çamaşır makinesinde Kalıp

Contents

çamaşır makinesinde kalıp kurtulmak için nasıl

daha sık beklenmedik çamaşır makinesi kalıp ile benzerlik. Hala görünebilir tozlar, toz kapları ve diğer özelliklerini, küf ve küf kokusu, ölçek fonlarından tutumlu, ev yardımcısı bakımı için dikkatli olsalar bile.

bakımın genel kurallarına uyulmaması tüm iş. Bu durumda önemli olan şey - bu saldırıyı çözmek için vakit geçirmeye, Ünitenin bölgelerine yayılmış kolonilerin kadar.

Çamaşır makinesinde, kalıbın ana yeri

algılama yani hain düşman çıkığı, yerleştirir her türlü mücadeleyi başlatın:

 • (Yatay yükleme makineler için tipik) kapı contası çevresinde;
 • Tepsi tozu ve yumuşatıcı;
 • tambur içine toz besleme hortumu;
 • filtrelemek ve hortumu boşaltın.

karşısında düşman gören, bir fırça ve uygun bir deterjanla silahlanmaya özgür hissedebilirsiniz. Sonunda kalıp ortadan kaldırmak önce, bu sorun genel olarak neden anlamak gerekir, sizin makinede yoktu.

Klasik bir örnek: kadını parlatıcıyı büyük miktarda sık kullanılması uğrar, ağartıcı toz zamanında veya tasarrufu minimum sıcaklık ve hızlı bir modda yıkanmasını içerir eksikliği, geçerli değildir. Çamaşır nadiren yıkama makinesine toz dökmek için lastik conta ve tepsiden fazla sıvıyı uzaklaştırmak etmez kireç çözme geçirir sonra sahibi genellikle sadece çamaşır kaldırmak unutur.

Öğrenecek? Bu eylemler mantar beztyagostnoy yaşam için şık bir mekan olsun izin verir. memnun Kalıp aktif deterjanlar eksikliği, Hiç acele parlatıcının nem ve ısı, yetersiz havalandırma izleri ve bir çamaşır makinesinin dışarı çıkmak. Eğer bir davetsiz misafir ile çamaşır makinesi paylaşmayı kabul etmiyorsanız, mücadelenin aracılığıyla gidin.

çamaşır makinesinde kalıp kurtulmak için nasıl

1

Ilk şey almalı - görünür izleri kaldırılmasını. Bunun için gündelik ve uzman kimyasallar, küçük fırça ve sebat gerekir.

Domestos ihtiyaç tedavisi veya klor ile başka bir jel için. Bu durumda ve bir oksijen ağartma maddesi olarak uygundur. 1. Islak 1. fırçanın bir oranda su ile seyreltilir ve madde siyah leke üzerine gitmek. belirgin azaldı çıkığı yerlerin ilk tedaviden sonra.

Jel zararlı mikroplar ve plak kutunun büyük miktarda temizlemek için, ancak, sporları öldürmeye mümkün değildir bulaşık. Bir bulamaç oluşturmak üzere Jel, sitrik asit ve su ile seyreltilir. Dikkatle ovmak ve kağıt tepsisine dahil tüm etkilenen yüzeylerin, tedavi edin. etkisi zayıf ise, 10-20 dakika boyunca karışımın bırakın ve daha sonra temizlik devam edin.

Fungus ortadan kaldırmak için yerel olarak bol miktarda kauçuk manşetleri veya diğer herhangi bir yüzey su, sitrik asit ve deterjan tozu (agresif) içindeki bir karışımı, muamele. üniteyi durulayın ve bir gün için bırakmayın. dikkatli bir şekilde nemli bir fırça ile ovmak sonra fazlasının ayrılması. maksimum yıkama sıcaklığında yürütülür. Sitrik asit, - kir ve kireç yıkama makinesi temizlemek için gereken büyük bir yardımcı.

kalıp nasıl engellenir

Orada çamaşır makinesinde siyah küf, sadece kapsamlı bir yaklaşım yardımcı olacaktır. En önemli tehlike - Herhangi bir tedaviye kıskanılacak direnci. Tek tedavi sadece görünür sonuçlar verir ve kurnaz komşu yine zaman içinde, ziyarete gelir. bitirmek için son konuk el temizlik asit ya da aktif maddeler, yüksek sıcaklıklara ve toplam kuruluk gerekir.

