çiçekler fotoğraf için Destekler

Kapalı bitkiler için bir zemin standı seçimi - tasarımcıların ipuçları

Çiçekler - bu çok güzel. Hatta küçük bir ev sera minyatür botanik bahçesi dönüştürerek, oda süslemeleri edebiliyor. Böyle bir apartmanda, daha kolay nefes almasını sağlar. Eğer botanik tabii okulu Hatırlarsanız, tüm bitkiler, oksijen üretmek biz nefes karbondioksit emer. Böylece çiçekler sağlık yararları vardır.

Ama nasıl artık sığacak pencerelerde olan menekşe ve çiçeklerinin tüm tencere ve vazo koymak için? O yere koydu, doğru. çok az yer kaplar Ama çok yaratıcı olabilir. Herhangi içine sığabilecek özel zemin standı kullanın.

zemin çeşitliliği çiçekler açılımı

Böyle bir aksesuar satın alırken bilmeniz gerekenler. Başlangıç ​​için bu klasik zemin standları genellikle tek pota için tasarlanmış dikkati çekiyor. rafın yüksekliği 10 ila 70 cm arasında değişebilir.

yüksek genellikle uzun yaprakları aşağı asılı saksı konur. Bitki böylece odasında fazla yer almaz ve kolayca büyüyebilir. bu renklerin dikkati çekiyor:

Büyük tencere için tipik olan en fazla 35 cm plaka raf çapı.

Kule tasarımı, sınırlı alanlarda tencere bir çok barındırabilir. boyut ve dağıtım onlar bir gölge yaratarak, birbirine engel olmayacak çiçek beklentisi ile yerleştirilebilir ne gibi özellikler bağlıdır. düz veya sarmal olabilir. Eğer küçük bir alanda tencere önemli miktarda koymak verir. özgünlük biraz ekleyin ve odanın köşesine veya balkonda bulunan güzel çiçek aranjmanı var.

1

genellikle, "slaytlar" olarak anılacaktır değil az alakalı olan Dekoratif halinde görülür. Ne onlar 2 ila 5 vazolar den çekilebilir, ancak en popüler 2-3 çiçek ürünlerdir. boyutlar ve düzenlemeyle, farklı olabilir. Özel olarak, dövme tek bir taşıyıcı, tavus kuyruğu ve hatta Eiffel Kulesi olarak tasvir edilebilir. seçerseniz bir aksesuar göze ve hediye bir arkadaş, çiçekçi değil, böyle bir tavır takdir edecektir.

Bekleme - görsel edebilen bir ekran birbirlerinden ayrılması, herhangi bir oda zonlu. az başarı böyle aksesuarlarla rağmen büyük yaşam dekorasyon fonksiyonu ile başa çıkmak için. Ve bu eşikleri serbest bırakır.

imalat materyalleri ve bunların kombinasyonları

Genellikle, zemin aşağıdaki malzemelerden yapılmış çiçekler açılımı:

Belki zemin için en yaygın malzeme çiçekler açılımı - metaldir.

Genellikle evlerin Eğer küçükten büyüğe imposingly her çeşit çiçeği bulunduğu güzel dövme elemanları görebilirsiniz. avantazhnyh sıradan gelen bu aralıkta Formu tasarımları.

Onların büyük dezavantajı - maliyeti. metalin kendisi, bir çok ucuz bir madde değildir ve ürünleri daha fazla. İkinci nüans - Suyun "korku". Boya böyle bir standa zarar görürse - sürecini paslanmaya başlar.

Ahşap de sık sık renkler için desteklerin için kullanılır. Tabii ki eski standı oluşturmak çıkmak değil, ancak minimalist tasarım için gerekli olan bir şeydir.

hi-tech ve çatı tarzında iç için ideal bir kaç adım şeklinde tasarımı.

Ahşap bardak altlıkları ucuz değildir, ama su etkisi ile metal bundan daha iyi bir iş yapar. Antiseptik ve hidrofobik çözümlerle ön-tedavi etmek veya boya açmak için gereklidir. Ahşap çiçek toptan duruyor, sen uzman dizinlere seçebilirsiniz.

müşteriler iddiasız için bir bütçe çözümü - Sunta ve MDF karşısında Kereste. Bu malzemenin itibaren içine tam oturacak benzersiz ürünlerini oluşturur.

