Dresser IKEA değiştirme

Değişen tabloyla çekmeceli Çocuk göğüs - anne ve bebek için uygun

Küçücük adam, sadece çaresiz ve kırılgan bir varlık haline geldi ve panoları ile özel bir değiştirme masa panoları gizlemeye iyidir. Ve kullanışlı ve güvenli - sadece çocuk yanlışlıkla düşmez. Bu sadece gerekli olan bu tahta tutacak ve küçüktür. Bu nedenle, pek çok anne ucuz çocuk değişen şifonyer satın almayı tercih, üst kısmı bebeği değiştirmek için bir yer olarak hizmet vermektedir.

Bu ürünler birbirinden farklı yapıya sahip olabilir, ama genel olarak bir tane var - üst değiştirmek için bir yer. Kural olarak, bu tamponlar ile donatılmıştır. Buna ek olarak, zaman zaman yatak bağlandıkları dahil. seçme ve çekmeceli bir göğüs satın Düzgün, küçük çocuk bezi, giyim, hijyen ürünleri için gereken tek bir yerde her şeyde tutulabilir. Eh, çocuk bezleri, tabii ki.

 • Değişen bir alanı bunun yüzden hala ve kozmetik bebek oturması için oldukça geniştir. Krema, tereyağı, pudra, pamuk pedleri ve sopalarla yandan olacaktır.
 • Aksine kompakt boyutlar ve düşük ağırlık doğru yerde göğüs reposition bunu kolaylaştırır. Buna ek olarak, bu süreci kolaylaştırmak için tekerlekler genellikle vardır.
 • Bu ürünler Çocuk tasarımına iyi oturan ve diğer mobilyanın birlikte, düzgün ve güzel görünüyorsun. Kural olarak, onlar ahşaptan yapılmıştır, odaya özel bir sıcaklık verir.
 • sevdiği çocuk büyüdüğünde üst kurulu (modele bağlı olarak) katlanmış veya kaldırmak edilebilir. çekmeceli bir göğüs uzun zamanlı bir çocuk sürecek: oyuncaklar, kitaplar, okul defteri ve ders kitapları için. Bu arada, IKEA tahta bile kaldırmak gerek yoktu olduğu bir modeldir - bu preschooler için uygun bir tabloya dönüşür.

Sonraki Video elleriyle tablo değişen çekmeceli çocuk göğüs üretmeye herkesi öğretecek:

üretici ve model Bakış

Bu kısa derlemede yüksek kaliteli çocuk mobilya üreten popüler yerli şirketleri içerecektir. bazen bağımsız yapılabilir, bir dolap satın almak her zaman gerekli olmadığını unutmayın.

Nijniy Novgorod bölgesinde bulunan yumuşak kızlık soyadını "Sonia" giyen Çocuk mobilya fabrikası,. 2004 yılından bu yana çalışıyor ve tüketicilerin tanınması kazanmayı başardı. Ana yol - karyolaları ve değişen gelinler, modeller "Sonia" ve denir ki "Sonia-Kelebek." sadece kendi cephe uçan kelebek zarif bir siluet ile dekore edilmiştir ki aslında ikincisi aksine.

93.5 cm - işletme dört ya da beş kutuları, uzunluğu 60 ve 80 cm, yükseklik ile çekmeceli bir göğüs üretir. kitap gibi kıvrımlar değiştirmek için Tablo. genişletilmiş ise, uzunluğu 75 santimetre. lamine ahşap paneller yapılmıştır, ve cephe - - ürünleri çerçeve MDF. Çerçevenin kenarlarında PVC, hijyenik, estetik yapılmış ve ürün ömrünü uzatır edilir.

Değişen şifonyer Sonia Kelebek

Nijniy Novgorod bölgesinde bir diğer üretici - Tonshaevo köyünden şirketi "Antel". Dönüştürülebilir beşikleri ve masa değişen çekmeceli sandıklar uzmanlaşmıştır. Pek çok genç anneler için tanıdık bir marka "Juliana" aldık.

