elleri Tricks My güzel bahçe peyzaj

Evinizi kurmak!

Kendi elleri, peyzaj hileler Benim güzel bahçe

Site bir meçhul cansız izlenimi verir, çiçeksiz bir banliyö alanı hayal etmek zordur (otlar her yerde olmasına rağmen, ama tabii ki bu değil).

Yani, bir peyzaj tasarımında ana unsurların çoğu çiçek yatak bulunmaktadır.

Her şeyden önce, yataklar ne dikkate alınması gerekmektedir

Kıvırcık (düzenli) yataklar

Böyle yataklar çiçek ve uzun çiçekli dönemine ekilir ise çiçekleri onlar şarkıyı yarattı aynı anda çiçek böylece seçilir. Bu yataklar park ve bahçelerde bulunabilir.

Böyle bir kullanım cüce yatak (düşük yükseklik) mükemmel bir düzende ekilir bitkiler için. Hazır yatak canlı oryantal halı andırmaktadır.

1

Bu tür bitkiler çiçek yatak herhangi bir yüzey (kum, çakıl, çim) üzerinde herhangi bir grubu temsil eder. Bu yatak bir ayırt edici özellik, herhangi bir koruma (sınırların) bulunmamasıdır.

Onlar hala çiçekler dikkate açan çiçekler zamanlamasını alarak seçilir, uzun çiçekli çiçek yatak denir ve renklerin bir tür, hemen başka değiştirdiğinde soluyor edilebilir.

birkaç kat inşa edilir, ayrı bir platform olabilir, ancak merdivenlerde alanı kullanabilir

Tarh Bu basit formu, çiçeğin sadece bir türü.

farklı renklerin kullanılması düşük büyüyen bitkiler, karmaşıklık içinde hatta bazen resimler farklı desenleri oluşturmak.

yatak, kural ve nüansları Yapımı

 1. yapım yataklar çiçek kendileri üzerinde değil, aynı zamanda yaprakların şekli ve boyutu üzerinde sadece dikkat etmek gerektiğinde. Çiçeklenme arasında farklı şekillerde yapraklarıyla süslenmiş bir yatağa. Farklı yaprak şekillerle bitkiler birleştirebilirsiniz
 1. Bazı eksiklik duygusu olmasaydı çiçek yatak kenarlarını çizin unutmayın.

Çoğu zaman bu küçük çiçekli düşük büyüyen zemini kaplayan veya çiçek kullanılarak yapılır. Eh bu çiçekler çim çim kavşakta görünüyor.

 1. Sen bitkilerin çok sayıda gerekmez.

"En güzel" sadece seçim ve bir yatakta hepsini barındırmak ve çiçeklenme şartlarda bitkileri seçmek daha iyidir ve iyi yakın görünüyordu ki.

 1. (3-4 türler değil, daha çok) en yüksek bitkilerle renk eşleştirme ihtiyacını başlatın ve ardından daha cılız seçin. Hemen genellikle uzun boylu bir bitkidir dikkat çekiyor ve sadece onlara bir arka plan olarak dinlenme.
 2. Eğer çiçek yatak üzerinde çok fazla zaman (yenilerini dikmek için her yıl) istemiyorsanız, bu bitki çiçek asırlık gereklidir
 3. Eğer uzun ömürlü seçerseniz, birbirlerini kalabalığa başlamak birkaç yıl içinde, birbirine onları yakın sadite değil.
 4. bitkiler seçerken, iklim hakkında unutma, toprak ve seçilen bitkilerin türünüzü düşünün.
 5. Ayrıca uzun süre çiçek olacaktır çiçekler (bazı bahar, sonbahar kadar yaz başında bazı ve bazı) seçmek daha iyidir.

banliyö bölgesi için tasarım yataklar

Eğer yaz yazlık çiçek yatak için cazip bir tasarım istiyorsanız, dekorasyon kullanın.

