Elleri Fotoğraflı swags Dikiş desenleri

desen oluşturmasını lambrequin dikiş nihai ürünü oluşturmak üzere

pencereler - Evin tuhaf gözler. Dış dünya yapılarıyla iç boşluğu bağlayacak Bu yapıcı elementler, doğal ışık ve temiz hava kaynakları. Bu çerçeveleme layık onlar için pencerelerin çok işlevselliği yaratılmasını gerektirir. Bu görev ile iyi Pelmets başa çıkacak.

üst cam perdesi - Dekoratif elemanı, bağımsız bir pencere çerçevesi gibi hareket veya perdeler, örtüler ile kombinasyon halinde kullanılabilir. ürün modellerinin değişkenlik herhangi bir iç mekan için uygun elemanı seçmek için izin verir.

Pelmets raftan satılan veya sipariş yapılır. dekorasyon elemanının fiyat her zaman mevcut değil - tasarım karmaşıklığına bağlıdır. Bu nedenle, birçok ev kadınları soru ortaya çıkıyor: Bu, kendinizi dikmek mümkün bu aksesuardır?

Ürünün üretimi basit ve karmaşık ikisi de olabilir - bu tüm modelin tasarım özellikleri bağlıdır. en temel sürümlerine bakalım.

üst cam perdesi - yapının üst kısmında bulunan bir tekstil elemanı, yatay bir pencere çerçevesi. Şu olabilir:

 • yumuşak - ince ve yoğun perde kumaştan yapılmış bir dekoratif üyesi. Kumaş ürünleri, düz ya da katlanabilir

alt kenarı - düz, şekil.

dekorasyonu uygulanan dikiş parçaları (boncuk, çiçekler, yay, yan, dantel, zıt kenar), elemanlar (döngüler, ipler) montaj, farklı şekiller, üç boyutlu tekstil elemanlarının (perekidy, SMAD, çan, de fırfırlar, bağları) kıvrımları için;

 • sert - kalın yapışkan astar ürünü (Dokumasız, Dublerin, gang proklamine, dolgu poliester) ve hatta ahşap ve plastik olabilir. Dekoratif tasarımı heyecan verici formu kenar elde edilir;

1
 • dekoratif - üç boyutlu bir model, delikler, belirli bir formu olan bir ürün. Onun çeşitleri lazer ekipman kullanılarak yakılan desen hangi narin Pelmets vardır. Bu ürünler dekoratif değil, daha ağır boşluk artmıştır.

varlığını sırasında, Pelmets önemli ölçüde değiştirilmiş. Onların şekil, daha çeşitli hale gelmiştir yeni dekoratif unsur vardır. Bugün, Pelmets vardır:

 1. Boğaz;
 2. (Dalga benzeri, bantovye, silindirik) Katlanmış;
 3. gözyaşı şeklinde;
 4. asimetrik;
 5. kemerli;
 6. Ile ya da kenar olmadan;
 7. The Royal - dekoratif elemanları (Smad, de fırfır, kıvrımlar, kokil döküm) bir çok oluşan.

Not: o swags tüm çeşitleri değil. Bu dekoratif eleman farklı bir yazarın performansında temsil edilebilir.

Kendi palmet yapmak öğrenin

Ürünün üretimi geçmeden önce, bunun panjur, perde tamamlanmaktadır veya olmasın edilip, onun modeline karar vermeniz gerekir. Ürün görünüm o, iç istenen işlevsellik tarzı kullanılacağı hedef tesislerinde bağlıdır.

O kapanış ne olacağını pencere açma kısmı - Ayrıca önemli pelmet boyutudur. Bu konuda doğal ışık derecesini odası bağlıdır. Doğru kendi fırsatlarını belirlemek için de önemlidir: Eğer karmaşık desenleri yapmak ve kompozisyon bölümlerini bağlayabilirsiniz.

