Boyanabilir duvar kağıdı artıları ve eksileri

Boyama için duvar kağıdı - artıları ve eksileri Sonkatın

Kozmetik onarımlar artık duvarlarda sıradan malzeme değişikliği olması. İnce bitirme diğer idi. Aksine iddialı "serigrafi" daha sağduyulu ve daha az parlak seçenekleri seçmek daha muhtemel. Rasyonel karar - Boyanabilir duvar kağıdı: onarım planlama ve performans okuyan zaman avantajları ve dezavantajları açık hale gelir. Açıkçası ana şey - iyi bir seçim düzenli duvarını güncellemek için ihtiyaç ortadan kaldırır. 30 yıla kadar belirli türdeki servis ömrü.

Boyama altına duvar kağıdı ayırt edici özellikleri ↑

alır veya onarım sürecinde olduğunu olanlar, süpermarket binasına her gezi strese neden olur. Tekliflerin bolluğu itibaren, renkler ve dokular kamaştırdı. Odak ve son seçim yapmak zordur. Her örnek kendi yolunda iyidir. Ama boya duvar kağıdı rulosu bir numara tahsis edilir:

 • yapışkan Işık. Gerek ayrı hikaye kompozisyon ile dokulu modeller hariç, kayıt eklemleri takip etmek. Ayrıca olası sarma ve daha sonraki boyama tavan olduğunu.
 • renk ve tonları Sınırsız seçim. Tek renk veya kombine bir renk çözümü, bir iç özgün fikri gerçekleştirmek bir aydınlatma efekti veya sessiz oluşturmanıza olanak sağlar. İki veya daha fazla renk kombinasyonu dekor ve etkileyici görsel imar alanı için kullandık.
 • Farklı dokular ve bitirir. Bunlar ek hacim duygusu, seyreltilmiş tekdüze bir renk oluşturmak için kullanılır. tuğla duvarlar, doğal taş, dekoratif sıva kabartma tekrarını - Orijinal görseller oluşturun.
 • vakıf türüne bağlı nem geçirmez etkiye sahip ve yıkanabilir türüdür. Bu yüksek nemli mutfak ve diğer odalarda kaplamanın kullanımına izin verir.
 • tekrarlanan repainting Withstand - tüm temel ve ön kısmının türüne bağlıdır.
 • Kontrplak bütün yüzeyi veya bireysel bıçakları kolaydır. duvara ve taze bir kat gerisinde kolayca tamamlanması izleri mikroremonta gizler.

ev veya dairede dekorasyon odalarının Böyle bir seçenek - çocuklu aileler için gerçek bir ara. dünyanın etkinlik araştırmacı küçük bir telaş sonuçları kolayca boya taze kat olarak taklit edebilir.

Bu arada, lateks ya da su bazlı bir bileşim kullanılır. Güvenli, bu toksinleri, ağır metaller ve diğer zararlı maddeler içermez. belirli türdeki Duvar güvenle çocuklarda ya da mutfakta kullanılan.

onarım aşamasında birisi bir katkı yapmaya karar olduğunu hazırlıklı olmak gerek

Bilmekte fayda var! Doku dekoratif sıva yanılsaması yaratır. Aynı görsel algı, ama bir bütçenin "duvar kağıdı" versiyonu.

Örnek becerikli alçı taklit

↑ boyama alanı için duvar kağıdı nasıl değiştirilir

iç mutlak alaka - malzeme olağanüstü bir avantajı vardır. Bu ev veya dairede herhangi bir oda için idealdir. dokular değişen renkler ve tasarım teknikleri renkli bir iç mekanı yaratmak.

1

Hiç kimse bir arkadaş evinde büyük bir oda gibi yaşayan söyleyebilirim. Duvar kağıdı konfor hissi verir ve aynı zamanda bir arka plan olarak hizmet vermektedir. Onlar çekici boyama için dekor ve iç aksessuarov.Na fotoğraf duvar daha önemli unsurları dikkatleri yok:

Dokulu duvar olumlu saygınlık yaşam vurgulamak açık yeşil renk tonuna ölçülü

lila ve mor renklerde Etkileyici salon

Çok karanlık veya parlak renkler önlemek için tavsiye edilir. İlk olarak, uzay gizlemek alacakaranlık duygusu yaratır. Daha önce ışıkları açmak zorunda ve bazı benzer renkler karartıcı.

Şık Yeşil yatak sabah pozitif setleri

Doymuş renk iç çözümler vurgulamak için tamamlayıcı olarak uygundur. Tabii parlak uzay yorucu ve bazı renkler, rahatsız edici çabuk sıkıldı ve olumsuz duyguları neden olur. Evin sakin ve yaslanmak getirmek gerekiyor. Nedenle gölgeler oluşmasını önlemek için daha iyidir.