Bu yıkama beyaz çarşaf aşılanan yapmak ve havlu beyaz sirke ve her zamanki gibi beyaz / toz oksijen ağartma maddesi ekleyin. 1 olarak daha güvenli ve koruyucu varyantı 1 oranını sopa - sirke 2-3 bardak durulama bölümündeki. 90 ° C sıcaklık ile bir çalışma modunda sonra. Bu yaklaşım, olası bir nüksünden kurtaracak ve pamuk beyaz şeyler şekillendirecektir.

küf mücadelede altın kural - 90 ° C maksimum sıcaklıkta, normal yıkama Bu sıcak su tomurcuk halinde sporlar öldürebilir. bu ayda bir tahrik makinesi tepsisi ve aktif ağartma maddesi içine sitrik asit ilave edilerek maksimum sıcaklıkta boşta yeterli.

5-6 kez bir ay, giysi olmadan makineyi çalıştırın. Bu sirke litre ve sitrik asit 300-400 g gerekir. Bu oluşan karışım, kalıp herhangi bir ifade ortadan kaldırarak katil plak ve ölçek olarak temizler.

önlemler ve tedavi makineleri Önleyici

Değil gelecekte siyah kalıp ile görüşmek üzere, çamaşır makinesi bakımı için asgari kurallara uymak gerekir:

 1. kauçuk conta içinden kalan nemi ve muhtemel kirliliğe çıkarın.
 2. Her yıkamadan sonra davul havalandırın kapıları sonuna kadar açık tutun.
 3. Tepsi toz 2 ayda bir deterjan ile temizlenmelidir.
 4. Her yıkamadan sonra, kapı silme ve tava gelen sıvıyı çıkarmak, sonra açık bırakın.
 5. Onlar kötü yıkanmış, duvarlar ve detaylar üzerine bırakılırken, jel temelinde fonların bir kısmının kullanmayın.
 6. Çamaşır makinesi banyoda yüklenmişse, nem olasılığı hızla buharlaşır bırakarak sıkıca kapı kilidi yok. Genellikle havalandırın.
 7. Periyodik olarak filtreyi ve hortumları, hem de toplanan organik artıkları ve atıkları temizlemek. Yapabilirsiniz elle ve bir sihirbaz kullanmadan bu işlemi gerçekleştirin.
 8. Makine kurumaya bırakın - Eğer makine için bir kılıf kullanmayın, o zaman sefer elbise ve ambar yükleme çamaşır kapatmak için yapmayız.

basit manipülasyonlara yapıyor ve kullanım şartları saygı olarak, bir çamaşır makinesinde dönmek için muhtemel kalıp ve rahat bir hayat bırakmazlar.

çamaşır makinesinde Kalıp: nasıl ilk ve son kez kurtulmak

Modern kadını nadiren elle kirli çamaşır yıkama. çamaşır makinesinin edinimi bugün her aileye gelemez Neden, zaman ve çaba harcamak? Ama herhangi aletleri düzenli bakım gerektiği gerçeğini unutmamak gerekir. çamaşır makinesinde kalıp olmazsa ne olacak? Nasıl kalıp kurtulmak için?

Genellikle "küflü tanı", biz ünitenin ayrıntılar üzerinde kokuların keşfi ve karanlık plak sonra çamaşır makinesinin amaçlıyoruz. Kalıp - Basit bir mantar mikroorganizmalar. Sen şaşıracaksınız ama bunların sporları havada bile en temiz evler vardır. Son zamanlarda kaliteli temizlik gerçekleştirilmiştir şu şartla 1 m3 başına yaklaşık 500 birim - ortalama sayısı. İyi haber: mantar sporları sağlıklı kişiye zararsızdır.

olumlu bir ortamda kez kalıp mevcut tüm yüzeylerde büyümeye başlar. fungusun için optimal koşulları: yüksek sıcaklıklar, bayat hava ve yüksek nem. Eğer çamaşır makinesi ve evde kalıp kurtulmak için öğrenmek istiyorum, bu bir yerleşim bölgesinde mikroklima bakmak mantıklı. Normal hava nem ve sıcaklık ile birlikte sarma İyi havalandırma ve düzenli mantar görünümünü engeller.

