Çocuklar için elleriyle kartonpiyer

çocuklu Kartonpiyer

Muhtemelen her birimiz emek sınıfında kartonpiyer yapılmış el sanatları nasıl yaptığını hatırlar. İlginç ve bizim şaheserleri veliler memnun. Harika ve basit teknikle ilgili hatırlamak ve çocukları ile zaten bunu tekrarlamak için denemek zamanıdır.

çocuklarla kullanışlı faaliyetlerinin tüm türleriyle ilgili daha görebilirsiniz öğrenin "Çocuk yaratıcılık."

Kâğıt hamuru - elyaflı materyalin (kağıt veya mukavva) ve yapıştırıcı (PVA yapıştırıcı, macun, duvar kağıdı yapıştırma maddesi) oluşturulması kütlesinin alınması üzerine bir teknoloji.

kartonpiyer ilginç ve faydalı nedir?

 • Tabii ki, kartonpiyer yapıyor, bebek parmaklarını eğitir ve onların ince motor becerilerini geliştirir.
 • Eserinizi oluşturma, çocuk hayal eder, estetik tat gelişir, şekil ve renk icat eder.
 • kartonpiyer koşturarak, çocuk tutkal içinde bol tamircilik ve zevk birçok alabilirsiniz.
 • kartonpiyer sıradışı ve ilginç hediyelerin mamuller bir aile olabiliriz.
 • Ortak iş gerçekten küçük rukodelnika için çok önemli aile üyeleri, getiriyor.

kartonpiyer yapılmış el sanatları yapma iki ilginç tekniği vardır:

Küçük parçalar halinde kağıt ya da gazete Gözyaşı (Çocuklar onunla mükemmel bir iş yapmak). Daha sonra, nişasta macunu (jöle tutarlılık) yemek duvar kağıdı tutkalı veya PVA tutkal uygun kullanım seyreltin. Hazırlık yapıştırıcı ile bulaşmış ve kağıt parçaları yapıştırılmış. 6-8 katmanları, yapışkan yağlama her katmanı tekrar edin. Dilimler nazikçe hava kabarcıklarını kaldırarak, düzeltin. temel el içinde kalmalıdır ise de tutkal yağlanması, saat 10 ürün kurumaya bırakın. kuruduktan sonra vakıf kaldırmak için gerekirse Ve, o zaman vazelin obmazhte ve üzerinde ilk katman tutkal. Ürün kuruduğunda o boyalı renkler olabilir.

kağıt ve tutkal imal edilmiş ürünleri kalıp için ağırlığını olun. Kağıdın adet soğuk suyla bir kaba koyun. Kağıt erimiş olacaktır verin ve hafifçe sıkın. Elde edilen kütle, bir miksere konur ve toz haline getirilir. Sonra beyaz tutkal bir çay kaşığı ekleyin ve duvar kağıdı macunun bir çay kaşığı. Kitle ellere sopa sona erdirmesi ana kadar iyice karıştırın. Bu, daha sonra en az 6 saat boyunca kurumaya ve renklendirme ne olursa olsun, bu tür malzeme her kalıplanabilir. o buzdolabında olmalıdır tutun, bir çanta içinde paketlenmiş.

dersler için ihtiyacınız olacak:

Ne kartonpiyer yapılabilir?

İki yıl olabilir bir çocukla kartonpiyer Engage. İlk başta, çocuk Oluşturduklarınızı boya olacaktır. Sonra şeritler ve parçalar halinde kağıt gözyaşı ister. Bir zevk - Bir yapıştırıcı içinde tamirci, ve üste parmaklarını yayıldı.

Üç yıl boyunca, denemek ve kendisini el sanatları yapabilirsiniz. Bunun için Fikirler çoktur:

1

buruşmuş kağıt ve tutkal batırılmış gazetenin parlak topu olun. Onun gazete birkaç kez sarın. Kuru ve onun en sevdiği renkler boya.

Daha büyük çocuklar meyvelerin numerik yapmak ilginç olacak ve sebzeler. Sonra dükkanda oynamak ya da bebek beslemek için çok eğlenceli.

bir temel gerçek daire olarak alarak ilginç tabakları alın. Kuru, ceket astar, makasla kenarları ve boyaya hazır mutfak eşyaları Döşeme!

