değiştirme masası

değiştirme masası

Bebeğin ebeveynlerinin doğumundan sonra mobilya parçaları son derece gerekli ve ona ne dikkat etmelidir ne olacağını düşünmeye başlar. Genç anne genellikle değişen tablo satın almak veya başka herhangi yapmayı denemek isteyip sorgulamaya önce Son zamanlarda, böyle bir masa veya şifonyer gibi gerekli demektir. Bir satın alma işlemi hakkında karar Ve eğer, seçim için daha iyidir? modellerinden hangisi seçilir?

Şu anda ebeveynlerin çoğu çok açıkça bir değiştirme masası olduğunu anlamak ve neden, kesinlikle gerekli, konuşurken değil. Sonuçta, aslında, "doğaçlama araçları" ve ekstra para harcamak olamaz. Biz özel mağazaya açmak veya internette çeşitli makaleleri taramak Ama eğer birçok farklı model sizlere modern pazar sunabilir görebilirsiniz. Daha yakından bakalım.

 • Klasik değiştirme masası. Bu özel tamponlar ile çevrilidir özel donanımlı bebeğin değişen yer, oldukça yüksek ayakları üzerinde ahşap bir tablodur. Buna ek olarak, lavabonun altında küçük bir raf olabilir. Böyle bir durumda, o zaman tablo daha herhangi bir sorun olmadan çocuk bezi, çocuk bezi ve çeşitli hijyen öğeleri koyabilirsiniz bir kabine, kitaplık gibi olur.
 • Tablo-transformatör değiştirilmesi. tablo adı kendisi için konuşur. Çok fonksiyonlu masa, Yükseklik ayarı, sadece değiştiremezsiniz raflar, ama aynı zamanda çok temiz. moduna değişen bir tablo seçilmiş bağlı kaide standı, masa oyunları ve yaratıcı aktiviteler, vb olabilir Doğal olarak, uzun vadeli bir hizmet ve bu tabloların olağanüstü kalitesi için sadece buna değer olmadığına karar böylece çok para ödemek zorunda kalacak.
 • Banyo için tabloyu değiştirme. Normal bir kitaplık gibi çok Görünüşte. plastik ve metal - nem, nem korkan olmayan maddelerden Bu tablolar olmak hemen hemen her zaman, banyoda kullanılmak üzere tasarlanmıştır göz önüne alındığında. Değişen tablolar gibi kompakt ve hafif. büyük ölçüde bebek yüzme işlemini basitleştiren özel dahili tepsiye ile donatılmış Birçok değişen tablolar. Tepsi sizin için ideal yükseklikte yer almaktadır, bu yüzden ona düşük eğilmek zorunda değilsiniz.
 • tablo değişiyor Asma. Bu tablo güvenli seçilen yükseklikte duvara sabitlenmiş ve birini yalnızca ihtiyacınız olduğunda görüntülenir. o çok fazla alan ve kimseyi rahatsız değil olmadan yaslandığı zaman tüm geri kalanı. Biz özel duvar Kundaklama aleti gerekli tüm şeyleri her zaman el altında olduklarını capacious cepleri var ve kenarlarında Bebeğinizin güvenliği için kısıtlayıcı tamponlar bağlanır.
 • şifoniyer değiştirme. Geleneksel şifonyer özel, kapalı tamponlar vardır aksine, kundak için su geçirmez bir yumuşak yatak yerleştirin. Güvenilir ve çok kararlı bir yıldan kostümcü hizmet vermektedir. O oldukça büyük bir boyuta sahip olduğunu bilmenizde yarar var, bu nedenle apartman yerlerin gerekli sayıda yoksa, başka bir şey için tercih vermek. Tabii ki, geniş bir göğüs bu durumda olduğu gibi, kullanımı daha kolay ve hızlıdır, bebek için ve anne için daha fazla alan sağladı. Şarj masaj ve büyüme kalır için daha fazla alan olduğundan bebek, çok geniş olacaktır.
 • Masa tablaları. Kundaklama aleti için oda bir sürü sağlamaya hazır olmayanlar için popüler ve çok pratik bir seçenek. Nedeniyle katı çerçeveye bu kart herhangi bir yerde kullanılabilir: bir tablo, göğüs, çamaşır makinesinin bir yan banyo. kartını sabitlemek için yatağın veya mobilya başka parça eklenebilir hangi özel olukları vardır. Kullandıktan sonra dolaba değiştirme masa panoları temizleyebilir veya duvara asılı.

seçerken nelere bakmak için?