Konseyi: acemi iğne kadınlar dikiş özel beceri gerektirmeyen lambrequin basit formda imalatı ile başlamak tavsiye edilir.

palmet penceresini çerçeveleme layık için, açılış boyutlarına uygun olmalıdır. Aynı zamanda hesap çeşitli yönleriyle önünde:

 • uzun çubukları her iki tarafta 20-25 cm olmalıdır standart genişliği BANDI. Bu güneşten ek koruma sağlamak ve ürüne bitmiş bir görünüm verecektir;
 • Üreticiler kabul cam perdesi katlanırsa, genişliği daha korniş, optimum oranı en az 1/3 daha uzun olmalıdır - iki kat uzunluktaki çubuk;
 • cam perdesi yükseklik kişisel tercihinize modeline bağlıdır. Standart kumaş açma 1/3 kapsar. Ama bölüm yukarıda yüksekliğine bağlıdır - estetik nedenlerle tamamen kapsamalıdır pelmet için.

Renk çözüm palmet odanın üslup tasarımını belirledi. En iyi seçenek - döşeme eşleşen. Biri iç kompozisyonlarda bir odadaki tüm tekstil araya getirecektir.

Not: Bu özel parlak kumaş, doymuş renk elde edilir, bu durumda - cam perdesi de odasında bir odak olabilir.

Tüketim kumaş imalat karmaşıklığını modeli ürünün şekline bağlıdır. Cam perdesi birkaç bölümden oluşabilir. tasarımın karmaşıklığı korniş, kesim ve dikiş yeteneklerinizi uzunluğuna bağlıdır.

ürünlerini tasarlarken, imalat desen pelmet Özellikleri

Palmet kesitli tüm korniş doldurmalıdır. Ürün iki eleman oluşuyorsa, bir 1/3 oranında diğer üst üste gelir. Her bir bölümün genişliği - çubuğunun 7 uzunluğuna bölünmesi üç bölümden oluşur ve 3 ile elde edilen gösterge çarpılır koruyucuyu, imal edilirken.

Örnek 150 / 7h3 = 64 cm cam perdesi üç bölüme, 1/3 iki konumda birbirleriyle örtüşen 64 cm genişliğinde, madde olduğu ortaya çıkıyor 150 cm :. saçak uzunluğuna hesaplamak. elementlerin dayatma daha katı olacaktır ve dökümlü kaybetmek şekle, ahenkli bir görünüm koparmak olacaktır.

Belirli bir model cam perdesi Smad arka arkaya, birbirlerine ve düzenlenmiş üst üste yoksa, aralarında boşluk küçük dekoratif elemanları (çan, kravatlar, Coquille) ile kapatılır. Bu kıvrımlar içinde resimlerinin daralma sonrasında oluşan kord uçlarını gizlemek için izin verir.

Görme odanın yüksekliği de fırfır unsurunu ayarlamasını sağlar. Bu Smad ile birlikte kullanılır. Sadece Smad en alt noktası üzerinde başlar kesilirse - bu o altında ise, odanın bir yükseklik kazandırır - tavan getiriyor.

Konseyi: Kullanışlı pelmet için desenler büyük bir masa ya da duvara çizmek. merkezi bölümün genişliği - birinci yatay çizgi ile gösterilir. Orantılı, bunun her iki tarafında yan üyelerinin uygulamalı hatları vardır.

Tek bölüm palmet yapmak için talimatlar

Bir örnek palmet "Sharf9raquo üretmek için en kolay biri;. Bu tür bir dekoratif eleman mutfak penceresinin dekorasyonu için uygulanabilir. buna klasik perdelerle eklerseniz - Bu kit perdeli yatak odası, kreş olabilir. Yapısal olarak bu çıkıntıya drape tek parçalı bir kumaş, eldir.

Uyarı: cam perdesi modeli basitliği ile ayırt edilir olarak, üretim yöntemlerini gerektirmez için, işaretler kumaş üzerinde doğrudan yapılabilir.

Ürünün boyutunu belirlemek için iki parametre gerektiren:

Bu önemlidir: Üründe Smad (sarkma) açılış 1/6 fazla almalı veya pencere tasarım odası karanlık olacak.

