Bebekler için tabloyu değiştirme

Bebekler için tabloyu değiştirme

ailenin geleceği üyesinin doğum için beklemeden, ailesi onu çevreleyen maksimum bakımının ilk gün, satın alma için plan başlıyor. Kundaklama aleti değil her zaman gerekli şeylerin listesine alır ve henüz bu büyük buluş zaman, çaba ve yeni teşekküllü anne sinirleri kaydeder olduğunu. Soru üç kişinin ölümüyle ağırlığı veya eğilerek tüm ev ve hijyen manipülasyon gerçekleştirmek zorunda olduğunda bebeğin doğum artık bir ikilem ile değiştirme masası, ihtiyaç olup olmadığıdır. Yani neden olmasın önceden konforunda özen?

Neden değişen tablo gerekiyor

İsteğe bağlı lüks - Birisi Kundaklama aleti söylenebilir. Gerçekten, çünkü her dairede size elbise bebek değiştirebileceğiniz yüzeyler bol! Bu manipülasyonlar bezi, tozlar ve kremler arayışı içinde odanın etrafında çalışan, günde bir düzine kere seyahat etmek zorunda zaman, çocuğun bakımı mutlu bir annelik kavramına ötesine başlar. , Masaj ve hijyen, hava banyoları beslerken Bezi Değiştirme, yürüyüşe giyinme, çocuk bezi değiştirmek, giysi kirli - bu tam bir liste Kundaklama aleti randevular değildir.

En inatçı, tablo değişiyor geri sunak üzerinde zaten childbearing ile zayıflamış sağlık, döşeme vazgeçmek karar verirler. Wise anne tümden bir çocuğun odasının iç bu karmaşık olmayan şeyi kazımak.

Kundaklama aleti genellikle yaşamın ilk yılında çocuklar için tasarlanmış. Ama aslında, ebeveynlerin çoğu çocuklarının büyüme ve gelişme özelliklerine göre, gerekli konfor istasyonu önce kaç ay karar özgürdür. Genellikle Kundaklama aleti "dozhivayut9raquo; altı aya kadar, bu yaşta bir çocuğun aktif olarak bağımsız hareket etmeye çalışan ve yerde en ufak dikkatsiz riskler kuvyrknutsya de dünya hakkında bilgi başlar çünkü. Bu nedenle, bebeğin mizaç üreticinin önerileri geçersiz olduğunu.

Kundaklama aleti uzunluk genellikle 70-80 cm ve çocuk bunu outgrows zaman, masanın kullanılması rahatsız olur: Bir değer ve büyümesini vardır.

değiştirme masası değiştirilebilir

mali nedenlerle, ebeveynleri veya yatağında dizlerinin üzerine bebek ile tüm manipülasyonlar yapmak veya hayal göstermek ve serbest yüzeyde herhangi kendi çalışma alanı oluşturmak için uyarlanan bir değiştirme masası satın reddeden. Bazen Kundaklama aleti bazen bebek geniş pencere eşikleri adapte değişen, sıradan bir çalışma masası, koydu oilcloth ve battaniyeyi döner.

nedeniyle kısıtlamaları olmaması için yeterli değil katı yüzeye, koordinasyon ve masaj ve güvensizlik geliştirmek için çocuğa kadar gerekli - bir kanepe durumunda, (aletler, tozu ve çocuk bezi ile hiçbir kullanışlı raf ve ajanda) düşük işlevsellik: Bunların hepsinde var olan olumsuzlukları değiştirmek için. Bu nedenle, ana aygıt doğaçlama Kundaklama aleti, stabilitesini ve elastikiyet boncuk sağlamak için koşullar olduğunda.

masalar bugün değişen çeşitli şaşırtıcı. Onlar raf ve çekmeceli, sabit ve katlanabilir plastik, metal ve ahşaptan yapılmış ve hatta bazen bir tepsi sağlanmaktadır - karışık genç anne nasıl değil! Ama hepsi o kadar zor değil. Önemli olan onun şartlarını analiz etmek ve gerekli kriterleri yerine modellere aramayı daraltmak etmektir.

