depolama su ısıtıcı bağlanması

Nasıl kendi elleriyle su temini ve güç kaynağına su ısıtıcısı (kazanı) bağlamak için

daire veya özel bir evde ısıtıcının doğru şekilde yüklenmesi - sürekli sıcak su sağlamak için evrensel bir çözümdür. Açma periyodik olarak sıcak su (sezonluk kıvırma borular, önleme, tanı, onarım vs.) temin meydana kişi apartmanlar için de geçerlidir Koşulları.

Yani, seçim, yapılan uzay fiyatlarının şofben "ustalar" yükleyip Kombinin kendiniz yüklemek için karar hakkında tüm önerileri işaretlemek edilir. Orada bağlantılı olarak doğaüstü hiçbir şey yoktur, ancak bazı araçları ve dikkat alacaktır.

ellerinizle su ısıtıcı takma

Yüklemeden önce, ısıtma aygıtının kurulu olup, burada dayanma duvarı yeteneğini belirlemek için tavsiye edilir. Bunu Standı? Yine de, kilo oldukça büyük olacak. duvar gücü hakkında şüphe olursa, destekleyici bir platform ya da cihazın altında, ek parantez oluşturmak mümkündür.

Yana sıcaklık, bu durumda kullanım noktasına olan mesafe olması gerekmez anında ayarlamak, biz düşünmüyoruz - bu uygundur kazanı ayarlayın.

Geri kalanı için, tüm ani su ısıtıcısı olduğu gibi, aynı: dübel sürmek için, bir delik ve ısıtıcı sıkın.

su ve elektrik Kurulum ve su ısıtıcı bağlantı

bir su hattına su ısıtıcı bağlanması - devre

su ısıtıcı takma daha kapsamlı bir yaklaşım gerektirir. Ayrıca, bu boyunca cihazdan sıcak su kullanımına izin verir.

Şema Şofbeniniz

Su ısıtıcı cihazların kontrolü şeması su tipik bir su ısıtıcı bağlantı (kümülatif) göstermektedir.

belirtme "Sıcak su" ve "soğuk su" - Bu "kolonlar" - iki borunun daire girişinde geçerek ve (sıcak ve soğuk) su temini.

1-2 - musluklar. Bunlar üst üste veya tankta açık su sirkülasyonu ve arka silindirden dışarı. Cihaz çalıştığında musluklar açık, kullanılmaz - o zaman, tabii ki, kapattı.

1

3-4 - daire musluklar açılarak. Onlar daireye su kaynağını kapatmak için gereklidir.

5 - önemli unsurlardan biri - emniyet valfi. ısınma elektrikli su ısıtıcı elemanı karşı koruma için gerekli (kapalı soğuk su ısıtıcı tankı durumunda susuz bırakıldı ve Tans yakmak değildir).

iyi bir su ısıtıcısının paketi bir koruma aletini içerir. ekipmanı kontrol ederken dikkatli olun!

6 - Tahliye vanası - depolama tankı, su ısıtıcı boşaltmak için tasarlanmış valf. Açıkça görülen nedenlerle, bu tür bir valf suyu ısıtma tesisi aleti ile sağlanmalıdır: çıkarmadan önce (eğer gerekli ise) bu sağlayacak ısıtıcı rezervuardan tüm suyu boşaltmak için. Aslında, su geçirmezlik bağlı olarak, tank suyunun 100-150 litre konumlandırılabilir ....

Su ısıtıcı vanaları (açma ve kapama) kullanma

Musluklar rakamlar düzeni üzerinde belirtilen "1" ve "2" Biz ısıtıcı kullanılmadığında anda su kapatmak gerekir. Örneğin, eğer biz ikinci kaldırmak gerekir.

Musluklar rakamlar düzeni üzerinde belirtilen "3" ve "4" Elimizdeki su çeşitli nedenlerle, bazen çakışmasına çünkü kalkanlar sonra yer merkezi su temini, bağlı her dairede mevcuttur.

vanasına dikkat "4" - Düz ve işletme sırasında yükseltici arasında sıcak su dolaşımı binmektedir. Valf bloke değilse, bizim su ısıtıcıdan gelen sıcak su girişinin tüm sakinleri ile kullanılabilir - su yükseltici içine geçer.

