çıta kendinden yapışkanlı

taban tahtaları, kendinden yapışkanlı

Ltd Prodüksiyon Şirketi "Bi Plast" plastiği almayı teklif etmesi flashingler PVC Almanya'da üretti. kendinden yapışkanlı model yelpazesiyle rulo sunulan ve kırbaç kesme. Ayrıca tonları aşağıdaki lamine flashingler sunuyoruz:

Panel şeridi montaj dikişleri kapatılması için özel bir profile çağırdı. Bu (genel olarak silikon ya da PVC) ek yumuşak kenar tarafı ile sert PVC'den imal edilen düz bir şerit vardır. kopçanın yüzü koruyucu film uygulanır ve montaj - yapışkan bant taraflı.

 • nem direnci;
 • UV radyasyonuna direnç;
 • işlenebilirlik monte edilmesi;
 • flashingler dekoratif bir işlev yapmaktadır;
 • olmayan toksisite.

hem içinde hem de dışında binaları olabilir bu şeritleri kullanın. tuğla, beton veya ahşap olsun, herhangi bir nedene bağlı olabilir tahta parçası güçlendirilmesi.

Buna ek olarak, PVC ürünlerinin maliyeti önemli ölçüde daha düşük ahşap muadilleri olan ve yükleme daha uygun.

silindirler 50 ve 180 m yapıştırıcı düz şeritler.

Boyutlar: 100 mm, kalınlığı 20 mm - 1 mm.

50 m rulo lamine düz şeritlerin (Renolit film): altın koyu meşe, maun.

Boyutlar: 30-60 mm.

koruyucu bir tabaka ile uzun günlükleri kesme Kendinden yapışkanlı düz şeritler.

1

Boyutlar: 30-80 mm, kalınlığı - 2 mm olmuştur.

60 m göre ambalaj.

2,5 mm - Kendinden yapışkanlı rulo / köşe 6 m, kalınlık kamçı.

50 m Boyutlar :. 15x15, 25x25, 30x30, 20x40, 35x35 mm rulo halinde, bükülebilir köşeler.

Köşe kırbaç 6 m Boyutlar :. 20x20, 20x40, 25x40, 30x30, 40x60, 60h100 mm.

Nasıl kendinden yapışkanlı PVC tahta parçası güçlendirmek için?

Montaj + 5 ° C'den daha düşük olmayan bir sıcaklıkta gerçekleştirilmelidir Oda sıcaklığı daha düşük olduğu durumlarda, ürünün yapışkan tarafı önceden ısıtmak için gereklidir.

taban birleştirilmeden önce kir, toz ve yağ çiçek temizlenmelidir. dikkatli bir şekilde yüzeye basılı koruyucu film şeridi çıkarıldıktan sonra: yapıştırılmış lata kolaydır.

Şirket "B Plast" flashingler ve yüksek kalite ve düşük fiyat diğer ürünleri sunmaktadır.

Uygulamanın tipleri ve özellikleri: Plastik pencereler için Flashing'ler

Uygulamanın tipleri ve özellikleri: Plastik pencereler için Flashing'ler

pencere açma çevre duvarları boyunca plastik karakteristik boşluktan pencere montajı. Kural olarak, bu köpükle katlettiler. Bu köpük eklemlerde gerekli sızdırmazlığı sağlar, hem de mükemmel bir şekilde dışarıdan gürültü ve neme karşı yalıtım aynı zamanda, odanın içinde ısı tutmaya yardımcı olur. çok ince inşaat malzemesi hava etkisi oldukça uçucu görecelidir. Bu nedenle, kapatmak için mümkün olduğunca çabuk bir ihtiyaç vardır. Genellikle, bu, yukandaki sorunları ortadan kaldırır boyama ile birlikte, alçı ya da buhar geçirgen tip sızdırmazlık sağlar. Oysa en güvenilir ve teknolojik açıdan gelişmiş yöntem sadece plastik pencereler için tasarlanmış özel parlamalarının yüklemesidir.

Uygulamak donanım çıtalar dışında ve içeride her ikisi de olabilir. Bu aynı zamanda hizmet ve ilginç dizayn ve ısı yalıtımı ile ilgili tüm görevleri yakın, hem de eklemlerin tahribattan koruma olarak hizmet etmek için izin verir.

flashingler nelerdir

Yüksek kaliteli çıta, geçinmek doğrudur. Çünkü sadece plastik pencere bu üreticilerden aranmalıdır. Her bir lata yani başarıyla pencere çerçeveleri ile içiçe zorundadır, Onların malzemeler mükemmel evin bir odası, il dış içini tamamlayacak aynı anda, aynı olmalıdır.

 • Flashing'ler modeli açısından büyük bir aralığı vardır. Her model kendi bireysel çıta şekil, rengi vardır ve belirli bir yapı malzemesi yapılmıştır. Bugün ahşap, plastik ve metalden yapılmış modellerdir.
 • Örneğin, odun düz şeritler, düz profil gibi bir nokta veya bir açı ya da kitap şeklinde bir enine kesite sahiptir. Genellikle kendi laminasyon ve resim üretmek tür amaçlar çam kullanılmıştır. ahşap, düz şeritler için daha fazla herhangi bir başka uygun daha ahşap Yapı. Düz şeritler, yeterli vidalar, çiviler, ya da sıvı tipi düzeltmek için.
 • Flashing'ler PVC tip modifikasyonlar, esnek ya da katı olarak gerçekleştirilir. Esnek düz şeritler rengi genellikle beyaz ve 2-7sm içinde bir genişliğe sahiptir yazın. Onlar özel bantla sağlanabilir. Satışta 30-50m tek koy vardır.
 • Lamine tipleri de vardır. Esnek, aynı zamanda tip bir vida, çivi veya sıvı türü veya özel bir bant düz şeritler elde edin.

kendinden yapışkanlı bant ile düz şeritler,

tirizler karşı montaj İş yerinde sıcaklık sınırlamaları vardır. Bu durumda, bir düzenlemede çıta PVC kendinden yapışkanlı tipi esnek bir yapışkan yer alır. Bu katman sadece niteliksel 5+ derece. Düşük sıcaklıklarda niteliksel lata bağlı olamaz de, yapışkan özellikleri çok fazla azaltılır.