Ayrıca, tasarım, aynı zamanda takviye ve dekoratif unsurlar rol oynayacaktır Taşıyıcı borular şeklinde metal ilaveli ile takviye edilebilir.

Örgüler daireler ahenkli bir görünüm ülkenin ruhu içinde dekore edilmiştir olacaktır. Bunların sadece negatif - pot maksimum izin verilen ağırlık.

menekşe Küçük saksılar böyle bir stand, ama artık hayatta.

Plastik onun plastisite iyidir. Buradan, ön-malzeme, hemen hemen herhangi bir şekil, ebat ve çapı kalıplanabilir. Sonuçta sahibi seviyerde houseplants ve şüpheci pereborchivy sahibini hem memnun edecektir. Ne yazık ki, plastik kırılganlık standının operasyon üzerine bir takım kısıtlamalar getirmektedir, ancak bu dezavantajı, su ve mekanik hasarlara karşı bağışıklık dengelenir.

istenen sonuca ulaşmak için bir kaç malzemenin bir birleşimi olabilir. Tüm sadece sizin hayal, stil tercihleri ​​ve finansal yeteneklerine bağlıdır.

satın alırken nelere bakmak

çiçekler için bir stant satın almadan önce, basit kuralları belirtir.

  1. İlk olarak, ürün Sen isterim, Hatta resimde. Orada kötü bir açı görüntü şüphecilik ayarlar zamanlar vardır, ama gerçekte tam tersi doğrudur. Yani: fotoğraf çok, hatta hayatta güzeldir eğer.

İkincisi, birine sor üretici. Pazarda bilinmeyen şirketlerden güzel ürünlerin yüzlerce bulabilirsiniz. Aynı zamanda desteğin kalitesini yargılamak için son derece zordur. egzotik palmiye ağaçları 20 kiloluk pot kaldırırlar Kim bilir, belki de kıracak. İyi bir fikir satın almadan önce bu noktayı kontrol etmek.

Boyutları ve boyutlar de önemli ölçüde seçim etkiler. Eğer çiçeklerle durmak istediğiniz alana önceden ölçün. Ayrıca büyük çiçek yüksekliğini yeniden ölçülür. O çok yüksek yerleştirilir, nedenle döller / gelip dökmek kolay oldu edilmemelidir.

Not. Evde kedi de tabloların yüksekliğine bir kısıtlama getirir. pirouette otlatma saksıya ve güle güle sevgili menekşe ile Şanssız.

İstediğini al!

İlgi çekici bir somut bardak altlıkları ve engel vardır. Onlar da farklı şekil ve renk gelir. uyum çoğu iç sığacak ancak eko stiline daha yakın, kolayca ve incelikle bak.

Kendi elleriyle çiçekler için destek. fotoğraflarla en iyi 10 fikir

Kendi elleriyle çiçekler için destek

Bir model seçerken Elbette büyük bir fark var çiçek elleriyle duruyor, Bunu neden yoktur. Bazı modeller son derece kompakt ve tüm uzay sunulan işgal kentsel daireler için idealdir. Diğerleri sırasıyla ve bol güneş ışığı ile büyük pencereler, geniş cam alanı ile daha büyük bir daire üzerinde harika görünürdü. Bu durumda, her şeyden önce geminin estetik tarafına düşünüyorum. Ve kendi elleriyle bahçe dekorasyon konusunda başka bir seçenek, çoğu zaman hazır malzemelerin kullanımı ile, bir şehir dairede imkansız olduğunu zaten modelde bir özelliği vardır. Ama önünüzde görev veya yayında durmak ne olursa olsun, belirli bir sorunun çözümü için uygun modeller bulabilirsiniz.

en kesinlikle bütün renkler nerede olurlarsa olsunlar ev için ellerinde, durmak tabidir sınıflandırma ile başlayalım. Bunların hepsi farklı bitki türünün korunması için hizmet bu duvar ve zemin gibi gruplar, ayrılabilir. Örneğin, özel bir duvar inşaatı koyuyorlar hatta (özellikle kendi elleriyle çiçekler için tencere asmak için tasarlanmış) duvar desteğinin çakılmış üzerine almaya çok daha akılcı, tek veya çok katmanlı yer sehpasına tutmak çok zor olacaktır üzüm veya dalları aşağı sarkık çeşitleri-downing asmak.

