Ben asma tavan temizler misin

Net tavan Sırları

asma tavan iyi kalitede ise, herhangi bir özel bakım gerektirmez. Zaman içinde, o sararma olsun ve çatlamaz, boşanma kiri yıkayın veya toz temizlemek için gerekli değildir. Doğru, parlak çekme yapıları daha koyu hale gelebilir. eski ihtişamını geri dönmek için, tavanlara yıkamak mümkün mü? Ne de olsa kendi türünde birini memnun etmek için uzun zamandır kaplama bozmak istemiyoruz.

Herhangi bir yapının kullanım ömrü bunun için bakım ne kadar iyi bağlıdır. Tabii ki, özel işlem aracı ve toz itici edebilen antistatik maddeler tabi gerilmiş tavan malzemesi üretiminde kullanımı. Çoğu insan böyle bir yüzey temiz olmadığını düşünüyorum nedeni budur. Ama zaman geçtikçe ve kirlilik çıplak gözle görülebilir.

streç tavan yıkarken ne yapmalı değil?

prosedürünü uygulayarak yapılamaz neler tanımanız gerekir yıkama streç tavan başlamadan önce:

  • fırça kullanmayın. Hatta yumuşak noktalar gerekli hale sonuçlanan tuval üzerine çizikler bırakmak mümkün kıl;
  • yüzey bozabilir aşındırıcı parçacıkların bile küçük bir miktar ihtiva eden deterjanları;
  • aseton, alkali, herhangi bir çözücü - her durumda kimyasal kullanılamaz. Onların uygulama mutlaka keten değiştirilmesini neden olacaktır;
  • Tavan paspas yıkama ortadan - bu hasar olabilir.

Nasıl bir streç tavan temizlemek için?

asma tavan Temizleme yumuşak dokularda, yumuşak sünger, aşındırıcı olmayan bir temizleyici ve bir elektrikli süpürge ayarlanmış bir merdiven sanatçı gerektirir.

Temizleme işlemi, kaplama imal edildiği malzemeye bağlıdır.

  1. Minör kirleticileri nemli yumuşak bir bezle silinir. Bundan sonra, kuru bir bezle yüzeyi temizlemek için emin olun.
  2. Ciddi kirlilik daha radikal önlemler gerektirecektir. Kaplama tozu ile kaplı ise, bunun saflaştırılması yumuşak bir fırçayla donatılmış bir elektrik süpürgesi kullanılarak gerçekleştirilir. Çok dikkatle yüzeye temas etmeyecek şekilde izleyin. Temizleme ağ-2-3 cm'lik bir mesafede gerçekleştirilir. Aksi takdirde, sarkma veya yapısal hasar olasılığı vardır.
  3. lekeleri ve ağır kirli çıkarılması bir sabun çözeltisi ile önceden ıslatılmış bir bez ya da sünger ile gerçekleştirilir. işlemde hareket dairesel ve yumuşak olmalıdır. Basılması ve presleme izin verilmez. Bu prosedürü gerçekleştirdikten sonra, bir tavan kuru bir bezle silinmelidir.
  4. kaplama yüzeyi üzerindeki parlaklık kurtarmak için, bir% 10 alkol çözeltisi ile önceden emprenye edilmiş bir bez ile silinmelidir. yokluğunda, temizleme cam veya amonyak iş uygun cihazlar yolu için. bez sonunda bir bezle kuru silinir.

Bu tür yapılar için güvenli tüm deterjanların bir sabun bir çözümdür. ılık su rendelenmiş sabun ya da çamaşır tozunda üreme ile alın.

Ayrıca yıkama için iyi seçenekler bulaşık veya pencereler çeşitli düşündü. Seçilen seçeneğe başvurmadan önce Fakat, her durumda, malzeme yüzeyi ile ilişkili olarak güvenliği için bunu kontrol etmeyi unutmayın.

