Elleri Video ile Alçıpan işleri

elleri ile alçı montajı: Başarılı kurulum 14 kural

İç dekorasyon duvarların sıvanması ve tavan ve alçıpan montajı ile başlar. alçıpan Montaj alternatif duvarları sıva ve pürüzlülük hizalama sıva için çok büyük olması durumunda özellikle önemlidir mükemmel bir şekilde düz bir yüzey oluşumunu sağlamaktadır.

Aynı zamanda alçı At - rutubeti korkuyor, sızıntıları ve (birçok raflardan daha iyi asmak) ağır yükler için tasarlanmamıştır - oradaki özel suya dayanıklı olmasına rağmen. Editör EtotDom alçıpan kurulum sürecinin bütün inceliklerini anlamak.

duvarlarda alçıpan montajı: Teknoloji

 1. kuru ve daha az toz çalışması;
 2. GCR - nefes alabilir ve ısı koruyucu kaplama;
 3. alçıpan duvara ya da tavana montajı çeşitli şekillerde yapılarını oluşturabilirsiniz - alışılmadık düzeni (tavan) ile uyum ve bitiş tesislerinde için dekoratif bir çerçeve.

FCL yüklemek için farklı yolları vardır, her kurulum prosedürü biraz farklıdır. sınıflandırma yöntemlerinin prensiplerinden biri - bir sandık. sandık ne yapacağını ve nasıl Varlığı ya da yokluğu, - Tüm bu tesviye duvarları için malzeme ve işçilik maliyetlerini etkiler.

ÖNEMLİ! Metal yapılarıyla Montaj alçıpan - en yaygın yolu. Çelik profil karkas mukavemetini sağlamaktadır. Montaj tirizler hatalar çatlak terbiyesi için nedenlerinden biridir ve alçıpan sökülmesi gerektirecektir olabilir. Nedenle profillerini belirlemek için çok önemlidir.

materyal ve hangi araçları ile çalışmak duvarının yapımı için gerekli olanı tanımlamak için başlayın.

ÖNEMLİ! iki boyut yaygın olarak kullanılan temel profili: D - GCR tespit edildiği bir uçak oluşturmak için; W, - ortak duvar çerçevesi oluşturmak için.

Metal profiller ile alçıpan duvarlarda Kurulum

katta boya kordon yardımıyla çerçeveyi sınır olacak bir çizgi göstermiştir. Bir çekül ile, seviye ve kalem kordon hattı tavana aktarılır. Duvarlarında raf monte edilecektir kesinlikle dikey çizgi, işaretlenir. Aralarındaki Adım uyulması gereken orta raf profilleri üzerinde yükleme sırasında yaprak GCR eklemler gerekli böylece. Tipik olarak, profil eksenleri arasındaki mesafe, 600 mm'dir.

bant, ses yalıtımı sağlayacak - tabanına bitişik tarafından yatay kılavuz profili, özel bir conta yapıştırılmış. Daha sonra dübel ve izolasyon profil vida ile tespit edilmiş olan delinmiş deliklerin gerekçesiyle punch.

yönlendirmek için sıkıca adım 500-1000 mm seçilen vida arasında GCR tutulan, ancak profilinin bir bölüm en azından bir üç yerde tabana tutturulabilir etmektir.

1

duvar, aynı zamanda kılavuzlar üzerinde işaretlenmiş dikey hatlara göre, daha fazla yapısal sağlamlık sağlayacaktır askıları, ekleyin.

Bu duruma göre, yatay kılavuzlar duvara işaretleri, dikey olarak yerleştirilir. Biz rafın açık tarafı yanlara yerleştirilmesi gerektiğini unutmayın ve duvara bakmak gerekir. İlk raf ardından tavanda, yerde kılavuz yerleştirilir. raylar ve askıya alınmasına bağlı vidaları Raf.

Uygun montaj yaprak GCR birkaç kişi tarafından yapılmalıdır. İki levha tutan ve üçüncü - vidalarla profiline sabit durur. üst başlar montajı, en fazla 25 cm vidalar arasındaki mesafe. levhalar arasında dikişleri birbirine karşı bastırılır olmamalıdır ve bu nedenle bir telafi ile monte edilmiştir. sütun ve diğer kompleks elemanların montajı aynı kriterlere göre yapılır: istenilen şekil profil ve levha çentik GCR yoluyla elde edilir.

