Bir Arap yelkenlisi GEF resimlerde parçaları yapma

Bir Arap yelkenlisi GEF resimlerde parçaları yapma

Biçim: jpeg + png

Levhaların sayısı: 8

 • fantastisch
 • 2015/02/02, 15:46
 • 3641

A4 / 300 DPI / 25,14 MB

masal Şalgam üzerinde Tiyatrosu'nu Parmak

1 jpg + arka plan / 300 dpi / 27 MB

Okul öncesi için Demo malzeme - orman sakinleri

10 jpg / 300 dpi / 27,44 MB

okul öncesi matematik Broşürü

1

11 jpg / 300 dpi / A4 / 12,05 MB

üzerinde anaokulu bir grup kayıt için Tabletler

dosya boyutu: 78,63 mb | Biçim: jpg | Miktar: 10 yaprak | Çözünürlük: x 4677 3307 | Yazar: Magdalena

anaokulunda köşelerinde tescil Kuralları

Şüphesiz her ebeveyn ilkokullarda bulunan çocuk parkı eğlenceli dikkat edin. İlk bakışta, bu kız veya erkek çocuklar için ortak bir oyun alanıdır. Ama eğitimcilerin Didaktik-oyun bölgesi oluşturulması belirli şartları karşılaması gerektiğini biliyoruz. federal devlet eğitim standartları veya GEF işletim tüm okul öncesi ve eğitim kurumları. Bu belge ve çocuk köşeleri ve gelişmekte tasarımlar için gereklilikleri tanımlar.

anaokulunda Doğal Alan

Ebeveynler, bakıcılar ve okul öncesi kurumlar yöneticileri GEF de anaokulunda tasarımın parçaları aşağıdaki gereksinimleri karşılaması bilmemiz gerekiyor:

 • ekipman yaş ve bu yaş grubundaki çocukların ihtiyaçları olan Uygunluk.
 • olasılık öğretim durumundaki değişikliklere göre oyun ortamını değiştirmek için.
 • Çok yönlülük çocuk faaliyetinin kapsamlı gelişimi için simülasyon ortamı için farklı bileşenlerin uygulama imkanı vardır.
 • değişkenlik olasılığı - oyunlar için koşullar, simülasyon, tasarım, tek başına oyunların yaratılması.
 • Emniyet, güvenilirlik ve kullanılan malzemenin yüksek kalitesi.

Anaokulunda köşe oyna

GEF gereksinimleri göz önüne alındığında, anne kendi elleriyle anaokulunda kayıt işgal edebilir. Tabii ki, oluşturma sürecinde hesaba oyun alanı yaşını almak önemlidir.

bahçede Parlak dekorasyon yaratıcı köşe

Çocukların okul öncesi tesislerde gruba ayrılır getirdiği bilinmektedir:

Köşe temalı oyunlar

Bu küçük çocuklar için daha iyi basit oyunlar için bir yer organize etmek anlamına gelir. Örneğin, bu temalı oyunlar kızı ve anne, doktor oynayabilir kızlar için bir yer olabilir. Ve erkekler için - sürücünün mesleğin çalışma için tasarımcı, oluşturucu ile oynamak için.

orta gruptan çocukların Yaş grubu kendi ellerini çocukların dikim çiçekler olmak akvaryumda balık takip edecek olan Doğal Alan, oluşturmanıza olanak sağlar. Çok popüler spor alanları.

hazırlık grubu okul öncesi dönemi çocuklar için tasarlanmıştır. Yani alan, ülke hakkında gümrük söylüyorum, vatansever olabilir oynarlar. milleti yücelten temalı resim var düzenlenebilir. Ayrıca, oyun geliştirmek için yer düzenlenmelidir. Loto, mozaikler, bulmaca veya doğal bir vatansever teması - tüm çocuklara yaş 5-6 yıl büyülüyor.

Çocuk sanatsal köşesini Yapımı

okul öncesi eğitim kurumunda zaman çocukların aslan payı kullanışlı, gelişimsel sınıflar yapan. Her çocuk için en popüler olguların biri elleriyle el sanatları yaratmaktır.

Çocuklarda yaratma arzusunu geliştirmek, anaokulunda gruplar genellikle çocuk sanat dilimini donatmak. Bir tablo koymak ya da raflardan bir çift yerleştirmek için tek başına yeterli değildir. Çocuk Sanat Köşesi çekici olmalı ve çocuk seviyorum.