çiçek yatak Dekorasyon iki ana tipe ayrılır: Düzenli ve düzensiz.

dekorasyon Düzenli yöntemleri - çiçekler her bitkinin açıkça işaretlenmiş sınırları ile, her bir seferde çiçek içinde çiçek zaman öyle.

dekorasyon Düzensiz yöntemleri - düzensiz çiçekler düzenli çiçek bahçesi, çiçek yatakta aksine sırayla çiçeklenmeye ve kendi bireysel irmik dikildi.

Tabii ki, çok, arzuların ve fanteziler bağlıdır Eğer uzakta standart formlardan hala can ve yapmak çünkü, örneğin, vb yıldızlı, üçgenler ve şeklinde onların çiçek yatak.

Eğer düz (örneğin yuvarlak) yatak varsa uzun boylu çiçekler merkezinde ve cılız kenarlarında ekilir.

üstünde - Bir basamaklı yatak varsa o zaman alt katında dikilmiş en yüksek çiçekler ve en düşük vardır.

Açık toprağa çiçek dikmek mümkündür ve özel kaplarda (vazo).

Eski bir lastiğin, kırık bir el arabası, içi boş günlüğüne veya hasır sepet: Bu kaplar bir şey olabilir. Ama arsa unutma, çiçek yatak sitenin görünümünü uyumlu olmalıdır.

elleriyle bir yatak oluşturun zaman ve malzeme harcamak gerekmez, çok zor değildir.

Her şeyden önce, sen, çiçek yatak tasarımını düşünün (güçlü taslaklar olmadan güneşli tarafında) Nyo mekanı tercih ve uygun bitkilerin seçilmesi gerekir. Bu, hemen yukarıda tartışılmıştır.

kendinden icat tasarım (ve renk dağılımı) ile güçlükler olduğu takdirde, sen düzenleri renk ve çiçek yatak görünümünü dikim konusunda internette bir çok örnek görebilirsiniz.

 1. Işaretleyin ve mandal ve halatlar kullanılarak seçilen bir bölgeyi çevreleyen.
 2. Tüm çit alanı ile toprağın yaklaşık 15 cm kaldırın.
 3. çakıl yataklarının gelecekteki tabakasının alt kısmında (kırık tuğla kullanılabilir) uykuya dalmak. Ve çiçek yatak oluşturulması doğrudan geçin.
 4. Doğal taş veya tersyüz şişelerden bunu yapmanın en kolay yolu - Bir kenarlıklı bir yatak istiyorum.
 5. toprağa kaldırıma yükleme ve iyi kurulmuş bu yüzden, yaklaşık 10-14 gün süreyle bekledikten sonra uykuya.
 6. Zemin yerleştiği zaman, içindeki seçili bitkiler bitki zaten mümkündür.

Eğer bir çiçek yatağı yeterince kolaydır oluşturmak görebilir ve öğrendik, çünkü hata yapma korkmayın ve bir dahaki sefere bir yatak oluştururken, bunları yapmazlar.

Ama bitkiler ve onların yaşam koşullarını incelemek için zaman ayırın.

elleri Tricks My güzel bahçe peyzaj

peyzaj tasarımının oluşturulması ile ilgili hizmetler, alaka kaybetmez. Bahçenizi estetik özellikleri hakkında umurunda kişi mümkün olduğunca cazip hale getirmeyi arzuluyoruz.

Bu tür hizmetlerin maliyeti büyük artı dikim malzemesi için fon çok zaman alır. Kolayca bu durumda kaydet - yeterince peyzaj tasarımının birkaç numara bilmek.

Kendi elleri peyzaj Tricks ile Güzel bahçe

Aşağıdaki adımları içeriği:

Hatta eğer bahçesinde bir alan bakımlı görünecek bir çim bahçe şeklinde bir baz olmadan, parlak kokulu çiçekler dolu dolu olacak. Bu manzara tasarımında önemli bir rol oynar. İşte çim birkaç temel türleri şunlardır:

 • İngilizce. Kare yürüyüş için yollar bir sürü bahçe eğer çok iyi olacak. o nazik yeşil ot olarak İngilizce çim, estetik nitelikleri için diğerlerinden farklıdır. Üzerinde yürümek için tavsiye edilmez. Sabit tımar ve ışık çok talep, çünkü kaprisli olduğunu.
 • Spor. çim Bu tip çok pratiktir. Onun sert ayaklar altına, bahçe alanı böylece güvenle yerleştirebilirsiniz tenis kortu ve çocuk oyun alanı. yoğun substratı inşa etmek olmalıdır çim yırtılmasını önlemek için.
 • Lugovoi. Bazen Mağribi denir. Bu otlar ve çiçekler, en fazla on santimetre uzunlukta topluluğudur. Böyle bir taban son derece pitoresk görünüyor, ama bunun üzerinde yürüyemiyorum. Mağribi çim kesme de tavsiye edilmez.
 • Bahçecilik. o özel bakım gerektirmez ve hemen hemen her alanda büyüyebilir olarak en uygun seçeneği biri. özel bir çekicilik ve bunun yumuşaklığı farklıdır.
 • Evrensel. Pek çok güzel bir çağrılabilir, ancak bu uygun çim kullanmak. O çim zemin ile rulolar halinde satılan ve hızlı bir şekilde yeni bir konuma kök salmak edilir. bariz dezavantajı yüksek fiyattır.

Not: Eğer kış veya sonbahar çim ve tasarım düzeni türünü seçmeniz gerekir. Çim erken ilkbaharda ekim gerektirir. çok sıcak veya sıcak dönem sonucu dikim zaman başarılı olmayacaktır.

Fotoğraflar - yazlık güzel çim ve bitki örtüsü

kısmı üzerinde Aşamalı çim ekme modeli

 1. bölgeyi temizleyin ve yabancı otların kurtulmak. enkaz kaldırma ve istenmeyen bitki örtüsünü kökünü. ekimi sonrası yabancı otlara karşı katılmak ve bir hafta bekleyin, bu nedenle çim zarar vermez.
 2. drenaj yerleştirin. Nokta arazisi bir vadide yer almaktadır olanlar için özellikle önemlidir. (Derin bir metre) derin çukurlar, nem biriktiği alanları belirlemek bu alanlarda kazmak. Kırık tuğla, sonra çakıl ve sonra kum dökün. toplam drenaj tabakası yirmi santimetre geçmemelidir.
 3. Razravnyayte toprak. delik kazmak ve höyükleri taşırlar.
 4. toprak tamp ve yumuşatır. Bacaklarını aşağı damga ve ardından tırmık donatmak ve biraz gevşetebilir.
 5. tohum ekmek. ince kum ve serpin alanları ile tohum karıştırın. Daha sonra yavaşça dokunun, toprağın ince bir tabaka ile serpin. Sulama bölümde yalnızca küçük püskürtücü kullanılarak gerek yoktur.

Video - Ülkede çim ekmek için ne zaman ve nasıl yapılacağını

Bitki çiçek zor değildir. Ana güçlüğün kendi konumu ekipman seçiminde yatıyor. İşte güzel çiçek yatak için birkaç seçenek vardır:

 • Ada. Arazinin belirli bir alanda anda birkaç farklı renkler (üç notları) dikti. Kasa gerekli değildir. Bu yatak natüralist ve pitoresk görünüyor.
 • Halı. Sen tohum veya bir türün fide fakat farklı renklerde seçmelisiniz. Önceden istasyonunda keskin bir nesneyle tasarımları tezgah ve ekili çiçekler belli gölge her alanda. Büyük çiçekli bitkilerin seçilmesi istenmektedir.
 • Şekil. dikim düzeni birçok farklı renklerde birkaç çeşit kullanmak sadece mümkün, bir öncekine benzer. Size kağıt üzerinde resim çizmek ve daha sonra yere çizin önerilir. Şekil her bir elemanı, bitkinin belirli bir tür dikildi.
 • Frenlemek. Bunun sayesinde Parçanın ve eskrim çevreleyebilir. Çok yüksek bir bitki çeşitliliği uygulamama arzu edilir. zorluk homojenliği iniş (bitki hattı düz olmalıdır). Birkaç satır dikilebilir.
 • Su. O havuzları ve diğer yapay rezervuarlar çerçeveli. Amaç - onlar en doğal görünüyordu böylece nem seven bitkiler bitki.
 • Çitle çevrili. Bu kap içinde ya da bir ahşap, taş ya da bir çitin içine olabilir.
 • Mono. Seçilen bir alanda çiçek yalnızca bir çeşitlilik dikildi.

