Bebekler için tabloyu değiştirme

tabloları değiştirme: 5 popüler modelleri doğmuş bebekler için

Eğer zaman ve ebeveynlerin enerji tasarrufu değişen ev bebek tablosunda zaman. Onun kullanımında Kundaklama aleti işlevsellik ve rahatlığı abartma zordur. Annem çocuğun sayısız yamaçların sırt ve manipülasyon ile sorun olmaz. İhtiyacınız olan her şey her zaman el ve gözetimi altında çocuk. modelleri ve 5 adet konforlu değişen tablolar genel bakış yeni doğmuş için konuyu seçmemizin velilere yardımcı olacaktır.

Formlar tabloları değiştirme: tablolardan farklı türde olumlu ve olumsuz yanlarını tablosunu değiştirmek için

mağazalarında sizi Kundaklama aleti 2 çeşit bulabilirsiniz: mobil ve sabit.

K Mobil değiştirme masası şunlardır:

mobil konstrüksiyonlar Küçük daireler için iyi , hangi genel mobilya için ekstra boşluk yoktur. Onlar katlanıp kolaylıkla ve geziler ziyaret edebilir veya onlarla ülkeye yapabilirsiniz: Bu tablolar yürüyüş çağrılabilir.

Ayaklı model - en uygun Kundaklama aleti. Hücre yapıları aksine, bu tür modeller ev dekor parçasıdır. Bunlar, fonksiyonel çocuklar için güvenli ve manipülasyon için kolaydır. Pelenalnik omurga anne aşırı yüklemeden, bebek bakımı daha kolay hale getirir yetişkin yüksekliğine göre seçilmiş. Kundak her türlü taşımaya uygundur.

Fonksiyonellik ve hareketlilik.

Kolayca katlanmış ve yer yer nakletti.

Ziyaret veya ülkeye bir sorti yapmak için gitmek varsa yanınızda götürebilirsiniz.

hijyen ürünleri için yeterli alan yok.

düzgün olmayan yüzeyler üzerinde Kararsızlık katlanabilir bacaklar.

1

Bu kullanışlı alanı almaz.

anne için rahat yükseklikte sabittir.

kişisel hijyen bebek için küçük bir raf ile donatılmıştır.

Bazı modellerde, çocuk bezi için sahipleri sağlar.

Gerekli tüm bakım öğeleri içermeyen Çok küçük raflar.

Kullanışlı, mobil versiyonu pelenalnika.

tahta bir masa, kanepe üzerinde kullanılabilir, ya da beşik bebeğe bunu düzeltmek için.

Küçük daireler için mükemmeldir.

Sınırlı işlevsellik: Çocuğun bakım öğeleri, hijyen ve giyim için hiçbir uyarlamalar.

Mat doktora ve gezilerine kampanyaları ile, parti içinde vazgeçilmezdir.

Bu kompakt kat kolay ve silinir.

çocuk bezi koltuk başlıkları, tampon, kapak ve cepleri olan modelleri vardır.

sık yıkamaya gerek Kundaklama aleti ömrünü kısaltır.

çocuk gözetimsiz mat üzerinde bırakılmamalıdır.

Su tedaviden sonra banyoda kadar Giyinme anne ve bebek için uygundur.

Çocuk sıcaklığı keskin bir düşüş yaşamaya zorunda değildir.

pratik Kundaklama aleti tepsisi ile: Çocuğun minyatür küvetler hızla büyür.

dengesiz bacaklara Dayanıklı, genellikle daire etrafında hareket için tekerlekler ile donatılmış.

çocuk aksesuar çeşitli Çok yer: giyim ve oyuncaklara kişisel bakım ürünlerinden.

yeterli alan odalar için uygundur.

Çok yönlülük, kullanım kolaylığı.

Yaşları çocuk çıkarılabilir Kundaklama aleti büyüdükçe bir daha raf oluşturarak, geliştirir.

Daha sonra, çekmece göğüs giysi saklamak için sıradan mobilya vermektedir.

Bu model çok yer alır ve sadece yeni doğan için ayrı bir oda ile büyük daireler için geçerlidir.

5 en rahat değişen tablolar - Popüler modelleri ve üreticilerin

tablo değiştirme - pratik hediye yeni ailesi bebeğinizin doğumunu. Ayrıca, yeni bir bebek için sevdiklerinize hediye yapmak planlıyorsanız, o zaman incelememizi yardımcı olacak 5 popüler modelleri olumlu ve olumsuz yanlarını sıralamak.