Bu amaçla, bir araç mütevazi yer yüzeyinde küçük bir kısmına uygulanır. Bir süre sonra bunu bir leke veya iz bırakmadı olmadığını kontrol etmek gerekir. herhangi bir hasar tespit edilirse, o zaman seçili seçenek yıkama kumaş bu tür için uygundur. Bu arada, bugün gerginlik yapıların temizliği için özel olarak tasarlanmış özel aletler satın alabilirsiniz. onlar "evrensel" olsa Ama, genel olarak, normal deterjanlar bulunmaktadır.

mat streç tavan temizliği

Mat tavan sıvalı yüzeyin nitel performans ile karşılaştırılabilir. Bu poliüretan ile tedavi bir bezdir. Bu tür yüzeyler, çatlaklar herhangi çizilmelere karşı ücretsiz, neredeyse toz yerleşir, ama aynı zamanda, bunların periyodik bakım gerekir.

mat kaplama işleri parlak aksine, oldukça kolay yapılır temizlemek için. Onların boşanma yıkarken neredeyse kalmaz. Saflaştırma mat ağlar buharla yaptı.

1

Ayrıca hafif bir yağ çözücü madde kullanabilir. Tavan mat cila yıkadıktan sonra, kesinlikle yumuşak bir bezle kuru silinmelidir.

PVC folyo yapılmış aksine Kumaş tavanlar, daha kırılgandır. Bu nedenle, bu yüzeyler ağ-yapıya zarar görmesini önlemek amacıyla, çok dikkatli bir şekilde su ile yıkanmalıdır. Kumaş kaplama pencereler için deterjanlar ile yıkandı edilemez - bunların bileşimi leke bırakarak kumaş leke boyaları içerir de.

yıkama bu tavan dairesel hareketler istenmeyen olduğunda - boşanma olasılığını neden olur. inatçı kir kumaş kaplama olması durumunda bir toz içeren bir çözelti ile yıkanabilir. Kumaşa zarar vermemek için, herhangi bir bölgeyi ovmak uzun süre yasaktır.

bir kapağı vardır, özellikle de herhangi bir başka odada daha kirlenmeye karşı duyarlı kaplama mutfak germe. sokak, duman, is, gres toz, nem - tüm bu faktörler tavan vardır biraz zaman temizlenecek sonra gerçeğine katkıda bulunur.

normal yıkama deterjanı olarak is ya da bir amonyak çözeltisi tavan saflaştırılması. Diğer odalarda yaklaşık olarak aynı kaplama germe yıkanır. Bu amaçla, aşındırıcı olmayan temizlik maddeleri kullanılır. Çalışma yumuşak dokuların kullanımı ile gerçekleştirilir. İşlemin sonunda yüzey saf suda kumaş ıslatma, temizleme, ve daha sonra kurumak üzere silinmiştir.

kendinden temiz ve lekesiz yıkama parlak streç tavan gibi?

daire çeşitli kirletici tabakası altında parlayacak kaybeder zamanla yenilenmiştir. Nasıl Evde lekeleri olmadan asma tavan parlaklık yıkamak? Düzgün oda izlenimi bozabilir korunmaz eğer Sonuçta, modern tasarımı bir mucizedir.

yapıların saflaştırılması için preparatlar

Parlak germe tavan iç tuhaf bir elemanıdır. Onun ihtişamı dikkatsiz hareketini yok etmek kolaydır. Yani dikkatlice temizlenmesi için hazırlamak gerekir.

rahatsız bir konumda olması gerekmektedir çünkü Temiz tavan, her zaman zordur. Doğal olmayan duruş ekstremitelerde ağrı ve uyuşma neden olur. Bu gibi durumlarda, hassas yüzey zarar görmesine ya da çok kolay bir şekilde lekeler üzerinde kalmalı. riskleri en aza indirmek için, en elverişli koşulları için oluşturmak için çalışma önerilir.

Arıtma tasarımı arzu iyi sabitlenmiş bir merdiven ya da merdiven üzerinde adamakıllı yapılır. Dayanıklı ve rahat yüzey iki eliyle tüm eylemleri yapmak ve süreci odaklanmak yardımcı olacaktır.

parlak tavan tedavisi için pamuklu kumaş mümkün açık, ince ve yumuşak dokuların kadar hazırlamak için gereklidir. Mükemmel beyaz keten ya da flanel çocuk bezlerinin eski kumaş yıkamak için küçük parçalar halinde ayrıldı. Bir mikrofiber bez veya güderi kullanın.

