Duvar kağıdı daire iç fotoğraf

Duvar kağıdı

Duvar kağıdı çeşitleri vardır. yollar çok çeşitli iç tasarım tasarım. duvar kağıdı ile duvarları yapıştırmak için fikirlerin çeşitliliği arasında Yararlı ipuçları. 2017 yılında son trendleri Fotoğraf örnekleri. Farklı doku ve malzeme birleştiren.

duvar kağıdı türleri hakkında, maliyet karşılaştırması

bambu Duvar Kağıtları - Evinizde doğanın bir parçası.

Bugüne kadar duvar kağıdı birçok türü vardır. En popüler şunlardır:

Ve tüm belirtilmeyen - üreticileri ve bunların yapıldıkları malzemeler arasında bu kadar büyük bir aralık. en ayrıntılı olarak her tip bakalım.

erkekler için Çocuk - soğuk pastel tonlar ve saf beyaz bir kombinasyonudur. Beyaz mobilya beyaz lekeler desen duvar kağıdı ve bir kolu üzerinde oturan boyalı kuşlarla mükemmel birleştirir.

Bir genç kızın yatak odası. "İngiliz meydanda" - En popüler motifler biriyle Kumaş duvar kağıdı.

1

Kumaş duvar kağıdı gümüş tonları, modern dünyada yaşayan bir genç, başarılı kadının yatak odasının ana dekorasyon olacaktır. Not mobilya aynı zamanda bir "metal" donanım ve sesi vardır.

lila renklerinde romantik oturma odası. Duvar üzerindeki İhale kalpler dekoratif ağacın mor yaprakları vurgulamaktadır.

dallar üzerinde oturan kuşlar baskılı desenleri ile süslenmiş duvar kağıdı. mükemmel seçilmiş mobilyalarla Narin pastel renkler.

duvarlarda eski sıva anımsatan Kabartmalı vinil duvar kağıdı, orta yaşlı bayanlar boudoir için mükemmel bir katkı olacaktır.

her zaman duvar kağıdı en yaygın türü her zaman sadece kağıt olmuştur. Bunlar ucuz vardır. Daha sık ön tarafında bir resmi yok daha. Aynı zamanda bunlar dayanıklı değildir ve eşit olmayan duvar yüzeyini gizleyemezsiniz. Ama, yine de, kağıt duvar hala dünyanın üreticileri büyük bir pazar lideriyiz.

Binanın güney kısmında yer alan Odada büyük resim ile hafif soğuk tonlar papered edilecek. Mobilya, tonda dekore edilmiş duvarlar ile uyumlu görünüyor.

çiçekler, bitkiler, ağaçlar ve benzerleri - En yaygın bitki motifleri olarak kabul edilmektedir.

Pencerelerde duvar kağıdı ve tekstil mükemmel birleşimi. şık ve konforlu takdir romantik doğa için yatak odası.

Banyoda yüksek nem olduğu bir banyo birimi (lavabo ve tuvalet), mükemmel göze batmayan oturuş Kağıt duvar kağıdı deseni.

Bu tür duvar temel olarak bunların ipek, pamuk, veya sentetik bir malzemeden ağlar, aynı zamanda çeşitli kombinasyonları bulunmaktadır. Kağıt duvar kağıdı Karşı - kumaş çok daha pahalı, ama daha fazla sürecektir. Evet, ve onlara daha lüks görünüyor. Kumaş duvar biraz duvarlardan oda ısı kaybını azaltmak yanında, ses yalıtımı arttırmak mümkündür.

lüks iç lüks duvar kağıdı. Daha iyi ne olabilir?!

Dikey çizgili alçak tavan duvar kağıdı ile odalarda görsel olarak bunu pripodnimut.

modern tarzda yatak odası. Yaratıcı doğa için harika - dönem özellikleri (yaş odun) artı parlak dekor elemanları ile döşenmiştir.

Minimalizm - pürüzsüz formları ve başka bir şey. duvar kağıdında "Geometri" - sadece parlak dekor öğeleri.

yatak odası, siyah bir arka plan üzerinde parlak renklerle kumaş duvar kağıdı ile dekore açıkça tutukluların duygusal doğanın dünyayı yansıtır.

Provence tarzında yatak odası. mükemmel tüm tekstil renkleri ile duvarlardan birinde Basit deseni.

Polar duvar ancak katı yüzeyli malzeme ağ-ve malzemenin yoğunluğu, bunların baz olarak görev yapan kağıt, yapısal olarak çok benzer. Çoğu insan açıklık veya özel kuvvet malzemeleri gerektiren yerlerde - salonda veya kreş bunları kullanmak mümkündür. bir polimer ya da doğal dokusunu - bu duvar çok katmanlı yapı en uygun dış tabakayı seçmek için aralarında sağlar.

Duvar kağıdı dış tabakası olarak saf PVC'den oluşur. Yani duvarların hizmet kapsamını ve bina kendisi uzanan, ıslak duvarlar ve yüksek nemli odalarda duvar kağıdı almak için korkmayın sağlar. Ama diğer taraftan - vinil duvar kağıdı hava sızdırmaz. Bu duvar "nefes" anlamına gelir. Ama böyle bir panel kullanılarak, herhangi bir fatura oluşturmak ve kabartmalı duvar yapabilirsiniz.

duvar kağıdı ve serilmiş fiberglas takviyesinin, bu tür baz, kumaş mukavemetini arttırır. Cam elyaf:

 • Saf ipek gibi güzel;
 • Plastik gibi dayanıklı;
 • çelik halatlar gibi güçlü.

Ama maliyetle oldukça pahalıdır. Ancak, bunlar oldukça hızlı bir şekilde malzemenin uzun süreli kullanımı ve güvenilirlik ödemek. onlar aniden sıkılmış ise - duvarlardan bunları kaldırmak için gerekli değildir, sadece dolgu üstüne koyabilirsiniz.