Ana kural kullanılmasıdır - Sıcak su, kentsel kazanı temin edilir ise, bir su ısıtıcı kapalı modunda - "1" ve "2" vana kapalı ve "3" ve "4", sırasıyla görebilir edilir. - yakın kazan önleme ve sıcak su kesilir içinde "yükselir" varsa, cihaz 220, açık valfler "1" ve "2" ve vana "4" ağ bağlar.

Bağlantı şeması su ısıtıcı tankı açmak

Özel evlerde, evler veya hiçbir merkezi su (veya başka nedenlerle) bulunmaktadır ülkede genellikle çatıda bulunan su depolama tankları için kullanılmaktadır. Bu su ısıtıcı kullanımı için bir sınırlama değildir. kabına alet sadece mesafe en az 2 m olmalıdır, ve suda 6 bar üzerindeki basınç, o zaman basıncı azaltmak için (bir kazanın önce girişi) redüktör yüklemek için gerekli ise.

kazanı veya pompa istasyonu, farklı bir devre bağlantısı üst noktasına olan uzaklığa bağlı olarak kullanılır.

Kablolama eğer su ısıtıcı ve su tankı az 2 metre arasındaki yükseklik

2 m altındaki saklama silindiri Kablolama

Kablolama eğer kazan ve fazla 2 metre su için depolama tankı arasındaki yükseklik

Kablo su ısıtıcı 2'den daha büyük m

Sıcak ve soğuk su için bağlantı Şema yükleme silindiri yükselticiler

Sıcak ve soğuk su için bağlantı Şema yükleme silindiri yükselticiler

Nasıl su ısıtıcı elektrik depolama yüklemek için - Video

güç kaynağına ısıtıcıyı bağlayın

su ısıtıcısı için bir ağ 220V bağlantısı ve zorunlu zemin gerektirdiğinden, daha sonra en iyi seçenek bir çamaşır makinesi için olan bir duvar prizine bağlamak için - tamponundan (tabii ki, şu koşulla ki, ayrı bir hat üzerinde yapılan kurallar yerine getirilmesi ile soket).

daire böyle çıkış ise, o zaman kablolama döşeme nitelikli yardım için bir elektrikçi çağırın en iyisidir. çeşitli nedenleri vardır.

 • Montaj elektrikli cihazın darbe ya da başarısızlık tehdit sırasında İlk olarak, bir kablo çalışma dışı tanımlanan anlarda durumunda, belirli bir bilgi ve beceri gerektirir.
 • İkinci olarak, kalitesiz iş için sormak kiminle olacak. Tabii ki, yüklenici ile sözleşme imzaladı varsa.
 • Son olarak, teslim etmek hangi makinelerin seçmek ne tel ile ilgili sorunlar olacaktır.

Belki de Daire boyunca kablolama denetim yapmak üzere teşvik edecektir.

Yani sonuç olarak, ben hoş bir su prosedürlerini diliyorum.

Yorumlar (0)

Kendi elleriyle bir ev inşa Bilgi projesi. Malzemelerin Tam veya kısmi kopyalama yöneticisine anlaşmada mümkündür

Kurulum ve ülkedeki su ısıtıcı teknolojisinin bağlantı

Su ısıtma için Ev aleti daire, kır evinde ya da özel bir yazlık yüklenir. Seçme ve şofben montajı bölgede yaşayan insan sayısına bağlıdır.

Tek başına kurulum ve basit sürecini edelim ama tecrübesi olmadan zor kurulum kalitesini gerçekleştirmek için. Nedenle, talimatları okumak tavsiye ve öneriler okumak daha iyidir.

