yüzeyi içeren kolay bakım,;
 • özel bir önem taşımaktadır hafif,: yapı aşırı olmamalı balkon plastik panelleri;
 • Düşük fiyat;
 • zengin renk paleti ve en zorlu tüketici tatmin edebilir dokular çeşitli.

Ancak, plastik ideal değildir. herhangi bir malzeme gibi, bazı dezavantajlara sahiptir. avantajları ile karşılaştırıldığında onlar küçük, ama biz onlara söz edilemez.

 • özelliği, güçlü ısıtma veya yanma altında hoş olmayan bir koku yayarlar için;
 • ani sıcaklık dalgalanmalarına duyarlılık: panel don ile deforme edilebilir, böylece sadece izolasyonlu bir balkon veya teras kullanılmalıdır;
 • mekanik hasarlara karşı kararsızlığı. Özellikle olarak PVC düşük maliyetli ince türlü bakımından; ancak kalınlığı en az 8 mm, plastik kaplama balkon önerilir.

plastik paneller Avantajları - Kolay kurulum ve güzel bir görünüm

Balkon kaplamaları plastik paneller özel profillerin çeşitli tiplerinin kullanımını içerir. Bu nedenle, doğrudan montaj profilinin çapraz eleman ya da geniş bir yan kısmı boyunca kaplama bağlanmış. Köşe dihedral profili, dış ve iç köşeleri yüklenir.

kendinden dekorasyon için adım adım talimatlar

kendi elleriyle Balkon kaplamaları plastik paneller özellikle zor değildir. Hiçbir özel yetenekleri olan onarım için gerçekleştirmek ve yeni edebilirsiniz. Bu durumda en önemli şey - azim, bütünlük aşağıda kurallarına kesin riayet. en uygunsuz anda deposuna onlardan sonra çalıştırmak etmemek için gerekli araçları varlığı önceden hazırlanacak. Yani, gerek çalışma:

 • Manyetik eki ile donatılmış bir tornavida;
 • zımba veya delici;
 • Poliüretan köpük;
 • yapı katı;
 • Plastik köşeleri;
 • kaide;
 • eşik profil;
 • izolasyon (polistiren ya da mineral yünü);
 • süspansiyonlar;
 • Galvanizli metal profiller;
 • küçük çiviler veya vidalar.

Plastik kılıf balkon önce buhar, su geçirmezlik ve yalıtım sonra gerçekleştirilir önemli bir adım. çerçeve üzerinde olarak sandık günü, bütün muhafaza sonradan tutulur. Bu nedenle, onun kurulum özel önem vermelisiniz. O sırada gerçekleştirilir. çerçevenin Planlanan yer. Daha sonra dübel, vida 50-70 cm aralıklarla duvara U-şekilli bir kesite sahip profil monte edilir.

plastik panellerin montajı bazı aşamaları

sundurmalar Binaların tavandan başlar. Metal çerçeve işi ayarlandıktan sonra aşağıdaki sırayla gerçekleştirilir.

 • galvanizli metal profilleri başlangıç ​​tavan çevre edin.
 • dübel-çivi manyetik kafa ile tornavida yardımıyla duvar yapısına bağlamak eklemek için profil ve duvardaki delikler Delgeç.
 • Tavan askı ortasında galvanizli profil demir ekleyin. 1.2 m bir genişlik ile yeterli logP bir merkezi profilidir. oda daha yaygın ise, iki gerekecektir.
 • plastik paneller için merkez profil fırlatma profillerine bağlı.
 • Gelecekteki armatürleri için Stretch kablolama (çoğu durumda nokta ışık kaynağı yerleştirilmiştir).
 • profil kenarlarının kılavuz profilinin vidalarla tutturmak başlangıç ​​ilk plastik paneli yerleştirin.
 • Bir sonraki önceki paneli popo ayarlayın, kendinden delici vidalar benzer metalin profiline bağlamak için.
 • o 5 mm önceki panel için geldiği şekilde gerekli boyuta geçen paneli Trim ve her zamanki gibi değil 7. sondan bir önceki ve son paneli alanı değiştirin ve hiçbir görünür boşluk son profili girilen böylece son panelini itin. Gerekirse, yuva parçalarının uzunluğunu ayarlamak için plastik kalıp kullanımı.

tavan bitirdikten sonra pencerenin altında boşluk beri, plastik duvarlarını kaplamak başlar. Bu eylem önceki çalışmaları büyük ölçüde benzer olduğu zaman.

