bir yatakta tablo değiştirme

yatakta masa tablaları

Bir çocuğun ailesi doğumdan yeni öğeler çok değiştirme masa panoları dahil, ona bakmak görünüyor. Bu aksesuar, veliler hızla, bebek bezi değiştirmek giysi değiştirebilirsiniz. ailesini doldurmak isteyen herkes, bu seçim tablosunun özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek gerekir.

Ürün katı bir çerçevesi vardır. örnek metal, ahşap, plastik ve yatağın kenarlarına tutturulabilir. Yüzey yumuşaklığı, farklı derecelerde değiştirmek için olabilir. Bazen hala su geçirmez bir yatak var paketlenmiş. oluşturulan özel yumuşak sınırları ve böylece istinat askıları sınırlama kenarları boyunca çocuk yanlışlıkla düştü ve yaralandı. iki tarafta bazı modellerde bakımı için gerekli fonlar, çocuk kozmetik depolanması için tepsiler, şeritler, cepleri veya kancalar vardır.

bir yatakta çıkarılabilir değiştirme masası ne işe yarar

Özel portatif tahta pek çok avantajı vardır:

 1. Bu bebek bezi prosedürü daha güvenli hale getirir.
 2. Bu tablo - Tam çevirme değişen şifonyer koymak alamadım küçük dar daire sakinleri, için mükemmel bir seçim.
 3. yatakta ama mobilya diğer parçası üzerinde sadece barındırmak mümkün Pelenalnik.
 4. Ürün, hafif kompakt. Başka bir yerden bir yere taşımak için uygundur.
 5. Pelenalnik çok yıkamak için kolay ve temiz.

tablo değişen beşik dezavantajlara sahiptir:

 1. Çok uzun çalışmaz ürünü kullanın. En kısa sürede bebek çok hareketli olduğu için, bu güvensiz hale gelir.
 2. Bir çocuk hızla büyüyor, tablo ona çok küçük olabilir.

Ne değiştirmek için kaliteli bir tahta olmalıdır

Bir ürünü seçerken, önemli kriterlerden bir dizi dikkat etmek gerekir. karyolada masa tablaları mutlaka çocuğun sağlığına zarar vermeyen bir malzemeden yapılmış olmalıdır. üst kat su itici, iyice temizlenmesi gerekmektedir kaygan ve. Odanın alanı izin veriyorsa, o zaman geniş olacağını pelenalnik alır. o daha büyük, ne kadar uzun süre kullanmak mümkün olacak.

yatakta kurulu düzeltmek için o güvenilir eki mutlaka kontrol edin. Bebeği hedging olmak kemer gücünü sağlamak için gereklidir. Sadece iki tarafta yüksek koruyucu yastıkları sahip olan modellere dikkat etmek tavsiye edilir. Bazen yukarıda ve aşağıda da mevcuttur. Modern sürümleri farklı şeyler için cepler ve bölmeler bir kapak ile donatılabilir.

Modeller Bebekler için tabloları değiştirme

çocuk ürünlerinin birçok üretici bebek karyolası için pelenalniki üretirler. Ebeveynler genellikle bunları önceden satın planlıyoruz. Eğer bebek bezi değişen bir tablo gerekiyorsa, en popüler modelleri bakın:

 1. "Aurora". bir baz, yan flanşlar ve muşambaların nem itici boya kaplama ahşap beşik üzerinde nitel kundak kartı.
 2. "Paralel Klasik Peri." bir ahşap çerçeve sahip ucuz modeli. yıkanabilir neme dayanıklı bir malzeme ile kaplanmıştır.
 3. «GLOBEX-Paralel Standardı". Tablo çeşitli renklerde mevcuttur. sınırlayıcı, muşamba kaplanması ile bir ahşap taban vardır.
 4. «GLOBEX Konfor". At nalı şeklinde yapılmış bir yatakta tablo değiştirme. Güvenli. Vlagoottalkivayuschey yumuşak bir malzeme ile kaplanır. Tamponlar düşmesini çocuğu koruyacak. Model çeşitli renklerde sunulmaktadır.
 5. GLOBEX Cüce «." gemide Kompakt konfor istasyonu küçük karyolası.
 6. "Peri Suite". Ahşap bir baz, yumuşak yağ kumaş yüzeyi ve üç koruyucu süpürgelik Tablo.
 7. «Maltex». PVC film, bir kontrplak bazın yumuşak yıkanabilir yüzeyli Tablo. köpük ile dolu. Yedi kilograma kadar olan çocuklar için uygundur.
 8. "Ekim". Üretici mükemmel kalitede renkli çizimlerle değiştirme masa panoları sunmaktadır. ölçeri çizildiği kapağında birkaç model vardır.
 9. "Peri". Beyaz ve bal kurulu. Sıkıca yatağa sabit. çocuk bezi ya da havlu tutmak için bir çubuk ile donatılmıştır. Hafif taban orada, ürünlerin katı huş yapılmıştır.
 10. Italbaby. MDF ve PVC kaplama bir baz ile bir yatakta Kundak yüzeyi, beyaz ve bej renkte temsil etti.
 11. Ber Ber Arena. sert bir baz, hizmetli ve yıkanabilir kapak ile yatağa Pelenalnik.
 12. MICUNA. Bir kilitleme mekanizması ile Pelenalniki, zorunlu olarak flanş birini atlamak için inşa ayrılmaz ve böylece.
 13. BeBe Confort Genlik. Yüksek kenar ve yıkanabilir hijyenik bir malzemeden çıkarılabilir yatak varyantı. Çeşitli çocuk aksesuar saklama için yan kapları ile donatılmıştır.
 14. Ceba Bebek. ahşap sert bir taban ile Renkli kundaklama yüzeyi, muşamba üç flanşlar kaplanmış. Sıkıca beşik bağlı.

1

Aşağıdaki tablo ihtisas mağazaları çocuk mal ve çevrimiçi mağazalarda sunulan en popüler pelenalniki fiyatlar aralığını gösterir:

ruble cinsinden yaklaşık maliyet

Paralel Klasik Peri

Peri, beyaz ve bal kurulu

BeBe Confort Genlik

Yatakta bir tablo nasıl ayarlanır

 1. mat kartını çıkarın.
 2. yerine oturacak şekilde yuvasına olarak, beşik kenarına kapma, kemer ve güvenli tokasını yerleştirin. Onları sıkın. tahta sıkıca dışarı hareket etmiyor, yatağa karşı preslenmiş olmalıdır.
 3. Yerde şilte koyun.

Video: Rus üretimin bir yatakta kundak tahtası

34 yaşında Ekaterina,

İlk çocuk bezini değiştirmek için veya masaj sadece koltukta koydu, çok namuchalas, geri korkunç ağrıyordu. onun ikinci gebelik hakkında öğrendiğimde, çekmeceli büyük göğüs hiçbir yerde koymak çünkü bana yatakta masa tablaları gerekli olduğunu fark etti. İyi bir şey, kıyafet değiştirmek ve bebek kundak için uygundur, ama o hızla bize küçük hale geldi.

25 yaşında Kristina

Masa tablaları, aileden kocam birilerine ve hatta bunu gerekli olup olmadığı hakkında sanmıyorum. Biz yumuşak tamponlar ile "Peri" var. Hoşuma zevk, ama tam göğüs yeterli değildir. Hiçbir yerde çocuk bezi, kremler ve diğer tüm çocuk kozmetik koymak. kendini değiştirmek için mobilya seçmek, ben büyük bir masa alacaktı.

29 yaşında Valentina

Çocuk çok küçük iken, o bizim odada yaşadı ve çok yakındır. Kocası o beni çok kurtardı değiştirme masa panoları satın aldı. Değiştim Her bebek bezleri, o massazhik etmedi. çok kolay tahta yıkayın, biraz ağırlığındadır. oğul büyüdü, ben bir tahta birkaç kız arkadaşları vardır ödünç ama mükemmel durumda hala.

