battaniye fotoğraf

Yorgan: Fotoğraf & özellikleri

Yorgan kumaş parçaları eşsiz tekniği kullanılan farklı boyut ve konfigürasyonlarda, küçük yamalar oluşturulan bir hikaye ya Büyükannemin yorgan resmi olan bir sayfa vardır muhtemelen her kişinin belleğinde rahat herhangi bir ortam dönüşümü ve yapacaktır. Bu şekilde, sadece anılar, ama bizim kültürümüzün bir bütün çağ ve önceki nesil kimlik sırasında.

Bu anılarından ve geçmişe duyulan özlemi değil, aynı zamanda saygı ve bu süre needlewomen çalışkanlık ve azim saygı sadece yayılır. belki de haksız hafife rağmen, modern severler becerileri patchwork. Bu miktarlar ve kapsam, ama içinde, orijinal sanat ustası vardır hepsi aynı ve bizim nesil arasında, fotoğrafları çeşitli bulunabilir olmasa da. Ve elbette hayatımda tanıştığım her birimiz hikayesini anlatıyor Modern kopyalarının şaheserler yaratmıştır nerede dikiş ve teknik sadece mükemmel, en azından yakın muayene, ama internette fotoğraf veya - herhalde.

, Kapitone yorgan diye bir ürün oluşturma her şeyden önce, ima, rahat ve konforlu bir konaklama ve uyku için üretim konusu. Biz yalıtımlı versiyonunu ve uygulanmasını kolaylaştırmak için bitmiş ürüne uygun bir fotoğraf lazım yapmak için. Yorgan üç boyutlu ve sonra dizin oluşturabilirsiniz ve sıcaklık maksimum seviyeye ulaşacak dikkat etmek uygun olacaktır. desenler, teknik ve dikişler ile yaratıcılık için Fikirler ürün yalnızca işlevsel kullanılmadığını çok çeşitli olabilmektedir, aynı zamanda sanat eserleri atfedilebilir.

Kendi başına, bir usta kombinasyonu ve bağlantı ile edebilen hemen dikiş ve conta, bir sanat eseri yaratmak bez, kullanılan dokuma. Çok çalışmayı gerçekleştirmek ve fotoğraf ve kullanılan makineler için bitmiş bıçakları dikiş tamamen yeteneği dikişçi bağlıdır. Renkli ve desenli kombinasyonu hissetmek de önemli olduğu renkli kumaş, duygu ve bitmiş ürünü görme hissi.

Hacimsel yorgan çeşitli yöntemler ile oluşturulabilmektedir

Dikiş ve dokuların çeşitli çalışırken kullanılır, bunun mümkün olmadığı sadece iki taraflı kaplama battaniye oluşturmak için yapar, ama onun nevresim yerini alır. iki ağ arasında bir ses oluşturur kaplama malzemesi uçaklar dikilmiş. gerçekleştirebilir, bu rolü ve ince köpük ve tabaka ve dolgu polyester ve hollofayber olarak. Önemli olan - düzgün yamaların yaratıcı kombinasyonu ile dikiş desenleri ve başarılı bir teknik yastıklı. Her dikişçi kendi fikirleri olabilir, ancak her kumaş tarafından oluşturulan bir yorgan kapsar.

son aşamasında hazırlanan elemanı birbirine

Farklı renklerde kumaş kullanılan dikiş şaheseri, oluşturmak için, azim biraz ihtiyaç fikrinin varlığı, stok internetten birkaç fotoğraf elbette imajlarını oluşturmak ve, aksine, imalat dokusu tarafından alınabilir kumaş, veya çizimi uyumluluğu. Ve sonra oluşturulan bloklar bir yorgan kapağında bağlanabilir. bütünün eşsiz bir görüntü oluşturmak için ayrı ayrı yamalar çinileri düzenlendi. bir şekilde ayrı bloklar birleştirilmiş ön kalıpların ve ayrı parçalar imal karo. Bloklar birbirine bağlanmıştır ve sonra zaten kendi tarihini ve kendi üretim teknolojisini almış görebilirsiniz.

iki ana parça yorgan elde edildiğinde. Şimdi dikiş tarafından bir desen barındırmak ve oluşturmak gerekir. şablon uygulayarak düşüncesi farklı olabilir ve yolu da var, ama daha da önemlisi, makinelerin imalatı için tüm anlamını ifade etmemizi sağlayan ve Dikiş ve kiremit sorunsuz gitti ve beklenen tam olarak ne yaratılmasına yardımcı olabilir.

