elleri ile Paskalya yumurtaları

elleri ile Paskalya el sanatları: 64 büyük fikirler!

Paskalya tatil - tüm Hıristiyanlar özel bir heyecan ile bu gün bekliyor. Aynı gün haber ve Katolikler ve Ortodokslar üzerinde Paskalya en temiz ve hafif bir tatil. mağazalar geleneksel Paskalya hatıra her türlü olacak, ama neden olmasın kendi imalatında denemek için? tüm el ne mağazadan alınan meslektaşları Paskalya el sanatları biraz daha aşağı yaptıktan sonra.

Hatta küçük çocuklar iğne katılmak için, bir aile olarak yapılabilir ki çoğu çok büyük paskalya fikirler vardır. Paskalya için kendi elleri el sanatları yapma bu tatil tarihi hakkında hikayeler eşlik edebilir.

Paskalya dini yılın doruk noktası olarak kabul edilebilir. o ay-güneş takvimi taşı gittiği için her yıl Paskalya, yeni tarih kutlanır.

Ancak, Paskalya önceki 7 Nisan'da ve daha sonra, 8 Mayıs üzerinde işaretlenmiş edilemez.

Bu tatil çok önemli sembolizmi olduğunu. o Işık, Paskalya akışları var - - Geleneksel olarak, bu şekilde bir yaşam yenilenmesi demektir sembolü haline gelir Paskalya yangın ve hayatın kendisi (kek, yumurta ve tavşan) 'dir.

Paskalya yumurtaları - ölüm üzerindeki yaşamın zaferini işaret tatil, en yaygın sembolü. Geleneksel olarak, onlar kırmızı olmak zorunda, ama bugün yumurta her şekilde dekore edilmiştir. Yine kırmızı önemlidir. Sonuçta, efsaneye göre. Mecdelli Tiberius Mesih'in mucizevi dirilişi ilan cetvel geldi ve ona bir hediye yumurta getirdiğinde, şöyle dedi: "kırmızı yumurta dönecek imkansız olduğu gibi mümkün değildir." Ve yumurta Tiberius ellerinde kırmızı oldu! O zamandan beri, kırmızı renk ölüme karşı hayatın zafer, yenileme gösterir.

yüzyıl yaşam ve gelenek daha fazlası için: arkadaş ve aile güzel bir Paskalya kartları göndermek için. Onlar tatil sembolleri, aynı zamanda bahar çiçek güzelliği sadece temsil etti. Ve sevimli civcivler, tavşanlar, çiçekler, Paskalya kek.

Paskalya yumurtası dekorasyon seçenekleri çoktur. kağıt, nakış, basit iplik veya boncuk: Bunlar kullanılan malzemelerin ne tür bağlıdır. Ama önce boş yapmanız gerekir.

1

Paskalya yumurtaları için hazırlık

Olarak yumurta şeklinde iş parçası olabilir:

 • odun
 • boş köpük
 • doğal malzeme boş
 • Geleneksel olmayan ön-

Yumurtalar için ağaç hasat

Belki de en uygun bir köpük ön form olup. iyi şeklini almıştır tüm çünkü, böylece çok zor olmayacaktır. İçinde bu kadar kolay işaretçilerine sopa ve edebilirsiniz. D.

köpük yumurta Hazırlık

Ama iş parçası hurda malzemelerden yapılabilir gerçeğiyle de elleriyle Paskalya el sanatları yapmak!

- en fazla 2 mm ve alt - çapında bir yere 5 mm top: zamanki çiğ yumurta biz iki küçük delik yapmak zorunda. Bu amaçla, bir tığ veya yeterli kalınlıkta bir iğne gerekmektedir. Bu işlemlerden sonra, protein, ve sarı kolayca alttan fazla dökülebilir. Sen yıkamak ve onun kabuğu kuru gerekecektir.

Çikolata hediyeler bütün çocukları, ünlü Plastik yumurta da boş olarak kullanılabilir - oldukça gerçek oplesti boncuk veya kravat.

boncuk yumurtaları kendi zerafeti ile ayırt ve her zaman vnimanie.Eto yeterince zahmetli, narin işi çekti, ama sonuç her zaman etkileyici edilir. Özel bir örgü deseni, ve sonra yavaşça daha önce ütüyle aktarma nanesom var hangi yumurta, taşıyın. Bu türünün ilk yaratıcı deneyiminde büyük yardımı olacaktır: Daha önce boncuk işi yapan değil eğer Ama, "kendi elleriyle zarif el sanatları boncuk gelen Paskalya yumurtaları" gibi detaylı bir ana sınıfı rağmen karmaşık bir hale getirmiştir.

Neden nakış ile düz kolye yapmadan standart volumetrik yumurtalardan sapma? Bunu söylemek çok serin orijinal değil görünüyor bazı zor çalışmalarına söyledi. detaylı usta sınıfında "paskalya yumurtası-Pysanka" oyalamak ve böyle bir olağandışı yumurta monte açıklamaktadır. karmaşıklığı muhtemelen sadece çok nakış biraz zaman alacak olması dolayısıyla olacaktır. Ama sonuç buna değer!

