Bir ev çevrimiçi hesap bina hesaplanması

Online hesap makineleri ve inşaat hesaplamaları Ücretsiz

Yassı temel hesaplanması

temel döşemeleri hesaplanması

Hesaplama iskele vakıf

yapı taşlarından Hesaplama

Beton blokların hesaplanması

Seramik blok hesaplanması

1

bastırılmış çatı hesaplanması

Çatı beşik hesaplanması

mansart çatı hesaplanması

Hesaplama gambrel çatı

Ağır beton hesaplanması

Hafif beton hesaplanması

harç hesaplanması

kablo enine kesitinin hesaplanması

Yapım doğrudan geçmeden P efore, belirli bir tasarım için yapı malzemeleri maliyetlerinin hesaplamaları yapmak gereklidir. Bu adım yok yapı, elemanları ve diğer olumsuz faktörlere deformasyonunu önler. Buna ek olarak, üretilen hesaplama kaliteli inşaat çalışmalarının hız ve kasaya yavaşlatmak ve bağlı ek malzeme inşaat sezonunun ortasında olması nedeniyle, belirsiz bir süre için yavaşlatmak için herhangi bir malzeme mümkün olmaması bağlıdır bulmak kolay değildir.

T o senin kolaylık ve gerekli tüm binanın operasyonel eğitim sırasıyla ikincisi eksikliği ardından ön alım malzemeleri ve ilgili sorunları önlemek için kolay olan kullanarak, özel web sitesi hesap makineleri sundu.

nlayn hesap yardımcı olabilir Hakkında aşağıdaki hesaplamaları yapmak:

 • Bütün büyük inşaat elemanlarının yapımı için gerekli malzemelerin tüketimi;
 • gerekli elemanların boyutları ve parametrelerinin hesaplanması;
 • Yapı malzemelerinin istenen özelliklerinin hesaplanması.

M nogofunktsionalnost çevrimiçi servis sitenin kuşku götürmez bir avantajdır. Online hesap makinesi Bina evinizdeki çıkmadan çeşitli inşaat hesaplamaların çok sayıda sağlar. Üstelik hesaplamalar inşaat çalışmalarının hazırlık aşamasında olumlu rol oynadığı, teknik, aynı zamanda ekonomik değildir.

Online hesap makinesi ile başlarken

L ekranın sol tarafında bulunan istenen bölümün listesinden seçim için gerekli çalışmaları başlatmak için. Her bir hesaplama için, bu nedenle hedeflenen yapı gerekli mukavemet özellikleri boyutları, konum alanı ve gerekli parametreler ve veri girmek gerekir. hesaplamaların çoğu o yapı malzemelerinin temel hesaplanmasına ek olarak, bazı yönleri önerir, bu mümkün, aynı anda yapının boyutunu hesaplamak. Her bir hesaplama Ek referans malzemeleri ile temin edilen ve ayrıca açıklayıcı uygun çekme ile desteklenir.

H ome hesaplamalar bize malzeme birim ücreti belirterek, örneğin, teklif edilen işlerin hesaplamak ve ekonomik bileşen için izin, hesap makinesi tüm gerekli sayıda toplam maliyetini saymak olacaktır. Ek parametrelerin hesaplanması ilgi noktasının karşısında belirgin kutuda gerçekleştirilir. Sayım sonucu hemen bastıktan sonra ekranda belirir "Hesapla". Sonuç "Yazdır" alt kısmında düğme elverişli bir konumdadır.

Bina hesap makinesi veya kullanımı olumlu anları

Online hesap makineleri P redstavlennye büyük ölçüde zaman tasarrufu uzun hesaplamaların sorunu, en aza indirir.

azhdy site bölümüne ve alt bölümü tarafından size sağlar:

 • prospektif işleri seçmek;
 • Gerekli masrafları ve çalışmaları için gerekli malzeme miktarını hesaplamak;
 • detaylı bir çizim için;
 • Yapı malzemelerinin satın almak için gereken toplam miktarını hesaplayın
 • referans malzemesi ve öneriler;
 • Baskı sayımı sonuçları;
 • Bir soru sorun.

A ll, istisnasız hesap makinesi gibi küçük hatayı kabul etmez. Bu bağlamda, ilk tahminler bu alanda uzmanlar ile koordine edilmelidir, ya da zaten hesaplamaları kontrol ettirin.