Cam duvar kağıdı - lehte ve aleyhte:

Aslında bu odanın dekorasyon yapabilir olan bir çözelti yapmak, kuru bir karışımıdır. Bu selüloz içerir. Dries, duvarlar şeklinde - onlar duvar kağıdı ile kaplı olup olmadığını. Bu nedenle denilen bu tür - sıvı duvar kağıdı. Onlar sirkülasyon kapalı iklim havasını koruyarak geleneksel sıva veya macun, mükemmel hizalanmış duvar yüzeyinden çok daha güçlüdür.

bir sıvı duvar kağıdı, sıvı duvar kağıdı uygulaması teknolojisi nedir:

bambu Duvar Kağıtları - Evinizde doğanın bir parçası, tamamen herhangi toksisite yoksundur. Başlangıçta, diğerine göre bu çevre dostu malzeme, ama daha pahalı. Onların yardımı ile, benzersiz bir rahat bir atmosfer her evde ve kapalı oluşturabilir. daha popüler ve bu moda duvar kağıdı göze birçok alıcılar arasında büyük talep vardır, doğal renkler ve dokular - Onlar boyamak gerek yoktur.

Boncuklu bir duvar kağıdı, kağıt, dokunmamış ya da pek çok renk, vinil esaslı kaplı küçük taneler üzerine bir duvar kağıdı. tasarım kullanılacağı iç, böyle duvar kağıdı benzersiz ve kusursuz mükemmeldir. Tüm komşular kıskanacak.

3D Duvar kağıdı - bu duvar kağıtları arasından üç boyutlu görüntü çok gerçekçi görünüyor.

Duvar: artıları ve kullanmanın dezavantajları

Kural olarak, duvar kağıtları - bu bir parlak parlak görüntü, odadan dışarı yapılır duvarlardan birine ana odak noktasıdır. Ne işe yarar? en bu alt türün olumlu ve olumsuz yönlerini inceleyelim.

iç Duvar:

 • dekor zıt unsuru, herkesin dikkatini çekmek için;
 • onlar satışa bulmak zor temel hasarlı alanı, gizlemek için kullanılabilir;
 • görüntüler, manzara ve diğer resimlerin arasında geniş bir seçim.
 • desen resimlerinin bir dizi oluşur - eğer ihtiyaç dikkatle bütünsel bir görünüm elde etmek için tek tek parçalar karşı dengelenmesi;
 • Başarısız düzenleme kalanı, konuşma, saat TV veya sadece rahatsız uzaklaştıracak yapabilirsiniz.

3D Duvar kağıdı - bu duvar kağıtları arasından üç boyutlu görüntü çok gerçekçi görünüyor. Ama aralarında çeşitli türleri vardır. Ne? Kabul edelim.

Bu duvar kağıdı boyutunun küçük bir parçasıdır. Görünüşte onlar optik yanılsama bir tür benzerler:

 • nem ile eriyebilen bir şerit;
 • Gerçekte bozulması;
 • çeşitli geometrik çıkıntı.

veya tüm bir duvarı, iki, hatta üç veya - duvar kağıdı gibi zaten daha fazla yer kaplar. Bu fantastik sahne için mitolojik hikayelerin lüks üç boyutlu görüntüler için kıyaslanamaz.

özelliği gündüzleri sadece bir üç boyutlu çizim, ve geceleri oda gerçekdışılık hissi yaratarak, hoş dağınık ışıkla doludur gerçeğinde yatmaktadır. Ve floresan ampuller, altta yatan arka ışık sayesinde.

LED duvar kağıdı Do benzetmeler oluşturarak, uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir aydınlatma zor düzenlenmiş bir sistemdir.

Odaya bağlı duvar türünü seçme

Bu oturma odası tekstil veya kumaş duvar kağıdı için en uygun olanıdır. İyi ve bambu gibi sıvı duvar kağıdı bakacağız.

Doğal duvar kağıtları, dokunmamış kumaş, ya da yatak odası tasarımında duvara harika görünüyor. yatak odası için duvar kağıdı seçmek için ilgili makalemizi okuyun!

yatak odası için duvar kağıdı:

2017 yılında alakalı olacak yatak odası tasarımı eğilimleri hakkında bilgi

En iyi çocuk duvar kağıdı kullanmak. Onlar kendi ... Çocuk duvar kağıdı olmalıdır pastel berbat edeceğini korkmadan, çocuğun gelişimi ile değiştirilebilir.

Fiberglas ve vinil - mutfak duvarları için en iyi yardımcınız olacaktır. Bunlar dayanıklı ve uzun ömürlü rutubettir.

Vinil ve fiberglas onlar güvenilir ve dayanıklı, senin koridorda hizmetini genişletmek yardımcı olur. Bambu - Doğal ve duvar kağıdı güzel bakacağız.

Nasıl görsel / genişletmek iyi seçilmiş duvar kağıdı yardımıyla alanını azaltmak için

Bunu yapmak için, sizi küçük hileler hakkında unutulmaması gerekir:

 1. alçak tavan duvarına açık renkli kağıt sıvalı veya ince desen olması gerekir.
 2. tam tersine tavan ise - çok yüksek, yatay çizgiler veya büyük çizimlerle duvar kağıdı Döşeme çalışın.
 3. Büyük yüzeyli odaları duvar karanlık duvar kağıdı yapıştırmak karar verdi. Ya büyük desenler olmak zorunda.
 4. odaları binanın daha iyi pokleit duvar kağıdı sıcak renkler kuzey tarafındadır. Ve güney kısmında yer alan olanlar için - en iyi seçenek serin bir sesi olurdu.
 5. Biraz deneme ve kombine duvar kağıdı yapmak istiyorlarsa, benzer tonda, aynı kalınlık ve doku olması gerekir.

iç duvar kağıtları birleştiren

duvar kağıdı kombinasyonu dikey çizgili seçerseniz, bilirsin - görsel tavan ve zemin arasındaki boşluğa yüksekliğini artırmak böylece. Yatay çizgiler de tüm odalarda uzayın genişlemesine katkıda ancak "düşürdü" tavan. Ayrıca "patchwork" yöntemini kullanabilirsiniz. En önemlisi bu bir çocuk odası için idealdir. En önemlisi, "palyaço kostüm" yerine açıkça düşünülmüş bir tasarım elde değil sorumluluğuyla noktaya gelir.