Yumuşak elyaf ve deterjanlar, aşındırıcı olmayan bir doğaya sahip bir fırça paketlenmiş birçok yeni yıkama köpük süngerler, vakum alacaktır.

Başlamadan önce, elinden tüm takılarınızı çıkarın: yüzük, bilezik, zincir. Onlar tuval üzerine çizikler bırakabilir. Aynı nedenle, uzun tırnaklarıyla kadınlar lastik eldiven içinde daha iyi bir iş.

Üretim sürecinde modern tavan antistatik işleme tabi tutulur. Bu nedenle, toz ona kötü yapışır. oldukça basit tür kumaş Bakımı. Onun oldukça periyodik kuru veya nemli bir bezle sildi. Ben tavan yıkayabilir miyim?

Düzenli ıslak temizlik mükemmel durumda iç dekorasyon tutacaktır. Tavan küçük bir nokta vardı takdirde tüm yüzeyini yıkamak için hiçbir mantıklı. Nokta iyice nemli pamuk bezle silinir ve daha sonra tedavi edilen alan kuru ve temiz bir bez silinir.

Sadece yüzeyde kalan mükemmel temiz olmasıyla mümkündür alanı temizleyin. Tavan zaten kirli vardır ve bir toz kaplama veya kirliliğin diğer formları göründüyse, rafine sitesi daha hafif bir gölge ve parlaklık arka planı üzerinde duracak.

Nasıl doğru tavanlar yıkamak? Elle yapmak tavsiye edilir. Temizleme küçük alanları yıkama sırayla, aşamalı olarak yapılmalıdır. Bazı ev kadınları paspas üzerinde tavanları bez yara yıkayın. Böyle bir süreç hariç değildir. Ancak, bez paspas temizlik dikkatli olunması gerekmektedir. o yanlışlıkla parlak yüzey dokundu ki yumuşak bez tamamen yanal çubuk siliciyi kapsamalıdır.

yardımcı olacak elektrikli süpürge tavandan tozu temizleyin. memenin üzerine yumuşak bir yığın varlığına rağmen, ağ-yapı ile doğrudan teması önlenmelidir. ağ-yapının yüzeyi 1-2 cm'lik bir mesafe olmalıdır aspiratörün meme kaidesini tutun. doku yapısının en ufak bir basıncı, germe ve sarkma zayıflamasına yol açabilir.

Stretch tavanlar kötü hiç egzersiz tutulur. Aynı nedenle, yüzey içine deterjan ovmak zorlamak için mümkün değildir. Aşırı basınç malzeme ve yıpranma kusurların görünümünü neden olabilir. Temizleme yumuşak narin hareketleri üretmek için gereklidir.

Yıkama tavanlar güvenle kiri ve orijinal parlaklık geri?

kırılgan malzemelerden yapılmış germe tavanlar. Bunları temizlemek için en nazik temizleyiciler tercih edilmelidir. tavandan tozu çıkarmak için hafif bir kaplama düz su olabilir. müzmin kirliliği ve toz geçirmez katman ise, su yeterli olmayacaktır. Deterjanlar bir tesisi odasında ve banyo, mutfak, sundurma içinde asma tavanlar yıkamak için gerekli. deterjan olmadan sabit mat germe tavan yıkayın.

endüstriyel temizlik ajanları arasında ürünlere, "Bay Muscle" ve "Vanish" tercih vermelidir. bunların etkin madde konsantrasyonu, ağ-hassas yüzey gerilim hasara neden olacak şekilde yüksek değildir. Bununla birlikte, niteliksel tasarım saflaştırma için oldukça yeterlidir. Ilık suda Islahı deterjanlar, yüzey daha iyi temizlemek boşanma önlemek ve orijinal parlaklık dönecektir.

Luster asma tavanlar için ürün görünüm kazandırabilirsiniz. ürünü kullanmadan önce dikkatlice kullanımı için talimatlar okunmalı.

bakım az külfetli yapmak için, antistatik etkisi ile parlak streç tavan için düzenli olarak özel aletler kullanılması önerilir.