Duvar kaplama plastik paneller

 • alt eşik metal profil takın. Yapı seviyesini kullanarak yan profil bunun yerini kontrol edin.
 • kat seviyesine profili sabitleyin.
 • Duvarın ortasında. pencerenin altında yer alan birbirinden yaklaşık 50 cm bir mesafede metal birkaç süspansiyonlar gerekmektedir.
 • duvar ve metal çerçeve arasındaki boşluk yalıtım girip köpük boşlukları kapatmak için yerleştirilmiştir.
 • bir metal askılar kılavuz profili üzerinde monte edilmiştir.
 • dübel, çivi veya vida kullanarak profilleri yüklü PVC panellerin kurulumu çalıştırın.
 • zemin ve plastik kaplı duvarlar arasında yakın baseboards boşluk. tavan ve duvarlar arasındaki ek özel tavan pervaz yüklemek.

Binaların balkon PVC paneller tamamladı. Gördüğünüz gibi, hiçbir şey onun içinde karmaşık. Plastik düşük maliyetli ve çekici bir görünüm birleştirmek malzeme nadir bir kategoridir. plastik astar nedeniyle masrafsız olması ve hızlı bir şekilde herhangi bir balkon veya sundurma yükseltebilir.

obalkone.ru üzerinde eğlenceli abone

Ben kişisel bir deneyim paylaşmak istiyorum. Benim yaptığım gibi, beyaz balkon panelleri PVC kılıfları için gerekli değildir. Eğer güneşli bir tarafı var, bunlar zamanla sararır. Beyaz toz ve kiri toplar. Ve hemen göze çarpmaktadır. Onlar için zor aramak için. Karanlık renklerin daha pahalı panele yatırım yapmak daha iyidir.

balkon cam sonra, onun lamine PVC paneller bitirmek karar verdi. balkon Öncesi yalıtmak, tüm düzeyleri dayanacak şekilde çerçeve yaptı. Ve sonra en prostoe- insert paneli kalır. İzolasyon dahil tüm işler, yavaş yavaş yarım gün yaptı. Sonra şirket bir asma tavan ve çalışmaya hazır bir balkon.

üç yıl boyunca, duvar balkon "sıvı çivi" üzerinde sıkışmış bir paneli gibi. Ve onlarla şey olmaz. Bölgemizde soğuk kış dyuzhe - Ben düşük sıcaklık kırık olacak den düşünülmektedir. Ama hayır! Yeni damıtma gibi.

Malzemelerin kopyalanması sitemize doğrudan köprü durumunda ön müzakere olmadan mümkündür.

Bir balkon veya sundurma üzerinde tavan için PVC paneller

ürün (işlem bölümünün bir parçası olan), tavan döşeme bölümünde yayınlanmıştır.

Tavan PVC paneller yalıtılmış balkon bir kaplama malzemesi olarak en pratik ve ekonomik bir vektör olabilir. PVC paneller, aynı zamanda, tavan ve duvar için uygundur. plastik panelleri ile çalışmak basittir. böylece ince işler tasarruf, kendi başlarına olabilir PVC paneller yapılmış bir asma tavan takın.

Eğer sır ve sıcak balkon karar varsa, yalıtım ve duvar, zemin ve tavan için bakan malzemelerini seçmek zorunda. Şimdi odanın balkonundan tasarımının tüm unsurları için kullanılabilecek evrensel bir yalıtım, satın alabilirsiniz. En popüler ve daha ucuz ısıtıcılar amyant ve köpük vardır.