Kartonpiyer içinde bir yılbaşı maskesi yapmak ilginçtir. Tam olarak hiç kimse irade Noel partisinde.

Noel ağacı üzerinde hayvanlar, böcekler ya da küçük oyuncaklar: İkinci yöntem, ne istersen kitlesinden bebek ile kör kullanma. Yeni Yıl için iyi hatıralık küçük snegovichki, yılbaşı ağaçları, yıldız olacak.

Gördüğünüz gibi, kartonpiyer tekniği çok çeşitli ve karmaşık değildir. bebekleri böyle sıradışı el sanatları ile oluşturmaya çalışın.

site "Yaratıcı Anne" Alexander Naroditskaya.

Abone

 • oyalamak
 • dikmek
 • atölyeler
 • kroşe
 • oyuncaklar
 • örme

2012-2017 © Yaratıcı anne. Her hakkı saklıdır

Çocuklar için kendi elleriyle Kartonpiyer oyuncakları

kağıttan yapılmış çeşitli öğeleri ve eşyaların imalatı için benzersiz tekniği - oturma odası ya da çocuk odasını kartonpiyer süslemeleri mümkün kartonpiyer mamuller. Fransız yollarla çeviren "kağıt çiğnenmiş", ama pratikte - bu ya kırışmış veya ıslatılmış kağıt hamuru olduğunu. Sadece kartonpiyer - çalışma ve azim gibi ellerin ince motor becerilerini geliştirmek için bir çocuk öğretmek için iyi bir yol.

çok pahalı - oyuncak deposuna giderek, herkesin çocuklar için yeni bir şey satın olduğunu bilir. anne çocuk bakımı için izinli hala oturuyor ederken, yeni bir yüksek kaliteli oyuncak her ailenin yapamadım göze. Aynı sorunlar kolları ve oyuncaklar düşüp kırmak çekin ve elle Noel süslemeleri çok bok olabilir kartonpiyer tekniğini kullanarak tüm bir çocuk olarak Noel ağacı dekorasyonu ile meydana gelir.

Kartonpiyer maskesi için mükemmel bir malzemedir

yaş 3 yaşından küçük ne kartonpiyer çocukların yararlanılabilir:

 • Volumetrik oyuncaklar;
 • Noel süslemeleri;
 • Yemek takımı seti;
 • Ürün (meyve, sebze, sosis, dondurma) oluşan bir set;
 • Yeni maskeler;
 • Farklı hayvanlar.

Herhangi çocuk gibi oyuncakların Böyle çeşitli bir sürü oyuncak yapmaya hazır elleri ile çok genç anneler. Neyse ki, bu posta kutusu boya ve fırçalar satın almak gerek bile, çok, nişasta veya un macunu pişirmek için zor olmayacaktır ve reklam gazete ve her gün çok sayıda gelmek broşür olarak vaktinde yardımcı malzemeyi temin etmektedir.

ellerinizle kartonpiyer yapılmış oyuncaklar, iki şekilde yapabilirsiniz: bazında ve ıslatılmış yırtılmış kağıt yardımıyla kağıt parçaları yapıştırma.

ıslatılmış kağıt küçük parçalar, daha iyi çalışma olacak

(Desenli olabilir) reklam gazete, havlu PVA tutkal veya macun, boya, fırça, diş veya ince tel: Noel ağacı süsler tasarımı yapmak için en kolay yolu basit keçeleşme bu ihtiyacı için kağıdı batırılmış boncuklar olduğunu. Bir gün suda ıslatılmış olmalıdır küçük parçalar halinde kağıt Breaking ardından suyunu sıkın ve tutkal ekleyin. Küçük bir kaynatın, karışmaya ve soğumaya bırakın. boncuklar şeklinde veya yumurta şeklinde elde kitle oluşmuş oyuncaklar seçin. iş parçası parçaları beyaz peçete yapıştırılmış ve yavaşça parmak veya fırça düzeltin. Bu katmanlar birkaç yapmanız gerekir. Tamamen kuruması ve oyuncak boyaları süslemeleri izin, bir iplik veya tel, laminasyon kadın bağına ön kalıbın kendisinin içine geçirilir. Oyuncak kurudu ve onlar ağaç üzerinde yerleştirilebilir. Böyle takı çocuğu yaralama yok, kırık ve çok hafiftir değildir.