Doğru ve güzel dikiş oluşturmak için bir teknik, öncelikle gerekli araçların kullanımını içerir:

1
 • çember;
 • Konuları №30;
 • rahatlık için dikiş makinesi için özel ayak.

kreasyonları için Fikirler internetten alınabilecek

Her şeyden önce, fikirlerini kullanarak fotoğraf ve kullanılan malzemelerin açıklamaları analizini oluşturmak üzere, tüm araç ve cihazlarda stoklamak için, hem de karo eşit birimleri almak için hazır olup olmadığını dikkate almak gerekir.

Hikayeniz aşağıdaki liste ile başlar:

 • örtünün üstüne türleri tarafından kriteri Kumaş;
 • battaniye alt kumaş - astar;
 • Farklı dikiş iğnesi: Büyük gözle ve makineye manuel dikiş;
 • cetvel;
 • Pinler: Güvenli ve sıradan direkt;
 • Ana ve yardımcı dikiş iplikleri;
 • Dikiş makinesi.

Sağ nevresim ve imajını yaratarak, karo bağlı olan yazıda, üst kısmını birleştirmek için.

 • semantik özellikleri kumaş alır sıralama karo;
 • İstenen boyutta kesilerek uygulanmaktadır;
 • İki adet Sostrachivaem artıkları yüzü aşağı gelecek şekilde;
 • fayans için birbirine Sostrochennye çifti dikkatle baktı;
 • bloklar ön yüz ve tarafından dikişli birlikte ekleyin.

Yorgan farklı karakterin bez eşit büyüklükte parçalara oluşan

kareler kapitone patchwork

Kendi içinde, yorgan altında fayans doğru seçilmelidir kendisi için bir patchwork yorgan gibi sanat böyle bir eserin yaratılması, dikişçi belirli bir desen veya yorgan ifade ilgili düşüncelerini ve fanteziler projeler çok ilginç ve yaratıcı bir süreç. Tabii ki, en kolay yolu kareler kapitone yama oluşturun. Ancak, bu resimleri poraduesh torunları değiliz ve biz çok ilginç bir şey ile gelip gerekir. tarafların açık eşitlik hayallerinden bir isyan uygulamak ve benzersiz bir desen oluşturmak için yaratıcı sürecini tanır. Nasıl birleştirmek veya kendi ile gelip, bir şeyler taklit edebilir bu resimlerde, çoğu, sert hayal etmek belirtti. Ayrı şeritlerden oluşan Kareler aşağıda birbirine bağlanır. İşte Yuvanın her dikiş sürdürmek için önemlidir ve daha sonra ürün daha düzgün görünecektir. yorgan Kenar en iyi el ile yapılır.

kapitone her dikiş doğru rıhtım gözlemlemek önemlidir

yanı sıra, iyi bir uyum kiremit azami dikkat, renk ve kumaş desen doğru kombinasyonunu kullanarak, tüm açık alanlarda özel yorgan elde edilmesi için çekme ve renk bir kombinasyonunu oluşturmak için kullanmak için izin verir. Ve kapitone yorgan gerçek bir başyapıt olacak ve aile üyeleri sanat evinde böyle bir çalışmayı takdir edecektir. okuduktan sonra, her kadının böyle bir başyapıt yaratmak mümkün. her şey dikiş makinesi ile iyi arkadaş Özellikle çünkü.

Böyle kareler gibi basit geometrik şekiller, fantezilerini ve renkli hayal zorlayıcı açık ufuklar için benzersiz görüntüler oluşturmak edebiliyoruz, ve sen onun çalışmalarında hazır mucizeler çalışmak.

