Bir stüdyo daire Fotoğraf bölmeler

Contents

bir stüdyo dairede Bölme

yakın kesimlerde, ama deli değil! Hatta küçük tek odalı bir dairede rahat bir yaşam için gereken her şey barındırabilir. bölümleri çeşitli - Bu pratik ve dekoratif aracında yardımcı olur. Bunlar nelerdir ve nasıl iç bölümleri kullanılır?

fotoğrafta:

Tek yatak odalı daireler nispeten küçük bir yerin farklı fonksiyonel alanları düzenlemek ve bir çok şey koymak gerekir aslında yalan özelliği. Kime amaçlı salon kullanılır Ne için pek çok insanla birlikte nasıl yaşadığını stüdyo daire, ve bölme nedir, anlamak önemlidir. ve bu analiz temelinde bir seçim yapmak. Tasarım bölmeler, hafif, taşınabilir ya da tamamen ya da kısmen duvar, zemin veya tavan bağlı olabilir.

bölümleri çeşitli düşünün:

1. Tekstil ekran veya perde. ışıklı pencere veya umumi alandan yatak ayırmak için gerekli.

2. Çin ekran katlama. Bu hafif tasarım mükemmel hem dekoratif ve fonksiyonel bir rol yerine getirmektedir. Arkasında, değiştirmek veya çalışma alanını gizleyebilirsiniz. Sadece stil Chinoiserie'da içinde modeller üretmek değil aynı zamanda bugün de: çeşitli malzemelerin özlü ekranlar karşılar. Bazı örneğin, kanatlarında bir fotoğraf çerçevesi ile donatılmıştır, ikili bir işlevi var.

fotoğrafta:

3. depolama sisteminin bir parçası olarak bölüm. genişleme alanı veya şeffaf plaka cam ve cam patlatma deseni varyantlarını teşvik etmek. Ayrıca kitaplık aracılığıyla dikkat edin.

Fanlar değişikliği takdir edecektir, modüler tasarım

1

fotoğrafta: Kartell fabrikada Optik Rack.

bölümleme Bu tür mükemmel mutfak ve oturma odası alanı paylaşılır örneğin, uzay transformatörleri uygun. Ayrıca kitap, biblolar veya değerli antika depolanması için büyük bir ekstra alan olacak.

4. Cam bölme. Tabandan tavana kadar Genellikle bir tasarım. Mutfak ve banyo arasında kurulması tavsiye edilir - Aynı anda ışık ve havadar mekan kalır yanı sıra mutfak kokuyor gelen dağıtılan miktarını azaltır. Kullanım saten veya boyalı cam ile, bir banyo ile yatak odası ayırmak için deneyin.

bir stüdyo dairede Cam bölme aynı tarzda bütün bir oda yapabilirsiniz.

5. Alçıpan bölmeler, masif ahşap, alçı bölme blokları. Bu duvarlar, zemin ve odanın tavanı genel tasarım ve inşaat sığar. TV için bir niş sağlamasına izin verin. Önemli bir avantaj bu tür engellerin kurulum yeniden geliştirme önceden onay gerektirmeyen bir gerçektir.

fotoğrafta: Lithos Design Factory tarafından Terra bölüm.

6. Oyma duvarlar. Lazer kesimle ahşap modelleri de duvarlar, zemin ve tavan tasarımıyla daha uyumlu. lazer oyma yardımıyla, ışık ve zarif aristokrat dantel yüzey görünümü üzerinde oluşturabilir. Ama uygun bir aydınlatma ve böyle bir bölüm büyük bir sanat nesnesidir.

