bambu duvar kağıdı Altında

iç Bambu duvar kağıdı

Her sahibi evinin iyi görünüyordu istiyor. bambu duvar kağıdı bunlardan biri - sırasında ilginç ve modern çözümler ve fikirler vardır. Ancak, birkaç kişi onlar iç "davranan" çok kaprisli olduğunu biliyoruz. Odanın belirli tasarımı için uygun bir duvar kağıdı seçmek için, çok çalışmak gerekir. Ve sık sık kendi başlarına, profesyonellerin yardımı burada yapamaz olmadan.

Duvar dekorasyonu bambu duvar kağıdı ekoloji malzemelerini takdir insanlar tarafından tercih edilmektedir. Ancak, her iç, onlar mükemmel uyum. Yani, klasik bir tarzda dekore edilmiş bir odada, onlar alakasız. Doğu ya da etnik tarzda bir oda dekorasyon zaman kullanmak daha iyidir.

Eğer bambu duvar kağıdından evinde görmek istiyorsanız, dikkatle bütün içini düşünün. Sonuçta, güzelce yenilenmiş oda renk veya stil burada uygun değildir mobilya koyduğunuzda, ne daha kötü. Eğer tat yeterli olduğunu düşünüyorsanız, tasarımcı başvurun.

kısmen veya tamamen kullanılsın mı?

iç bambu duvar temel bir unsuru olarak kullanılabilir ve sadece (süs dekorasyon) duvarı kendi kısmı üzerinde yapıştırın. Bu yöntemlerin her biri avantaj ve dezavantajları vardır. Yani, tam sarma odası monofonik bambu duvar kağıdı, kırsal basit ve anlaşılır içinde yer açmak yapabiliyor. Ama kısmen yapıştırılan duvar - çekicilik ve konfor katacak. bambu duvar kağıdı ile yapılan en başarılı iç Fotoğraflar, bizim makalede bulabilirsiniz.

Nerede bambu duvar kağıdı kullanılır?

Bu duvar kağıtları herhangi bir odada alakalı olacaktır. Yani, mutfak iç bambu duvar kağıdı, karo doğal sessiz tonları ile mükemmel gidecek. Böyle duvar kağıdı ile dekore beyaz duvarlar, yepyeni beyaz mutfak aletleri ile birlikte iyi görünüyorsun. Çok ilginç, doğal taştan yapılmış duvar kağıdı duvarlar ve zemin ekleyerek, banyoda bambu tema yenebilir. Yatak odası iç Bambu duvar kağıdı, konfor güvenlik ortamı yaratmak. Herhangi bir sorun yoktur rahatsız etmeyecek gibi görünüyor. oda artık örme ayrıntılarda ekleyin ve köy evinin simülasyon hazırdır.

bambu duvar kağıdı için deriyle iyice karıştırın. deri kanepeler kümesi kolonyal tarzda oda böyle duvar kağıdı zadekoriruyte odadaki tüm duvarlar üzerinde Yapıştır - ve iç daha katı hale gelmiştir nasıl göreceksiniz. Bambu motifleri sıklıkla bunu farklı cinsiyetten birkaç çocuk yaşamak, özellikle çocuk odasında kullandı. Bu durumda, bir stil tasarım uzayda sana gruba ve kızı nasıl bölüneceğini sorununu ortadan kaldırır.

Eğer duvarlar ilginç ayrıntılar ek etmezsek salonun iç bambu duvar kağıdı yersiz görünebilir. Ancak, bazen çok zor hale getirir odasında biraz uzayda çünkü. Burada resim tercih ediniz, onlar iç harika çeşitli vardır.

Bambu duvar kağıdı Dairenizin büyük dekorasyon olacaktır. çevre dostu bir malzeme, bu yüzden bile kreş duvarları dışarı yapabilir - budur. Ancak, onlarla çalışmaya kadar basit değil - Eğer iç kullanımlarının nüansları bir çok bilmemiz gerekir. Onların yeteneklerine güvenen değilse nedenle, tasarımcı ile daha iyi başvurun.

Bambu duvar kağıdı: kaplamaların bu tip özellikleri, iç ve durultma teknoloji kullanımı

Bildiğiniz gibi, bambu genellikle ev dekorasyonu olarak ve dekorasyon için kullanılır ve Doğu ülkelerinde bir dizi bu bitki uzun ömür, iyi şans ve bilgelik ile ilişkilidir. Ve biz bu tarzda bir tasarım, odaya bir atmosfer ve yaz ısı, ancak herkes için değil göze doğal malzemelerin kullanımı verir, ve bir kaplamanın varlığı ile ilgili sorunlar olabilir.