Isınma zeytin mutfak iç içine mükemmel bir uyum

Rasyonel karar - Boyama için alt panelleri. Gerekirse, kolayca kaplamanın bütünlüğü ve tazeliğini geri

Boyanabilir duvar kağıdı - çevreye uyum getirmek ve konfor yaratmak için ilerici bir yol.

ÖRNEK tahsisi çalışma odası dilimi - klasik desenli boyama ve terbiye için duvar kağıtları kombinasyonu

Zengin renk ayrılan çocuk odasında ağırlamak için bir yer

Bilmekte fayda var! mutfak yıkanabilir veya neme dayanıklı boyanabilir duvar kağıdı seçmek için tavsiye edilir - onlar yüksek nemli mükemmel bir iş yapmak, temiz ve uzun bir süre son kolaydır.

Ne boyanabilir duvar kağıdı seçmek daha iyidir? Üreticinin malzemelerin birkaç çeşit sunuyoruz. Her biri kendi yolunda iyidir.

"Türün klasikleri" olarak nitelendirilir. taban ve ön taraf - kaplama kalın kağıt iki katmandan oluşur. Aralarında özel bir dolgu maddesidir. talaşı ve talaş yaygın olarak kullanılır - kabartma kabartmalı yüzü bir parçasını oluşturur.

Yüzey tekrar boyamaya tasarlanmıştır. Genellikle onları mutfakta duvara üzerine yapıştırmak sağlar nem giderici tabaka ile kaplı.

Ömür ve dayanıklılık üreticisi ve fiyat bağlıdır. Biz hazır olmalı, daha düşük maliyetli seçenekler birkaç yıl içinde değiştirmek zorunda.

Kağıt örnekleri yüksek dokulu farklılık

Ayırt edici özelliği - üretim yöntemi. Farklı malzemelerden çok katmanlı oldukça elastik ve dayanıklı kumaş oluşturmak üzere bir araya preslenmektedir. Bu özellikler, selüloz ve bağlayıcıların bir kombinasyonunu oluşturur.

Genellikle bir köpüklü vinil üst tabaka oluşturmak için kullanılır. yüzeyi sıcak gofraj tarafından dokulu. Ayrıca, ön kısmı düz olabilir.

farklı odalarda kullanmak için uygundur. Bunlar yeni binalarda duvarların yapıştırmak için tamircilere tercih vermek - boya duvar kağıdı büzülme korkmuyoruz.

Dokumasız kumaş bağlı yapıştırma doğası duvar ve tavanlar için uygun

Mineral elyaftan imal materyal. Bu kireçtaşı, dolomit oluşur, kuvars kumu dahil. bir rahatlama yüzey - Bu üssünde yoğun örgü ve ön tarafı. Üreticiler evrensel kapsama yapar klasik desenleri, tercih ederim.

Genellikle ofis ve diğer kamu yerlerinin dekorasyon için kullanılır. Aynı zamanda, evler ve daireler dekorasyon için mükemmel.

Çalışma tabaka yapıştırmak için, daha zor bir işlemdir daha kalındır - yoğunluk bulaşmamış seçerken.

cam bezi tuval doku tipleri

Avantajları ve duvar kağıdı farklı dezavantajları ↑

zaman içinde test herhangi bir materyal, eksileri daha fazla artılar bkz stalwarts vardır. Nispeten yeni bitirir genellikle şüphe neden olur. Tüketici ne olacağını bilmiyor.

Astarlanmış avantajları klasik duvar kağıdı için açıktır:

 • Kanıtlanmış teknolojiler ve imalat gelenek;
 • Bir çocuğun odasında yenilenmesi için önemlidir Çevre güvenliği;
 • Özel yapılar emprenye sahip su itici özellikleri;
 • Makul fiyat;
 • Hoş dokunma hissi;
 • İç muhteşem manzarası.

Ancak, sakıncaları göz ardı edemeyiz:

 • Aşınmaya karşı göreli duyarlılık,;
 • Yapıştırma özel beceri ve deneyim gerektirir;
 • repaintings sınırlı sayıda - 4-7 kadar kalite ve üreticiye bağlı olarak yüzey günceller;
 • duvarların dikkatli hazırlanması - sıva, düzensizlikler ve çatlaklar, bir birinci kat ortadan kaldırılması;
 • duvarların kaldırılması güçlüklere neden olur - eski bantları sökmeye önemli çabalar uygulamak gereklidir.

