Duvarda Yer resimlerinde

Düzen desen ve resim asmak için nasıl

boyutunda Farklı (boyut, şekil) elverişli katmanını değil, "Artan ve Azalan" işleri - Bu kesinlikle talihsiz bir formüldür. daire kağıt üzerinde her resmi, bunu olmak istiyorum duvara kesip pim: duvarda resimlerinin kompozisyonunu bakmak ve monte etmek için yerleri işaretlemek, bu yöntemi nasıl kullanacağını kontrol etmek.

hemen dikkat etmelidir Ne:

tavanların 1. yüksekliği.

resimler küçük ise yüksek tavanlı bir odada, büyük örneği etrafındaki örneğin yerleştirerek, gruplar halinde yerleştirmek daha iyidir.

alçak tavanlı odalarda, yatay arzu resimlerin yerleştirilmesi dikey yerine taşımaktadır. Yatay yerleşimde bu yana oda daha düşük olun.

Masif, uzatılmış yukarı desen alçak tavanlı bir odada iyi bakacağız.

2.Zhanr ve konaklama.

Manzara ve natürmortlar oturma odası ya da yatak odasında iyi bakacağız.

1

O portre Hatırla - Zor güçlü psikolojik etkisi olan, tür kavramak, konumu ayrı düşünülmelidir.

konu binayı izleyin bitkisel kompozisyonlar ile suluboya yatak odasında iyi. "Gastronomicheskie9raquo; Mutfak için natürmortlar,. savaş sahneleri ile tuvaller türün müze aşıkların oda süslemeleri. Özet olmayan nesnel resimlerinde genellikle atfedilen "ofis türü."

Bir resim için 3.Fon. Duvarların rengi.

parlak renklerle Boyama açık renk duvarlar için uygun koyu ve mat tonlarda karanlık duvarlarda bakmak ve boyama olacaktır.

müzeler genellikle çağda moda olan renklerde sergi salonlarının duvarlarını boyamak için hangi sergiledi.Çoğunlukla (örneğin, 18. yüzyılın sanatçıların eserleri kırmızı duvara sergilendi) sergilenen resimlerin çoğunda küçük miktarlarda bulunan bir renk seçin .Inogda.

Siyah-beyaz-fotoğraflar, mükemmel şekilde duvarların hemen her renk ile birleştirdi.

4.Proportsionalnost kartiny.Raspolozhenie boyutları.

Bir resim Asma, resmin ortasında yüksekliği göz seviyesi görünümlü adam (yaklaşık 142-175 cm) olması gerektiği unutulmamalıdır. Bu hafif bir resim asılı olan kordonun uzunluğu, ayarlanması ile eğilebilir, bu izobrazhenie.Pri üst kumaş ve büyük resim, göz yüksek dayanarak takılmak için yüksekliği petel.Kartiny farklı boyut tedavi etmek için en uygun yoldur.

O bulunduğu mobilya açısından resmin boyutları orantılı dikkate almak çok önemlidir. Resmi egemen ne de yok olması gerekmektedir.

ışıklandırma hakkında unutmayın!

resim asmak resimlerin yerleştirerek ve nasıl Düzenleri - 1

Resimlerin yerleştirilmesi ve nasıl düzgün resimlerini asmak için Şemaları - 2

Resimlerin yerleştirilmesi ve nasıl düzgün resimlerini asmak için Şemaları - 3

nasıl resim asmak için resimlerin yerleştirilmesi ve Şemaları - 4

Düzen desen ve resim asmak için nasıl - 5

Düzen desen ve resim asmak için nasıl - 6

nasıl resim asmak için resimlerin yerleştirilmesi ve Şemaları - 7

nasıl resim asmak için resimlerin yerleştirilmesi ve Şemaları - 8

Resimlerin yerleştirilmesi ve nasıl düzgün resimlerini asmak için Şemaları - 9

gruptaki yer alan ziyaretçiler misafir, Bu yayının ilgili yorum bırakamayız.

iç asılı resimlerinin temel kuralları

her zaman Tablolar, fotoğraflar, afişler ve paneller her türlü iç ana dekorasyon idi. Güzel bir resim olursa olsun çevre ve konumu, kendi içinde iyi olduğu gibi görünüyor, ama pratikte, bu açıklama her zaman doğru değildir. her zaman iç dekorasyon veya "küçük kan" yapabileceği için gerekli doğal şaheserleri mi? Resimlerim asılı seçim için oda duvar nedir? Nasıl bulmak ve tek şarkıya birden fazla fotoğraf veya çizimleri düzenlemek için? Ne irtifa ellerinden geleni azından takılmak? Biz tüm önemli soruya ayrıntılı olarak cevap çalışacaktır.