Adım 5 - vida ve tornavida kullanılarak çerçeveye GCR takılması

çıkışları ve anahtarlar için delikler Kesme

daha az sıklıkta kullanılan ahşap kasa kullanımı - ağaç su korkar. ahşap çıtalar kurulumu için talimatlar metal profillerin montajı ile hemen hemen benzerdir. ahşap sütunlar ve dikmeler bağlı duvar dübel sonra çerçeve düzeni gerçekleştirilen ve. Sonra çerçeve soğukkanlı nasıl kontrol edin. Ekli levhalar GKL yanı sıra profile: eklem merkezi rayların içine düşmüş oluruz.

tutkal FCL montajı - hızlı bir şekilde, ama sadece düz bir yüzeye göre uygulanabilir - en fazla 20 mm dalgalanmalarla. Bu yöntem mekanın boyutlarına göre en nazik - az yer kaplar alır, GCR levhalar duvara yaslanacak şekilde. aralıklı duvar temizlenmiş yüzey üzerinde ya da 10 santimetre ile prime yaprak (Perlfiks tutkal) GCR şeritleri monte edilmiştir. Bu kendiniz yapmak alçıpan levhalar da astarlanmalıdır gerekir.

Tutkal çevre üzerinde ve eşit bir dişli mala veya küçük ekmeği, herhangi bir uygun mala ile tabakanın merkezi boyunca kabartma yüzeye bağlı olarak tatbik edilir.

ÖNEMLİ! daha fazla güvenilirlik için yapışkan tabaka GCR dübel çivi sabitlenebilir sonra.

Adım 8 - Aynı bitmiş yükleme gibi görünüyor

ÖNEMLİ! Alçıpan Yapıştırma, işaretleme düzensizlikler ve çıkıntıların tüm sayfaları tesviye hangi bir tek tip belirleme belirleme ayrıntılı sonra gerçekleştirilir.

Yukarıda açıklanan durumlar dışında kartonpiyer yapıştırılması ile ilgili farklı seçenekleri vardır. Ve onlara sadece teknoloji değil, aynı zamanda yapışkan maddeyi ayırt etmek. Örneğin, etiket bazı montaj köpük üzerine alçıpan uygulandı. köpük montaj kılavuzu yapıştırıcı ile çalışan biraz daha farklıdır. Orada GCR yaprak uzun vidalar duvara vidalanır ve daha sonra bunun altındaki tabakada delikler boyunca bir poliüretan köpük enjekte edilir.

elleri ile alçı levha Kurulum: adım talimatları adım

Araçlar, malzemeler ve montaj için aksesuarlar

Kurulum yöntemine bağlı olarak, gerekebilir:

 • düzeyi, çekül, kalem, boya kordon rulet: markalama için. Kolayca düzlemlerinin bir lazer kurucu kullanılarak, düzen gerçekleştirin.
 • El: bıçak, makas, bir metal, bir tornavida, çekiç, çekiç, macun bıçak, merdivenler, kenarlardan fazla malzemeyi kesmek için aletleri delikler kesip.
 • Malzemeler ve parçaları: gerekli parametreleri ile GCR (örneğin su-dirençli); çelik profiller: birleştirilmesi için kılavuzlar ve raf, metal askı ve bağlayıcılar, ahşap çıtalar, dübeller, vidalar, cıvatalar, çamaşır makineleri, tutkal, köpük.
 • (Gaz çivi tabancaları Pulsa 700P SPIT) sabitleme aracı kullanmak için uygun GKL dübel çivi tespit etmek için.

sırlarını Montaj: kesim alçıpan?

GCR özel bıçakla kesilmiş olmalıdır. tek sayfa olarak aşağı düzgün tabakanın (alçı çekirdek kırmak) ve kağıt alt tabakasının kesmek için bir bıçak, bir tarafı üzerine basılmasıdır kağıt üzerinde, uzun dişlisi kullanımı sarın.

Büyük miktarlarda kesme asma özel kesici yapılabilir. kesilmiş yaprak kenarı, daha sonra sıvalı olan kaynak alanını artırmak için bir açıyla temin edilmelidir. kenardan 5 mm bir mesafede bu belirgin bir çizgi için ve yandan fazla malzemeyi keser.

kartonpiyer kesmek için: önerilerle video ders

tesislerinde sık sık özellikle balkon veya sundurma içinde, yalıtım gerektirir. FCL altında bir ısıtıcı olarak, genel olarak, cam yünü ya da mineral yün kullanılır. sandık yüklendiğinde eserler aşamada bir ısıtıcı ile gerçekleştirilmektedir, ancak sayfaları henüz bağlı değildir.