Hala Surround yumurta geleneksel fikri ile kalabilirler ve bu durumda "çapraz" bir oluşturmak için ana sınıfına dikkat etmek önerir "nakış ile Bowl." Sadece yerine Noel ağacı topun, biz yumurta şeklinde boş kullanacağız. çok nazik hatıra olmak için emin olun, herkes yakından görmek, hatta bu tür güzellik sahibi olmak istiyor.

keçe ve polar kumaştan yapılmış paskalya yumurtası

Onların elleri ile Paskalya için böyle alışılmadık bir hediye yaparsanız, emin olmak için, bu takdir edilecektir. Bu malzemelerden yapılmış görünüm hatıra daima parlak ve sıradışı çünkü Hatta, bir maskot olarak davranabilir.

Ve bu arada, bu hatıra hazırlanmasında doğru bir çocuk meşgul olabilir. temel koşulu - doğruluk, ancak yumurta üretim sürecinde zorluk olmaz, her şey son derece basittir. Ancak, oy kendisi podsmotrev ana sınıfı "- parlak bir günde mükemmel bir hatıra paskalya yumurtası keçeden yapılmış!"

Garland yumurta keçeden yapılmış

Bir dikiş malzemeleri bu inanılmaz kazanma stok kadar sadece sahiptir ve daha fazla çalışma saat gibi gidecek.

nasıl, biliyor Hatta biraz örgü eğer güzel örme Paskalya yumurtaları omuz ve üstünde olacak. sc olmadan kanca, iplik ve parlak ana tekniği kolon almak için yeterli.

Tabii ki, seçenekler ve daha karmaşık vardır. Daha deneyimli çekirdeğin güzel düğmeleri ile parlak bir çiçek takmak için yumurtayı kravat için basit bir yol olmasını istediğiniz knitters'll. Bunu yapmak o kadar da zor olmasa Ama oluşturulması konusunda zaten denemek zorunda.

Çok Paskalya yumurtaları serin bakış, örümcek ağı tracery "giyinmiş". Bu ihale hassastır ve basit işler yapmak. Güzel isim "Lacy ihtişamı" korkunç detay el yapımı hatıra imalatında tüm yönleri ile Usta sınıfı.

Ayrıca hatıra çok ilginç bir sürümü - kendi elleriyle yapılan Paskalya için bir hediye, kendi zevkine göre çok olacaktır. Bunu yapmak için, biz gerekir:

 • boş köpük
 • ipek ya da pamuk ipliği beyaz
 • PVA tutkal
 • pimleri
 • polietilen film,
 • dekorasyon ayrıntıları

Biz polietilen kapatmak zagotovochku İlk köpük. Bu bizim ipler köpük yapıştırılmış ve daha sonra zorlanmadan çekildi olmadığını sağlamaktır. Sonra iş parçasına iğneler sopa çok dikkatli gerekir. Bir dizi küçük pencerenin geleceği kenarında olacak ve ikinci serisi oval paskalya yumurtası devam edecek.

Pencerenin ikinci yarısı olmayacak, iğnelerin sayısı oval yumurtaları münhasıran yapacak böylece.

yarıları birbirinden ayrı yapılır!

Konu biz PVA tutkal ve kütük sargıları batırılmış. Kaotik değil sarın ve pim iç ve dış satırlar arasında desen "zikzak" gözlemleyerek daha iyidir.

sarma tamamlandığında, iplik yapışkan karşılamak için ikinci bir zaman olabilir. Ayrıca, boş kuyuya bekliyor kurudur. Bu olunca, çok dikkatli iş parçasından yarısını çıkarmak sonra pimini dışarı çıkartacağım, çok vardır.

Benzer bir ilke Mate durumda. Şimdi diğer kız kardeş ile onları bağlamanız gerekir. Onların saten kurdele veya sıcak düzeltme silahı bağlayabilir.

Büyük Böyle hassas paskalya yumurtası içinde bir kabarık minyatür tsyplonochka veya tavşan koyarsanız. Yumurta ince bir şerit, üst güzellik süsleyen papyon edebilirsiniz. Sonuç güzel kesmek oldu: Birçok bunu kendiniz yaptığını şaşıracaksınız!

sanat Origami içinde paskalya yumurtası

Renkli kağıt ve üçgen modülleri - bu şey hakkında ise benzer bir hatıra Paskalya deneme açıkçası değerinde söyledi.

Üçgen modülü Origami nasıl yapılır

Öncelikle renkli kağıt modüllerini yapmak öğrenmek zorunda, o zaman bu beceri yeni origami eserler size yararlıdır.