yatak Bazı türleri mükemmel çalışırlar. Aşağıdaki fotoğrafta ayak ve çiçek yatak kapalı Birliği yakalar.

bahçede örnek tasarım çiçek yatakları

Tüm yataklar bile renkte ayrılabilir:

 • Motley. renk ve tonları bir sürü - her şeyi söylüyor. çarpıcı yapıları olmadan yazlık evler için mükemmel bir seçenek.
 • Karşıt. Bir yatağında, (turuncu artı mor, beyaz artı bordo vs) başlıca iki renk var.
 • Monokromatik. tek bir renk oluşturacak şekilde dikilmiş çiçek bütün tonları (mavi, parlak mavi, koyu cennet soluk).

Video - Kendi elleriyle güzel bahçe tasarım oluşturma

güzel çiçek yatak yaratma sırları

Yatak uygun türlerini seçmek ve sitede göndermeden anlamaya mümkündü? çiçek aranjmanları yaratma birkaç inceliklerini hatırlayın:

 • Çiçeklenme zamanı düşünün. Sonbaharın bir çiçek yatağında bahar çiçekleri Dikim, genel resim pitoresk olmaz.
 • Genellikle kaplarda bitkilerin su. Yağmur uzun değilse, saksılara bitkilerin kökleri yeterince nem değildir.
 • yatak bulma yerine rehberliğinde çiçekler, seç. gölgede değil, güneş seven bitki satın alma içindedir sitenin alanı dekore etmek istiyorum. Eğer yapay gölet yakınında zemin süslemeleri istiyorsanız Ayrıca, aşırı nem çeken, çiçekler tercih vermek yoktur.
 • hizalanmış veya gereksinimlerinde birbirinden farklı olmayan çeşitlerden yanına koymayın. Eğer bir çöl nem seven çeşit bitki halinde yöntemi sulama yürütmek zor olacaktır. Bitki uyumluluk dükkanlarda danışmanları öğrenin.
 • Düzgün renkleri birleştirir. Ekteki tablo çiftleşebilirler.

Çerçeveli çiçek yatak bahçe yolu

Düzensiz türden bir bahçede bir çiçek yatağı

Eğer ada şeklinde çiçekleri düzenlemek karar verirseniz, bu basit düzeni bakabilirsiniz.

Şema dikim yatakları

bitkiler seçerken resme belirtilir açıklama ek olarak, bir alternatif dışarı kullanabilirsiniz.

İşte sayılarla işaretlenmiş alanlarda uygulanabilir renklerin bir listesi:

 1. Lale, begonya.
 2. Ortanca, mine çiçeği, kamelya.
 3. Sümbül, iris.
 4. Digitalis, dalya, papatya.
 5. Kızılcık, Papatya.
 6. Kasımpatılar, Hercai menekşeler.
 7. Lumbago, kamelya.
 8. Lily, şakayık.
 9. Glayöl, Poppy.
 10. Gül, Petunya.
 11. Marigold, dalya.
 12. Beyaz süsen, yasemin.
 13. Agapanthus, ageratum.

Sitenizin güzel tek renkli çiçek yatakta görmek istiyorsanız, aşağıdaki örneklere bakın. evrensel cazip seçenek - pembe çiçekli Ada.

pembe çiçek yataklarının oluşturulmasını Sürüş

Dairesel yatak Bu örnek gemiler için idealdir. Taşları korumak için güzel olabilir.

bahçelerde örnek dairesel flowerbeds

çiçek yatak oluşturma süreci, halı hayal gerektirir. Orijinal şemaya dikkat edin.

