Boyama için duvar kağıdı

Duvar kağıdı üzerine çizme: 7 yolları bebeği eğlendirmek ve sinirler kaydetmek için

1

ürün kataloğu Popüler arama

Ne harika bir fikir. Bu duvar kağıtları olun. ve çocuk gereksiz yere eleştirecek.

Çocuklar için duvar kağıdı boyama, kesinlikle en dikkat çekici.

ve aslında iyi bir fikir. kartları şeklinde Geçmişi. çocuk öğrenir ve geliştirir.

Çocuk odasında tamiri yapıyor Serin bir fikir duvar kağıdı-raskraska.Zhal, bu seçenek üzerinde tökezledi değil.

konuk

Çok iyi bir fikir, Bir torunum var, fan kağıt üzerinde değil, aynı zamanda duvar kağıdı üzerinde sadece çizmek, çok istemiyor Berabere fontazy. Aferin.

duvar boya - Çocuklarım biraz beklenmedik olacak onlar için böylece, duvar kağıdı üzerine çizim olamayacağını biliyorum! Gerçekten bu seçenekleri sevmiyorum. Burada çocuklarda kart güzel ve frenlemek pansiyon iyi bakmak.

Büyük! Artık tamirat dert olamaz. kreş duvar kağıdı sıkışmış, boya ve bebek sağlığı üzerindeki çizer edelim. )

Tüm hakları 12+, saklıdır

Site editoryal ofisinin izni olmadan myhome.ru malzemelerin kullanılması yasaktır. Telif Hakkı.

Üye değil misiniz? Şimdi katılın!

Kendi profilinizi oluşturun - daha fazla olanak açmak

Veya e-posta yoluyla kayıt

Çocuk odasında özel duvar kağıdı çizmek için

Her çocuk oturma sanatçı. Neyle coşku karışık boya çocuklarımızı ve kağıt üzerinde kalem renkli kurşun .... Aslında, kağıt üzerinde değil aynı zamanda etrafında sadece ne iz kalabilir.

Özellikle favori yüzey boya Çocuklar kendi kreş duvarları bulunmaktadır. Sonuçta atalarımız da mağara duvarlarına boyanmış ve sıkıştırılmış formda Her çocuğun gelişimi tüm insanlığın gelişimini tekrarlar - Bu şaşırtıcı değildir. Böylece ister yazma yaptığı ilk denemelerinde genç sanatçı suçlu? , Çocuklukta duvarın ne tür duvar resimleri yerine azar alınan tanıyan çoğumuz bir sanatçı olmayı bırak çünkü mı?

Bununla birlikte, sürekli yeniden sopa duvar kağıdı mümkün değildir ya da çocukların yılların duvarlarını boyamak! Imkansız. Ama özel bir kaplama boyası için bir oda dekore etmek oldukça mümkündür - çocuk yaratıcılık için sınırsız bir alan alır ve duvarlar, zemin ve mobilya kolayca (başarılı ve giderlerden tasarruf - en azından fotoğrafta) onun değil en başarılı girişimleri ortadan kaldırılmıştır.

kaplamalar çocuk odası bitirme türleri

Paint ve Duvar Kağıdı: Modern teknoloji çizim için bitirme malzemelerinin iki temel türü sunar.

Birinci tip, temiz kaplama IdeaPaint çizim belirteçleri ile ilgilidir. Onlar sadece çocuk duvarlarını, aynı zamanda dolapları, zemin, masa kapak ve istediğiniz her şeyi yapabilir. Boya IdeaPaint barut zamanki işaretleyicisinde üzerine yazmak için ise ufalanan tebeşir değil.

Kütüphane - bu iyi kitap veya Borges olduğunu - Böylece çocuk dünya o kadar harika gerçeği keşfederek, odanızın her çizmek ve yazmak mümkün olacak. Normal doku olabilir gereksiz kayıt veya resmi silin. onlar sadece iyi resimler bakmak, ama aynı zamanda projektör dan daha keskin görüntüler - Beyaz boya duvarlar için idealdir. Ve oyuncaklar için duvar dolapları, yatak başlıkları, mutfak tezgahı, kapı, kutuları için vb. N. mükemmel şeffaf boya mı.

Çocuk pastel boyalarla çizmek seviyorsa, odasının duvarlarına biri bir tedavi tahta boyadır. boyamaya elde edilebilir İlginç etkiler resme veya fotoğrafa benzerliğine bir çerçeve içinde alarak, duvarın tamamı, ama sadece belli bir alan değil.

İkinci tip duvar kağıdı her türlü içerir. Size onlar hakkında daha fazla bilgi verecektir.

Duvar kağıdı çeşitleri duvarlarında boya

Çocuk odası emin obkleyte-boyama kağıdı bir duvar ol! , Bütün aile dahil etmek boyama üyelerinin yakınlaşma katkıda bulunmak ve bebeği gösterme işlemidir - yaratıcılık gerekli ve değerlidir!