Bunu yapmak için, özel bir şekilde renkli kağıt razlineivaete. Ancak modülleri üretimi için en az iki yolu vardır. Tipik haliyle, kağıt, bir noktada kesme de, birkaç kez katlanır ve sonra aynı parçalar gelecek modüller halinde transforme edilir. Kağıt kesmek için nasıl, videonun bakabilirsiniz:

Origami tekniğinde Easter yumurta oluşturma aşaması atölye adım

şu şekilde devam edecek:

 1. Biz 99 112 yeşil ve pembe üçgen modülleri hazırlamak gerekir.
 2. 1. yılında 2. ve 3. sıraları 8 yeşil modülüdür. Onlar birbirlerini kolaylıkla monte edilebilir.
 3. Dördüncü satır bir cebe koymak gerekir pembe 16 modülüdür.
 4. ilkesine vakaların Beşinci serisi: 2 yeşil modülasyon modülasyonu 2 2 pembe, yeşil ve benzeri ..
 5. İkinci sıra: Aynı prensip, ancak kalıp tarafına küçük bir geçiş için gereklidir.
 6. Ayrıca biz bir yumurta kase şeklini enjekte ve bir tarafa kaydırmaya unutmadan, aynı desen yayılmaya devam etmeye çalıştı.
 7. 8 sıra desenli gerekir olun.
 8. Bir sonraki seri pembe 16 birimlerinden olacaktır.
 9. üç küçük köşesine oturacak yeşil modüllerin sayısının çalışmalarını tamamlamak için.

Video atölyesi ayrıntıları nasıl bir yumurta-origami oluşturmak için talimat:

Ve ertesi ana sınıfı nasıl performansını artırmak için söyleyecektir. Ama yeni başlayanlar için sadece kadar çekici o kadar mümkün olduğunca basit, ama sonuç beri en iyi seçimdir, ilk seçenek olacaktır olduğunu.

sanat Kvilling içinde paskalya yumurtası

gerekecektir bu teknikte işi yapmak için:

Her şeyden önce, yumurta ne olacağını düşünün. elemanları iş parçasının kendisi yapıştırılabilir:

Ve daha sonra yavaşça boş kaldırabilirsiniz. Bu yumurta içi boş ve ajur geldi sağlamak için gereklidir.

İkinci seçeneği seçerseniz, imalat prensibi iplik Paskalya yumurtası yürütme aynıdır. Yani şu geçmesi şöyledir:

 1. Yumurta yakın polietilen ve daha sonra ön kalıp yapışma kvilinga elemanlarının tepesinden itibaren. Her öğe yalnızca bir öncekine bağlı olmamalıdır, aynı zamanda iki veya üç işaretçilerine pekiştirmek.
 2. Yani o zaman kurumaya bırakın, boya ile bunu karşılamak gerekir, yumurtanın üst yarısını yapılacaktır.
 3. Şimdi, ikinci iş parçası (alt yarısı) yapmak ve iki parça tutkal kurutulduktan sonra olabilir.

buna ihtiyacımız olduğu unsurlar katlanmış Quilling. bir paskalya yumurtası üretimi sürecinde israfını önlemek için, önceden iyi egzersiz. Amacıyla bu videonun ana sınıfı takip etmek, daha iyi kaybetmemek için:

paschal sembolizminde Refah ve bolluk - bir tavşan. Bir hediye olarak aldığı kişiye şans getirdiğine inanılır. Sen Paskalya yumurtaları ile bir sepet yanına koyabilirsiniz, onun güzel ve şirin bekçi olacak.

Sen gri keten basit tavşan, tüm hayal güçlerini kullanarak, renkli sevimli tavşan dikebilirsiniz yapabilirsiniz. o bir yıl boyunca iyi bir maskot olabilir, çünkü bu mutlaka sonraki Paskalya öncesi hatıra kaldırmaz.

atölyemizde "paskalya tavşanları, iyi şans getirecek" ve beğeninize düştü birini seçin) bak

effort bir lot spending Without, you öylesine cool dyed eggs look edecektir his hands with bir cute Easter basket make yapabilirsiniz. varyasyonların bir çok:

Buna ek olarak, ustaları sepeti bile kağıt olun! Kvilling sanatta yapılan Özellikle güzel sepetleri.

Ve nasıl dantelli çiçekler ile süslenmiş sepet yapmak? Ancak, güzel. Paskalya kek ve yumurta ilişkili teknik Amigurumi, mükemmel bir dolgu olarak hizmet!

Özgün hatıra Paskalya - bir yumurta şeklinde Mumlar. Bizim atölye "Paskalya mum ve koruyucu özellikleri" üzerinde herhangi bir soru bırakmayacak "bunları nasıl."