Geleneksel tutkallama kağıt şeritler kurallarına benzer bağlama teknikleri

dokunmamış duvar kağıdı olumlu ve olumsuz yanları ↑

, Kullanımı kolaydır ve en popüler malzeme belirgin avantajları vardır:

 • yapıştırma kolaylığı - yapışkan değil web'de, doğrudan duvara uygulanır. Tavana üzerine yapıştırmak için uygun ve dikey yüzeylere çalışmak çok daha kolaydır.
 • Esneklik - bu özellik, çatlama veya büzülme binaları korkmayın sağlar. Kaplama uzun süre bozulmadan kalır.
 • Yüksek kaliteli ve dayanıklılık - 30 yıla kadar kullanım ömrü.
 • Makul fiyat - kalite malzemeler orta piyasada yaygın olarak bulunmaktadır.
 • Çoklu repainting - 15 güncellemelerine kadar.
 • Nem direnci ve yüzeyin kolay yıkandı.
 • duvarlarından Kolay kaldırma - sadece bir spatula ile taban kanca ve bir kerede tüm grubu taşır.

bu avantajları yanında dezavantajları şunlardır:

 • Vinil püskürtme çevre güvenliği azaltır - Kapak nefes değildir. yatak odası ve çocuk odalarının dekorasyonu için önerilmez.

tasarım ve dekor için dokunmamış destek dengeli sınırsız olasılıklara Boyama altına Artıları ve duvar kağıdı eksilerini.

Bir kağıt tabanlı kaplama üzerinde haklı popülerlik kazanmıştır - faydaları çok eksileri aşması

Artıları ve cam bezi duvar eksileri ↑

Bu yenilikçi kaplama tüm meziyetleri doğasında flizelinovoj analogları sahiptir. Artı tarafta, eko-dostu ekleyebilir. üretimi, doğal mineral maddeler ve çevre açısından güvenli yardımcı maddeler olarak.

eksileri aşağıdaki gibidir:

 • desenleri ve dokuları için sınırlı sayıda;
 • yüksek maliyet.

Bununla birlikte, yüksek performanslı, çok üstün koşullu eksiklikleri. çevresel açıdan güvenli malzemelerin kullanımı - inşaat ve dekorasyon mevcut eğilim. Bu nedenle, kalite ve güvenlik içinde yatırım tamamen haklı.

Steklooboi farklı estetik ve çevre güvenliği

Artıları ve ücretsiz Duvar doku eksileri ↑

doku olmadan Boyanabilir duvar kağıdı - klasik sever ya kısıtlama yaratıcılık için tuval içine duvarı açmak için hazır herkes için mükemmel bir seçim. Eğer desenlendirme veya duvara resmin bütününü yazma planlıyorsanız, doku yaratıcı fikirler bozabilir.

Ayrıca, malzeme bir tamamlayıcısı olarak iyidir iç ve mükemmel dokulu ve dokulu muadilleri ile birleştirdi. iç ve dış kısımlar üzerinde boyalı duvarlar ile olduğu gibi aynı zamanda, soğuk ve rahatsızlık hissini bırakmaz.

vinil yüzeyi olmayan Dokumasız destek tabakası, çevre dostu ve fatura değil

Video: boyama için kaplamalar bitirme seçimi ↑

Ancak düz yorgun - ve bu bariz bir dezavantaj. En iyi seçimi ile zorluklar iyice malzemeler ve özellikleri anlar uzman onarım ve bitirme işleri, çözecektir.

Usta üreticisi ve marka seçimi ile ilgili öneriler için, en uygun seçeneği bildirecektir. Bu gereksiz harcamaları kaydeder - değil her zaman yüksek fiyat avantajıyla mükemmel kalitesidir. stres ve yükseltme zevk getirmemiştir onarım için, profesyoneller güven gereklidir. Evde nihai sonucun Yararlandırılması ve konfor garantilidir.

dilek duvar kağıdı üreticilerinden daha fazla sayıda çeşitleri evinizin ya da evin iç güncellemek için teklif. Birçok hangi boya duvar kağıdı seçin.

duvar kağıdı, farklı tipleri ile çalışma nüansları: Boyama için duvar kağıdı tutkalı olarak

Duvar kağıdı - yurttaşımız daire kullanılır duvarlar, için en popüler malzeme. duvarları papering, birçok insan davet edilir.

Eski duvar kağıdı üzerine olsun yeni duvar kağıdı tutkal: duvar kağıdı kaplama hileler

Mutfak mobilyası üretimi için en popüler malzeme - sunta ve MDF. Her iki malzeme kendi avantajları ve dezavantajları, ama olumlu var.

