ekoshpona iç kapıları

kapıların ekoshpona - Yapraklı plastik Ürünü gözden

Modern iç şık ve konforlu iç kapılar olmadan hayal etmek imkansızdır. Onların yardımı ile evin toplam yaşam alanı barış dolu bir dünyaya ayrılabilir ve yatak odası veya yaşam ciddiyet ve ihtişamını için sessiz. ekoshpona - Bu yazıda nispeten yeni malzeme kapıların özelliklerini düşünün.

İç kapılar farklı malzemelerden yapılabilir. Pahalı iç mükemmel uyum Katı ahşap ürünler Değerli ırkları:

çam veya iyi bir düşük maliyetli kül kapılar egzotik ahşap SSA daha ucuz olacak, ama aynı zamanda iyi bir biyo-enerji ve ev atmosferinin temizler.

Iç kapılar yapmak onlarla yarışın doğal kaplama ile kaplı. Bir odun çok ince bir levha ifade eder ve bunu yapmak için, sen masif ahşap yüzeyi çok ince dilim yapmak gerekir. kaplama doğal renk kalıcı ve doğal malzemenin yapısı.

Ahşap kaplama resimler, meşe ya da kayın fiyatına aşağı elbette kapıları, ancak stil ve renk düzeni çok çeşitli sunuyoruz. Daha yakın zamanlarda, kapı üretimi, kapı kanadının yeni bir kaplama teknolojisinde - ekoshpon.

Üretim teknolojisi ekoshpona

Kapılar ekoshpona kez bir niş ucuz ve pratik bir alternatif kaplamalı ürünler işgal etti. Yenilikçi kendi "yüz" vardır, fiyatları ve performans nitelikleri kullanılabilirliği çekti. Ancak, yeni malzeme tüketici kapı ekoshpona satın öncesinde toplanmayı içinde olduğu bir dizi özellik mevcuttur.

üretim teknolojisi yeni malzeme için sıkı gereksinimleri uygular:

 • Sıcaklık kontrolü doğruluğu;
 • özel temiz oda.

imalat için sürekli bir baskı kapasitesi ile bant basın uygulamak ekoshpona. hazırlanması için proses, burada kesintisiz olarak basınç arttırırken bir malzemenin preslenmesi ile oluşur. Bu durumda, ham malzeme tabakalarının her bütünüyle giderileceği hava ve gaz inklüzyonlar ve ekoshpon olağanüstü plastisite elde eder.

Böylece ekoshpon, öyle teknoloji, çok katmanlı plastik CPL, ile karakterize edilir:

 • Aşınmaya karşı direnci;
 • geliştirilmiş darbe mukavemeti;
 • yeteneği doku ve doğal ahşap yapısını taklit etmek için.

Avantajları ve kapılar ekoshnona dezavantajları

Ekoshpon haklı çünkü dışarıya doğru bir yapay kaplama denilen ve hatta doğal bir malzemeden benziyor dokunmak. ekoshpona kapısı Bu tüm temel gereksinimlerini karşılar, İç element için gereksinimleri:

1

 • Çatlama ve çizikler aşınmaya karşı direnci;
 • Yüksek nem direnci. ekoshpona ürünleri rasyonel Yüksek nem ile karakterize zor iklime sahip bölgelerde kurulu. örneğin, banyo ve tuvalet için;
 • güneş ışınlarının etkileri de dahil olmak üzere tüm ömrü üzerinde renk koruma kabiliyetini
 • aşırı sıcaklıklara karşı direnç. ekoshpona önemli sıcaklık dalgalanmaları aktarma yeteneğine sahip ve böylece ayrı değildir ve çatlak kapsamında değildir kapı yüzeyi;
 • çevre dostu madde. Plastik kaplama bir klorür ihtiva eder;
 • düşük ağırlık. Kapı kanadı ahşap malzemenin üründen çok daha az ağırlığa sahip;
 • Farklı gruplar ürünlerin kaplanmasında renk muntazamlığı. Diğer Partisi'nden bir ürün seçmek gerekebilir verirken çeşitli bezleri satın alırken bu kalite çok yararlı olabilir;
 • bakım kolaylığı. Kapı kanadının yüzeyinden toz, kaldırılacak olan bir bez kullanın. kirletici maddeler, geleneksel deterjan uygulanır kaldırmak için;
 • güzel bir tasarım. Malzeme, mükemmel iç çözümü en şık odalar değerli uyan dahil ahşap doku, tekrar;
 • ekonomiklik (ortalama fiyatı segmenti - 6000 ruble).