Şema oval yatak (kraliyet yatak)

Yani sayılarla ifade edilmelidir budur:

 • 1 - parlak renkler ve hacmi ile bitkiler. Bir cüce yıllık aster pembe alabilirsiniz.
 • 2 ve 6 - ince çit oluşturulması için uygun olan bitki. bileşimin yeterli Alyssum uygun.
 • 3 - çim veya beyaz phlox, böylece arka plan düşük olması ve loş olmalıdır.
 • Şekil 4 ve 5 - kırmızı renkli doymuş cüce esterin hazırlanması.

Ve burada ilginç ama iddiasız kıvırcık spektral kompozisyonun bir örnektir. Bu eskrim gerektirmez ve küçük ve çok büyük hem bölgeyi alabilir.

Flowerbed - taştan yapılmış bir salyangoz

bir yatak elleriyle nasıl yapılır

şema oluşur ve dikim materyali hazır ise, işten zamanı. İşte çiçek yatak oluşturma işlemini kapsayan eylemlerin dizisidir:

 1. Bir bıçak sadece aşırı sınır ile yere çizin.
 2. sınırları içindeki yirmi santimetre çukur derinliği kazın.
 3. çukur drenaj katmanı (çakıl, kırılmış tuğla, ya da bu gibi) koy.
 4. çit sağlanmışsa, biz yükleyin.
 5. bir delik zemin içinde uykuya dalmak.
 6. Biz seçilmiş şemaya göre, iki hafta seçilen alan kısmını toprak dolgu ve sınırlamak sonra bekliyoruz.
 7. Her alanda Bitki çiçekler.

ana üs yakınında bir çiçek yatak için yer yapma

Video - bahçede ilginç tasarım çiçek yatakları

En iyi e alın

peyzaj tasarımının püf noktaları

Hemen hemen herhangi bir modern profesyonel usta aktivite bahçe, yazlık veya ev bahçeleri düzenlemedir, tasarım açısından toprakları dönüştürmeye mümkün olduğunca yardımcı olmak için basit hileler anlayan ve başarıyla işlerinde ipuçlarını kullanır. Tür bazı sırları, en cesur ve sıradışı çözümler gerçekleştirmek için ilk bakışta imkansız gibi görünüyor, hatta bu projelerin uygulanması için bir fırsat olduğunu belirtmek gerekir. Ayrıca, hatta elleriyle ve ucuz malzemelerden çeşitli, bunu mümkün kılmak için! Sonuç olarak, bir ülke sitesinde banliyö yaşamı olabildiğince rahat ve keyifli olacak ve bahçe güzel bir görünüme sahip olacaktır.

Düzenlenmiş hileler nelerdir? Her şeyden önce, kendi şekli ve boyutu, aydınlatma, renk skalası alanı ile oynarken topraklarında bitkileri koyar tasarımcı kullanarak profesyonel tekniklerdir.

uzayın örgütün püf noktaları

Yaz yazlık gerçekten güzel ve harmonik kompozisyonlar de oluştururken, en önemli faktör alanı uygun bir organizasyondur.

Bilinen ve farklı ağaçlar olabilir taç, özel bir şekle sahip bu tür bir çalışma yürüten esnasında dikkate alınmalıdır:

Doğrusal rakamlar çiçek yatak olarak kabul edilir. Her bahçe arsa (parçalar, çitler veya bordür) zorunlu unsurları hakkında konuşmak Ve eğer onlar dahil edilmez yukarıdaki kategorilerden içindedir. her profesyonel tasarımcı temel görevi tezat kompozisyonu, şekli ve boyutu için optimize edilen elemanların seçimini yapmaktır.

bir merkez dekoratif ahşap, çeşme veya hurda malzemelerden kendi elleriyle yarattığı hatta bir dağ slayt kullanmayın olarak - Kesinlikle her kompozisyon mutlaka elemanların çeşitli gerçekleştirebilen bir rol bir merkez olması gerekir. Küçük bir arsa boyutuna dinlenmeye amaçlanan insanları, birleşin için mükemmel bir yol - parça kullanılmasıdır. Anti-aliasing çok keskin hatlarına ihtiyaç vardır eğer, güzel dalgalanan minyatür gölet düzenlemek mümkündür. örneğin bir kare şekil, ya da bir dikdörtgen - Çok düzenli bir şekle sahip bir eğimde yerleştirerek, bir çim daha rahat ve güzel dinlenme yapabilirsiniz.