1

Bugünün gerçeklik değil her genç aile bebek ve gelişiminin bakımı için geliştirilen tüm yenilikleri ağırlayacak görüntüleri olmasıdır. Kuşkusuz, başarılı çocuklarımızı yetiştirmek ve bir karyolası, böylece pota tepsileri varsa. Ama üreticilerin daha kolay yaşam ve sıkışık koşullarda yaşayan annelerin yapmak için bir yol bulduk, mobil Kundaklama aleti çeşitli geliştirmiştir. Bunlar arasında:

 • bacakları katlama tablolar;
 • Duvar modeli olarak sarkan
 • bir rulo halinde sarılmış ve yol almak belleğe kaydedilebilir kenarları hasır değişen tekstil;
 • çocuk beşikleri ve diğer yüzeylere kenarında kurulum için sabit Kundaklama aleti kurulu.

çocuk odası mobil Kundaklama aleti kadar taşımak ve kendileri için sorun işlevselliğini karar verebilir serbest komodinin veya raflar, varsa fazla ödeme için hiçbir sebep yoktur. Ya mağaza bezleri, kavanozlar ve hiçbir yerde tüpler? Bir dakikalığına bile, bebeğiniz ayrılan anne tüm takip eden sonuçlarla birlikte katta onu yakalamak için riske atar. raflar, kutular veya organizatörleri varlığı - güvenliğini sınırlayan çok önemli bir ölçüttür. Anne çocukla dokunsal temas kaybetmek asla ve kendi seçimi ise, onun yaralanma izin vermez:

Böyle varyantlar başka avantajı var: Birçok sabit modellerinde Değişen paspaslar çıkarılabilir gerçekleştirilen çünkü onlar şeyler veya oyuncaklar için bir taş gibi hayatın bütün müteakip yıllar kullanılabilir. Klozet da toz içeriği korur.

Eğer banyo ve giyinme işlemini birleştirmek için izin ve onun çocuğu sıcaklık tezat işkence değil dahili tepsiyle özel Kundaklama aleti kayda değer ayrı bir tür olarak. yıkanma küveti kundaklama yüzeydir menteşeli kapağı, kapandıktan sonra. Ancak, arkanı banyoda ve Kundaklama aleti olmadan, çamaşır makinesi üzerinde yerleştirerek, aynı mobil değiştirme masa panoları kullanabilirsiniz.

Yeni doğmuş için değişen bir tablo nasıl seçilir

Ne olursa olsun, üreticinin önerileri ve çocuk doktorları, genellikle iki faktör tarafından püskürtüldü Kundaklama aleti anne ararken: fiyatı ve boyutu.

mali olanaklar çok tercih özgürlüğünü kısıtlayan düşünmeyin. Tanınmış Avrupa markasının çok sık kesildi versiyonu tablosunu değiştirme maliyeti yerli üreticinin tam göğüs fiyatına eşittir. Her durumda, en hazır mobil modellerdir.

Bunu burada görebilirsiniz:

900 1500 ruble gelen fiyat aralığı. Eğer (- 1000 ruble ve Peri - 1450 ruble veya Polonya Ber Ber Dino - örneğin, Rus Polini Klasik 1400 rub ...) kalite değiştirme masa panoları satın alabilir ve ekleme daha az - ve bacakların iç katlanır masa (örneğin, "Feya9raquo; 1500 RUB.).

uzay izin veriyorsa, bir değiştirme masası sabit seçmek daha iyidir. Raflar ve çekmeceler vzroslet9raquo" olacak, içine tam oturacak; Birlikte bebekle, yalnızca içeriğini değiştirerek. Bu satın alma fiyat aralığı. 3 ila 7 bin olmak Rub olacaktır. yerli ürünlerin (gelinler "Feya9raquo; kaplama Sunta raflar veya Angela Bella'ya katı ahşap) için, ve 8-15 bin ruble .. yabancı modeller (Geuther veya Brevi parlak İtalyan hi-tech gelen öz Alman tablolar) için. banyosu ile donatılmış şık kolye veya masa modeli seçimi, 20 bin tamamını harcamak zorunda hazırlanmalıdır. ovuşturun. ve üzeri.