Eller - Nasıl en iyi şekilde

DIY sitesi - kendi elleriyle şeyi bizzat, nasıl yapılır

Boyanabilir duvar kağıdı: avantajları ve dezavantajları

Boyama için duvar kağıdı, pek çok mağaza çoğu zaman gerçekten onlarla ne yapacağını temsil atlanır. en olduklarını ve ne gibi avantajlar ne anlayalım.

Boya hemen her duvar kağıdı olabilir inanılıyor. Ancak öyle değil. Boya sadece boya özel duvar kağıdı olabilir. birkaç nedeni vardır.

İlk olarak, sadece bu duvar kağıtları mürekkep tabakasının emmek için yeterli nem direncine sahiptir ve bu nedenle deforme olmaz. Normal duvar kağıdı bazen şişer ve styn -otkleitsya edebilirsiniz. Eski duvar kağıdı kaldırarak İpuçları hatırlayın: Eğer ateş önce, iyice ıslak olmalıdır.

Geleneksel ve boyama - Su duvar kağıdı iki adet koymak bir deney deneyin. Sıradan duvar kağıdı mutlaka eritilecek: Birkaç saat sonra farkı göreceksiniz.

İkinci olarak, boyanabilir duvar derin boyama sonrası doku örneği elde desen kabartma var. Tüm boyalı duvar kağıdı herhangi -zavodskogo mahrum olacak Sonra "desen boyanmış.

geleneksel çok-renkli model duvar kağıdı, Üçüncü mevcut olan ve özel bir kaplama dış etkilerden korumak için. için duvar kağıdı bu -nedostatkov- yoksun Tablonun ve pigment kendini tutabilir.

Boyama altına duvar kağıdı Avantajları

Boyanabilir duvar kağıdı az çaba ve maksimum etkisi ile duvarların rengini değiştirmek için zaman zaman paha biçilmez bir fırsat sağlar. tamamen iç renk düzenini değiştirmek için, eski duvar kağıdı, sıva ve duvarlar astar, basitçe eski duvar kağıdı üzerine boya yeni bir kat uygulamak kaldırmak gerekmez. Bu geleneksel Boyayacağınız önce duvar kağıdı ana avantajı olduğunu.

Hiç ne bir kabus tasarımcısı duydun mu?

Bu duvar rengi - Şubat taşı derevensnih vanilya morozhenogo-, yumurta veya yumurta sarısı eridi. Böyle görünüşte güzel isim ardında hakkı için uzun arama, duvar aynı renk gizler. Sık sık bu aramaların istenilen neticeyi vermedi söylemeliyim.

Bu zorluğu giderecek başka bir yaklaşım gibi Boyanabilir duvar kağıdı - Yeterince zakolerovat yerin uygun tahminlerde boya ve işe alabilirsiniz!

"Anneannemin vazo senin favori DUVARLARI rengi"

flaşörler, ev tekstili, mobilya ve hatta favori resim için duvar kağıdı seçin - fedakarlık gerektiren -çalışma, "NAC kapısının Leo E. -Pokrovskih söyledi." Tersini yapmak çok daha kolaydır: İlk duvar kağıdı seçin ve zaten altlarında - dekorasyon geri kalanı. Ya da, yine aynı boya ve duvar kağıdı için uygun bir boya sipariş etmek.

Duvar kağıdı üç tür Boyama altına vardır: kağıt, dokuma olmayan cam ve duvar kağıdı. Bu tamamen Bazı kombinasyonlarda farklı malzemeler kullanılarak imal edilmektedir farklı ürün bulunmaktadır. Bu duvar kağıtları onlar boyalı ve defalarca tekrar boyanabilir olmasıdır birleştirir.

Eğer bir rulo üzerinde bu duvar kağıtları satın aldığınızda, genellikle boyanmamış bulunmaktadır. Renk az yaygındır ve çoğunlukla sıcak pastel renkler: gri, bej, krem, mavi ya da pembe.

Bütün yüzeyler için uygundur, daha mükemmel bir şekilde düz bir yüzeye sahip değildir. Bu duvar kağıtları genellikle oldukça kalın ve yoğun çift katlı vardır. Hatta mnogonratnogo boyama özelliklerini korurlar sonra bunları sağlayan özel bir su geçirmez döllenmesi var. Kağıt duvar kağıdı sadece duvarlara yapıştırmak, ama tavan olabilir.

Boyama için Sigara dokuma duvar kağıdı

Tela - duvar kağıdı için yoğun tabanı. Güçlü ve nemnuschiesya ait Flizelin temelinde. düz pürüzlülüğü gibi duvar kağıdı ve çatlak gizleme: Bu avantajlar aynı zamanda mükemmel maskeleme özelliklerdir. Özellikle yeni evlerinde onları tutkal önerdiğimiz için uzmanların gücü olduğunu.