7. bölümleri Sürme. beĢ-altı bir çift kapıyı içerebilir. Kılavuzun kat raylar ve tavan hem Taşı - tüm odanın tasarım özellikleri bağlıdır. Üreticiler her zevke ve bütçeye uygun çeşitli malzemelerin seçenekleri ... sunuyoruz.

fotoğrafta:

Seçim yapmak bölüm ne tür karar vermek çok uzun bir süre olabilir. Asıl - kovalamanız olan hedeflere karar vermek. Eğer geri kalanı için bağımsız bir bölge oluşturmak istiyorsanız, ses geçirmez malzemeler kalmak daha iyidir. Biz sadece dekoratif fonksiyonel bahsediyorsak, kesinlikle sınırsız seçenek - en önemlisi, iç bir üslup çözelti haline bir stüdyo daire uyum içinde bölüme.

www.beindesign.ru Bürosu tasarımcıları iç yuvarlak yatağın artıları ve eksileri hakkında konuşmak.

Tasarımcı Anna Walder onarım sırasında hataları önlemeye yardımcı olacaktır temel kuralları paylaşmaya hazırdır. kurallar önemlidir kendi deneyim temelinde hazırlanmıştır.

Anastasia Yakovleva Londra Tasarım Festivali Genel Bakış

Anastasia Yakovleva ilginç ve sıradışı, o Londra Tasarım Festivali Festivalin bulunan söylüyor.

5 kalite kaybı olmadan - yolları tamir yarısında tasarruf

Sen sonsuz harcamaları, boşuna arama, güçlük ve hayal kırıklığı tüm cazibesi "beklentisiyle", yıllardır onarım ertelemek? size yardımcı olacak 5 basit yararlı ipuçları tasarruf.

onarım ve satışı olmayan bir ev dönüştürmek için nasıl

kitabında "Stil" Emily Henderson evin görünümünü değiştirmek hangi ile teknik anlatılmaktadır.

Yeşil dekor. yosun Stabilize.

binayı süslemek için yosun nasıl kullanılacağı hakkında bilgi için, CEO Domostroy Olga Dukven diyor.

modern tasarım dairelerde Doğal malzemeler: bunları nasıl kullanacağınızı

Bu yazıda, atölyeden Pavel Gerasimov Geometrium doğal malzemeler, onun pratiklik ve iç uyması yeteneği olumlu ve olumsuz yanlarını dikkate alacaktır.

anında altın renkli Markelov vasıtasıyla iç dönüşümü nasıl Catherine ve Alexander Zaitsev'i, tasarımcılar BeinDesign Bürosu söyledi.

Ses kalitesi ve çarpıcı tasarım: Bu uzlaşma olmadan yapmak mümkün mü?

Size "kendi şarkı boğaz üzerinde" basmamak ve aynı dilde yükleyicisi ile konuşmak Modern hoparlörlerin iç tasarımcı bilmeniz gerekenler söyle.

Nasıl genç bir aile için bir daire donatmak için: uzman görüşü

Pavel Gerasimov Geometrium genç bir aile için bir daire stili seçmek için nasıl atölyeden nasıl arzu çözümlerin uygulanması ve ne kadar iyi planı düşünülmüş için bir bütçe planı.

Eğer yaşamak istiyorsan Ofis,. Domostroy Proje

Onun şirketi Domostroy Ofisi çalışmaları için değil, aynı zamanda günlük konaklamalar için sadece rahat oluşturun.

Doğru planı nasıl seçilir Pavel Gerasimov, iç mekan tasarımcısı ve Geometrium atölye eş-direktörü diyor.

Cadılar Bayramı ancak son zamanlarda Rusya'da popüler tatil oldu. tatil için iç tasarımı nasıl Markelov Catherine ve Alexander Zaitsev'i, tasarımcılar BeinDesign Bürosu söyledi.

Onlar bunu hak - Eğer iç para harcamak gerektiğini

ekonomi anlamsız olduğunu ve iç para harcamak için gerekli olduğunu nerede Hakkında, atölye Geometrium Pavel Gerasimov tasarımcısı, eş-yönetmeni anlatır.

İskandinav tarzı beyaz kış siyah gece ve Kuzey Avrupa iç Hakkında tasarımcı Anna Walder diyor. Ve bu teorik değil sadece, ama her şeyden büyük bir portföyü ile uygulanan!