Değişen tablo seçerken, kesinlikle şu noktalara dikkat etmelidir:

 • Doğal malzemeler. değiştirme masası, çünkü bebeğin sağlığı için güvenlidir doğal malzemelerden yapılması gerektiğini de önemli bir gerçeği. Örneğin, lateks, ahşap, vb yatağı su itici ve saflaştırılmasının kolay malzemelerden yapılmalıdır.
 • Kolaylık tablo. Bu tekerlekler ve frenler ile donatılabilir.
 • Kararlılık. Onun sürekli pelenalnik giderilmiştir önemlidir
 • Genişlik. Çocuk çok hızlı büyüyecek çünkü en geniş tabloyu seçmeyi deneyin ve küçük pelenalnike üzerinde yakından olacak
 • raflar, cepler, rafları, vb varlığı Bütün bunlar her Kundaklama aleti değil, ama seçim tablosunda bir avantajdır. Bunlardan sitesinde doğru şeyler zorlanmadan her zaman elde edildi, böylece tüm temel koyabilirsiniz.
 • Nem direnci. Seçilen tablo ahşaptan yapılmış ise, o zaman nasıl nem geçirmez malzeme sormak ve onun garanti süresi budur.

değiştirme masası ne kadar?

tabloları değiştirme bedeli olarak, daha sonra mobilyanın seçimi ile aynı geniş aralıklar çeşitli vardır. En ucuz çözüm, tabii ki, tahta değişen, bu sınırları satın alınabilir olacak 630 için 3500 ruble. fonların Oldukça bütçe tahsisi, kabul ediyorum. Bir banyo için Katlanabilir masa sizi den mal olacak 3600 için 7950 ruble, ama bu model her daire için uygun olmadığını unutmayın. seçenekler geniş, fiyatların da çok çeşitli çekmeceleri Kundaklama. itibaren 3790 kadar 69000 ruble, tüm üretici, boyut, malzeme ve diğer faktörlere bağlıdır. Asma değiştirme masası gibi düşük için satın alınabilir 3299 için 24385 ruble. Yine, tüm üreticisine bağlıdır. Sonuçta, aynı iç tablolar İtalyan daha ucuz mal olacak. Ama burada cebinizde ve gereksinimleri için daha iyi ne karar vermek zorunda.

Biz geniş bir üst ve tamponlar ile tahtadan yapılmış tablosunu değiştirerek kendi satın. Daha sonra basit bir esnek yatak buna ek olarak satın alın. masa beşik yakın kreş durdu ve biz 1 yıl doğumdan itibaren kullandı. Geçenlerde sadece tam anlamıyla bunu sökülmüş ve ailenin sonraki ikmal kadar saklaması için ailesi götürdü. Bir şilte hala banyoda çamaşır makinesi yatan. Sürekli üzerinde ben bebeği silin

Bunun uygundur ne kadar biliyorum çünkü bebeğin doğumdan önce açıkça, bir giyinme tablo satın almak için bir hedef belirledi. Başlangıçtan itibaren, ben küçük ama geniş bir olması gerektiğine karar verdi, bu nedenle kolayca demonte ve yeniden düzenleyebilirsiniz. Sonuç olarak, kocası ile birlikte pişman onun seçimine şimdi genellikle küvetli bir değiştirme masası satın almaya karar verdi. Mükemmel başlangıçta belirlenen tüm şartlara girilir. o su dökmek için kolay olabilir, çünkü çok uygundur Aynı zamanda, anda, her yerde bizimle yerleştirilen ve hâlâ iki ek raflar vardır. Bu arada da yerleştirilen bir bebek bezi değiştirme için gerekli tüm aksesuarları vardır.

arkadaşlar doğuşuna Bize 4 çekmeceli ve katlanabilir raf içeren bir tablo verdi. Geri kullanmak zarar vermez, çünkü üzerinde giysi bebek uzun değiştirin. Oldukça elverişli, bu nedenle tüm temel kaydırıcılar, bodykit gibi şeyler ve hazırdır ve alt çekmecede gece kazık kadar sallandı.