Onları, Ballards Designs iyi kareyi almak için duvarda sen, önemli yağlı boya tablolar, aynı zamanda aynalar, kabartmaları veya çizim ve kartpostal favori koleksiyon sadece yerleştirebilirsiniz

iç dekor ve aksesuarları rahat ve yaşamış içinde uzayın atmosferin imajını ve bütünlüğünün yaratmada önemli bir rol gerçekleştirin. bitirme tamamlanır ve mobilya yerini almıştır bile, oda duvarları genellikle çok boş ve sıkıcı bakmak ve onların tablolar, posterler, vb süslemek için ihtiyaç vardır işte o zaman Zaten iç süslemeleri layık bir kaç resim veya grafik resimler, varsa sanat eserleri koleksiyonu Eğer yoksa Güzel, ancak, bu duvar boş bırakın için hiçbir neden yoktur. düzgün karelerde Aile fotoğrafı, dijital baskı vb tuval, kendi ellerinizle yapılabilir iç kolajlar, üzerinde herhangi bir görüntü İyi tanıdık birmanzaraya için orijinal ve şık yedek olabilir. Buna ek olarak, ağ-kendilerini ortak grubundaki bir duvara Birleştirilen eserleri, olmadığında, belirli bir ritim ayarlamak veya eksik bir renk olarak iç kullanılabilen çok cazip ve ilginç bir terkip oluşturmak.

Eski ve kartlar ayrıca oda dekor, Çömlekçilik Barn ilginç bir seçenek olabilir böylece

Konseyi: görüntü boyutunu ayarlamak istiyorsanız, bir mat kullanın. Bununla beraber, örneğin, küçük bir rakam daha büyük görünmesini sağlayabilirsiniz.

iç asılı resimlerinin bileşimin doğrudan çevreleyen alanı geometrisini etkiler ve duvar resimleri oda eksiklikleri görsel doğru edebiliyoruz. Yani, örneğin, tavan yapabilir olası resimler yüksek görünüyor dikey düzenlenmiş, daha ziyade yatay asılı - genişliğini. meydan Uzun ve dar oda daha kısa görünüyor yapmak için ise, onun ön duvarda büyük ve canlı bir resim yeterli koydu.

İnsan algısı dolayısıyla birden çok görüntü bir bileşim oluşturma, yatay çizgiler son derece hassastır, yatay alt kısmında dizilmiş onları tutmaya çalışın.

Resimler ve fotoğraflar sadece raflarda yerleştirmek, örneğin, asmak, ama olamaz, ancak, bu seçenek sıkı, klasik tarzda iç mekanlar için uygun değildir

Bu önemli bir rolü ve etkinlik salonu oynar. Geniş ve aydınlık tuvaller dekoratörler sadece dinlenme ve rahatlama engel olacak, hiç şüphesiz dram ve savaş görüntüleri gibi, yatak odasında yere tavsiye etmiyoruz.

Resmin orijinal versiyonu bir şövale, Çömlekçilik Barn yerleştirilen

Konseyi: Eğer iç belirli bir yaprak uyacaktır nasıl emin değilseniz, pyupyutre veya şövale üzerinde ilk koyun ve durumla sochetatya nasıl bakın. Aynı teknik bazı şartlar sebebiyle, bunları içine duvarlar ve çekiç çivi berbat edemez alanlarda modelleri için uygundur.

Resimlerin asılı yüksekliğini seçmek önemlidir, bu yüzden açıkça görebilir. Nedenle, tam resim merkezinden geçen hayali bir hat üzerinde sevk edilmesi gereklidir. Bu orta çizgiye yerden 152 cm - Klasik, "müze" seçeneği resimlerini asılı. bir resim grubundaki yerleştirerek, sırasıyla, hesaba pasaport resim arasındaki kare yüksekliği ve boşlukları almak gereklidir. Bu durumda, resmin merkezi (150 cm örneğin) bir ayakta kişinin göz seviyesinin altına yerleştirilmelidir. Küçük tablolar ve fotoğraflar biraz daha düşük asılabilir, bu yüzden daha büyük, görmek kolaydır - Yukarıdaki, yerden 160 cm yükseklikte.

hatırlatma: büyük olasılıkla, onlara hayran olarak yemek odasında tablolar ve mutfak iyidir ayakta ve masada oturan olmayacak, biraz daha düşük asmak için.