2017 için duvar kağıdı tasarımında Moda renkleri ve trendler

Biz modaya duvar kataloğunu bu yıl göz sunuyoruz.

"Aldatıcı" duvar kağıtları - onlar bir şey gibi bakmak - deri, duvar, kaldırım, kaya, ancak duvar kağıdı.

bitkilerle duvar kağıdı - Herhangi bir bitki motifleri.

Kartoğrafik duvar kağıdı - antik haritalar ve modernlik. çocuk hazine haritası olarak dahil.

Fotoğraflı duvar kağıtları - Burada her şey açıktır ve kelimeler yoktur. Herhangi bir manzara, resim ve fotoğraf.

3D duvar kağıdı - çeşitli konuların üç boyutlu görüntüleri.

Duvar kağıdıyla diğer duvar dekorasyon örneklerine bakın:

Gördüğünüz gibi kayıt için birçok fikir var.

Vejetatif motifler hemen hemen her türlü duvar kağıdına hakimdir.

Yatak odanı nasıl süsleyeceksin:

Bir masa seçimi konusundaki makalemizi de okuyun!

Onarım sadece zahmetli bir iş değil aynı zamanda oldukça bilişsel. Tüm iç tasarımın güzel ve uyumlu olmasını sağlamak için tüm detayları doğru bir şekilde birleştirmek gerekiyor.

Profesyonel tasarımcılardan yardım isteyebilirsiniz, ancak ekstra ödeme yapmanız gerekecektir. Ve bağımsız olarak tüm nüansları inceleyebilir ve benzersiz bir tasarım yaratabilirsiniz. Salondaki ana modern eğilimleri ve duvar kağıdı türlerini göz önünde bulundurun.

Bugün için, duvar kağıtlarının çeşitliliği çok çeşitli ve harika. Doğru seçeneği seçmenin zor olmadığını düşünüyorum. Ancak yaklaşan satın alım işlemini yapmak bu kadar kolay olmayın. Sunulan seçeneklerde kaybolmak çok kolaydır.

Salon için temel duvar kağıdı türleri aşağıdaki gibi oluşturulabilir:

 • Çiçeklerle;
 • Şeritte;
 • Birleştirilen;
 • Modern duvar kağıdı;
 • Fotoğraf duvar kağıtları.

Seçmek gerçekten ne den. Daha sonra, her türe daha ayrıntılı bir şekilde analiz edeceğiz ancak şu an için oturma odasının duvar kağıdı seçimi hakkında genel öneriler sunacağız.

1. Sadece kaliteli duvar kağıdını seçin. Çevre dostudurlar ve toz birikmezler ve çabucak yanarlar.

2. Salon, konuklar için bir toplantı odasıdır. Bütün iç mekan şık olmalı ve tüm ayrıntılar birbiriyle uyumlu olmalıdır. Bu nedenle, oda genel stili için duvar kağıdı satın almalısınız.

3. Çok karanlık duvar kağıdını veya tersine beyaz koymayın. Altın tonları veya yeşil kullanmak daha iyidir.

4. Duvar kağıdının yanıp tutuşmaya dayanıklı olması ve toz birikimini önlemesi gerekir.

Modada her zaman çiçeklerle duvar kağıdı var. En önemlisi 3D efektli 3B çiçekler. Bu duvar kağıdını yalnızca bir duvara yapıştırmak ve diğer duvarları tek renkli duvar kağıdı ile süslemek yeterlidir. Çok güçlü bir etki elde edin. Genellikle televizyonun durduğu duvarı süslüyorlar.

Küçük çiçeklerle daha rahat bir seçenek seçebilirsiniz. Sonra oturma odasındaki tüm duvarları yapıştırabilirsiniz. Ancak diğer tüm iç mekan parçaları rahat bir tarzda olmalıdır, böylece kendinizi rahatsız etmeyin.

Çizim, görsel efektin oluşumunda büyük rol oynamaktadır. Herkes, geniş oda alanlarından övünemediğinden, rahat bir atmosfer yaratmak için sadece bazı tasarım hilelerine başvurmak gereklidir.

Örneğin, küçük bir oturma odasını görsel olarak büyütmek için, açık renk tonlarında duvar kağıdını dikey şeritlerle yapıştırmanız önerilir.

Oda yüksek tavanlıysa, ancak odanın genişliği artıracaktır, o zaman mükemmel bir seçenek yatay ince şeritler olacaktır.

Bu duvar kağıdıyla yalnızca bir duvarı süslemek yeterlidir ve odanın alanı görsel olarak daha büyük olur. Duvar kağıdı şeritleri her zaman olmuştur ve oturma odası için mükemmel bir seçenek olmaya devam etmektedir.

Salon şık ve yorgun görünüyordu, tasarımcılar duvar kağıdı birleştirmek için tavsiye. İyi bir seçenek ana rengin iki veya üç tonudur. Bu yöntem aynı odada farklı bölgeler seçmenize izin verir.

Dinlenmek için tasarlanan bölge en iyi sıcak tonlarla işaretlenir ve diğer tüm duvarlar daha soğuk bir duvar kağıdına yapıştırılabilir.