Bu arada, aynı yumurta kabukları daha iyi şamdanlar olabilir:

türün Classics! Ama şimdi, onların üretime başlamak böyle önemli bir ihtiyaç nakış için zaman çünkü. Düzenleri hangi için çok oyalamak olacaktır. beceri düzeyini değerlendirmek ve seç:

nakış ile Paskalya peçete

nakış ile Paskalya havlu

nakış ile Paskalya masa örtüsü

Bizim forum, konu diğer düzenleri Paskalya havlu ve peçete görüntüle: "Paskalya düzenleri"

nakış ile Paskalya kartları

Sen zaten tanıdık nakış çapraz düzenleri kendi elleriyle kartpostal üretmek için kullanılabilir.

Paskalya kartı, işlemeli çapraz

Paskalya kart, işlemeli şeritler

tebrik kartları için kağıt tabakanın, kumaş, dantel ve kurdele Paskalya otkrytochku oldukça sevimli yapılabilir. Bu zaman kadar sürmez.

Scrapbooking teknikleri Paskalya kartları

Hiçbir şey tekniğini scrapbooking bir kart yapmanızı engeller. Daha önce bahsedildiği gibi, başlıca konuları Paskalya yumurtaları, Ortodoks kiliselerini, kek ve çiçekler vardır.

Paskalya yumurtası Örme süslemeleri

Nasıl "priodet9raquo fikir gibi yoktur; paskalya yumurtaları 🙂

Paskalya - ışık, iyi tatiller ve o gün gereksiz olmayacak biraz tatlı eğlenceli. Örneğin, Paskalya yumurtaları, bir örme kap içinde "giyinmek" olabilir. Kulaklar, bumbonchiki, evet her şey - en önemlisi, parlak iplik kullanımı. çocuklar gibi Özellikle bu tür süslemeler. hangi Paskalya tatili ile tanımak için henüz.

Ve sadece küçük sevimli hayvanlar, aynı tavuk ve tavşan empoze edebilir. Hatta tatil beklentisiyle, çocuklarına ve üretime bağlı, onlar da neşeli ve faydalı meşgul olacak.

Bu arada, beceri yumurta altında örgü ve desteklerin imalatında yararlı olacaktır. Onlar Paskalya tablo olacak bir yıldan fazla bir harika dekorasyon olacak ve kesinlikle kullanılır olacaktır. Eğer basit şeyler bir kanca yapıyor, bez, şapka örgü örmeyi biliyorsanız, bir stand kolay olacak kravat.

Eğer Paskalya için kendi elleri el sanatları ile bir şeyler yapmak arzusu varsa, biz "Paskalya sovmestniki", bizim projemizde görmekten mutluluk olacak

onlar sadece ustaların yaratıcı kazançlar gösteren değil, aynı zamanda daha derinden tatil kendisi hissetmek için bir fırsat vermek: elleriyle Paskalya el sanatları özel amaçları vardır, çünkü işleme için zaman bulmak için zaman ayırın. Sen Paskalya ışık.

"Haç" tüm yıl boyunca yaratıcı take-off garanti! 🙂

elleri ile Paskalya el sanatları: 64 büyük fikirler:! 2 comments

Müthiş el sanatları. Paskalya için yumurta için böyle bir mucize podstavochki veya şapka yapmak - güzellik ... Tavsiye için teşekkürler ...

Hepsi çok güzel! sağol

Yorum ekleyin Cevabı iptal

kategori

Kanaviçe ve diğer dikiş

Diğer sitelerde sitesi malzemeleri yerleştirilmesi yasaktır!

sitede herhangi formu göndererek, kabul

Güzel gelenek ve eğlence: elleriyle Paskalya yumurtaları verme

Paskalya - ışığın büyük bir bayram. Şüphesiz onun çocukluk birçok onunla bir şey alışılmadık, saflık ve refah duygusu birleşik kalmıştır. Çok renkli yumurta - vazgeçilmez nitelik - gıda olarak değil, bir oyuncak, bir önemsememek olarak değil, sadece algılanan. Her zaman, vermek ve yumurta paylaşmak - iyi ve refahına fazla. Bir düzineden fazla bir paskalya yumurtası, nasıl yolları. Birçoğu çok kolay ve bir çocuk gibi eğlenceli. Yaratıcı etkinlik için ortak eğlence sonucu - Benzersiz hatıra - bir zevk sevdikleriniz ve çocuğunuz Paskalya ruh aktarılacaktır.

Video Fikir: Paskalya ↑ için mermer yumurta

ÖNEMLİ: boyama ve tek doğal boyalar ve yapıştırıcı kullanılarak haşlanmış yumurta dekorasyon için. Eğer yapıştırıcı, boya kullanmak gerekiyorsa, o zaman imkansız yiyen yumurta kullanın. daha uzun bir hatıra değil, bir liman olarak cazibesini korumak hale getirmek için, sadece yumurta kabukları kullanılması önerilir. Yumurta, iki delik (alt ve üst) delmek ve (darbe) içeriği dökmek için gereklidir. Kırılgan kabukları üzerinde taşıma sırasında kırmadı için, köpükle alçı dökülür, ya da sadece uykuya taneleri düşmeye edilir. Ayrıca hazır ahşap, alçı, köpük topları kullanabilirsiniz.

kartonpiyer tekniği ile tüm çalışmaların okul derslerinden birbirini tanıyordu. Bunun yardımıyla Paskalya için süslemeleri dahil el sanatları, çeşitli oluşturun.

