elleri ile Paskalya el sanatları

ne yapacağını ve nasıl resimdir Paskalya tarafından ellerinde, TOP 10 zanaat?

Onların elleri ile Paskalya için yapmak el sanatları buradan sunuyoruz vardır olabilir. top Temsil - elleriyle Paskalya el sanatları için 10:

1

Her ne yazık olduğunu. İlk on zanaat bulunamadı. Ama onun on tür çalışmaların olduğunu kapatmak için bir şans var.

elleri ile Paskalya için Crafts daha da ilginç tatil yoktur. Onlar bağış veya iç için süslemeler yapabilirsiniz. Onlar yapısına almak ve tatil parlak yapmak.

Örneğin, tahıl resim alabilirsiniz. O çocuklarla böyle el sanatları gerçekleştirmek mümkündür, uzun değildir. Ayrıca tahıl yumurta alabilir.

El yenebilir olabilir. Paskalya için çok güzel ve şirin yenilebilir beyaz çikolata yumurta.

Yenilebilir çikolatalı yumurta krem ​​mousse ile çikolata yumurta yapabilir - yerine sarısının kayısı beyaz mus ve dilim - bu yumurta gibi, iyi görünüyor.

Vintage Paskalya için güzel yumurta arayın.

Elleri, karton veya tığ işi tavuk yapmak origami tavuk yapabilirsiniz.

Yoksa Paskalya tavşan yapabilirsiniz.

Mermer yumurta özgün ve hızlı bir şekilde yapılabilir bak.

Paskalya için çocuklar için özgün el sanatları çeşitli.

3 D kağıt yumurta.

Paskalya için Yumurta için altlıklar - rahat, güzel.

Birçok aile traditsiya- yakınları Büyük Paskalya tatil ev yapımı yumurta vermek geldi. Her yeteneklerini ve Paskalya niteliğini üretme yeteneğini de geçerlidir, farklı yapıyoruz. yapıştırıcılar içine kolay seçenek, renkli pullu plastik yumurta hasat tutam.

Çocuk Kinder Surprise gelen tavuk şeklinde dedesi için yetişkin bir tatil yumurta ile yapmak ilginç olacaktır.

Taraftarlar risovat- sanatsal eli şenlikli dekorasyon paskalya yumurtası içinde boyayabilirsiniz. Her durumda sevdikleriniz için tatil için süslemek için.

Numara. ilk yer.

Dayanamadım ve bu fikir bana çok etkilendim olduğu gibi burada ayarlanan ilk sayı kendisi lor kütlesini, şekli ve düşük sıcaklık ihtiyaç Böyle sıradışı bir tatil elemanın üretimi için aynı üzere, lor kütlesinin lezzetli zanaat olduğunu.

İki numara. İkinci sıra.

Hepimiz soğan derileri dahil, yumurta boyamak için kullanılırlar. Ve hepimiz çeşitli yerlerde kabuk kendisi çatlak eğer pişirme esnasında kabuk içine bir yumurta ile neler olabileceğini biliyorum. Ve işte bu sefer bitmiş boyama yumurta çok özgün ve güzel sürümü için, avantaj ile kullanılabilir nasıl.

Üç numara. Üçüncü bir yer.

Ne Paskalya tavşanı olmadan Paskalya bir bayram. Bunlar renkli kumaştan yapılabilir ve bunun yerine göz düğmeleri ve boncuk uygulamak. Bıyık, ağız ve kirpik bir işaretleyici veya nakış ile olsun. Daha fazlasını buradan okuyun.

Dört numara. Dördüncü bir yer.

Yani ampuller elde edilen kabuğu kullanılarak zamanki renkli yumurta sanat eseri dönüştürülebilir bu. Sadece gıda boyası ve çok ince bir fırça yanı sıra sabır ve sert bir sürü iş ihtiyacı var.

Beş numara. Beşinci bir yer.

Eğer pişmiş hazır yumurta, aksine boş kabuğu alırsak, o zaman farklı dekorasyonlar tanelerini kullanarak, böyle bir başyapıt yapmış olabilir. Fasulye, bezelye, ayçiçeği tohumu, pirinç, ve daha sopa güzel olabilir. Kil kullanılan ve gıda edilebilir. Boş bir kabuk üzerinde süsleme yapıştırdıysanız, bitmiş ürün daha da lake birkaç kat ile kaplanabilir. Bunun için çok uygun bir aerosol vernik olup.

Altı numara. Altıncı yer.

kurdele bu sevimli tavşanlar Yani, satın alabileceğiniz ve kendiniz yapılabilir. heykel için özel bir polimer kil parası. Bu pratik olarak kil, ancak polimerizasyondan sonra kil bir katı haline gelir.

Numara yedi. Yedinci yer.

kartonpiyer yapılmış Paskalya yumurtası yapmak için çok basittir. Bir top, kağıt mendil ihtiyaç ve PVA tutkal olacak. Küçük bir top şişirmek PVA kağıdı ıslatmak ve sonra mermerden katmanlarla üzerine yapıştırın. Boncuk kalıntıları kurutulduktan sonra mühür delikten çıkarılabilir. Kuruduktan sonra, renk boya.

Sekiz numara. Sekizinci yer.

zaman ve para özellikle, kağıt ve karton dışında el sanatları yapabilirsiniz etmiyorsa. Sadece makas, yapıştırıcı ve işaretleri gerekir. Kesme yumurta yalandan ve kartpostal takılıp. tebrik ekleme.