Özel bir temizlik ürünleri için, tavan alkali maddelerin büyük miktarlarda içeren deterjanları köpük olabilir evde yıkama. Bunlar arasında, bebek ve sabun, ek olarak, bulaşık yıkama deterjanı içerir.

Gerek yüzeyine doğrudan deterjanlar uygulamak. Ne de sabun lathering olmalıdır. Saflaştırma Web köpük önceden oluşturulmuş sabun çözeltisi uygulamalıdır. ikincisinin şanti köpük. Onu oldu ve bir sabun çözüm asma tavanın uygulanır. su ile yıkayın kirliliği ve kolay ortadan mükemmel köpük.

Sabun çözeltisinin hazırlanması için, küçük bir sıcak su kullanılmalıdır. sıvının yüksek sıcaklık malzemesi gerilme tavan delmek olacak. En uygun sıcaklık, deterjan C 30-40 ° Daha pahalı tasarımları bazıları yüksek sıcaklıklara dayanabilecek ama riske değer değildir.

amonyak içeren çizgiler can cam temizleyici, olmadan asma tavan yıkayın. Çizgiler bırakmaz, yüzeyi temizlemek kolaydır ve parlak bir parlaklık geri yükleyecektir.

En uygun bir sprey şeklinde yapılan yıkama pencere, bir araç olacaktır. daha az fiziksel basınç yapısı, daha uygulanan edilecektir.

Bir ürünü satın alırken, bu aseton içermediğinden emin olmalısınız. Bazı pencere temizleyiciler bunu temel olun.

temizlendikten sonra tur kurtulmak için nasıl

Ne zaman tavana sabunlu su kullanılarak açıkça ayırt beyaz çizgili olacaktır. onlardan kurtulmak için, bir süngeri yaklaşık birkaç kez kullandıktan suyla yüzeyini yıkamak için gereklidir. Bu durumda, her zaman su ve bir sünger değişen. Islak muameleden sonra, yüzey kuru bir pamuklu bezle silinerek temizlenir. Tavan temiz su ve sürece herhangi bir sabun lekesiz olacak şekilde kuru silin.

Tecrübeli hostes ağın gerginlik temizliği sırasında dairesel hareketler yapmamaya tavsiye etti. Bu önlem boşanma olasılığını azaltmaya yardımcı olacaktır. tasarım dikişleri varsa, bunlar sadece dikiş hattı boyunca tedavi edilmelidir. dikiş hatta bir açı yönelik hareketler içine deterjan nüfuz neden olmak için. Bu ağların deformasyona yol açacaktır, sütür hattına parlak parlaklık kaybolacaktır. Asma tavan heterojen görünüyor ve onun güzelliğini kaybeder.

parlak vurgular olmayan konsantre alkol çözümüne yardımcı olacağını alın. Alkol 1:10 oranında su ile seyreltilir. Çoğu amonyak kullanırız. o sabun lekeleri ile başa çıkmak için daha kötü olmakla birlikte, renklendirici minimum tavan üzerindeki olumsuz etkisi riski rağmen.

her durumda ne parlak streç tavan yıkanmış edilemez?

germe tavan temizlemek için herhangi bir durumda kullanılamaz deterjanlar, katran sabun, gıda ve soda külü, hardal, aseton (ve bunların ürünleri), deterjan içeren bir klor asit, solvent, ve konsantre edilir bazlar arasında, aynı zamanda, toz ve krem ​​deterjanlar katı anlamına gelir. Bütün bu ürünler inşaat malzemesi üzerinde yıkıcı bir etkiye sahiptir. Boyalar orijinal rengini kaybeder, web yapısı bozulmuştur, mikro çatlaklar onun üzerine görünür. tavan kırışıklıkları ve çizikler ile kaplıdır, onun parlaklığını kaybeder. Germe yapısı zayıflar ve çirkin sarkma görünür. malzemenin yok delikleri tavan oluşabilir o kadar güçlü olabilir.

Deterjan güvenliği ile ilgili şüphe yoktu durumda, eylem tavan göze çarpmayan bir köşede küçük bir alanda test edilmelidir. prosedür istenmeyen etkiler ve yüksek kalitede bir yüzey temizleme neden olmaz, araç, bütün kumaşların yıkanması için uygundur.