tablo değişiyor ne kadar sorusuna, karşı karşıya kalan birçok anne diğer önemli anlardan gözden kaçırıyoruz:

 • o, çevre dostu ve anti-alerjik olmalıdır yapıldığı malzemeleri;
 • vlagoottalkivayuschey kaplama seçilmiş fakat kaygan olmayan olmalıdır;
 • Yapının tüm bölümleri temizlemek için kolay olmalıdır;
 • bebek hayatının ilk aylarında büyümek olmadığını uzunluğu ile Kundaklama aleti seçmelidir;
 • ergonomi - kutuları kolay açılır, kararlılık, kaymaz ayak - tartışmasız avantaj olacaktır.

"Bir şekilde kendimizi Kundaklama aleti olmadan büyüdü" - Birçok annelerin düşünce, yenidoğan için zorunlu alımlar listesinden bu cihazı çarpıcı. Ve sonra kendi anne ve sandığından da yorgun yüzler hatırlıyorum: evet, yapabiliriz, ama kendi sağlıkları ve konfor pahasına. Oysa annelik mağdur değildir ve onun büyük misyonu yerine bir kadın için mutlu günlerim - insan ırkı devam etmek.

Arkadaşlarınla ​​paylaş:

 • İlk çocuk için mobilya seçimi
 • Yeni doğan bebek için İç oda
 • Yenidoğan için Idalnaya odası
 • Bebek için bir oda satın almak ne gerekiyor?
 • doğmuş bebek odası. mobilya
 • Küvetli Değişen masalar
 • bebek için su, ya da ne unutulmamalı
 • İlk çocuk için mobilya seçimi
 • Yeni doğan bebek için İç oda
 • Yenidoğan için Idalnaya odası
 • Bebek için bir oda satın almak ne gerekiyor?
 • doğmuş bebek odası. mobilya
 • Küvetli Değişen masalar
 • bebek için su, ya da ne unutulmamalı
 • senin yıkayıcı doğru bakım
 • Çocuk elbisesi Sırları
 • çek uyuyan Ahşap yatak
 • Bebek küpe - bir kızın hayatında ilk fikstürü
 • kalıcı bir yıl için bir çocuk kadar sürebilir 10 şey

Malzemelerin yeniden yazdırma yalnızca yayıncının yazılı izni ile izin verilir!

tabloları değiştirme: 5 popüler modelleri doğmuş bebekler için

Eğer zaman ve ebeveynlerin enerji tasarrufu değişen ev bebek tablosunda zaman. Onun kullanımında Kundaklama aleti işlevsellik ve rahatlığı abartma zordur. Annem çocuğun sayısız yamaçların sırt ve manipülasyon ile sorun olmaz. İhtiyacınız olan her şey her zaman el ve gözetimi altında çocuk. modelleri ve 5 adet konforlu değişen tablolar genel bakış yeni doğmuş için konuyu seçmemizin velilere yardımcı olacaktır.

Formlar tabloları değiştirme: tablolardan farklı türde olumlu ve olumsuz yanlarını tablosunu değiştirmek için

mağazalarında sizi Kundaklama aleti 2 çeşit bulabilirsiniz: mobil ve sabit.

K Mobil değiştirme masası şunlardır:

mobil konstrüksiyonlar Küçük daireler için iyi , hangi genel mobilya için ekstra boşluk yoktur. Onlar katlanıp kolaylıkla ve geziler ziyaret edebilir veya onlarla ülkeye yapabilirsiniz: Bu tablolar yürüyüş çağrılabilir.

Ayaklı model - en uygun Kundaklama aleti. Hücre yapıları aksine, bu tür modeller ev dekor parçasıdır. Bunlar, fonksiyonel çocuklar için güvenli ve manipülasyon için kolaydır. Pelenalnik omurga anne aşırı yüklemeden, bebek bakımı daha kolay hale getirir yetişkin yüksekliğine göre seçilmiş. Kundak her türlü taşımaya uygundur.

Fonksiyonellik ve hareketlilik.

Kolayca katlanmış ve yer yer nakletti.