Çamaşır makinesi - çok farklı parçadan oluşan karmaşık bir cihazdır. Düzenli kullanım ile, kirlenme sadece ünitenin görünür öğelerin üzerine değil oluşabilir. Eğer çamaşır makinesinde hoş olmayan bir koku veya kalıp bulduysanız, dikkatli başlamak araçları kontrol edecek gerekir. filtreleri ve hortumları kontrol etmeyi unutmayın. Çoğu zaman plastik ve kauçuk parçaların kalıp yoktur. sakız kapıya noktalar görmeye tespit edilen problem, metresi% 70'inde ise. Genellikle mantar çamaşır tozu için tepsi görünür.

ev aleti temizlenmesi yüzey plak çıkarmak için başlamalıdır. herhangi bir deterjan sakızı tozu tepsisi, hortumlar ve filtreler ile yıkayın. (Tercihen doğrudan güneş ışığı altında) tüm çıkarılabilir elemanlar daha sonra kurutulur. Şimdi sıra çamaşır makinesi toplamak ve mantar ile etkin bir mücadele başlatmak mümkündür. Normal yıkama makinesi kalıp yenmek için mümkün değildir. Nasıl ev aleti zarar vermeden mantar kurtulmak için?

Siyah küf mücadelede en iyi araçlardan biri - klor. Evinizde mevcut maddelerin temelinde herhangi bir ev kimyasalları sığdır. Sıhhi tesisat için beyazlatıcılar ve temizleyicileri kullanmak daha uygun olur. kullanımdan önce kompozisyonunu okumak unutmayın. Çözelti klor içermiyor emin olun. Liberal yerinde seyreltilmemiş ajan uygulanır. kirlenme "otmokat9raquo bırakın;.

pek fark kalıp izleri, değerlendirmek ise sonuç 30 dakika sonra olacaktır. Güçlü kirlenme 1-2 saat klor nemlendirici önerilir. Ne tesisatçı için ağartıcı veya araçlar kullanılarak kalıptan çamaşır makinesi temizlenir? Genellikle, kalıp lekeleri kendiliğinden yok. Aktif çözelti yıkamak için gereklidir. Klor Temizleme işleminden sonra çamaşırların olmadan maksimum sıcaklıkta yıkama programı başlatmak için tavsiye edilir.

Sitrik asit haklı pislik ve kireçten karşı en ucuz ev ilaçları biri olarak kabul edilir. Etkili bu madde, ve anti-kalıp. Makineyi temizlemek için, sitrik asit, standart iki poşet gerekecektir. Deterjan toz bölmesi içine dökün, veya doğrudan program maksimum sıcaklıkta uzun çalıştırmak sonra tamburun içine. duraklatma makinenin yeniden yıkama işleminin tam ortasında yollanır halinde (durulama önce) etkisini artırabilir. 1-2 saat sonra, yıkama işlemi devam ve tamamlanması bekleyin. Bu yöntem, çoğunlukla görünür ayrıntıları çamaşır makinesinde kalıp bırakılır inatçı lekeler durumunda, yardımcı olacak değildir. kir kurtulmak için nasıl, size üzerinde söyleyecektir.

Soda kalıp izlerini kaldırmak için mi?

sodası herhangi bir modern mutfakta mevcuttur. pişirme ve temizlik içinde uygulayın. Nasıl bir soda kullanan çamaşır makinesi içinde kalıp çıkarmak için? Ayrı bir kapta, bir bulamaç oluşturmak ve iyice karıştırın su ile toz seyreltin. Elde edilen karışım, kalıp birikimi yerlerde koyun ve 30 dakika bekletin edildi. Yumuşak bir fırça veya bulaşık yıkama için bir sünger yüzey üzerinde bir bulamaç püre, ve daha sonra su ile yıkanır.

soda ile başka ilginç reçete ev yoktur. toz bölmesi 1 sirke litre ve soda 400 gram dökün doldurun. maksimum sıcaklıkta boş çamaşır yerleştirin. Bu yöntem maalesef tamamen güvenli değil, çok etkili, ama. cihaz veya çamaşır makinesine hasar olasılığının oranlarda uymadığından kısmının büyük bir bozulma ile.