Fabrikada kağıt temelinde oldukça sık köpüklü vinil farklı desenleri neden olur. bu duvar kağıdı yanlış tarafı pürüzsüz kalır. , Oldukça zayıf bir kaplama bile tırnağınızı söz değil, mobilya kazımak için kolaydır - köpüklü vinil: Bu onları daha "hassas" yaparken, duvar kağıdı ek estetik özelliklerini verir.

Onu resmetmek sonra, tabii ki, daha dayanıklı, ancak hasar hala mümkündür. Eğer bir kedi ya kedilerin şanslı sahibiyseniz, bu duvar kağıtları birkaç yıl doğranır.

Bu kuvars kumu, sodyum karbonat, dolomit, kireç üretilen cam elyaf kağıdı liflerden meydana gelmektedir. kağıt bazlı ile bağlantılı imalat işlemi sırasında bu kaplama. güzel süs eşyaları, dokulu ya da pürüzsüz, homojen bir yüzey kabartma ile sonuç, farklı bir yoğunluk ve yapının malzeme elde edilmiştir.

Cam elyaf değer belirterek şıklığı ve yeteneği duvarlarda küçük kusurları düzeltmek için aralarında değerli nitelikleri, bir dizi var. böylece sepet dokuma, balıksırtı, -pautinka, elmas ve: Dokusal fiberglas farklı dokular ve grafik simüle edebilirsiniz.

ana avantajı istisnai bir güç ve dayanıklılık kapsayan.

Kolayca fırça ile sık sık yıkamaya dayanacak. güç ve dayanıklılık sayesinde fiberglas binaların en zorlu alanlarda başarıyla kullanılmıştır: giriş holleri, koridorlar, mutfak-yemek odası - nerede yoğun trafik ve her zaman bir sürü insan. Ama unutmayın: oldukça kolay tutkal onları, ama sert duvardan kaldırıldı. Bu nedenle, mümkün olduğu kadar dikkatli bir doku seçin. Her biri kendi özellikleri vardır. Kaplamalar sadece görsel algısını etkileyen derinlik ve desen büyüklüğü, aynı zamanda yoğunluk ile değil farklıdır.

büyük, orta ve küçük: genellikle üç versiyonu vardır olochka- Desen". duvarlar ve tavanlar için "Herringbone" kullanımı genişleme alanı kadar, farklı efektler elde sağlar. balık sırtı büyük fiberglas, parlak veya koyu renkler boyama derinlikte iç alanı sağlar. İnce dokusu, tam tersine, hafiflik etkisi yaratır.

Desen 'bürümcük * ince saydam tabakalar şekline sahiptir. Görünüşü bir bahçe kapsayan malzemeyi andırır. Eğer -pautinke- dokunursanız, düzgünlüğü ve tuval sataşmalarına hissedebilirsiniz. mütevazi desen beri neredeyse pürüzsüz, bu duvar kağıdı iyi küçük ya da dar alanlarda bakacağız.

Desen "Şu anda diğer desenler fiberglas arasında en popüler rogozhka-. Bu duvar kağıtları veya bu şekilde doğa ile bağlantılı başka herhangi bir iç harika görünecek - ülke veya Akdeniz ekolojik tarzında tarzında.

büyük, orta ve küçük: -rogozhka desen "hem -olochka" üç versiyonu vardır. iç farklı görevler için kullanılan seçeneklerden her. Eğer yarnuyu mobilya kullanmayı planlıyorsanız Ancak, herhangi -rogozhna, mükemmel bir zemin olabilir. Bu durumda, cam elyafı örtüsü duvar üzerinden yapılır. basit kuralı hatırla: Küçük için- büyük -rogozhka ", geniş konaklama iyi güzel. İç duvar tek tek elemanlarının bir ortalama rakam ile dekore edilebilir. - "Komutan" Ayrıca ilginç dekoratif efektler oluşturmak için tavan dekore edebilirsiniz. Mükemmel substrat içinde küçük düzensizlikler gizler.

Aynı fiberglas uygun yapıştırıcı olduğu, hem de kağıt duvar kağıdı için umut gerekli değildir. Fiberglas nedenle duvar yüzeyi ile geçme güçlü olmalıdır önemli ölçüde daha fazla kağıt ağırlığındadır.