Numara dokuz. Dokuzuncu yer.

Öte yandan, sen çok zaman varsa, origami yumurtayı yapabilirsiniz. Kağıt torsiyon Renk kağıt, makas ve tutkal gibi sabır ve çok fikrin dar şeritler gerekecektir. Bir desen ve yüzey üzerine uygulanması adımlarla gelmeleri gerekir.

Numara on. Onuncu yer.

En önemli bulgular tasarlamak için fikirdir. Devam edin ve başarılı olacaktır.

hurda materilov yapılabilir Paskalya tarafından kendi elleriyle, El Sanatları.

anaokulunda bile çocukların onlarla başa çıkmak için - bunları yapmak için, herhangi bir özel beceri gerekmez.

Sayı 1. Eared Paskalya Tavşanı.

Sayı 2. Sarı kağıt tavuklar.

Sayı 3. Yine tavşanlar.

4. zanaat bir dizi ile ve bebek başa çıkmak için.

Sayı zamanki keten mandal 5. Melekler.

Sayı 6. Tavşanlar, civciv, renkli Paskalya yumurtaları.

Sayı 7. yumurta dışında karton ambalajlar - yaratıcı fikirlerin uygulanması için mükemmel bir malzeme.

Bir kez daha Sayılar 8, 9 ve 10. yeni sürümde Paskalya tanıdık karakter.

yaklaşık kendi elleriyle yapılan Paskalya için Değerlendirme el sanatları:

 • Tabii ki, Paskalya yumurtaları. Onlar malzeme ve oranlarda çeşitli gerçekleştirebilir. Paskalya tarafından kendi elleri en yaygın zanaat biri boncuk bir yumurta. Tipik olarak, bu, daha sonra kalıbı seçilen örgülü boncuklardır ahşap parça-yumurta satın alınır.

 • elleriyle Paskalya sepet Aynı zamanda her evde bakmak için önemli olacaktır ve bu dekoratif ek olarak, pratik bir işlevi gerçekleştirebilir. Paskalya sepeti (Ne malzemeler) nasıl olun, hem de ne süslemeleri - Bu konuda sorularıma boyalı!
 • Paskalya tavuk. Bu kesmek birkaç yıl önce, biz onu ev için diktim ve şimdi o Paskalya'da göz yıla hoş vardır. bu basit tavuk etkileri: Bu yumurta ile bir tabakta dikilmiş ve tavuk kanatları altında deliklerden onları alır edilir. İşte fotoğrafı.

 • şeritlerin paskalya yumurta. Basit ve yaratıcı seçenek Paskalya tarafından elleriyle yaratmaktadır. performans, bir yumurta taşıma için yeterlidir için, tutkal (PVAC veya kırtasiye) ve aynı zamanda iplik (tercihen yumurta sarısı ve albümin döküldü). Yumurta sıkıca iplik (rasgele) sarılır ve daha sonra bol tutkal ve kuruması ile kaplanmıştır. Sonra yavaşça kabuk ezmek ve zanaat içinden çekin kalır. Ayrıca şerit yumurta ile dekore edebilirsiniz.

 • Paskalya Tavşanı - Paskalya kesmek, Herhangi ev için büyük bir aksesuar olması ve çocukların ilgisini çekecek. Özellikle onlarla el sanatları oluşturursanız. Paskalya tavşan kağıt, karton ile yapılır, ve bir malzemeden dikiş olabilir. zanaat Paskalya tavşanı çeşitli versiyonları bağlantı açıklanmıştır!

Motley Paskalya yumurtaları keçeden yapılmış. Aynı şeklin parçaları fakat farklı renk ve boyutlarda gelen dikilir. Burada parça bir diyagramıdır.

Paskalya yumurtaları iplik Dekorasyon. Yumurta PVA yapıştırıcı ile kaplanmış ve iplik sarılı - bu durumda yoğun bir spiral bobin gerçekleştirilen in.

renkli bir kağıt veya karton ve makas PVA yapıştırıcı kullanılarak boş kabuğu arasından El. Genellikle bu küçük hayvanlar veya kuşlar.

elleri ile yumurta kabuğu içinde Paskalya mum. kabuğu yarıları yoğun bir X / b filaman fitil sonra balmumu döküldü yerleştirilir.

Kinder sürpriz plastik yumurta Tavuklar.

Peçete Easter, işlemeli çapraz.

İşlemeli yumurta. İlk başta bu yumurta içeriğini, ve daha sonra yapılan deliklerden uzun ince bir iğne serbest bırakmak için gerekli olan, bir iplik geçiş, ardından renkli bir enine dikiş desenleri iplik için uygun.

sonra uygun renkte boya gerekir tuzlu hamur mamuller,. Tavşanlar, civciv, tavuk.

kuru ot Yumurtalar için Paskalya yuva. Çim demetleri şeklinde ilişkilendirmek ve demetleri daha sonra birbiri etrafında katlanması ile birbirine tutturulur.

üzüm gelen Hasır sepeti.

Paskalya - Tüm dünyada kutlanan geleneksel bayram. mağazalarda bu tatil için Paskalya ile ilgili her şeyi (Paskalya sepetleri, Paskalya tavşan vb. D.) satmaya başlarlar. Ama aynı zamanda elle yapılabilir.

 1. bayram duvarları, perdeleri süslüyor olacak hissetti Seni Paskalya çelenk yapabilirsiniz.