Entegre temizleme çamaşır makinesi

Çok tatsız çamaşır makinesinde siyah kalıp görünüyor. Nasıl yukarıda açıklanan yollarla yıkamak için başarısız olursa mantar kurtulmak için? Sabırlı olun ve kapsamlı bir temiz cihazı yürütmek. bakır sülfat zayıf bir çözeltisi ile seyreltilir ve onları sakız, hem de çamaşır makinesinin başka ayrıntıları kalıbın tüm görünür lekeler tedavi. günde çözelti bırakın ve daha sonra agresif olmayan deterjan kullanarak, iyice yıkayın. Mükemmel bu görev jel bulaşık yıkama deterjanı veya bir çamaşır deterjanı ile baş. Bir sonraki adım, - çamaşır makinesinin iç parçalarının temizlenmesi. sitrik asit ile azami yıkama sıcaklığında geçirin. önceki davalarda olduğu gibi, tambur boş olmalıdır.

Eğer profesyonel yardım gerekir?

çamaşır makinesinde mantar mücadele, özel ev kimyasalları kullanabilirsiniz. Bugüne özel indirimli Eğer çözümleri ve spreyler "küf" ve "dezenfeksiyon" bulabilirsiniz. Bu fonların çoğu armatürleri ve karoların bakımı için tasarlanmıştır. Kullanımdan önce dikkatlice ürünü seçilmiş bu talimatları okuyun. Kalıp lekelerde ürün, temel temizlik için belirtilen zaman uygulanır. Çoğunlukla, bu gibi ev kimyasalları bileşim içinde asitlerin çeşitli sunuyoruz.

Birkaç farklı araçlar karıştırmayın. Her boş harcama yıkama temizlendikten sonra. Eğer çamaşır makinesinde kir ve küf yeniden ortaya çıkarmak için kendi başlarına bunu yapamaz ne yapmalısınız? Nasıl koyu lekeler ve kötü koku kurtulmak için? Bu sorunları çözmek için, her zaman ev aletleri tamir etmek bir uzmana çağırabilir. Usta Makinenizi sökmeye ve tüm bileşenlerinin kapsamlı bir temizlik yapacak. belki bazı ayrıntılar değiştirilmesi gereken aslında hazır olun.

kalıpsız çamaşır makinesinin çalışması sırları

Şimdi çamaşır makinesinde kalıp çıkarmak için nasıl biliyorum. bu aletleri kullanmak için bazı basit kurallar hatırlamalıyız mantarın yeniden ortaya çıkmasını önlemek için. Giysiler için hemen yıkandıktan sonra ulaşmak ve önceden bir davul içine koymak asla emin olun. hep birlikte kirli şeyleri toplamak amacıyla, bir çamaşır sepeti vardır. Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra, yumuşak bir kumaş zamkı ile kuru silin ve tamamen kuruması için açık kapı bırakın.

en modern evlerin içinde havalandırma ile önemli sorunlar var. Şansı varsa, mutfakta ya da koridorda / kiler çamaşır makinesi koydu. Beyaz eşya yerleştirme klasik versiyonu - Banyoda - büyük ölçüde kalıp olasılığını artırır. Bu sorun egzoz zorlanır bir havalandırma cihazı yükleyerek çözülebilir. ayrıca banyo havalandırmak Mümkünse, kapıyı açık bırakın. çamaşır makineleri tamir birçok uzman mümkün olduğu kadar az miktarda uygulanan yıkama için klasik deterjan ve klimalar, jeller kullanılması tavsiye edilir. Bu yüksek ısıda yıkanır, ayrıca düzenli olarak (en az 1-2 kez bir ay) kullanışlıdır. Tüm bu manipülasyonlar - mükemmel kalıp önleme.

Nasıl kalıptan çamaşır makinesini temizlemek için ve problem iade olmadığından emin olmak için

çamaşır makinesi olmadan hayatınızı hayal etmek zor. makine ile herhangi bir sorun, gerçek bir trajedi olarak algılandığını, - O (araba ve daha fazla çaba yüksüz yüklenen) hayatı çok kolaylaştırır. Ve insan vücuduna bir tehlikedir kalıp, belirdi özellikle. Gerçekten bir çamaşır makinesi atmak gerekir? aceleci adımlar yapmayın. İlk olarak, afet boyutunu değerlendirmek. Belki de mantar ancak son zamanlarda ortaya çıkmıştır ve sabun ve su ve bir fırça ile yıkayın mümkün olacaktır. durum daha ciddidir? Hatta inatçı kalıp kurtulabilirsiniz etkili halk ilaçları vardır.