Su ısıtıcı bağlama ile ilgili Genelleştirilmiş çalışma planı

 1. büyüklük ve konum için en uygun yer seçin. Su ısıtıcısı için bir marj ile uçağın tüm ölçmek gereklidir.
 2. Su alma musluğu tam miktarını öğrenmek için. Bu banyo, lavabo, duş başlıkları ve daha fazlası anlamına gelir. iktidar puan sayısı bağlantı işleminin karmaşıklığına bağlıdır.
 3. Veri kablolama. Daha iyi kablo, maksimum yükün bölümünü da bilinir. Evde elektrik ihmal kazalara yol açabilir gerçeği. Şüpheye için danışma elektrikçi davet ve ısıtıcının ilan kapasitesini bağlamak mümkündür şofben bağlamak için tam olarak öğrenmek. uzman stres zayıf olduğunu söyler ise, tek tek yeni kabloyu "atmak" için gereklidir.
 4. Besleme sıvı kalitesi. boyler depoları giren Su ideal olarak filtrelenmesi gereken. Su kalitesi düşük ise, sistem filtreleri ısıtıcının çalışma yüzeyleri korumak için ilkel elemanları yüklemek için daha iyidir.
 5. Benzer şekilde, ısıtıcı tür daha ne olduğunu kendiniz bulmak: Bir finanse sistemi veya çalışan. Dahası, büyüklüğü ve üretici de bir rol oynayacaktır.
 6. Sen sadece modeller arasında, cihazın türü de tercih yansıtmaya neden olan seçim yapmak zorunda. Bu duvar, döşeme, dikey ya da yatay arasında tespit edilmesi gerekmektedir.
 7. mümkün olduğunca Cihaz yüzeyine sıkıca sabitlenmelidir. Doğru sen dokunduğumda hareket etmeyecektir ve kesinlikle emniyet yasaktır farklı yönlerde hareket halinde.
 8. bir su ısıtma sistemi tamamen sızdırmaz olmalıdır.
 9. Liner düşük kaliteli hortumlarını kullanmayı tavsiye edilmez. çelik, bakır, plastik veya metal ve plastik - bu elemanlar için en uygun malzeme.
 10. İlk başlatma ve başka kullanım sıvı su borusuna veya yükseltici varlığında katı olan.

elektrikli depolama ısıtıcı nasıl ayarlanır

olanlar için kim kendi tavsiyesi üzerine bu işler karar verdik! Herhangi sorunlu durumlarda altında yatay konumda, ve tersi de dik üniteyi yüklemeyin!

Su ısıtıcı bağlanması aşağıdaki gibi gerçekleştirmek için daha kolay ve daha doğru:

 1. kurulum yerinde ön değerlendirmesi.
 2. Küçük bir alana sahip oda, bir kural olarak, aletleri için fazla yer yok. apartmanda su ısıtıcı bağlanma, bu durumda, gizli bölmelerde veya sıhhi dolaplarında gerçekleştirilir.
 3. en fazla 200 litre hacme sahip aletler türünü menteşeli edilebilir. Kesin kat, yüksek hacimli, aksi kaçınılmaz kırılmasına birimleri monte edilir.
 4. 50 ila 100 litre arasında su ısıtıcısı dayanma duvarı sabitlemek için en iyisidir. Sabitleme, bir ankraj cıvatasına kullanın. tam da olmaz çünkü gerekli Bu tür bağlar daha da satın almak. imkansız her halükarda pahalı cihazlarda kaydedin. ısıtıcı, her yıl, prosesin daha güvenli bir şekilde çalışması için daha fazla sabit ayraçlar. Çoğaltıcı tipi desenler 100 veya daha fazla litre en az 4 kol olması gerekir.
 5. Uzak bir yerde cihazı koymak için karar verirseniz, hizmet için önceden düşünülmüş. Düşük kaliteli modeli genellikle tamir edilmesi gerekir ve bu dar alanlarda gerçekleştirmek için rahat değil.

yerleştirilmiş bulunan güvenlik valfi gereklidir. Bu mekanik hasar ve aşırı basınç sistemi tutacak. ilke basit - fazla su yüksek basınç altında uzaklaştırılır. Diğer bir deyişle, su sistemi çalışma basıncına boşaltılır.