İlk çocuğun gelişiyle önce bir Çekmeceli ile kombine tablo değişiyor satın aldı. Aslında, sadece bir süre çocuk elbisesi depolanması, ve hatta bir masaj kursu için bize faydalıdır. Sonra işler kendi içinde komodik çok küçük bunun için sığmaz düşünüyorum. Basitçe dolabında çok özel raf için daha uzun sürer. masaj ilk ders 3-4 ay vardı ve her şey normaldir ve ikinci çocuk tamamen durdu orada yerleştirilir çünkü 6 ay, daha kötüdür. Hala hepsi süre - bu amaçlarla sen (gerçek ve değişen mat ikisi de) normal bir tabloyu kullanabilirsiniz Yani. çocuk yatağa olabilir giydirin. Şimdi pelenalnik var - İkinci çocuk için özel olarak satın alındı ​​yatak arenada, raf. Her nasılsa daha Kullanmak istemiyorsanız, yana eğik ve daha sık yatağa çocuğu, özellikle ilk defa koydu olarak, gibi. Bu bebeği koymak uygundur, beşik gibi bir şey döner. Değil en gerekli evde şey, tabii ki, ama kötü değil ve çok, çok yararlı olabilir.

Ben hiç var ve hiçbir değiştirme masası yoktur, bunun para israfı olduğunu düşünüyorum. Veshchichki çocuk gardırop bir rafta yalan. Bazı en gerekli kozmetik - aynı yerde ve kozmetik geri kalanı (benim durumumda, her yerde var). Pampers - Büyük bir paket - şeye yaslanmış duran. yatağında bebeği kundaklanmış. Masaj çamaşır makinesinin ve daha sonra yatak üzerinde gerçekleştirilir. Yine bu pelenalnikov ile çocuklar düşmek nerede hakkında çok şey duydum.

1

alt değiştirme masasına arayışı içinde, ya da bizimle, seçiminde payını deneyiminiz varsa! Düşüncelerinizi bilmek çok önemlidir!

Yayınlanan 17 Eylül 2012 Filed under: Çocuk, Aile

Çocuk tabloları değiştirmesini düşmek? Yani orada sahipsiz bırakmak yok! bunu tek bir yerde yaparsanız O ve yatak, düşebilir. Ve makine yıkama ile. Sana, banyo dışarı çıkmak sanmıyorum çocuk orada iken "yalan ve kurur." Genel olarak, ben ve göğüs pelenalnik ve gemi. Mutlu - korku! değil bezi içinde I're ve doğumdan itibaren bebek bezleri böylece bir şey varsa, ben nasıl baş olur bilmiyorum tuttu. Özellikle yeni doğan ile onlar 25 kez yazmak için günde olduğunda. şifoniyer üzerinde temiz bir bez ve gazlı bez bebek bezi hazırlanıyordu. Tüm kirli bezi banyo ve banyo orada onunla yatmak ben tahtaya açılmamış - - temiz bir kuru pelenalnike üzerinde Ve yatağa boş bir tahta yatıyordu ve kraliçem uyanmak nasıl saatlik H. bekledi. uykuya dalmak - Ben kirli çamaşır değilim ve pelenalnike yeni bir parti genellikle pişirin. Genel olarak, bir tane yapmak mümkün, ama biraz daha zamana ihtiyacı olacaktır. Ve yüzden bir tane satın almış olanlardan, ikincisi bize verdi. Kendimi 2 şeylerden sanırdım satın çoğaltmak. Ama ortaya çıktı - çok serin! ))))

Fikir bütün bu cihazlar gerçekten sadece ilk yıl içinde gerekli olmasıdır. Benim 10 ay, zaten şifonyer, belki yapılmış pansuman satmak istiyorum - ve şeylerin kızları için raflar var sahiptir. Bir tahta bırakacaktır - bu hiç gerçekleşmediği (Resmi ben sevmiyorum, ama genel olarak düz ve at nalı şeklinde bir kenar 3 cm yüksekliğinde olan).