Makine yerleşmiş siyah kalıp içinde evsahibesini suçlarlar gerçeği. Unsuspectingly, bir mantar "davet". Bu nasıl oluyor? Çok basit. Kalıp görünümü, bir dizi neden katkıda bulunur.

 • "Kısa soğuk" yıkama. Düşük sıcaklıklarda programı Ekspres - kaydetmek istediğiniz ev kadınlarının favori modu. Sıcaklık okumaları her zaman düşük olan, ancak, ev aletinin dezenfekte oluşmaz. Aşırı ısınma durumunda (60 ° C) kalıp mantar kolonileri için elverişli koşullar yaratarak, bunun aksine, düşük sıcaklıklarda ise kaybolur.
 • Eksikliği toz ağartma maddeleri. Bu maddeler kimyasal olarak aktiftir. Onlar sadece parlayan beyaz şeyler döndürmez, ancak mantar yaymak için izin vermez. Bir rezerv bile özelliklerini beyazlatma ile gelir olması daha kolay Ev kadınları, bir toz (evrensel) satın almak. Ama bu toz evde olması gerekir: ve sadece açılmamış durmak ve bazen kursa gitmek.
 • Ek durulama olmadan parlatıcı kullanın. Eğer yumuşatıcı kullanmak, ama ekstra durulama dahil etmezseniz, yakında kalıptan çamaşır makinesi temizlemek için nasıl düşünmek gerekir. Kötü durulama yumuşatıcı itibaren stiralki duvarlarında sümüksü plak olduğunu. Bu koşullar altında, mantar hızla yeni koloni oluşturma.
 • Nem. yıkama ve toz için bir rezervuar kuru, o kuru zamkı silin yoktur ve araba kuru değil ise bu, görünür.

çamaşır makinesinde kalıp kurtulmak için nasıl: kanıtlanmış etkinliği ile yöntemlerini

Yana mantar ve mücadele edilmelidir olabilir. Bu mahalle insan sağlığı için tehlikeli olduğu için bile bunun bir ipucu, evde olmamalıdır. Mantar sporları:

 • alerjik reaksiyonlara neden olur;
 • bağışıklık sistemini zayıflatan;
 • Çeşitli enfeksiyonlara yol açın.

Bundan başka, kalıp iletilen ve yıkarken makinenin, hoş olmayan koku provoke. Yıkadıktan sonra giysiler, nemli ve küf kokusu gibi nedenle, makinede yerleşti "davetsiz" ile başa çıkmak için, bu gereklidir.

Özellikler. çamaşır makinesinde mantar kaldırmak için, o sevmez anlamak gerekir. Ve bir zamanlar hiç işe daha iyidir. Kalıp yüksek sıcaklıklara ve kuru ise maruz asitler ile temas üzerine "rahatsızlık". Aynı zamanda mantar üç hit uygulayın ve kaybolur.

 1. toz dağıtma litre dökün "beyazlık".
 2. Run modu maksimum sıcaklık ayarladıktan sonra en uzun yıkama olduğunu.
 3. döngüsünün ortasında anda, yarım saat makine çalışmanıza ara. programı ile devam edin ve onu bitirelim.
 4. Tankın sonunda merochny tablosundaki sirke 9-11% çözüm dökün. Yaklaşık iki bardak lâzım. programı "durulayın" çevirin.
 5. Bir lastik bant ve bir tambur ile kuru silin.
 6. kabını çıkarın ve kurumaya bırakın.
 7. "Agrega" için kapıyı açık birkaç gün tutun havalandırın.

Bu yöntem, herkes çalışıyor olsa bile, kalıptan çamaşır makinesi temizleme ve koku kolaylaştırır ve siyah nokta yüzeyin tamamı üzerinde genişletilmelidir. Ancak, kalıp evlerine dönmelerini unutmayın: gerçekleşmesi veya olmaz - ekipmanın müteakip doğru bakım bağlı.