Uzmanlar unutmayın Lamine plastik kapı panelleri ile karakterize edilir:

 • ilginç tonları ile dekor çeşitli;
 • Çoktan seçmeli yüzey yapıları: ipeksi mat veya parlak;
 • malzemeye özgü 3 D tivistic etkileri.

Ancak bu malzemenin iç kapılar esası ile birlikte dezavantajları vardır:

 • yetersizlik yüksek darbe yüklerine dayanıklı. Hasarlı kapı kanadı tamir edilemez;
 • kötü ses yalıtımı;
 • Zorluk havalandırma odasının kapısının kapalı olmadığını.

Ek havalandırma veya klima tesisleri gerektirecektir ortamını iyileştirmek için.

Teknolojik çok tabakalı madde Sürekli basınç Laminatlar ürün (CPL) tüketicilerin farklı yanıt vermektedir. Ve, olumsuz görüşler yine de oluşabilir rağmen bu modern malzeme zaten piyasada ve talep yerini alınır.

ekoshpone reklam yayınlayarak yeni öğrendim. Üreticiler dayanıklılığı, mekanik hasarlara karşı direnç odaklanır. Önemli olan bu çevre koruma, modern malzeme kapının aciliyetine ışığında - bu Alternatif ahşap ürünleri. Tüm bu yönleriyle biz ilginç buldum.

Hemen 5 resim satın almak vardı. Bizim daire iç göre her oda için seçilen problemler olmadan.

oturma odasında yüklü yüzeyde eşsiz 3D-efektli En ilginç kapılar. Satış ürünlerin çalışma kurallarını, hem de sunulan malzemenin kalitesini onaylayan belgeler açıkladı.

Onun sözlerine itibaren, kalitesiz, sonra kapı bazı sorunlar olabileceğini öğrendik. Biz bir modern çevre dostu malzemeler ve bunun kapılar için tercih doğru olanı yaptı umuyoruz.

Şimdi moda tüm doğal içinde, yani ailemizin ahşap iç kapılar satın almak için kurulmuştur. ekoshpona - Ama uzun arama ve yansıma sonucu, modern lehine beklenmedik bir seçim yaptı. Gerçek şu ki, yeni ev için, biz o 10 kadar kapılarını satın almak gerekliydi.

mali bileşeni, tabii ki, "için" ikna edici argüman, ancak diğer iyi nedenler vardı:

 • görsel çekiciliği kapılar. Biz çok güzel bal meşe rengi seçti. Bu malzemenin Renkleri dolu derin tonları ahşabın doğal rengine çok benziyor olduğu;
 • Kumaş ağırlığına ışık yüklemek ve gerekirse kapı menteşeleri kaldırmak için çok daha kolaydır.

Modern tarzda bizim iç için, biz bir ürün seçilen aynı şekilde tasarladık. güzel cam uçlar ile ekopolotno yüklü hiçbir doğal ışık var salonda, için. Ama tuvalet ve banyo koymak camlar olmadan Çok güzel ışık kapı. Onlar harika ve nem ve aşırı ısı dayanabilir.

biz iken Bizim seçim ile çok memnun. Fakat zaman doğru olup olmadığını söyleyecektir.

Tamir sonra ancak her yerde, yeni kapılar ekoshpona yükledi. Zaten kaplama iki tabloya sahip "beyazlatılmış meşe." Farklı üreticilerin katalogları için doğru bir model arıyoruz. Bizim kaplama tekabül Arama resimler, çok zaman aldı. Ve sonra her şey çok hızlı gitti. Satın hazır ürünler, kurdu. Şimdi güzellik yaşıyoruz.

Yeni kapılar çizim ve kabartma üzerinde bir ağaca çok benzer. Yeni malzeme ile bilmediğiniz Kim, suni çim doğal ayırt edemez. Satın alırken, biz çok katmanlı plastik farklı kalitede olabilir açıkladı, bu nedenle daha pahalı, ama daha iyi performansa sahip ürün üzerinde kalmak için en iyisidir.

Bunlardan itibaren biz kapı kanadı öğrendik Bu ses yalıtımının iyi bir gösterge yoktur. Bu nedenle, yatak odası doğal ahşap kaplamalı ile kumaş seçmek daha iyidir. Ve biz böyle bir seçeneği ve yüklü.