Ziyaret veya ülkeye bir sorti yapmak için gitmek varsa yanınızda götürebilirsiniz.

hijyen ürünleri için yeterli alan yok.

düzgün olmayan yüzeyler üzerinde Kararsızlık katlanabilir bacaklar.

Bu kullanışlı alanı almaz.

anne için rahat yükseklikte sabittir.

kişisel hijyen bebek için küçük bir raf ile donatılmıştır.

Bazı modellerde, çocuk bezi için sahipleri sağlar.

Gerekli tüm bakım öğeleri içermeyen Çok küçük raflar.

Kullanışlı, mobil versiyonu pelenalnika.

tahta bir masa, kanepe üzerinde kullanılabilir, ya da beşik bebeğe bunu düzeltmek için.

Küçük daireler için mükemmeldir.

Sınırlı işlevsellik: Çocuğun bakım öğeleri, hijyen ve giyim için hiçbir uyarlamalar.

Mat doktora ve gezilerine kampanyaları ile, parti içinde vazgeçilmezdir.

Bu kompakt kat kolay ve silinir.

çocuk bezi koltuk başlıkları, tampon, kapak ve cepleri olan modelleri vardır.

sık yıkamaya gerek Kundaklama aleti ömrünü kısaltır.

çocuk gözetimsiz mat üzerinde bırakılmamalıdır.

Su tedaviden sonra banyoda kadar Giyinme anne ve bebek için uygundur.

Çocuk sıcaklığı keskin bir düşüş yaşamaya zorunda değildir.

pratik Kundaklama aleti tepsisi ile: Çocuğun minyatür küvetler hızla büyür.

dengesiz bacaklara Dayanıklı, genellikle daire etrafında hareket için tekerlekler ile donatılmış.

çocuk aksesuar çeşitli Çok yer: giyim ve oyuncaklara kişisel bakım ürünlerinden.

yeterli alan odalar için uygundur.

Çok yönlülük, kullanım kolaylığı.

Yaşları çocuk çıkarılabilir Kundaklama aleti büyüdükçe bir daha raf oluşturarak, geliştirir.

Daha sonra, çekmece göğüs giysi saklamak için sıradan mobilya vermektedir.

Bu model çok yer alır ve sadece yeni doğan için ayrı bir oda ile büyük daireler için geçerlidir.

5 en rahat değişen tablolar - Popüler modelleri ve üreticilerin

tablo değiştirme - pratik hediye yeni ailesi bebeğinizin doğumunu. Ayrıca, yeni bir bebek için sevdiklerinize hediye yapmak planlıyorsanız, o zaman incelememizi yardımcı olacak 5 popüler modelleri olumlu ve olumsuz yanlarını sıralamak.

Ne elverişli tablo değişiyor ve o hiç gerekli değilken - seçme ve satın alma ile ilgili anneler ipuçları

Değişen tablolar üreticileri çocuk bakımı için genç anne kolaylaştırmak için her şeyi yapmaya çalıştık. Ne seçeneği yapmak için ebeveynlerin tercihlerine, onlar ödemek istediğiniz fiyat ve dairenin büyüklüğüne bağlıdır. Ama bu tür ilk bilet satın alır olanlara sunulan ürünlerin çeşitli bir aralıkta anlamak zordur. seçimi ile yanlış olması değil, gelecekteki alımlar için gereksinimleri bir dizi işaret deneyimli annelerin tavsiyeleri dinlememiş.

Bir değiştirme masası seçerken nelere bakmak için?

 • tablo yüksekliği. Çok önemli bir parametredir. Itibaren genç bir anne ve onun konfor omurganın sağlığı bağlıdır. uluyan büyüme altında bir tablo seçin.
 • Hareketli tablolar. nedeniyle onlar da daire etrafında taşımak kolay olmasından daha uygun tekerleklerde Trolley her pozisyonda tekerlekler Güvenli özel araç üzerinde kilitler.
 • Bebeğin sağlığı . doğal malzemelerin bir model, iyi ahşap seçin.
 • Geleceğin özen gösterin. Evinizde alanı koymazsanız, o değişen şifonyer satın almak daha iyidir. Fonksiyonel, geniş ve o beşikte çıkarsa sonra uzun yıllar Çocuğunu vermektedir.