Nasıl ısıtıcı açmak için zaten yüklü

Yani, su ısıtıcı kullanmak için bir ihtiyaç vardır. Aşağıdaki adımlar şunlardır:

 1. Sıcak su kesme vanası, yükseltici üzerinde monte edilir. Bu yapılmazsa, su işlenen cihaz genel su tedarik sistemi içine gidecek. vanayı kapatma, kilidi teyit belirli sesi duyacaksınız.
 2. Daha sonra, silindirde vanalarını açın. önce soğuk su ile, sonra da musluk Kanalizasyona kazan besleme suyu açık olan.
 3. verilerin manipülasyonu sonra ağ cihazı içerecek şekilde. kazan ve su ısıtıcılarının Popüler modeller otomatik su doğru arzı da faaliyete geçecektir.

şemada sekansı:

Şüpheli işlemler veya açılış Eğer emin değilseniz veya ilk defa bir ev aletini varsa gerçekleştirmek için daha iyi değil talimatlara uygun musluklar. Bazen sızıntı sonucu tamir için ödemek yerine, efendi, 3 vinç ve fırlatma cihazı bile dahil edilmesini aramaya ucuzdur.

Nasıl yazlık depolama şofben bağlamak için

ülkeyi Ayar düşük basınçla su temin sisteminde ısıtma elemanlarını kapsar. Ne yazık ki, su ısıtıcı klasik yöntemin bağlantısını ve operasyon yürütmek imkânsız birkaç atmosfer baskısı olmadan. Bu duruma geçerli bir yaklaşım vardır.

Kazan tanklarının önce ısıtıcı ayrı olarak monte edilir kapasitesine, su ile doldurulur. Bu tür bir şemada, bir geri dönüşsüz valf kullanılması imkansızdır.

Ek kapasite hacmine göre seçilir. Bu tankı veya ısıtıcı tankı hacmi birkaç kez olmalıdır. Kapasite, bir kapalı (vakum) olmamalıdır basınç oluşturmak için. Basitçe söylemek gerekirse, delik gereklidir.

Pratik bir şamandıra su seviyesi valf yerleşme için bu tür bir konteyneri ya da tankını sağlamaktır.

Kazana tanktan bağlantı tapa veya valf ile donatılmış olması gerekir.

baskı oluşturur tankı, genellikle tavan arasında kurulu. kazandan 2 metreden daha yüksek basınç için tankı düzeni - ek tank ile, sistemin çalışması için temel koşul.

soğuk önce, yazlık veya periyodik ikamet için bir ev su ısıtma elemanı takma tanktan sıvıyı boşaltmak gerekir!

ağ için su ısıtıcı bağlantı şeması

iletkenlik titiz şebeke için herhangi bir su ısıtıcısı. Biz Kablo kısmı, yani bakır iletken tel bahsediyoruz. Kalınlığı 2.5 milimetre başlamalıdır.

Ağa Kalite bağlantı bekçi veya koruma tertibatı ile birlikte mümkün değildir. Herhangi bir model ve ısıtıcı cihaz RCD (artık akım cihazı) görev yapması gerekmektedir.

Klasik yolu ağına bağlanmak için - içerme yakındaki bir prize. Zemin oluşturulması önem taşımaktadır. su geçirmez fonksiyonu ile bu amaçla, threepole çıkış.

Klasik yöntem küçük kapasiteli su ısıtıcısı için uygundur. Güçlü modelleri Bu yöntem için tasarlanmamıştır. Öldürecekler, minimum ısı çıkışı olarak.

Sistematik ısıtma prizler kişileri ve kıvılcım görünümünü zayıflatır. Kıvılcım plastik soket, ısıtma elemanının dökümünü, yangın sistemi güç kaynağını tetiklenir.

Önceden güvenlik bakmak daha iyidir. Bunu yapmak için, bireysel olarak istenen elektrik kablosu bölümünü alır. elektrik telinin Bu durumda, ek yerleri ya da kollara olmadan kazana monte edilir.

Fiş ve soket kapalı olmadan otomasyon cihazı ile mümkündür. güvenlik ve ısıtıcının güvenli kullanımı - makinenin ana işlevi olmakla birlikte.