1

MDF yapılmış bir cepheye sahip olan, lamine ahşap yapılmış, çekmece sandık beyaz hem de renkler wenge, fildişi, bir akçaağaç, boo bir somun Ecco mevcuttur. Yükseklik ürünleri - 92 cm, genişlik - 60 cm, kutuların sayısı - dört. modeli "Ulyana-6" beşi vardır - yerine büyük bir üst çekmecesinde iki küçük. Üst panel - kapıları (toplam uzunluğu 75 cm).

80 santimetrelik bir genişliğe sahip yeni bir model "Juliana-7" olarak adlandırılır. karanlık ve ışık - başarıyla iki tonları birleştirerek, çok şık görünüyor. 45 santimetre - Açık üstlerindeki raf, dört tekerlek alt ve hafif artış derinliğe sahip üç çekmecesi vardı.

Fotoğraf çocuk göğsünü Antel Uliana değiştirme

Bu tanınmış şirket, gerekli değildir görünebilir - ürünlerini uzun veliler de yüksek itibara sahip olan ve klasik haline gelmiştir. kayın ağacından ve sunta levha çekmeceli zarif göğüs, iki tekerlekli donatılmıştır güçlü geri bacaklar karşı dirençli olan ve. Seçim için bol miktarda vardır - modeller farklı genişlik ve yükseklik (44 veya 45 santimetre derinlik) var. kundaklama yapılan konvertibl, kutuları için Tablo - dört.

En dar şifonyer - "Aistenok mini". Onun genişliği - 64 cm. Ayrıca "lüks" bir akıllı versiyonu geliyor. En Modeli - "Alexandra" (yüksek 92 cm) olabilir. Ve hala beş kutuları yerine (üst ikiye bölünmesiyle) dört sahiptir. çekmeceli büyük göğüs - "Silvia Suite", 1.02 metre yükseklik ve 98 santimetre genişliğe sahip. 48 santimetreye kadar - o ve derinlik artışı. Genişlik "Irishka" modeller "Aistenok" ve "İskender" - 84 santimetre.

değiştirme masası Gandylyan Çekmeceli

Bu marka Volgodonsk şehrinin yapımcıya aittir. Bu IP Baryshnikov, müşterilere suntalemden yapılmış, pratik, güzel ve rahat dressers sunan. Onlar ilginç ve renkli tonları çeşitli ile ayırt edilir. mavi, turuncu veya parlak yeşil ile parlak renkler birleştiren kayın, ıhlamur, kayın, kızılağaç ve kereste, üretilen eğlence birleşik ürün altında modellerde ek olarak.

Zehirlemeler oldukça yüksek ve derin - 103 48 santimetre. Bunların ortalama genişlik - 78 santimetre. kundak Tablo katlanabilir. PVC kenar - Aşağıda ucunda kullanılır teleskopik tip kutuları rehberlik için poliüretan tekerlekler vardır.

Dresser Madagascar değiştirme

Ikea İskandinav şirket burada işlevselliği çocuk değiştirme masa gelinler, üç model sunmaktadır. Bunlar akrilik boya veya vernik ile kaplı, katı çam yapılır. Bize kısa bir açıklama vereyim.

 • Modeli "Leksvik" 94 santimetre ve yüksekliği 86 cm olan bir genişliğe (- 78 santimetre olan derinliği) değiştirmek için sökülebilir bir tablo ile donatılmıştır. Bebek büyüdükçe, biz iki çekmeceli çekmeceli sıradan bir göğüs elde ederiz.
 • 79 santimetre - açık raf Modeli "Sundvik" bir yüksekliğe 108 ve genişliğe sahiptir. kundak için Onun masa önceki modelde ayrıca iki olduğu gibi, menteşeler ve çekmeceler üzerinde katlanabilir.
 • (- bir, sağ altta - iki değiştirme masa panoları altında oluşturulmadığı) "Stüva" modeli dört küçük çekmeceleri ve üç açık raflar vardır. 0.9 metre - Ürün yüksekliği 1.02 metre, genişliğidir. çocuk büyüdüğünde yakın şifoniyer sandalyeye geçmek - Eğer bir masam.