Ve tabii hiçbir malzemesi Paskalya yumurtaları (iş parçacığı, boncuk, vb, keçe)

Nasıl burada çiçek şeklinde kağıt yumurta kaldırması.

Nasıl burada pasta için bir peçete yapmak.

Nasıl burada pasta için bir peçete kravat.

Nasıl buradan Paskalya tavşanı yumurta yapmak.

Nasıl burada Paskalya tavşanı yumurta bardak yapmak.

Nasıl burada tavşan şeklinde yumurta için tavır kravat.

Nasıl burada tuzlu hamurdan Paskalya tavşan yapmak.

Paskalya yumurtaları, burada tavşan.

Paskalya için uygulama kartı Hack

İşte bir tavuk sepeti var, aşağıdaki fotoğrafa bir moda görünüm olarak yapabilirsiniz.

Ve sen, resmin altındaki indirmek Paskalya el sanatları yapmak için çocukla birlikte ve yazdırabilirsiniz.

Gerçekçi olalım)) biraz hayal gücü ve beceri varsa uygulanabilir el sanatları bir listesini sunar. Ama çocukları eğlendirmek olacak en iyi seçenek -, Kinder sürpriz bir sürü satın onları yemek, yumurta almak ve hamuru kullanarak yüzleri tavukları yapmaktır. Sonra, yeşil kağıt veya mat bunları sıralamak yeşil veya sarı kağıt rengi ile fiş üzerine dökün gerekir.

Bu benim çocuk yapmak bu Paskalya güzelliği de:

elleri ile Paskalya el sanatları: 64 büyük fikirler!

Paskalya tatil - tüm Hıristiyanlar özel bir heyecan ile bu gün bekliyor. Aynı gün haber ve Katolikler ve Ortodokslar üzerinde Paskalya en temiz ve hafif bir tatil. mağazalar geleneksel Paskalya hatıra her türlü olacak, ama neden olmasın kendi imalatında denemek için? tüm el ne mağazadan alınan meslektaşları Paskalya el sanatları biraz daha aşağı yaptıktan sonra.

Hatta küçük çocuklar iğne katılmak için, bir aile olarak yapılabilir ki çoğu çok büyük paskalya fikirler vardır. Paskalya için kendi elleri el sanatları yapma bu tatil tarihi hakkında hikayeler eşlik edebilir.

Paskalya dini yılın doruk noktası olarak kabul edilebilir. o ay-güneş takvimi taşı gittiği için her yıl Paskalya, yeni tarih kutlanır.

Ancak, Paskalya 7 Nisan ve sonraki 8 Mayıs öncesinde layık edilemez.

Bu tatil çok önemli sembolizmi olduğunu. o Işık, Paskalya akışları var - - Geleneksel olarak, bu şekilde bir yaşam yenilenmesi demektir sembolü haline gelir Paskalya yangın ve hayatın kendisi (kek, yumurta ve tavşan) 'dir.

Paskalya yumurtaları - ölüm üzerindeki yaşamın zaferini işaret tatil, en yaygın sembolü. Geleneksel olarak, onlar kırmızı olmak zorunda, ama bugün yumurta her şekilde dekore edilmiştir. Yine kırmızı önemlidir. Sonuçta, efsaneye göre. Mecdelli Tiberius Mesih'in mucizevi dirilişi ilan cetvel geldi ve ona bir hediye yumurta getirdiğinde, şöyle dedi: "kırmızı yumurta dönecek imkansız olduğu gibi mümkün değildir." Ve yumurta Tiberius ellerinde kırmızı oldu! O zamandan beri, kırmızı renk ölüme karşı hayatın zafer, yenileme gösterir.

yüzyıl yaşam ve gelenek daha fazlası için: arkadaş ve aile güzel bir Paskalya kartları göndermek için. Onlar tatil sembolleri, aynı zamanda bahar çiçek güzelliği sadece temsil etti. Ve sevimli civcivler, tavşanlar, çiçekler, Paskalya kek.

Paskalya yumurtası dekorasyon seçenekleri çoktur. kağıt, nakış, basit iplik veya boncuk: Bunlar kullanılan malzemelerin ne tür bağlıdır. Ama önce boş yapmanız gerekir.

Paskalya yumurtaları için hazırlık

Olarak yumurta şeklinde iş parçası olabilir:

 • odun
 • boş köpük
 • doğal malzeme boş
 • Geleneksel olmayan ön-

Yumurtalar için ağaç hasat

Belki de en uygun bir köpük ön form olup. iyi şeklini almıştır tüm çünkü, böylece çok zor olmayacaktır. İçinde bu kadar kolay işaretçilerine sopa ve edebilirsiniz. D.

köpük yumurta Hazırlık

Ama iş parçası hurda malzemelerden yapılabilir gerçeğiyle de elleriyle Paskalya el sanatları yapmak!

- en fazla 2 mm ve alt - çapında bir yere 5 mm top: zamanki çiğ yumurta biz iki küçük delik yapmak zorunda. Bu amaçla, bir tığ veya yeterli kalınlıkta bir iğne gerekmektedir. Bu işlemlerden sonra, protein, ve sarı kolayca alttan fazla dökülebilir. Sen yıkamak ve onun kabuğu kuru gerekecektir.