Sigorta sağlanmayan ise, hesaplanan hassasiyetle cihazı satın gerekecektir. Düşük duyarlılıkla bir sigorta, kombinin sürekli kapatma karşılıksız değilse kaçınılmalıdır.

yüksek güç için su ısıtıcıları sigortaların 16 amper oluşturmaktadır.

Ellerinizle ısıtıcı yükleme hakkında bir video bakınız:

Gerekli su ısıtıcı elde işleminde iyi bir yükleme daha fazla olacaktır olarak önceden belirlenir. her durumda kendi ellerini kurarken, güvenliği göz ardı etmek mümkün değildir. Şüphe durumda kaydetmek ve deneyimli profesyoneller nedenini daha iyi değil.

Kurulum ve şofben bağlantısı

Tarih: 27 Eylül 2013 | Kategori: Çeşitli

sevgili okuyucu sesaga.ru sitesini Merhaba. Bu makale muhtemelen özel evlerde yaşayan sakinleri daha yüksek katlı binaların sakinlerine daha faydalı olacaktır. Gerçi, ya da bir kır evidir şofben evde gazla sağlanmayan eğer, gerekli olduğu gerçeğinin olacaktır.

Kentsel dairelerde yılda iki kez sıcak su kapalı: düşüşünü ısıtma sezonu öncesi ve ısıtma sonrasında baharda. 4 hafta - Her gezi 2'nin ortalama sürer. Bu çıkıyor o bir ay ya da bir havza içinde iki yıkama konusunda yılı için kent sakini. Bu, bir banyo ve bir duş iyidir ...

depolama su ısıtıcısının 1. seçimi.

Biz öncelikle bir deplasman tankı tarafından belirlenir.

Üç eksik 30litrov bizim aile için. 30 litreye sonraki ısınma kadar 30 dakika - Doğru, o da birisi biraz ısınmak karar verdi ve serilir fazla su kullanılırsa, geri kalan yaklaşık 20 beklemek zorunda olur.

Şimdi tasarım seçmek ve performans şofben olacak ne: dikey veya yatay, yassı ya da yuvarlak, dikdörtgen ya da kare, klasik beyaz veya herhangi bir başka uygun bir renk.

Ama yine, tasarım ve yürütme seçmek, tankı montajı yerlerinin belirlenmesi gereklidir. Tipik olarak, su ısıtıcı üzerinde tuvalet banyo yüklenir. Eğer kombine bir banyo varsa banyo tasarımına uyacak şekilde ancak, daha sonra pot koyun ben gerekli boşluk tutmak vermedi ve müdahale etmez.

Kurulum basittir ve çok zaman almaz.

Burada yumruk gerekir - Beton, çekiç matkap eğer ya - tuğla eğer.

Pobeditovoe matkap veya 10mm çapında bir matkap ve iki bağlantı cıvataları.

düzeni, matkap yap, çapa sürücü ve bir su ısıtıcısı asın.

3. Su ısıtıcı bağlanma.

Eğer onarım yapıyoruz bu, ve şofben başlangıçta kalıcı ayarlı - İlk: Biz iki bağlantı şemaları düşünün. İkincisi - tamir okunur veya yakın gelecekte beklenmemektedir zaman bu, ve sıcak su istediğiniz. nihayet tamir değildi dek arada, ikinci şemaya göre, ben, neredeyse 6 yıldır tankı çalıştık.

Genel olarak, ısıtıcı bağlantı şeması çok basittir.

Sıcak ile tüpe soğuk su ve erişmek için bir giriş borusu: bir iç su sistemine paralel bağlanmıştır.

en devrenin bakalım.

ne zaman daire Sıcak su akar - su ısıtıcı gerekli değildir. O yerleşim su kaynağı vanaları kesilir №3 ve №4, yani, normal modda, bu vanalar kapalıdır. Sıcak ve soğuk su olarak gerekli boru vasıtasıyla sirküle edilir.