Bazı anneler Kundaklama aleti üzerinde çocuklar mutlu gizlenmiş. Ama diğer anneler rahatsız kılık çocuk pelenalnikom eğildi. Genellikle normal yetişkin yatak tercih. ebeveynlerin belli bir yüzdesi genişliğinde, yumuşak bir yüzeye oturan yürütmek için halefine tüm manipülasyonlar tercih ederim. Ve bazı avantajları vardır. Rahat ayakta daha oturuyor. doğum çok çevik olur ve vortkim, en kısa sürede dönüp olarak masadan düştükten sonra çocuğun birkaç ay olduğunu hiçbir korku yoktur.

Eğer bir değiştirme masası satın almaya karar verirseniz, biz makaledeki bilgiler Bebeğiniz için en iyi seçeneği seçmenize yardımcı olacağını umuyoruz.

Yorum ekleyin Cevabı iptal

Sağlığınız belirli koşullara uymak ve doktora teşkil etmez.

© 2014-2016 site malzemeleri uluslararası telif hakları ve bağlantılı haklar korunmaktadır.

Kullanmak ve siteye malzeme, aktif ve endeksli bağlantıları yeniden yazdırın Eğer zorunludur!

Bebekler için tabloyu değiştirme

Bebeğin ebeveynlerinin doğumundan sonra mobilya parçaları son derece gerekli ve ona ne dikkat etmelidir ne olacağını düşünmeye başlar. Genç anne genellikle değişen tablo satın almak veya başka herhangi yapmayı denemek isteyip sorgulamaya önce Son zamanlarda, böyle bir masa veya şifonyer gibi gerekli demektir. Bir satın alma işlemi hakkında karar Ve eğer, seçim için daha iyidir? modellerinden hangisi seçilir?

Şu anda ebeveynlerin çoğu çok açıkça bir değiştirme masası olduğunu anlamak ve neden, kesinlikle gerekli, konuşurken değil. Sonuçta, aslında, "doğaçlama araçları" ve ekstra para harcamak olamaz. Biz özel mağazaya açmak veya internette çeşitli makaleleri taramak Ama eğer birçok farklı model sizlere modern pazar sunabilir görebilirsiniz. Daha yakından bakalım.

 • Klasik değiştirme masası. Bu özel tamponlar ile çevrilidir özel donanımlı bebeğin değişen yer, oldukça yüksek ayakları üzerinde ahşap bir tablodur. Buna ek olarak, lavabonun altında küçük bir raf olabilir. Böyle bir durumda, o zaman tablo daha herhangi bir sorun olmadan çocuk bezi, çocuk bezi ve çeşitli hijyen öğeleri koyabilirsiniz bir kabine, kitaplık gibi olur.
 • Tablo-transformatör değiştirilmesi. tablo adı kendisi için konuşur. Çok fonksiyonlu masa, Yükseklik ayarı, sadece değiştiremezsiniz raflar, ama aynı zamanda çok temiz. moduna değişen bir tablo seçilmiş bağlı kaide standı, masa oyunları ve yaratıcı aktiviteler, vb olabilir Doğal olarak, uzun vadeli bir hizmet ve bu tabloların olağanüstü kalitesi için sadece buna değer olmadığına karar böylece çok para ödemek zorunda kalacak.
 • Banyo için tabloyu değiştirme. Normal bir kitaplık gibi çok Görünüşte. plastik ve metal - nem, nem korkan olmayan maddelerden Bu tablolar olmak hemen hemen her zaman, banyoda kullanılmak üzere tasarlanmıştır göz önüne alındığında. Değişen tablolar gibi kompakt ve hafif. büyük ölçüde bebek yüzme işlemini basitleştiren özel dahili tepsiye ile donatılmış Birçok değişen tablolar. Tepsi sizin için ideal yükseklikte yer almaktadır, bu yüzden ona düşük eğilmek zorunda değilsiniz.
 • tablo değişiyor Asma. Bu tablo güvenli seçilen yükseklikte duvara sabitlenmiş ve birini yalnızca ihtiyacınız olduğunda görüntülenir. o çok fazla alan ve kimseyi rahatsız değil olmadan yaslandığı zaman tüm geri kalanı. Biz özel duvar Kundaklama aleti gerekli tüm şeyleri her zaman el altında olduklarını capacious cepleri var ve kenarlarında Bebeğinizin güvenliği için kısıtlayıcı tamponlar bağlanır.
 • şifoniyer değiştirme. Geleneksel şifonyer özel, kapalı tamponlar vardır aksine, kundak için su geçirmez bir yumuşak yatak yerleştirin. Güvenilir ve çok kararlı bir yıldan kostümcü hizmet vermektedir. O oldukça büyük bir boyuta sahip olduğunu bilmenizde yarar var, bu nedenle apartman yerlerin gerekli sayıda yoksa, başka bir şey için tercih vermek. Tabii ki, geniş bir göğüs bu durumda olduğu gibi, kullanımı daha kolay ve hızlıdır, bebek için ve anne için daha fazla alan sağladı. Şarj masaj ve büyüme kalır için daha fazla alan olduğundan bebek, çok geniş olacaktır.
 • Masa tablaları. Kundaklama aleti için oda bir sürü sağlamaya hazır olmayanlar için popüler ve çok pratik bir seçenek. Nedeniyle katı çerçeveye bu kart herhangi bir yerde kullanılabilir: bir tablo, göğüs, çamaşır makinesinin bir yan banyo. kartını sabitlemek için yatağın veya mobilya başka parça eklenebilir hangi özel olukları vardır. Kullandıktan sonra dolaba değiştirme masa panoları temizleyebilir veya duvara asılı.