Değişen tablosu: sevecen ebeveynler için seçim çeşitli

Bir sevecen anne olmak Katılıyorum kolay değil! hayat kırıntısı anne ilk aylarında kendi evinde kilometrelik mesafeyi sarılacak olan ve tüm bu sadece çocuğunuzun uygun bakım sağlamak için - Göbek özen, silsin, çocuk bezi değiştirmek için, çocuğun kulakları ve gözleri günlük olarak gerekli ve günde bir defadan fazla. O günlerde genç anneler için iyi bir yardımcı olacak değiştirme masası, kim annemin arkasına bakmak ve çocuğun bakımı ile ilgili faaliyetlerini düzene olacaktır.

Masayı değiştirmeden yapabilir

masa fotoğraf değiştiriliyor

Prensip olarak, bu mümkün. Bu asal zorunluluk ürünü değildir ve mali nedenlerle, sen onun alımlarını vazgeçmek zorunda - umutsuzluk yok! Tüm manipülasyonlar bir battaniye ile atılmıştır, sıradan bir masanın üzerine yapılabilir. Önemli olan derme çatma Kundaklama aleti yanlarındaki yumuşak tamponlar yapmak. Bebeğin hijyen için gerekli bir ürün, bir katlama kitaplık yerleştirilen sonraki tabloya ayarlanabilir. Ve rahat Annem (Zelenko ve kulak çubukları için her yerde çalıştırmak gerekmez) ve bir an için bile terk etmek imkansızdır çünkü kırıntı, gözetim altında daima!

Bebeğin bezini değiştirin ve kanepede olabilir, ama bebekler için değiştirme masaları tek bebek değiştirmek için kullanılmaz konusunda hemfikir. Bunlar çocuk hava banyo yapmak, baş yükseltmek yuvarlanmaya ve onun göbeğine taramasını ilk girişimde bulunmaz. Ve bu eylemlerin hepsi yumuşak ebeveynin yatağında yapmak çok iyi değil, hala katı bir yüzeye gerekir.

Yani, bizim tartışma konusuna geri almak ve değişen tabloda olmadan yapamaz ne zaman görelim? Bir açık cevap biridir - anneler sorunları geri varsa, değişen bir tablo gerekir. ölçekler Yenidoğan için mobilya parçasını satın almak için hangi ipuçları, "artı" ikincil kullanım ve işlevsellik kolaylığı sayılabilir. Ama bir şey yararlı ömrünü nasıl seçileceği, şimdi düşünün.

en Kundaklama aleti mobil ve sabit olabileceği gerçeği ile başlayalım. Eski katlama ve asılı bulunmaktadır değiştirme masası, yanı kundaklama kurulu olarak. İkinci grup tablosu değişen bir tablo, kitaplık ve dolap içerebilir. Nasıl bütün bu çeşitliliği anlayabilir?

Belirli bir model seçmek için, sadece iki bileşene güvenmek gerekir. Hangi özelliklere Kundaklama aleti gerçekleştirmelisiniz ve nerede duracak: Kendine soru sorun?

en katlanabilir masa ile başlayalım. Genellikle ve sınırları olan bir plastik üst (makas tipi ile oluşturulur), metal ayaktan oluşur. Bu, herhangi bir zamanda katlanmış (küçük daire sahipleri, sizin için cümle) veya yazlık veya büyükannesi ziyareti almaya dahil olmak üzere başka bir yere taşınmış olabilir iyi bir mobil versiyonudur.

değiştirme masası fotoğrafını Katlanabilir

Bu tür modeller mükemmel onların işlevi yerine: masaya annem çocukla tüm manipülasyonlar ve lavabonun altında bulunan bir veya iki raflarında, saklanan hijyen ürünlerinin ihtiyacını harcamaktadır. Katlanabilir masalar çıkarılabilir üst kapsamında inşa banyo için küveti sahip olabilir.

Tablo katlama değiştirme

Küvetli Değişen masalar

eksileri ek olarak çocuk aksesuar depolanması için yer olmaması kaydedilmiştir ki, katlama bacaklar döşemedeki pürüzü oldukça duyarlıdır - zemin kundak için dengesiz katlanır masa kararsız olacaktır.