Şimdi su tesisatı kapatılır devreyi, ve sıcak su düşünün gelmiyor daire.

iş silindir dahil.

Bunu yapmak için, yakın in-kapısı №1 sıcak su ve açık valf №3 ve №4. 220 voltluk ısıtıcı enerji verir ve yaklaşık 40 beklemek - su tankında ayarlanan sıcaklığa ısıtılana kadar (silindir kapasitesine bağlı olarak) 50 dakika. Su ısıtıldı olarak, her zaman olduğu gibi kullanmak.

sıcak su kullanımı olarak, soğuk, aynı miktarda soğuk ve sıcak su karıştırılır küvet, tedarik. numara soğuk sıcak su sayısını aştığında tanktaki sıcak ve sıcak hale getirmek için biraz beklemek zorunda kalacak.

Şimdi düşünün geçici Silindir kurulumu diyagramı.

Su bağlantısı, fum bant için 2 tee, 2 esnek hortumlar ve bir kablo ile fiş: Bu durumda, biz gerekecektir. En yakın prize yeterli üzere Kordon.

Öncelikle, bir su ısıtıcısı yükleme konumu ile belirlenir. Bu duvara monte edilebilir, ama sadece yere koymak, ya da bir yere gizleyebilirsiniz.

Kurulum alanına karar verdiğinde, yakın silindir karıştırıcıya parçaları uzunluğunu ölçer. yaklaşık olarak aynı uzunlukta iki esnek hortum kazanmak.

mikser çıkarıp onun yerine tee bozuldu.

Tüm dişli bağlantıları daha önce şerit Fum sarmak.

en fazla 3 devrimleri Do.

Şimdi yerinde ayarlanır, ancak tee içinde blender. Eh, şofbenden hortumu Vidalama tee üstündeki. Gördüğünüz gibi, her şey basittir.

konsey. İlk başta, mağazada tee kablolama araya, bu nedenle tüketmemek ve ayrıntılı bir şekilde gelmiyor değişmez.

Eğer müdahale olursa zaman sıcak su tankı ve, devre dışı bırakmak ve bir dahaki sefere kaldırabilirsiniz olacaktır. Ve iplik tişört kep içinde koltukta.

biz de değinmek gereklidir emniyet valfi, hangi tank ile birlikte geliyor. o Düzenleri altında belirlenmiştir №5. Su ısıtıcı çalıştırmak için mümkün olan olmayan gerekli bir elementtir.

Bilindiği gibi ısıtıldığında, su genleşir. Ve su - böylece tank duvarının üzerinde baskı ve aynı zamanda, giriş ve çıkış boruları oluşturmak genişleyecek, suyun ısıtılması sıkıştırılamayan bir ortamdır. Su bir yere gitmek gerekir.

Belli bir fazlalık basınç su daha sonra hiçbir güvenlik vanası, olsaydı Yani, sadece tankı yırttı olacaktır. Valf olduğunda, izin verilebilir maksimum basınç, üretilen su valfi üzerinden tahliye edilir.

Aynı emniyet vanası faaliyet gösterdiği de belirlenen maksimum basınca ayarlanır. Eğer vana su damlayan fark nedenle, - endişelenmeyin, o çok fazla atar anlamına gelir.

4. Su ısıtıcıya güç uygular.

Su ısıtıcısı için ayrı bir güç kaynağı hattı 220 volt gerilmesi arzu edilir.

Şekil (yapıtı çizilen) eski binaların erişim paneli çok katlı yapıların bir kısmını gösterir. araba içinde veya panelinde ekledi: RCD - QF2, devre kesici - SF1 ve sıfır ped N1.

hatırlamak. Sıfır blok N1 ortak sıfır ile bağlı değildir.

Aşağıdaki şekilde bir diyagramdır ufuk. Yani böylece şekillendirme, erişim paneli vücut üzerinde kaybolur olduğunu Üçüncü iletken, RCD doğru çalışması için gerekli olan.