Kuru temizlemeye yürütmek için bir süpürge kullanamazsınız. Hatta dikkatsiz sürüş tarafından yumuşak süpürge tavan malzemesini zarar verebilir. fırçaları fırçalama, aşındırıcı süngerler temizlenmesi için kumaş yapısını kullanmayın.

Mutfak ve banyo temiz tavan tutmak için nasıl

Bu tesislerin özellikleri gerginlik tavan özel dikkat gerektirir. onlar mükemmel bakmak Yani, onlar düzenli bakıma ihtiyacı. Çünkü banyosunda yüksek nem genellikle kireçten oluşmaktadır. Islak bir bez ile yıkayın ve kuru bir bezle temizlenmesi nokta kuru temizlemek için gereklidir.

Banyoda tavan parlak yüzey yüzünden sürekli banyoda onu sıçramasına üzerine düşen sabun lekeleri ile kaplıdır. Her bir duş aldıktan sonra yapının yüzeyini temizlemek için arzu edilen bir durumdur. sabun Kurutulmuş damla daha zor kaldırın.

Sürekli mutfakta gerginlik tavan bakmak gerekir. Bu alan, pişirme işleminde sıcak buhar kadar yükselen çok hızlı bir şekilde kirlenmiş halde bulunur. Hatta güçlü bir mutfak egzoz tavanlı hızla gres, toz ve is birikir. Mutfak sadece kir yerleşir değildir ve kumaşın içine nüfuz eder. Mutfakta yıkama tavanlar? Bazı yağlı lekeleri, ıslak bir bezle silme mümkün değildir, böylece büyük ve yoğundur. Bunlar bulaşık deterjanı veya pencereler ile önceden muamele edilmelidir, ardından birkaç dakika bekletin. Deterjan lekeleri etkisi altında yumuşar ve daha sonra ıslak bir sünger ile çıkarıldı. Saflaştırılmış yer temiz bir bez ile kuru temizlemek için gerekir. ilk başta kirliliği temizlenmiş edilemiyorsa, tekrar tedavi edilmelidir.

kir mutfak yardım veya buharlı paspas buharlı temizleyici çıkarın.

buhar paspas kullanırken onu meme mikrofiber koymak gerekir. buhar yapılan temkinli hareket paralel dikişleri ile temizlenmesi.

saflaştırma buhar temizleyici gerçekleştiriliyorsa, buhar püskürtme tavan yöneliktir. tedavi buharlama sonra, yoğunlaştırılmış sıvı dikkatle tavan kuru bir pamuklu bezle kaldırılır. Kronik kirliliği ve yoğun buharlı temizleyici yağ alma etkisi ile ön-muamele maddesi sonra çıkarılmalıdır.

Arıtma tavan buhar paspas veya buharlı temizleyici amonyak tedavi çözümünü tavsiye edilir. Bu boşanma görünümünü önleyecektir.

İnatçı kir görünmesini etmemek için, mutfakta tuval mümkün olduğunca sık temizlenmesi gerekir gergin. Aynanın üzerinde parlak tasarım göze çarpan herhangi leke yüzey. Bu nedenle, mutfak ve banyo alanlarında parlak ve mat tavan ayarlamak için tercih değildir.

Ben Rumekspert bir asma tavan sipariş, ben parlak streç tavan bakım özellikleri hakkında uyarıldı. Ben bu yüzden beni imkansızdı durdu bu eşsiz yansıma efekti istedi. Bir süre sonra, bir yansıma solmaya başladı ve bunu sayende tavan yıkamak için zamanı olduğunu fark etti. Bu makale tavan yıkanmış etti sayesinde, yeni bir hayata parladı!

Eğer asma tavan yıkamak gibi?

Öncelikle, asma tavan budur. Ve böylece, Stretch tavan - büyük pratiklik ve zerafeti bir araya dekorasyon için kullanılan benzersiz bir malzeme.

tavanlar temizlik ve yıkama ihtiyacı olmayan bazı üreticilerin iddiasına rağmen, yine de zaman zaman yıkamak için zamana ihtiyacım var. Eğer asma tavan yıkama gibi? asma tavan üretimi için temel malzeme bir özel polyester kumaş ya da PVC filmdir. Önümüzdeki yıllarda sizi memnun çeşitli mekanik etkiler malzemelere oldukça dayanıklı ve dirençlidir. Önemli olan özellikle, temizlik ve yıkama içinde, onlara bakmakta yapmak.