Flashing'ler sert tip PVC şeritler genişliği ulaşır 2'den 10 cm, uzunluk, sırayla, 6m 3 arasında değişir şeklindedir. kopçanın kenar esnek veya katıdır. kadar beyaz ila renk seçimi çok çeşitli tamamen lamine edilmiştir. vida ve özel yapıştırıcı bant ile veri flashingler ektedir. Onlar hem içinde hem de dışında kullanılmaktadır.

flashingler nelerdir

Ne malzemeler, metal parlamalarının yapılır?

 • alüminyum;
 • çinko bir üst tabaka ile;
 • bir polimer kaplamaya sahip,
 • esnek bir kenarı ile;

Düz yukarıda belirtilen uzun ömür, yüksek güvenilirlik farklı metal türü şeritler ve böylece onlar sadece harika görünüyor. Onların kurulum basın pul ile birlikte vidaları kullanılarak gerçekleşir. böylelik soğuk kalitesi için bir engel haline farklı türde düzensizlikler pencere pistleri ilgili olarak oluşturulan bir esnek bir kenar veri modelinin yardımıyla.

Ne malzemeler düz şeritler yapılır?

Plastik pencere tirizler maliyeti

Onların fiyat aralığı artan ve performansları gücünü düşünün. Önce onlar kusursuz montaj dikişleri korumak, PVC'den imal esnek düz şeritler vardır. 20 ruble fiyat ve markanın popülerliği, genişliği ve kendinden yapışkanlı tabakanın bulunmasının, \ olmaması da dahil olmak üzere, yapılmış olduğu malzeme kalitesine doğrudan bağlıdır. Esnek şeridinin metrekare başına en yüksek fiyat 100 ruble forma sahiptir. ekonominin özü fiyatına yanı sıra üretilen atığın az miktarda bulunmaktadır. yükleme yapılması, rulodan pencere açma bütün çevresi için tasarlanmış bu şeritler, gerekli hacmi yıkanmıştır.

metrekare başına 50 ruble aralığında sabit çıtaları ile ilgili olarak fiyatı. 3 ile 6 metre arasında bir kerede lata şeritler satılan, ve sırayla, inşaat atık miktarı esnek PVC Çeşidi daha önemli, nispeten düz şeritler olabilir.

Metal flashingler aynı zamanda malzemenin kendi inşaat ve boyutuna bağlı olarak, metrekare başına 40 rublelik bir fiyat var.

Plastik pencere için Flashing'ler olarak tasarım hesaplama ile kurulan çift camlı pencere ile ilgili olarak seçilmelidir. lata, böylece malzemenin pencere göreli olarak almak, yapılmış olduğu malzeme tutum ve tasarım geometri içine renk ve bunların karşılıklı uyum kalitesi.

çıta kendinden yapışkanlı

ÜRÜN - çıta ve açı BAUSET RNG

görüntülemekte olduğunuz ESKİ sürümü yakında güncellenecektir. Sen, tanıdık yapısını kullanabilirsiniz

yeni özelliklerin eklenmesi.

Yardıma teşekkürler ve ayrıca verimli DEVAM bekliyoruz!

 • Perakende Fiyat: (RUB KDV) 2 566,50
 • Toptan fiyat girişten sonra kullanılabilir

 • Fiyat giriş yaptıktan sonra kullanılabilir

 • Perakende Fiyat: (RUB, KDV dahil) 185,51
 • Toptan fiyat girişten sonra kullanılabilir

 • Fiyat giriş yaptıktan sonra kullanılabilir

 • Fiyat giriş yaptıktan sonra kullanılabilir

 • Fiyat giriş yaptıktan sonra kullanılabilir

 • Perakende Fiyat: (RUB KDV) 1 015.10
 • Toptan fiyat girişten sonra kullanılabilir

 • Fiyat giriş yaptıktan sonra kullanılabilir

 • Fiyat giriş yaptıktan sonra kullanılabilir

 • Fiyat giriş yaptıktan sonra kullanılabilir

 • Perakende Fiyat: (RUB KDV) 1 437,63
 • Toptan fiyat girişten sonra kullanılabilir

 • Fiyat giriş yaptıktan sonra kullanılabilir

Kendinden yapışkanlı düz şeritler Bauset rng

* Film parlamalarının kurulum tarihinden itibaren 2 hafta içinde sökülmelidir

Lohmann Şirketi (Almanya) - XIX yüzyılın ortalarında kurulan yapıştırıcıların Dünyanın önde gelen üreticilerinden biri. Lohmann - bu yapışkan eklemlerin, yenilikçi tasarımı, üstün üretim teknolojileri alanında deneyim uzun yıllar var

• Zararlı maddeler yaymaz çevre dostu PVC malzemeden üretilmiş

• Do kimyasallar ve doğal fenomenlerin etkilerine duyarlı değildir (UV, kalıp, yüksek nem)

• Hafif ve çok uygun ambalaj var

• Basitlik ve kullanım kolaylığı

505.Katalog - Yamaç sistemi ve sandviç paneller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 + 3 =