Modeller Ikea dan çekmeceleri Kundaklama

Değişen tabloyla çekmeceli Fotoğraflar

Bu bölümde çeşitli swaddling sandıktan tüm ayrıntılarını görüntüleyebilir fotoğraf galerisi sunuyoruz. Eh, o zaman en çok sevdiğim bir model seçmek için daha kolay olacaktır. Bütün bu çocuklar sandıkları çevrimiçi mağazalarda bulunabilir kundak.

değişen tablo ile çekmece örnekleri

Veres-Ayı mavi tonları dikdörtgen Walter

Böyle mi? VKontakte, odnoklassniki, Facebook, Google Plus ve Twitter site güncellemelerine abone.

E-posta üzerinden güncellemelere abone:

Aşağıdaki düğmeleri kullanarak favori sosyal ağlara bu makalede arkadaşlarınıza anlatın.

değişen ped sayesinde daha iyi şifoniyer. Bir süre bu şekilde bunun üstüne tür gereksiz olarak çıkıyor fark sonra nasıl arkadaşlarımın çoğu, bir Çekmeceli satın aldı. konfor istasyonunun tüm modeller çıkarılabilir değil. Bebeğin hayatının ilk aylarında çok uygun olmasına rağmen

Cevabı iptal etmek için tıklayın.

İlgili bilgiler

mutfak

kreş

koridor

işyeri

Haber ve Eğilimler

biz Vkontakte

Büyükbaba Şura

Serin! Yani gözlük, akıllı telefon, taşınabilir müzik çalar için yatağın yanında raf olduğunu.

Çok bir podyum ile bir yatak: Ve ben başka böyle varyantı gördük.

değerli ve ayrıntılı bilgiler için teşekkür ederiz! Çok yararlı gibi.

0 sonucu değişen şifonyer

Kaydet değişen şifonyer eBay Besleme e-posta uyarıları ve güncellemeleri almak için.

Takip etmekten vazgeç değişen şifonyer eBay Besleme güncellemeler almaya durdurmak için.

Yeni öğeler alındığında Sen e-posta ve Yem uyarılar gönderilir.

 • Emin olun kelimelerin doğru yazıldığından
 • Farklı kelimeler kullanmayı deneyin
 • Aramanızı genişletmek için filtreleri kaldır
 • En yüksek alıcı puan alan Satıcılar
 • İade, para iade
 • takibi ile bir iş günü içinde Gemiler

Daha fazla bilgi

 • En yüksek alıcı puan alan Satıcılar
 • İade, para iade
 • takibi ile bir iş günü içinde Gemiler

Daha fazla bilgi

Eğer aradığınızı bulamıyor musunuz?

Kaydet değişen şifonyer eBay Besleme e-posta uyarıları ve güncellemeleri almak için.

Değişen gelinler IKEA

Tablo ve sandalyeler Ikea kim var? Beni almak Yardım!

Kızlar! Şimdi çevrimiçi Ikeja bir masa ve sandalyeler çocuğu seçsin, hiçbir şekilde mağazaya geliyor. Bir tablo Flisat serisi burada kim İstemi nedir? Boya ve oymak için uygundur? .

bebek için bazı dükkan

Kızlar, İyi günler! anneler 🙂 See Olga Parshikova için birkaç soru var, o (haşlanmış) zeytin veya bitkisel yağ ile kırışıklıkları silerek bahsediyor. ha ayrıca hazır yağ bunun için vardır? Weleda, belki? bildiriniz.

✔️Kolyaska - INGLESINA Classica, onun çantasına - bizim prens için gerçek koç.

Çünkü burada sen alışverişler hakkında yazabilir - yazma. Masayı değişen çekmeceli bir şifonyer veya göğüs çocuklar için bir şeyler satın almak istiyorum, ama - çekmeceli mekanizmasını gibi değil. Ne can? Ben aynı yüksekliğe istiyorum ama kapı ve raflar ile. Klasik bej kabine TV altında beyaz IKEA dolap vardır. Fotoğraf bıraktı. Değişen olabilir, ama bunlar çekmeceli göğsünden hepsi Can (kabine koleksiyonunda ile gelip nedir (sadece bir şifoniyer vardır?