Bunlardan her biri için de bir fotoğraf veya başka sanatçının üreme koyun kendi resim çizmek, ya da sadece Kazimir Maleviç yaratıcı mirası ekleyerek her kendi rengini doldurabilir içinde, mor, yeşil, mavi, vs. kareler .. - renklendirici çeşitli karenin bir desenle duvar kağıdı vardır .

Geleneksel çizim tahtası etiketten değiştirilebilir. Yine, daha sen çocuk kendi yaratıcılık koymak çünkü daha yaratıcı Çocuğunuz büyüdükçe, kendine öyle ya yerine hazır bir resim satın alma kendinden yapışkanlı film başka figür daha iyidir.

duvarlara yapıştırın ve mobilya bir işaretleyici ve bir film olabilir - renk ve doku değişiklik olmaz, ancak çocuk serbestçe onun işaretleyici ulaşabileceği tüm kendini ifade edebilecektir.

Çocuğun yaratıcı bir cephanelik artırmak için, bir çocuk odası duvarları biri tebeşir çizimleri için kompakt paneller ile bitmiş olabilir. Gerekirse, tekrar tekrar yerine daha sonra kaldırmak kolay ve vardır.

Duvarın özel bir türü cam kaplamadır. Substrat bu yüzden herhangi bir karanlık yüzeyi, gökyüzünün, çim resmi olan bir fotoğraf kullanılabilir ve yapılabilir. N. Koyu substrat sadece mobilya için kullanmak, duvar kreş gaddar, aydınlık ve neşeli olmamalıdır. duvar kağıdı, boya ve cam bağlayarak sonsuz renklendirme elde edilebilir - resim sıkıcı hale kısa sürede, bütün silmek ve tamamen farklı renk kombinasyonları kullanabilirsiniz. kendi yaratıcılık bebeği teşvik edecek, ancak onlara zarar olamaz - Cam sizin ya da bir sanatçı neden olduğu odanın duvarlarında resimler kaydedebilirsiniz.

Onların cam işaretleyici veya boya filmi kapsayabilir, bir kez daha, ama onların güvenliği için üzgün olamaz - - Aynı genç sanatçı için uyaran ve uygulamalar olacaktır değişim çok zor değil.

Çocuğunuz sanatçı Yetiştirmek - o yeni Picasso gibi dünya çapında yankılanmalı etmezse, hayata ona başarı ve refah sağlayacak herhangi bir görev için yaratıcı bir yaklaşım dolduracaktır.

Eğer çocuk sahibi duvar kağıdı sipariş etmek mümkün mü?

Boyama için duvar kağıdı - çocuk iç için mükemmel bir çözüm

kreş boyama için duvar kağıdı

Dekorasyon çocuk odası artık farklı olabilir. ağ malzemelerinin dev seçim odayı düzenlemede yardımcı değil, aynı zamanda çocuğa hızla geliştirmek için fırsat sağlamakla kalmaz, kumaşları seçin.

çocuk odasında aktif sanatın bu tür ilgi göstermeye çocuk başlar durumunda yapıştırılmış olabilir - Bu bakış itibaren Çok ilginç boyama için duvar kağıdı vardır.

sorunun çözümü için çeşitli seçenekler vardır. Bunlar:

 • Tebeşir duvar kağıdı.
 • işaretleyici kumaşları.
 • Rulo malzemeleri boyama.

o avantajları ve her bir seçeneğin dezavantajları analiz brifing verecek, seçim için daha iyi olduğunu göstermektedir.

tebeşir duvar kağıdı nedir? Bu malzeme Eğer çok renkli boya kalemi çizmek hangi bir okul kurulu duvarında, üzerinde biraz olsun oluşturmanıza olanak sağlar. rulo üretilen ağlar, her birinin genişliği - 107 cm, uzunluk - 50 m. Sen bütün rulo ve parçaları ayrı ayrı satın alabilirsiniz. Clerk istenen boyutta fragmanlar keser, böylece tebeşir duvar kağıdı satın alırken aşan fazladan ödemek için gerek yoktur.

Aslında, tebeşir duvar kağıtları - bu kendinden yapışkanlı filmi (fotoğrafta açıkça görülebilir). duvara bağlı amacıyla içinde bir koruyucu tabaka kağıt kaldırmak için yeterlidir. Film yapıştırma teknolojisi çok basittir. İyi makalenin sonunda yayınlanan videoda gösterilmektedir.

tebeşir duvar ön tabaka, - vinil kaplama, boya kalemleri ile yazmak kolay olan ilgili bir yüzey oluşturmak için yardımcı olur. Gerekirse, onların izi de nemli bir bezle ile yıkanır. Üretici yüksek garanti sağlanmakta olup, o Silme çevrimi 10.000 operasyonlar için tasarlanan benzer malzemelerden çizim söyledi.