Evde bez veya yün eski parçaları varsa, yılbaşı süsleri kulaklar, bacaklar ve kuyrukları onları yapıştırılması, çeşitli küçük hayvanlar şeklinde yapılabilir. Bu durumda sadece sopa kullanarak ağızlık çizmek gerekir.

Tüm müsait malzemeler kendi elleriyle yapılan oyuncaklar için temel teşkil edebilir. Plastik şişeler, telefonlar üzerinden kutuları, kullanılan yumurta hücresi ve meyve ve plastik kaplar sepetinden hatalı ampul - bunların hepsi kağıt ve çocuklar için oyuncak üretimi lamine temeli olabilir.

Yılbaşı maskesi üzerinde çok daha dayanıklı piyasada yeni yıldan önce satılan ve ince plastikten yapılmış olanlar daha elleriyle bir kartonpiyer kullanarak bir çocuk için yapılır. Sovyet zamanlarda, çocuklar için hayvan Ağızlıklar şeklinde maske bu tekniğin yardımı ile bunu ancak endüstriyel ölçekte için.

elleri ile kartonpiyer mamuller (video)

ince motor becerilerinin gelişimi için ev için oyuncak ve süslemeleri çeşitli üretiminde çocuğu getirebilir. o güç ve enerji çok üzerinde harcanan çünkü kendi elleriyle başladı şeyler, bebek, daha fazla sevgi olacak ve takdir edecektir.

kartonpiyer imal edilmiş ürünleri oluşturma ellerin ince motor becerilerini geliştirir ve sonradan, konuşma geliştirir

Aslında nedeniyle çocukların batırılmış kağıttan oyuncak üretimi için daha uygundur, uzun ve monoton aynı tür iş yapmak ister kalmamasıdır. Her şeyden önce, bu yapıştırıcı daha kalıp love ve ikinci olarak, imalat işleminin önemli ölçüde hızlanır.

Ebeveynler sadece kartonpiyer yapılmış el sanatları hamuru hazırlamak ve doğru yönünü ayarlamak gerekir.

tencere genç hostes yapmaya Usta sınıfı

çeşitli figürler heykel gibi çocuklar için büyük bir zevk olacaktır. Birçok kız çok genç hostesler oyun için posudku ve ürün setini yapmak yardım etmeliyiz, anne oynamak seviyorum. Çocuklar daha az çalışkanlık, bu yüzden nadiren düşkün kartonpiyer, plastik bir şişe ve kağıt yapıştırılan bitten elle yapılan uçak çok seven olmasına rağmen.

gerekmez bebek yemekleri bir dizi imalatı için:

 • Gazete ve broşürler;
 • boya;
 • Keskin bir bıçak;
 • PVA yapıştırıcı veya macun;
 • Küçük boyutlarda mutfak eşyaları;
 • Beyaz peçete;
 • fırçalar;
 • tel;
 • Vazelin.

Estetik nedenlerden dolayı, el sanatları değerinde vernik

En basit - bir tabak. Bu yayma kahve fincan tabağı vazelin ve gazetelerden yırtılmış tabaka yapıştırma parçalarla bu temel katman olmalıdır. katman sayısını unutmamak için, her bir parlak parçası ile başlamalıdır. Kuru 2-3 katmanları bekleyin ve ardından 9-10 katmanlara devam etmek neden olur. Tüm yapı kez kurutulduktan sonra, keskin bir bıçak veya makas tabanından bir plaka kaldırmak için kenarlarda fazla kağıdı ve ince bir bıçak kırpmaya. Bundan başka boş parçaları beyaz peçeteler ve ileri kurutma dış ve iç yüzeyine yapıştırılır. Daha sonra akrilik boyalar plakalı boya ve onun çizimlerini yapabilirsiniz.

kolları (sıvılar uygun geleneksel yığın) olmayan bardak veya kupalar ile tekrar Bu eylemler.

tencere imalatı bir örgü tel yara tencereye sapına eklemek için hazır zamanki şeker kasesinin temeli olarak kullanmak zorunda kalacak. Kaşık, çatal, kepçe da çay ve çorba kaşığı yapılır.