Başka bir şey - sabit bir değiştirme masası, raflar. Bu önceki sürümüne benzer, bu modelin sadece dört ayakları zemine sürekli durmak, bazen de kilitleme tekerlekler ile donatılmıştır. Aksi halde, bu iki model benzer - üstündeki ve altındaki aynı tezgâh olan raflı kutuları.

kundaklama fotoğraf için Tablo

Değişen Tablolar Bebek fotoğraf

Asma bebek tablosunu değiştirme ve tablo değişiyor: küçük daireler sahipleri kesinlikle göz Kundaklama aleti modelleri takip gibi. Süspansiyon veya denir, tablo duvar değişen duvara bağlı olan menteşeli tabla vardır. Bu tasarım şey portatif masa benzer, ancak, anneme o çocuğa bakmak için elverişli yüksekti olduğunu. tüm işlemlerden sonra orijinal konumuna geri countertop ve duvara bastırdı, bu yüzden kullanışlı bir yaşam alanı işgal etmez. Bazı modellerde hijyen çocuk için sarf depolayan tasarım, küçük bir raf var. Ama çok küçük ve sadece en gerekli koymak vardır ve bebeğiniz için çok daha fazla şeyler bakım gerekebilir - bebek bezleri, bebek bezi, giysi. Bu durumda, çıkış açılan Kundaklama aleti yanındaki duvarda asılı, raf olabilir.

Duvarda değişen Katlanabilir masa

Duvar değiştirme masası fotoğraf

Duvar değiştirme masası fotoğraf

çocuk bezi için özel yeri ile donatılmış duvar Kundaklama aleti Daha yeni modelleri.

kundak için katlanır duvar tablosu

Duvar Bebekler için tablo değişiyor

Alt değiştirme On panoları da tam Kundaklama aleti yerleştirmek mümkün değildir ettiği sıkışık konut koşullarda yaşayan ebeveynler dikkat edin. Bu çocuğun güvenliği için iki ya da üç tamponlar ile tezgah olduğunu - bu ebeveyn yatak, bir masaya veya bir örtünün üzerine monte edilebilir. Alternatif yatakta mobil versiyonu Kundaklama aleti böyle masa tablaları mükemmel uyum!

yatakta masa tablaları

Bir yatak fotoğrafın tabloyu değiştirme

Bir çocuğun karyolası değiştirmek için Kurul

Bir büyük boy banyo övünebilir bulunan veliler, orada Kundaklama aleti yerleştirilir. Sen su geçirmez malzemeden bir katlanması veya sabit tablo kullanmak veya başka çok fonksiyonlu bir modelini satın alabilecekleri - küvetli tablo değişiyor.

Banyo Fotoğraflı Tabloları değiştirme

Küvetli Değişen masalar

Bu modelde sayesinde, diğer odada bebeği banyodan sonra katlanmak zorunda değilsiniz ve tüm işlemler sağ banyoda yapılabilir, bunu orada gizlemek. Anne banyo ve kırıntıları soyunma sırasında yorgun alamadım böylece Kundaklama aleti banyo ve rahat bir yükseklikte yer almaktadır. Buna ek olarak, rezervuar suyu tahliye etmek uygun bir hortumla sağlanabilir, ana şey sıhhi tesisat armatürleri yakın bir tablo yerleştirmek için.

Banyoda Kundaklama aleti olması Katılıyorum çok uygundur - çocuğa çok hoş değil sıcaklıktaki ani bir değişiklik, varken su arıtma, çocuğun elbiselerini değiştirmek mümkündür hemen sonra. Tuvalette bu kolaylık bakım kırıntıları ve yeri takdir ederse basitçe hayır, o zaman çamaşır makinesinde, örneğin, monte edilebilir değiştirme masa panoları obzavedites yoktur.

masa fotoğraf değiştiriliyor

yetişkin banyosu doğrudan monte edilmiştir Kundaklama aleti ve tepsiye bir manken de bulunmaktadır. Ama ülkemizde çok popüler değil, bu yüzden mağazalarda bulmak, ama şimdi herhangi bir ülkeye teslim malları satın almak için fırsat yok - Gerçekten gerekiyorsa bunu kullanın.

banyosunda tabloyu değiştirme

Kundaklama göğüs - Son olarak, yavaş ve bilinçli, en kullanışlı ve fonksiyonel modeli Kundaklama aleti geliyor. Bu, oldukça büyük olan çok yer alır, bu nedenle çocuk kendi odası var sadece bunu yükleyebilirsiniz.