Pavel Gerasimov, iç mimar ve atölye yardımcı müdürü Geometrium anladım kim ve loft tarzı iç neden ihtiyaç.

Pavel Gerasimov, iç mekan tasarımcısı ve Geometrium bir çatı katı tarzında ana unsurları ortaya çıkartıyor atölyenin eş-direktörü.

Mobil ışık veya sicim teorisi

aydınlatma sorunu iyi onarım ve ek elektrik bağlantılarının aşamasında düşünülmüş değildi Eğer işlevsel "mobil" aydınlatma sorunu çözmeye yardımcı olmak, mümkün değildir.

zaman, para ve sinirler harcamak istemiyorsanız 8 mimarlar ipuçları ve mevcut artıları aşağıda okuyun.

8 hatalar acemi tasarımcıları

Kafa İç dekorasyon ve mimari Yakusha Tasarım, Victoria Yakusha ilk iç mekan ile çalışarak geleneksel sekiz hataları yapmamaya anlatıyor.

Geçici stil - yeni iç eğilim

Geçici tarzı önemli iç trendleri biridir. Bu geçmiş dönem ve teknolojik Geleceğin en iyi birleştirir. Ve bu olağanüstü popülerliğe kaynaklanır.

Işık heykeller: özellikleri ve üreticilerin

Her tasarımcı lamba bir "hafif heykel" denebilir. en aydınlatma alanında bu nadir fenomen en belirgin temsilcilerinden bahsedelim.

Deneyimli bir kullanıcıysanız ve İskandinav tasarımı ile aşina değilseniz, siyah sizi korkutmak olmaz. Tasarımcı Daria Moskovtseva onunla çalışmak nasıl bahsediyor.

Nasıl bir serbest yatıyordu ile bir daire donatmak için

en düzgün serbest lay-out ile bir daire donatmak için nasıl bahsedelim, limitler ve hangi seçiminde odağını keskinleştirmek gereken nelerdir.

HP kamu ve ev içi için baskı çözümleri çeşitli oluşturur.

iç tasarım Trendy yolları: Bölüm II

Catherine Markelov ve mimari bürosu BEINDESIGN Alexander Zaitsev bu yaz akımı iç tasarım trendleri hakkında bilgi verir devam ediyor.

Denis Milovanov ve Alina Kovaleva. Yeni Rus tasarımı

Hakkında tahsil tasarım ve boyama iç ve stiller tasarımcı Denis Milovanov ve galerici Alina Kovaleva söyle.

Elena Rudenko. yeni zirvelere için çabalamak

Yeni iç eğilimleri, profesyonellik, müşteriler, iş - bu tasarımcı Elena Rudenko diyor. O asla kendi defne duruyor.

iç tasarım Trendy yolları: Bölüm I

Yaz 2017 güncel trendler hakkında Alexander Zaitsev'i ve mimari büronun Catherine Markelov BEINDESIGN söyle.

Yenilenmiş daire: gerekeni ilk etapta düşünmek

Nerede onarım başlatmak için? Nasıl aynı zamanda önemli ayrıntıları kaybetmeden aracılığıyla her şeyi düşünmek? Nasıl düzgün bütçe ayırmak? Bu ve diğer soruları Pavel Gerasimov'a cevaplandırılır.

Maria Gümüş. Biz sunmak

Meslek "mimar", onun kişisel hayatı, beceri, ilham ve müşteri sırları Mary Gümüş mimar, tasarımcı, dekoratör söyler.

Natalia Solntseva. Nasıl başarılı olmak için

Bir tasarımcı başarılı olabilmesi için, moda trendlerini takip etmek için önemli olduğunu, Natalia Solntsev, tasarım stüdyosu "devlet odaları" önde gelen tasarımcı ve proje yöneticisi söylüyor.

iç doğasını nasıl eklenir

Pavel Gerasimov, tasarımcı ve atölye Geometrium eş direktörü eko-tarzında iç yaratılış vurgularını ortaya koymaktadır.

terasın ayrıntılar

Düzenli teras sıcak aylarda dinlenmek için favori bir yer haline gelebilir. onun mekanın organizasyonu özellikleri Açık tasarımcısı Stanislav Orekhov söyler.