Sayma aşağıdaki sırayla gerçekleştirilir:

 1. istenilen yükseklikte lambrequin Planlanan;
 2. kumaş alt kenarı boyunca, korniş uzunluğu ½ her iki tarafında üst kenarı boyunca orta noktası ile ilgili, ikiye katlanır - gevşek yüksekliği;
 3. Bir üst ve her bir yanında bir alt noktası dikiş hattı örgüsü belirleme, bağlı olduğu;
 4. kuyruklarının ilave yüksekliğinin genişliğine üst kenarı lambrequin korniş birlikte. Sağdaki bir çizgi takip açısından aşağı açıları. Bu dikdörtgen yan payları geçitleri (2 cm) ile eklenir.

Planlanan kontur kesim kumaş göre her taraftan bunu tokası. Üst kenar boyunca, korniş uzunluğu ve bir kepenk çapraz çizgiler eşit bir ince örgü dikiş. Kayış çapraz çalışır yerlerde, nazikçe kordonu sıkma. Bu nedenle hareket merkezi Smad kıvrım ve yan yarım daire kuyrukları ile oluşturuldu. Palmet çıkıntının hazır zanaveshivaniyu.

Konseyi: Ürün kravat uzay küçük dikili dekoratif elementler (çiçekler, kelebekler) ile dekore edilebilir.

İki eleman pelmet üretimi

Oturma odası ya da yatak odası yeterince zarif kıvrımlar toplanan uzun ve kısa ağlardan teşekkül palmet çift katman süsleyin. Bu tasarım ahenkli kayar perde aynı kumaştan dikilir görünüyor.

Konseyi: pencere çerçevesinin geri kalan bölümleri bir şekilde daha açık bir tonu olan bir malzemeden imal edilebilir alt tabaka BANDI - bu, toplam bileşimin arka plan üzerinde yatay ve dekoratif bir parça temin edecektir.

 • İnce şeffaf perdeler;
 • pick-up at perdeleri Sürme, açılan katta;
 • Çift katmanlı lambrequin katlayın.

pencere çerçevesinin tüm elemanları için numunelerin örnekleri, aşağıdaki şemada gösterilmiştir. Bitmiş yapıda 3.5 x 2.8 m arasında bir boyuta sahiptir.

Cam perdesi 350 sm bir çıkıntı uzunluğuna perdeli edilebilir. Kıvrım oluşumu 70h1050 cm doku ve 90h1050 cm boyutlarında bant 3. katsayısı ürün iki dikdörtgen bölümleri imal edilir montaj düzeneği gerekli için. Işlenmiş ilk kenar kenar şeridinin genişliğine montaj üst kenarı üzerinde gerçekleştirilir.

Daha sonra geri çekme kablosu vasıtasıyla dalgalı kıvrımlar oluşturan perde bandı dikin. yeteneklerinizi bağlıdır - Onlar tek taraflı, sayaç veya bantovymi olabilir. kolay seçenek - tek yönde dalgalar.

Dikiş lambrequin üç unsurun Özellikleri

Ürün, merkezi bir ve iki yan Smad kademeli elemandan oluşur. Saçak gemide sabittir.

lambrequin gerek imalatı için:

 • Kumaş ortalama yoğunluk;
 • Pervaz kurulu;
 • Perde bant;
 • Makas, iğne, iplik, iğne;
 • Küçük çivi, çekiç;
 • Dikiş makinesi.

İlk olarak, bir dar kumaş korniş kurulu. Sonra cam perdesi parçaları için üretim kalıpları geçin. Bunların boyutları 2.8 m uzunluğunda bir saçak için hesaplanır.

Kağıt parça diyagonal boyunca katlanabilir ve pimleri takmak, kumaş üzerinde bulunan. sokaklar 1.5-2 cm ödenek bırakarak kumaş üzerinde tebeşir / kurşun kalem ile ana hatları üzerinden çizin. swags Katların yana perde bant vasıtası ile oluşturulmaktadır, bu nedenle bu tür bir rezerv stok her elemanlarının üst kenarı dantel etek eşit genişlikte yapmak mümkün.

Yan kenarlar Smad olarak örgü dikiş ve bir kat yeri oluşturmak üzere kordonlar sıkar. Şimdi kaskad elemanlarının tasarımına geçin. Biz onların üst kenarına şerit dikmek ve tuval toplayın. Tüm öğeler aynı hat ve onlar birbirinin üzerine biraz böylece ankraj pimleri üzerinde hizaya pelmet. küçük çivi yardımıyla kuruluna bağlanır palmet.