Genel olarak, kartonpiyer tekniğini kullanarak gelecekteki metresi bu süreçte etkin olarak aldı ne en önemlisi insanların herhangi bir sayıda bebek oyun için kendi elleri yemek hizmeti, ile yapılabilir.

Kedi, tavuk, inek ve diğer hayvanlar

kartonpiyer yardımı ile, bebek bütün çiftlik ve tüm sakinleri için kendi ellerini yapabilirsiniz. İnekler, atlar, kediler ve köpekler küçük zagonchik yerleseceginizi. veren hayvanlar ağır kağıt veya köpük için bir esas olarak alınabilir zaman. Tüm düz kağıt ek katmanlar empoze düzeltilebilir kağıt şekillerde ise, gövde ve baş tam şekli, ön kalıbın oluşumunda gerekli değildir.

çocuk oyuncakları ile oynamak için ilginç olacak, oluşturulan onların kendi: ilaveten, bu sevdiği bir oyuncak oluşturabilir

Pençeler küçük hayvanlar tel yapılır. Herhangi bir ön-malzeme de kepçe uzvu olmalıdır bir birinci kağıt hamuru tabakası ve daha sonra hayvanın ayağını veya ayaklarını oluşturulması ve ikinci kütle vücuda alt-tabaka bir tabaka uygulanır. hamur kütlesi yoğun yeterli olduğundan, her kat kuru gerekiyor. tüm katmanların kür sonrasında hayvanın orijinal rengine oyuncakların rengini yaklaşmak için çalışıyorum, boyama hayvanları başlamak gerekir. namlu üzerinde gözler ve ağız çizin ve çeşitli çizgili noktalar vücudunu süslüyor.

belirgin bıyık (kedi, köpek) hayvanlar için sabitleyin bıyık tel veya güçlü iplik yapıştırılmış.

kartonpiyer çalışma hakkında Usta sınıfı (video)

O onun imalatı dahil, ve sevilen veliler ile uzun zaman geçirmiş olsaydı Herhangi kesmek, çocuğu memnun edecek.

kartonpiyer yapılmış oyuncakların imalatı üzerine yüksek lisans dersleri

 • Mantar ayaklar Ekzomin kaymağı
 • Vetoksik parazitler gelen Kapsüller
 • eklemleri geri Kompleks Sustalayf

kartonpiyer tekniği elleriyle oyuncaklar, kumbara yapmak için izin yaratıcılık için büyük bir kapsam açılır. Bunun sayesinde eski gazetelerden, kağıt hayvanlar, bebek, yemeklerin rakamları dışarı çıkarmak.

Nasıl elleriyle kartonpiyer gelen bir kumbara yapmak için?

Eğer geçmesi durumunda, bu eğlenceli kaplan olun:

bir hamur hazırlayın. , Soğuk su bu bardağı almak bir tavaya dökün için buraya 2 saat dökün. L. nişasta, iyice karıştırın. , Karıştırma sık ateş kaynayan sıvı getirmek, sıcaktan kaldırmak için konteyner koyun. Tutkal soğuduğunda, kullanıma hazır hale gelir.

, Küçük parçalar halinde kağıt Tear boş yapıştırın başlar. su ile bir birinci tabaka takın. Kalan 10 katmanları, kağıt hamurunun bir parçasını bulaşması, düzeltmek gerekir.

gece boş bırakın, bu nedenle kuru. Sabah ürün güç verecektir PVA yapıştırıcı kullanılarak tespit edilmelidir beyaz bir kağıt taşlarını obkleyte.

Tamamen kuruması için bir oyuncak verin, sonra ikiye ofisinin bıçağı kesti.

bankalarla bu ayrıntıları çıkarın yerinde kağıt beyaz, bulanık PVA kesilmiş parçaları yapıştırma bunları yeniden bağlayın.

Üst kattaki ofis bıçak delikten hazineye bir sikke istenen notunu düşürmek için böyle bir boyutta bir kesim olun.

Şimdi asal beyaz guaj ürünü dış dolaşmak. Kuruduğunda, istenilen renkte ürünü boya.

Burada kağıt ve gazeteler sikke kutu yapmak için nasıl. Eğer, aynı zamanda depolamak ve önemsiz şeyler çarpmak üzere tasarlanmıştır komik domuz, yapmak nasıl görmek istiyorsanız o zaman ikinci ana sınıfı göz atın.