Ayrıca unutulmamalıdır ki kabartma duvar kağıdı veya desen ile pürüzsüz olanları birleştirmek gereklidir. Bu mükemmel bir kombinasyon. Bir koleksiyon veya katalogdan duvar kağıdı seçmek en iyisidir. Dolayısıyla, duvar kağıdının en doğru ve uyumlu kombinasyonunun imkanı var.

Çoğu zaman, duvar kağıdı birleştirilirken yapıştırma aşağıdaki yöntemlerden biri ile yapılır:

 • Kat pervazları;
 • Bir duvara odaklanın;
 • Buna karşılık, birkaç çeşit duvar kağıdı bir araya getiriliyor.

Oturma odasında duvar kağıdı arasında en yeni eğilimleri göz önüne alırsanız, en yaygın olanları şunlardır:

Sıvı duvar kağıdı. Selülozdan elyaftır. Sıcaklık değişikliklerine tolerans gösterirler, güneş ışınlarının altında yanmazlar, duvara kolayca uygulanırlar ve çıkarmak için kendilerine toz toplamazlar.

Fiberglas. Dayanıklılığı, pratikliği ve birkaç kez yeniden boyama olasılığı nedeniyle yüksek tanımayı hak ediyorlar. Bu tür duvar kağıtlarının ayırdedici bir özelliği, yangınlara karşı dayanıklı olma özelliğidir. Yangın esnasında yanmayacaklardır.

Post. Onların popülaritesi malzemenin yoğunluğundan kaynaklanır, bu da tükenmelerini engeller. Ayrıca nemi iyi tolere ederler. Duvar kağıdı malzemesi birkaç kez yeniden boyanarak iç mekan stilini değiştirir.

Fotoğraflı duvar kağıtlarının çeşitliliği şu an çok çeşitlidir: parlak, mat, yıkanabilir, vinil bazlı, saten bazlı, pürüzsüz ve pürüzlü.

En çok duvar kağıdı ile süslenen bölgelere bakarsanız, rahatlamak için bir yer var. Bu nedenle, bir günlük bir çalışma sonrasında barış ve uyum atmosferi içine dalmak çok güzel.

Resim çok farklı olabilir: hayvan ve bitkilerden manzara eskizlerine. Bütün iç mekan kolaylaşırsa, oryantal motifleri seçebilirsiniz.

Oturma odası farklı renklerde dekore edilebilir. Seçilen tüm odanın dekorasyon tarzına ve müşterinin isteklerine bağlı. Salon duvar kağıdı için en popüler renk çözümlerini düşünün.

Beyaz duvar kağıtları. Beyaz oturma odası, konukların anısına uzun süre kalacaktır. Bununla birlikte, bu rengi seçerken dikkatli olmalısınız. Beyaz duvar kağıtları saklanmayacak, aksine duvarların tüm eksiklikleri vurgulanacak. Hafif duvar kağıdı, minimal iç mekan tasarımı ile küçük odalar için mükemmeldir.

Siyah duvar kağıtları. Diğer renklerle birleştirmek için mükemmel bir seçenek. Siyah renk mükemmel uyum sağlar. En başarılı kombinasyon, yeşil, altın, beyaz ve kırmızı çiçeklerle ve tonlarıyla olacaktır.

Siyah-beyaz duvar kağıdı. İnanılmaz lüks, beyaz, altın ve siyah renkleri birleştirerek elde edilebilir. Böyle bir oturma odası inanılmaz bir kraliyet atmosferi yaratacaktır. Siyah beyaz renk modern stiller için mükemmel: yüksek teknoloji, modern.

Kahverengi duvar kağıdı Bazı insanlar bu duvar kağıdının renginin sıkıcı olacağını düşünüyor ancak değil. Ana durum diğer renklerle doğru bir şekilde birleştirilecektir. Tasarımcılar için ideal bir seçenek, kahverengi ve beyaz renklerin birleşimi. Böyle bir iç mekan, parlak aksesuarlar ile lamba ya da resim şeklinde inceltilebilir. Genel olarak, tüm kahverengi tonlar yumuşak ve rahatlatıcı bir ortam yaratabilir.

Gri duvar kağıtları. Bu renk pek çok insanın belirsiz ilişkilerine neden olur. Bazıları için, gri renk sadece donuk bir algıla ilişkilendirilir, diğerleri için, arıtmanın rengi olur. Varsayılan olarak, gri lüks ve en ince ayrıntı olarak sınıflandırılır. Gri ile beyaz ve siyah renklerin ideal kombinasyonu. Ancak daha cesur insanlar için tasarımcılar bu rengi sarı veya mor renkle birleştirmeyi öneriyorlar. Sonuç olarak, oda tamamen beklenmedik bir tasarım seçeneği kazanacak.

Lilac duvar kağıtları. Bu rengin neden olduğu hisler baharın gelişiyle uyanış doğasıyla karşılaştırılabilir. Lila rengi sakinliğe ve gerginliğe neden olur. Fakat yorgunluğa neden olmaz, aksine salonun sıkıcı tasarımını sulandırabilir. Bu renk, beyaz ve gri renklerle iyi kombine edilebilir.

Bej duvar kağıtları. Oturma odasının klasik tasarımı. Bunun aristokrasinin rengi olduğuna inanılıyor. Bej duvar kağıtları çok güzel bir gölge var gibi günün her saatinde harika görünecektir. Iç çok sıkıcı ve soluk görünmüyor, parlak aksan yapmak için önerilir. Çoğu zaman, bej versiyonundaki oturma odası neşeli insanlar tarafından tercih edilir. Beyaz renkle iyi geçiyor. Böylece, yumuşak mobilya seçebilirsiniz.

Yeşil duvar kağıdı. Oturma odası için karmaşık bir renk. Özellikle iç bölümün geri kalan kısmı ile özenle birleştirilmelidir. Parlak ve zengin yeşil tonlarını seçmek en iyisidir. Aksi takdirde, bir yatak odası için daha uygun olan çok rahat bir ortam oluşturabilirsiniz. Ayrıca, doğru aydınlatmayı seçmelisiniz. Yeşil duvar kağıtları, ana avize dışındaki ilave aydınlatma ekipmanı gerektirir.