Yine de, ben herkese tavsiye - hatta tahtası, çekmeceli hatta göğüs olsa .... rip çok kolay - Genel, hiçbir şeye sürece değil geri eğmek! Bir bebekle geri - gerçek dışıdır. Sadece o kadar kendinden irade vardı ve giymek taraftan düzenli olarak yok.

P.S.:. Elimizdeki tahta 800 ruble olduğunu. yatağa yerleştirilir, yer almaz. duvarda yok delikleri. beşik kurulan bu yazılım müdahale etmeyen D. En kısa sürede Ayaklarınızı almak ve tekme gibi - temizlemeye başlayın. Ama bu noktada ve sandalyeye onları daha az sıklıkta ve tahta ağır değildir.

Masayı değişen nokta görmüyorum. para ve dağınıklığı oda israfı. Eğer ekstra para varsa Elbette, her şeyi satın alabilirsiniz.

Göğüs Carlo da 11 darbeler çok benzer M12, fakat hiçbir dresser pelenalnika ve Mobilya Fabrikası "Olymp-mobilya" satın aldı. Mobilya iki hafta keskin kokusunu kokuyor, korku bebekler için tavsiye edilmez.

öne doğru eğilir, bu yüzden duvara sabitlenmiş olması gerekir - aynı anda tüm kutuları açmak durumunda.

Duvarda preslenmiş biraz daha güçlü parmak oluştururken güzel Mobilya, ama titrek, - plastisine bir göçük oldu. * Ucuz, neşeli *

BabyDesk evrensel - bütün aile için!

"Ben bile konuyu incelemek için, ilgilenen duvar değişen tablo, görmek internette, üç çocuklu bir küçük daire olarak schetu.Sovershenno şans her metre değişen masa gerek olmadığını şüphe Uzun bir süre. Bu çok güvenli bir şekilde seçilmiş bir yükseklikte duvara bağlı bir tablo alanı kaplayan, sadece gerekli olduğu zaman gösterdiği ortaya çıktı. Üstelik o 1'e 4, o pelenalnik masa oyunları ve yaratıcılık, bu manyetik -markernaya tahtası ve şövale olduğunu. Bu analogları yerine getirilmediği, seçiminiz "tatmin

Toplam çevrimiçi 2168 makaleler.

durursanda Son olarak, uzun zamandır beklenen gün geldi.

Hamilelik sırasında görünüm ve kadınların tadı ibaret değildir.

Doğru ağız bakımı önemini ne olduğunu.

Her ebeveyn kuvvetle bu da onun çocuğunu tam inanmaktadır.

Kim televizyon dünyasına istemez? Muhtemelen herkes.

tabloları değiştirme: 5 popüler modelleri doğmuş bebekler için

Eğer zaman ve ebeveynlerin enerji tasarrufu değişen ev bebek tablosunda zaman. Onun kullanımında Kundaklama aleti işlevsellik ve rahatlığı abartma zordur. Annem çocuğun sayısız yamaçların sırt ve manipülasyon ile sorun olmaz. İhtiyacınız olan her şey her zaman el ve gözetimi altında çocuk. modelleri ve 5 adet konforlu değişen tablolar genel bakış yeni doğmuş için konuyu seçmemizin velilere yardımcı olacaktır.

Formlar tabloları değiştirme: tablolardan farklı türde olumlu ve olumsuz yanlarını tablosunu değiştirmek için

mağazalarında sizi Kundaklama aleti 2 çeşit bulabilirsiniz: mobil ve sabit.