Zaten hasat parçaları tekrar monte zaman, ayrıca yorgan dikili, özellikle işleme dikkat ve boru tesisatı temizlemek için önemlidir. Tam resim ve muhteşem bir görünüm bağlıdır.

yorgan dikmek için nasıl (video kılavuzu)

Eğer açıkça bir zanaat başyapıt yaratmak senin fikrin tüm gereksinimleri ve fotoğrafları ve günlük yaşamda böylesine gerekli şeylerin yaratılış tarihini karşılayan zaman ve emek maliyeti değerinde olduğuna inanıyoruz, o zaman devam edin ve iş aşağı olsun! Ve başarılı olacaktır! En önemli şey arzu ve dikiş makinesi varlığı, yol boyunca her şey. Ve emrinde ilk kalp ve usta eller tarafından yorgan ve ardından diğer ürünler kapitone edecektir.

fotoğraflarınızla Yorgan

Resimlerle Battaniye - tasarım kulübe ve konakların eski Rus geleneklerinin el yapımı sanatçılar ustaları geçerli: Farklı renklerde kumaş çeşitleri onlarca parçalara kesilmiş ve belirli bir sırayla birleştirilir. Tasarımcı sanatsal anlayışına uygun olarak kanatları arasında bezin üzerine bunları ekler ile Teknolog tasarımcı danışarak, kumaş ve terziye fotoğraf transferleri düzenlenebilir. Tipik olarak, sanatçı kesmek aşamasında 13x18 cm Oysa daha büyük fotoğraf gelecekteki ürün fotoğrafları, doğaları ve renkler belli stilini ayarlar - bu onlar birleştirildiğinde Sihirbazı püskürtüldü ne önemlidir .. Tamamen el yapımı olduğu için, bu eser sadece mümkün değil tekrarlayın.

Ürün formu vererek Sentepon, - İç battaniye.

Nasıl fotoğraflarla bir yorgan siparişi için?

 1. fotoğrafları seçin: Renk, siyah-beyaz ya da stilize antik (20-30 fotoğraf) olabilir. eski fotoğraflara, biz restorasyon sunuyoruz ve kartları tarama getirdi.
 2. renk düzeni (parlak veya sessiz sesleri battaniye, renkli olabilir ve, örneğin, sarı renk ortadan) ayarlayın.
 3. Ürünün boyutunu belirleme: Bir çift kişilik yatak ve iki yastık 220h180 üzerinde muhteşem yatak örtüsü görünüyor.

fotoğraflarla Yorgan duvara fotoğraf paneli olarak kullanılabilir ve ek olarak yastıklar sipariş.

Böyle fotoodeyalo sevdiklerinize mükemmel bir hediye olarak hizmet verebilir. Akrabalar senin fikrin takdir edecektir!

Bu rahat ve sıcak bir atmosfer yaratacaktır, yazlık içini tamamlayacaktır. Evin ve yolcuların bir sembolü olabilir.

Moskova'da telefonla sipariş etmek için: +7 (495) 970-38-70

Gönderilen Fotoğraflar Açık - yazlık iç için düşünülmüştü olarak battaniye, bej ve mavi tonlarda dekore. Merkezde - Bir ülkenin evin bir fotoğraf. Bizim tasarımcılar yazın ve kışın alınan iki resim monte etmiştik ve bir aile üyesi bir fotoğrafın etrafında düzenlenir. Fotopano, ev olarak, bu dost güçlü aileyi temsil eder ve haklı rahat bir rekreasyon alanında gerçekleşti!