• krep veya krep kağıt renkli;

• un veya nişasta;

1. Küçük bir balon şişirin. Bir iş parçacığı için asmak veya kullanım kolaylığı için standı kullanabilirsiniz.

2. Tüm kağıt küçük kareler halinde kesilmiş olmalıdır.

3. un veya nişasta bir hamur yapın.

4. Makao kırışıklıkları yumuşatma macun her kare, topa tutkal. krep kağıt birinci tabaka nihai beyaz ve daha sonra - yine krep.

5. Kuru el yapımı yazıya izin verin.

6. sönük balon ve kaldırın.

7. oval pencere çizmek ve kesin.

kağıt 8. Garnitür pencere kenarı parçaları, toplar halinde rulo ve macun batırılmış.

9. En sabitlenen yay kurdele bağlayın.

o çim tür - - Senin içinde 10. krep kağıt yeşil kesik şeritler koyabilirsiniz ve tavuk veya iplikten yapılmış bir hatıra geri koydu.

Nazik, havadar, çok güzel ve yürütülmesinde basit

Başka büyük hediye seçeneği-sürpriz: dikkatle bitmiş kabuk kesilerek, şeker veya bir hatıra içine koydu. Sürpriz açmak için bir iş parçacığı ekleyerek kapatın.

İpi çekin - sürpriz!

benzer bir teknik kullanılarak, ipler yumurtadan yapılabilir. Bunun için gerekenler: top, iplik, tutkal ve dekorasyon için küçük parçalar. tutkal iplik batırılmış, topun sarılı, kuru topu uzaklaştırmak ve boncuklar, kurdeleler, pugovichkami ile bitmiş çerçeve süslemeleri için izin verilmelidir.

Çok güzel paskalya tavşanları kreş süslemeleri

Ama bezeme dişin bu şekilde tek kişi değil. Bir baz (Eğer bir iğne sopa sağlar) olarak köpük kullanarak, hazır oyma pencere ile parçacığı bir yumurta oluşturabilir.

• Film (iş parçacığı baz yapışmış olmayan);

• Şerit ve dekor.

o temelini çekilmeye imkansız olacaktır çünkü ayrı ayrı ön ve arka yapmak ve - bu kesmek iki yarısı olmalıdır toplayın. yarıları bir araya yapıştırılmış ve arayüzde renkli bir kurdele ile dekore edilmiştir.

dokuma ipliklerinin başka ilginç tekniği

dişlerden El - evdeki herhangi bir köşenin dekorasyon

dekorasyon bir çok popüler bir yol. Bu yumurta gibi ünlü Faberge olarak takı parçasına bir şeyler çırpma, çok zengin görünüyor. Ama ellerinizle bu Paskalya yumurtası yapmak boncuk, hiç olmazsa ilk teknikleri hakim olan değil, oldukça zordur. Özel dokuma şemaları bir boncuk desen çizmek için izin verir.

boncuk Çarpıcı resimler - sanat neredeyse bir iştir

Ancak, basit seçenekler böyle yumurta üretimini vardır.

 • Seçenek 1. yapıştırıcı ile boş ceket ve dikkatle boncuk sürükleyin. Bu arada, aynı yöntem protein yerine tutkal ve şekerleme yağmurlama ile yenilebilir Easter yumurta üretimi için de kullanılabilir.

Yumurta dekorasyon Gıda tozlama

 • Opsiyon rengini istenen boncuklar cımbız yapıştırma, çizim oynamak için sabır stok varsa 2.. "Anı" tutkal daha iyi kullanımı

toz ve boncuk desenler gibi Boncuk

 • Seçenek 3.Taneler uzun ince tel, sicim veya iş parçacığı üzerinde sinirli. bir parça sinirli spiral tutkal boncuk taşıma. ile kullanılırsa farklı renklerin boncuklar ilginç desenler oluşturabilirsiniz.

Çok orijinal renkleri

 • gerekecektir için Seçenek 4. Bir orijinal ve kolay yolu:

• Aslında Strafor yumurta.

işin özü: Her pin karanfil için boncuk, payetler sinirli ve sonra yumurtaya sabitlendi. hareket şeritler sıralar halinde boncuk ve pul sıraları alternatif, aynı zamanda uygun bir spiral.

Birçok pimleri ve sıkı çalışma, ancak sonuç buna değer

uygulamalarla Paskalya yumurtaları ↑

Uygulamalar çok çaba ve beceri gerektirmeyen ve onlar parlak dekoratif hediyelik eşya sonsuz sayıda oluşturmasını her şeyi yapabilir. Bu kullanışlı gelip kullanarak uygulamalar için: bez peçete, renkli kağıt, dikiş ipliği ve ek olarak, makarna, tahıllar ve kabuklu yumurta zaten boyanmış.

elyaf ve kağıt parlak aplike

tahıl ve makarna esnasında

Sen kabukları ... kabukları ile dekore edebilir!