PVC panellerin Özellikleri ↑

geniş renk aralığında piyasada mevcut PVC paneller, panel var sadece monokrom, aynı zamanda, çeşitli doku taklit formunda doğal malzemeler (Taş, ahşap, bazalt, vs.).

plastik kaplama başlıca avantajları:

 • dayanıklılık
 • nem, korozyon direnci, PVC paneller kondensat birikmez
 • kokuları absorbe yok
 • kolayca yıkanıp
 • kolay kurulum
 • sabit renk, ultraviyole ışınlarına karşı hassas değildir
 • düşük maliyetli
 • toz tutmaz
 • refrakterlik kendi kendini söndürmeden yapılmış paneller çünkü
 • nakliye ve montaj kolaylığı sağlar düşük ağırlık,
 • sağlık bara zararsız ekoloji; Panel yapıldığı malzeme, gıda ambalajlama için kullanılan

Aşağıdaki tipte mevcuttur Paneller:

Bundan başka, PVC paneller farklı renklerde imal edilir ve kendi kendine renklenen çizimlerle olabilir. En iyi çözümlerden biri - yalıtımlı balkon tavan panelleri PVC kaplama için.

Duvar kağıdı diğer türleri için uygulamaya sıvı duvar kağıdı uygulaması teknoloji arasındaki farkı biliyor musunuz? makalemizi okuyun ve konuyla ilgili sorular olmayacaktır.

Ve etiketler duvar kağıdı simgesine Değer Bilgi bu adreste mevcuttur. Eşyalarımızı okuyun ve kolayca seçme ve satın alma için duvar kağıdı çeşitliliği gezinebilirsiniz.

tavanda PVC panellerin yüksek kalitede yükleme yapmak için aşağıdaki listede malzemeler ve araçlar gerekir:

 1. galvanizli profil veya cihaza tahta lata çubukları
 2. PVC paneli
 3. marş profil
 4. Zımba ile zımba tabancası
 5. Tavan boyutuna plastik panelleri kesmek için demir testeresi
 6. gerçekleştirilir vidalar, tavana Dağı PVC paneller
 7. dübel
 8. matkap
 9. orman

PVC için tavan panelleri özel çerçeve üzerine monte edilir. bir çerçeve yapın galvaniz profil UD ve CD veya tahta çubuklardan yapılabilir. Çerçeve 1 metre 70 cm ızgara bir saha ile bir kafes ilkesi üzerine inşa edilmiştir. Odanın etrafında bir ahşap blok veya galvanizli UD profiline marş profili takın. Sonra paneli yazdınız.

için PVC Tavan Kapaklar kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir, olukların (kilitler) panel üzerinde yapılır. profiline paneller kale kenarında vidalarla sabitlenir.

↑ PVC paneller sandık Tespit

Bize daha detaylı bir tahta sandık plastik paneller sabitleme yöntemini ele alalım. Çoğu daire sahipleri PVC paneller yapılmış bir asma tavan yüklerken bu yöntem iyilik olduğunu.

gereken malzemeleri ve araçları çalışmak için:

 1. PVC paneli
 2. plastik köşeleri
 3. ahşap çubuklar 5 cm
 4. Tavan süpürgelikler
 5. vidalar
 6. Matkap, mobilya zımba, demir testeresi

Biz sabitleme işlemini tarif:

 1. İlk olarak, tavana çubukları sabitleme, ahşap bir sandık yapmak
 2. İlk olarak diğer çubukları ters yönde daha sonra, bina boyunca çubukları ankraj 50 cm bir mesafede sabitlenmiş olan
 3. tavana düzeyi için gerekli sandık Dub düzdü. Gerekirse, parça kullanan çubukları hizalamak
 4. Bir testere ile istenilen uzunluklarda kesilir paneller. Panellerin kenarları ve çeper arasındaki çekme için, yaklaşık 0.5 cm'lik bir boşluk boş
 5. Bir duvar köşelerine bağlanmış ve oluk bulunduğu panelin kenarlarındaki takın. Ve panelin diğer yan zımba monte edilir. bağlı olduğu tarak uç paneline mümkün olduğu kadar yakın bir diğer panel oluk, hiçbir boşluklar vardı emin olun. yoğun bitişik panele olacak, yumuşak tavan olacak
 6. Uzun çubuk sopa olacak hiçbir arkadaşı varsa, bir eski ve güvenilir cihazı kullanabilirsiniz