Yaratıcı bölgeyi donatmak için aşağıdaki fikirlerden birini kullanabilirsiniz:

 • Onun ayaklarında çocuk eserlerinin bir rafı tutan Cat, Leopold.
 • gökkuşağı, güneş bileşimi.
 • Genç hayvanlarla Orman glade.
 • ağaç yayılan dalları çocuk işi bulunmaktadır.

Köşe dekorasyonu oldukça basit, özel beceri ve bilgi gerektirmez. fotoğrafta görüldüğü gibi Örneğin, Leopold ile dekorasyon yapmak için, sen kontrplak üzerinde bir kahramanın resmini çizmek kesip boya gerekir. avuç alanında çocuk el sanatları yerleştirileceği açık raflar, monte edilmiştir. Bu harika yaratıcı alanı, dekore gökkuşağı ve güneş görünüyor. Duvarda Sarı güneşin birlikte parlak kağıt oyulmuş ve yapıştırılan Parlak gökkuşağı, grubun sakinleri ve misafirler dikkat çekiyor. Bu durumda, eserler bir gökkuşağı altında sabitlenir raflarda yerleştirilir.

Çocukların okul öncesi eğitim kurumunda çocuk temalı bölgeler tesciline ilişkin GEF düzenlemeleri yaparak, Güzel Sanatlar bir köşe oluşturmak için tavsiye edilir. Çocukların çizmek için seviyorum düşünüldüğünde, bu alanda sadece her yaştan çocuklar için gerekli olacaktır. Burada, çocuklar uygun değil, aynı zamanda ilginç değil sadece olmalıdır. Mutlaka Arts'ın materialami- çizim kağıdı, pastel boya, boya, marker için gerekli alanı doldurmak gerekir. Farklı yükseklikler kiddies düşük raflarda Bütün bu yer, istenilen nesneyi almak için uygun.

Ayrıca, bir raf üzerinde durduğu yakın duvarları, süsler. Bu parlak renkli kalemler ya da boyalar paletinin bir görüntü olabilir. sanatçının şeklinde sunulacak eğlenceli bir orman hayvanları, tasvir etmeyi unutmayın. Duvardaki resim, iyi bir öğretim yükünü taşımak.

Çocukların kapsamlı gelişim sürecinde sadece kendi elleriyle anaokulunda doğanın boşluk köşesinde olmadan yapamaz. Bu alanda vakit geçirmek, çocuk ev bitkileri bakımı, vahşi yaşam işlenmesini öğrenmelidir. Burada, çocukların gün ve yıl kere öğrenir. doğa köşe tasarım sürecine seçilen tema önemi göz önüne alındığında sorumlulukla ele alınmalıdır.

En yaygın ve belirgin bir doğa boşluk bölge bez ile donatılmıştır karton, bir kabin montaj olduğunu. kutusunda yılın bu zamanına işaret ederek, evini çekiyor. Evin alt kısmında, çocuklara yakın eğitim materyalleri var. tematik alana büyük bir katkı çocukların bir öğretmen ile birlikte ilgilenir arkasında akvaryum, tencere ve balık çiçekler olacaktır. doğa alanının örneği, biz fotoğrafta görüyoruz.

Tematik alanlar çocukların normal, çok yönlü gelişimi için çok önemlidir. bu eklemeler önemi göz önüne alındığında, ebeveynler ve bakıcılar parçaların işlenmesi için güzel görüntüleri almak gerekir. Parlaklık, bölgeyi oluşturmak için kullanılan malzemenin netlik, çocukların insan faaliyetinin farklı alanlarında büyük bir deneyim elde sağlar.

Anaokulu ve her şeyi onunla ilişkili

BLOG anaokulu öğretmeni

gruptaki çocukların faaliyet merkezlerinin Tanımı

ihtiyacı Kim - Kendini tutmak ve baskı!

Burada arşivde tüm resimleri indirin.

Merhaba Natalie. Ve merkezlerinin içeriğini görebilir?

İşte https://docs.google.com/document/d/1eP2qdzzksOfYpBoukKU355_8QkNzshokcOpG8jv8BDM/edit?usp=sharing merkezleri ile donatılmış olmalıdır şeyin bir listedir

Bu yorum yazar tarafından kaldırıldı.

Beğendim plaka, Natalia teşekkür ederim!

Lütfen İrina! yardımcı olmak için sevindim.

Eğer herhangi bir soru, öneri varsa, bir yorum bırakabilirsiniz.

- Pencerenin yanındaki oku tıklayın "imza comment".

- Adınızı veya takma adınızı girin.

- basın "Prodolzhit9quot; ve istedikleri ne olursa olsun yazın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

41 + = 48