Fotoğrafta sen mükemmel tamamen bir iç ortamın diğer konular karışmadan, hatta en küçük boyut odasında görevlerini yerine getirecek duvar tasarımları çeşitli görebilirsiniz.

Buna karşılık, iç sabit ve tekerleklerin veya ulaşım diğer araçlarla sağlanmaktadır mobil, ayrılmıştır. Her çözüm güçlü ve zayıf yönleri hem sahiptir ve yine biz bitkinin ihtiyaçlarına açısından tercih rasyonelliği yargılamak gerekir. Belirli bir çiçek ya da onların küçük bir sayı kısa mesafelerde zaman zaman taşınması gerekir hangi bir homojen güneş ışığı, temiz hava almak için fırsat vermek istiyoruz, o zaman mobil modeli seçebilirsiniz. Öte yandan, sabit üzerine, çiçekler için katı standı hangi parçaların bir çoğunluğu birbirlerine sabitlenmiş ve onlar, ağır yükler dayanabilir birkaç kez bir karar verirken bu yetiştiricisi kayıtsız kalamaz mobil fazla tencere, yerleştirebilirsiniz. Buna pek çok örnek görebilirsiniz yüksek çiçek elleriyle duruyor, bu sadece tüm ekran alanını alabilir, aynı zamanda bütün bir duvarı veya köşe yerden tavana kadar ayrılan. Aynı rafta aynı aydınlatma için elektrikli ışıklar, hem de bitkilerin temizlenmesi ve bakımı için uygun tepsiler beslenir.

Kendi elleriyle çiçekler için Zemin Standı

kolaylık Kendi elleriyle çiçekler için zemin standı O alabilir formların çeşitliliği yatmaktadır. Bir tencereye küçük dekoratif saksılar itibaren uzanmış şubesi bulunan bütün ağacın kadar. genel tasarımına tüm bitkiler size çiçeklenme ve sağlıklı yapraklar lütfen kolay ve niteliksel büyümeye rahat olmalı çünkü gerek Kurallar, biz kendi elleriyle çiçek yatak ve çiçek yatak oluştururken kadar zemin dekor rejenerasyon dikkate alınacak.

Resmi zemin modellerinin en basit varyantlarını gösterir. üretimi için elleri ile metalden yapılmış çiçek standları Böyle bir tasarım Dairenizin tasarımına uyacak eğer metal profilleri veya boru gerekebilir. Böyle profiller ahşap levhalardan standart bağlantı elemanları, bir üst, bir destek kullanılarak birbirine bağlanır. mağazadan alınan dikkatle onu daha şiddetli bir görünüm yapacak aynı tondaki boya ile örtün daha kötü görünüyordu hack etmek.

biz onların elleriyle Provence stilini yaparsanız, iş için ideal bir malzeme bir ağaç olacak. Fotoğrafta size ilginç bir seçenek görebilirsiniz elleriyle ağaçtan çiçek açılımı, olanı bağbozumu tarzı için idealdir. Bu durumda, çalışma özellikle inşaat sıradan raftan ahşap farklılık olmayacaktır. Ana dekoratif yüktür bacaklar, daha fazla dikkat etmek gereklidir. Bu onların bükük şekli basit dışkı bağbozumu standını yapar. Sonunda, sadece yapay yıpranacaktır için el sanatları beyaz boya değil, aynı zamanda zımpara kağıdı ile küçük rub onu karşılayamaz ve Oymacılık tekniğindeki süs eşyaları ve resimleriyle dekore edilebilir.