hızlı ve basit bir süreç - Plastik paneller kurulumunu Özetlemek gerekirse. Güçlükler sadece lamba sabitleme yerine ortaya çıkabilir. önceden dikkat çekmek için gerekli elektrik tesisatının döşenmesi sağlar. gerekecektir lamba takmak için panelde bir delik yapmak ve elektrik teli geçmesine.

çalıştırıldığında tüm panellerin montajı tırtıklı kenarları kapalı olmalıdır. Bu tavan kalıplarını yardımıyla yapılabilir. dış köşeleri üzerinde bir köşe profili ile gösterilen veya plastik köşe yapıştırılır.

sağlam ve dayanıklı yapısı - PVC paneller yapılmış Asma tavan. Uzun sarkma yok, onun iyi görünüyor korur ve çalışma sırasında renk parlaklığını kaybetmez.

Balkon ve loggias parlatılması fiyat / kalite açısından genellikle en iyi çözüm - Eğer pencere Moeller eşikleri biliyor muydunuz. Alman üreticinin pencere eşikleri avantajlarını ve dezavantajlarını makalemizi okuyun.

Ve plastik pencereler için yassı şerit belirli bir seçimi, satın alma ve yükleme hakkında burada okunabilir.

Tavan Fotoğraf ↑ Plastik PVC paneller

Aşağıda yazının teması fotoğraflardır "tavana PVC paneller." Bir fotoğraf galerisi açmak için sadece küçük resmini tıklayın.

Tavan video için Plastik PVC paneller ↑

Biz de bu makaleye video konularını okumanızı öneririz. videoda balkon pvc tavan panellerinin kurulumu tüm süreç olabilir.

Böyle mi? RSS site güncellemelerine abone veya bizi izlemeye devam:

E-posta üzerinden güncellemelere abone:

Arkadaşlarınıza söyleyin! Sol paneldeki düğmeler yoluyla favori sosyal ağlarda arkadaşlarınıza bu makalede hakkında bilgi verin. Teşekkür ederim!

PVC paneller eğer olurlarsa, elbette, kalite burada yazılır, balkon bitirme için çok uygundur geliyor bana. Daha önce, bazı kötü kokulu, hatırlamak ve onlar iyi yakıldı. Ve böylece - ucuz bir malzeme, kolay (hala bir balkon bitmiş daraltır korkusu - biz eski olması, onu bitirmek için korkutucu).

Puan comment: 0 0

Bir kez böyle panelleri balkonlu tamamladı. Ve biz çok memnun. Çok güzel görünüyor. Hatta balkonda beyaz renkli bir hastane koğuşunda hissi vermez. 10 yıldır ve soluk değildir. merak kalitesine rağmen. Özellikle bir çivi ya da tornavida almak sürece, bu tür onarımlar uzun yıllar hizmet edecektir.

Puan comment: 0 0

Ben PVC paneller ile kulüpler maalesef deneyim iyi değildi. Muhtemelen, sorun ben güneşli tarafında bir balkon vardı yatmaktadır, yani Yaz güneşi bir günü rostoları. Sonuç olarak, paneller sararmış, kırılgan hale gelir ve çekiciliğini kaybetti. Belki sorun oldu ve vicdansız üreticileri, ama durum.

Puan comment: 0 0

Ben, kocam bu makaleyi gösterecektir biz sadece seçenekler sundurma bitirmek ararlar. PVC paneller sosu için pratik ve düşük maliyetli malzemeler olması, bana, onların mülkiyet en sevimli görünüyor. Ayrıca, gerçekten nasıl göründükleri gibi, ve renk seçimi her zevke oldukça geniştir. Onlara bakmakta çünkü aynı zamanda çok önemli olduğu, oldukça basit olduğunu düşünüyorum Islak temizleme - bu Balkon ve loggias üzerinde kaçınılmaz bir prosedürdür.