Bu durumda, mükemmel bir seçenek bambu görüntü ile duvar kağıdı olacağını, onlar odaya istenen duygusal durumunu verecektir.

1

Oturma odanızda için çok özgün çözümü - bambu ile desenli duvar kağıdı

Bazı durumlarda, stilizasyon duvar dekorasyonu bambu altında haklı

Aslında, bazı durumlarda doğal malzeme yerine simülasyon kullanmak daha iyidir.

çeşitli nedenlerle, biz daha yakından bakmak nedeniyle budur:

  • Yüksek nem ile odalarda duvar kağıdı kırpmak isterseniz, doğal kaplama o nemi emer çünkü kullanmak daha iyi değil ve birkaç sezon sonra kapağı kırmaya başlayacak. durumda olan duvar kağıdı kullanmak daha iyidir vinil kaplamalı, doğal bir maddeyi taklit, daha ucuz ve ömrü birkaç kat daha fazladır.
  • Mutfakta, bitirme için doğal bir malzeme koku ve nem spreyi ve çok hızlı bir şekilde yüzeye zarar yağ absorbe bambu için duvar kağıdı olarak kullanmak daha iyidir. olumsuz faktörlerin zararlı etkisi binanın diğer bölgelerinde çok daha yüksek olduğunu - Bu masasının üzerinde özellikle doğrudur.

Fotoğraf: apron gücünü arttırmak için vinil tabakası ile kaplı bambu ile harika duvar kağıtları, bakar

  • Diğer bir yaygın hata - duvar çok hızlı sürtme ve çizilmeye nerede doğal malzemeler koridorlar, koridorlar ve diğer yerlerden gelen kaplamalar bitirme. Yüzey size mükemmel temizlik tutmak için izin veren temizlenebilir - O aslında, kir çekmez vinil dayalı duvar kağıdı, seçim için çok daha kolaydır.
  • çardaklar, zâviye ve teraslar dekorasyon yaparken de iyi doğal bitirmek daha bambu desenli duvarlar için duvar kağıdı kullanmak. malzeme üzerinde sıcaklık ve nem zararlı etkisi değişiklikler ve fiyatı küçük değildir çünkü, çok istenmeyen birkaç yıl sonra tamir ettirmek zorunda kalacaktır.
  • Eğer kreş süslemek için karar verirseniz, doğal malzeme daha simülasyon kullanmak çok daha iyidir. Bu döşeme bambu yerine daha ucuz bir kaç kez duvar kağıdı-sopa yeniden aşırı durumlarda, duvarlara hasarla tatsız olayları önlemek ve olacaktır.
  • Hiçbir şekilde doğal kaplamanın tüm iç doğal olarak Mural kullanmak için bazı durumlarda çok daha iyi uyum yakalayabilir - üzerlerinde bambu çok şık görünüyor. Buna ek olarak, amaca uygun olarak tam oda ayarlayacaktır her boyutta, imajını sipariş edebilirsiniz.

avangart ortamlarında sadece büyük Duvar vinil bazlı bakış

simülasyon iç ucuz, ana şey yapacak korkmayın - yüksek görüntü kalitesine sahip bir kaplama seçmek için, bu tür çözümler uzun Batı'da popüler olmuştur ve oldukça düşük zenginliğinden daha hassas bir tat anlaşılacağı var.

kaplamaların bu tür temel özellikleri

sizin durumunuza uygun seçeneği seçmek için - bambu görüntü kesinlikle herhangi bir duvar kağıdı sizin için ana şey olabilir.

Duvar kağıdı iç en sık kullanılan ne bu grupta

Sadece gerekli olan bu grubun ürünleri organik olarak neredeyse her ortama uyum oldukça evrensel ve edebiliyoruz, ancak bambu tercih edilir bir şey değildir, bazı genel kabul görmüş seçeneğin olduğunu belirtmek gerekir:

  • oryantal tarzda, bambu süs ideal ışık duvar kağıdı dekore lüks oda için. Onların yardımı ile, sadece bu izlenimi güçlendirecektir lüks malzemelerden doğu saray ve pahalı mobilya ve perdeleri eşsiz bir atmosfer yaratabilirsiniz.

lüks duygusu oluşturma kadar zor değil

  • Yatak odası mükemmel bir çözüm oturuşta üzerinde başgösteren stilize bambu sapları ile pastel tonlarını duvar olacak. Böyle bir ortam yatıştırır ve sessiz bir odada rahat bir atmosfer yaratır.