Gelecekte bu çekmeceli standart kabine olarak kullanılabilir ve böylece için çekmeceli ana kütle tasarlanmış değiştirilemez. Genellikle katlandığında kendi amacı için klozetini kullanmaya engel olmaz sonradan ilave raf ve çekmeceli dolap, üzerine çıkarılabilir veya menteşeli değiştirme masa panoları var.

Tabloyu değiştirirken ile çekmeceli çocuk göğüs farklı modellerini karşılaştırırsanız, aralarında belirli işlevsel farklılıkları bulacaksınız. Hepsi bebek bezi değişimi için hangi bir kurul için çekmeceli bir sürü düşük kabine vardır. bunlar farklı olabilmektedir Ana - bir dış cephe renkli ve malzemenin güvenilir üretim (malzeme katı ahşap veya lamine sunta ya olduğu gibi).

Ayrıca, üreticiler iç "canlandırmak" ve çocukluğun dokunmatik yapacak bir desenle değişen şifonyer almayı teklif edilmektedir. Kural olarak, çizim ön göğüs baskı yöntemiyle veya boyama yöntemiyle gerçekleştirilir - bu durumda, herhangi bir kreş dekore edecek parlak ve renkli resimde.

Değişen model şifonyer

değiştirme masası Fotoğraflı çekmeceli dolap

Değişen tabloyla çekmeceli Çocuk göğüs

Burada yatağın uzun yanlarından birine çekme tahta Kundaklama aleti ile çekmeceleri takılır - inceleme bitiminde Kundaklama çekmeceler aynı anda bir beşik, şifonyer ve Kundaklama aleti birleştiren bu model, üzerinde durmak istiyorum. Uzayın nadiren karşılamak 1'de 3 modeline benzer, sadece büyük odalarda yerleştirmek, ama gerçekten rahat olabilir çocuklar için bu kadar büyük bir genel mobilya görünümünde. Bu mobilya genellikle her elemana ücretsiz erişim vardı odanın ortasında, yerleştirilir.

Değişen tabloyla Yatak

Değişen tabloyla Cot

Gördüğünüz gibi, tablo değişiyor şey olabilir - Modern üreticileri dikkate kadınların tüm isteklerini almak ve az zahmetli çocuk bakımı yapmaya çalıştık. Ne olursa olsun onun konumu, işlevleri ve odaların boyutlarının geleceğin, sen uygun bir model bulmak için eminiz.

mükemmel yapılır, ben sadece onu seviyorum!

Madde MÜKEMMEL! teşekkür ederiz.

Çok bilgilendirici, teşekkür ederim

Biraz da sipariş veya Kundaklama olan tablo türleri hakkında sadece bilgi mümkündür ... anlamıyorum ki?

karyolaları değişen tabloyla Özellikleri Trafo

Modern mobilya-transformatör, çok yönlülüğü ve rahatlık popülerlik kazanıyor. Buna bir örnek uyku çocuk için değil, aynı zamanda onun kundak ve çocuk giysi saklama için sadece aktif hale getirilebilir değişen tabloyla dönüştürülebilir beşik vardır.

Cihaz beşikleri Özellikleri

Aslında, yatak-trafo mobilya 3 adet kümesidir:

Bu sette avantajı odasında alan ve gerekli ek mobilya satın alınması için maliyetlerin azaltılmasını tasarruf anne için maksimum kolaylık. Modern üreticiler de bebek yetişkin hale geldiğinde zamanla yatak uzatma olasılığını ekledik. Her şey güvenli satın almak çok önemlidir, yüzden doğal ağaçtan mobilya tercih vermek daha iyidir.

mobilya-transformatör tasarımı özellikleri yüksekliği ve uzunluğu dönüştürmek için yeteneğidir. Bu durumda, beşik aşağıdaki değişiklikler:

 • bebek (ön duvar) muhafaza edilmesine çıkarılması;
 • değişen tablosunu kaldırmak gibi bir duvar daha uzun yatak için bir destek dönüşür;
 • Mobilya çay için bir yuvarlak beşikten dönüştürülebilir oval desenler de vardır.

karyolaları tablosunu değişen Değer Vermek:

 • Bebeğin hızlı büyüme mali maliyetlerini azaltacaktır özel bir mekanizma ile yatağın uzunluğunun ayarlanması.
 • çok gerekli ve faydalı raflar, çekmeceler ve dolap, Set (depolama ve oyuncaklar için kullanılır).
 • Bazı modellerde, daha iyi uyku ve çocuk ve velilere yardımcı olacaktır raskapriznichavshegosya çocuğu sallanan izin sarkaç mekanizması koydu.
 • tabloyu değiştirme hemen yanında değişen bezi değişti ve bakım çok daha kolay bebeği taşıyacak olmayacak bir uyku yeri, etmektir.

Bir yatağın tüm konforları

 • kalite için bir bütçe fiyat bir modelini seçerken sırayla birçok üretici uzun sunulmaz düşük kaliteli ahşap kullanılarak maliyetini azaltmak için, çünkü dikkatle yatak yaptı malzemeyi izlemek gerekir.
 • boyutunda dönüştürülebilir Yatak yüzden çok küçük çocuk odası için uygun değildir, normal bir karyolası çok daha fazla yer kaplar.
 • Satın alma istenen derinlik ve kutuların sayısı ile bir model seçmek için gerekli olan çok çekmece kapasitesi, yetersiz olabilir.
 • Uzun süreli kullanımda çocuk doğurdu can yatak büyüdü ve o yenisi isteyecektir.

Video: çok fonksiyonlu yatak transformatör.

Çeşitler karyolaları, Transformers

Üreticiler beşikleri modelleri çeşitli üretmek, böylece onlar istenen optimum seçmek amacıyla birbirinden farklı görmek gerekir:

 • Yüksekliği ayarlanabilir ve bir oyun bahçesi olarak kullanılabilir yumuşak değişen tablo ile bebekler için Yapıları.

 • Ürün bir yenidoğan için bir süspansiyon beşik tarafından takviye edilir.

 • çok yönlü bir seçenek - bir Çekmeceli bir yenidoğan için modüler yatak, üst pelenalnikom ile yapılır.

 • nazikçe bebeği sallanan için sarkaç mekanizması ile Transformers karyolaları.

Bir sarkaç mekanizması ile Modeller, sırayla, birkaç seçenek vardır:

 • yüksekliği ayarlanabilir bir tasarıma sahip çekmeceli olmadan 3 yıla kadar uygun bebekler;
 • Yatağın altında altına yerleştirilmiştir şeyler için çekmece (çekmece yatağının yüksekliğini artırmak için çıkarılabilir);
 • (Tarafında bulunan) çekmeceli bir sandık - 14 yıla kadar çocuklar için de kullanılır.

Yatakta bir genç dönüşür sonra, ekstra uzun yataklar için ekstra yatak satın (ama yeni bir yatak satın almak çok daha ucuz) için. Tipik olarak, bu yatakların standart boyutlu minder için tasarlanmıştır. Boyut çocuk yatağı olarak tipik 120x60 cm 160-170 cm uzar genç yatağına dönüştürülmesi halinde.

Modern üreticileri farklı parametrelere ile ayırt yatak, Transformers, modelleri çeşitli üretmek:

 • kutularının sayısı ve bunların derinliğine göre (3-4 çekmeceler, raflar ya da bir kapı ile hatta açık bir başucu masa vardır);
 • göğüs yüksekliğinde (aşağıda yatak veya aynı hizada olabilir);
 • değiştirme masasında flanşlar mevcudiyeti ile (tampon tablo düşmesini bebek engel oluşturur);
 • çubuklar düşürdü ve sonunda tamamen çıkarılabilir;
 • (a genç için bir yatak içine transforme zaman, daha sonra çıkarıldı, bu kutuların bazı modellerde) bir yatak koymak mümkündür yatak, alt altında varlığı ve büyük çekmece büyüklüğüne göre;
 • hareket için ve onlara (katma kolaylık ve güncelleme yatak Hareketli fırsatı, örneğin, gece boyunca ana yatak yerine daha yakın olan) olmadan tekerli;
 • yatak çoğunda çocuğun güvenliğini sağlamak için yan duvarı üzerinde silikon pedleri kullanılmaktadır.