K Mobil değiştirme masası şunlardır:

mobil konstrüksiyonlar Küçük daireler için iyi , hangi genel mobilya için ekstra boşluk yoktur. Onlar katlanıp kolaylıkla ve geziler ziyaret edebilir veya onlarla ülkeye yapabilirsiniz: Bu tablolar yürüyüş çağrılabilir.

Ayaklı model - en uygun Kundaklama aleti. Hücre yapıları aksine, bu tür modeller ev dekor parçasıdır. Bunlar, fonksiyonel çocuklar için güvenli ve manipülasyon için kolaydır. Pelenalnik omurga anne aşırı yüklemeden, bebek bakımı daha kolay hale getirir yetişkin yüksekliğine göre seçilmiş. Kundak her türlü taşımaya uygundur.

Fonksiyonellik ve hareketlilik.

Kolayca katlanmış ve yer yer nakletti.

Ziyaret veya ülkeye bir sorti yapmak için gitmek varsa yanınızda götürebilirsiniz.

hijyen ürünleri için yeterli alan yok.

düzgün olmayan yüzeyler üzerinde Kararsızlık katlanabilir bacaklar.

Bu kullanışlı alanı almaz.

anne için rahat yükseklikte sabittir.

kişisel hijyen bebek için küçük bir raf ile donatılmıştır.

Bazı modellerde, çocuk bezi için sahipleri sağlar.

Gerekli tüm bakım öğeleri içermeyen Çok küçük raflar.

Kullanışlı, mobil versiyonu pelenalnika.

tahta bir masa, kanepe üzerinde kullanılabilir, ya da beşik bebeğe bunu düzeltmek için.

Küçük daireler için mükemmeldir.

Sınırlı işlevsellik: Çocuğun bakım öğeleri, hijyen ve giyim için hiçbir uyarlamalar.

Mat doktora ve gezilerine kampanyaları ile, parti içinde vazgeçilmezdir.

Bu kompakt kat kolay ve silinir.

çocuk bezi koltuk başlıkları, tampon, kapak ve cepleri olan modelleri vardır.

sık yıkamaya gerek Kundaklama aleti ömrünü kısaltır.

çocuk gözetimsiz mat üzerinde bırakılmamalıdır.

Su tedaviden sonra banyoda kadar Giyinme anne ve bebek için uygundur.

Çocuk sıcaklığı keskin bir düşüş yaşamaya zorunda değildir.

pratik Kundaklama aleti tepsisi ile: Çocuğun minyatür küvetler hızla büyür.

dengesiz bacaklara Dayanıklı, genellikle daire etrafında hareket için tekerlekler ile donatılmış.

çocuk aksesuar çeşitli Çok yer: giyim ve oyuncaklara kişisel bakım ürünlerinden.

yeterli alan odalar için uygundur.

Çok yönlülük, kullanım kolaylığı.

Yaşları çocuk çıkarılabilir Kundaklama aleti büyüdükçe bir daha raf oluşturarak, geliştirir.

Daha sonra, çekmece göğüs giysi saklamak için sıradan mobilya vermektedir.

Bu model çok yer alır ve sadece yeni doğan için ayrı bir oda ile büyük daireler için geçerlidir.

5 en rahat değişen tablolar - Popüler modelleri ve üreticilerin

tablo değiştirme - pratik hediye yeni ailesi bebeğinizin doğumunu. Ayrıca, yeni bir bebek için sevdiklerinize hediye yapmak planlıyorsanız, o zaman incelememizi yardımcı olacak 5 popüler modelleri olumlu ve olumsuz yanlarını sıralamak.

Ne elverişli tablo değişiyor ve o hiç gerekli değilken - seçme ve satın alma ile ilgili anneler ipuçları

Değişen tablolar üreticileri çocuk bakımı için genç anne kolaylaştırmak için her şeyi yapmaya çalıştık. Ne seçeneği yapmak için ebeveynlerin tercihlerine, onlar ödemek istediğiniz fiyat ve dairenin büyüklüğüne bağlıdır. Ama bu tür ilk bilet satın alır olanlara sunulan ürünlerin çeşitli bir aralıkta anlamak zordur. seçimi ile yanlış olması değil, gelecekteki alımlar için gereksinimleri bir dizi işaret deneyimli annelerin tavsiyeleri dinlememiş.