Gizli basit, ama başarılı kumaşçılık

Etkili bir mekanik perekidy düzgün de fırfır geçen pencere gelir koruyucuyu, dekore. Ürün kumaş kesilmiş bir dikdörtgen parça oluşur. Onun prezentabl tür sırrı - zarif örtüsünün içinde.

Merkezi eleman cam perdesi - perde bant kullanarak yanal yapı elemanları (de fırfır) ayrılmış iki simetrik Smad oluşturan yakın perekidy. Örgü bunu kıvrımlar oluşturmasına olanak sağlar. Smad sonra ürünün yan çizmek, perekidy şeklinde bir çubuk üzerinde sabitlenen ve üst nokta çiçek yama süslemeleri - bu güzel ve sade çıkıyor.

Şık perdelik bile direkt web'den oluşturulabilir. Bunu yapmak için, karşıt bir Yüklendi üzerinde Kemerli palmet dikmek. Form perekidy şekillenen - bez çoğu yüzük metal kelepçeleri, geri kalanı ile saçak takılır. astar ile aynı malzemeden yapılmış ürünü, tamamlayıcı çiçek.

Konseyi: alt kenarı lambrequin boyunca dikilmiş saçak, biçiminin yabancılık vurgular.

Bir başka basit bir yöntem, ancak gösterişli örtü penceresi - koruyucuyu kullanarak, üç ayrı bölümden meydana gelir. temel tasarım - çubuk diş için kuliske olan kalın kumaş dikili iki üçgen. Bu bağlantı elemanının sabitlenmesi için delikli bir kişi tarafından yerleştirilir.

Bunlar dikdörtgen kesim ince kumaş (organzeler), birkaç ana açık tonlar çıkıntı yapar. Bu bağlanma önyargı ve grometler dişli delikler konturu ile işlenir. iki unsur zarif cam perdesi Smad birleştirmek ve ürünün iki tarafında güzel akan kıvrımlar oluşur: Sonuç tek parça tasarımdır.

Pencere dekore lambrequins, her zaman sıradışı görünüyor. Bu eleman dekor tekstil perde birleştirmek eğer, prezentabl şık ve oldukça işlevsel bir tasarım olsun. onun modeline bağlı olarak, bir renk, mutfak, kreş, yatak odası, oturma odası ya da ofisini dekore etmek mümkündür. çok etkileyici bakmak basit şekilli ürünler, çünkü palmet, kolay dikmek. Doğru desenleri bulmak ve fikrini gerçekleştirmek için yeterlidir.

elleriyle Dikiş lambrequin

Aslında bir palmet gerek karar ihtiyacını yapmaya başlamadan önce. vakıf türüne göre, onlar:

 • Sert (veya bant). Malzeme rijit çerçeve üzerine monte edilir.

swags Hakkında türler ve bunların farkları profesyonel söyleyecektir:

Farklı kumaşlar, SMAD bağları ile - dekoratif paneller farklıdır. Onlara daha karmaşık formlar yapmak için, önce bir desen yapmak zorundadır. Bu amaçla, ilk olarak gerekli temel kavram ve yapısal unsurları anlamak:

 • Smad - güzel kıvrımlar yarım daire;

Opsiyon desen lambrequins ile klasik perdeler:

 • Polusvagi - Aynı yarım daire, ancak üst kısmında bir delik ile.

Desen Yapımı Stepping:

 • Sol payları gerekli: yan ve 2 cm üst kenarları için daha düşük 10 cm için yeterlidir.

kendi elleriyle Sert modeli paneli

Bunun için tahta bir kutu gerekir. o şiddetli ise, o daha güvenilir destek sağlamak için, kapalı kutu seçin. kutusunda: raf destekleri (montaj), cephe. cephe ahşap kalaslar, kontrplak veya sunta imal edilmiştir.

 • 5 cm - Bir şablondan kesilir Tekstil, tüm uzunluğu boyunca dikiş paylarını bırakmak unutmayın.