Çikolata hediyeler bütün çocukları, ünlü Plastik yumurta da boş olarak kullanılabilir - oldukça gerçek oplesti boncuk veya kravat.

boncuk yumurtaları kendi zerafeti ile ayırt ve her zaman vnimanie.Eto yeterince zahmetli, narin işi çekti, ama sonuç her zaman etkileyici edilir. Özel bir örgü deseni, ve sonra yavaşça daha önce ütüyle aktarma nanesom var hangi yumurta, taşıyın. Bu türünün ilk yaratıcı deneyiminde büyük yardımı olacaktır: Daha önce boncuk işi yapan değil eğer Ama, "kendi elleriyle zarif el sanatları boncuk gelen Paskalya yumurtaları" gibi detaylı bir ana sınıfı rağmen karmaşık bir hale getirmiştir.

Neden nakış ile düz kolye yapmadan standart volumetrik yumurtalardan sapma? Bunu söylemek çok serin orijinal değil görünüyor bazı zor çalışmalarına söyledi. detaylı usta sınıfında "paskalya yumurtası-Pysanka" oyalamak ve böyle bir olağandışı yumurta monte açıklamaktadır. karmaşıklığı muhtemelen sadece çok nakış biraz zaman alacak olması dolayısıyla olacaktır. Ama sonuç buna değer!

Hala Surround yumurta geleneksel fikri ile kalabilirler ve bu durumda "çapraz" bir oluşturmak için ana sınıfına dikkat etmek önerir "nakış ile Bowl." Sadece yerine Noel ağacı topun, biz yumurta şeklinde boş kullanacağız. çok nazik hatıra olmak için emin olun, herkes yakından görmek, hatta bu tür güzellik sahibi olmak istiyor.

keçe ve polar kumaştan yapılmış paskalya yumurtası

Onların elleri ile Paskalya için böyle alışılmadık bir hediye yaparsanız, emin olmak için, bu takdir edilecektir. Bu malzemelerden yapılmış görünüm hatıra daima parlak ve sıradışı çünkü Hatta, bir maskot olarak davranabilir.

Ve bu arada, bu hatıra hazırlanmasında doğru bir çocuk meşgul olabilir. temel koşulu - doğruluk, ancak yumurta üretim sürecinde zorluk olmaz, her şey son derece basittir. Ancak, oy kendisi podsmotrev ana sınıfı "- parlak bir günde mükemmel bir hatıra paskalya yumurtası keçeden yapılmış!"

Garland yumurta keçeden yapılmış

Bir dikiş malzemeleri bu inanılmaz kazanma stok kadar sadece sahiptir ve daha fazla çalışma saat gibi gidecek.

nasıl, biliyor Hatta biraz örgü eğer güzel örme Paskalya yumurtaları omuz ve üstünde olacak. sc olmadan kanca, iplik ve parlak ana tekniği kolon almak için yeterli.

Tabii ki, seçenekler ve daha karmaşık vardır. Daha deneyimli çekirdeğin güzel düğmeleri ile parlak bir çiçek takmak için yumurtayı kravat için basit bir yol olmasını istediğiniz knitters'll. Bunu yapmak o kadar da zor olmasa Ama oluşturulması konusunda zaten denemek zorunda.

Çok Paskalya yumurtaları serin bakış, örümcek ağı tracery "giyinmiş". Bu ihale hassastır ve basit işler yapmak. Güzel isim "Lacy ihtişamı" korkunç detay el yapımı hatıra imalatında tüm yönleri ile Usta sınıfı.

Ayrıca hatıra çok ilginç bir sürümü - kendi elleriyle yapılan Paskalya için bir hediye, kendi zevkine göre çok olacaktır. Bunu yapmak için, biz gerekir:

 • boş köpük
 • ipek ya da pamuk ipliği beyaz
 • PVA tutkal
 • pimleri
 • polietilen film,
 • dekorasyon ayrıntıları

Biz polietilen kapatmak zagotovochku İlk köpük. Bu bizim ipler köpük yapıştırılmış ve daha sonra zorlanmadan çekildi olmadığını sağlamaktır. Sonra iş parçasına iğneler sopa çok dikkatli gerekir. Bir dizi küçük pencerenin geleceği kenarında olacak ve ikinci serisi oval paskalya yumurtası devam edecek.

Pencerenin ikinci yarısı olmayacak, iğnelerin sayısı oval yumurtaları münhasıran yapacak böylece.

yarıları birbirinden ayrı yapılır!

Konu biz PVA tutkal ve kütük sargıları batırılmış. Kaotik değil sarın ve pim iç ve dış satırlar arasında desen "zikzak" gözlemleyerek daha iyidir.

sarma tamamlandığında, iplik yapışkan karşılamak için ikinci bir zaman olabilir. Ayrıca, boş kuyuya bekliyor kurudur. Bu olunca, çok dikkatli iş parçasından yarısını çıkarmak sonra pimini dışarı çıkartacağım, çok vardır.

Benzer bir ilke Mate durumda. Şimdi diğer kız kardeş ile onları bağlamanız gerekir. Onların saten kurdele veya sıcak düzeltme silahı bağlayabilir.

Büyük Böyle hassas paskalya yumurtası içinde bir kabarık minyatür tsyplonochka veya tavşan koyarsanız. Yumurta ince bir şerit, üst güzellik süsleyen papyon edebilirsiniz. Sonuç güzel kesmek oldu: Birçok bunu kendiniz yaptığını şaşıracaksınız!

sanat Origami içinde paskalya yumurtası

Renkli kağıt ve üçgen modülleri - bu şey hakkında ise benzer bir hatıra Paskalya deneme açıkçası değerinde söyledi.