şirket deposunda bir fiberglas üreticisi satın alırken kuru bir karışım halinde size duvar kağıdı, özel tutkal bir rulo sunacak. Etiketinde belirtilen oranda suda çözünmesi için yeterlidir. Firma tutkal değilse Ancak, yapıştırma duvarlar steklooboyami için tasarlanmıştır tutkal, seçim için daha iyidir. kutu, cam çıkartmaları için yapıştırıcı olduğu yazılmalıdır. Daha yüksek bir yoğunluğa sahiptir ve daha güçlü ağır fiberglas duvar kağıdı tutmak mümkün olmasıdır.

Eğer boya başlamadan önce, duvara duvar kağıdı tamamen kuru olduğundan emin olmalısınız (boyandıktan sonra en az bir gün bekleyiniz). bir silindir kullanmak daha iyi boya ve tavana ya da yere eklemlerin açılarında için - bir fırça.

Her tür için kendi duvar kağıdı boya gerektirir. Boyama için duvar kağıdı, hem de lateks boya (parlak veya mat) ile boyanmış iyi makaleyi Dokumasız.

düzgün bir yüzey oluşturan, lateks ve akrilik boya kullanımı için daha iyi kaplayan. Birincil boya renklendirme olarak (en az 1 saatlik bir aralık ile) iki kat halinde uygulanmalıdır. Sadece bir boya tabakasının boyama Tekrarlanan.

duvar farklı türleri lekelerinin farklı sayıda dayanabilir. Şampiyonlar boya dokunmamış duvar kağıdı olarak kabul edilir - onlar 10 kez yeniden boyamak için izin verilir. Ama pratikte beş renk daha fazlasını yapmak için daha iyidir. Sadece nasıl suya dayanıklı kağıdı olacak, onun bileşimini aynı zamanda kullanacağız boya, sadece belirler. Bugün orada renkler çok çeşitli olduğu yoğun yıkanabilir kapağı oluşturur.

Parlak boya uygulama için pürüzsüz duvar kağıdı kullanmak daha iyidir.

konulu diğer girdileri altında "Nasıl kendi ellerini yapmak - aile reisi!"

Delikli eklemler duvar kağıdı

Başka bir duvar kağıdına tek renk uyumlu ve birleşik alan baktım gelen, geçiş yapmak çiçeklerle süslemek için.

vinil kesme çiçek ve dal kalıntıları itibaren. Mümkün olduğunca ince ve duvar ile daha iyi bir uyum haline kenar kısımlarına her yaprağı ve zımpara çiçek soyun. PVA tutkal ek boyunca boş yapıştırılmış ve her el kelepçe kolları kadar elemanı tutuyordu.

Her seçeneğin boyama, lehte ve aleyhte için farklı duvar kağıdı

Dayanıklı duvar kağıtları size çok daha az onarım yapmak için izin verir. Herhangi iç bütünlüğü eksikliği. Bu birkaç yıl, ben yoruluyorum. Erişim şablonun altından dokulu duvar kağıdının rengini ve uygulama süsler değiştirmek için. Gelecekteki tarzı Pondering, sen boyanabilir duvar kağıdı karakteriniz ve tat için daha iyi anlamak gerekir. örümcek ve neden hala boya eğer düzgün duvar kağıdı gerekiyor olmadığını etkilidir. kendi elleriyle yapacak ne.

Arkadaşım boya için goblen ilgilenen edildi

Bir arkadaşım bir kez daha sorularla bana gel. Tek istediği bu kez boya duvar kağıdı seçin nasıl bilmek. Vadim neden biz bile silindiri ve daha iyi Dulux boya boyamak gerektiğini ayrıntılı olarak her şeyi bilmek ister. Onun bana haber bilgi analiz etti. Ardından malzemeyi seçin.

hayranları gibi iç Boyanabilir duvar kağıdı genellikle daire tema ve ruh halini değiştirir. Onlar daha güçlü ve daha uzun ev ve ofis kullanıcıları çocukların uygunsuz tutum yapılmaktadır. şablonlar kullanılarak, tasarım ve çizgi çizimleri uyguladı. Kombine boyama birkaç renkleri yapılır. ve boyama kamuflaj darbelere altında Tavan duvar kağıdı mümkün özellikle odaların nerede kurum veya duman içinde, yüzeyin tonunu yenilemek için yapmak.

Astarlanmış yapısal duvar kağıdı kullanmak gerekir. Onlar özel emprenye ile çift katman vardır. Pürüzsüz boyanabilir duvar kağıdı beyaz vardır. Doğru şablonlar uygulayarak, sen duvar dekor farklı versiyonlarını oluşturabilir. kendi elleriyle yapılan kaplama malzemesi bütçesi.

İpucu! Ucuz boya kullanmayı önermiyoruz. oda hızla formlarını kaybederler. nitel ve pahalı Dulux ve Tikkurilu bile her zaman farklı gruplar halinde aynı tonda, In. Renkli sıyrıklar arka farklılık yoktur. Güneşte olarak yanan yoktur. metrekare başına minimum tüketim.