Kendi başlarına onarım yapın veya profesyoneller güven? karar vermek, açıkça oluşturma ve iç tasarım gerçekleştirilmesi sürecinde olduğunu anlamak gerekir.

"Nest" veya "Taraflar": En tipi daireler tanımlamak

sizin için daire nedir? Onun için bu yerde ya da sessiz rahat yuvası gibi değil mi? beklentileri kadar yaşadı onarmak için, ihtiyacınız daire ne tür anlamamıza yardımcı olacaktır bu testi, geçerler.

yüksek tavanlar için Çözümler: tasarım stüdyosu ArtMonopoliya

ArtMonopoliya tasarım stüdyosu payı görsel odası alanı büyütmek için yardımcı ve tavan yükseltmek olacak bazı teknikler Catherine ve Alexander Astapov Khnikin.

SEC: kakofoni gelen akustik ayrıntılı etmek

Neden Rusya'da nesnenin iyi akustiği sadece öneri olarak kalır ve bu tasarımın dikkat etmek neden gerekli olduğunu, Natalia Suhinina, Knauf, ürün müdürü.

sanat dünyasında statik, değiştirilemez. Natalia Solntseva tasarımı ve tasarımcı başarısına bağlıdır beş nedenleri dikkate önermektedir.

Hangi tarzı bir iç seçim

Alexey Ivanov, mimar-tasarımcı ve atölye Geometrium eş müdürü ile ana stil yön Ayrıştırma.

Yaz dekor: daire dönüştürmek için basit yolları

taze çiçekler, "doğru" tekstil ve kış hiçbir hatırlatmalar: İç basittir yaz edelim. Biz dekor yardımıyla yaz için bir daire nasıl dönüştürüleceği anlıyoruz.

Tatil sezonu: kalkış için daire nasıl hazırlanacağını

tatil sezonu başladı, onun uzun vadeli yokluğunda için daire nasıl hazırlanacağı düşünmek zamanı. Alexander Glushko, inşaat şirketi başkanı "Boyare9quot; paylaşır yararlı ipuçları.

sahiplerinin ailesi ile büyüyebilir tüm imkanları ile rahat bir ev yapacağız. Bu ev sadece Nicholas Zhegin zaten değil, ama aynı zamanda müşteriler. Nicholas Zhegin bir röportaj okuyun.

İki yatak odalı dairenin tasarımı: nasıl düzgün alanını kullanmak

Pavel Gerasimov, iç mekan tasarımcısı ve atölye Geometrium eş direktörü temel kural ve üç odalı daire planlama iç ilkelerini ortaya koymaktadır.

Camdan bakmak - "artırılmış gerçeklik hakkında" iç

Penceresiz bir oda, yanı sıra penceresinden karartıcı bir görünümü ile oda, psikolojik rahatsızlık duygusu yaratacaktır. Bu sorunları çözmek için, sanal pencereler kullanabilirsiniz.

Lela Kavtaradze, moda iç "bitki"

ve Ficus Benjamina ve "Teschin dili", ve dikey bahçeler: Kesinlikle herhangi yeşil bitkiler bir noktada alakalı hale gelebilir. Çeşitli bitkiler için moda hakkında Lela Kavtaradze diyor.

Modern bir iç Buffet: Bilmeniz Gerekenler

20 yıl önce, snack bar hemen hemen her dairede bulunacak ve daha çok evler. Bugün mobilya bu parça farklı tarzlarda iç vurgulamak vererek yeni bir yorum olur.

Dekor, anahtar noktaları vurgulamak benzersiz ve komple iç oluşturmak için renkleri eklemenize izin verir. Buna ek olarak, dekor yardımıyla şiddet önlemlerine başvurmadan durumun doğasını değiştirebilir.

İç tasarımcı. Neden gereklidir?