Üçgen modülü Origami nasıl yapılır

Öncelikle renkli kağıt modüllerini yapmak öğrenmek zorunda, o zaman bu beceri yeni origami eserler size yararlıdır.

Bunu yapmak için, özel bir şekilde renkli kağıt razlineivaete. Ancak modülleri üretimi için en az iki yolu vardır. Tipik haliyle, kağıt, bir noktada kesme de, birkaç kez katlanır ve sonra aynı parçalar gelecek modüller halinde transforme edilir. Kağıt kesmek için nasıl, videonun bakabilirsiniz:

Origami tekniğinde Easter yumurta oluşturma aşaması atölye adım

şu şekilde devam edecek:

 1. Biz 99 112 yeşil ve pembe üçgen modülleri hazırlamak gerekir.
 2. 1. yılında 2. ve 3. sıraları 8 yeşil modülüdür. Onlar birbirlerini kolaylıkla monte edilebilir.
 3. Dördüncü satır bir cebe koymak gerekir pembe 16 modülüdür.
 4. ilkesine vakaların Beşinci serisi: 2 yeşil modülasyon modülasyonu 2 2 pembe, yeşil ve benzeri ..
 5. İkinci sıra: Aynı prensip, ancak kalıp tarafına küçük bir geçiş için gereklidir.
 6. Ayrıca biz bir yumurta kase şeklini enjekte ve bir tarafa kaydırmaya unutmadan, aynı desen yayılmaya devam etmeye çalıştı.
 7. 8 sıra desenli gerekir olun.
 8. Bir sonraki seri pembe 16 birimlerinden olacaktır.
 9. üç küçük köşesine oturacak yeşil modüllerin sayısının çalışmalarını tamamlamak için.

Video atölyesi ayrıntıları nasıl bir yumurta-origami oluşturmak için talimat:

Ve ertesi ana sınıfı nasıl performansını artırmak için söyleyecektir. Ama yeni başlayanlar için sadece kadar çekici o kadar mümkün olduğunca basit, ama sonuç beri en iyi seçimdir, ilk seçenek olacaktır olduğunu.

sanat Kvilling içinde paskalya yumurtası

gerekecektir bu teknikte işi yapmak için:

Her şeyden önce, yumurta ne olacağını düşünün. elemanları iş parçasının kendisi yapıştırılabilir:

Ve daha sonra yavaşça boş kaldırabilirsiniz. Bu yumurta içi boş ve ajur geldi sağlamak için gereklidir.

İkinci seçeneği seçerseniz, imalat prensibi iplik Paskalya yumurtası yürütme aynıdır. Yani şu geçmesi şöyledir:

 1. Yumurta yakın polietilen ve daha sonra ön kalıp yapışma kvilinga elemanlarının tepesinden itibaren. Her öğe yalnızca bir öncekine bağlı olmamalıdır, aynı zamanda iki veya üç işaretçilerine pekiştirmek.
 2. Yani o zaman kurumaya bırakın, boya ile bunu karşılamak gerekir, yumurtanın üst yarısını yapılacaktır.
 3. Şimdi, ikinci iş parçası (alt yarısı) yapmak ve iki parça tutkal kurutulduktan sonra olabilir.

buna ihtiyacımız olduğu unsurlar katlanmış Quilling. bir paskalya yumurtası üretimi sürecinde israfını önlemek için, önceden iyi egzersiz. Amacıyla bu videonun ana sınıfı takip etmek, daha iyi kaybetmemek için:

paschal sembolizminde Refah ve bolluk - bir tavşan. Bir hediye olarak aldığı kişiye şans getirdiğine inanılır. Sen Paskalya yumurtaları ile bir sepet yanına koyabilirsiniz, onun güzel ve şirin bekçi olacak.

Sen gri keten basit tavşan, tüm hayal güçlerini kullanarak, renkli sevimli tavşan dikebilirsiniz yapabilirsiniz. o bir yıl boyunca iyi bir maskot olabilir, çünkü bu mutlaka sonraki Paskalya öncesi hatıra kaldırmaz.

atölyemizde "paskalya tavşanları, iyi şans getirecek" ve beğeninize düştü birini seçin) bak

effort bir lot spending Without, you öylesine cool dyed eggs look edecektir his hands with bir cute Easter basket make yapabilirsiniz. varyasyonların bir çok:

Buna ek olarak, ustaları sepeti bile kağıt olun! Kvilling sanatta yapılan Özellikle güzel sepetleri.

Ve nasıl dantelli çiçekler ile süslenmiş sepet yapmak? Ancak, güzel. Paskalya kek ve yumurta ilişkili teknik Amigurumi, mükemmel bir dolgu olarak hizmet!

Özgün hatıra Paskalya - bir yumurta şeklinde Mumlar. Bizim atölye "Paskalya mum ve koruyucu özellikleri" üzerinde herhangi bir soru bırakmayacak "bunları nasıl."

Bu arada, aynı yumurta kabukları daha iyi şamdanlar olabilir:

türün Classics! Ama şimdi, onların üretime başlamak böyle önemli bir ihtiyaç nakış için zaman çünkü. Düzenleri hangi için çok oyalamak olacaktır. beceri düzeyini değerlendirmek ve seç:

nakış ile Paskalya peçete

nakış ile Paskalya havlu

nakış ile Paskalya masa örtüsü

Bizim forum, konu diğer düzenleri Paskalya havlu ve peçete görüntüle: "Paskalya düzenleri"

nakış ile Paskalya kartları

Sen zaten tanıdık nakış çapraz düzenleri kendi elleriyle kartpostal üretmek için kullanılabilir.