Yani Domuzu aynı anda bu kadar dokunaklı ve komik. Bunu yapmak için, kullanın:

Balonu şişirin, bağlarız. Gözyaşı küçük parçalar halinde, kağıt ve 1 'lik bir oranda su ile tank içinde yapıştırıcı karışmaya: 1 arasındadır. bu kağıt kütlesinin düşük boncuğuna takılır. Birkaç kat kat kağıt sopa gerekir.

kartonpiyer, oldukça büyük parça yırtılmış bu tuvalet kağıdı için kitle yapın. Eğer PVA eklemek istediğiniz bir kap koyun. Bundan sonra içindekileri karıştırmak için iyi olacaktır. Şimdi, bir sünger ya da lastik eldiven ile ellerinizle, gazeteler üzerinde yapıştırılan topa bu karışımı uygulamak.

iyi kuruduğunda, alt açıklık patlama balonu kaldırmak bir delinme iğne yapmak. çapraz bağlı maskeleme bandı iki şeritlerle yuvası kapatın. kumbara makarasından çizilebilir Ayaklar, folyo ya da streç filmin geri kalan. Bu karton borular 4 parçaya bıçakla kesilmesi gerekmektedir. Eğer isterseniz, tuvalet kâğıdı kol kullanabilirsiniz.

Domuz yavrusu folyo, kürdan parçasından yapmak ve bant yapıştırın. burun oluşturur, onun yapıştırıcı tuvalet kağıdı batırılmış Obkleyte.

Eğer gözlerin heykel gerekecektir olarak bakıldığında, yapıştırıcı ile yerde sabitleyin. Kulaklar kartonpiyer ya da kil yapılabilir

Şimdi de kurudu kartonpiyer için domuz kumbara bırakmak zorunda. Daha sonra iş parçası öğütülmesi sandpaper ve daha sonra bir akrilik dolgu için uygulanması. Biz o kuruduğunda, daha sonra, ürünü hizalamak için nemli bir bez kumbara ile silin bekliyoruz. yüzeyi düz olana kadar birkaç kat sıva uygulayın.

Ofis bıçak sikke yuvası yok. tel ve kartonpiyer öncesinde yapılması gereken kuyruk takın.

Biz ürünü boya başlar. İlk kırmızı kaplı bir süngerle, daha sonra, herhangi bir karanlık boya indirebilmek.

beyaz ve pembe karışımı - Dahası, ondan sonra pembe bir renk vardır. beyaz boya sonraki katman, ama biraz olmalıdır.

Gözleri boyamak kalır ve daha sonra hazır kartonpiyer ait kumbara yaptı.

Nasıl ellerinizle bir kağıt kalıplama için ağırlık yapmak için?

 • ucuz tuvalet kağıdı gri 2 silindiri;

küçük tuvalet kağıdı Yırtılma, bir kabın içine kat ve su ile kaplayın. Tamamen kağıt kapsamalıdır. Gün boyunca ıslanmasına kitle bırakın.

Bitmiş ürün prime ve sonra boyalı olduğunu.

Usta sınıfı: Kendi elleriyle Baba Yaga bir kulübe

Ama hazırlamak ilk çalışır, ancak gerekir:

 • müsait bir boyut ve şekle sahip bir şişe;

PVA yapıştırıcı kullanılarak Obkleyte şişe peçeteler,. Üzerinde Kalem ve cetvel işaretler brevnyshek, kapılar, pencereler yapmak.

alt kısmından başlayarak, bu kartonpiyer şeridi kütlesine yapıştırılmaktadır. günlüklerinin dilimler şeklinde çevreler oluşturan, sadece iki tarafı olun.

yığının yardım kapılarında şeritler yapmak ile, günlükleri, böylece ahşabın dokusunu taşır.

Kapının ilişkin ayrıntılı açıklamaları olun.

Evin gün boyunca kurumaya edelim.

Böyle elemanlar pencere üzerinde ve kapıya üzerinde yapmak ve sonra çatıyı çıkarmak zorundayız.

birinin diğer yandan bir dizi yaptıktan sonra, ancak o zaman bir tane daha katman yapmak, kurumaya bırakın.

Sonra üçüncü satır ve boruyu takip edin.

yığının yardım burada tuğla deseni yapmak ile, daha sonra bu elemanların yuvarlaklığı vermek.