Müşteri sorunlarını çözmek için tasarımcının profesyonel yaklaşım alanı kullanımını en üst düzeye çıkarır ve estetik ve ergonomik iç oluşturun.

Alçı poliüretan olamaz. Biz sıva seçimi son verdi.

Sıva iç ve bu güne kadar alakalı. iç sıva dekorasyon unsurları sıva veya poliüretandan yapılmış, bir kural olarak, yürütülür. Bu malzemeler belirli işletim özellikleri vardır.

65 fikirler stüdyo daire imar

 • emrinde tek bir oda olduğunda, yanlışlıkla başın birincil görevlerinin karar vermeden, estetik unutun: nerede bir çift kişilik yatak koymak için, kaç metrekare oturma odasına adamak ve nerede depolama siteleri için yer bulmak için bütün bu kaos içinde nasıl? serbest dolaşımını bahsetmiyorum. Genel olarak, stüdyo daire imar - değil kolay bir iş. Sadece bu makaleden fikirleri kaşık - İyi haber "tekerleği yeniden icat" gerek kalmamasıdır!

  stüdyo daireler gibi açık alan, bugün çok popüler olduğundan tek odalı dairelerin sahipleri konut gurur duyabilir. vurgu yer ve özgürlük açıkken Bunlarda bölmeler sayısı en aza indirilir.

  Ama uyum iç örgütlemek için, imar başvurmak gereklidir. işlevselliğini korurken görünür yaşam alanlarında odası bölmek sağlayan tasarım dünyasında sihirli değnek Bu tür. Sen mobilyaya kumaştan her şeyi kullanabilirsiniz.

  Geleneksel olarak, ekranlar bayanlar arkasına saklanmış kıyafet değiştirip onurlarını korumayı. Uzun bir süre bu eleman unutuldu - kılıklara için çünkü en küçük daire bulunabilir yeri ya olsun çünkü görgü değişkenlik. Ve boşuna, bu kolay seçenek bölümleri çünkü.

  Eğer iki alana boşluk bölmek gerektiğinde Ekranlar o günler için idealdir. Aynı zamanda mobil anda, onlar monte edilmiş durumda fazla yer almazlar, karmaşık kurulum gerektirmez. Sen, herhangi bir tarzda sığacak odanın meraklı gözlerden gizlemek veya hafif şekil oluşturmak, iç süslemeleri olacak öğeleri satın alabilirsiniz.

  bölgeye odanın net bir bölümü önlemek için perdeleri kullanabilirsiniz. Onlar en iyi uyku sesi için elverişli samimi, rahat bir ortamda iç oluştururken, yatak odaları çitler için uygundur.

  Ancak bu etkinin malzemeye bağlıdır. Örneğin, ışık tül sadece görsel tesislerinde geri kalanından alanını ayırır, bu ona ferahlık duygusu verecektir. Daha büyük perdeler mükemmel imar görevi ile baş, ama daha iyi küçük alanlar için tekstil parlak renkler tercih vermek.

  perde bölümü takın odanın içinde geleneksel bir perde çubuk olabilir veya kanopiler için tür sahiplerinin bir tasarım oluşturmak için.

  Görme zonlu odalı daire olmak ve alçıpan bölmeler yardımıyla yapabilirsiniz. Bunlar mobil ekran olarak gerekirse kaldırmak zordur, ama aklında ana duvardan ayırt edilemez.

  Montaj alçıpan ucuz, kolay ve neden olmaz zorluklar inşaat ve iyi ses yalıtımı mevcuttur. Benzersiz bir tasarım oluşturmak için yardımcı kemerli, yuvarlak, yassı olabilir. uzay ihtiyaçlarına bağlı olarak, her durumda mükemmel imar misyon ile baş duvarının iç veya görünmez kısmında parlak aksanı yapar.