20. yüzyılın başlarında tarzında mobilyalar mükemmel çevre bambu sığacak

  • Çok iyi sen, klasik bir tarzda, ana şey dekorasyon sorunu çözebilir doğal çok iyi değilse, uygun mobilya seçmek ve kaliteli suni ışık bakmak onların yardımıyla parlak kapağı, görünüyordu.
  • Eğer lüks ve saygınlık duygusu gerekiyorsa, karanlık duvar kağıdı, bambu için yayılmasını not edin. Özellikle masif ahşap mobilyalar ve açık renkli tavanlı klasik bir ortamda iyi görünüyor.

iç bir desenle Bambu duvar kağıdı mükemmel bir izlenim yaratmak ve bütün durumun ruh halini belirlemek

Aslında, bu tür yapıştırma duvar kağıdı mükemmel bir rakam birleştirmek için çok önemlidir, ya da duvarların görünümünü tahrip edildi haricinde, her zamanki değil farklıdır. Bu nedenle dikkatli ve yavaş çalışan harcamak ve sonuç, sizi ve sevdiklerinizi hem memnun edecektir.

Özellikle dikkatle en ufak tutarsızlıklar büyük ölçüde duvarda bir resimden izlenim yağma yapışma Photowall ilişkilendirmek.

Ellerinizi çalışırken, düzgün tabanını hazırlamak ve ona ait primer tedavi etmek önemli olduğunu unutmayın, bu yüzden yüzeyde kenarları ve kabarcıklar kapalı kabuğu şeklinde hoş olmayan sürprizler önleyebilirsiniz.

Önemli bir not: üreticinin tavsiye ettiği söyleyecektir paket talimatlarına yapışkan uygulanmadan hakkında tavsiyelerde dinlemiyorum.

hemen hemen her zaman iç bambu-görüntülerin çeşitli kullanılması mükemmel sonuçlar getirir, bu yüzden deneme ve ev benzersiz yapmak için korkmayın. Bu makaledeki videolar bu yazıda ele alınan bazı ayrıntıları ortaya çıkaracaktır.

iç Bambu duvar kağıdı - şık dekorasyon egzotik çevre dostu malzeme

doğal malzemeler ve sebze konularını kullanma iç dekorasyon popülerlik kazanıyor olduğunu. nedeniyle dekoratif özelliklerinden talep Bambu duvar kağıdı, evde kolaylığı ve konforu ile, egzotik içinin atmosfere katkıda bulunmaktadır. Bunların kullanımı bir ev özel eko-stil oluşturmak için yardımcı olur.

Bu tür bir malzeme, ana avantajı olup, tamamen doğaldır. Bu pirinç kağıdı üzerine yapıştırılmış egzotik tahıl dar şeritlerinin yapılır. iyi ısı farklılıklarından tolere doğal bambu duvar nem korkar değildir. Bunlar oda, banyo, balkon ve sundurmalar yaşayan duvarlarda kullanılır. Işık renkleri Bıçaklar tavanlar terbiye için popülerdir. Dış gövde kısmında Geçmişi belirgin bir doğal desen, doğal bir yüzeye sahiptir.

Renk çeşitliliği çeşitlidir - yeşil, çikolata, antepfıstığı, vanilya, wenge tonları ve kaplumbağalar lamellaların düzensiz sinterlenmesi yöntemi ile elde edilir. Bambu bezler vurgu yüzeyleri oluşturmak için dekoratif bir unsur olarak veya duvar astarında temel malzeme olarak kullanılırlar. Seçeneğe bağlı olarak belirli bir görsel alan algısı elde edilir. Bambu duvar kağıdının kısmen kullanılması oda sıcaklığını ve cazibesini verir, tamamen yapıştırılmış duvarlar evin rustik sade ve renkli hale getirir.