Yetkili peyzaj için ipuçları

İç saha mobilya yapan en büyük profesyonel kurnaz tasarımcılar, takip ediyor: Eğer kendi elleri çim çim Dikilen tüm boş alan (yani, bahçe veya sebze bahçesi için ayrılmış değildir alanı ..) gerekir. çiçek yatak oluşturmak ve tespih olası alanlar küçük alana sahip böyle bir yazlık, tescil sürecinde özellikle ilgisini çeken olduğunca az almalıdır. Yeşil çim (elleriyle daha iyi ne yapacağını) ile ekilen geniş bir bölge, görsel siteyi büyütmek yapabiliyor. Ama bunun dışında, ayrıca çiçek yatak yapacaktır dekoratif bitkilerin bir kompozisyon, yaratma sürecinin diğer kurallar bir çift gözlemlemek için emin olmalıdır.

İlk kural: o kontrast olarak olmalıdır. . Böylece dökmeyen hakkında ve - Bu is, uzun boylu süs bitkileri küçük çalılar, çiçekli bitkiler yakın dikilmelidir.

İkinci kural: Doğru renkler ve tonları aynı olmalıdır. Değil renklerin izin füzyon, sen geçişleri denemeniz gerekebilir.

görsel alanı artırmak için diğer basit yolu prensip aşamaları kullanmaktır. ile, toprağı sabitlemek için harcamak ve sonunda onlara çiçek yatak kırmak için ve görsel alanda alanı genişletmek asimetri fırsat vermek - höyüklerin belirli sayıda oluşturmalısınız böyle güzel manzara tasarım getirmek ve ardından tutma birimleri (taş mevcut en iyi malzeme) kullanmak için bahçeleri topraklarında sonunda yerleştirilmelidir.

Işık ve topraklarının manzara renk rolü: profesyonel tasarımcıların küçük sırlar

bir peyzaj tasarımı etkinlik olan bugünün profesyonel ustalar, çoğu yapay aydınlatmanın doğru kullanımının önemini ve bir bütün olarak bölgede renklerin ahenkli birleşimini anlıyoruz.

Renkler uyumlu bir peyzaj tasarımı özel bir role sahiptir oluşturun. canlı kompozisyon olacak süs çiçekli bitkilerin seçimi aşamasında, bir site yaparken, akıllıca onların salkımına, taç ve sapı rengini dikkate alacağını ne renk yoluyla düşünmek gerekir. Genel olarak, bir alanda yüzlerce farklı tonları kapasiteli - tabii ki, bu renklerin yarım güzel bir bahçe oynayacak.

Deneyimli peyzaj tasarımcıları hep yetkin bunların renk tonları ve kombinasyonları yendi, Evin cephenin renk ve iç dekorasyonda kullanılan bu tonları ile "rezonansa" süs ekilir. Yani, örneğin, oturma odasına kapı yakınında bulunan bir yatakta, üzerinde çiçekli bitkiler, oturma odasının duvarlarının rengi aynıdır tomurcukları dikim yapılmalıdır. mobilya ve perdelerin aynı gölge anda kaldırıma rengine yakın olmalıdır. Bu seçenekler, tüm renk uzayında en uyumlu oluşturmak için dışarı dönün kullanma - hayat bu sitede tek iyi haber olabilir ama bahçe de iyi bir hasat getirecektir.

toprakları kapsayan için ipuçları

Eğer herhangi bir bahçe alanı yaptığınızda Aydınlatma görüşmenin ayrı bir konudur. Düzgün alanı bahçe en ilginç yerlere odaklanmak için, bu hikayenin evinizin atmosferi etrafında yaratabilir ışık öğeleri kullanarak. gündüz saatlerinde bahçe taşmaları genellikle sıcak yeterince parlak renklerdir. Ama günün karanlık zamanına yakın, her şey lacivert olur. Tabii ki, bu doğrudur: Yapay ışık renklerinin doğru seçim bahçesinde ve akşam / gece evin etrafında doğru atmosferi yaratmak için bir fırsat sağlar.