Hızlı ve kolay, voila - favori süslemeleri seçin, payetler, yapay elmas, folyo ile dekore iş parçasına yapıştırılmış veya rastgele desen koydu!

Sen Oymacılık tekniğini uygulayabilirsiniz. Ayrıca akrilik astar, boya ve vernik gerekir. Prosedür:

1. Boş yağ alma, astarlanmış.

2. sünger ile iki ya da üç kat olarak akrilik boya ile boya.

dekoratif kumaş 3. Kesim model parçası.

4. Yapıştırıcı PVA yapıştırıcı kullanılarak seyreltilmiştir.

5. kurumaya bırakın.

6. birkaç kat vernik.

Nazik romantik Oymacılık

Paskalya Vintage tarzı Å- el sanatları

Mat, ama zevkli ama çok sıradışı Paskalya yumurtaları: Onun için ana sınıfı aşağıda sunulmuştur.

• PVA yapıştırıcı "An";

• boyalar olarak kahve ve tarçın.

küçük gazete Gözyaşı 1..

2. PVA ve iş parçası üzerindeki kağıt düz parçası kullanılarak üst üste yapıştırın.

3. kurumaya bırakın.

su, PVA yapıştırıcı, kahve 4., tarçın renklendirme için bir solüsyon hazırlanır.

5. fırça renklendirme çözeltisi uygulanır.

6. kat cila tabakası ya da PVA yapıştırıcı.

7. Garnitür dantel ve dekoratif unsurlar.

Eski gazeteler bazen kullanışlı en alışılmadık bir şekilde gelip

göğüs veya şömine rafı - Bu şık, zarif yumurta iç süslüyor olacak. Atlas bantlar böyle dekoratif unsurların özel bir cazibe ve israftan verir. yürütme, onlar basit ve herhangi bir özel eğitim gerektirmez: boş bant, çift taraflı bant ve Rhinestones (isteğe bağlı) gerekir.

1. Üst ve alt bandı yapıştırın.

2. teybe kurdele uçlarını takın.

3. yavaşça bant sarma iş parçası çekme.

4. pim uçlarını elde edin.

5. Bir ayrı şerit yapmak dekorasyon kaynaktan: ikiye katlanmış, kuyrukları açısını saptamak ve bir akordeon oluşumuna da hareket eder. diğer ucunu bağlayın.

6. Bir spiral üzerinde dekorasyon diker.

7. kuyrukları kristaller veya çakıl kilitleme.

Kurdeleler, çiçek şeritler yapmak onlara bir hatıra standı süslemek için de mümkündür.

İlk bakışta Karışık, iş çok zor değil

Şık bir sonuç Imposing

sanat Kvilling içinde paskalya yumurtası ↑

teknikleri sevindirici bir görünüm Quilling içinde olağanüstü güzel, parlak, festival el sanatları, takdir ve dokunur. Ama haset bu teknoloji buna değmez var - daha iyi bir kağıt Quilling almaya, özel bir alet (başlangıçta bir bız, kürdan, geniş iğne uyacak) ve bumagokrucheniem yapmaya çalışıyorum. oluşturmak için, standardın birçok küçük öğeden oluşuyor quilling tüm karmaşık desenler çok zor değildir - sadece biraz beceri.

kağıt ince şeritler rulo haline sarılır. Merdaneler zayıflatılmış uç bir yapıştırıcı ile yapıştırılmaktadır. yaprakları ve taç yaprakları rulo için kenarlarında sıkıştırılır. daha yaygın bukleler yerine her detalku gerekli promazyvat yapıştırıcı, fazla tutkal kaldırın.

Hazır Devreler Makao tutkal ve desen temelinde ortaya koydu.

Böyle eserler için sadece iki basit elemanlar Quilling

El ve dekorasyonlar Paskalya için - Paskalya gelenek ve ilgili değerlere büyük haraç - büyük aile eğlence ve hediyeler ruh ve hayal gücü ile, kendi elleriyle yapılan sevke hazırlanacaktır. Kendi küçük başyapıt herkesin can yaratma tüm çekiciliğini deneyin!

yorumlar: 2

Seçenek 1. boncuk hangisi! Ne tutkal bu yumurtayı yuvarlayın.