Alçıpan için Karşılığı öncesinde yükleme ve ısınma tamamlanmalıdır. Kablolama sandık monte zaman yüklü. Alçı levha metal ihtiyaç veya alev geciktirici plastik bir dalgacık için teller al. Duvarlar ve tavan tam bir kablo demetini gerçekleştirir.

takarken yaprak GCR armatürleri giden delikler muhafazası ve kablo kesme. tel karşılık gelen deliklerden dışarı çekilir.

ÖNEMLİ! Kutular tüm bitirme işin bitimine kadar beklemesi gerektiğini GCR kurulumu ve prizler, anahtarlar, spot ve avizeler kurulumundan sonra hemen monte edilebilir.

eklemlerin Sızdırmazlık - düz bir yüzeye oluşumunda önemli bir aşama. Düzgün köşeleri mühürlemek için gerekli olan ve zaman içinde onlar çatlaklar olmayacak şekilde, GCR'ye dikişleri. takviye edici bandın üzerine daha sonra macun belirtilen bu ortak için eklem uygulanır ve macun bir kat. kapı ve pencere yamaçları dış köşelerinde sıva köşe profilleri üzerinde yüklemeniz gerekir. Shpaklyuyut ve vidalar vidalı yerlerdir.

10. Adım - Tüm macun dikişleri sonra ve GCR montajını yerleştirir

macun kuruttuktan sonra, bütün bu iyi bir rende gitmek gerekir yerleştirir tedavi. yüzey düz değil ise, tam olarak proshpaklevat duvarlara ve şamandırayı geçmek için kurutulduktan sonra gereklidir.

Alçıpan ile tamamlama çalışmaları

yürüten sonra yukarıdaki manipülasyon ilgili soruya götürüyor: GCR'ye astarlanmış neyi ve astarlanmalıdır gerekip gerekmediğini? Kesinlikle gerekir. Bir sonraki aşama ise - su bazlı boya ile boyama, boya 3 bir oranda su ile seyreltilir astar gerçekleştirebilir: 1 arasındadır.

Adım 12 - boyama kareden sonra Biten işler

teknoloji böyle duvar kağıdı veya dekoratif sıva gibi diğer kaplamaları ile çalışır, Sonkat üreticileri tarafından tavsiye edilen özel astarların kullanımını gerektirir. Elleriniz işleme alçı yüzey kaplaması çok düzgün olması ile kolaylaştırılır.

ÖNEMLİ! Nasıl alçıpan ile çalışmak - boya, sıva veya duvar kağıdı - bitirme malzemeleri seçmek için talimatlar bulunabilir.

Alçıpan üzerine Çini: adım talimatlar istifleme teknoloji + video adımı

bitirme özel bir türü - alçı üzerine seramik döşeme. GCR - karo istenmeyen tabanı. o kiremitlerin altında kullanılırsa Ancak, iki katmandan ve kullanıma hazır bir kaç kez paketlenmiş özel neme dayanıklı alçıpan, olmalıdır. Buna ek olarak, karo altında alçıpan montaj, sütunlar profiller arasındaki adım az yapmak gerekir.

Uzmanlar bu tür amaçlar için seçme alçıpan ve GVLV değildir öneriyoruz. gömülü eklem ve eğitimli açıları fayans istifleme bilinen teknolojiye göre gerçekleştirilir ile fayans etiket alçı monte edilir.

alçıpan montajı maliyeti

Fiyat GCR kurulumu:

 • Moskova'da fiyat - 300 ruble ortalama / metrekarelik;
 • Kiev - 65 UAH / sq.

Yorum ekleyin

duvarları Dekorasyon

Onarım, inşaat ve tamamen Moskova ve Moskova bölgesinde tamamlandı! Size sdelatdlya hazırız.

 • bina onarım

 • Biz işleri anahtar teslimi ve bireysel türler yerine getirir.

 • Şirket "Zümrüt" inşaat çalışmaları birçok çeşit gerçekleştirir. temelden çatıya kadar.

 • İnşaat ve anahtarının altında ev ve daireler bitirme çalışır.

  evler tasarlamak için ücretsiz yazılım

 • Hangi program mutfak tasarımı için seçilir?

 • Tasarım tavan alçıpan: Afrika savana için gökyüzünün taklitten 120+ ilgili fikirler

  © 2007-2018 EtotDom - Değişim bina ve onarım siparişleri

  siteden malzemeleri kullanırken mutlaka

  web sitesine bir bağlantı sağlayın: etotdom.com

  Bu yorumu silmek istediğinizden emin misiniz?

  Eğer tüm kullanıcı yorumları silmek istiyor emin misin?