Kendi elleriyle çiçekler için bir stand yapmak nasıl

harika bir tatil ev veya banliyö alan için her şey aynı kapsam fazlası için bir özlem ile karakterizedir, bu görevlere geldiğinde bile Kendi elleriyle çiçekler için bir stand yapmak nasıl. Oda çok yer ise Nitekim, tasarım bunu oldukça hacimli kullanımı sadece kolay değil yapabilir, mutlaka sadece yukarı çekmek zorunda değil, ama aynı zamanda belli bir dekoratif değerini temsil eder.

Yani, bugüne kadar, çok popüler modellerdir Kendi elleriyle çiçekler için ahşap standları, hangi merdiven veya merdiven gibi şekillenmektedir. Bunlar ülke iç mekanlarda veya kendi elleriyle ülkede yatak mürekkepten arındırma çok uygun görünüyor. Bu el sanatları üretimi için konseyleri, kolayca yazlık binanın sitelerinde bulunabilir Özellikle bu, standart merdiven çizimleri kullanın. Bu modelin güzelliği bitkileri vb tencere raflarından ve kaldırmak zorunda kalmadan, birbirlerini ışık, onlar için uygun bakım yakın değildir, farklı katmanlarını yeterince rahat olacak olmasıdır.

Villanın yapımında kullanılması çiçek elleri hurda malzemelerle duruyor Her zaman senden beri çok uygun olacak ve çevre gereksiz şeylerden kurtulmak ve yerinde yeni dekoratif ve kullanışlı tesis yapmak. el altında Böyle malzemeler onun hizmet bahçe aletleri ve benzeri hizmet hatta eski sadece lastikler, aynı zamanda eski kutular, ahşap paletler, olabilir. Hurda malzemelerden elleri ile bahçe için bu el sanatları İlginç örnekler fotoğrafta görebilirsiniz.

Kendi elleriyle pencere üzerinde çiçekler için Standı

kompakt eşik içine monte edilmiş sabit yapılar, ayrı bir grup oluşturur. Sonuçta, o güzel görünmesi için değil sadece ihtiyaç, aynı zamanda, kullanımı rahat ve yeşil hayvan yetiştirmek için uygundur Kendi elleriyle pencere üzerinde çiçekler için Standı Normalde güneş odasına sızıntısına engel olmayın, temiz tutmak için pencereyi kullanmak engelledi olmazdı.

En küçük varyasyonlar, bir veya iki tencere için dekoratif bir özellik önermek. Bu tür bir düzenleme, hafif bir pencere üzerinde bulunan çiçek düzenleme, görünümünü değiştirmek için tasarlanmıştır. Yine de, en sık çeşitli tencere vereceğini bir ses ve rasyonel montaj yapmak için bir ihtiyaç vardır. Bu tür değişimler Bu bölümdeki resimlerde görebileceğiniz sadece şeylerdir. Bu durumda güç ve sağlamlık arasında bir denge sağlamaktır önemlidir, fakat aynı zamanda standında mobil olmalıdır. Sonuçta, sen, pencere pervazına yıkama vb perdeleri ve değiştirmek gerektiğinde, zaman zaman temizlemek için zamana ihtiyacı vardır.

dekorasyon gelince, o zaman kesinlikle en etkileyici montaj tesisleri bu tür menekşe veya bebekler-in-bay raflar saydam saksılar içinde bazı orkide Phalaenopsis aynı türler, bakacağız.

kendi elleriyle kapalı bitkiler için Standı

orijinal fikirler kendi elleriyle kapalı bitkiler açılımı Ayrıca, bir sürü bulabilirsiniz. Tabii ki, çok güzel bir görünüm mağazasında satın alabilirsiniz metal figürleri Dövme veya demirci atölyesinde sipariş. Belirli araçları var ve eğer benzer bir inşa etmek mümkün olacak, ama bu, elbette, aynı zamanda belirli bir beceri gerekir. diğer resimlerin arasında bir derece normal değil görebilirsiniz - bu bir çiçek standları ürünü ve kendi elleriyle kedi için evde birleşimidir.