AIT ile sonuçlandırılır. Biz sürekli yeni hesap makineleri ve hesaplamalar geliştiriyorlar. Tüm böcek, geribildirim bildirin.

ev inşa maliyetini hesaplayın

komşular ve profesyonel inşaatçılar yardımıyla evini inşa ile her zaman ayakta bina, ne olursa olsun kendi elleriyle bakılmaksızın, mali maliyetlerinin hesap etmek zorunda. Etkinliğin fiyatı - önemli farklılıklar zamanlama, işin kalitesi, ancak ana şey olacak.

sertifikalı profesyonel yüklenici içeren riskleri azaltın ve yüksek kaliteli sonuçlar mümkün olsun. Bir ev ön yapım maliyeti bir online hesap makinesi inşa ederek hesaplanabilir.

inşaat işleri uygulanması için ödeme seçenekleri

Özel evlerin Hesaplamalar inşaat üç şekilde yapılabilir:

 1. proje alanının Ölçümleri.
 2. inşaat alanı hesaplamaları.
 3. Bina hacminin tanımı.

İlk iki yol şişirilmiş bir rakam tahmin vermek çıkmak için. Bu malzemenin iddia edilen atıklar için ek masraflar, değerinin izin verilen takdir içerir. Bu hesaba ilave beklenmeyen maliyetler olasılığını alır.

Üçüncü bir yaklaşım, (gerçek hacminin hesaplanması) - daha kesin ve amacı. Bu hesaba doğrudan yapılacak iş alır. Her kademeli bir yapı için bir performans miktarı inanılmaktadır. Bu nedenle, bunu bütçeleme aşamasında bir müşteri bireysel yapılar için onların isteklerini (örneğin, zemin, çatı) yapmak, projeyi ödün vermeden mümkündür. toplam maliyetinin sapmalar% 15 içinde mümkündür.

İkinci prensip, birçok diğer kaynaklara aksine, bu hauset.ru sitesinden bir ev inşa için benzersiz matematiksel hesap makinesi çalışır.

evin yapımı için hesaplamalar çevrimiçi hesap makinesi Algoritmalar

Hesap basit matematik dayanmaktadır. İlk olarak, belirli bir tasarım genişliği, uzunluğu ve yüksekliği (kalınlık) ayarlamak için gereken miktarını belirlemek için.

İkinci olarak, dikkate bina düzenlemelerini alarak belirli yapılar için uzatılabilir proje için seçildi.

Üçüncüsü, teknoloji, işgücü uzmanları çekmek için hesaba kullanılan malzemeler, kullanılan araç, gerçek fiyatını alır. Inşaat malzemeleri fiyat istikrarlı bir, ani sıçramalar olması önemlidir. Bu onun depo-mağaza malzemeleri sayesinde mümkündür.

Dördüncüsü, hesaplamalar mevcut ve onaylanmış çizimler dayanmaktadır. Bizim inşaat hesap makinesi üzerinde özel bir ev tasarlarken nedenle, projenin asıl tamamlanması ile ilişkili sonucu olsun. sözleşme çalışmalarının Sabit deneme hesabı her şey, hatta küçük, işletme maliyetlerini dikkate alır. bu online hesap makinesi inşaat ve hesaplamaların maliyeti tam olarak istediklerini Çünkü benzer hizmetler gelenleri.

Beşinci olarak, ev yapımında her segment için ayrı hesaplama eklenerek elde edilen sonuçların doğruluğu:

 • temel atma;
 • duvar ve tavan montajı;
 • çatı baca düzenlemesi ile çalışır;
 • merdivenler, pencere ve kapıların montajı;
 • cephenin tasarımı.

Sen yanında inşaat veya bireyin onarım maliyeti evini inşa hesaplamak için bizim hesap makinesini kullanabilirsiniz.

oluşum özellikleri inşaatın farklı unsurları için fiyat çalışır

Gerekli hesaplamaların başlamadan önce inşaatının türünü belirlemek için. Bizim hesap makinesi ayarında vakıf tür varyasyonları sağlanan:

 • kazıklar üzerine bant;
 • kiremitli monolit;
 • bir kapak ile tek parça;
 • Bir zemin kat ile.

Tasarım yerinde dikkate toprak jeoloji yapısı ve özellikleri öngörülen ağırlık alarak seçilir.

Gerekli Diğer hesaplamalar binanın (genişlik, uzunluk) ve temel kalınlığı, istenen boyutlarını belirtmek için. işin fiyat, malzeme maliyetini, nihai maliyeti: Üç numara alın. Bu sonuç her aşamada görünür.

düzenleme benzerdir. Biz duvarları ve zemin yüksekliği inşa edecek olanı seçin.

Biz dikkat teklif:

 • hücresel beton bloklar;
 • Seramik tuğladan yapılmış duvarlar;
 • Gözenekli seramik blok.