Yıkama streç tavan bilmelidir yana bu çok zor bir görev olduğunu. Bu nedenle hesabıma bazı önemli noktaları aldıktan sonra, asma tavan. malzemenin yanlış gerilme yıkandıktan sonra renk, bulanıklık ya da suş malzeme kaybına neden olabilir.

gergi tavan bakımı iki şekilde mümkündür: Islak ve kuru. Kuru temizleme, nazik hareketleri basarak olmayan bir tavan ovmak yumuşak kuru bir bez kullanılarak gerçekleştirilir.

Islak temizleme nemli bir sünger saldırgan olmayan deterjanlar kullanılarak gerçekleştirilir. Bazı insanlar eki olan tavan fırça veya paspas yıkamak mümkün olup olmadığını sormak? yüzeyi çizilmeye ve bıçaklama Fırça kesinlikle ciddi şekilde kumaş, hem de bir paspas zarar verebileceğinden, asma tavan yıkama yasaktır. İnatçı kir yıkamak çok zor iken Düzenli temizlik ya da yıkama tavanlar, onlara muhteşem parlak bir görünüm tutmaya yardımcı.

Nasıl bir streç tavan temizlemek için?

Nasıl kurallara göre asma tavan yıkamak ve ne gereklidir? Temizlik ve ihtiyacınız olan streç tavan yıkama:

• yumuşak bezler veya mikro süet kumaş;

• yumuşak kıl fırça eki olan bir elektrik süpürgesi;

• aşındırıcı olmayan deterjanlar.

malzeme ve sonra temizleme ve yıkama için bir yöntem kullanılarak streç tavan tipi yabancı bağlı olarak.

Minör lekeler, toz sadece nemli bir bez, yumuşak deri veya mikro elyaf yapılmış temiz bir bez ile silin: Örneğin, küçük bir germe tavan kirliliği kaldırın. Islak sonra kuru bir bezle kaplama silin.

Özellikle kirli streç tavan daha ciddi önlemler almak zorunda olacaktır. tamirat sonra tavan kötü toz kaplı ise, daha sonra yumuşak bir fırça eki olan bir elektrik süpürgesi ile temizleyin.

Fırça tavan temas etmemelidir. Aksi takdirde tavan malzemesi sarkma veya zarar görmüş olabilir, kumaş 2-3 inç sürücü en iyisidir.

Lekeler ve diğer güçlü kumaş kirliliği sabun ya da deterjan çözeltisi kullanılarak yumuşak bir doku ya da bir sünger çıkarılır ve daha sonra kuru bir bezle silinir.

basınç ve presleme olmadan, yumuşak dairesel hareketlerle tavan yıkayın. Tavan süet polyester kumaştan yapılmış ise, o zaman, herhangi bir baskı olmadan yine yalnızca yumuşak, kuru bir fırça ile hassas hareketler temizlenmelidir. parlaklık geri amonyak veya cam temizleyici% 10 alkol çözeltisi ile emprenye edilmiş bir yumuşak bezle ile tavan yüzeyi parlak. tavan restorasyonu sonra kuru bir bezle temizleyin.

Ne tavanlar yıkayabilirim?

Yıkamak olarak asma tavan, yani hangi deterjanlar iyi bu amaç için kullanılan tavan yıkamak için ne olduğunu anlamaya çalışın ve hangi kategorik kullanılamaz, biraz ayrıştırılması. tuval germe için en iyi ve güvenli deterjan - Bu olağan sabun çözümdür. seyreltilmiş sabun solüsyonunda için yeterince yumuşak ılık suda çamaşır deterjanı ya da sabun rendelenmiş. Ayrıca tavan penceresi temizleyici veya bulaşık temizliği için uygundur. Asma tavanlar için seçilen temizleme maddesi kullanmadan önce tavan malzemesi sadakat ve güvenlik kontrol etmek gereklidir.