İlk bakışta may çünkü garip Bu fikir gerçekten, kediler yaprakların gölgesinde, üzerlerinde kalan tırmanmaya ve bazen dürüst olmak gerekirse, ve yaprak veya iki ısırmak, ağaçların çok sever. Burada aynı anda fırsatına sahip ve bir kedi memnun ve (kedi sahibinin bildiği) Odanın sadece yarısını aldığını hantal kedi cazibe optimize etmek. baz çizilme mesajlar standart bir ev olacaktır, ancak üst kap yerleştirmek için bir halka kalın dallar, oshkurennye ve işlenen için olabilir. Sıkıca kötüsü, yaralanma kürklü hırsız neden olmadı, zemine yapısını sabitlemek veya toprağa uçmadı ve çarpmadı çalkantılı kedi oyunları çiçeğin yüksekliğine standart bağlantı elemanları kullanılarak duvar ve önemlidir.

iç için bir renk standı nasıl seçilir

iç mekan bitkilerinin kullanılması rahat bir atmosfer yaratır ve tazeliğini ekler, oda süslemeleri. Eşit yerden tasarruf ve kompozisyon çiçek standları yardımcı olur yerleştirmek için bitkiler dağıtın. Nedeniyle şekil, boyut ve malzeme çeşitliliği mevcut veya planlanan bir iç mekan için uygun bir model seçmenin sorunu vardır. Ürün ve belirli tarzlarda her tür uygunluğunun çeşitli düşünün.

ustaları dövme için bu kapsamı. benzersiz renk ve sanat değerli çalışmaları için tasarımlar yaparak pürüzsüz kontür ve keskin kenarları eksikliği ile birlikte Süslü desenler, örgüleri, fantezi rakamlar,.

standlarda Bu tip klasik tasarım seçenekleri kullanılmak üzere karakteristik tasarım her sürümlerinde mevcuttur. Güvenilirlik ve sağlamlık dövme standı da klasikleri, ile ilişkilidir "sonsuza kadar."

aksi takdirde çok iddialı ve uygunsuz bakacağız, diğer tarzlarda ilgi ayrı bir konu olarak, sporadik kullanılabilir, ancak duvarlar, zemin ya da mobilya formlarında desenleri ile birleştirilmelidir.

Doğal ahşap - iki kat iyi ama ahşap ürünlerinin yüksek maliyetli MDF dikkat etmelidir dikkate. Bu yapay ahşap malzemeye göre imal edilmiştir. Çevre dostu ve güvenli, gerçek ahşap ayırt edilemeyecek görünüşlerine göre.

Çiçek art pop klasik arasında değişen, tasarım herhangi bir kombine MDF dur. iç hiçbiri onlar yabancı ve yabancı nesneler değildir. eko, doğal görünüm ve doğal renkler değerleri ülke, Provence ve diğer - ahşap dokusu görülebilir derecede doğal stilleri için tipik bir örneğidir.

Bu malzemenin standlar doğaya en yakın olan, ancak kullanımları sokakta izin verilmez - nem, rutubet ve sonraki yapısal başarısızlık için dikkat.

En popüler, güvenilir ve çok yönlü malzeme. Bunu mukavemet özellikleri ve şekil ve boyutlarda çeşitli performansları ünlüdür. Modern kaplamalar tonlarının Aralığı büyük bir ihtiyaç olan, metal yapılar sadece odanın tasarımını maç için tekrar boyanabilir, renk seçimi kolaylaştırır.

çiçekler Bir şehir daire, kır evinde ve sokakta uygun olacağını için metal duruyor. Metal sanatsal bileşimi herhangi bir durumla edilmiş. sürümüne bağlı olarak, Hava ve yer, ultra modern ve antik, Avrupa ve Asya olabilir. klasik bir çevrede müdahaleli geçme olmadan bitkilerle durun ve daha sıkı modernlik ve Steampunk, tuhaf-ihmalkar karşılamak - En iyi mevcut yüksek teknoloji dik paralel olarak ülkeyi.