Bitki egzotik motifli kumaşlar inanılmaz güzellik ve doğallığı odaya taşıyor. Gerçek bir kaplamayı taklit edebilir veya gerçek bir bitkinin gerçekçi ve silüetli görüntülerini içerebilirler. Bambu resmini taşıyan duvar kağıdı, doğal malzemeye renkli, ucuz bir alternatiftir, içeriyi gür yeşilliklerle ve hoş bir tazelik ile doldurmaktadır.

Malzemenin desenli en popüler kağıt veya vinil sürümü. Bu tür bezlerin temel renk skalası açık kahverengi, yeşil, bej, odanın sıcak ve güneşli bir atmosfer oluşturur. Doğal tuvallerin performans özellikleri ve taklitleri pratik olarak farklılık göstermez. Doğal bitkiyi çoğaltan malzeme, doğal varyantın şeklini kaybedebileceği ıslak odalarda daha çok talep görüyor.

3D görüntüler, resmin gerçekçi, parlak ve yüksek kalitede olduğu özel bir teknoloji kullanılarak uygulanır. Duvar kağıdı bambu, parlak yeşil ve kahverengi renkli doğal peyzajları duvarlarda tasvir eder. Böyle bir deseni duvara yapıştırarak, odanın alanını görsel olarak artırabilir, boyutlarını genişletebilir, gerçek doğanın göğüsüne geçebilirsiniz.

Oda, egzotik ormanların, bambu bahçelerinin, gerçek Asya ormanlarının hoş bir atmosferi yaratmaktadır. Duvar duvarları, yukarı doğru arzulayan bir bitkinin kaynağını gösterir, bu panorama, dökmeyen çimin gücüyle ve gücüyle odayı doyurur. Resim, aksan kompozisyonu oluşturmak için tamamen tek bir duvarda veya ayrı bir bölüm üzerinde kullanılır.

Tasarımın tropik-egzotik tarzda dekore edilmesi - ev dekorasyonunda yeni bir eğilim. İç mekan duvar kağıdı, sıcaklık ve yaz atmosferi yaratır, zorlu bir günün ardından kendinizi gerçek bir korunun içinde bulmanızı sağlar. Fakat her tasarım için uygun değildirler. Uygun olmayan aristokrasi notlarına sahip daireler için Bambu uyumlu, doğu, Çin, Japon eko-stilistiklerine uyuyor. Minimalist bir iç mekan egzotik bitkisi olan daire, konfor ile doluyor. Modern konutların birçok odasında farklı doku ve desenlere sahip malzemeler kullanılır.

Modern doğal malzemeler, doğal ürünlerle çevrili yaşamayı mümkün kılmaktadır. Mantar ve bambu duvar kağıtları tasarımcıları yaşam alanına şıklık ve doğal mükemmellik kazandırmak için silahlanmaya başlarlar. Bu tuvallerle duvarları dekore ederken çeşitli dekoratif teknikler kullanılır. Salonun iç kısmında bambu için duvar kağıdı, bir veya daha fazla planın duvarlarını veya tüm kaplamasını kısmen yapıştırmak için kullanılır.

Onların yardımıyla, yamaçları, dekoratif rafları, nişleri süsleyebilir, tabloları, dolapları süsleyerek genel stili tamamlar. Böyle bir oturma odasında mobilya doğal malzemeler arasından seçilir. Hafif duvar kağıdı altında saman bambu, doğal ahşaptan yapılmış koyu renkli dolaplar ve deri veya keten döşemelik kanepelerdir. Bu tarz canlı bitkilerde, doğayı tasvir eden tablolar, taş dekorlar için uygundur.

Koridorun içi Bambu duvar kağıdı

Doğal malzeme, dayanıklılığı ve estetiği nedeniyle giriş alanını bitirmekle alakalıdır. Koridordaki bambu altındaki duvar kağıdı, sıcak tonlarda mobilya ve döşeme tarafından destekleniyorsa, misafirperverlik izlenimini verir. Bunların arasından, pratik paneller hazırlayabilir ve odanın zirvesindeki vinil duvar kağıdı ile kaplayabilirsiniz.

Malzeme, hafif samandan koyu çikolataya kadar, zıt renklerden veya ilgili tonlardan çeşitli renklere sahiptir. Yüzey tasarlarken çeşitli kombinasyonlar kullanılır. Duvarlarda zıt renk tonlarının çok yönlü (yatay, dikey) kaburgalar yardımıyla tabloların desenlerini düzenleyebilirsiniz. Bir seçenek olarak, kemeri bambu duvar kağıdı ile süslemek, koridordan başka bir odaya renkli bir geçiş yapmak veya niş vurgulamak için karlı olması uygun. Bu iç mekan vahşet notaları ile dolacak, uzaktan tropik bir ormandan benzeyecek.