seçerken nelere bakmak için?

Değişen tablo seçerken, kesinlikle şu noktalara dikkat etmelidir:

 • Doğal malzemeler. değiştirme masası, çünkü bebeğin sağlığı için güvenlidir doğal malzemelerden yapılması gerektiğini de önemli bir gerçeği. Örneğin, lateks, ahşap, vb yatağı su itici ve saflaştırılmasının kolay malzemelerden yapılmalıdır.
 • Kolaylık tablo. Bu tekerlekler ve frenler ile donatılabilir.
 • Kararlılık. Onun sürekli pelenalnik giderilmiştir önemlidir
 • Genişlik. Çocuk çok hızlı büyüyecek çünkü en geniş tabloyu seçmeyi deneyin ve küçük pelenalnike üzerinde yakından olacak
 • raflar, cepler, rafları, vb varlığı Bütün bunlar her Kundaklama aleti değil, ama seçim tablosunda bir avantajdır. Bunlardan sitesinde doğru şeyler zorlanmadan her zaman elde edildi, böylece tüm temel koyabilirsiniz.
 • Nem direnci. Seçilen tablo ahşaptan yapılmış ise, o zaman nasıl nem geçirmez malzeme sormak ve onun garanti süresi budur.

değiştirme masası ne kadar?

tabloları değiştirme bedeli olarak, daha sonra mobilyanın seçimi ile aynı geniş aralıklar çeşitli vardır. En ucuz çözüm, tabii ki, tahta değişen, bu sınırları satın alınabilir olacak 630 için 3500 ruble. fonların Oldukça bütçe tahsisi, kabul ediyorum. Bir banyo için Katlanabilir masa sizi den mal olacak 3600 için 7950 ruble, ama bu model her daire için uygun olmadığını unutmayın. seçenekler geniş, fiyatların da çok çeşitli çekmeceleri Kundaklama. itibaren 3790 kadar 69000 ruble, tüm üretici, boyut, malzeme ve diğer faktörlere bağlıdır. Asma değiştirme masası gibi düşük için satın alınabilir 3299 için 24385 ruble. Yine, tüm üreticisine bağlıdır. Sonuçta, aynı iç tablolar İtalyan daha ucuz mal olacak. Ama burada cebinizde ve gereksinimleri için daha iyi ne karar vermek zorunda.