Bir değiştirme masası seçerken nelere bakmak için?

 • tablo yüksekliği. Çok önemli bir parametredir. Itibaren genç bir anne ve onun konfor omurganın sağlığı bağlıdır. uluyan büyüme altında bir tablo seçin.
 • Hareketli tablolar. nedeniyle onlar da daire etrafında taşımak kolay olmasından daha uygun tekerleklerde Trolley her pozisyonda tekerlekler Güvenli özel araç üzerinde kilitler.
 • Bebeğin sağlığı . doğal malzemelerin bir model, iyi ahşap seçin.
 • Geleceğin özen gösterin. Evinizde alanı koymazsanız, o değişen şifonyer satın almak daha iyidir. Fonksiyonel, geniş ve o beşikte çıkarsa sonra uzun yıllar Çocuğunu vermektedir.

Bazı anneler Kundaklama aleti üzerinde çocuklar mutlu gizlenmiş. Ama diğer anneler rahatsız kılık çocuk pelenalnikom eğildi. Genellikle normal yetişkin yatak tercih. ebeveynlerin belli bir yüzdesi genişliğinde, yumuşak bir yüzeye oturan yürütmek için halefine tüm manipülasyonlar tercih ederim. Ve bazı avantajları vardır. Rahat ayakta daha oturuyor. doğum çok çevik olur ve vortkim, en kısa sürede dönüp olarak masadan düştükten sonra çocuğun birkaç ay olduğunu hiçbir korku yoktur.

Eğer bir değiştirme masası satın almaya karar verirseniz, biz makaledeki bilgiler Bebeğiniz için en iyi seçeneği seçmenize yardımcı olacağını umuyoruz.

Yorum ekleyin Cevabı iptal

Sağlığınız belirli koşullara uymak ve doktora teşkil etmez.

© 2014-2016 site malzemeleri uluslararası telif hakları ve bağlantılı haklar korunmaktadır.

Kullanmak ve siteye malzeme, aktif ve endeksli bağlantıları yeniden yazdırın Eğer zorunludur!

Ne iyi bir değişen tablo seçmek için

herhangi çalışma masası, çalışma veya yemek pişirme, her zaman kullanışlı kullandığınızda Üzerinde çalışma alanı çok.

Dikkate değer, eğer çocuğunuz için tablo değişen çok yeterince büyük ve geniş olacaktır. Bu, her saygı iyidir: yeni doğmuş bir sabah tuvalet taşımak ve onun çocuk bezi değiştirmek için elverişli anne ve yaşlı yürümeye başlayan çocuk için masaj ve jimnastik uygulamaya yeterli alan yoktur. Büyük bir masada çocukların hijyen ile tüm kavanozları-sklyanochki nereye koyacağını, bu yüzden her zaman el altında. Kolayca giysiler ve çocuk bezleri bir değişiklik ve güvenilir bir küçük olarak yüksek güvenlik uygun olabilir.

O kararlı ve dayanıklı, aynı zamanda yeterince yüksek değilse sadece olması çok önemlidir. Vücuttaki kalsiyumun seviyesini azaltabilir, pelvis kemikleri arasındaki kıkırdak ve bağ yumuşatmak için doğumdan önce, "gururlu duruş hamile" olduğu söylenir - Kadınlarda hamilelik sırasında yerçekimin yer değiştirme vücudun merkezine duruş değiştirir. Bu nedenle, kanepe veya koltuk üzerinde rahatsız bir pozisyon bent, bebek bakım pek çok anne, birkaç hafta ben sürekli yamaç tarafından alt sırt ağrısından şikayet başlamış ve bir masöz tavsiye etmek istedi. Ancak genç anne "masası" kullanmak daha uygun ise, çocuğunuzla tüm işlemler bu zevkle, stres ve acele etmeden yapılacaktır anlamına gelir. gerçekliğe kelimesini sloganı Believe "Yeter anne - mutlu bebek".