Ben sandıkları nefret ederim. Onların mekanizması. Ben bir şifoniyer det.veschey şey için satın almak istiyorum ama. yükseklik benzer, ama sadece raflı iki kapı diyebilirim. Bej kabine bir klasiktir. bir kabine IKEA TV Beyaz yoktur. Ne can? Eğer resim gönderebilirler. Bulamıyorum. Sen) değiştirerek masa üstü ile can

Yazdığım gibi, ben Pali dresser gerekir. anneler bunu bana bir sır swaddle yönetmek gibi. Dar, rahatsız, duvar önler şeyler koymak için yer yok. deto ebeveyn yatak (Khan'ın annesinin arka) üzerinde çocuk bezi değiştirme, büyürken Sonuç olarak. Bu yüzden IKEA tabloyu değiştirme başka bir satın karar verdi. Bunun gibi, fakat ben bir geri çekilebilir alt çekmece var. Ben küçük bir büyüme var, bu yüzden tezgâhın indirdi. çekinmeden yer - Bir yerde bu mucize sıkmak varsa. 11 için Sığ.

kostümcü değiştirilmesi: banyoda veya odada?

Merhaba, değişen şifonyer Ikea, çocuk giyim, saklamak ve tabii ki, bir perde ve masaj yapması gerektiğini planlamak satın aldı. nerede daha rahat koymak merak ediyor musunuz? beşik civarında veya banyoda?

Itaaak, 35 tam hafta biz gerekeni yap 🙂

35 hafta! Son olarak değişen Dresser geldi.

İyi günler! 35 hafta! Yaşasın! Geçen yazı benim küçük aferyuga dün gece bozmuş gerçeği hakkında yazdı. Bunun çok iyi hissediyorum, o rahim duvarına ayaklarını itti ve bu manipülasyonlar uyku neredeyse imkansızdı sonra bir solucan, bir yağ solucan gibi sürünerek. Biz bir tarafa kafa ve bacaklar beri tüm vücut boyunca diğer tarafa çekilmiş)))) Ben oturan uyumaya öğreniyorum. ama bu imkansız. Bugün yeterli uyku alamadım. Sabah değişen tablo getirdi.

Son zamanlarda Ikea tarayıcılar 3 çocuk ölümünden sonra durdurma haberiyle karşılaştım. o birileri commode Buy ile bir değiştirme masası planlıyorsa bu mobilya, tehlikeli olduğunu bilmiyordum olarak Buradayım, burada yazmaya karar verdim. Biz bu yüzden çok rahat, ama çocuk açtı kez üst çekmece çocuk parası baba kızı olay çekmeyi başardı üzerinde çekmeceli bir göğüs düz düştü, orada bir şey çıkardı. annesi kol olmak üzere tek bir platform üzerinde, o da düştü, ancak çekmece açıldı durdurmak için, ve durur tetikleyen, diyor.

Çocuklarımız! detaylı fotoğraf

Yani bütün yıl boyunca odamda eski onarmak için kocam ve bizim arayışı sona erdi! Benim eğitim ve prova için bir stüdyo burada yapmaya fikriyle başladı ama .. mutluluğu Ne oldu, ve proje onların ayarlamalar yapılmıştır) Tüm çalışmalar gergi tavan hariç (tamamlandı ve kocam dan) ve ben sonsuz) Eh, iç ona hayran Onlar sıcak tartışmalar ve elimizde ne var sonsuz taramalar hakkında resimler) ile geldi:

4 ayak, iki düzlem (bebek ve alt sıranın koymak için sadece anlam - - çocuk bezleri) ya da yine kuaför değişiyor olabilir, örneğin IKEA - Kız, bu yüzden iyi bebek tablosu değiştirme düşünülmektedir? Burada, ve her şeyle çekmeceler - ve giysi ve kozmetik ve TYDY. Ama şifoniyer o kesinlikle daha hantal ve pahalıdır. Öte yandan, daha sonra satabilirsiniz. Durumumuz biz giysiler için çocukların dolaba için ayrı bir tane şekildedir. Orada oğul.