Özellikler. Çamaşır makinesi kalıp sitrik asit koku temizlemek için bir yolu yoktur. Biraz kalıp halinde izlerini yardımcı olacaktır. yöntem uygulamalıdır üzerinde mantar görünür değilse, ama mustiness belirgin bir kokusu vardır. Altı ay - asit de önlenmesi için de kullanılabilir, bir limon Makine, her dört, "sürgün".

 1. Yıkayıp iyice kuru "toz" ve altına tepsiye yerleştirin.
 2. sitrik asit, 200 g 'ı içerisine dökün.
 3. Çalışma yıkama (uzun modunun bir, en yüksek sıcaklık).
 4. "Iç" makineyi silin, sakız hakkında unutma. havalandırmalı bırakın.

"Büyükanne" yöntemi: soda yardımcı olur

Özellikler. Soda çözeltisi kullanılabilir ninemin evinde mantar mücadele etmek. Böyle bir "yardımcı" Her mutfakta olduğu ve süreç çok çaba gerektirmez. Soda "yenmek" biraz ise, çamaşır makinesi ve mantardan sakız temizlemek için toz bölmesinde kalıp temizlemeye yardımcı olmak için yapıştırın. En aşındırıcı kokuları emer hidrojen karbonat sodyum eşsiz özelliklerinin farkında: Bu yöntem mustiness kaldırmanızı sağlar.

 1. kabartma tozu İki ya da üç yemek kaşığı su ile karıştırılır. Bu kalın bir hamur elde etmelidir.
 2. Eski bir diş fırçası veya sünger ile etkilenen sitesinde bulamaç geçerlidir.
 3. Yarım saat bekletin.
 4. çamaşır içermeyen yıkama döngüsünü başlatın.
 5. etkisini artırmak için, bir tank içinde çamaşır tozu bir çorba kaşığı ekleyebilir.

Biz tuvaletler için sıvı kullanmak

Özellikler. Bu yöntem, özel bir "kimya" varsa size evde kalıp kurtulmak için ve halk yöntemleri yardımcı olmadı verir. Çamaşır makinesi deterjanı için özel kalıpların alternatif yolları, tuvaletler temizlemek için tasarlanmıştır. Çeşitli mikroorganizmalar mücadele için özel olarak oluşturulan Artı etkili bir tatsız kokusunu giderir edildi. Buna ek olarak, bazı tür dezenfekte sıvı Evinizde var.

 1. Bir lastik bant üzerinde çamaşır makinesinde kalıp temizlemek önce, koruyucu eldiven taktı.
 2. süngerle uygulama kalıbın bulunduğu bölmenin içinde yer anlamına gelir.
 3. On dakika - beş bekletin.
 4. Dikkatle muamele zamkı silin.
 5. "Boş" yıkama çalıştırın.

Nasıl bir tekrarını önlemek için: 5 İpuçları

Eğer kalıp kurtulmak başardı, bu geri gidemez anlamına gelmez. Ona bir şans vermeyin. Nasıl yapmalı?

 1. Silin. Her yıkamadan sonra bir alışkanlık tambur, conta, kauçuk parçaları silmek göreceksiniz. o kuru unutma - kalıbın düşmanı.
 2. Havalandırın. toz için bir rezervuar mutlaka iyice yıkamanın sonunda çıkarılır, yıkanır ve kurumaya bırakılır. Kapı arabalar davul havalandırılmış izin vermek için açık tutulmalıdır.
 3. Çamaşırları bırakmayın. Yıkama bitmiş - Giysileri kaldırın. Sen makinesinde ıslak çamaşırları terk edemez: Nem mantar için mükemmel koşullar yaratır. Davul kirli şeyleri saklamak için de gerekli değildir: o da makinede mikrop ve kokulara ortaya çıkmasına yol açar.
 4. Klima kötüye kullanma. Önceden kötü daha da zor yıkamak olacak kalıp ve klima bir çok elverişli bir ortam yaratmak, yıkanır, norm parlatıcı dökmek için gerekli değildir. bir arıtıcı kullanıldığında her zaman ek yıkama modu içerir.
 5. önleyici bakım yapın. Aylık kaynar yıkama modunda "boş" çalıştırmak için tavsiye edilir. Bu gibi durumlarda bir ağartma etkisine sahip toz almak. Değil daha az makine sitrik ya da asetik asit çözeltisi fırçalama her altı aydan fazla.