Pek çok ebeveyn dairede daha konfor istasyonu çıkışları ise: Gerekirse genellikle çamaşır makinesi üzerinde, banyoda, bebek yatağın yanında yatak odası ve bazı anneler de pelenalnik ve sıcak mutfak düzenlerler.

Evin büyük bir değişim tablosu için hiçbir yerdi?

Sorun, kullanmak ve katlama bir standı ve bir bebek banyosu olarak iki katına birçoğu tabloları, değişen olabilir. Bebeğinizin doğumundan sonraki ilk aylarda bir karyolada tahtası değişen dışarı ve yardımcı olabilir. Sadece tahta çıkıntıları karyolalarını kapalı slayt izin vermez bir alt kısıtlamaları eklemek unutmayın. tablo değişiyor hatta katlanır kapak duvar yoktur. Buna ek olarak, depo değişen bir tablo olarak kullanılan bir menteşeli kapağı da dahil olmak üzere çekmece geniş bir yelpazede, geniş bir yelpazede yer alır. Bu üreticilerin bazıları ileriye doğru devrilmesini önlemek için göğüs duvarının arka duvarını takılarak tavsiye zaman bir yetişkin açık masanın kenarına çok fazla güven.

yazma, oturma odasında ya da mutfakta duruyor: Biri Ebeveynler pelenalnika gibi herhangi ev masası uyarlar. Örneğin, ben masa trafosu kullanmak veya masa kitabında, denir olarak rahattı.

anneler-gezgin için depolar sunmak ve her yerde genişletilebilir su geçirmez kozmetik kundak çöp büyüklüğüne, katlama. Ama, genel olarak, ve her zamanki tek kullanımlık bebek bezi mükemmel bebeğiyle birlikte kliniğe ziyaret edebilir ya da gezi gezisi sırasında bir yürüyüş pelenalnika rolü oynamak yapabiliyor.

tablo değiştirme - Ana çalışma anneler dilimini, yüzden gün ışığı bol olduğu çok önemlidir. Neden? Her gün bebeğinizle birlikte sandalyenin tüm kırışıklıklar, sivilce, deri rengi ve durumuna bakmak çok dikkatli olacaktır. Ek akşam ışığında dert unutmayın. Tablonun üzerinde en basit lamba-mandalı asmak veya gerektiği noktada ışık doğrudan yanındaki bir zemin lamba yerleştirebilirsiniz. tablo değişen ışıklı zaman tavan dahil olmak üzere herhangi parlak ışık lambaları, bebek rahatsız etmedi ve gözlerinin içine doğrudan alamadım emin olun.

Güvenlik için bir an için değiştirme masası, beşik ve annem tarafından çocuk kıyafetleri güvenli ve durdu gözetimsiz her yaştan çocuğu bırakmadı önemlidir. Evet, tabii ki, çocuk bile sürünerek değil, bebekler gibi köklü bir ve kaotik koordinasyonsuz hareketleri, onların doğru "koyar", masa yüzeyinde "cool" ve bir belli olmaz, özellikle kolları yapmak bazen değiştirirken, kazara hareket edebilir ağzına kadar. Bu tehlikeli! Hatta en özenli annelerin bebekleri bazen düşer. Çok dikkatli ve tedbirli olun. '

Her durumda, alt değiştirme masasında hatta çok büyük bir aile yatağa gözetimsiz bebeğinizi bırakmayın! Eğer ka-kuyu bir şeyi alıp veya telefona çalıştırmak gerekiyorsa, beşik bebek koymak veya onunla birlikte gidin!