Biz geniş bir üst ve tamponlar ile tahtadan yapılmış tablosunu değiştirerek kendi satın. Daha sonra basit bir esnek yatak buna ek olarak satın alın. masa beşik yakın kreş durdu ve biz 1 yıl doğumdan itibaren kullandı. Geçenlerde sadece tam anlamıyla bunu sökülmüş ve ailenin sonraki ikmal kadar saklaması için ailesi götürdü. Bir şilte hala banyoda çamaşır makinesi yatan. Sürekli üzerinde ben bebeği silin

Bunun uygundur ne kadar biliyorum çünkü bebeğin doğumdan önce açıkça, bir giyinme tablo satın almak için bir hedef belirledi. Başlangıçtan itibaren, ben küçük ama geniş bir olması gerektiğine karar verdi, bu nedenle kolayca demonte ve yeniden düzenleyebilirsiniz. Sonuç olarak, kocası ile birlikte pişman onun seçimine şimdi genellikle küvetli bir değiştirme masası satın almaya karar verdi. Mükemmel başlangıçta belirlenen tüm şartlara girilir. o su dökmek için kolay olabilir, çünkü çok uygundur Aynı zamanda, anda, her yerde bizimle yerleştirilen ve hâlâ iki ek raflar vardır. Bu arada da yerleştirilen bir bebek bezi değiştirme için gerekli tüm aksesuarları vardır.

arkadaşlar doğuşuna Bize 4 çekmeceli ve katlanabilir raf içeren bir tablo verdi. Geri kullanmak zarar vermez, çünkü üzerinde giysi bebek uzun değiştirin. Oldukça elverişli, bu nedenle tüm temel kaydırıcılar, bodykit gibi şeyler ve hazırdır ve alt çekmecede gece kazık kadar sallandı.

İlk çocuğun gelişiyle önce bir Çekmeceli ile kombine tablo değişiyor satın aldı. Aslında, sadece bir süre çocuk elbisesi depolanması, ve hatta bir masaj kursu için bize faydalıdır. Sonra işler kendi içinde komodik çok küçük bunun için sığmaz düşünüyorum. Basitçe dolabında çok özel raf için daha uzun sürer. masaj ilk ders 3-4 ay vardı ve her şey normaldir ve ikinci çocuk tamamen durdu orada yerleştirilir çünkü 6 ay, daha kötüdür. Hala hepsi süre - bu amaçlarla sen (gerçek ve değişen mat ikisi de) normal bir tabloyu kullanabilirsiniz Yani. çocuk yatağa olabilir giydirin. Şimdi pelenalnik var - İkinci çocuk için özel olarak satın alındı ​​yatak arenada, raf. Her nasılsa daha Kullanmak istemiyorsanız, yana eğik ve daha sık yatağa çocuğu, özellikle ilk defa koydu olarak, gibi. Bu bebeği koymak uygundur, beşik gibi bir şey döner. Değil en gerekli evde şey, tabii ki, ama kötü değil ve çok, çok yararlı olabilir.

Ben hiç var ve hiçbir değiştirme masası yoktur, bunun para israfı olduğunu düşünüyorum. Veshchichki çocuk gardırop bir rafta yalan. Bazı en gerekli kozmetik - aynı yerde ve kozmetik geri kalanı (benim durumumda, her yerde var). Pampers - Büyük bir paket - şeye yaslanmış duran. yatağında bebeği kundaklanmış. Masaj çamaşır makinesinin ve daha sonra yatak üzerinde gerçekleştirilir. Yine bu pelenalnikov ile çocuklar düşmek nerede hakkında çok şey duydum.

alt değiştirme masasına arayışı içinde, ya da bizimle, seçiminde payını deneyiminiz varsa! Düşüncelerinizi bilmek çok önemlidir!