Ne elverişli tablo değişiyor ve o hiç gerekli değilken - seçme ve satın alma ile ilgili anneler ipuçları

Değişen tablolar üreticileri çocuk bakımı için genç anne kolaylaştırmak için her şeyi yapmaya çalıştık. Ne seçeneği yapmak için ebeveynlerin tercihlerine, onlar ödemek istediğiniz fiyat ve dairenin büyüklüğüne bağlıdır. Ama bu tür ilk bilet satın alır olanlara sunulan ürünlerin çeşitli bir aralıkta anlamak zordur. seçimi ile yanlış olması değil, gelecekteki alımlar için gereksinimleri bir dizi işaret deneyimli annelerin tavsiyeleri dinlememiş.

Bir değiştirme masası seçerken nelere bakmak için?

 • tablo yüksekliği. Çok önemli bir parametredir. Itibaren genç bir anne ve onun konfor omurganın sağlığı bağlıdır. uluyan büyüme altında bir tablo seçin.
 • Hareketli tablolar. nedeniyle onlar da daire etrafında taşımak kolay olmasından daha uygun tekerleklerde Trolley her pozisyonda tekerlekler Güvenli özel araç üzerinde kilitler.
 • Bebeğin sağlığı . doğal malzemelerin bir model, iyi ahşap seçin.
 • Geleceğin özen gösterin. Evinizde alanı koymazsanız, o değişen şifonyer satın almak daha iyidir. Fonksiyonel, geniş ve o beşikte çıkarsa sonra uzun yıllar Çocuğunu vermektedir.

Bazı anneler Kundaklama aleti üzerinde çocuklar mutlu gizlenmiş. Ama diğer anneler rahatsız kılık çocuk pelenalnikom eğildi. Genellikle normal yetişkin yatak tercih. ebeveynlerin belli bir yüzdesi genişliğinde, yumuşak bir yüzeye oturan yürütmek için halefine tüm manipülasyonlar tercih ederim. Ve bazı avantajları vardır. Rahat ayakta daha oturuyor. doğum çok çevik olur ve vortkim, en kısa sürede dönüp olarak masadan düştükten sonra çocuğun birkaç ay olduğunu hiçbir korku yoktur.

Eğer bir değiştirme masası satın almaya karar verirseniz, biz makaledeki bilgiler Bebeğiniz için en iyi seçeneği seçmenize yardımcı olacağını umuyoruz.

Yorum ekleyin Cevabı iptal

Sağlığınız belirli koşullara uymak ve doktora teşkil etmez.

© 2014-2016 site malzemeleri uluslararası telif hakları ve bağlantılı haklar korunmaktadır.

Kullanmak ve siteye malzeme, aktif ve endeksli bağlantıları yeniden yazdırın Eğer zorunludur!

Bebekler için tabloyu değiştirme

ailenin geleceği üyesinin doğum için beklemeden, ailesi onu çevreleyen maksimum bakımının ilk gün, satın alma için plan başlıyor. Kundaklama aleti değil her zaman gerekli şeylerin listesine alır ve henüz bu büyük buluş zaman, çaba ve yeni teşekküllü anne sinirleri kaydeder olduğunu. Soru üç kişinin ölümüyle ağırlığı veya eğilerek tüm ev ve hijyen manipülasyon gerçekleştirmek zorunda olduğunda bebeğin doğum artık bir ikilem ile değiştirme masası, ihtiyaç olup olmadığıdır. Yani neden olmasın önceden konforunda özen?

Neden değişen tablo gerekiyor

İsteğe bağlı lüks - Birisi Kundaklama aleti söylenebilir. Gerçekten, çünkü her dairede size elbise bebek değiştirebileceğiniz yüzeyler bol! Bu manipülasyonlar bezi, tozlar ve kremler arayışı içinde odanın etrafında çalışan, günde bir düzine kere seyahat etmek zorunda zaman, çocuğun bakımı mutlu bir annelik kavramına ötesine başlar. , Masaj ve hijyen, hava banyoları beslerken Bezi Değiştirme, yürüyüşe giyinme, çocuk bezi değiştirmek, giysi kirli - bu tam bir liste Kundaklama aleti randevular değildir.

En inatçı, tablo değişiyor geri sunak üzerinde zaten childbearing ile zayıflamış sağlık, döşeme vazgeçmek karar verirler. Wise anne tümden bir çocuğun odasının iç bu karmaşık olmayan şeyi kazımak.