Gerekirse, filmin duvardan uzaklaştırmak kolaydır. duvar sökülmesi zaman tutkal izleri kalmaz. Ama böyle bir sonuç elde etmek için iyi bir üne sahip üreticilerin yüksek kaliteli tebeşir duvar kağıdı satın almak önemlidir.

Kretase macun duvar kağıdı olamaz tüm yüzeylerde, fakat sadece karo temel, cam, duvar, boyalı renklere. hayallerinin gerçekleşmesi için çocuğa yeni bir alan vererek bu resimlerin bağımsız heykelcikleri kesilebilir ve duvarlara yapıştırarak.

tarif edilen malzeme kullanmanın bir başka bir yolu yoktur. Obkleyte tebeşir kapı göğüs veya keten dolap için duvar kağıdı ve kreş başka ilginç sanat nesnesi olsun.

Çocuklarda duvarlar, tebeşir ile değil, aynı zamanda kuru işaretleri çizebilirsiniz. Bu durumda, sanatsal ifade için fırsatlar belirgin artmıştır. Ama bu açıklanan seçimin tek avantajı değildir.

 1. materyal Açıklandığı - kendinden yapışkanlı duvar kağıdı da, onları olduğu gibi basitçe Tebeşir için duvar kağıdı olarak aynı prensip oluyor etiketleyin.
 2. işaretleyici için Pokleit rulo tebeşir ve kireç sıvası badana dışında herhangi bir yüzey üzerinde olabilir.
 3. Dış tabaka ağ-yapılar oldukça dayanıklıdır. O toz ve kir tutmaz, mekanik eylem korkmuyor.
 4. Renk resimde duvarlarında yaratma yeteneği - bu seçeneği kullanmanın en önemli avantajı. bir markör çizgi çizerken tebeşir beyaz bir toz olarak oluşmamaktadır. Bu oda daha az çöp olacağı anlamına gelir.
 5. Bir metre (90 cm), bir rulo uzunluğundan biraz daha rulosunun genişliği -. 50 m Eğer gerekirse, bu interaktif tahta merkezi bir konuma döndürerek, istenen boyutta parçayı kesmek için satıcı sormak ve yapıştırma duvar değildir, ama sadece bir kısmı.

Fiyat açıklanan malzemeler yeterince yüksek, bu yüzden çok dikkatli kullanılmalıdır. kendinden yapıştırma sayesinde belirli kuralları takip etmek önemlidir.

 • Birincisi, yazabilir ya da duvarlara çizmek için bu bağ örtüsü için uygun bir üs tamamen düz olmalıdır oldu.
 • İkincisi, dikkat iki resimlerinin kavşağına ödenmesi gerekmektedir.
 • Üçüncüsü, seçim ve alt duvarın tam genişlikte bir ahşap demiryolu tırnak kez tavsiye Tebeşir için duvar kağıdı kullanımı. Bu sayede oda fidanlık beyaz toz oluşumunu önlemek, tebeşir dağılan parçalarını toplamak.

duvar kağıdı renklendirme yardımcı ellerin ince motor becerilerini geliştirir. Onlar bütün çocuk üzerinde yapıştırabilirsiniz ve bu amaçla duvarın sadece bir kısmı için tespit edilebilir. Her durumda, çocuk eğlence için çok büyük bir alanı alacak.

duvar kağıdı boyama nedir? ön yüzünde Bu web siyah beyaz görüntü, karmaşık bir arsa grafik bir görüntüsünü uygulanır. boya kalemleri, boya, marker donanmış Çocuk, tüm bölgeyi boyamak gerekir. iş prensibi de fotoğrafta gösterilmiştir.

çocuk hazır siyah-beyaz-resim çiziyor olsa da, o nesneleri ve olguları okuyor. Satışta boyalı ve sonra bir süre sonra onlara geri gelmek yine nemli bir sünger soya kreasyonları ile durulayın ve edilebilmektedir renklendirme vardır.

Bugün, duvar kağıdı boya hemen hemen tüm üreticilerin koleksiyonlarında yer almaktadır. Beş metre genişliğinde bordürler, - Bazı resimlerde diğerleri dolu. Anahtar resimlerinin karmaşık kalıpları grafik kaliteden Çeşitli bireyler. Boyama, uygulamada gösterdiği gibi, farklı yaşlardaki çocuklar için ilginç. doğru resimlerinin arsa almak, kolayca tarif süreç, hatta yetişkinlerde meşgul olabilir.

Gördüğünüz gibi, duvar kağıdı, çizim farklı olabilir sağ desen seçerek, onların çocukları için öğrenme ve gelişme sonsuz sürecini sağlayabilir.

Str. En Dorogomilovskaya 10

Yapı 1 Dmitrov Shosse. 163 ve, döşeme -1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

68 + = 77