Herkese Merhaba! Kızlar bu benim deneyim, satın pozisyonları yayıldı. İkinci gebelik, böylece zaten gerekenlere duygusu vardır ve ne değildir (çok bireysel hepsi). Ben sadece bebek için alışveriş hakkında yazacak. 1. beşik. o klasikleri satın almaya karar verildi yüzden sarkaç, beni sevmez. Ikea Gulliver şilte biz ilk çocuk üzerinde kaldı. Hindistan cevizi pedi, sertlik iki serbestlik derecesine sahip Yatak. Satın alınan beşik: 1.1 kovucu şilte IKEA Keten Battaniyeler 1.2 Sharmtroll

kararname iki hafta oldu ve bu çıkıyor gibi ben Neyse fazla oğlunun sol ayrılmaya hazır hemen her şeyi)) sahiptir. Yani: 1. Göğüs, normal değişmiyor aynı almaya karar verdi, o içine uyabilecek. Böyle: Ikea 6999 hisselerin 2. ayrıca beşik + şilte Ikea, çünkü en kolay için aşağıdaki gibi ilk çocuk bir yatakta uyumamış)) 'dir: Avito ile 2199 1599 yatak ve şilte 3. Tekerlekli b / a. koltuk gibi bu Hauck Malibu XL (3 1). Aslında.

İyi günler) burada size göstereceğim Bugün bu dairenin projenin devamıdır

Bebek için Çeyiz. Bölüm 2 - ODASI

Merhaba, günlüğü! Bugün, çok yakında 24 hafta, ve 3 trimester var, ah, zaman uçar ..)

çekmeceli Beyaz beyaz göğüs - seçeneği ile yardım

Değişen şifoniyer beyaz arayışı bir tek çocuk mağazası bağışladı. ucuz kaliteli vnutryanki çok topal modelleri için ben mağazalarda gibi olanları temsil edilmez - sadece online alışveriş. seçim kriterleri -. 15 bin ruble, bir beyaz renk değil, sunta (hatta çerçevesi) fiyat. Kim Kundaklama tarayıcılar ile deneyime sahiptir? Benim seçeneklerin daha iyi ne, pliz, tavsiyelerde. Ya da belki senin teklif. Harika bir hayatım var, alışveriş, özellikle benzemek değildir. Bu nedenle, tavsiyen bekliyor! Önceden.

Çocuklar. Ekonomik ve ergonomik.

ülkenin mali kriz, ben pahalı biraz, ama rahat kreş oluşturmak için kendi başarıları göndermek istediğinizde. Şimdi, üç aylık kullanım sonrasında, tam bir sorumlulukla beyan - bu çok uygun var!

15.12 kadar Moskova'da bir değişen tablo veya çekmeceler Ikea sandığını satın

Sadece İkea ve sadece beyaz renkte. Tercihen, şöyle ve böyle bir fiili 2 gün, kocası Moskova'da bir iş gezisinde iken.

Eh, bebek nihayet. Salon çünkü, Ikea değildir ve yatak odasında bir permütasyon yapmak Ben genç orada uyumak için kullanılır ve son zamanlarda kardeşi için onunla çocuk odasına taşındı. ve böylece

Bizim yatak odasında bebeğin Daha doğrusu, köşe

Yani, nihayet bebeğe hazırlanmak için bütün bu zaman sfotat zaman buldum. Gibi bir liste hazırladı, ama yine de kesinlikle abartılı, bu yüzden önerileri daha sonrası palavra olasıdır. kesim altında Birçok fotoğraf!

2016 yılında Mutlu anne

Kızlar, tüm iyi günler! Bizim bebek için bir başlık parası tercih edin. Bizim daire küçük, ama biz, bir Çekmeceli satın hiçbir yerde genel olarak çocuk giyim mağazası. Ben 6 çekmeceli göğüs Ikea KÜÇÜK seçmek eğilimindedir. Boyutlar: En: 80 cm derinlik: 48 cm Yükseklik: 123 cm

Oğlumuz için Hvastulki çeyiz. Bölüm 1)

Kızlar tüm hellou)) I) Sonunda oğlu için bizim pokupochkami paylaşmaya karar hemen her şeyi satın aldı geri beşik arayışı içinde artık (ama ecza dolabından şeyler her türlü yeniden satın) Ben küçük beyaz istediğini biliyorum, ve ben ılık ile karar veremez kombezikom ve zarf. Ama biz bu çekmeceli büyük bir kabine sahip için)) şifonyer değiştirilmesi sürmez, bu elverişli olacak seçin hala zaman var! Genel olarak, çocuk giysileri, böyle bir sevinç, ben)))) tekrar tekrar Bütün bu kombeziki, bodykit, shtaniki Tüm bu mimishnoe şeyi satın almak istiyorum olduğunu.