Neredeyse karar Böylece, makale çok ikna edici.

Puan comment: 0 0

Altı yıl önce, ben sundurma tavana plastik paneller (yaprak) ile kaplandığı: tembellik sıvalı ve yüzey soyma kötü boyanmış. Çabucak kaba dolum kapağı sıkışmış ve daha sonra kurutma işleminden sonra, (kenarlarında ve ortada) dübel çivi sandık çivilenmiş ve plastik yükleme başladı.

Ama aynı zamanda ben çok kısa bacaklı zımba ayracı almaya ciddi bir hata yaptı. Bu rassohlas veya paslanmış parantez olup (balkon cam ve nem olup hala mevcut olduğunu): Bir gün bazı yerlerde plastik kasalar yola başladı görülmektedir. Ancak daha büyük parantez yardımıyla panel demontaj ve yeniden işlemi tekrar gerekmiştir.

Puan comment: 0 0

Yukarıda Dmitry katılıyorum. o balkon kınına zamanı geldiğinde, ben güzel bir renk ile emprenye ardından tahta Astar kınına istiyoruz. Eşi rahatsız etmek gerek yoktur, hala bir balkon olduğunu söyleyerek, kurtarmaya karar verdi. PVC paneller kılıflı. Güneşli bir balkon bir hataydı. Paneller beyazdı. Yavaş yavaş, güneşin etkisi altında, onlar sarı lekeler vermeye başladı. Ve bazı yerlerde ve hiç deforme. Onları soymak için ilkbaharda düşünüyorum. Ve ateş uzun Astar kanıtlamıştır. Ve bizim balkon banyo gibi görünüyor söylenebilir edelim.

Puan comment: 0 0

Bunu PVC inanıyoruz - panelleri Balkon ve loggias ince işleri için - iyi, uygun maliyetli ve dayanıklı bir seçenek! Kocam PVC kurulumu üstesinden gelebilen - paneller, tam anlamıyla hemen çabucak öğrendim - Eğer araçlarla deneyim varsa, panellerin montajı - bu hızlı bir şekilde hakim olan, tabiri caizse. Sonuç olarak, sundurma oldukça iyi görünüyor: biz onu açık yeşil buzlu panelleri kesilmiş. ve hiçbir endişe - iki haftada yaklaşık bir bez paneli ile silin sallar Duster ile tozunu!

Puan comment: 0 0

PVC pano, özellikle balkonda, çok memnun oldu. Kocam ve ben PVC panellerin tavan yaptı. Büyük bir artı temizlenir ve yıkanır edilebilmesidir. Çünkü balkon ve toza ve üzerinde sokakta sinekler çok bir veya iki kez ve sildi. Yani onlar da basitçe monte edilmiştir. Eşime hiç bir arkadaşı ile yaptı. Hatta profesyonellerin yardıma ihtiyaç değil.

Puan comment: 0 0

Ve plastik trim panellerini yapmaz. Çok çevre dostu değildir ve farklı kokular yayarlar. Eğer yaşamak için sundurma yapmak, özellikle eğer olmayan çöpü katlamak. Ve kokuların yazında güneş tarafı, daha da büyük olacaktır eğer. Ben Astar yapardı (hepsi aynı ağacı) veya renk hazırlanan ve duvarları tesviye.

Puan comment: 0 0

Biz plastik paneller bir balkon kırptığınız. kaliteli ve sonuç olarak seçildi paneli - mükemmel görünüm, ayrılmasıyla sorun yok. Bu sadece makale panellere birikir etmediğini yoğunlaşma yazmak, ama biz çıktı. Ve kiralık bir dairede, muhtemelen çünkü düşük kaliteli malzeme, bir kaplama ile balkon vardı. Orada paneli sadece tüm yanmış, bu yüzden de üst tabakasını oblez yerleştirir. biz balkon plastik paneller kınına istiyorsak, kaydedebilir ve kaliteli bir panel seçmek daha iyi değil.