Bunun için - Deterjan yerde göze çarpmayan bir yerde bir streç tavan küçük bir alan uygulanır. Bir süre sonra, uygulanan leke yaptı izleri ve leke anlamına geliyorsa, bu bütün tavan yıkanması için kullanılabilir anlamına gelir edin.

diğer deterjanlar ile ilgili olarak, satış bugün asma tavan yıkama için özel olarak tasarlanmış ve geleneksel deterjanlara göre daha pahalıdır vasıtaları vardır. Ama bu "spetsialnye9raquo bilmeli; Bu universalnyy9raquo" her ne kadar hiçbir şey geleneksel bir temizleme solüsyonu daha anlamına gelir;. Bu nedenle, tavanlar yıkama sabun çözeltisi ya da bir geleneksel deterjan, ancak aşındırıcı olmayan tercih vermek için ne anlama geldiğini karar.

Nasıl parlak tavan temizlemek için?

Stretch tavanlar parlak veya mat bulunmaktadır. Hiçbir çizgiler bırakmak için parlak streç tavanlar iyi cam temizleyici vardır yıkayın. Ama tavan tavan resimleri kenarında ve tepkisini test etmek için bazı anda yere koymak için gerekli demektir yıkayın önce. temizlenmesi için yumuşak bir kumaş ya da mikro elyaf süet kullanılarak parlak tavan, yanı sıra özel mendil yıkamak için. parlak ve tavan yansıtma özellikleri amonyum kullanılarak geliştirilebilir. Ovalama tavan bu daha sonra kuru bez ya da mikro elyaf süet ile kuru olarak silinir yumuşak bir bez amonyak nemlendirilmiş.

Yapı toz kaynaktan yumuşak bir fırça eki olan bir elektrik süpürgesi ile asma tavan ortadan kaldırır. Sert kıllar ve kaba hareket parlak PVC film çizebilir. Elektrikli süpürge minimum ya da ortalama modu içerir, ve tavan dokunmadan da 2-3 cm'lik bir mesafede memesi yol açar. Tavan sonra talimatına uygun olarak seyreltilebilir temizlik için çok kirli yıkama ajanı, ise ve temiz kuru bir bezle temizleyin.

Nasıl mat tavan temizlemek için?

Klasik mat streç tavan mükemmel hale yüzeyin daha anımsatır. Böyle tavan için malzeme poliüretan boya ile emprenye edilir. Mat yüzey tavan çatlaklar, çizikler veya toz çökmesini maruz kalmaz, ama arkalarındaki bütün zaman zaman bakmak gerekir. onlar çizgiler bırakmazlar olarak yıkayın mat tavan, parlak göre çok daha hafiftir.

Mat bir tavan bakım avantajlı bir şekilde su buharı yağ alma kullanarak ya da hafif bir araç yıkama, temizleme yatmaktadır. Yıkama buzlu tavan kumaş sonra yumuşak bir bez ve cila kuru silin.

Nasıl kumaş tavan yıkayın nasıl?

PVC film tavan daha kırılgan Kumaştan Asma tavan, böylece, kumaş zarar dikkatli ve doğru bir şekilde olmalıdır bez tavan yıkamak değil. Kumaş tavanlar yıkarken bir deterjan, kumaş yapısının içine nüfuz edebilir ve arzu edilmeyen renginde boya boya bir parçası olarak, cam temizleyici önerilmez.

onlar sadece daha bosanmalarimi oluşturmak - Ayrıca dairesel bir hareketle kumaş tavan yıkanmaz. Ileri geri bez tavan el hareketleri yıkamak daha iyidir. Çok kirlenmiş, bir toz çözümü kullanabilirsiniz. zarar vermekten kaçınmak için, uzun bir ve aynı parça kumaş ovmak.

Nasıl mutfakta asma tavan temizlemek için?

Mutfakta set tavan yüzey gerilimi mutfak çizim değil, özellikle eğer daha sık kirlettiler. Bu gaz ocağında pişirme üretilir yağlı duman katkıda bulunur. açık pencereden düşer akarı tanıtıldı ve sokak toz yanı sıra tütün dumanı (sigara aile evde varsa). aşındırıcı olmayan temizleyiciler ve yumuşak bezler, sünger veya bez kullanarak, ihtiyacınız mutfakta hem de diğer alanlarda asma tavan yıkayın.