İşte sert swags de fırfır türüne Bazı devre desenleri şunlardır:

 • Yorgancılık kutunun ön ve iki tarafta yapıştırılır. virajlarda onu kesi yerine. Sonra (sol kenarda) önce otshibaet tamping ve dikkatlice yapıştırılır.

İşte hazır sabit palmet basit direkt biçimidir:

adım fotoğrafları adım, nasıl aşağıdaki videoda sunulmaktadır sert palmet dikmek için:

Delikli Pelmets ellerini kendi

rijit modeller oluşturmak için teknolojiyi hakim olması, daha karmaşık işlemler yapmaya devam ama orijinalinden daha az olabilir. Bugün hafiflik ve yerleştirme kolaylığı vermek ajur panelleri fethediyor artan popülaritesi.

 • Seçilen ve şablonu hazırladık Çizim. Bunu yapmak için, kağıt üzerinde bir desen çizin ve kesin. Sonra kumaş transfer ve yeniden kesip.

swags kabloları Openwork nasıl, videoda görebilirsiniz:

İnsan hayal bağlı bu tür Pelmets lezzet katkıda bulunmak ve oda bireyselliği verir girift orijinal iç, dönüştü.

Nasıl ellerini yumuşak modeli yapmak için?

Basit bir tasarım ile bile acemi işleyebilir. puckered ve düz gibi olabilir. adım kılavuz adım:

 • Perdelerin uzunluğu boyunca dikdörtgen bir mendil al.

 • Alt ve yanlar eki için üst döngüler üzerinde dikili, dikilir. Ürün hazır.

salon için swags Özellikleri

perdeliğe türleri için uygun tasarlamak için, ancak dikkate oda tarzı, pencere ve bina büyüklüğü almalıdır. daha fazla alan, daha büyük perdeler olmalıdır. Küçük bir alanı için hafif renklerle malzemeyi seçilmiş İçin görsel genişletin. cam, aldı fırça, kenar, - oturma odası karşılama dekorasyon olduğunu. Ayrıca genellikle kumaşları karıştırma, karmaşık güneşlik kullanılır. Smad, polusvagami, çağlayan bağları olan en popüler modeli.

Mutfakta swags Özellikleri

Mutfak - dekoratif bir rol sadece ara sıra paneli gerçekleştiren odasıdır. Bu durumda, pencere perde ve tül olmadan olabilir. sentetik ya da yarı-sentetik kumaşlar seçilen bunun için basit modeller. Doğal malzemelerin Fanlar doğal kumaş daha uzun kurur ve yıkama mutfak perde başka daha sık düşer, iyi koku absorbe olduğu unutulmamalıdır.

İşte bazı fikirler:

 • saçak veya püsküllü dekore dar dikdörtgen bezi. Kumaş rengarenk Ama eğer ek bir dekorasyon vazgeçmek zorunda kalacaktır.

kemer klasik dikdörtgen den - Son yıllarda, mutfak çeşitli şekillerde sert panelleri ile dekore edilmiştir.

Odanızı dekore, onun kişiliğinin getirmek, sen Pelmets kullanabilirsiniz. Ne, şekil renk olacak, boyut zevke ve insanın hayal bağlıdır. Önemli olan,, işten keyiflerini izin korkmayın ve sonra daire özel tasarım olacaktır.

Kompakt Mod | ortak mod

Bizim açık yazılı izni olmadan materyallerin herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır!

Pelmets başlayanlar için desenleri ile el kendi

ek olarak ya da bağımsız bir şekilde, perde bileşimde kullanılabilen bu dekoratif element - bir Pelmets kendi ellerini BANDI gibi bu dekoratif unsurlar yapılabilir. Başlangıçta, ürünün bu tür bir maskeleme işlevi vardı. Sayesinde çirkin saçakları ve duvarları kapattı. Bugün cam perdesi odaya güzellik ve ihtişamı veren dekoratif yükü altındadır. Tasarımcılar her türlü iç mekana geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Evde dikebilirsiniz başlayanlar için desenli kendi ellerini Pelmets. Sen doku miktarının nasıl hesaplanacağını seçmek pelmet bilmemiz gerekiyor.

swags özel özellikleri

Bağımsız dikiş lambrequin kararı da dikkate bugün türlerin çeşitliliğine sahip olduğu gerçeğini almak gerekir. Bunlar kumaş dokusu, iç farklı türleri için özellikle kullanım yapısı, seçim terzilik farklıdır.