Bu hesap makinesi blokları biraz daha pahalı tuğla duvar durumunda daha evinin inşaatını gördüğü bilerek değer. Ama biz özelliklerine malzemeyi seçmek ve fiyatlandıramazsak başlangıçta önerilir.

levhalar ereksiyon nedeniyle farklı seçenekler birleştirmek kabiliyeti özellikle ilginçtir. özel bir evin yapımı için Online hesap makinesi bodrum ve zemin kat için ayrı ayrı seçme zemin sunmaktadır.

Ayrıca, dikkat tasarımında farktır:

 • veya lamine ahşap kirişler;
 • Beton levhalar ya da yekpare.

seçiminde yapım ve mali kapasite altında yapımı için genel şartlara başlamak önemlidir. Kat seçimiyle bile tasarruf edebilirsiniz. Örneğin, bodrum ve birinci katta arasına beton kullanmak daha iyidir. Evin altında, katlardan nem gelmesini daha iyi korunabilir ve ağırlığı çok dayanıklıdır. Çatı katı kalbinde kısmında, ahşap, beton daha az dayanıklı ama daha ucuz kullanabilirsiniz. Aynı zamanda, ısı yalıtımı artıracaktır.

Yangın güvenliği açısından azami güvenli taraf, daha iyi ise beton bölümleri yönelmek. Ancak, büyük bir yük tutma bakımından taşıyan yapılar (vakıf, duvarlar) olasılığını göz önünde bulundurulması önemlidir.

Onların aralığında fark sadece fiyat ve estetik içindedir. Elemanlar tam fiyatı ne olursa olsun, onların işlevleri yerine getirir.

karo aşağıdaki türden dikkat ediniz:

İkinci varyant Modern yapımında en yüksek yaygınlık ile karakterizedir. Baca seramik tuğla veya paslanmaz çelikten seçilebilir.

Merdiven - Evde değil, tanımlanabilir hacim unsurlarından biri. evin inşaat hesaplanması için online hesap makinesi üretim materyalinin esas ve kat sayısına, merdiven fiyatını belirler. Bu ahşap, metal, monolitik (betonarme) olabilir.

Pencere ve kapı açıklıkları için ayrılan muhasebe hauset.ru uzaya hesap makinesinden evin inşaatının benzersiz bir özelliği. Eğer pencere ve kapıların sayısını belirtirken, evde hesap makinesi yapımı toplam maliyeti duvarları için malzeme hesaplanan hacminin azalmasına az ödenecektir.

Dış kaplama sadece dış için değil, binaların termal ve ses yalıtımı gereklidir. evin inşaatının maliyetini belirlemek için Çevrimiçi hesap kullanılarak cephe tasarımı seçeneklerini gösterir:

 • seramik;
 • tuğlası;
 • Teknoloji, "ıslak cephe";
 • Sıradan sıva.

İkinci seçenek daha ucuz olmakla birlikte, sıvı kalınlığı, termal koruma sağlar duvarlar, uygulanacak olan.

Eğer sadece işin maliyetini sunmak değil, aynı zamanda gaz beton özel bir evin ön detaylı tasarım geliştirmeye yardımcı olacaktır inşaat hauset.ru de hesap makinesini kullanın. doğruluk bina projelerinin çoğunluğunun gerçek deneyimin teorik hesaplamalar kombinasyonu ile garanti altına alınmıştır.

Hauset yılında PRO EKTIROVAT İÇİN 6 NEDEN

5000 ruble PROJELERİ

Tasarım ve inşa

YATAK YAPILARIN HESAPLANMASI

Eviniz için

PROFESSIONALNOE TASARIM Her zaman daha ucuz!

Sipariş indvidualnoy PROJESİ

 • yapı malzemeleri üzerinde tasarruf

her bir değeri aştığında

dizayn

 • teknik kanıtlanmış

  çözümleri. yüksek güvenilirlik

  ve evin dayanıklılık

 • gerçekleştirilen üzerinde garanti

  5 yıla kadar çalışmak

 • bağlılık

  tüm terimler

 • tasarım deneyimi

  Detaylı çevrimiçi hesap

  Bizim yönetici kısa sürede sizinle temasa geçecektir.

  © OOO "Güney-house" 2018

  Tüm hakları saklıdır.

  E-posta: [email protected]

  8 (988) 355 99 92

  8 (928) 427 65 70

  siteden malzemelerin Yasadışı kopyalama

  Rusya Federasyonu yasalarına göre takibat yapılacaktır

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  − 5 = 3