Belki çok erken hala olabilir çırpınan ediyorum, ama bir şey ben bu göğüslübir başımı kırmıştı. Ben seçmek ve yuva kurmak istiyorum. Konuş benimle, gösterimlerinize sandıkları ilgili bize bilgi verin. İstediğim şey: Sevimli Beyaz değişen şifonyer. alt öğeleri olmadan, belki, ortak salonda duracak (silah ve diğer şeyler bu geyik tüm ayılar istemiyorum). bir yıl ben edecek değildi ya da iki sat. Er ya da geç, (mmm) en genç gidin ve sonra kreş kalır. Bu şeylerin en fazla almalıdır.

Bu 31 hafta başladı ve bir alışveriş listesi yapma zamanı. Bebeğimiz Ekim ayının ortasında beklenen, bu nedenle sıcak giysiler saymak edilir. şeyi unutmak etmemek için Kendim için, ben birkaç kategori belirledik. Mal alımları (tekstil, mobilya) 1. Cot 2. 3. Yatak Yatak - (daha sonra kullanışlı ama biz bir kerede almak düşünüyorum) kendini 5. battaniye ve yastık dikin 6 - Ikea 4. elastik bant, Yatak, tamponlar, battaniye ile 2 yaprak . tablo -komod değiştirme - mağaza 7. uyku tulumu - kendini 8. puset dikmek.

İşte 1. Taşıma)))) 31 haftalıkken listede olgun .. duyuyorum. 2. Cot-beşiği 3. Koltuk 4. Lounger minik sevgi. Meme pedi (sıralı) 7. 8. zarf Demiseason 9. kış zarf 10. 11. ergonomik sandalye http://www.babyblog.ru/community/post/sale/4094947 12 5. 6. hasırı gelişmekte olan bir oyuncak. düdüklü tencere ve blender 13. dresser pelenalnikom 14. 15. masa tablaları IKEA doğmuş 16. çıngıraklı beşik (sıralı) beslenmesi için 17. IKEA yastık: (. yaprak 5 adet) 1. çarşafları 2. su geçirmez alt-bezi IKEA 3 . ekose yün IKEA.

sendin ilk kızı ile değiştirme masasında (değil, olmaz) için çekmeceli klasik göğüs bir sandık yok deneyim anneler gereken tüm işlemler giyinmiş, orada bitti. o biz sattı Ikea trehyaschikovy satın büyüdü. ikinci olan prosedürün uygulanması için, ne giymek Soru-? pelenalnikom ile şifoniyer satın almayacak. nerede giysi-şeylerdir saklamak için.

İşte 1. Taşıma)))) 31 haftalıkken listede olgun .. duyuyorum. 2. Cot-beşiği 3. Koltuk 4. Lounger minik sevgi. 5. 6. meme pedi 7. 8. zarf demi sezon oyuncak geliştirme hasırı. 9. zarf kış 10. 11. ergo sandalye 12. Pişirici ve Blender? 13. Dresser pelenalnikom 14. 15. masa tablaları IKEA doğmuş 16. çıngıraklı beşik (sıralı) beslenmesi için 17. IKEA yastık: (. Yaprak 5 adet) 1. çarşafları 2. su geçirmez alt-bezi IKEA 3. kareli polar IKEA 4.

1. beşik ve beşik tüm - karyolası İkea

- Tekerlekli - bebek arabasında Castle

kızlar bir liste koşmuşlar, ben + 'ya ne önceden satın ile, tavsiye ve eleştiri) yorum yapmak isterdiniz? bir seçim yapmak yardım edin!) sayesinde !!