Yani, bir tablo seçti ve güvenliği hakkında konuştuk. Nasıl sonraki pelenalnik donatmak için? Sıradan bir tablo olarak bu kullanıyorsanız, önce bunu yumuşak muşamba şilte veya yatak kumaşı koymak gerekir: Bir katlanmış birkaç kez bir havlu, battaniye veya pazen bebek battaniyesi. Böyle doğaçlama çöp su geçirmez bebek bezi ile korunan ve doğal kumaş üzerinde yalan sıcak ve rahat bebeğe zaten büyük pazen bezin üstüne yattı edilebilir. Eğer bebek bezi çocuklar genellikle yazdım ve kakao değiştirmek, böylece sigorta ve rahipler altında tek kullanımlık kağıt bebek bezi küçük bir çocuğun bölgeyi koyarsanız. Çok kullanışlı ve pratiktir. Fakat böylesi bir bebek bezi inanılmaz hızlı kirli olduğunu biliyoruz, bu yüzden büyük bir atık moloz önlemek için, onların çok küçük boyutu kazandırır. Bazı ebeveynler hala büyük çocuk bezi satın almak ve küçük kareler ve hatta üçgenler halinde kesin. akciğerlere zararlıdır ve insan gözü kağıt tozu küçük yeterli uyku, keserken şiddetle çünkü bezin, bunu önermiyoruz. Hala geniş bir boyutta tek kullanımlık bebek bezlerini aldıysanız, kirlilik derecesi nazikçe kat origami sanki onları senin-burkulma haddeleme, ama çok eşek çocuk tarafından her zaman sadece boş tarafı ile uyduğunu.

İlk birkaç ay ben boyun için özel bir oyuk var olduğu üzerinde bebeğin başı anatomik yastık değiştirme masasında içine anneler öneriyoruz. Bu yastık, öncelikle tarafına ve arkasından kafasının olağan dönme gelişimini ve yüzünden çocuğun tüm vücut asimetrik olmasını engellemek için "duruşlar kılıç ustası." Yani, kas tonu bebeğin düzeltilmesi üzerinde yoğun çalışma ile tedavi masaj kursları takip etmek gerekmez. İkincisi, böyle bir minder bebek hala değil yalan masanın üzerinde dönerek ve bu nedenle, nadiren panik ve gözyaşları sonra mümkün Moro refleksi oluşur. bebek sakin sonra, güvenli ve sizin için uygun olan ve bebeği değişen zamanı azaltır. Çocuk eşek işlemek için bacaklarını zorbalık zaman bir çocuk bezini değiştirirken Üçüncüsü, yastık yüksekliği yetersizliği riskini azaltır. kırıntı kez daha srygnul Değilse, tehlike aspirasyon riski daha az demektir ve bunun yanı sıra, bu kulakların arkasında, boyun kıvrımları, küçük yüzünü giysi ıslak vücut ve bir ceket değiştirebilir ve silmek için bir kez daha gerekli değildir: Ve biz zaten biliyoruz. Tekrarlanan derin temizleme ve giyinme sonra - çocuk için stresli değil, aynı zamanda anne yıkama ve giysi ütüleme Malyshkova kirli harcanan ekstra zaman ibaret değildir.

İşte hokus pokus var - bakım açısından basit ped ve birçok avantaj ve terapötik masaj sırasında tasarruf bile!

alt değiştirme masasında Bebek sık sık çıplak, nedenle sıkı hijyen gözlemlemek için gereklidir. Tüm kirli çocuk bezleri, kirlenmiş pamuk pedler ve peçeteler hemen masanın altına ya da sadece bir çöp torbası içinde çöp durumda atmak gerekir. Çok ebeveynler ve kompakt olabilir özel atık ısı sürücüler, övgü ve hermetik kirli bezi toplamak. Bu sürücüler kokuları ve geçmemiş bakteriyel büyümeyi inhibe eder. Eğer sağ elini ise ergonomik değişen tablonun sağ tarafında urn koydu.

siteden materyallerin basım kesinlikle yasaktır!

Bu sitedeki bilgiler sadece eğitim amaçlı sağlanmıştır ve tıbbi tavsiye ve tedavi olarak tasarlanmamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

25 − = 21