Kundaklama aleti genellikle yaşamın ilk yılında çocuklar için tasarlanmış. Ama aslında, ebeveynlerin çoğu çocuklarının büyüme ve gelişme özelliklerine göre, gerekli konfor istasyonu önce kaç ay karar özgürdür. Genellikle Kundaklama aleti "dozhivayut9raquo; altı aya kadar, bu yaşta bir çocuğun aktif olarak bağımsız hareket etmeye çalışan ve yerde en ufak dikkatsiz riskler kuvyrknutsya de dünya hakkında bilgi başlar çünkü. Bu nedenle, bebeğin mizaç üreticinin önerileri geçersiz olduğunu.

Kundaklama aleti uzunluk genellikle 70-80 cm ve çocuk bunu outgrows zaman, masanın kullanılması rahatsız olur: Bir değer ve büyümesini vardır.

değiştirme masası değiştirilebilir

mali nedenlerle, ebeveynleri veya yatağında dizlerinin üzerine bebek ile tüm manipülasyonlar yapmak veya hayal göstermek ve serbest yüzeyde herhangi kendi çalışma alanı oluşturmak için uyarlanan bir değiştirme masası satın reddeden. Bazen Kundaklama aleti bazen bebek geniş pencere eşikleri adapte değişen, sıradan bir çalışma masası, koydu oilcloth ve battaniyeyi döner.

nedeniyle kısıtlamaları olmaması için yeterli değil katı yüzeye, koordinasyon ve masaj ve güvensizlik geliştirmek için çocuğa kadar gerekli - bir kanepe durumunda, (aletler, tozu ve çocuk bezi ile hiçbir kullanışlı raf ve ajanda) düşük işlevsellik: Bunların hepsinde var olan olumsuzlukları değiştirmek için. Bu nedenle, ana aygıt doğaçlama Kundaklama aleti, stabilitesini ve elastikiyet boncuk sağlamak için koşullar olduğunda.

masalar bugün değişen çeşitli şaşırtıcı. Onlar raf ve çekmeceli, sabit ve katlanabilir plastik, metal ve ahşaptan yapılmış ve hatta bazen bir tepsi sağlanmaktadır - karışık genç anne nasıl değil! Ama hepsi o kadar zor değil. Önemli olan onun şartlarını analiz etmek ve gerekli kriterleri yerine modellere aramayı daraltmak etmektir.

Bugünün gerçeklik değil her genç aile bebek ve gelişiminin bakımı için geliştirilen tüm yenilikleri ağırlayacak görüntüleri olmasıdır. Kuşkusuz, başarılı çocuklarımızı yetiştirmek ve bir karyolası, böylece pota tepsileri varsa. Ama üreticilerin daha kolay yaşam ve sıkışık koşullarda yaşayan annelerin yapmak için bir yol bulduk, mobil Kundaklama aleti çeşitli geliştirmiştir. Bunlar arasında:

 • bacakları katlama tablolar;
 • Duvar modeli olarak sarkan
 • bir rulo halinde sarılmış ve yol almak belleğe kaydedilebilir kenarları hasır değişen tekstil;
 • çocuk beşikleri ve diğer yüzeylere kenarında kurulum için sabit Kundaklama aleti kurulu.

çocuk odası mobil Kundaklama aleti kadar taşımak ve kendileri için sorun işlevselliğini karar verebilir serbest komodinin veya raflar, varsa fazla ödeme için hiçbir sebep yoktur. Ya mağaza bezleri, kavanozlar ve hiçbir yerde tüpler? Bir dakikalığına bile, bebeğiniz ayrılan anne tüm takip eden sonuçlarla birlikte katta onu yakalamak için riske atar. raflar, kutular veya organizatörleri varlığı - güvenliğini sınırlayan çok önemli bir ölçüttür. Anne çocukla dokunsal temas kaybetmek asla ve kendi seçimi ise, onun yaralanma izin vermez:

Böyle varyantlar başka avantajı var: Birçok sabit modellerinde Değişen paspaslar çıkarılabilir gerçekleştirilen çünkü onlar şeyler veya oyuncaklar için bir taş gibi hayatın bütün müteakip yıllar kullanılabilir. Klozet da toz içeriği korur.

Eğer banyo ve giyinme işlemini birleştirmek için izin ve onun çocuğu sıcaklık tezat işkence değil dahili tepsiyle özel Kundaklama aleti kayda değer ayrı bir tür olarak. yıkanma küveti kundaklama yüzeydir menteşeli kapağı, kapandıktan sonra. Ancak, arkanı banyoda ve Kundaklama aleti olmadan, çamaşır makinesi üzerinde yerleştirerek, aynı mobil değiştirme masa panoları kullanabilirsiniz.