Borunun üst kısmında başka sayı olacaktır. Daha sonra, bir polimerik kil sinek mantarı duvarını süslemeleri.

tam kurutma için evi terk et. O zaman boyamak zorunda.

Baba Yaga Hut hazırdır.

 • basur Proktonol karmaşık yollarla genel bir bakış Oku
 • Guarchibao gerçek değerlendirmeleri - ağırlık 20 kg kaybetmek nasıl

elleri ile kartonpiyer yapılmış Bebekler

Bir Kar Maiden yapmak için, atın:

 • bir yamuk şeklinde boş bir şişe cam;

sarma tel boyunda boş şişesini al.

, Pense parçasıyla kabloyu kesip kartonpiyer bir sap bebek almak için onlara boyun sarın.

lastik yapıştırıcı elastik bandaj Nemlendirme onları boş sarın.

Şimdi beyaz tutkal ile bandaj üst gres, göğüs ve bebek arkasını oluşturmak üzere buraya kartonpiyer ekleyin.

aynı ağırlıkta itibaren onun için kafa yapmak.

Bir dolguyu uygulamak, o zaman kumlu, sonuna kadar, üzerinde çalışılan kurumaya bırakın. Kuruduktan sonra, bir onu da zımpara ile tedavi edilebilir.

eller, PVA yapıştırıcı bir sulu çözeltisi ile pamuk nemlendirmek tele uygulamak yapmak için. Sarma yapışkan elastik bir bandaj ya da bir kumaş şerit nemlendirilmiş. Fırçalar polimer topraktan yapılmıştır. , Düz bir renk kullanılarak bebek Boya gözler, kaşlar, dudaklar uygun tonları işaretleyin.

karton kokoshnik yapılmış bebek kombinezon ve elbise diker. saten kurdele kahverengi reddeden bu tür lüks parlak saçlara olsun. kartonpiyer yapılmış böyle bir bebek üretimi için çok fazla zaman alır, ama malzemeler biraz mal olacak ve lüks sonucu ne bulacaksınız!

Başka bir model ile tanışmak istiyorum, o zaman bu bölümün ikinci çalıştayda bak.

Yani olsun oyuncak bebek üzerinde böyle harika bir at. Bu ikiliye üretimi için gereklidir:

birkaç kat gazete ile Obkleyte top. Böyle bir top yoksa, o zaman bazı gazetelerin rakam bükebilir. o ortasında oldu böylece boş kafası ve telin bir segment koyun. tel kenarlarının aşağı eğmek. Her iki uçlarını birleştiren vb sıvı PVA gazete batırılmış ayrı bacaklar kahraman, yerin üstünde tel kapak, sarın.

kartonpiyer kütlesini empoze ederek Doll istenilen şekil verin.

Biz atı yok. Fotoğraftaki olarak teli bükün folyo ile sarın.

Şimdi kartonpiyer için iş parçasının ağırlığını yayıldı.

de kurur olduğunda, hayvanın bacaklar yapmak amacıyla telin iki adet gömüldü.

ön kalıp nemli kartonpiyer üst kısmı kapatılır. İyi kurumaya atı ver. Şimdi prensin kulaklarını ve burnunu yapmak da dahil, bu da kullanma kartonpiyer için tedarik hacmi hem eklemeniz gerekir. şekil karşılık gelen parçalar keserek bir kağıt at kulaklar üretim. Oshkurit ön kalıp.

, Hayvanın bacaklarında fazla tel Trim yele, kuyruk ve Prens kasları ekleyin. bir taç almak, onun gazete obkleyte, zikzak kenarlı bir karton şerit kesin. Obmazhte kartonpiyer.

derz zımpara kağıdı bebek bitirdikten sonra aşağıdaki gibi görünecektir.

kartonpiyer kullanarak, taç Tutkal. Aynı kütle iki karakter bağlayın.

Platformu'nuz gazeteler üzerinde yapıştırmak istediğiniz köpük bir parça kullanılır.

Tekerlekler, mukavva kesmek şablon sikke olarak alarak. Ayrıca, gazete ve kartonpiyer ile bunları kapatın.

Aynı ağırlık atı takmak için 4 alan kamyonun üstüne koydu.