Değerli ustalar ve craftswomen hep ustaların yeteneklerini takdir ve orada böyle bir yetenek vardı ve kendi elleriyle bir güzellik yapmaya isterdim o bile biraz kıskanç, ama bu Sorun nerede başlayacağı konusunda bir fikri yoktur ve adım adım isterdim budur Eğer .Mne yetmez Infomatsiya vardı zhelagii her şeyi öğrenmek ve doğru diziyi tanımlayabilir zaman çünkü, bu tür mucizeler usta, ama genel olarak ben izlenimi altında olduğumu sadece garazdo değil bizim zeki rukodelniki)))

Söyleyecek bir şeyin varsa, sessiz olma! Yorum yazın:

Kategoriler

İpuçları stilistler

© 2011-2016 Lady-Zazaca. siteden kopyalanması malzeme sadece kaynağına aktif link ile izin verilir.

dekoratif Paskalya yumurtaları oluşturulması üzerinde en iyi 5 atölye

ev dekorasyon da çok önemlidir - Paskalya tatil halkın ışığın yaklaşımıyla sadece hangi konu üzerinde şenlikli masa düşünüyorum. elleri ile Paskalya için yapay yumurta yapmaya çalışın - onlar iç dekorasyon için değil, aynı zamanda bir hediye akraba ve arkadaşlar güzel olarak sadece kullanılabilir.

hızla bozulmaya ve kötü kokmaya başlar, nedenle yemek masası için onları bırakmak daha iyidir - Bu yumurtalar elleriyle Paskalya için el sanatları oluşturmak için uygun değildir. Bunun yerine, güvenli bir şekilde kullanımı dönemi için korkmadan dekore edebilirsiniz sahte, yapmaya.

İlginç bir paradoks: - Büyük tavuk veya ördek tercih vermek Gerçek ihtiyaç ellerinizle Paskalya için yapay yumurta yapmak için.

yumurta kabukları takı doğal formu için mükemmel bir malzeme olduğu için şimdi içeriden temizlemek ve kayıt için nasıl hazırlanacağını öğreneceksiniz. Ön yıkama iyice bütün testislerin.

 • Yumurtaların üst ve alt noktalarının merkezlerde kurşun kalemle biraz işareti koyun. keskin bir bıçak veya bir iğne ile dikkatli bir şekilde etiket yerine delikler yapmak - bir deliğin geniş tarafı dar daha büyük olmalıdır ile.

 • Derin yumurta küçük kapasite ile değiştirin ve bir alt delik içine üfleme başlatmak büyük içeriği üst akış ve böylece. Bazen madde dökmek olmaktan çıkar - kabuk içinde film ile müdahale edebilir. Sadece derinlerde iğnenin keskin ucu kayma ve oraya taşımaz.

raw içeriğinin atmayın: Pişmiş çünkü!

 • Kabuğun içinde bile kötü koku başlayabilir biraz film üfleme sonra kalır. ondan kurtulmak için, ince bir iğne, onun kırmızı sıcak parlayan almak, daha geniş delikten kayma içeriye dikkatlice duvarları üzerinde yürümek.

 • su içinde iş parçasının daldırın ve biraz da tamamen su ile doldurulur elle bastırın. Bu su kendisini dökülen ve bazen de şişmiş gereken Bazen sonra - tam içeriden onları temizlemek için ürünler 1-2 kez yıkayın.

 • Son aşama - Paskalya için yumurta kurumaya. Hemen hemen yarım gün kuru havalandırılan bir alanda bırakın. Eğer süreci hızlandırmak istiyorsanız, aksi takdirde çatlak ve yanabilir, ocak ateşi kısa bir mesafede üzerinde kavisli uç ve sıcak bir örgü iğnesi koyuyorlar.

herhangi uygun bir şekilde olabilir kabukları süslemek için hazır - örneğin, birçok usta bir elmas boyama tekniği gibi oldular.

Emin performansın asıl tarzı arkadaşlarınızı şaşırtın.

Ne yazık ki, yumurta kabukları kırılgan şunlardır: genellikle kırmak, bu yüzden sadece profesyoneller olabilir onlarla çalışmak - çocuk dikiş ile paylaşmak şey söylemek. kendi elleriyle yapılan Paskalya için boş bu durumun alçı, çare yardım edin.

Tüm ihtiyacınız: Alttaki geniş açıklığa ya da başka formochka (plastik oyuncaklar, Kinder sürpriz paketleme, vb ...) biraz daha aynı yumurta kabuklarını.

 • orta kalınlıkta ekşi krema kıvama gelecek şekilde su ile sıva yayıldı.

 • kalıplar içine dökün ve kurumaya bırakın - karışımının kıvamı ve jips türü saatlerden günlere kadar gerekli olup olmamasına bağlı olarak.

 • Fazla çıkıntı kazımak ve yüzey yumuşatma, alçı ile çatlakları doldururlar.

 • akrilik boya ile En ileri asal sıva.

Şimdi yapay Paskalya yumurtaları hazır ve kendi dekore edebilirsiniz.

Paskalya için Yapay yumurta sizin gibi tekniğe hemen her malzemeden yapılabilir. Örneğin, aşağıda oluşturma ve kartonpiyer kendi elleriyle Paskalya yumurtaları dekorasyon üzerine bir ana sınıftır.