Yeni doğmuş için değişen bir tablo nasıl seçilir

Ne olursa olsun, üreticinin önerileri ve çocuk doktorları, genellikle iki faktör tarafından püskürtüldü Kundaklama aleti anne ararken: fiyatı ve boyutu.

mali olanaklar çok tercih özgürlüğünü kısıtlayan düşünmeyin. Tanınmış Avrupa markasının çok sık kesildi versiyonu tablosunu değiştirme maliyeti yerli üreticinin tam göğüs fiyatına eşittir. Her durumda, en hazır mobil modellerdir.

Bunu burada görebilirsiniz:

900 1500 ruble gelen fiyat aralığı. Eğer (- 1000 ruble ve Peri - 1450 ruble veya Polonya Ber Ber Dino - örneğin, Rus Polini Klasik 1400 rub ...) kalite değiştirme masa panoları satın alabilir ve ekleme daha az - ve bacakların iç katlanır masa (örneğin, "Feya9raquo; 1500 RUB.).

uzay izin veriyorsa, bir değiştirme masası sabit seçmek daha iyidir. Raflar ve çekmeceler vzroslet9raquo" olacak, içine tam oturacak; Birlikte bebekle, yalnızca içeriğini değiştirerek. Bu satın alma fiyat aralığı. 3 ila 7 bin olmak Rub olacaktır. yerli ürünlerin (gelinler "Feya9raquo; kaplama Sunta raflar veya Angela Bella'ya katı ahşap) için, ve 8-15 bin ruble .. yabancı modeller (Geuther veya Brevi parlak İtalyan hi-tech gelen öz Alman tablolar) için. banyosu ile donatılmış şık kolye veya masa modeli seçimi, 20 bin tamamını harcamak zorunda hazırlanmalıdır. ovuşturun. ve üzeri.

tablo değişiyor ne kadar sorusuna, karşı karşıya kalan birçok anne diğer önemli anlardan gözden kaçırıyoruz:

 • o, çevre dostu ve antialerjik olması gerekir yapıldığı malzemeleri;
 • vlagoottalkivayuschey kaplama seçilmiş fakat kaygan olmayan olmalıdır;
 • Yapının tüm bölümleri temizlemek için kolay olmalıdır;
 • bebek hayatının ilk aylarında büyümek olmadığını uzunluğu ile Kundaklama aleti seçmelidir;
 • ergonomi - kutuları kolay açılır, kararlılık, kaymaz ayak - tartışmasız avantaj olacaktır.

"Bir şekilde kendimizi Kundaklama aleti olmadan büyüdü" - Birçok annelerin düşünce, yenidoğan için zorunlu alımlar listesinden bu cihazı çarpıcı. Ve sonra kendi anne ve sandığından da yorgun yüzler hatırlıyorum: evet, yapabiliriz, ama kendi sağlıkları ve konfor pahasına. Oysa annelik mağdur değildir ve onun büyük misyonu yerine bir kadın için mutlu günlerim - insan ırkı devam etmek.

Arkadaşlarınla ​​paylaş:

 • İlk çocuk için mobilya seçimi
 • Yeni doğan bebek için İç oda
 • Yenidoğan için Idalnaya odası
 • Bebek için bir oda satın almak ne gerekiyor?
 • doğmuş bebek odası. mobilya
 • Küvetli Değişen masalar
 • bebek için su, ya da ne unutulmamalı
 • İlk çocuk için mobilya seçimi
 • Yeni doğan bebek için İç oda
 • Yenidoğan için Idalnaya odası
 • Bebek için bir oda satın almak ne gerekiyor?
 • doğmuş bebek odası. mobilya
 • Küvetli Değişen masalar
 • bebek için su, ya da ne unutulmamalı
 • senin yıkayıcı doğru bakım
 • Çocuk elbisesi Sırları
 • Petek Mumlar
 • çek uyuyan Ahşap yatak
 • Bebek küpe - bir kızın hayatında ilk fikstürü

Malzemelerin yeniden yazdırma yalnızca yayıncının yazılı izni ile izin verilir!

Bu video kullanılamıyor.

dönüş

Değişen tablo veya Yenidoğan bakımı

 • şikayet

Bunun gibi mi?

metin transkript

Bu videoda sana bizim değiştirme masasında organizasyonunu göstereceğiz bebeğin bakımı bahsediyorlar. Bence kullandığınız ve sevdiğimiz şeyi göstermek! Yenidoğan bakımı 07:00 dakika ile başlar.

❤ izlemek gibi ve abonelik için teşekkürler! ❤

BSQ015 kodunu girin ve en fazla 45 $ değerinde bir sipariş üzerine 45 $ veya $ 5 indirim değerinde ilk sırasına 10 $ indirim!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

33 − 31 =