Çamaşır makinesinde kalıp çekin ve her altı ayda bir filtre ve hortum hiçbir temizlik olması durumunda bunun daha oluşumu imkansız önlemek için, "mantar" bu ayrıntılar yerleşmek sever Çamaşır makinesinin bu parçaları temizlemek için nasıl gösterecek efendi, aramak daha iyidir. Ve bundan sonra kendi başlarına prosedürü tekrar etmek mümkün olacak.

zemin ne mesafeden plazma TV asmak için: odağı hane büyümesi ve bir diyagonal ekranda

fırın Hidroliz temizliği: fabrika işlevi ve nasıl eski model buhar işleminin gerçekleştirilmesinden

evde bir yatağın taban plakasını temizlemek için: tuz ve pat mum "tutun"

Vulvovajinal belirtiler: nasıl tanıyıp samimi alanda iltihabı tedavi etmek için

Kadınlarda vulvovajinit tedavisi: neden entegre bir yaklaşım. Nasıl nedensel ajanı tanımlamak için. Hangi faktörler hastalığın başlangıcını etkiler. nedene bağlı olarak ilaçların seçimi.

Tarifler fırında patlıcan: diyet, tatil, et ve peynir seçeneklerin seçimini

G. vajinalis: ayırt edici bir "aroma" ile dysbiosis

Semptomlar ve Tedavi EY gardnerelly kadınlar. Ne vajinal dysbiosis neden olur ve nasıl mikroflora geri yükleyin. Bakteriyel vajinozis komplikasyonlar. Ne ilaçlar Ortak rejimleri ve gebelik sırasında izin verilir.

Terapötik tablo numarası 7: özellikleri ve türleri "böbrek" diyet

Terapötik diyet numarası 7: o "böbrek" denir Neden. Nasıl tuz ve protein hacmini kontrol etmek. TABLO yiyecek ve yemekler izin verdi. "Yedi" alt tür bulunmaktadır. Örnek menü ve yorumlar.

kadın ve kızlarda Vulva: iltihap ve geri sıçrama için yollar var neden

Semptomlar ve kadın ve kızlarda vülvit tedavisi. ana faktör hastalığa predispozan. neye dayanarak patolojiyi algılayabilir. Tedavi yöntemleri, semptomlara bağlı olarak. önleme tedbirleri.

Fırında Kıymalı Reçete kabak: peynir, sebze, mantar ve et çeşitleri

Vasilina Smotrina: "Benim altı oğulları - yardımcılarım"

Anne altı oğulları Vasylyna Smotrina olun: Bir kadının büyük bir aile kendini geliştirme için zaman bulmak zorundadır bile, güzel ve fiziksel olarak aktif olmak. bir röportajda Woman365.ru portal - o yönetir ve hayatın hack hoşlanır konusunda.

nasıl onaylamak için enfeksiyon gösterir ve: Kadınlarda gonore belirtileri

Hastalığın kadınlarda ve neden gonore belirtileri tanımak zordur. Özellikler mikrobiyoloji patojen. Hangi üreme sisteminin bölümleri en sık etkilenir. Nasıl enfekte alabilirim. tanı ve tedavi rejiminin yöntemleri.

"Mastodinon" homeopatik ilaç dan sonuçlarını beklerken

ilaç kullanımı "mastodinon", bileşim ve kullanım için talimatlar. damlaları ve tabletlerde Şema dozlama. Endikasyonları ve kontrendikasyonları. Yan etkiler. Dikkat ve analoglar.

Kızarmış patlıcan nasıl Burger, mantar gibi, Asya reenkarnasyon tarzı ve diğer mavi sebze

Salata "Salata sosu" yeni görüntüler "en kullanışlı kursları"

2017 yılında neler Peck Pembe Tavuk?

© 2013-2018 Kadın dergisi «Woman365.ru». Malzemelerin kopyalanması yalnızca kaynağına aktif bağlantının göstergesi ile izin verilir. Proje web yayıncılarının Vebopolis".

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

57 − = 56