Paskalya kartı, işlemeli çapraz

Paskalya kart, işlemeli şeritler

tebrik kartları için kağıt tabakanın, kumaş, dantel ve kurdele Paskalya otkrytochku oldukça sevimli yapılabilir. Bu zaman kadar sürmez.

Scrapbooking teknikleri Paskalya kartları

Hiçbir şey tekniğini scrapbooking bir kart yapmanızı engeller. Daha önce bahsedildiği gibi, başlıca konuları Paskalya yumurtaları, Ortodoks kiliselerini, kek ve çiçekler vardır.

Paskalya yumurtası Örme süslemeleri

Nasıl "priodet9raquo fikir gibi yoktur; paskalya yumurtaları 🙂

Paskalya - ışık, iyi tatiller ve o gün gereksiz olmayacak biraz tatlı eğlenceli. Örneğin, Paskalya yumurtaları, bir örme kap içinde "giyinmek" olabilir. Kulaklar, bumbonchiki, evet her şey - en önemlisi, parlak iplik kullanımı. çocuklar gibi Özellikle bu tür süslemeler. hangi Paskalya tatili ile tanımak için henüz.

Ve sadece küçük sevimli hayvanlar, aynı tavuk ve tavşan empoze edebilir. Hatta tatil beklentisiyle, çocuklarına ve üretime bağlı, onlar da neşeli ve faydalı meşgul olacak.

Bu arada, beceri yumurta altında örgü ve desteklerin imalatında yararlı olacaktır. Onlar Paskalya tablo olacak bir yıldan fazla bir harika dekorasyon olacak ve kesinlikle kullanılır olacaktır. Eğer basit şeyler bir kanca yapıyor, bez, şapka örgü örmeyi biliyorsanız, bir stand kolay olacak kravat.

Eğer Paskalya için kendi elleri el sanatları ile bir şeyler yapmak arzusu varsa, biz "Paskalya sovmestniki", bizim projemizde görmekten mutluluk olacak

onlar sadece ustaların yaratıcı kazançlar gösteren değil, aynı zamanda daha derinden tatil kendisi hissetmek için bir fırsat vermek: elleriyle Paskalya el sanatları özel amaçları vardır, çünkü işleme için zaman bulmak için zaman ayırın. Sen Paskalya ışık.

"Haç" tüm yıl boyunca yaratıcı take-off garanti! 🙂

elleri ile Paskalya el sanatları: 64 büyük fikirler:! 2 comments

Müthiş el sanatları. Paskalya için yumurta için böyle bir mucize podstavochki veya şapka yapmak - güzellik ... Tavsiye için teşekkürler ...

Hepsi çok güzel! sağol

Yorum ekleyin Cevabı iptal

kategori

Kanaviçe ve diğer dikiş

Diğer sitelerde sitesi malzemeleri yerleştirilmesi yasaktır!

sitede herhangi formu göndererek, kabul

Mutlu Paskalya Orijinal makale

Neden tatil love? Onlara bir zevk hazırlamak çünkü Muhtemelen:, hediye düşünmek masa seti. Ama hayatımızda Paskalya gibi özel, parlak, kutlamalar vardır. Paskalya'da, insanların birbirini küçük Paskalya hediyesi vermek: renkli yumurta, kek, sepetler, Paskalya hatıra. Çocuklar elleriyle Paskalya el sanatları pişirmeyi severim, onlar hazırlanması ve çalışmalarında yer almak o kadar ilginç. Biz el sanatları çocuklar ve yetişkinler için en ilginç atölyeler çeşitli seçti.

Biz herhangi sıradan bir dükkanda her zaman vardır, çok pahalı isabet etmez alım hangi en basit malzemelerden Paskalya el sanatları sunuyoruz.

Yani yumurta ilginç bir sepet kolayca atılabilir tabaklar, tahta kazıklar ve bant yapılabilir böyle bu.

Tek plakalar Makas:

üst ve tamponlar tutkal kağıt veya sıkıştırma bandı mühür. Hisse mandal, tutkal Moment yapıştırıcı. En ince örgü ankraj.

kağıt şeritler halinde alt kesim de, bir kalem kartondan olun. Garnitür yay veya daha fazla.

Şablon tavşan yazdırın veya karton veya ağır kağıt parçası üzerine çizin. Her iki taraf da, tutkal Boyama ve bir ayak güzel paskalya yumurtası koymak.

Paskalya konulu Orijinal makaleler

Tavuklar tek kullanımlık kaşık, pamuk diskler, renkli kağıt yapmak.

Aynı komik tavşanları yapabilirsiniz:

Daha el sanatları Paskalya tema: Yumurtalar için alışılmadık yemekler. orijinalin bir tabakta farklı renkli yumurta olmazdı ne kadar güzel! ağızlık hazırlamak, beyaz kağıdı 4 ayak ve tavşan kafası kesin. bir tabağa koyun mandal, kağıt sekmeleri tutkal onları. çanak alt kısmında biz doğranmış beyaz kağıt yerleştirin.

Benzer şekilde, tavuk bir tabak yapmak. farkı: sarı kağıt ve sekme miktarı.