Vadik pürüzsüz boyanabilir duvar kağıdı vermek ne gibi avantajlar merak etti. Sadece duvar halıları olmadan hazırlayıp duvar dekore edebilirsiniz. yeme faydaları.

 1. malzemenin, duvar kağıdı türüne bağlı olarak, aynı tonda durmak 20 kez ve daha fazla repaintings renk yukarı değiştirebilir.
 2. Gerekirse, onarımları yapmak ve duvarların dekorasyonunu değiştirmek, boyanabilir duvar kağıdı kolayca çıkarılıp hızla değiştirilebilir, sen az yüzey hazırlama ile başka pokleit edebilirsiniz.
 3. Böyle Dulux ve Tikkurila gibi yüksek kaliteli boya, boya belli bir yer sağlar ve onlar dışarı sayılmayacak. Yalnızca kendi her şirketin palet olarak aynı üretici satın almak renk ve malzeme için kod yazmak gerekir.
 4. Hasarlı alan birkaç saat içinde yeni kafes duvar kağıdı ile değiştirilir.
 5. Ek ses ve ısı yalıtımı.

Ne malzemeler defalarca boyanabilen

Malzemelerin mağazalarda çok çeşitli. Eğer boya duvar kağıdı tutkal önce, temalı odası ve bitirmek için zarar olasılığı da dahil olmak üzere binaların, sömürülmesinin derecesi ile karar verir. Kaç yaşındasın dairenin görünümünü değiştirmek için imkanı ile büyük bir revizyon olmadan yaşamak istiyoruz.

halılar belirli türdeki kullanmak astarlanmış:

 • kağıt;
 • dokuma olmayan;
 • cam bezi;
 • örümcek fiber malzeme.

Üreticiler kapsayacak şekilde tasarlanmıştır malzemelerin bu tür, en üretirler. vinil, bambu ve mantar panolar olabilir boya, ancak güçlü bir arzu ile onlar böyle olmaz için daha iyidir.

Vadik duvar temel türde karşılaştırmak için bir tablo yaptı.

pokleit boyanabilir duvar kağıdı önce, duvar hazırlamak için gereklidir. kağıt ve dokumasız yüzeyler için atlar, çatlaklar ve astarlamanın bozulmaya olmadan düzgün olmalıdır. Onlar sadece gizlemek herhangi kusurları vurgulamak yok. Onların avantajı düşük maliyetli ve kendi ellerini onarmak için olasılık.

Cam elyaf güçlendirmek, duvar takviyeli. Uçakta küçük çatlak, küçük varyasyonlar bırakabilir. Astar ve özel yapıların yüzeyini sertleştirmek için gereklidir. Boyama için yapısal duvar kağıdı daha iyi kullanımı, daha dayanıklı. Bir istisna cam örümcek.

Büyük artıları ve küçük dokunmamış ürünlerin eksileri

selüloz bazlı ve flezilina bağlı polimerik yapıştırıcının dekoratif tabaka. Dokulu boyanabilir duvar kağıdı rengi genellikle beyazdır. Bu nedenle, renkler paleti çok zengin olduğunu ve en parlak renklerle başlar. Boya, üst tabaka güçlendirir ve dokunmamış duvar artılar artırır:

 • Kolayca kendi elleriyle yapıştırılmış;
 • çekebilen bir plastik yeni evlerinde kullanılabilir;
 • katmanlı doku çeşitli tonları, sıyrıklar etkilerini boyama yaşlanma oluşturmasına izin yüksek kabartma deseni verir;
 • Boya boşanma gerek yok;
 • temiz bir yüzey, normal sünger.

Cam bez kaplama gücü ve hassasiyet etkiler

diğer konular Çözme, boya duvar kağıdı seçin nasıl, biz onu ve cam bezi duvar kağıdı örümcek ağı ile tartıştık. Duvar kağıdı üretim merkezinde ince elyaftır. Karışık özel bir şekilde oluşturma cam filamanlar, bir selüloz bazında ve doku desen kabartma. Malzeme dayanıklı ve iyi boyanmış silindiri ve bir püskürtücü dokusu. İlk kez kesinlikle iki kat uygulanmalıdır.