Sarı duvar kağıdı. Onlar sevinç ve iyimserlik neden olur. Bu nedenle sarı duvar kağıtları, hayattan istediğini elde etmeyi bilen, tek düşünen insanlar için mükemmeldir. Sarı renk birçok tonda: hardaltan parlak sarıya kadar. Sarı duvar kağıdına sahip oturma odası, yaratıcı düşünmeyi teşvik eder.

Kırmızı duvar kağıdı. Çift duyumlara neden olan renk. Bir yandan, kırmızı renk yaşam enerjisinin ve tutkusunun rengidir. Öte yandan saldırganlık. Bu nedenle, oturma odasında kırmızı tonlarla aşmamak çok önemlidir.

Beyaz veya altın renklerle ideal kombinasyon. Kırmızı duvar kağıdıyla bir duvarı yapıştırmak iyi bir seçenektir ve gerisi beyaztır. Hafif bir duvar kağıdı yapıştırmak istemiyorsanız, kırmızı duvar kağıtlarını başkaları ile birleştirip, beyaz bir süslemeyle mutlaka birleştirin. Tüm duvarlara kırmızı duvar kağıdı yapıştırırsanız, bu parlak monotonluğu hafif kalıplarla çeşitlendirmek daha iyidir.

Mor duvar kağıdı. Soğuk renk kategorisine ait. Yumuşak gölgeler tercih etmelisiniz. Böylece oda yumuşak ve rahat olmayacak. Ancak salondaki mor duvar kağıdının herhangi bir konuğun anısına uzun süre kalacağından emin olun. Bununla birlikte, tasarımcılar hala bu rengin tüm duvarlarını yapıştırmaktan ziyade küçük, parlak menekşe vurguları yapmalarını tavsiye etmektedir.

Duvar kağıdının diğer iç öğelerle kombinasyonu

Tabii ki, duvar kağıdı seçerken odanın stilini de gözlemlemelisin. Duvar kağıdı satın alırken izlenen ana görev, kalan mobilyaları geçmişlerine göre yeterince seçmektir. Burada her şey önemlidir: perde, mobilya, küçük aksesuarlar ve niteliklerin rengi. Çoğu zaman, duvar kağıdının rengi yumuşak ve dolaplı mobilyalarla aynı tonda kalmaya çalışıyor.

Bazı tasarımcılar duvar kağıdını perde ile birleştiriyor. Bu resepsiyonda çok özenli olmamız gerekiyor. Bir veya iki tonlu daha açık veya daha koyu perdelerde duvar kağıdı seçin veya parlak kontrast yapın.

Duvar kağıdına kendiniz parlak bir vurgu yapabilirsiniz. Ardından, oturma odasındaki diğer nesnelerin hepsi sakin renkte olmalı ve dikkat çekmemelidir.

Eğer seçsin oturma odası için duvar rengi nedir, önemli olan iyi oda tasarım geri kalanı ile uyum halinde olmasıdır. Bir oturma sizin için en uygun tasarımı sunacak deneyimli tasarımcılara açmak için en iyisidir.

Mali durum uzmanlar için harcama izin vermezse, o zaman iç kataloglar duvar kağıdı moda trendleri yakından tanımak veya belirli bir konuda internette makaleleri taramak için en iyisidir. Bu şık tasarımı ve rahat bir oturma odası vardır.

11 salon tasarımı (gerçek fotoğraf). Tasarımın temel kuralları. . Büyük bir desen veya şerit ile oda duvar duvar kağıdı üzerine yapıştırmak için gerekli değildir.

Yatak odası için duvar kağıtları: 90+ gerçek fotoğraflar, bazı renk ve bazı doku seçin. diğer ev eşyalar ile duvar kağıdı kombinasyonu.

Gerçek iç fotoğrafları. imar mutfak Yöntemleri - oturma odası. . 2.5 Masaüstü. 2.6 İmar rengi. 2.7 Divan. Özel bir evde 3 Mutfak oturma odası.

mutfak 90+ gerçek fotoğraflar için duvar kağıdı. Nasıl malzeme, renk ve desen seçin. Duvar, kombine duvar kağıdı, çağdaş duvar kağıdı ve küçük bir mutfak için.

Resimler gerçek mutfak iç (fotoğraf). Eğer mutfak tasarımını güncellemek için aslında düşünürsek. . pokleit duvar kağıdı olarak doğru.

İlgili makaleler

11 salon tasarımı (gerçek fotoğraf). Tasarımın temel kuralları. . Büyük bir desen veya şerit ile oda duvar duvar kağıdı üzerine yapıştırmak için gerekli değildir.

Yatak odası için duvar kağıtları: 90+ gerçek fotoğraflar, bazı renk ve bazı doku seçin. diğer ev eşyalar ile duvar kağıdı kombinasyonu.

Gerçek iç fotoğrafları. imar mutfak Yöntemleri - oturma odası. . 2.5 Masaüstü. 2.6 İmar rengi. 2.7 Divan. Özel bir evde 3 Mutfak oturma odası.

mutfak 90+ gerçek fotoğraflar için duvar kağıdı. Nasıl malzeme, renk ve desen seçin. Duvar, kombine duvar kağıdı, çağdaş duvar kağıdı ve küçük bir mutfak için.

Resimler gerçek mutfak iç (fotoğraf). Eğer mutfak tasarımını güncellemek için aslında düşünürsek. . pokleit duvar kağıdı olarak doğru.

1 Vinil duvar kağıdı - bu nedir? 2 Avantajlar ve vinil duvar dezavantajları. . Mutfakta (90 + gerçek fotoğraf) için duvar kağıtları.