Doğal malzeme, rekreasyon alanı için özellikle önemli olan odanın konforunu ve konforunu getirir. Duvarlar için Doğal bambu duvar kağıdı, oryantal, Japon tarzı yatak odası süslemelerine yardımcı olur, bir mahremiyet atmosferi yaratır. Durumu sıkı bir geometrik şekli düşük ahşap bir yatak ile tamamlayın, açık raflar, tekstil lambaları. Bambu duvar kağıdı wenge minimalist bir odada bir aksan duvar dekorasyon için idealdir. Karanlık beyaz mobilyalar, hafif halı, karanlık çerçevedeki buzlu camlı gardırop karlı görünüyor.

Modern konut, özellikle yemek alanı olarak güzel ve çevre dostu olmalıdır. Mutfakta olumlu bir ortam yaratmak için doğal duvar kağıdı kullanabilirsiniz, bir bambu bezi kirlere dayanıklıdır ve böyle bir odayı bitirmek için uygundur. Odanın görünüşü malzemenin rengine bağlı olacaktır. Yeşil ve soluk gri tonlama, iç mekanı serinletir. Altın tonlarının baskınlığı, odanın sıcaklığını ve rahatlığını verecektir.

Bambu beyaz duvar kağıdı, hafiflik ve saflık atmosferi yaratmanıza yardımcı olacaktır. Tezat tonuyla ya da tropik bitkilerle ilgili görüntülerin bulunduğu alanlar, farklı renklerdir. Mutfakta vernik veya mum ile örtülü bir malzeme kullanmak uygun - neme karşı daha dayanıklıdır. Bu bitiş, taş veya tuğlalı bir karo ile, koyu veya bej mobilyalarla, pencerelerde panjuru ile iyi kombine edilmiştir.

Geleneksel olarak, logyum doğal malzemelerle bitmiştir. Bambudan gelen bambudan gelen eko duvar kağıdı balkonun iç kısmında doğal sıcaktan hoş bir atmosfer oluşturmak için kullanılır. Kaplamanın elyaf yapısı yeni ufuklar açıyor: Işık ve koyu renk renklerdeki lifler duvarlarda ilginç bir dekoratif süsleme yaratıyor; modern baskı yöntemleri kullanımı, yüzeylerin şık baskılarla süslenmesini sağlıyor. Balkondaki hasır mobilyalara, taze çiçeğe, doğal varlığın tam bir görüntüsünü oluşturmak için kurulması uygun.

Odaya güzel bir görünüm vermek için birçok yol vardır. Bambu duvar kağıdıyla zeminlerin standart olmayan dekorasyonu - bireysel iç mekan yaratmanın etkili bir yöntemi. Yüzeye doğal bir görünüm verirler, çünkü tavan, altın, sarımsı, beyaz renk tonlarını kullanır. Düzlemdeki karanlık kirişleri ile çıtaları birleştirirken, güzel tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Zemini bitirmek için sıkıştırılmış ince keten veya paneller kullanılır, içerisindeki lifler örgülü veya hatta olabilir. Sebzeli çıtalar ile tavan kaplaması ve duvarlar için bambu resmi olan duvar kağıdı iyi kombine edilmiş ve eko tarzda dekore edilmiş bir odada tam bir görüntü oluşturmuştur. Doğal malzemeler nefes alıyor ve bu da odadaki atmosferi önemli ölçüde artırıyor.

Bambu duvar kağıdı - tasarım uygulamasındaki yeni trend, çevreye duyarlı, pratik ve dayanıklıdır. Kumaşlar odaya elverişli bir mikro iklim yaratır, estetik bakar, içeriyi doğaya daha yakın hale getirir. Doğal tonları ve benzersiz dokusu, doğal uyumunu vurgulayan, konut düzenlemesi için eşsiz, hoş tasarım projeleri yaratmayı mümkün kılmaktadır. İç mekanda yetkin biçimde seçilen renk ve doku malzemesi benzersiz bir üslup oluşturur.

Bilginin kopyalanmasına ancak doğrudan ve endekslenmiş kaynak referansa izin verilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

64 + = 66