Kullanım sarı değil, ama sadece beyaz ışık, uzmanlara göre, parlaklık harika alan oluşturmak yardımcı olacak bir peri masalından sanki. Farklı şekil ve boyutları vardır ekstra lambaları ve demirbaşlar gibi sırlar, belirli kompozisyonlar, elementlerin ve bitkilerin bakmak odaklanmak için bir fırsat sağlayacaktır.

Büyük ustaların püf noktaları: sus

siteleri ve kılık dezavantajları avantajları vurgulamak olabileceğini kullanmanın en etkili yöntemlerden biri sus bulunmaktadır. gizemli, büyük perspektifler açıyor toprakları uzakta alır ve bu görüş, çağırmaktadır. whist yardımıyla bahçe derinliğini vurgular. Daha iyi sözkonusu olduğunu anlamak için, bahçenizi gösteren bir resim sunmak yorumu toprakları yapılacaktır noktayı belirlemek için çalışmalısınız - bu noktadan ve vista oluşturulmalıdır.

Böyle filmlerin kapsamı ona dikkatini perçinli ön sözde "sahneleri" dir. Bu durumda, her şey görsel olarak bu "sahneler" olmalıdır. Sık sık bu tür kapsam itibariyle inşaat ve tarım binasının her türlü gerçekleştirin. Buna ek olarak, bu çalılar ve ağaçlar bir çerçeve olarak kullanmak için izin verdi.

Arkaplan çiçek yatakları, çalılar ve çiçekler vasıtasıyla kurdu. rolüyle bir çiçeklenme büyük tomurcukları veya kendi elleriyle yapılan küçük bir şelale ile gül çalısı gibi iyi performans olarak - .. görünüm noktaya kadar ön planda, yani, ana odak yerleştirmek gereklidir. Çaprazında açısından parlak süs bitkileri dikilmelidir - bu sırlar görsel topraklarının alanını büyütmek için yeteneği sağlar. en iyi şekilde kullanılması burada ardıç, ladin veya selvi - daha potansiyel bir piramit veya dikey tacı ağaç bir dizi kapatmak gerekir.

Yukarıdaki çağdaş tasarımcılar manzara dünyasından sırlar ve hileler sadece küçük bir parçası - onlar çoktur ve herkes defalarca pratikte başarıyla kullanılmıştır, bu tür konularda profesyonel usta daha geniş bir kitleyle kendi kişisel sırlarını paylaşmaya hazır olmasıdır. Ancak, şu anda bile hurda malzemelerden olsa kendi elleriyle toprağın düzenlemesi ayrıntılı olarak birçok yararlı ipuçları tartışılan "Peyzaj Tricks" adlı harika bir program vardır.

Ama bu süreçte en önemli şey akıllıca optik etkilere kullanılırsa, bu sınır bölgesindeki görsel değişikliklere ilişkin muazzam fırsatlar açılır anlamaktır. Bu fark en uyumlu ve formda hem de renkli değil sadece, sitede yer alan tüm binalar ile kombine bakacağız kendi elleri Peyzaj, eşsiz oluşturabilir hile ve profesyonel sanatçıların ipuçlarını kullanarak. hurda malzemelerden bile mümkün kılan yanında.

Yazar: Rozanova

kaybetmemek için böylece Bağlantıyı farklı kaydet, şunlar gerekir:

Ve biz seramik ve ahşap heykelcikler çeşitli süslenmiş bir bahçesi var. Hatta dekoratif bir kuyu. Bu yıl, değil suyun büyük bir vücudu yok. Ayrıca güneş pilleri orada desteklenmektedir ışıklar. Onlar dekoratif şekiller yakınında bulunmaktadır, bütün gece) daha iyi görünmesini

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 2 = 3