Önlük Mutfak (70 + resimler). Önlük bölüm duvarlarını çağırdı. Önlük duvar kağıdı tonu uyum iç tamamlayacak ve pişirme sırasında iyi bir izlenim yaratır.

renk kombinasyonu ve gerçek fotoğraflar. Banyo tasarım fikirleri bir banyo ve duş birleştirdi. . pokleit duvar kağıdı olarak doğru.

daire, fotoğraf fikirleri duvarlar için Bakış güzel duvar kağıdı

Çoğu zaman, insanlar daire iç dekorasyon değişen düşünüyoruz. inşaat pazarları ve onarım için malzemeler konusunda uzmanlaşmış mağazalar ziyaret ederek, duvarlar için farklı kaplamaların çeşitli izleyebilirsiniz, oldukça yüksek bir maliyeti vardır. Ama bu bir pipo rüya metrekarelik bu dönüşümü anlamına gelmez. Bir çıkış yolu her zaman vardır. Yeni renklerin iç getirmek için, fotoğraf baskı, veya malzemenin alışılmadık doku ile apartmanda bir duvara güzel duvar kağıdı kullanmalısınız. Resimlerin seçimi Yaklaşım, bu duvar kağıdı güzelliği değil, sadece dikkate alınması gerekmektedir Ayrıca gibi diğer özellikler: kalite, pratiklik ve üslup yönde, fiyat kategorisinde.

apartmanda bir duvarda güzel duvar kağıdı türleri

Şu anda, duvarlar yapıştırmak için kullanılan duvar kağıdı büyük bir seçim var. Çok popüler fotoğraf kağıdı, 3 d tekniğindeki. duvara duvar benzersiz iç oluşturmak için yardımcı olacaktır. resimlerin çeşitli sınırsız yaratıcılık verecektir. resimlerinde bu tip birçok çeşidi vardır:

Standart - duvar 3 gün bu tür, genellikle duvar küçük bir bölümü üzerine yapıştırmak. tasarım teknikleri imar tesislerinde için mükemmeldir.

 • küçüktür;
 • Tuval üzerine genellikle üç boyutlu form veya soyutlama desenleri gösterir.

Tek - oda süslemek için kullanılan. Mükemmel bir düzenleme resimden bir nesneyi seçmek üzere, tek bir 3 gün duvar kalıp çerçeveleme olacaktır.

 • Ölçümler müşteriye yapılır;
 • paneller ya da yanlış nesneler oluşturmak için kullanılır.

Panoramik - 3 d duvar kağıdı resmin tüm parametrelerin en iddialı sahip. hissetmek için panorama genellikle birden bitişik duvarlar yapıştırılan.

 • Onlar büyük bir boyuta sahiptir;
 • Ana arka plan rol oynamaktadır.

Bu teknikte yapılan floresan duvar kağıdı, farklı boyutlara sahiptir. fosfor varlığı resimlerinin benzersiz bileşimi.

 • Karanlıkta parlayan eğilimindedir;
 • genellikle gece lambası çocuk odaları için de kullanılır.

LED - ışık duvar kağıdı fotoğrafları bir tür. Onların özel Özellikleri sayesinde, onlar oldukça pahalıdır.

 • LED'ler karmaşık bir sistem oluşur;
 • renk ve resim değiştirebilecek özellikte.

Duvar 3 D, mükemmel özellikleri bir sahiptir:

 • tasarım alanında orijinallik;
 • Parametre alanı görsel değişim odaları;
 • 3 D fotoğraf duvar kağıtları kullanarak, bir duvar, ama bütün oda sadece zonlu edilebilir;
 • oda tasarımı tasarımında üslup eğilimleri korumak;
 • bir yanılsama etkisi yaratma yeteneği;
 • 3 duvar kağıtları-Ge, mükemmel yardımcıları (böylece eski mobilya, yıpranmış parke zemin, ve benzeri) odadaki diğer insan içine çıkamaz nesneler dikkatini aktarmak için kullanılır;
 • Bu tip duvar kağıdı sürdürülebilir;
 • 3 D dilerseniz, sadece yeni tuval üzerine bir fotoğraf duvar kağıdı ile duvarın bölümünü değiştirerek, iç güncelleyebilir, oldukça pratik duvar kağıtları.

Çözünürlükte türler ve ortak özellikleri değil, aynı zamanda bir renk, doku, desen ve hatta biçimsel yönü ile sadece değişebilir. bazı kurallar olasılık seçimi ile bir hata sıfıra ineceği yapmak olduğunu gözlemleyerek vardır.

duvar kağıdı rengini seçerken, iyiye dairenin tasarımını değiştirmeye yardımcı olacak bazı kurallara uymalıdır:

 • uzayın en fazla% 70 kaplamalıdır aktif renk% 20 mobilya ve perdelik oda işgal edilmiş, ilgilenilen kalanı aksesuar tasarımı ile sorumluydu;
 • Ana kural, en fazla 3 tonları ve iç tasarım renkleri;
 • Koyu renk görsel olarak yüksek tavanlı, panoramik camlar, geniş alana sahip geniş odalar için uygundur, uzay azaltır;
 • parlak renkler genelde duvarların sınırları zorlar ve görsel olarak tavan yüksekliğini arttırmak amacı ile, küçük alanlar için kullanılan oda genişlik, dolgu;
 • Duvar kağıdı için bir renk düzeni seçerek önemli bir gerçeği odaları için yeterli oda aydınlatma olduğunu, ışığın az miktarda aldığı pencereleri, daha uygun tek renkli ışık renkleri, yeterli doğal ışık olduğu bölgelerde, karanlık ve dışsallaşmasının tezat bir oyun oluşturmak mümkündür;
 • Bir kumaş rengi seçerek ana özelliği, neşeli baskılar ile mükemmel bir çözüm duvar kağıdı olarak görev yapacak ruh depresif eğilimli insanlar için psikolojik ve fiziksel sağlığı üzerindeki renklerin etkisi vardır.