Kendi kendine terzilik ile swags sağ türünü seçmek gerekir

 • Basit palmet - boyutları doku segmentinin çeşitli. Kumaş katlanır. düz veya şekilli alt kenarı olabilir. Bu her türlü saçak takılır. Çeşitli dekoratif elementler ile dekore edilmiştir.
 • Yumuşak cam perdesi - akciğer doku tiplerinin bir ürün. Bunlar muhteşem ve zarif örtüyü vardır. Cam perdesi gibi bağlantı soğuk kalıp perekidy, zil dezhabo gibi dekoratif unsurlar olabilir.
 • Sert palmet - adı verilen özel bir malzeme ürünü - çete. Ayrıca polar yapılan ilave ek ile kalın kumaştan yapılabilir. Cam perdesi kenar tek veya konturlu bir şekle sahip olabilir. Onlar püsküllü, halatlar, saçak, boncuk, dantel ile dekore edilmiştir.
 • Kombine palmet sert ve yumuşak dokuyu birleştirir. Bunlar kompleks bileşim oluşturmak, birbirleri ile uyum içindedir.
 • Delikli cam perdesi özel bir lazer ekipman kullanılarak üretimde üretilir. Bu zarif ve özgün bir görünüme sahiptir.

pelmet türünü seçerken dikkate tesislerinde, fonksiyonel yük, aydınlatma ve iç özelliklerini almak önemlidir.

Oturma odasında güzel yumuşak Pelmets bak. Nedeniyle ağırlıksız ve gür kıvrımları için, bir bayram ve zarif bir atmosfer yaratır. Ayrıca odada titizlik ve şıklığı bir araya güzel kombine Pelmets bak.

lambrequin dekorasyon onlar operasyon sırasında iddialı ve tatsız bir görünüm daha da çok artışına yol açabileceğinden, kıvrımların simetri ve birbirleriyle dekor tüm unsurların kombinasyonu dikkat etmek gerekir.

Pelmets-desen nasıl yapılır: teknoloji

Bireysel işleme modelinin Özgünlük pelmet için seçtikleri şekline bağlı olacaktır. Ayrıca, ürünün tipi kumaş dokuları seçimine bağlı olacaktır.

Form palmet farklı bölümler varlığı ve bunların miktarı. Kumaş çalışması için bir zevk olacak ve sonuçta güzel, dalgalı kıvrımlar yaratacak yumuşak ve dökümlü yapısı olmalıdır.

Eğer desen üretmek için başlamadan önce, pelmet, onun algılanan geniş boyutuna karar gerekir.

desenler doğru şekli ve gelecekteki pelmet kumaşını seçmek gerekir İçin

 • bir bölümü uzunluğu ile ürün için saçak boyutuna göre belirlenir. İki kişilik - bir bölüm diğer üçüncü kapsamalıdır. üçü için -, elde edilen sayı iki ile çarpılır 7 saçak toplam uzunluğunu bölmek - bu bölümün boyutu olacaktır.
 • düz aşağı ondan çıkarmaya, bölümün ortasında işaretleyin. bölümün yüksekliği işaretleyin - bu noktalı çizgi ve dik kesişimine karşılık gelmelidir.
 • son halini almış modelde yüksekliği - bölüm artı ek bir girinti yüksekliğidir.
 • Bir pusula alt kenar bölümü ile tarif eder. Onun merkezi ilk yatay işaretinin odak noktası olmalıdır.
 • Her bir bölümün genişliği üç ayır. Bu toplanmamış bez ile değişimli montaj, bir parçası olacak.
 • desen altındaki önünde tutmak. eğik çizgiler kullanılarak, üçüncü bölümün sonuna işaret noktalar bağlayın.
 • desen kesin.