 • 34.700 ruble - 180h210 battaniye.
 • Battaniye 180h210 + 2 yastık 45x45 - 38,800 ruble.
 • 36,200 ruble - 220x220 Blanket.
 • Battaniye 220x220 + 2 yastık 45x45 - 39750 ruble.
 • 39.100 ruble - 230h230 battaniye.
 • Battaniye 230h230 + 2 yastık 45x45 - 41900 ruble.

hediye olarak yastıkları battaniye sipariş ederken.

stüdyo Khodynka

Ul. Grizodubova 4/3

gün izin olmaksızın 09.00 dan 21.00 günlük saat

fotoğraflarla Battaniye, fotoğraf, yorgan

Resimlerle eşsiz battaniye?

temel fark Resimlerle battaniye Bu da kumaş ve polyester elyaf, çevre dostu, ısı yalıtımı, iki tür kullanarak, daha karmaşık teknoloji yapılmış olmasıdır. Sonra, ayrıntılı olarak biraz daha açıklar.

 1. battaniye üst katmanı, biz fotoğraflarınıza uygulanan kumaşların, birkaç çeşit üretiyoruz. You fotoodeyala Bezi zevkinize göre tercih edebilirsiniz.
 2. Sonraki yalıtım olarak syntepon tabakasıdır. Bir derece sıcak bir battaniye tabakasının pahasına.
 3. Alt tabaka (iç) ve resim mühürlenebilen olarak, seçim için farklı renklerde ışık kumaşlar hizmet edebilir.

battaniyenin düzlemine yoluyla birkaç dikiş yapılmış olarak bitmiş ürün düzgün ve saygın görünüyordu böylece fotoğrafları dokunmaz Vsse katmanları, hem de, çevre üzerine dikilir!

fotoğraf battaniye fiyatları. Nasıl sipariş.

yapmak İstek üzerine resimlerle battaniye, Birkaç parametreleri tanımlamak gerekir:

(Yüz) üst tabaka için kumaş 1. Tip:

 • a) Gabardin - kumaş fırça;
 • b) Satin - hafif parlaklık ile asil yoğun kumaş;
 • c) Atlas - parlak parlak kumaş;
 • g) Peluş - kısa yığını ile yumuşak doku.

battaniye iç (alt) yüzeyinin 2. Renk kumaş. Alt tabaka fotoodeyala renk renk geçişi ile kesinlikle monoton olmayan dahil zevkinize göre bir şey, ama örneğin olabilir.

3. Mevcut şablonlardan birini seçin fotoğrafın bize kolaj ve fotoğraf göndermek!

4. siparişe hazır almak istiyorum nasıl belirtin. ofisimizden veya kurye ile Pikap. Rusya'nın bölgelerdeki müşteriler için, posta EMC tarafından teslim sunuyoruz. Teslimat hizmetleri hakkında daha fazla bilgi Sayfa sunum bulunabilir.

Ne fotoğraflarla battaniye imalatı ve nasıl koşulları sipariş almaya

için düzenini hazırladıktan sonra fotoğraflarla baskı battaniye, Bizim müdür e-posta ya da kişisel hesabı üzerinden yanınıza kabul ettikten sonra üretime sipariş göndereceğiz. düzen eşleşen sonra resimlerle battaniye üretim Terim genellikle 2-3 iş günüdür. Bu zamanlama biz kendi üretim ve dikiş dükkanı var, ve diğer kuruluşlarda siparişleri karıştırın değil gerçeği nedeniyle olabilir. ürünlerimizin yüksek kalite ve en kısa süre garanti nedeni budur! Eğer daha kısa sürede siparişe hazır almak gerekiyorsa, bizim yöneticiler ile kontrol edebilirsiniz.

çalışma saatleri: Pazartesi-Cuma

© 2013 - 2017 printnatkani.ru | Bu sitede barındırılan metinler, resim, ses ve video içeriğinin herhangi bir tam veya kısmi kullanım © Tüm hakları saklıdır kesinlikle site sahibinin yazılı izni olmadan yasaktır. sitede gösterilen fiyatları bir kamu teklif değildir ve yalnızca bilgi amaçlı yayınlanmaktadır. Bireysel tekstil imalat tam maliyet yöneticileri de belirtin.

Bizim sosyal ağlar abone, ya da arkadaşlarınızla paylaşmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 1 = 1