  Biz oda dolayısıyla büyük bir bölümünü "alarak", duvar boyunca kitaplıklar ve raflar koymak için kullanılır. yerden tasarruf ve iki bölgeye bölmek için, duvara dik bu mobilya koymak için yeterlidir.

  raflarda yoluyla bu, daha uygun muhafazaları, ama kapalı inşaat halinde To - aynanın arka tarafında yapılmış veya özel boya ile kaplı bir kayrak, olarak kullanılabilir. Modern bir çözüm küçük daireler için değil, aynı zamanda büyük binalar için sadece - çeşitli işlevleri birleştiren nesneler.

  Küçük podyum - imar stüdyosu için başka bir yoldur. yüksek tavanlı sahipleri oturma odası, yemek odası ya da ofis barındırabilir. Ama alçak tavanlı Eğer hareketin en az içerir yatak odası, dışında gelemez.

  Bu yükseklik çekmece gibi ek depolama alanı sayesinde hizmet edebilir. Çok yüksek podyumlarda için merdiven inşa etmek önerilir. Artı ki podyum çok fazla yer kaplar ve bölgeyi ayırırlar yardımcı olmamaktadır.

  kapılar gibi bölümleri sürgülü ilkesine düzenlendi tamamen ayrı bir alan veya açık hale getirmek için izin verir. düz yazı olarak Güncel ürünleri doğru atmosferi yaratmak için yardımcı farklı malzemelere bir mekanın minimum ve teşekkür işgal eder.

  Oluşan alan pencere bulunmadığını Örneğin, gizlilik sağlar yarı saydam bir yüzey, seçim için daha iyi, ama biraz ışık verir. İdeal böyle bir karar Japon tarzı veya minimalist girdi.

  bir stüdyo dairede çocuk ve yaşam İmar

  Tek odalı apartman - bekarlar için sadece bir çözüm. Uygun seçenek bölgeleme seçerseniz Burada rahat, uyku ve bir çocukla evli bir çift olabilir.

  Küçük bir çocuk için uzatılmış veya zamanla değiştirilebilir tesislerinde, en sıcak ve parlak bölümünü seçin.

  Çocuğun güvenliğini izlemek edebilmek için, ama kişisel alan ile onu sağlayan aynı zamanda, geleneksel bir ekran, bir perde veya sürgülü bölümü kullanabilirsiniz.

  Daha iyi - Her yaştan çocuk yüksek olan, podyumda çocuklar gibi olacaktır. Bunu yapmak için, bir iki katmanlı mobilya satın alabilirsiniz. İki bölgeleri geçerek, bir tabloyla çocuk yardımı tasarım transformatörlerin faaliyetlerini izlemek.

  Görme olabilir bir stüdyo dairede yaşamaktan ve renkler yardımıyla çocuğu ayırın. çocuk oyun alanı diğerlerinden kolaylıkla ayırt edilebilir, böylece Çoğu zaman, çocuklar, hepsi aydınlık odaya duyarlı ve neşeli. Sadece iç renkler harmanlanmış kontrol edildiğinden emin olmak gerekir.

  yatak odası İmar ve bir stüdyo dairede yaşayan

  Bir imar gibi örnek bir uygulamasında bölmenin her türlü yaklaşım. Eğer, tasarım ve istenen etkiyi planlamak için gereken özellikler üzerine bir başlangıç.

  bölgeyi ayırmaya karar stüdyo daireler kare şekli neredeyse ayrı bir odada hissi yaratmak sıkı bölümleri yatak odası. Bu, farklı türler birleştirilmesi ile elde edilebilir. Örneğin, raflar bir tarafında ve perdeler - diğer tarafta.

  imar Fikirler 1 odalı daire - fotoğraf

  Bundan iyisi imar ilkeleri katılan tek odalı daireler gerçekleştirilen projelerin yanı, teorik malzemeyi göstermektedir. Onları inceleyerek, kendileri için ilginç fikirler öğrenmek ve farklı çözümler etkinliğini doğrulayabilir.