Kumaş 45 derecelik bir açı ile kesmek için tavsiye edilir. Gelecekteki lambrequin Unsurları 2 cm girintili kesip. Biz dikiş paylarını bırakmayı ihmal etmemelidir.

Swags kendi ellerini Dikiş: kalıplarını ve şeması

Kendi kendine dikiş lambrequin çok önemli adımla bir model oluşturmaktır. Tüm operasyonun başarısı için doğru hesaplamalar ve çizimlerden.

Oluşturma desenler Smad ile dikiş lambrequin örneği olarak kabul edilebilir. Her şeyden önce aşamada salıncak, uzunluk ve genişlikte genişlik, yükseklik ve uzunluğunu hesaplamak için önemlidir.

Pelmets, güzel pencere süslemeleri ve daha yaratıcı ve özgün yapmak kendi diktim

Doğru yay uzunluğunu belirlemek için, pencerenin üst montaj plakası saptamak kurulu iki parça arasındaki kablo asmak uzunluğunu ölçmek için gereklidir.

 • kağıt yaprağının üzerine yatay bir çizgi çizin. Onun "A" harfi ile işaretleyin.
 • Smad yüksekliğini hesaplayın.
 • Smad genişliğini hesaplayın.
 • yay uzunluğunu hesaplar.
 • zincirleme bir şekilde ayırırlar.
 • inşaat kıvrımlar yapın.
 • Ürünü Kesme.

desen ve doku kesme oluşturma - önemli bir adım lambrequin dikmek için uygun kılmak için hazırlamaktır.

lambrequins kendi elleriyle Desenler ve dikiş perdeleri

Kendine lambrequin acemi terzi dikiş yetişmeye bir desen oluşturma sorunuyla karşı karşıya olabilir. Sorun hızla çözülebilir.

Bugün kalıplarının skeçler kolayca internette bulunabilir tamamladı. Ayrıca yazarlar adım yerleşim düzenleri adım ve kıvrımlar yapımını açıklamak hangi fotoğraf ve video eğitimlerimizi izleyebilirsiniz.

swags oluştururken düzgün bir desen inşaatını yapmak gerekir

lambrequins ile perdeleri bir dizi dikerken açıkça her elemanın görünümünü tanımlanması gerekir. Bunlar doku ve renk birbirleriyle kombine edilmelidir. Eğer daha fazla sürmesi az bir çabayla, malzemenin önceden belirlenmiş bir miktarda, dikiş lambrequin ile perdeleri dikebilirsiniz edin.

Smad ÖRNEK dikiş cam perdesi

 • Tuck Smad üst tatlıya ve. Bu astar kumaş parçası ile yapmak aynı zamanda.
 • birbirlerine ve birincil arkalık kumaşı bakan bırakmaya.
 • bir üst köşesi zedelemeden, elemanları diker. dikişleri ütülemek, bez çıkarın. Kör dikiş köşesini dikin.
 • Açın ve dikiş üzerinde yapılmıştır ödenekleri dümdüz.
 • üst açı zedelemeden, dikmek, birbirine bakan ana aşamasını ve balataları katlayın. Gizli bir şekilde dikmek, dikişler ütülemek, bez çıkarın.
 • Etiket şelalenin ve Smad bitmiş unsurları kıvrımlar aktarın.

palmet takmak için belirli bilgi ve beceri gerekir. Bu profesyonel bir tasarımcının hizmetlerini kullanmak en iyisidir.

elleriyle Pelmets (video) nasıl yapılır

ellerinizle bir palmet yapmak için, önce, kumaş çalışmak gerekiyor desenleri yaratma fikir sahibi, uzunluk ve ağının genişliğinin hesap ürünü kesim yapabilmek için. Doğru kumaş kesmek gerekir. Önemli olan swags üzerinde kıvrımlar sorunsuz ve abartılı bir şekilde oluşturulduğunu size ödenek ayrılması eklemeyi unutmamak için

elleriyle Pelmets (iç fotoğraf)

Dikkat, sadece bugün!

© 2017, Vseobalkone.ru. Kopyalama yalnızca kaynağına geri bir bağlantı ile izin verilir

Kopyalama yalnızca kaynağına geri bir bağlantı ile izin verilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

34 − 33 =