Puan comment: 0 0

 • türleri ve özellikleri: Eugene Elektrik kurutucular çamaşır yazmak için
 • Dima vinil duvar kağıdı tutkal Nasıl kaydetmek için: adım kılavuz adım
 • Dima sizin balkon veya sundurma duvarları için mantar duvar kağıdı kaydetmek için
 • Laura kat balkon veya sundurma bitirme için Kvartsvinilovaya karo kayıt
 • Natalia Kirigami yılbaşını kayıt: teknoloji şema konularını

Balkon için Tavan çamaşır kurutucu: nasıl seçilir

balkon Tavan çamaşır kurutma makinesi kare görüntüleri bitmek üzere, özellikle ıslak giysi sorununa bir çözüm. "Davetsiz misafir aniden patladı.

Balkon için PVC paneli

düzenleme cam sonraki adım, balkon kaplama olup. Modern yapı market basitçe sunulan kaplama seçenekleri şaşırtıcı çeşittir. Bütün aralık arasında, kalite ve değer için en uygun malzemeyi seçebilir.

kaplama balkonlar için en yaygın malzemelerden biri PVC paneller bulunmaktadır. Sadece böyle bir tasarımın ortaya çıkması çok güzel olduğunu, plastik paneller astarlı balkon bağımsız yapılabilir.

Panel - uzunlamasına nervürlerin iç, PVC'den yapılmış bir kayış. boşluklar ve dikiş olmadan montaj sırasında tamamlayıcı alanı oluşturacaktır var kesintisiz düzenlemeler PVC elemanları, aralarında bitmiş yüzey üzerinde görünür bir boşluk olacaktır. Bu yuvalar görünümünü bozan değil, görsel olarak oda germek ve tavan yükseltmek için yardımcı olmuyor.

Tüm PVC paneller şu kriterlere göre ayrılabilir:

 1. Boyutu. boyutlarda oldukça geniş bir ürün yelpazesi, bunların uzunluğu 2.5 ila 6 m arasında değişmektedir ve genişliği 2 cm 44-44 metre arasındadır. gibi bir kural olarak, 25 ila 40 cm arasında iç kaplama genişliği balkon göstergeleri için kullanılan malzeme olarak. tavan kaplama için kullanılan plastik dış cephe kaplaması, sözde da vardır. 20 cm - yaklaşık 10 meydana getiren bir çok dar bir genişlik gösterge bulunmaktadır.
 2. Kaplama tipi. Dış kaplama oldukça değişken olabilir. model görüntüleme filmi kullanılarak bir yüzeye uygulandığı zaman çok balkon termal baskı için PVC paneller iddia etti. Görüntülerin çok çeşitli, hatta fotoğrafları yazdırılabilir. desen korumak için ve yüzey koruma tabakası özel vernik üzerine uygulanır.

Aynı şekilde bilinen ve baskı, sözü edilen modelin, çekme işlemi ofset. Bir baskı formu uygulanmış ve aynı zamanda üst vernik örtü. Müşteri istediği şekilde, ayrıca bir görüntü kesinlikle herhangi bir şey olabilir yoktur. Fakat insanların çoğu bu tür ahşap veya taş gibi doğal malzemelerden taklidi ile balkon için plastik paneller tercih edin.

Zaten çizim içeren özel bir film, yapıştırılmış ima çizimin üçüncü düzenlemesi vardır. Bu şekilde muamele edilmiş paneller önemli bir rahatlama sahip olabilir. materyal popülerliği nedeniyle daha çok kolay temizlenebilir ve antistatik olduğunu.

 • bir üretim yöntemi. Standart ve sandviç paneller - Şu PVC panellerin iki tür üretti. Her tür, farklılıkları ve özellikleri vardır:

  Standart basarak haddelenmiş PVC'den üretilmiş. Malzeme,% 43 yağ daha fazla tuz yarım ve özel katkı maddelerinin oranı daha oluşmaktadır.