Duvar kağıdı dokusunu seçimi, herhangi bir duvara dikkat etmelidir, bu malzeme kullanılacaktır. dokular çeşitli türlerde tanımlanabilir:

 • Köpük, son zamanlarda, bu doku oldukça popüler hale geldi, onlar ofis alanı için oturma odası papering gelen, köpük doku duvar kağıdı hacmi kolayca farklı yüzeylerin yapısını taşır, bir çok avantaj ve geniş bir uygulama yelpazesi var;
 • Serigrafi - muhteşem doku kağıdı serigrafi vasıtasıyla duvarların ince ve asil iç dekorasyon severler kalbini kazanmış pahalı kabartma Doğal ipek yapılmış duvar resimleri yüzeyi üzerinde çizim görsel bir etki yaratır;
 • yükseltilmiş - doku evrensel, neredeyse herhangi bir dekor için uygun olan, sıra dışı ince yapı ağ-yapılar genellikle malzemenin boyama için kullanılan dökme desen, aktarır;
 • sıcak damgalama malzeme taşı, kumaş, alçı, hacimli tasarımlar ve şekiller, bu duvar, mükemmel aşınma direnci özellikleri (su ile yıkanabilir, mekanik hasarlara karşı dirençli) olan doku taklit yeteneği ile donatılmış.

köpük resim serigrafi kabartma resim kabartmalı 3D görüntü

duvar kağıdı oldukça popüler bir fenomen üzerinde desen varlığı. Farklı görüntüler sadece oda stilini vurgulamak değil, aynı zamanda genel resmin dinamiklerine ekleyemezsiniz. Duvar üzerindeki desenlerin çeşitli türü vardır:

 • yaban hayatı - iç büyük bir ek, çok yönlü ve sonsuz doğa tema, duvar kağıdı farklı mevsimlerde doğasını, yoğun orman ve yayılan glade barındırabilir, doğanın çeşitli nesneler (çiçekler, bitkiler, ağaçlar, su), bu tema uyum ortamı ile yaratacak dış dünya;
 • fauna - Bu konuda çizimleri modern iç mekan oldukça popüler olan yırtıcı hayvanların görüntüsü, oda dinamiklerini verip edecek asalet hissi yaratır, Savannah ile resimler, mükemmel bir seçenek sevimli yavru veya resimler olacak çocuk odaları için iç Afrika tarzı için mükemmel bir tamamlayıcı olacak yavru;
 • Uzay teması - resim görsel uzayın sınırlarını genişletmek ve sonsuzluk duygusu ile oda doldurun;
 • deniz teması - görüntü mutfaktan yatak odasına, farklı oda içine mükemmel şekilde uyacak bir deniz teması kolaylığı ortamı yaratmak ve odanın görsel alanı zorlayacak;
 • Kent - Çeşitli Avrupa kentlerine görüntülerle duvar kağıdı ile duvar dekorasyonu için mükemmel bir seçenektir, bunlar renk ve dünya çapında ülkelerin atmosfere sahip odayı dolduruyor;
 • masal karakterleri çocuk odaları için iyi bir tamamlayıcı, popüler çizgi filmlerinden masal karakterleri görüntüleri ve karakterlerle duvar kağıdı olacaktır.

doğa Vahşi parçası Hayvan severler için Güzel deniz manzarası büyüleyici uzay kreş

Üslup yönü uzay duvar kağıdı seçiminde önemli bir rol oynar. oda ortamı zaten belli bir tarzda muhafaza edilirse, doğru genel tasarım fikirleri korumak için, duvar kağıdı almak zorundadır.

 • yüksek teknoloji duvar kağıdı - Bir renk düzeninde gerçekleştirilen veya sıkı bir desen, moda trendi mükemmel resimlerinin serin tonları ile uyum olması gerekir;
 • Minimalism minimize desenleri, duvar üzerinde parlak vurgular içerir;
 • Nouveau - Uygun resimler toplu çiçek veya büyük elemanlarına bakacağız, bu stil için mükemmel bir çözüm 3 d tekniğindeki fotoğraf kağıdı vardır;
 • provence, flora ve fauna görüntü ile organik bir görünüm duvar kağıdı, küçük çiçek web mükemmel doğa ile konfor ve uyum oda atmosfer doldurma temasını tamamlar;
 • klasik - Bu stil için, duvar kağıdı ve sıkı geometrik unsurları şerit tercih vermek için gereklidir;
 • o oda dekore edilmiş herhangi üslup yönde ayrıntılı duvar kağıdı, satın almadan önce tavsiye edilir.

Yüksek teknoloji ürünü minimalizm modern Provence klasik tarzda

Duvarlar odanın uzayda toplam alanının yaklaşık yarısını işgal eder. apartmanda bir duvara en güzel duvar kağıdı seçin, sorun olsa kolay, ancak herkes için oldukça mümkün değildir.

Daha sorumlu iç resim birleştirme işleminde alınmalıdır. Tasarımcılar tesislerinde herhangi bir türü için, çok yönlü birleştirerek alımı duvar tasarımı inanıyoruz.