çeşitli biçimlerde resimlerin asimetrik düzenlemesi

Eğer katta (bazen çağdaş resim ve çizim ile kullanıldığında dekoratif tekniği) üzerinde büyük bir tuval veya poster koymak düşünmüyorsanız, resim asmak, 60 cm'den az önerilmez.

iç resimlerinde beyaz duvarlı boş müze alanı parçası değildir ve zaten onlar organik olarak etkileşim için gereken mobilya çeşitli parçaları ile dolu bir oda, tamamlamaktadır. resimler Asma, sen çıkıntılar ve girintiler varlığı, kapı ve pencere, mobilya konumundaki üst kenarının seviyesine dikkat edilmelidir.

gücünü tekrar Basit çizimler veya desenler, hemen hemen herkes organik olarak iç süslemeleri yapabilirsiniz. Aynı boyutta eser simetrik bir kompozisyonunun bir örneği, seramik Barn

Konseyi: Uzun boylu bir kabine yanında bir resim asmak tavsiye edilmez, ama büyük resmi çok etkileyici bakacağız hatta küçük şömine portalları bitti.

oturma odasında fotoğraflarını yerleştirerek Klasik varyantı - kanepe veya büyük diğer yandan ama mobilya düşük parça

Çoğu zaman, resim şömine, düşük Şifonyerin veya kanepe üzerinde, örneğin, odanın bir duvarında toplanmıştır. Bu durumda, önemli olan, mobilya kenarından hayali çizgi çizin ve boş alan onları ve bu hat arasında kalan şekilde resmi yerleştirin.

Daha önce doğru tek bir kompozisyon ve pozisyona bunu içine bunları birleştirmek bile en basit görüntü, iç etkileyici tamamlayıcısı olabilir kaydetti. Resimlerin sayısı, boyutu ve biçimi sırayla görevlerini daha da karmaşık bir düzen yapar tamamen keyfi olabilir. Gruplanmış desen olabilir tekniği (örneğin su renk veya baskı), renkli (örneğin, beyaz, siyah-fotoğraflar), kategori (hayvan ya da ömre sahip baskı).

kanepeye simetrik varyant bileşim

hatırlatma: Eğer müze salonunda oda durdurmak istemiyorsanız, duvarların yalnızca birini seçmek daha iyi resimlerini ev.

Bazı dekoratif panel hem dikey hem de yatay olarak, İyileştirmeler yerleştirilebilir

Tek bir kompozisyon içine resim Seçenekler grubu:

  • aynı boyut ve simetrik "grid" asmak boyutu hakkında resimler, aynı boyama aralarında eşit aralıklarla bir çizgide asılı
  • iyi görüntü daha büyük bir resmin etrafında gruplanmış, ya da aynı eksende bunları düzenlemek olabilir, bu şekilde, daha büyük bir görüntü, yaklaşık 30 cm sola veya sağa bileşimin merkezi kaydırılır
  • farklı boyutlarda iki görüntü varsa, daha büyük bir onun algı kolaylaştırılması amacıyla, sadece yukarıda asmak (bu durumda, resmin merkezi, maç)

iç resimlerinin algı önemli bir yanı ışıklandırmadır. Tabii ki, vurgulamak her bıçak ayrı ayrı her zaman mümkün değildir, bu yüzden iyi aydınlatılmış bir odada resimlerini asmak için seçmek daha başlangıçta olduğunu. en değerli ve çekici koleksiyon öğeleri kullanarak, ayrı ayrı ışıklı örneğin, entegre aydınlatma veya özel ışıklarla çerçeveler edilebilir. onların beyaz açık renk algısını etkilemez olarak uzmanlar halojen lambalar kullanılması önerilir aydınlatmak için. Lambalar hepsi gereksiz yansımaları ve parlamayı kaybolur olmaz gibi zamana kadar konumlarını ayarlayarak, doğrudan web'e ele alınmalıdır.