Paskalya için kendi elleriyle hediyeler

Paskalya için hediyeler çok çeşitli için fikirler yorgun seçin. Bizim atölye seçiminde size yardımcı olacağını umut ediyorum.

Yaklaşan tatil için Paskalya sepetleri geleneksel kağıt torba alınabilir. Ya güzel sarma kağıdı, belki hala çikolata kutuları var. seçenekler çoktur. Böyle ilginç bir sepet içinde özgün bir renkli Paskalya yumurtaları ve lezzetli davranır bakmak olacaktır.

ihtiyacını gidermek için:

Çalışmak bir paket varsa, bunun altını kesmek gerekir. yan kes. 3 cm genişliğinde şeritler halinde cetvel ve kalem raschertit kağıdı.

devre, tüm uzunluğu boyunca bütün şeritler kır.

Biz fotoğrafta olduğu gibi, bir sepet örmeye şeritlerden başlar.

Ayrıntılar tutkal sepetin üstüne şeritler ve daha sonra tüm kesti, karışıklığa neden olmaması için. Tutkal sopa ve sepetin üst tutkal.

Biz ücretsiz Paskalya yumurtaları için ilginç tavuk standı heykel olacak. Hamuru yapmak için birkaç tarif var.

 1. Un - 2 bardak.
 2. Tuz "Eksra" - 1 fincan.
 3. Soğuk su - 250 gram.
 4. Depolama ürünleri için paket.
 5. 1 çorba kaşığı. ayçiçeği yağı kaşık.
 1. 3 bardak (300 gr.), Buğday unu.
 2. 1 fincan (100 gr.) Çavdar unu.
 3. 2 fincan (400 gr.) Ince tuz.
 4. 250 ml su.

Çavdar unu figürler ekmek sıcak bir renk verir. Herhangi hamur karışımı Un ve tuzu hazırlamak ve daha sonra yavaş yavaş soğuk su dökün ve tekrar karıştırın. aşağıdaki gibi hazırlık testinin derecesi tanımlanabilir: Çok su var senin eline hamur menziller ve sopalarla eğer, bu yüzden. Bu nedenle, daha fazla un eklemek gerekir.

ihtiyacını gidermek için:

0.5-0.7 cm rulo kek kalınlığı, bu yuva tavuk kendisi olur. yuvalarının yan chesnokodavilku kullanılarak yapılır. Biz su nemlendirme "sopa" olun.

Gelecekteki bakımlı şeklinde hamur kurutmak için 1 gün boyunca çalışmalarını bırakın. Tavuk kalıp başlar. Lepim ön kalıp gövdesi. Hen biz yumurta için stand olarak, gerek, bu yüzden biz paskalya yumurtası altında bir delik yapmak zorunda. Dairesel bir şekil alın bohça tavuk göğsü ve boynu heykel yapmak. Peeler göğsünde tüylerini yok.

. 1.5 cm bırakarak kürdan tavuk boyun yerleştirin soket gövdesini ve tavukları bağlayın. 1 cm kalınlığında preform kanatları yapma Hamuru yuvarlayın. Su ile ıslatma, tavuk gövdesine bağlanacak soyucu tüyleri, çizin.

Dahası, görevimiz - güzel tavuk kuyruk yapmak. baz, oval kek kalınlığı kullanılarak yazıldı 0, 7-1 cm. yapma dilimleme yumuşatma. Çizim tüyleri benzemeye bıçağın arka kenarını kesin. bölümler parmaklarınızla onları yumuşatma dikkatle yapıldı. tavuk vücuda kuyruk takın. Örneğin, bir top ya da bir elma için kuyruğunu altında bir şey, içine alın. Ürün kurur sonra elma çıkarın.

Baş yuvarlak top gibi yuvarlayın. Bir tarak, parmak ve yığın Eğer istediğiniz görünümü veren olun.

gözleri yapmak için, onların konumunu belirlemek için gereklidir. göze bir yığın ezik olun. Ayrıca, soyucu göze bir ezik figür oldu olun.

yerine göz bebeğinin biber bezelye yerleştirin. Biz gagası ve baş heykel yapıyoruz.

Bir kürdan kafasını koyarak sabitleme baş ve gövde. başın stabilite için küçük bir test şeridi sabitleyin. testinden tavuk tüyleri boyun süsleyin. Sen hamur parçalarının tavuk "küpe" yapabilirsiniz.

Benzer şekilde tavukları lepim. Daha iyi bir monte almak için parçaları nemlendirmek unutmayın.

Biz 1-2 gün kurumaya ürünü ayırmak bile kabine üzerinde mümkün olan en uzak yere koyun. Su yarıda ile nemlendirilmiş yapraklar üzerinde dikim rakamları: Bir iki gün, sonra ne zaman tavuk sertleşmesine ile civciv, kesinleşmiş işi. 1-2 gün süreyle havada tabidir. hava ilk ürün kurutulur ve daha sonra 1 saat 50 derece sıcaklıkta olan fırına. Kuruduktan sonra, renk boya ve vernik ile kaplayın.

Başka bir seçenek: Testin rakamlar: Paskalya tavşanı, tavukları, tavuk lepim. Onları Buzdolabının üzerine mıknatıslar yapabilir ve söğüt dal asılı edilebilir.

hediye hızlı sürümü - renkli kağıt peçeteler ve kurdeleler. Bir peçete ve bağlama bant Twist-haşlanmış yumurta. Sen oluklu kağıt yerini alabilir.