Ve tabii ki, tüm beşikler kesinlikle kolaylık ve görünüm için doğru bir model seçti herhangi alıcıya farklı renk ve tarzda yapılır. Ayrıca ahşap yapı yapıldığı bir hesaba alınmalıdır. masif ahşap veya sunta: Çocuk yatakları ahşap iki tip yapılır. bebek için çok dayanıklı ve zararsız olması katı yatağın yapılmış, dokunuşa kolay temizlenebilir ve nefes, her zaman sıcak.

Bir çocuk için bir yatak satın alırken ucuz sunta fiyat mobilya, çünkü, koku gereklidir materyal insanlar baş ağrısı ve diğer sorunlara yol farmaldegid içerebilir. Böyle bir ürün, önce zararlı maddelere balkon iyi yıpranmış olduğunu koymalıdır. kayın veya huş yapılmış en kaliteli yataklar, kabul.

Bir beşik seçimi çocuğun ürün kalitesi ve güvenliği temelinde gereklidir. Bu tür ürünlerin seçimi için gösterge vardır:

 • mutlaka hızla daraltmak metal değil, plastik veya ahşap ya da tasarım olması gereken tüm elemanları (cıvata, somun), sıkılığını kontrol edin.
 • Eğer sürüş sırasında tekerleklerin etkisini ve bunların düşük gürültü kontrol etmek gerekir - bu tekerlekli bir yatağa ilgilidir özellikle inşaat, kararlılığı.
 • beşik alt yatağın havalandırmayı sağlamak için, katı olmalıdır.
 • yan duvarları üzerinde bar aksi takdirde bebeğin bir uzuv veya başın çubuklar arasındaki boşluğu alay kendilerine zarar olacak, 5-6 sm bir mesafede bulunması gerekir.
 • Görünüşte, ürün toz birikmesine katkıda bulunmak ve temizlik engelleyen ekstra küçük dekoratif unsurların bir sürü olmadan kolay olmalıdır.
 • cila kaplaması olmayan bir ahşap yapı daha uygun yatak seçerken, alerjiye neden olmayacak şekilde boya, sıcak bir odada buharlaşacaktır bir alerjik reaksiyon koku vermek sebep olacak üründe kullanılan malzeme, çevre dostu olması gerekir.
 • Bebeğin güvenliğini sağlamak için önemlidir, bu nedenle tüm küçük şeyler ve detaylar gizli veya gizli olmalıdır.
 • Gerek her zaman yüksek bir fiyat kalitesine uygun değil ve karyolası birkaç yıl içinde çocuğunuza rahatsız ve yeni bir tane satın almak zorunda olabilir, en pahalı modeli almaya.

Daha iyi pastel paletinin, örneğin, bir beşik ışık rengini seçmek için. Şimdi fildişi çok moda rengidir.

12-14 yıla kadar - tablosunu değişen Cot o bebeklik ilk konforlu bir uyku sağlar ve dönüşüm sonrası, daha kolay bir yeni doğan bebek bakımı kolaylaştırır.

tablo değişen bir beşik kurmak (1 video)

Ayrıca bu makalelerde yararlı olacaktır:

Yorum ekleyin Cevabı iptal

Okuyucular tavsiye!

Onun için profesyonel seçim karyolası ve keten [!]

Bunları biliyor muydunuz? Burada olduğuna Evet, eğer sen güncel Zaten! Eğer zaten biliyor biraz daha yatağın dünya hakkında bilgi için teklif edildiği bir site. stil, renk, tasarım seçimi. Bütün bunlar olmasa daha çok önemlidir.

tamirden sonra size mobilya parçalarını seçerken, en uygun varyantları belirlemek için emin olun. O zaman bir şık, rahat ve çok yönlü iç olsun. Hoş geldiniz. Biz "yatak vkurse!"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 + 3 =