Odanın uyumu elde etmek için, farklı doku ve renk kaplama malzemeleri kombinasyonunun bazı kuralları öğrenmek gerekir:

 • dikey şeritler aynı genişlikte deseni, hem de doku satın alması gerekir, bu işlemi gerçekleştirmek için, farklı renk şeritleri birleştirerek dikkate değer bir etkiye sahip, okleivaya duvar bir ya da bir ya da iki, bir renk arasında bir değişmelidir. Birkaç seçenekler arasından seçim ve tamamen zıt zıt renklerin birleştirerek ilk seçeneği seçerek, renk tayfının tonları birleştirebilirsiniz renk seçimi, oda asil, daha sakin bakacağız, korkuyor deneyler genellikle amaçlanan etkiyi yaratmak için, olmayan cesur insanlar için ikinci seçenek, seçim duvar kağıdı rengi sadece farklı değil, ama farklı desen, bezelye yaprak ve küçük çizgili mükemmel bir kombinasyonu olarak görev yapacak;
 • "Üst üste binme" nin yöntemi uygulamak gerekir duvar şeritler yapıştırarak gerçekleştirmek için;
 • Yatay çizgiler, alternatif birçok üslup çözümleri yanı sıra dikey çizgiler içine mükemmel bir uyum, bunun en yakın santimetre tükenmiş yere gerekli olduğu için, bu yöntemin tesislerinde süreci oldukça zordur yapıştırarak, ahenkli bir ilişki elde etmek için, çeşitli türde duvar kağıdı birbirine bağlamak gereklidir arayüzü, en iyi sonuçlar için, yerden değil tavan altında, kural ve maç boncuk kullanmalıdır;
 • yatay çizgili duvarları yapıştırırken, bir tavan yüksekliğine dikkat etmelidir, bunun daha düşük, daha uzun Ağ-yapının genişliği olmalıdır;
 • duvar kaplama macunu - hazırlanmış duvar üzerinde gerçekleştirilen bu şekilde temel yapılan makine,, kaplanmış kağıdı kaplama macunu özellikle tasarım kural önceden yapıştırılmış veya boyalı, genellikle kaplama macunu sınır çerçeveli duvar kağıdı, çeşitli şekil ve renklerde olabilir yapıştırılmış uç elemanlarının yeterli kalınlığıdır zamanlarda alımı bu tekniğin etkisini artırır ve hemen dikkat çekiyor;
 • Doğru kombinasyonu ile, sen bireyselliği ve odanın belli bir karakteri tedarik elde edebilirsiniz;
 • patchwork - fantezi mükemmel bir uçuş duvar kağıdı birleştirmek için bu tekniğin kullanılabilir, sadece uygun boyutunun yanı sıra bir dizi renk seçmek, tüm odanın tarzına bağlıdır, kazanan tek renk ve renk kaotik seçiminde duvar artıkları kullanmak gibi seçenekler olacak ve oda aşırı olmaması için faturalar, aynı malzemeden yapılmış, ya da birbirine benzer, duvar kağıdı seçilmelidir, yamalı olduğu, üst üste binme olarak, duvarlar papering farklı bir kapsar ve eklem ortak;
 • Bir odanın büyüklüğü, hem de çıkıntılar ve çeşitli amaçlar için girintiler varlığı olarak hizmet yapmak nişler ve çıkıntıları, gerçekten çok büyük bir artı dekorasyonu. resimden tasarım verilerini seçerek, oda süslü desenler ile oyuk ve çıkıntılar kabartmalı duvar kağıdı yapıştırılmalıdır tek tonda dizayn edilirse, olasılıklara kendini sınırlamak olmamalıdır renkleri seçerek, herhangi bir iç eksik lezzet getirmek ve zıt kombinasyonlar ve fatura almak mümkündür, ekipman açıların varlığı ile komplike biraz yapıştırarak, ama yetkin düzen ile bu sorun olarak fark edilmez.

Neredeyse herkes tarafından bilinen binanın standart yapıştırma yöntemleri. Bu teknik, özel veya yürütülmesinde karmaşık bir değildir. Modern iç tasarımcılar giderek uzak olağan çözümlerinden almaya çalışırken ve binaların tescili bu tip çeşitli yapmak için çalışıyoruz. duvarlar için güzel duvar kağıdı, benzersiz bir oda oluşturmak ve sahiplerinin bireysel karakteri ile doldurmak için mükemmel bir malzeme olarak hizmet vermektedir.

Giderek modern iç mekan birçok türün yapıştırma oda duvar kağıdı görünür. Teknikte temel kuralları: uzunlukta düzenlenmiş olan bir duvara, koyu renkler kontrast hafif duvar ters hazırlanması bu kombinasyon, seyreltik beklenmedik kontrast renkler genişliği üzerinde bulunan duvar kağıdı ile kaplı. oldukça yakın iç mekanlarda çıktı gibi bu renk düzeni, sıradışı ve taze. Ama yenilik ve deneyler için hazır insanlar arasında popülerlik kazanıyor.

Harika bir fikir duvar kağıdı fotoğrafları duvarlarının kaplamasında kullanılacak. Onlar sadece iç çeşitlendirmek olmayacak, aynı zamanda benzersiz yapmak için. Son yıllarda oldukça popüler floresan 3 d duvar kağıdı resmin kullanılması haline gelir. Geceleri, onlar mükemmel odasında alanı aydınlatmak edilir. çocuk odası duvar kağıdı yatak odası romantik ruh hali sizi rahat ettirmek ve.

duvar ağları arasına Orijinal konu eklemler, sen pervaz ve fasya şeridi kullanabilirsiniz. yüzey Bu tür malzeme bir arada bir çok maskeleme düzensiz bileşikler tabakalarını meydana getirecek geçiş duvarındaki kontrast satırları ekleyin ve hatta en sıradan tasarım dekore edecek.

dikkate bu önerileri alarak, herhangi bir kişinin kısaca bir tasarımcı gibi hissedebilirsiniz, yapıştırma tesislerinde için kendi projesini geliştirmiştir. Bir fantezi dahildir ve işten sadece sahiptir.

güzel 3D duvar kağıdı bakmak olarak videoya göz atın. gerçeklik hissi görüntülerken. Duvarların Heyecanlı tasarımı.

dairelerde duvarların yapıştırmak için güzel duvar kağıtları resimleri

yenileme sırasında dairenin duvarlarına yapışmasını için güzel duvar kağıdı fotoğrafları koleksiyonu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

59 − = 57