  Moskova'da 1. Ahşap estetik

  stüdyo Hoşgeldin Studio projesi Wood tasarımcılar&samimiyet ve açıklık - Taş iki zıt özellikleri birleştirmek başardı. Tipik odnushka 49 Metrekare Bu yönetilebilir kareler bölünür, bir oransal alana dönüştü. yatak odası, çalışma, oturma odası ve küçük bir yemek alanı bulunan bir mutfak: daire "Rahat bir yaşam için set" zorunlu aşağıdaki alanları kapsar.

  İmar ahşap bölmeler aracılığıyla yürütülür, tasarımı bir jaluzi benzer. Onlar ışığı yansıtır ve genel iç ayrılamaz tam bir görüntü oluştururken, her yerde kullanılır. Doğal kaplama malzemeleri evde ışık atmosfer oluştururlar.

  Kruşçev tek odalı daire 2. İmar

  konut Bu tür zor bir rüya daire. Küçük boyutu ve alçak tavanlı sadece "araçlar" aralığını sınırlayan, yeniden planlama zorlaştırıyor. Ama tasarımcı Alain Ganko mümkün rahatça bu daireler organize etmek.

  Primal düzeni fonksiyonel zonlu yapı yatak ve koridor arasına yerleştirilir, bundan sonra çok iç yüzeyi, sökülmesini gerektirir. O en kompakt ve rahat hale kitap, dolap, yanı sıra ayrı oturma alanı, bir niş hem temsil eder.

  oturma odası, mutfak görsel müstakil dar yemek masası ile aynı alanda bulunan. Nötr renkler dekorasyon parlak mobilyalar için mükemmel bir zemin olduğunu.

  Tasarımcı Marcel Kadirov şık bu menfez uzunluğu stüdyo daire döndü.

  Imar başvurmadan, böyle bir iç dizayn etmek zordur. Hatta lisans konut rahat sınır olmalıdır.

  iki kabin küçük sargı oluşturan, merkezi alanı içinde yer alan. Ana hedefe It yanı yerleşim alanlarına salonu bölmek için yardımcı olur. sıradışı tasarımı raf - kanepe ve yatak arasında aynı amaçla raflar ile birden tüpleri var.

  loft tarzı dinlenme "algıladığı" düzenlenmiş deneylerde daha iyidir. Birincisi, çünkü ikinci olarak endüstriyel tasarım ve doğası - çünkü özgürlük ve ferahlık için susuzluktan. Gut Gut Design Tasarımcılar rasyonel-küçük boyutlu tek odalı daire düzenlemek için bu yararlandı.

  hemen göze çarpar Ne - Odada kitap sayısı. Bu nedenle, oturma odası ve mutfak alanı ayıran raf üzerine yerleştirilen yemekler rağmen uygun daha fazladır.

  özel bir oturma odası sayesinde - bir oyuk bulunur yatak, bu tasarımın "bırakma" değil, ayrı görünüyor.

  Amerikan tasarımcı Sayfa Goolrick uzay imar açısından öğrenecek çok şeyim var. Bu daireler beyazdır - Bu çok güzel bir örneği.

  Kare planı - düzgün alanına bölmek değil sadece bir stüdyo daire için değil en iyi seçenek. her iki tarafta şeffaf bölme duvarlar kaydırarak ayrılır yatak odası, köşesinde bu iç alanda oynadığı anahtar rolü.

  Böylece, bu alanda kapalı form neredeyse ayrı bir odaya benziyor ve mutfaktan oturma odasına ayırır, ancak yemek odası son bağlantı bırakır içindedir. bir ada gibi koyu parke zemin üzerinde beyaz halı, oturma alanı, konfor hissi yaratarak ayırır.

  Çocuklu aileler için uygun imar stüdyo daire

  Tüm ailelerin çocuğun gelişiyle birlikte geniş daireyi gelemez. Çoğu çift onların yaşam koşullarını iyileştirmek için nasıl sorusuna çözmeye, bir stüdyo dairede yaşamaya devam ediyor.

  Ana imar prensibi ailesinin tüm üyeleri rahat olması gerektiğini! TV izlerken kanepede akşam toplamak için kullanılan Örneğin, yatağa kanepe pes etmeyin. çekyat al ve sorun çözüldü.