Eski bir gazete, özel bir macun kartonpiyer (beyaz tutkal ile değiştirin kolaydır) bir katı formu boş oval şekli (Alçı kullanabilirsiniz, ancak daha iyi 2 yarısından oluşan, plastik bir yumurta almak): Sen gerekir.

 • Kağıt tabakasına Obmazhte oval kütük el kremi, vazelin veya düz su üstüne yapıştırılmış değildir, ve daha sonra kaldırmak için daha kolay olmuştur.
 • En doğru gazetelerin küçük parçaların ilk katmanını nalepili.
 • İkinci tabaka kağıt her parça yapıştırmak promazyvaya dikkatli bir şekilde ilave edilmelidir. yeter ki yeterince yoğun olmaz olarak ürünü papered.

 • iyi havalandırılmış bir yerde tamamen kuruması için boş bırakın. Kuru kağıt yarıları, beyaz boya ile plastik ve asal çıkarın.

Bozuk para, saç tokası veya şeker: Bir hediye alıcı için küçük bir sürpriz koyabileceği boşluğunun iç tarafında oluşturulan el sanatları sırrı.

 • abutmenti gizlerken, kağıt onları bir araya yapıştırılması ile yarısını bağlayın.

Yine, kurumaya işi bırakın. Madde kullanılabilir! En kolay yolu onu süslemek için - akrilik boyalar veya guaj kaplı ve şeffaf vernik sabitleyin.

Ama burada bitmiyor - kağıttan yapılmış Paskalya yumurtaları yapmak kendi elleriyle aynı malzemeden destekler.

 • Karton, onlar mağazalarda satılan edildiği yumurta standı kağıttan yapılmış ne kadar yapmış olduğunuz Paskalya yumurtaları bağlı bardak içine kesti.

 • A4 boyutunda baskı beyaz sayfasında veya hayvanların vücut parçalarını oluştururlar ve parçalar halinde kesmek için preform çizin.

 • kendi takdirine bağlı olarak parça ve bardak Boya ve sonra yumurta ve standına ilgili bölümlerini yapıştırın.

 • standa Paskalya öğeleri yerleştirin.

Sizin harika Paskalya Ready için el sanatları! onlar mutlaka kendi elleriyle tatil hediye dekorasyon keyfine varacaksınız - Eğer çocuk çalışmaya getirebilir böylece Bu atölye gerçekleştirmek için çok basittir.

elleri ile Paskalya yumurtaları nasıl başka bir fikir, iplikten yapılmış güzel bir büyük şeffaf makaleleri yaratmaktır. Onlar ev ve tatil tablo için mükemmel bir dekorasyon olacaktır.

ipliğin Paskalya yumurtaları yapmanın birkaç yolu vardır - sadece en rahat seçim ve oluşturmaya başlamak!

Balonun dışarı tabanlı parçacığı Paskalya için süslemeler yapma iş parçası sonra sadece bitmiş işin çıkmak çünkü çok kolaydır.

 • Sıkıca balon ve kravat şişirmek.

 • derin bir kaba PVA tutkal dökün ve renkli iplik çilesi bırakın.

 • Topa kaotik bir şekilde iplik sarın.

 • Kuru kadar belirsizlik içinde boş bırakın.

 • Ürün, kuru olduğunda, bir balon delmek ve daha sonra dikkatli bir şekilde deliklerin birinden forseps kalıntılarını çıkarın.

birbirlerine, çelenk veya çelenk içinde toplamak sonraki Paskalya yumurtaları iplik yerleştirin.

Ne olursa olsun elleriyle filaman el sanatları nasıl koydu, çok güzel görünecektir.

Bu seçenek biraz daha zor bir öncekine, ama üründe güzel oyma delikler sağlar.

 • hazır oval köpük boş al - bu da elle kesilebilir.
 • polietilen temelini sarın ve 2 yarım parçaya hack paylaşımı, dairesel dikiş iğneleri. (- Güneş bu ana sınıfında) aynı iğnelerden yarıları birinde, gelecekteki deliklerin şekli çizin.
 • Sıkıca serbest bir açıklık bırakarak tutkal iplik pimi batırılmış sarın.

 • iş parçası kuruduğunda, dikkatli bir şekilde iğneleri kaldırmak ve boş kaldırma - yumurta ön yarı döndü.

Şimdi, yine, bir pim kalıp yarısını çizip aynı şekilde maddenin ikinci bölümünü yapmak. Ama deliksiz. Her iki yarım tamamlandığında, basitçe birbirine tutkal.

parçacığı bu Paskalya yumurtaları ise tatlılar, hediyeler ve oyuncaklar koyabilirsiniz.

Başka bir seçenek de sonraki video eğitimi göz yapabilirsiniz, teknik Kanzashi kendi elleriyle Paskalya için bir nefis güzel yumurta yapmaktır:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 + 1 =