  Eğer kullanıcının yorumuna reddetmek istediğiniz emin misiniz?

  Eğer bir yorum spam kullanıcıyı taşımak istediğiniz emin misiniz?

  Çöp için kullanıcı yorumunu taşımak istiyor emin misin?

  Ayrıntılı kılavuz Alçıpan çalışır: kendi eller tavan ve duvarlar yapmak

  alçıpan Sovyet döneminde kullanıldı olmasına rağmen, sadece son yirmi yaygın aldı. elleri sokakta basit bir adam oldukça yetenekli olan Alçıpan iş, minimum inşaat becerilerine sahiptir ve bu malzemenin kapsamı çok geniştir. Bu dairelerde duvar ve tavanlar tesviye için idealdir, daire bireysellik vererek kemerler, iç bölümleri ve yaratılış diğer iç parçaları her türlü yapımına başlandı.

  Alçıpan sırada tamamlayan onun yadsınamaz avantajları için değerlidir.

  • Malzeme paranızın değeri vardır.
  • estetik problemleri çözmek yanı sıra, bunların ses yalıtımı arttırmak, yassı yalıtımında kullanılabilir.
  • yüzeyi altında, sadece kolay duvar düzensizlikleri gizlemek için değil, aynı zamanda bir boru ve bağlantı olarak işlev görür.
  • Çalışma alçıpan duvar ya da tavan badana sıva, örneğin, toz ve kir gibi bir miktar ile birlikte değildir.
  • Bu bitirme malzeme elektriği iletmeyen, çevre dostudur ve kullanımı kolaydır.

  Tüm bu faktörler onarım çalışmalarında alçı levha yaygın kullanımını belirledik.

  alçıpan ile çalışmak nasıl bulmaktan önce, alıp türünü belirlemek için gereklidir. İnşaat malzemesi dikkate odası ve mikroklima özelliklerini alarak seçilmelidir. malzeme tabakaları rahatlığı için türüne bağlı olarak farklı renklerde boyanır.

  • normal nem kullanılan alçıpan gri ile sıradan odalarda.

  • pembe veya açık mor bir renk kısaltması GKLO ile işaretlenmiş ateşe dayanıklı levhalar, boyalı. Onlar Soba ve şömine yakın yüzeyleri bitirme kullanılmaktadır.

  • Harfler alçıpan ve yeşil neme dayanıklı alçıpan banyo ve mutfak için düzenlenmiştir.

  • Mutfakta duvarlar ve tavanlar için bir tanımı GKLVO sahip gri veya koyu mavi levhalar kullanmak da mümkündür. Bunlar gelişmiş yangın dayanımı iyi su direnci birleştirir.
  • eğrisel tasarımlar sıklıkla kullanılan kemerli alçıpan GKLA yaratmak. 6.7 mm ve çok plastik - daha küçük bir kalınlığa sahiptir.

  yeni durum standartlarına göre en ayrıntılı bu malzeme çeşitleri ve parametreleri ile ilgili bilgilerin yanı sıra sınıflandırma makalesinde bulunabilir "Alçıpan bir tabakanın temel nitelikler".

  alçıpan profilleri

  Alçıpan montajı iki yolla gerçekleştirilebilir: tutkal veya çerçeveye. Odanın iç hacimde bir azalma: Genellikle tek bir dezavantajı sahip olan bir karkas yapısı kullanılmıştır. Ama onun yardımıyla ısı ve ses yalıtımı odası, iletişim gizlemek sağlamak üzere duvar ya da tavan hizalamak daha kolaydır.

  çok daha uygun şimdi nadiren bulunabilir ahşap çubukların çerçevesine alçıpan duvar, Özel fiksaj elemanları metal profilleri kullanmak. Bunların uzunluğu standarttır ve 3 metre ve diğer parametreler işaretleme profilinde belirtilmiştir. İlk numara - profilin genişliği ve ikinci - yüksekliği.

  • Çerçeve baz tanımı PN veya UW olan asma kılavuz profil yapmak. Bunlar monte edilebilir veya tavan rafı profilleri vardır.
  • asma tavan montaj için ve etiketli veya PNP UD olan kılavuzlar kullanılarak duvar kaplamasına yönelik.
  • kılavuzda ayrıca, daha sonra çapa veya askı yengeç giderilen duvarlar, Düzenlemelerde kullanılan tavan profilleri PP ya da CD, sokulmaktadır. bunların yardımıyla, çerçeve ve Ağlar oluşturulduktan.
  • raf rayları içinde duvarlar ve bölmeler oluşturmak için profiller yerleştirilir PS veya CW olarak kısaltılır.