Yayınlanan 17 Eylül 2012 Filed under: Çocuk, Aile

Çocuk tabloları değiştirmesini düşmek? Yani orada sahipsiz bırakmak yok! bunu tek bir yerde yaparsanız O ve yatak, düşebilir. Ve makine yıkama ile. Sana, banyo dışarı çıkmak sanmıyorum çocuk orada iken "yalan ve kurur." Genel olarak, ben ve göğüs pelenalnik ve gemi. Mutlu - korku! değil bezi içinde I're ve doğumdan itibaren bebek bezleri böylece bir şey varsa, ben nasıl baş olur bilmiyorum tuttu. Özellikle yeni doğan ile onlar 25 kez yazmak için günde olduğunda. şifoniyer üzerinde temiz bir bez ve gazlı bez bebek bezi hazırlanıyordu. Tüm kirli bezi banyo ve banyo orada onunla yatmak ben tahtaya açılmamış - - temiz bir kuru pelenalnike üzerinde Ve yatağa boş bir tahta yatıyordu ve kraliçem uyanmak nasıl saatlik H. bekledi. uykuya dalmak - Ben kirli çamaşır değilim ve pelenalnike yeni bir parti genellikle pişirin. Genel olarak, bir tane yapmak mümkün, ama biraz daha zamana ihtiyacı olacaktır. Ve yüzden bir tane satın almış olanlardan, ikincisi bize verdi. Kendimi 2 şeylerden sanırdım satın çoğaltmak. Ama ortaya çıktı - çok serin! ))))

Fikir bütün bu cihazlar gerçekten sadece ilk yıl içinde gerekli olmasıdır. Benim 10 ay, zaten şifonyer, belki yapılmış pansuman satmak istiyorum - ve şeylerin kızları için raflar var sahiptir. Bir tahta bırakacaktır - bu hiç gerçekleşmediği (Resmi ben sevmiyorum, ama genel olarak düz ve at nalı şeklinde bir kenar 3 cm yüksekliğinde olan).

Yine de, ben herkese tavsiye - hatta tahtası, çekmeceli hatta göğüs olsa .... rip çok kolay - Genel, hiçbir şeye sürece değil geri eğmek! Bir bebekle geri - gerçek dışıdır. Sadece o kadar kendinden irade vardı ve giymek taraftan düzenli olarak yok.

P.S.:. Elimizdeki tahta 800 ruble olduğunu. yatağa yerleştirilir, yer almaz. duvarda yok delikleri. beşik kurulan bu yazılım müdahale etmeyen D. En kısa sürede Ayaklarınızı almak ve tekme gibi - temizlemeye başlayın. Ama bu noktada ve sandalyeye onları daha az sıklıkta ve tahta ağır değildir.

Masayı değişen nokta görmüyorum. para ve dağınıklığı oda israfı. Eğer ekstra para varsa Elbette, her şeyi satın alabilirsiniz.

Göğüs Carlo da 11 darbeler çok benzer M12, fakat hiçbir dresser pelenalnika ve Mobilya Fabrikası "Olymp-mobilya" satın aldı. Mobilya iki hafta keskin kokusunu kokuyor, korku bebekler için tavsiye edilmez.

öne doğru eğilir, bu yüzden duvara sabitlenmiş olması gerekir - aynı anda tüm kutuları açmak durumunda.

Duvarda preslenmiş biraz daha güçlü parmak oluştururken güzel Mobilya, ama titrek, - plastisine bir göçük oldu. * Ucuz, neşeli *

BabyDesk evrensel - bütün aile için!

"Ben bile konuyu incelemek için, ilgilenen duvar değişen tablo, görmek internette, üç çocuklu bir küçük daire olarak schetu.Sovershenno şans her metre değişen masa gerek olmadığını şüphe Uzun bir süre. Bu çok güvenli bir şekilde seçilmiş bir yükseklikte duvara bağlı bir tablo alanı kaplayan, sadece gerekli olduğu zaman gösterdiği ortaya çıktı. Üstelik o 1'e 4, o pelenalnik masa oyunları ve yaratıcılık, bu manyetik -markernaya tahtası ve şövale olduğunu. Bu analogları yerine getirilmediği, seçiminiz "tatmin

Toplam çevrimiçi 2168 makaleler.

durursanda Son olarak, uzun zamandır beklenen gün geldi.

Hamilelik sırasında görünüm ve kadınların tadı ibaret değildir.

Doğru ağız bakımı önemini ne olduğunu.

Her ebeveyn kuvvetle bu da onun çocuğunu tam inanmaktadır.

Kim televizyon dünyasına istemez? Muhtemelen herkes.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 1 = 1