Çok komik ilginç Paskalya tavuk örebilirim.

ihtiyacını gidermek için:

 1. İplik san,% 100 pamuk ve 50/50,
 2. Biraz iplik turuncu ve beyaz.
 3. Kanca 3 numaralı.

Biz vücutla örme başlar. İlk 7 serisi:

1. - Amigur örme döngü içinde 8 sc

2 - 2 sc her dikiş örme (16 sc)

3. - SC 1, sc 2, ve böylece (24 sc)

4 - her üçüncü döngü 2 sc, sc 2 (32 sc) ekleyin

. 5. - n, 4, her biri 3 sc eklemek, sc 2 (40 sc)

6. - n, 5 her ekleyin: 4., Sc, 2 (48 sc) sc

. 7. - her bir ekleme İstem 6: 5 sc, sc 2 (56 sc)

8 inci - 12 satır sonra, eklemeler olmadan örme:

13. - provyazat 6 ile 7 halka (48 sc)

14 dakika - ubavok olmadan (48 sc)

15 dakika - provyazyvat 5 ve birlikte 6 paragraf (40 sc).

16 - çıkarma olmadan örme 2 satır (40 sc)

18 dakika - örme ubavki 4. ve birlikte 5 paragrafta (32 sc) için.

19 dakika - bir azalma ile (32 sc)

pamuk veya sentetik dolgu ile tavuk doldurun.

20 dakika - (16 sc) ile her 2. ve 3. paragrafı provyazyvaem.

21 dakika - her bir arada iki döngü örgü (8 sc)

iplik kesin ve dikkatli bir delik dikmek.

 • 1 - 7 eksikle işe. sarı iplik 1 SC kanca, 4 sc, bir döngü içinde 3, sc, 4 sc, abone ikinci döngüye, döngüler. n.
 • 2. - iki kez, bir döngü içinde bir 2 sc İstem 3 sc EP 1, 4 sc, bir döngü içinde, iki kez 2 sc, abone .. n.
 • 3. 1 - EP çevresinde her sc 1 SC
 • 4 - 1, EP 1 bileşik. n. Her bir döngüde

Örgü ayak turuncu iplik:

 • 1. - VI 2, kanca (6 sc) ikinci döngüye 6 sc
 • 2 - Her döngü (12 sc) 'de elde do
 • 3. - her bir talebi (18 sc) ikinci kazanç olun.
 • 4 - değişmeden bir sayı (18 sc)

ilave edildiği gibi, döngü sayısını azaltır. pamuk veya sentetik dolgu ayrıntıları girin.

1 - 5 VP, kanca, polustolbik, CCH 1 ve 1 SS2N üzerinde 2 döngü içinde 1 sc işe

 • 1. - Amigur döngüde 6 sc (6 sc)
 • 2 - Her döngü (12 sc) 'de elde do
 • Üçüncü - her 2. döngüde yükseltirim (18 sc)
 • 4 - her üçüncü döngü artırmak yapmak (24 sc)

Vücudun herhangi bir yerinde dikin, tavuk hazırdır.

Paskalya hatıra olarak bu basit takılar kolye yapabilirsiniz.

iş oldukça kolay yapın. dokuma tekniği "tuğla dikiş" denir.

ihtiyacını gidermek için:

 • Farklı boncuklar (renk şemaları yanında gösterilir).
 • olta veya kordon iplik 2 metre ince.
 • 2 iğne boncuk.

basamak 2 Şekil 1 merkez satırdan başlangıç ​​Dokuma ardından tablo kullanmak, olta karşıt uçlarında ayrı ayrı bir kısmını gerçekleştirmek.

-örgü paterni yumurta çift sıra (alt kısmında 12 ve 13, üst parça 13 ve 14) not edin. Tavuk pletom üstünde şeklindeki köstekle az önce sağ kanat (5 ile 9 arasında şekiller) ve ayrıca sol (10 ila 16 arasında bir rakam). Sonra, başın tasarımına çevirmek (40 17 rakamlar).

Nasıl Paskalya kek, Paskalya yumurtaları, hediyelik eşya ve melekler olmadan Paskalya olabilir? İşte böyle orijinal Paskalya Melekler sıradan makarna dışında elleriyle yapabilirsiniz. Yıldız, koni, spiraller, erişte: Makarna herhangi biri olabilir. Bu melekler bir söğüt dalı asılı ya da Easter sepete konabilir.

ihtiyacını gidermek için:

 1. Makarna.
 2. Lastikler veya sopa.
 3. Eriyik ya da tutkal momenti.
 4. PVA yapıştırıcı.
 5. tuzlu hamur topları.

gövdeli kafa (hamur topu) bağlayan Tutkal tabancası. Daha sonra, geri tesomochku tutkal. örgünün üstünde kanatları makarna ve tutkal seçimi.

tutkal PVA meleğin baş ve ince erişte veya yıldız için aşağı getirmek ile Kalın smear. Bu "saç" melek.

El narin makarna kullanarak. Kalın kanatları ve tutkal yakın taraf için yapıştırıcı uygulanır.

Boya ya da sadece bir altın rengi veya aerosol boya.

Eğer Paskalya sepet içine eklemek istiyorsanız, gövde sopa ve tutkal, el sanatları hazır içine makarna koydu.

keçeden yapılmış Böyle ilginç bir tavşan kendi ellerinizle yapılabilir, ayrıntılı bir ana sınıfı yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

76 + = 82