  çocuk alanı planlamasında ana hedefi: çocuk büyüyor çünkü iç yapmak, bir kaç yıl içinde ilgili kalmıştır ve oda genişleyen değildir.

  1. Odanın en hafif ve en sıcak kısım çocuk alanı için ayrılmalıdır;
  2. Çocuğun yaşam alanı fonksiyonel ve rahat olması gerekir;
  3. Kullanım trafo mobilya mümkün olan her yerde (masa, sandalye, çekmeceli yatak, sandalye yatak, vb ...);
  4. oda fonksiyonunun her santimetre yapmak, bu metre ve uyumak, oyun ve mağaza şeyler var, daha sonra dersler yapacak çocuk;
  5. olabilir çocuk için ve duvar kağıdı yardımıyla bölgeyi vurgulayın. çocuk güdülerini veya duvar kağıdı rengini kullanın.

  aile zor durumda olduğu için, ebeveynler Ben bazı sakıncalar katlanmak zorunda: büyük olasılıkla, onlar oda karanlık ve pencereler olmadan parçası olacak (ışık ve sıcak, biz de çocuklarını göndermek) ve aynı kontrol noktasına.

  Aşk hayatın bir çocukla müdahale etmedi için, seçmek imar daire için sürgülü tasarım. Bu bölüm kolayca çocuk uyuyordu ki, gece kapatıldı ve ona bir şekilde hiçbir şey vermek edilebilir. Bebeğiniz yeterince büyükse Artı, bazen o da odadaki herkes kapatıp yalnız kalmak istiyor.

  Yetkili imar için ipuçları

  Hantal karanlık mobilya kullanmayın. Tabii ki, durum - yetişkin alanından çocuğu korumak için en temel yolu, ancak bazı durumlarda bu haksız eylemdir. perde, panjur ve alçıpan yapımında dikkat bölmeler olarak.

  Yataklar transformatörleri - Küçük daireler için harika. Bu yataklar neredeyse tamamen gündüzleri ev bozmadan duvara gömme edilir. Geceleri tam bir yataktır.

  akıllıca aydınlatma düzenleyin. uyku alanı - Bir lamba bütün işyeri ve tavan ışık eksikliği ayırt edebilir.

  ile cinsiyet farklı düzeylerde Görsel olarak odanın alan arasında ayırt edebilir. Örneğin, podyumda çocuk alanı yapmak mümkündür. podyum kalitesinde zamanki yatak aşağı kalır değil ebeveynler için çekyat yüklemek mümkündür.

  Eğer zemin tasarlamak için kullanmak bile materyalleri yardımcı olacaktır kreş ana bölgeyi ayırın. Örneğin, çocuk yerlerinde katta ve laminat parke veya parke döşenmesi için ana bölgede oynamak için sıcak ve konforlu bebeğe parlak halı yatıyordu olabilir.

  kullanmayı deneyin parlak renkler İç için, bu görsel alanı geliştirir. Parlak renkler, sadece odadaki bazı vurguları yapabilir - kırmızı kanepe veya parlak yeşil perdeler oda yetenek verir.

  Görev №1 - çocuk ve ebeveyn bölgesini sınırlamak. Bunu yapmak için, bölümleri çeşitli uyacak:

  • perdeler;
  • serigrafi;
  • gipokartonnye yapısı;
  • cam bölmeler;
  • sürgülü kapılar;
  • raf;
  • kemer.

  Birçok kişi bugün metre değerli çiftin lehine balkonlardan reddediyorum. gerçekten iyi bir yoldur, alanını artırmak için Odanızın 18 metrekaredir özellikle. metre veya daha az. İyi yeni duvar izole etmeyi unutmayın.

  Yani, basit tekniklerin yardımıyla, çocuklu bir yatak odası tek odalı daire yapabilirsiniz. deneme korkmayın ve başarılı olacaktır!

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  6 + 4 =