Resimler için spot Özel lambalar genellikle uzun bir şekle sahiptir ve çerçevenin, Lucifero en üstünde yer almaktadır

Çeşitli parlak poster, kolajlar veya şık fotoğraflar bile ciddi bir onarım maliyetleri olmadan, odanın görünümünü dönüştürmek için gerçekten edebiliyoruz. dekoru ile cesur deneme evinize altını çizmek için benzersiz bir kişilik ve stil vermek.

MirTesen

iç resim göndermek nasıl

resimler ve fotoğraflar Uygun yerleşim ilk bakışta göründüğünden daha önemlidir. resim sizin gibi ve odanın tasarımına tarzında uyum Tabii ki, eğer, zaten çok iyi, ama hepsi bu değil, "en iyi" resimlerini veya fotoğrafları var. Onlar tavan oda görsel büyütmek ve tabii ki, iç boyunca ruh yapmak "lift" yardımcı olur.

Dikey desen (uzunluktan daha büyük genişlik), görsel olarak yukarıdaki tavan ve yatay yapabilir - görsel oda genişletmek. Bu etkilerin için, "çalışma", resim tavanın üzerindeki boşluk daha büyük, daha büyük olmalıdır.

Mobilya veya görüntülerin bir dizi toplam genişliğinin üstünde bulunan resmin, genişliği mobilya genişliğinden biraz daha küçüktür eğer Genellikle, uyumlu görünüyor.

Birkaç resim, o zaman farklı türevleri onlarca olabilir bir duvara düzenleyin. bileşim, buna göre dikey ya da yatay olması durumunda boşluk yüksekliğini veya genişliğini arttırmak etkisi bu durumda görünür.

Aslında, bir kompozisyon oluştururken tadı resimlerden güdümlü, ama tam olarak ne yapmak gerekli değildir edilebilmesi için, bu azalma bir seride resim asmak veya boyut olarak artırmaktır - bu oda oranlarını aykırıdır.

Duvarda doğrudan yapılan veya bir şablon kullanılarak gerçekleştirilen çizimler ile resim ve fotoğrafların ilginç bir kombinasyon görünüyor.

Maksimum anlamlılık için

Büyük darbelerle Yazılı resim uzağa onlar kabul edilmelidir noktadan bulmak için daha iyidir. En uygun resmin daha üç uzunluğunu çarpın - Elde edilen mesafeye veya uzağa resim daha avantajlı bakacağız izleyiciden biraz üzerinde.

Eğer bir kanepe veya sandalye önünde bir resim asmak planlıyorsanız, kendi merkez yerden en az 60 cm, zıt oturan kişinin seviyesine bakmak olmalıdır. İç modern tarz, sadece katta sanat eseri koyarak ilginç bir etkiyi elde edebilirsiniz olduğunu.

birbirine yakın heykel değil, resimler arasındaki boş alan biraz bırakın. İstisna: Resmi sıkıca tüm duvar durdurur sözde goblen asılı. Bu genellikle sadece büyük odalarda, iyi görünüyor belirtir.

Suluboya, yağ, fotoğraf, vs - daha iyi malzemelerin Grup resmi ya da nesneler. Sanat eserleri çok farklı, ama yine de bir numara yerleştirmek istediğiniz? Çerçeve tek bir kompozisyon içinde farklı tarzda imajını birleştirecek bir anlamlı unsur, yapmak: bir yolu vardır.

Sürekli bir duvarda bulunan başlık, bir şifonyer ve üzeri arasında iki pencere, yukarıda, kanepe üzerinde, şömine resimleri ve resimler için boşluk kazanan.

Bu arada, portrenin bir ilginç özelliği vardır: küçük portresi, görüyoruz eğer; portre büyükse, üzerinde tasvir bir insan veya hayvana, biz düşünen izlenim var. Bunu bilerek, iç özel bir atmosfer oluşturabilirsiniz: atlamak için veya natürmortlar bir dizi dikkate hazırlanıyor panter bakışları altında kanepede oturup kabul - farklı olacaktır aynı zamanda duygu.

Büyük bir fotoğraf veya resim sipariş etmek isterseniz, resim birkaç parçalara bütün ve bölünmüş olmadan kazanabilir. Bu iç ışık hissi yaratır ve her zaman şık görünüyor.

yazıya Tepkiler

Yorumlar

  • © 2007-2018. Malzemeler referans siteyi kullanma "Home için her şey" zorunludur

Hesabınızda yana şüpheli etkinlik kaydedilir. Gerçekten sen o güvenliğiniz için, emin olmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

98 − = 95