Zemin çiçek açılımı

Zemin modelleri - kompakt yerleştirme başlangıçta tasarlanmış formülasyonlar veya büyük bitkilerin ayrı kurulumu için mükemmel bir seçim. tasarım ve renk çeşitliliği hi-tech için klasik, iç her türlü çiçekler için zemin standı almak olacaktır.

Yığılmış performansı flora çeşitli mini sera oluşturup tek bir yerde düzenlenmiştir sağlar. Sadece sınırları Uyumluluk "komşuları" olduğunu ve gerekli boşluk vardır. iddiasız - Üst katta alt üzerindeki kıvırcık ve ışık seven bitkiler vardır.

Büyük tencere için bir kriko ile bireysel çiçek saksıları ile büyük türler için. tekerlekli modeller büyük ve ağır renklerin hareketini kolaylaştırır.

Çeşit zemin yapıları, birkaç tencere montajı için çok düzeyli modeli. Çevre tarzı için tek ağaç gövdesi veya büküm kütüklerle raf ile karakterize edilir. Ülke ve Provence dokuma memnuniyetle karşıladı desenler, klasik - ışık ve ince metal Mesajları - siyah demir, modern tarzda dövme.

Çiçek pencere üzerinde durmak

Denizlik - saksı en yaygın konumu. düzlem pencere pervazına dağınıklığı doğrudan bitkilerin uzay montajı ve çok yavan görünüyor.

Bitkilerin Renkli ve ahenkli yerleştirme süslü çiçek desenleri ile küçük dekoratif sütunlar kullanımına katkıda bulunur. Bunların kullanımı eko ya Provence tarzında odanın tescil olması halinde kabul edilebilir. ahşap inşaat, saniye - - beyaz dövme yürütme İlk durumda ideal varyant için.

Dış (evin dış dekorasyon ve çevresi), sıcak ve çekici bir atmosfer yaratmak için daha az önemli değildir. Yaz oynama renklerde alanına bitişik evlerin tasarımında rol Öncü.

Konumu yardım bahçe ve sokak raf ve tencere güzelliği ve uyum onların görsel algısını elde edin. Bunların kullanımı antik dövme ve ahşap modelleri uygun dış ülke tarzı için özellikle doğrudur. katı formlar, siyah dövme yürütülmesi - klasik için. Avangard tarzı rastgele veranda ve sundurma üzerine yerleştirilen büyük tencerelerde masif bitkiler için mobil vazo ve raflar karşılıyor.

çiçekler için orijinal standları Fotoğraflar

Ne seçenekleri beğendiğiniz renkleri altında destekler? tarzı iç ne tür altında bunları almak? görüşlerinizi ve yorumlarınızı bırakın!

Bu sezon, tüm moda evleri onun favori bulduk: o kazak oldu ...

Avokado - yüksek oranda içeren bir tropikal meyve ...

Folik asit - DNA sentezine katılan önemli bir vitamin, iyileştirmek ...

Bir kadın, çünkü büyük rahatsızlık getiriyor gebelik sırasında baş ağrısı ...

kıl dönmesi sorunu çok kız tanıdık, o bir sürü sorun taşır. ...

Çatlakların tehdit yanı keskin bir şekilde, gebelik sırasında kadınlarda görünür ...

tüm güzel gibi!

Ve çocuk gibi rakam arzu olmadığını.

Son zamanlarda Primia COSMETICI (İtalya) kozmetik buluştu - etkisi süper! Benim güzellik uzmanı öğrendiğim - prosedürü yapar ve evde hallettim. Çok mutlu !!

Malimar.ru - Kadın Bilgilendirme Portalı. Biz güzellik, kadın sağlığı, moda, hamilelik ve ebeveynlik, kariyer ve ev hakkında size faydalı tavsiyeler için yayımlamak her gün.

Malzemelerin kopyalanması yalnızca kaynağına aktif link ile izin verilir.

kullanıcılar tarafından gönderilen reklam malzemesi ve bilginin içeriği için editoryal sorumlu değildir.

makaleler, resimler ve videolar telif haklı sahiplerine aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

76 + = 79