İki ısıtıcı bağlantı devreleri eski binaların yüksek katlı binalarda kullanılmaktadır (sistem TN-C). Ama hangi birini kullanmak - karar. Benim için kişisel RCD bu konuda düşündüklerim, ancak henüz düzeni karar vermedim rağmen yüklü değildir.

topraklama ve nasıl topraklama bağlantı nasıl bağlanacağını: makale okumak emin olun. Bölüm 2. Sadece bu makaleleri okuduktan sonra, seçtiği bir için şema su ısıtıcı bağlayacak oldu.

Eh, modern bina evler için elektrik devresi (sistem TN-S). Mükemmel bağlantısı. Burada da, ben her şey açık olduğunu düşünüyorum.

Ah, neredeyse unutuyordum. besleme kablosu su ısıtıcı, panelden direkt olarak iletilir ve herhangi bir bağlantı kutuları içinde başlamaz.

Artık hiçbir sorun olacak yüklemek ve şofben bağlamak Sistem Ana su temini yanı sıra kendisine 220 voltluk besleme gerilimi göndermek için.

: Arkadaşlarınızla payı - Bunun gibi

10 comments

13. Ocak 14:38 2014

Sergei, şimdi 15 litreye sürücüyü ayarlamak gerekir, buna, dondu etmeyecek şekilde lavabo yakın duracak, ondan suyu tahliye böylece musluk koymak için sadece tüketici gerekli olduğunu, sana vana ile sadece soğuk su borusuna üzerine koydu gerek anlıyorum ya da sıcak musluk aynıdır

13. Ocak Saat 14:47 2014

Ben sokakta bir pot koymak tavsiye etmem. Eğer bunun dışında su dökün ise bronzluk çabuk başarısız. Bilmeden biz yapmak istediğiniz kadar yapmış. Buck yeter iki sezon daha.

Odaya tankı yüklemek ve boruyu izole ve zemin tutmak daha iyidir. Özellikle şimdi sorun yok.

Eğer yapmış ve unutmak sonra.

Her iki boru koymak arzu havalandırın.

30. Haziran Saat 11:53 2014

Sergey, örneğin, kaba filtre unuttu. Ve yine, eğer yüksek nedense boru hattı basıncı (kapama vanası sık dışında çalışır), ardından redüktör koydu.

Genelde, makale burada birçok gibi mükemmel

30. Haziran 13:33 2014

İyi günler, İskender!

Burada filtre bir daire veya bir eve girişinde zaten aklında var, bu yüzden söz etmedi. Ve düzeni çok fazla öğe okuyucu dikkatini çekecek.

Yorum bırakmak için teşekkür ederiz!

05. Haziran 09:29 2015

boru hatları bağlanırken senin ısıtıcı devrelerinde gösterilen Sergey, bir önemli dezavantajı vardır. , Geri dönüşsüz bir olmak sıcak su doğrultusunda sadece su geçmesi gereken valf 3 №. merkezi ve ısıtıcı (bir yere birinci durduran ısıtıcı dışıdır sol ikamet) kapalı sıcak su sağlamak zaman giriş kapısı, sıcak su basıncı soğuk basınç ve yerine soğuk üretilen sıcak su, her komşu aşarsa.

05. Haziran 10:46 at 2015

Merhaba Yuri Petrovich!

kiracı ayrıldı ve hiç su kullanmaz ve böylece valf №3 Kapalı Ve eğer bir yol komşuları, sıcak su elde edebilir?

Nasıl kapalı top kapaktan evine ortak raydan suyu girebilir?

06. Kasım 21:43 at 2015

o paralel iki su ısıtıcıları bağlamak mümkün mü?

06. Kasım 22:06 at 2015

İyi akşamlar, Alexander!

Bu girişteki basınca beri, teorik olarak mümkün ve çıkış neredeyse aynıdır, ancak neredeyse deneyin vermedi.

20. Ağustos 20:05 at 2017

yazı için teşekkürler, bir kez daha bu yeni daire koymak istiyorum. Çok basit ve anlaşılması kolaydır.

21. Ağustos Saat 22:46 2017

İyi akşamlar, Shvonder!

Gerçekten karmaşık bir şey yok. İyi şanslar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

41 + = 47