Sonra Oshkurit preform, onların rengi.

Yeni yıl 2017 için ilginç el sanatları

Onların oluşturulması için ve satın gerekmez bu malzemeler gerekir - tasarruf açıktır. atın:

 • Tuvalet kağıdı, iki kollu;

en az 1, ve manşonun 2 Kartonu katlayın. Burada pamuk pedler, bulaşmış PVA takın bir koni ahşap şiş üzerinde kaymaya olun.

aynı zamanda yanal olarak, rulonun bir tarafında bunların tutkal, ölçeklerde tümsekler dağıtın. Form sıralarında, bir dama tahtası deseni sonraki satır elemanları yerleştirme alt kısmından başlayarak. tutkal Titan kullanın.

Bu yazının başında tuvalet kağıdı kartonpiyer için kilo nasıl okuyacaktır. Sen Kağıt havlu gibi diğer benzer malzemeler kullanabilirsiniz. Bunun için bu ana sınıfı sarı peçeteler alındı, bunların renk önemli değil. Bu tür bir ağırlık gövdesinin ve Şekil kirpi emzik.

Kurutun, ön ayaklarını yapın, hepsini aynı kütleyi kullanarak karnınıza ekleyin. İşte 2017 Yılbaşı için bazı ilginç el sanatları elde edildi. Ancak, kirpiklerimizi iyi kuru hale getirmek istiyoruz, ancak tutamakları ve karnı bej rengiyle kaplayıp kahverengileştirmeliyiz. Hayvan dikenleri ters sırayla boyanır - önce kahverengi bir ton, daha sonra bej veya beyaz kullanın. Sonra kirpi kürkü sanki kar yağmış gibi olacak.

Plastik gözler, kaşlar, ağız, burun yapın, mantar kalıplayın, hayvanın elleri arasına yerleştirin.

istediğiniz Eğer kil veya plastikten üst orta delikten geçirilerek ayakkabı bağları uçlarında yerleştirerek, hayvan için alt tırnağı üretmek için olabilir. Hareket ettiğinizde kirpi sesine ilginç gelmesi için bir çan ekleyebilirsiniz.

Burada yeni yılda harika en ilginç el işleri alacaksınız.

Onları çocuklarla ezberleyin. Çocuklar bunu zor ise, o onlara uygulamak mutluyuz kartonpiyer yapılmış bir pasta, yaratma ilginç bir fikri anlatmak. Çocuğa bebekleri, oyuncakları Yeni Yıl muamelesi yapsın.

Bırakın gazete küçük parçalara ayrılsın veya kesilsin, ayrı bir kutuya koyun. Bir diğerinde macunu dökmeniz gerekiyor. Aşağıdaki gibi hazırlanır: bir tencereye bir bardak su dökün, 2 çay kaşığı ekleyin. un veya nişasta, karıştırın. Ateşi koyun, yoğun bir şekilde karıştırarak hızlı kaynatın. Pastayı soğumaya bırakın, bir kaba dökün.

Bir karton kâğıttan bir kutu yapmak gerekiyor. Diyagrama, yan duvarlarını kesmeye, katlamaya, yapıştırmaya bakın.

Her şey hazır, yeni yıl için el işleri ile el işleri yapmaya başlamanın zamanı geldi, fotoğraf nasıl hazırlandığını gösterecek.

İhtiyacın olan her şey masanın üstünde. Bebeğin hamurdaki topakları hamurda bırakmasına izin verin, sonra kağıtları buraya takın.

Ardından tutkalın iyi kurutulması için zanaatkarını birkaç gün bırakmanız gerekir. Bu yapılmazsa, iş kalıp başlayabilir.

Boya kururken, oyuncakların masalarını süslemek için böyle kek hazırlamanın zamanı geldi.

Ardından gazetelerden 2-3 kat kağıt kalıntıları izleyin, ardından Noel oyuncakları boyalı olmalıdır.

Artık, aynı materyalden papier-mache bebek, Yılbaşı oyuncakları, bir piggy bankı da yapabilirsiniz. Elmayı yapma süreci konusunda kendinizi bilgilendirmenizi öneririz. Hem konukları hem de yerli olanları meyve yenilebilir olmadığını hemen uyarmanız gerektiği kadar gerçekçi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

43 − = 35