Tüm kapılar altı ay önce yüklenmiş ve üzerlerinde hiçbir şikayetleri vardır. Ve burada meslektaşı ile küvette kapı kanadına bir iddia vardır. Onlar eşik bölgedeki malzemeyi pul başladı. Ben ürünün kalitesi onunla ilgisi yok olduğunu düşünüyorum rağmen. Muhtemelen, çalışma koşulları ihlal edilmiştir, ya da daha doğru bir yükleme yapılmaktadır değil ve kaplamanın ihlal sonucu olarak ortaya çıkmıştır.

Genel olarak, ben dikkatle kılavuzuna veya profesyonel öneriler okumanızı tavsiye ederiz.

kapıların ekoshpona yaklaşık iki yıl önce yüklenmiş. Çünkü, bir yandan, bu ancak diğer yandan çok mutlu olduğunu, dikkat - bazı yorumlar vardır. Banyo kapısını Aşk Yeter değil. Ben buna ayağa kalktı bir hatırlamak ve bunu sürekli boyamak ve daha önce eski boyayı kazıma işkence gerekli değildir sevindim. Şimdi - sorun değil.

mutfak kapısına olarak yıkamak mümkün değildir kolunda bir nokta vardı. Her ne kadar kirlilik basit temizlik ajanları tarafından kaldırılması gerekir. Eh, (koyu) renk "Wenge" var ve ışığın gölgesinde bile, bir özensiz benziyordu olurdu. Buna ek olarak, çok iyi değil yatak odasına kapı ile ortaya çıktı. Müzik, bir çalışma televizyon - tüm sesli.

Muhtemelen kapı kaplama yatak satın almak zorunda. Ve bu da var güzelliği ihtiyaç ülkeye gönderildi. Oh, ve ahşap nesneler üzerindeki pençeleri netleştirmek için seven bir favori kedi var. İşte böyle durumlar için, plastik bir kaplama ile kapı - sadece bir nimettir. O belki olarak deneyin ve o olamaz dayanıklı malzeme çizik. Kapıları satın almak o önce tam olarak bilmek gerekir tavsiyelerde bulunabilir ne avantaj ve kaplama ekoshpona dezavantajları. Ve düzgün seçim yönlendirmek amacıyla dikkate onun güçlü ve zayıf yönlerini aldığınızdan emin olun. Bunun yaklaşık üzgün değilim ne Hala fiyat kabul edilebilir. Eğer kapı kanadını değiştirmek istiyorsanız, o zaman ben bunu. Ama şu Kaplanmış ahşap kapı olması muhtemeldir.

ekoshpona kapı kanadı ürünlerinin yeni nesil atfedilebilir. Özgünlüğü sahip bir malzemenin alışılmadık yapısı tecelli 2D ve 3D optik etkisi. Bu özellik ekoshpona asil ahşap elde etmenizi sağlar ve ağaçların geniş alanları aşağı kesim dan korumak için mümkün kılar.

ekoshpon nedir? Kaplama veya ekoshpon - Daha iyi hangisi?

doğal kaplama ekoshpon rakip mi? Bu soruyu cevaplamak için, biz bu konuda bilgi incelemek gerekir. Önce terimleri tanımlamak gerekir. Doğal Kaplama - Değerli ağaç çok ince bir dilim. Bunlar güney meşe, wenge sayılabilir. İnce çizgili veya yeniden kaplama benzer bir şekilde oluşturulur, bunun imalatı için tek hammadde Bu tür malzeme üretimi için özel olarak yetiştirilen ağaçlardır. Ama ekoshpon, fiyatı o yapay bir malzemedir, 3500 ila 10 ruble arasında değişebilir, ancak mükemmel taklit kabartma ve tane kalıptır.

Doğal ve yapay ekoshpon. yorumlar

İç kapılar atanması, özellikle yüksek müşterileri arasında değerli doğal kaplama bir kaplamaya sahip. Bunlar iç ürünler iç çeşitli büyük uyum, böylelikle oda dekorasyon şık ve sofistike bir tasarıma sağlar. Kapılar kaplama Doğal canlı renkler uyumlu bir ruh halinin mesken haline getirmek, sıcaklık ve konfor ile ev doldurun. Bunlar en farklı varyantlar ve stiller olabilir.

Bu son yıllarda iç kapı kaplamaları yeni bir tür kullanımı çok popüler hale geldi dikkati çekiyor - ekoshpon olduğunu. Bu malzemenin Yorumlar olumludur. Zaten bu malzemenin yararlanarak ürünlerini tecrübe olanlar, doğru bir şekilde rahatlama, renk taşır, o dakika detay çizim ve gerçek ahşap doku oynadığı unutmayın. O zamandan beri, özellikle popüler çelik kapı-ekoshpon olarak, üreticiler, müşterilerinin tüm beklentilerini karşılamak için çalışıyoruz. Onlar sürekli daha mükemmel bir yüksek kaliteli suni çim oluşturmaya çalışıyoruz.