Deterjan tavan yıkandıktan sonra, saf su ile yıkanır ve kuru olarak silinir. Bu amaç için özel bir deterjan kullanmaya gerek yoktur kurum asma tavan temizlemek için yemekler veya amonyak çözeltisi yıkama oldukça uygun geleneksel araçlar vardır.

asma tavan mükemmel saflık Sırları

1. yıkandı tavanda bu yıkama, en az bir dairesel hareket yapar bir boşanma vardı. En iyi seçenek - soldan sağa web üzerinde bir dikiş varsa, taşımak - dikiş boyunca değil, karşıya;

Eğer streç parlak tavan veya mat film veya kumaş tasarımını yıkamak önce 2. Bundan güvenliği için test etmek gereklidir. Deterjan bir düşüşü gözle hemen hemen algılanamaz çok üzerinde ovuldu süngere tatbik edilir. 5-10 dakika sonra ise. değişmez tavan renk ve doku bileşimi uyguladıktan sonra, tüm yüzeyini yıkamak için devam çekinmeden

Asma tavan 3. üreticileri tozu temizlemek için elektrik süpürgesi kullanılması tavsiye edilir. Öneri sadece tavan yapısının montaj teknolojisi ile uyumlu olarak yürütülen durumunda kullanılmalıdır. Bu zayıf çevre üzerinde monte edildiğinde, pahalı onarım son tavan geometrisi kesebilen bir elektrikli süpürge kullanın. kirlenme, bir veya iki dokumadan sınırlı ise, ev aletleri yardımı olmadan bir bez veya süpürge ile dikkatlice bunları kaldırmak için daha iyidir. Eğer kalın toz tabakayı kaldırmak için gerektiğinde yumuşak başlıklı bir elektrikli süpürge, tamirat sonra kullanılmalıdır. Temizlik sırasında meme tavan yüzeyine doğrudan temas olmaması gerektiğini hatırlamak önemlidir. tavandan 2-3 cm Onun talebi değil, germek malzemenin zarar vermemek için.

Ne kadar sıklıkla temizlenmesi gerekir?

iki tipe ayrılır temizleme ev kadınları açısından Bir kural olarak,: bunlar kirletilir birinci yıkama, kirli yüzeyler ve ikinci kir birikmesine izin vermeyerek, rafine titiz düzenli olarak yapmak. Germe tavan durumunda daha uygun ikinci bir seçenek olarak, inatçı lekeleri oldukça zor yıkayın.

Anahtar Ortaklar REHAU - 10 yıl!

mukavemet, ısı ve gizliliğini nasıl birleştirileceğini Panoramik cam

Yenilikçi çözümler "Saint-Gobain" - yeşil sertifikasyon BREEAM önemli bir katkı

Beyaz Rusya'da bu "değişim Yaz!" Var

İster profesyonel oluşturucu veya bir acemi ve bir ev inşa etmek istiyorsanız, tamirat yapmak ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız - bize hoş geldiniz! Burada inşaat ve peyzaj tasarımı, inşaat araçları, inşaat makineleri bakım hakkında makaleler bulabilirsiniz. Yaklaşan sergiler ve dergilerin yeni konular hakkında bilgi sahibi, hem de inşaat şirketlerinin dizinden doğru şirketi seçin. Ayrıca inşaat ve mimarlık, Brest, Vitebsk, Gomel, Grodno, Minsk, Mogilev bölgelerinin alanındaki son haberleri okuyabilirsiniz.

sitesinde yayınlanan herhangi bir malzemenin kullanılması bizim web sitesine bağlantı sağlanır izin verilir. İnternet yayınları için malzeme kopyalarken - zorunlu direkt açıyorlar motorları köprüyü aramak için. Bağlantı malzemelerinin tam ya da kısmi kullanım bakılmaksızın yerleştirilmelidir. (Internet yayınlar için) Köprü - altyazı veya malzemenin birinci paragrafında yerleştirilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

87 − 83 =