Duvar kağıdı banyolar dahil nemli alanlarda kullanılabilir. Doğal malzemelerle güvenli ve yanma desteklemez. Sen yoğun trafik ve duvarları silerek ile çocuk odası ve şömine salonları, koridorlar ve ofisler dekore edebilirsiniz. Boyama için cam duvar tutkal ve onların elleriyle eğer mümkünse nasıl diğer soruya, ben olumlu yanıt verdi. Kurallar basit:

 • yapıştırıcı kullanmak için emin olun, duvar kağıdı, bu tür talimatlarında belirtildiği;
 • sadece duvar smear gerekir;
 • Hafif kumaş zaten yapıştırılmış bandında kenarları kırtasiye bıçağı kırpmak sağlar;
 • duvarda bir silindir ile düzleştirmek için gereklidir.

Cam elyaf ve yapıştırma Gossamer o duvarlar ve tavana sahip

Örümcek ürünleri dokumacılar vosmilapyh ile ince saydam kumaş benzemesi nedeniyle adını alır. İnce cam elyafları silindirler geçirilir. gözenekli bir doku ve bir pürüzsüz, homojen bir yüzeye sahip olan saydam bir malzeme. Örümcekağı avantajları vardır:

 • dayanıklı;
 • alev geciktirici;
 • ışık, az 40 gram 1 m2 ağırlığı;
 • 50 yılı aşkın ömrü;
 • Bu, herhangi bir odada kullanılabilir;
 • 30 kez boyanması;
 • bürümcük yüzeyi güçlendirir;
 • boya paleti herhangi biri olabilir;
 • örümcek ağı altında Duvar nefes.

Benim tavsiyem örümcek ağı not boya tavan duvar kağıdı seçerken. basitçe tavan boyası ferahlatıcı yıllardır kez, olacak harcayın. paleti seçildi stil karşılık, herhangi biri olabilir. Boyayı Neden Olan, birkaç saat boyunca oda değişikliği harcayacak. sıçramasına en aza indirmek için, bir rulo kullandığınızdan emin olun. Mobilya duramaz.

karıştı değil bile kendi ellerini onarmak isteyen, bunlar boya cam duvar tutkal bilmiyorum. Aynı şekilde, hem de tüm tanıdık yazıda. kutuyu Sadece özel yapıştırıcı. Gossamer ince ve üst üste de getirilebilirler. Yama sadece büyük çatlak olmalıdır. Küçük cam bezi duvar kağıdı ve örümcek kendilerini sıkılır.

Kaç kez ve duvar kağıdı boya nasıl

Vadim çizgiler ve lekeler önlemek için boya öncesi duvar kağıdı boya nasıl istedi. Bunu yapmak için, mutlaka dik boya ve iki kat uygulamak için bir rulo kullanın. Daha sonra herhangi bir dokulu kumaş eşit işlenecektir. palet herhangi bir şey olabilir. siyah duvarlar kırmızı açmak için bir seferde beyaz veya yeşil yaptıktan sonra mı, sesleri zıt kapılmak değil. Kanıtlanmış üreticilerin yüksek kaliteli boya seçmek gereklidir. I bileşimleri, Dulux ve Tikkurila genellikle çalışır.

Eğer onlar uzun süre iyi bakmak, böylece boya duvar kağıdı asmak için nasıl bilmiyorsanız, basit su uygulayın:

 1. duvar ve tavan hazırlanmalıdır. Büyük çatlakların kapatın ve fiberglas altında astarlanmalıdır. kağıt ve dokuma olmayan kafes tarafından başlangıç ​​dolgu yüzey hizalayın.
 2. Yapışkan kullanımı rulonun ambalaj belirtilmiştir ve duvar veya tavan uygulanır.
 3. Tüm malzemeler, örümcek ağları hariç, sırt sırta yapıştırılmış. Hava silindiri dışarı tahrik edilmektedir.
 4. Odada hiçbir taslaklar ve rutubeti olmalıdır.

Kim bir kez yapıştırılan kağıt goblen, serbestçe yönetmek ve ellerinde onarımlar yapmak. boya tabakalarından ve malzeme arkadaşım türlerinin sayısı yukarıdaki tabloya getirdi.

Dulux liderinin popülerliğini boya

boyanabilir Özel duvar kağıdı

duvar kağıdı ve Dulux için duvarları Boyama, her zevke uygun renk paleti olduğunu. Bu mevcuttur:

Bütün bileşimler için belirgin avantajlar Dulux, özellikle küçük boyutlu parçacıklar ve çok elemanlı olup. Sonuç olarak, tüketim çok daha azdır. Uzmanlar tüm nitelikleri 16 bileşenleriyle boya tatmin edebilir inanıyoruz. Dulux daha 20 ilave özelliklere de sahiptir.

Arka plan deseni üzerinde kalıpları kullanarak uygulanabilir. Fatura yaşlanma ve tonları etkisini oluşturmak için kullanılır. Dulux gümüş iyonları ile boya kir tutmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 − = 6