Teknik bir bakış açısından malzemenin bir tür düşünürsek, imal bu çok katmanlı plastik, aşınma çeşitli ve artan darbe direnci dayanıklılık ile karakterize edilir. Tamamen kopya Ekoshpon doğal ahşap doku, renk ve desen taklit eder. Bazen bir mesafe bile standart kaplama ile karıştırılmamalıdır, ancak o kadar saygın değil sahip olduğu için, iddia yakın materyal. Onun plastik doku hala yüzde yüz doğal ahşap estetiğini geçebilir.

Ancak, ekoshpon kolayca herhangi bir renk paleti ahşap taklit unutulmamalıdır. Özel plastik gerçekçilik nedeniyle damgalama ve hacim, henüz hala yakın bu doğal kaplama olmadığını fark etmek için edinir. Orada tamamen ahşaptan dokusunu tekrarlanan olacak hiçbir tek teknolojidir, ancak bu hedefe malzeme en yakın olsa da. O önde laminat ve diğer yapay yüzeylerin bir dizi oldu ve iç kapılar kaplama mükemmel bir düşük maliyetli bir alternatiftir. Onun cazip fiyat temel avantajlarından biridir. yapay olan ürünler, ancak doğal kaplamaya benzer çok daha ucuzdur.

pratik tarafını ele alırsak, parametrelerin bir listede ekoshpon doğal rakibi aşağı kalır değil ve bazı pozisyonlarda bile ondan daha iyidir. Bu malzemenin Kapılar çevreye etkisi nedeniyle çökmesi yok, solmaz ve bu nedenle herhangi bir odaya monte edilebilir. Bunların kaplama, ultraviyole ışınlarına dayanıklıdır, tıklama ve diğer mekanik darbelerden deforme olmaz. Bu asit, çeşitli kimyasal maddeler ve deterjan zarar veremez. Yani, ekoshpon nedir? kuvvet altında onlarca yıl orijinal görünümünü korumak için bu malzeme. onarımlar oldukça uzun bir süre için gerek olmayabilir.

ilk etapta ekoshpona yararları hakkında konuşan dayanıklılığı sağlamaktır. Tabii ki, asit ve alkalilere karşı normal bir sakini malzeme direnci yeterince ilgi gösterecek. Bu kimya sanayi tesislerinde böyle bir kaplama ile kapıların kullanımı için muhtemelen önemlidir. Ama kesinlikle hiçbir şekilde ürünlerin direnç yıkamak için - bu tüketici için önemlidir. Pratik plastik ağaç hardier.

Ekoshpon iki bant sürekli presler kullanılarak yarattı. Onun işlem sürekli hassas sıcaklık kontrolünü içerir. Aynı zamanda odanın önemli temizliktir.

ekoshpon ne olduğu sorusu detaylı olarak daha incelendiğinde, bu malzemenin üretim dizisine tamamen uyulması gerekir ortaya çıkıyor. Birincisi, o sabit ve sürekli artış baskısı altında sıkıştırılır özel ekipman, çalışma alanına beslenir. Bu, farklı malzeme tabakaları ve gaz hava kalıntılarının ortadan kaldırılması yol açar. Başlangıç ​​malzemesi teoride tasarım olanakları bir genişliği sağlar çok plastik, elde edilir. Ama şu anda, iç kapılar aralık gelen ekoshpona çok daha mütevazı kaplama. Şimdiye kadar, gerçek ahşabın doğal güzelliği daha zayıftır.

kapıların yukarıdaki iki çeşit üretim teknolojisi değişir. Uzmanlara göre, yakın gelecekte kaplama görünen bir layık rakip olması olası değildir. Yine de, ekoshpon olarak bu suni çim, zaten alanında önemli bir atılım yapmıştır.

Modern üreticileri sürekli yenilikçi buluşlar tarafından şaşırırlar. Bu aynı zamanda kapılar için kaplamalar için de geçerlidir. Geleneksel kaplamalı kapılar alternatif çatlak yok sıcaklık değişimlerine karşı dayanıklıdır ekoshpona modelleri, yaratılmış gibi, onların yüzeyinde değil çatlakları yok.

