Çerçeveler Kendi elleriyle kağıttan yapılmış

Kendi eller, el sanatları, ev yapımı, hediyeler, süslemeleri ile kendin yap

kağıt, makas: ihtiyacınız olacak kutuları üretim için.

Bu sitelerde ile bir balıkçı hattına olta kravat nasıl bilecek.

Aniden gidrouroven hatta farklı gerekiyorsa.

Eğer planlanan varsa Ne - parti ve sadece evinizdeki.

Bu makale sürücülerin tamamen ayrılmıştır. hadi bunu konuşalım.

1

Bugün için tema - imitasyon ürünler dövme ve.

Eğer kendi elleriyle iç süslemeleri çalışırsanız evinizdeki atmosferi, sıcak ve rahat. Eğer hayal göstermek ve orijinal özelliklerini dekore bu yüzden Çıplak duvarlar, çok sıkıcı görünüyor. Alternatif olarak, kağıt üç boyutlu çerçeveleri yapabilirsiniz. aile fotoğrafları, saçma bir figür yürümeye başlayan veya basit ama şık aplike: Ve bu çerçeveler içinde bir şey ekleyebilirsiniz.

- Yan bir kare biçiminde kağıt, karton veya duvar kalınlığında tabaka - 30 cm

- bokskatter (kalın kağıt kırtasiye bıçak)

- kağıdı kesmek için katı yüzey

en bir iğne ile biz karenin her iki tarafındaki düzgün delikler yapmak gerçeği ile başlayalım. 1,5 cm - Pierce, her bir yan boyutu 4 şeritler elde etmek üzere.

Daha sonra, şekilde gösterildiği gibi, kesip küçük kareler her bir köşesinde, den.

Aşağıdaki fotoğraf Not: kalın çizgiler noktalı boyunca parçalar kesmek tarafından - virajlarda.

Bu gibi eylemler birbirine zıt iki tarafla da sadece yapılmaktadır. Diğer iki taraf da değişiklik yapılmadan bıraktı.

noktalı çizgiler, çizim kenar büker

Sonuç temiz bir çerçevedir. Biz kendi takdirine bağlı olarak kendi el yapımı el sanatları yapmak.

Size Aşağıdaki şekillerde hacimsel çerçevelerin aşağıdaki kayıt birini görebilirsiniz.

Duvarda bir başyapıt parlak görünüyor. Büyük olasılıkla, misafirlerin böyle güzel bir çerçeve satın nerede olduğunu bilmek isteyecektir. Ve sadece tepki olarak gülümsüyor.

Çerçeve ellerinizle kağıttan yapılmış. Herkes için Şema

Eğer güzel ve ucuz bir hediye gereken bir durumda, en iyi çözüm ellerinizle kağıt bir çerçeve oluşturmak olacaktır. Üretiminin şeması bunu güzel bir şey ve mümkün olacak bir çocuk kullanılarak yapmak oldukça basit, ama sonuç benzer ürünleri fabrikası üretime ile rekabet etmek oldukça yapabiliyor.

imalatı için gerekli olan nedir

Başlamadan önce, gerekli malzeme ve araçları hazır olduğundan emin olun:

kağıttan yapılmış fotoğraf çerçeveleri, çekici üretmek ve yaratmak için çok fazla zaman gerektirmez kolaydır. Bunlar, orijinal görüntüye ekleyin. Hatta boş fotoğraf güzel tasarımda çok daha ilginç bakacağız çünkü güzel çerçeve sayesinde algısını etkileyebilir.

tarafından sözde el yapımı - yaratılan şeylerin elle usta - seri üretim ürünleri her zaman öncelik, her kopya benzersizdir çünkü. Eğer faydalı bir hediye vermek istiyoruz ama kişinin tercihlerini bilinmeyen, gerçek kare ellerinizle kağıt yapılır. aşağıdaki gibi imalat düzenidir:

  1. karton üzerinde bir biçimlendirme resmini oluşturur. Çerçeve kalınlığı tercihen en az 3 cm çok küçük olmayacaktır.
  2. Hasat bıçağın bir cetvel ve makas veya keskin (ofis) ile yapılır.
  3. Kumaş parçası, iş parçasının uzunluğu ve genişliğinden daha büyük 2 cm tarafı da, kesilecek. hem üzerinde bu rezerv.
  4. iş parçasının merkezinde olan taraf karton az 2 cm doku kutusu kesilir.
  5. Kumaş karton levhanın yapıştırılır. Podgibayutsya düzgün kenar. pencereyi podgibayutsya bu parçaların sadece kalın.
  6. Ne kadar güzel kağıttan yapılmış bir çerçeve yapmak için? o ses seviyesini vermek. Ön tarafta karton ve bez Arasında pamuk dolgu olduğunu. İlk olarak, dikey yanları dolgu sopa bükme, daha sonra aynı yatay kenarları ile yapılır.
  7. düğmeler, boncuklar, pullar ve daha fazlası: vakıf hazır olduğunda, dekoratif öğeler dikmek veya tutkal mümkündür.

Kağıt diğer malzemelerle birlikte olduğunda en ilginç eserler elde edilir. Ahşap bir baz kullanmak ve tahta tabanı tabaka dergi, bu kabuk ya da tüpler yapıştırılabilir Dekupaj tekniği (kağıt peçeteler desen transfer) uygulamak mümkündür. Ellerinizle kağıt kurulan çerçeve, oldukça basit devrenin üretimi, yaratıcılık ve coşku ile bir sanat eseri olabilir.

küçük şeyler çok çeşitli - Çerçeveler Noel oyuncaklar dantel, kablolar, kurdele, parçaları ile dekore edilebilir. Böyle çakıl veya büyük kabuklar olarak çok ağır dekoratif unsurlar, kaçının.

Odanın Güzel ve ucuz dekorasyon elleriyle kağıt çerçevesinin yapılabilir. işin şeması mevcut ve basit, ama nedeniyle pansuman için çeşitli seçenekler için herhangi bir iç alakalı elemanı yapılabilir.

fotoğraf kağıdı için Çerçeve.

Fotoğraf çerçevesi kendi elleriyle yapılmış itibaren kâğıt, Herhangi bir adam için büyük bir hediye olacaktır. Elbette, nedenini bulmak için ve mağazadan satın, ama yanlış olacağını düşünebiliriz. Bir çerçeve kendisi, özel, imkansız benzer bulacaksınız asla olacak yapmak çok daha iyidir.

senin resmin bir kampanyada tüm aile birlikte gitti için Örneğin, ağaçların dallarının bir çerçeve oluşturabilir. Bu basit ve orijinal:Çocuk boya ve tutkal kar taneleri boyama, böyle bir güzelliği yapabilirsiniz: denize oldum, hala çok iyi anılarım var, bir karton kıyısında bulunan kabukları ve taşları standı çıkartılması mümkündür: kahve çekirdekleri, tarçın ve dittany Yapımı - senin anlık lezzet katacak: Çocuğun Foto kendi oyuncakların oluşan, neşeli tasarım harika görünecek. Bunlar Kinder Surprise gelen iğne, bir düğme, broş, peni, madalyonlar, değerli taşlar, oyuncak olabilir. çiçekler, tohumların yapılmış, harika görünüyorsun: meşe palamudu üzerinde Caps parkta sonbaharda çekilen bir fotoğrafı verilebilir: kağıttan yapılmış Çiçekler güzelliğinizi ve bireysellik vurgulamak gerekir: en eggshell basit ve ilginç çerçeveyi oluşturmak çalışalım: geleneksel bir karton kutu içinde Hazırlayan: iş parçası bu kesin: boyut biz yerleştirmek istediğiniz fotoğrafları bağlıdır: destek kesmek unutmayın: Bu bizim yaratılış herhangi rafta durmak mümkün olacak ve düşmez dolayı, bu çok önemlidir. akriliklerle karton Boya: testisler Paskalya yumurtaları boyamak için boyanabilir, ancak bu önce tüm içeriklerini darbe gerekir. kabuğun rengi çözümünde harcanan zaman bağlıdır. Kurutulmuş ve küçük parçalar halinde bölmek: Bu rengi Devreler ve güzel tutkal PVA tutkal seçmek için sadece kalır: Bu ilginç ve sıradışı, fotoğraf çerçeveleri sağlayabilir itibaren Ellerinizle kağıt, Üzerinde hayatının en iyi anları yakalayabilir.

PUSH "Beğen" ve Facebook ↓ sadece iyi pozisyonları almak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 7 = 1