  Sandviç panel inşaat sektöründe bir yenilik ve bir ısıtıcı, genellikle, mineral yünü bir rol bulunduğu arasında iki PVC tabakaları, temsil etmektedir. Odada bölümler oluşturmak için yamaçları ve ikili bitirme için kullanılan bu tip tek taraflı paneller vardır. farklı kalınlıkta üretilmektedir materyal.

  Sandviç paneller, tasarımlarına dayanarak ', ek yalıtım, buhar ve su yalıtımı yüklemek gerekmez, onlar zaten gerekli her şeyi ile donatılmıştır.

  Avantajları ve PVC kaplama dezavantajları

  Binaların balkon pvc paneller çok yaygındır, fakat artıları ve eksileri de var. Bu malzemeyi kullanmanın ilk olumlu yönlerini göz önünde bulundurun:

  • PVC zararlı maddelerin yokluğu.
  • neme karşı direnç.
  • Hiçbir ek tesviye taban gerektirir Basit kurulum.
  • panellerin yüzeyi yıkanabilir Easy bakım.
  • Hiçbir hafif paneller nedeniyle balkon döşeme aşırı.
  • Nispeten düşük maliyetli
  • en seçici alıcı tatmin edecek seçimler büyük bir çeşittir.

 • Tüm bu avantajlara rağmen, plastik paneller ayrıca belirtmeliyim ki hakkında olumsuz noktaları vardır:

  • koku oluşumu sırasında ateşledi.
  • malzemenin muhtemel bozulmaya yol açacak sıcaklık zayıf tolere.
  • mekanik strese Kararsızlık. 8 mm'den daha büyük bir kalınlığa sahip sundurma tek malzeme tamamlamak için gereklidir.

  Kendinden balkon panelleri astar

  PVC balkon kaplama panelleri önce, aksi takdirde bitiş tüm anlamını kaybeder, mühür sır ve yalıtmak için gereklidir ve malzeme sadece dış çevrenin etkisi altında bozulmaya.

  Cam genellikle şu anda bu işler için en uygun seçenektir cam üniteleri kullanılarak gerçekleştirilir. Cam maliyet havalandırma vanaları ve ek unsurlarla pencereler satın almak değilse, o kadar pahalı değil.

  Bir balkon ve ahşap çerçeveler perdelenir, ancak bu durumda çok zaman tüm deliklerin katıştırma harcanan ve çerçeve sızdırmazlık yürüten edilecektir.

  yalıtım aşaması da yürütülen ve taş ve kafes donuk yapmazsa, çitin dışında astar edilir anda. Tüm boşluklar köpük, veya silikon ile doldurulur sızdırmazlık sürecinde, balkon oda alana giren dış hava önlemek için kullanılırlar. Tamamen dış hava herhangi bir şekilde akmaz içine kutusu kapatılmalıdır.

  İzolasyon yalıtım ve diğer malzemeler de kullanılabilir için köpük ya da mineral yünü kullanılarak yapılır. Plakalar daha sonra, panelin bağlı olacaktır hazırlanan kasanın içine malzeme oturma,. Torna 50-70 sm bir saha ile profil duvara montaj kullanılarak ayarlanır. Bağlantı vida ve dübeller ile gerçekleştirilir.

  Materyaller ve araçlar

  Hazırlık çalışmalarının ardından çalışmalarında faydalı olacaktır ve tüm gerekli malzemeyi satın almak tüm araçları hazırlamak zorunda kalacaktır. ihtiyaç duyulacak çalışmak için:

  • Delgeç veya matkap
  • Tornavida manyetik enjektöre sahip
  • seviye
  • İnşaat köpüğü
  • Galvaniz profiller ya çıtaları için çubuk
  • plastik köşeleri
  • Yalıtım, yerine getirilmemesi durumunda, yalıtım
  • süspansiyonlar
  • dübel ve vida gibi Sarf
  • pencere eşikleri panoları ve profilleri Süpürgelik

  Balkon plastik lüzümler metal profili üzerine monte edildiği tavan başlar. aşağıdaki gibi ayrıntılı teknoloji çalışır:

  • Metal profiller başlayarak çevresinde yükleyin.
  • silah ve tornavida ile duvara profilleri ekleme.
  • metal profil ortasında tavan montajı.