Modern insan için ekoshpon nedir? Bu malzeme tüketicinin tüm beklentilerini karşılamaktadır. Çevreye sıkıca birbirine bağlanmış bir özel işleme sürecinde olan doğal odun elyaflardan yapılan tamamen güvenlidir. çünkü herhangi bir dış sert çevre dayanıklılık olan aşırı direnç herhangi bir yere monte edilebilir bir malzemeden iç kapı konstrüksiyonları. Bugüne kadar, onların kapsamı sürekli olarak genişlemektedir. Başarıyla herhangi ev iç, daire, ofis için bir model seçebilirsiniz.

seçim ne karar verirken: doğal kaplama veya ekoshpon tercihen öncelikle pratik düşünceler etrafında. Gerekli gerçek dayanıklı ve yüksek kaliteli ürün ise, ikinci düzenlemeye eğimli. ekoshpona iç kapıları yıllardır mükemmel bir görünüm korur.

İç kapılar ekoshpona - teknik özellikleri ve müşteri yorumları

İç kapılar Değiştirme konut onarımı için toplam maliyeti tahmini oldukça ciddi bir masraf öğedir. Bu nedenle, bu miktarı azaltmak için doğal bir istek vardır. Özellikle bu yana iç kapılar özel gücü gerektirmez.

Bu nedenle, daire sahipleri sürekli masif ahşap artık tanıdık kapılar alternatif arayan onarılabilirler.

Bugüne kadar böyle bir alternatif çelik kapılar ekoshpona.

Teknik taraftan yaklaştığında, ekoshpon çok sayıda tabakadan meydana gelen bir plastik CPL olup. O, yüksek darbe mukavemeti ve aşınma direnci gibi özellikleri vardır.

Harici olarak, malzeme dokusu, renk ve desen taklit, bir ağaç andırır. biz iyi bir mesafeden değerlendirmek, bu olası birisi geleneksel ahşap kaplamalar ayırt edebilecektir olduğunu. Ama yakın o hala bir doğal kaplama olmadığı açıktır.

Oysa ekoshpon bir malzeme tarafından çok iyi taklit ahşaptır.

sıcaklık ve üretim tesislerinde temizlik sürekli kontrol altında sürekli Üretilen malzeme bant baskı. üretimi için ahşap sanayi atıklarından elde edilen doğal ahşap liflerin kullanılması. Daha sonra, bu fiberler, boyanmış iyice karıştırılır ve yapıştırılır.

Sonuç, yüksek özelliklere sahip bir ince tabaka malzemesidir. kapıya imalat sanayiinde üzerinde, rulo halinde geliyor. Ardından kaplama kesilmiş ve ürüne uygulanır.

ekoshponom ile Kapı tasarım

üç değişik kapılar:

yumuşak ağaç çubukları kullanılarak çerçeveli kapaklar için. Tsargi ve kapı yükselticiler ahşap homojen bir yapı garanti ve böylece çeşitli deformasyonlar kapı kanadı direnci temin "sandviç" teknikler ile çalışır.

Sonraki kare sonra yapay kaplama yapıştırılmış MDF plakaları ile kaplanmıştır.

Rıhtlar tamamen kumaş parçaları ekoshponom sarılmasına izin verir ve onun kabuğu dışlayan, hangi kenarları olmadan.

Geleneksel kaplama daha ucuzdur 3 kez - 2 tür kapılar.

Avantajları ve dezavantajları ekoshpona

kapıların yeni bir tür edinimine doğru karar vermek amacıyla, faydaları ekoshpona bilmek gereklidir:

 • Özel bir sertifika tarafından teyit malzemenin Ekolojik saflığı, hatta çocuk kurumlarında kullanılabilir.
 • Yüksek aşınma direnci kapının uzun ömürlü olmasını sağlar.
 • sonuçları olmadan yapay kaplama çatlaklara ve kırıklara oluşumu olmaksızın sıcaklık ve nemdeki aşırı değişikliklere karşı dayanıklı.
 • Malzeme çizilme ve yonga dayanıklıdır.
 • doğrudan güneş ışığına maruz kaldığında bile solmaya tabi değildir Ekoshpon.
 • doğal kaplama malzemesi yeterince otantik karakteri.
 • Düşük maliyetli ürünleri.
 • Herhangi bir deterjan kullanılarak Kolay bakım ürünleri.