Hep birlikte 25 000r. pikap

Yeraltı Southwest 25 000r 5-10 dakikalık yürüyüş için tek seferde Sat, tüm B / C iyi durumda, ayrıntılı olarak açıklanmıştır :. İki yatak, çekmeceli dolap, iki şilte, yatak üzerinde iki sivrisinek ağları. (Çift Puset için mükemmel), Alex (yeni devleti), nevresim, bariyer ve iki karyolası Scales. IKEA (yeni, ikinci çit için uyarlanmıştır)

Merhaba kızlar! Bebek için bir beşik bulmama yardım et. Başlangıçta SUNDVIK Ikea dan (zaten şifonyer orada değişiyor) almak istedim, ama mevcut değildir ve öyle de olacak zaman belli değildir. Artı tüm arkadaşlar ben vazgeçirmeye doğurmuş. tek bir ses olarak gerekli sarkaç ısrar ediyor. Böylece gereksinimleri: 1) Beyaz görünüm Sundvik Ikea (yani bir Çekmeceli ile kombine), 3) sarkaç (ı tarafını yerine 4) O değil çok gromozdskaya tavsiye bir sarkaç) 'dir edilir yukarı ve bu aşağı tarafa sallayın istiyorum benzer 2) (.? 120x60) Ben gayet olurdu.

En yaygın Krupnogabarit yatak, birinciden devam ediyor ve biz sadece 6 ay sonra kullanacak, ama için şimdi olacak

HENSVIK bu serinin hakkında tavsiyeler için satın almak ve dinlemek

Ikea Değerli severler))) Ben sadece herhangi HENSVIK raf etrafında yalan biliyorum? tercihen değiştirme masa kurulları ile, satın almak mutlu. Aynı seriden raf ve kabine düşünmek, ancak henüz kesin değil. Eğer tavsiye fotoğraf gerçek iç hazırlamak mozheet dizi kendisi birini sever misin? 2 8 ay ikizler uyku ve odada oynayacak ve üç yıllık kıdemli bize (başka odada uyuyan) takılmak malchiks şu şekildedir: bizim yapıdır. Süsleme ve üstü için oyuncakların depolama için başka ne tavsiyelerde bulunabilir.

Bizim küçük bir çocuk için Köşe, ya da biz IKEA gibi. Güzel güzellik, burada, bizim küçük bir çocuk için bir köşeyi toplanan ilkesini takip "basit ve zevkli." Kim) = ask palanganın umurunda

bebek 1 için Çeyiz: krupnogabarit ve aksesuarları.

Çocuğa Nerede eski için bahar pelenalnik bakakalırım?

Zaten Ikeja pelenalnik askıya asmak istiyorum başımı, kırdı. Bir oğul doğduğunda (fark 2g 2mes) pelenalnik küçük şeyler, her şey harika olan bir Çekmeceli üstünde bir odada asılı, ama kızım orada dlayu ben ne çok ilgilendi, ağlıyor, ona asılı ve biraderi sonuna bizi swaddle 10 gün maksimum görmek istedi ve kaymıştır divan.Pereodevala üzerinde değişen gemide ben yamaçlarından bir yıllık neredeyse geri ağrıyordu, mide ekşimesi için yaptı, buna daha fazla istemiyorum. Şimdi (fark 4 yıl ve 1 yıl 10 ay olacaktır) Haziran kardeşi daha bekliyor, ben de üst düzey bir mega heyecanlı olacağını düşünüyorum.

Son olarak resim neredeyse monte edilir ve benim oğlan için bir yer hazır! Bir kedi sorun! , Çok sayıda fotoğraf sakının.

Ben nerede bebek kundak bir sorun var olgunlaştı. Onların senin bebek kundak için yatağa inanıyoruz, çünkü değişen ihtiyaçları için yüzey elverişli değildir görüşünü ve ben dayanamayıp düşünüyorum geri söylemeliyim. Ben her şeyin elinizin altında tüm hijyen prosedürleri, için ayrı bir oda olması çok uygun olduğunu düşünüyorum. Yani bu ov. Şimdi bir stüdyo dairede kocamla yaşamak ve yer çok fazla değil, ama açık seviyorum çünkü, o zaman gerçekten istemiyoruz.

Kızlar, tavsiye, yeterince geniş ve istikrarlı, masa değiştirerek ediniz. dresser değil. Bu katlama edilebilir. 3 ruble Binlerce. Ikea görüldüğü - senin gibi çok dar görünüyordu?

Kızlar, tavsiye, yeterince geniş ve istikrarlı, masa değiştirerek ediniz. dresser değil. Bu katlama edilebilir. 3 ruble Binlerce. Ikea görüldüğü - senin gibi çok dar görünüyordu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 + 2 =