  • merkezi bir başlangıç ​​profilleri takma.
  • Her ışık kaynaklarına bağlantı Besleme.
  • Birinci başlangıç ​​profilinde panel ve kenar ve kılavuz ekini yerleştirin.
  • sonraki tüm panelleri kurulması.
  • Sonunda önceki 7 için gitti ve 5 mm olmadığını böylece son panelde fazlalığı kesmek gerekir. Bundan başka, bu iki panel takas edilir ve sonraki uç profilinde açıklık olmaksızın geri çekilir. Gerekirse, plastik kalıpların kullanabilirsiniz.

  Benzer şekilde Telleri panelleri ve önceden monte edilmiş ahşap bir sandık, montaj.

  duvar panelleri takılması değiştirilebilir:

  • "Sıvı çivi" montaj. Duvarlar farklı mükemmel düzlük ise bu yöntem mümkündür.
  • klipleri kullanarak özel plastik askısı montaj. Bu seçenek, bağımsız yürütülmesi oldukça ağırdır.
  • galvanizli ait aşık profillerine montaj. Uygulamada, bu seçeneğin kullanılması sık kullanılmayan takılarak. profiller içi boş olduğundan, kurulum oldukça zordur.
  • ahşap sandık üzerine sabitlenmesi. Bu belki de balkon plastik paneller kılıfları için en yaygın ve kolay bir yoludur. yalıtılmış balkon sadece bu yüzden artmış nem olamaz gibi nem bukle ağacın endişe etmeyin. Bu makale, bu seçeneği göz önünde bulunduracaktır.

  farklı şekillerde olabilir ahşap tahta döşemesine panelini takın:

  1. Ahşap için tasarlanmıştır Kendinden kılavuzlu vidalar,. Elemanlar tornavida veya tornavida yardımıyla vidalanmıştır 16 ila 19 mm'lik bir uzunluk ile birlikte kullanılır. Herhangi bir zamanda, bağlantı elemanları sökün ve paneli serbest bırakabilirsiniz.
  2. Özel bir zımba ihtiyaç Konsollar. Bu şekilde, montaj hızlıdır, ancak gerekirse bir bağlama, sorunlu olacaktır kaldırın.
  3. Klyaymerami - birinci kasaya yüklü elemanlar, tespit ve daha sonra vida ile paneli vidalı edildi. panelin voltaj vida klyaymera sonlandırılabilir dolayı bu tip bir seçenek eklenmesi, çok kullanışlı değildir.

  İlk sandık gibi dış köşeleri gibi plastik profillerin, takılı. Bir kez köşelerinde profilleri yüklü ve zaten son sırayla yatay profiller ekli. bu hazırlık çalışmaları sonra aşağıdaki algoritmaya göre elleri ile plastik paneller balkon Döşeme:

  panellerini takma pencerenin önünde köşesinden başlar. panel boyutuna azaltması ve üst ve alt profil içine yerleştirin ve sonra başlamak üzere. Bu seviyesine göre ayarlanır ve yatay çubuk takılır.

  Birbirini izleyen her paneli önceki bağlanmış ve yiv içine monte edilmektedir.

  Böylece, astar bütün balkon yapılmıştır. Nerede ihtiyaç paneller bıçakla kesilir.

  PVC kullanılarak Balkon kaplamaları panelleri - kapalı güzellik ve kalite kapağı ulaşmak için ellerini kendi basit ve pahalı değil yoludur. Panel yüzeyini oluşturmak için Özel bilgi, ana şey gerekli değildir - işi takip etmek malzeme ve teknolojinin doğru seçimdir.

  Str. En Dorogomilovskaya 10

  Yapı 1 Dmitrov Shosse. 163 ve, döşeme -1

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  − 5 = 3