Ama bunlar bile olağanüstü ürünlerde dezavantajları var:

 • kapıların bir diziden ürünlerin aksine performanslarını etkileyen çok daha düşük bir ağırlık ekoshpona sahiptir. Onlar sadece dikkatli kullanım ve kolayca başarısız darbe ve sarsıntılardan ile uzun süre hizmet edecektir.
 • kumaşın ağır hasar onarım veya restorasyon olasılığını dışlamak - Yeni bir bıçak satın almak zorunda kalacak.
 • çoğu içi boş veya dolu gofrokatronom çünkü pencerelerin Ses Yalıtımı, düşüktür.
 • pencere üretiminde kullanılan sentetik bağlayıcı, kendi mikro bozar bitişik odalar arasındaki oranı ve havalandırma kalitesini düşürür.

Herhangi bir yeni materyal gelince, kapının hakkında yorum ekoshpona çok çelişkili kalkmaktadır. Bu nedenle, satın alma işlemlerini şartlarda sen ciddiye kapılarının üreticisi seçimi düşünün ve daha önce benzer ürünlerini kullanan kişilerin görüşleri dinlemeliyiz:

"Satıcı yüzden direnmek ve satın could şu kapıları övdü. Aslında, her şey böyle değildi: yerleri taşındı tüm kapılar zaten filmin bazı kaplama hasar getirdi. Ve sonra film çok kolay hasar ortaya çıktı! satıcının yalvarmasına dayanamayan mutsuz pişmanlık satın alın. "

"Kapılar sadece korkunç. Bu ilginç görünüyor, ancak kalite iğrenç! düz kağıt anımsatır. Bir ay sonra kaplanmış çelik "... suya düşmek.

" ... Satın alma ile çok mutlu! 3 kapılar farklı modellerin profile kapılarını satın aldı, ancak aynı renk ve stil - mükemmel görünüyor "!.

" ... Şahsen ben evlilik, hiç yorum vardı. Zamerschik bütün o transoms gerekenleri belirtir, öldü. şirket çalışanları olarak yerleştirilen Kapılar. Her şey mükemmel yapıldı!".

"Karton! Görünüşte rağmen kapılar güzel. , Bought yüklenmiş ve üzgün! kurarken vidalar "... karton içinde kolları marş.

Sonuçlar şu şekildedir çizilebilir:

 1. Kapı kalitesi üreticinin bütünlüğü çok bağlıdır.
 2. Bir ürünü satın önce, değerlendirmeleri ve teknik özellikler resimlerini incelemek için arzu edilir.
 3. Eğer iç kapılar için kendi gereksinimlerine onun edinimi ve binanın kendi beklentilerine odaklanarak gereken malları seçin.

sürgülü kapılar akordeon seçimi ve kurulum

iç kapılar kendin boya nasıl

Eğer yatak duvarında bir açıklık olmak için

mağaza, fiyat sormak görünüyordu, ekoshpona kapının ilgi gördü. gitti (logolu ünlü fabrika Kapılar) aynı satın almak için bir fırsat ve aynı fabrikada aramaya. Ama ne yazık ki bulunamadı. Satış danışmanları diğer birçok mağaza PVC daha iyi ve daha güvenilir ekoshpona ve bu ekoshpon aynı filmi iddia olmasını sağlar. Biz kişi aradığını ne vparit ve olmamalıdır. Görme çok zor ayırt ama ellerinizle ve mağaza onları dokunduğunuzda yerine tırmık ellerini varsa onlar o zaman fark nedir biliyor vardır. Ve yorumların ki yazanlar - Film soyulmuş ve böylece kapıyı getirilir, sizi temin ederim - Eğer ekoshpon ve PVC getirtmedin! Eğer plastik çivi, ... vs klavye kaşımaya denediniz. ekoshpona kapıları tamamen tercihen yumuşak ağaç, kereste doldurulmuş. Bu tamamen kişisel görüşüm! Ve vasiyetini değil empoze etmek. seçim yapılır. Ben sipariş olacaktır.

PS renk seçimi şeydir ....

kapsadıkları Ne derevyannye.to ve ekoshponom ucuz fiyata iç lyudey.Esli kapılarını aldatmak için yeterli mi?

Sevgili Nina - sen tür eğitim? Eğer inşaat ve dekorasyon gittiniz? ahşap kapı içi - ama odun işleme kalitesi farklı - saklamaya gerek yoktur - makale mükemmel bir figür ile Karelian huş dizisi hakkında söylemez içinde. ekoshpon üst ahşap işleme ve bir baz gibi kusurlar gizler. Dolayısıyla düşük fiyat - doğal ahşap kapılar. Yorumunuz ... anlamadı .. o ne

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 62 = 69