  Kavisli yapı ve kemerler özel kemerli profili uygulamak için. İç ve dış köşeleri güçlendirmek için tasarlanmış bir açısal profili de bulunmaktadır.

  Buna ek olarak, birçok duvarlar ve tavanlar elleriyle alçıpan işleri bir montaj heyecanlı tasarımcı dönüşür hangi nedeniyle, bağlantı elemanları çeşitli üretti.

  duvar ve tavan profilleri U şeklinde bir destek, vida ve dübel, çivi "hızlı kurulum" seçeneğini kullanarak monte edilir için. profilleri bağlanma için birlikte kullanılabilir ya da perçinler Prosekatel (özel montaj akarlar) olabilir. fikstür için parça çok üretilen ancak elleriyle ünite çalışması çoğu gerekmez.

  alçıpan inşaat montaj için gerekli olan araç, önceden hazırlanmak için daha iyidir.

  • duvara profilleri takarken dübel delikleri bir sürü delmek zorunda. Her zamanki darbeli matkaplar ile bu süreç gerçek bir işkence haline gelebilir. Nedenle iyi bir puncher üzerinde stok iyidir.
  • duvara veya tavana montaj çerçevesini ve sözü geçen alçı levhalar takarken yerine bit kümesi ile tornavida yararlıdır.
  • Ayrıca, metal makas, tornavida, seviye, çekül, kırtasiye bıçak ve spatula bir çekiç lazım.

  Bu onların ihtiyaçları ve yeteneklerine göre edilebilir aracı listesini genişletmek için gerekli olan minimum tutar.

  Alçıpan levha kesmek için, sıradan bir bıçak kırtasiye kullanabilirsiniz. tabakanın bir tarafında kesi hattı yardımıyla, daha sonra levha kolayca ikiye ayırır.

  Eğer kavisli şeklin bir delik istiyorsanız, bu tür kemer olarak, eletrolobzika kullanarak başvurmak daha iyidir. Çivi dosyası eklemek için gerekli olan ve en yüksek hızda keskin üretir.

  Çoğu durumda, alçı tasarımı düz yüzeylere sahiptir. Ama GCR listesini kolayca bükülebilir. Bu kuru ve ıslak ile yapılabilir.

  • Sıkı bükme için uygun bir kuru işleme ile, içinde, alçıpan tabakasının yüzeyi, 1 ila 5 mm arasında bir aralıkla yanal kesimler uygulanır. Onların derinliği 6 mm kadar olabilir. eğrilik yarıçapı küçük - daha sık tür çizgiler yapmak için gereklidir. istenen şekil tabaka kesiler veren sonra alçı macunu ile doldurulur.

  Pürüzsüz bükme için kesisi olmadan yapabilirsiniz. GCR tabaka yavaş ve hafifçe kıvrık serbest tarafı kavisli hazırlanan karkasa bir tarafında bağlı olan, karkasın formu yuvarlanır. Böyle bir çalışma iyi yalnız yapılır.

  Profesyonellerin bu işi nasıl video eğitimlerine göz atın:

  tabaka GCR yaş proses içbükey olması, nemlendirmek için gereklidir. Daha iyi bir etki için, iğne silindirinin yüzeyi üzerinde yürüme ve yokluğunda olabilir - sıradan fişi. Ön ıslatma sonra arzu edilen şeklin elde edilmesi için hafifçe eğilmiş olabilir. Dikkatlice, bir şablon üzerine koymak bandı sarıp kurumaya bırakmak en iyisidir.

  Ne olursa olsun alçıpan tavan veya duvar bağlanması amacıyla ve yöntemin ön hazırlık gerektirir.

  • Eski kaplamalar kaldırır. Bu boya, duvar kağıdı olabilir veya sıva kırılgan.
  • Büyük çatlaklar astarlanmış ve çimento harcı ile kapatılmıştır.
  • Yüzey işleme antiseptik ile gerçekleştirilir, veya alçıpan altında kalıp ya da mantar gelişebilir.

  Çoğu durumda, bu yöntem duvarlar hizalamak için kullanılır. aşağıdaki gibi aynı anda montaj çalışmalarının sırası olacaktır:

  • Tavana alçıpan tabakasının hattı iç kenarına gerçekleştirilir. duvardan uzaklığı ve böylece profilin kalınlığında, yani 30 mm'den daha az olamaz.
  • Bu doğrultuda, rehber UD profili bozuldu. Bizim hattı ile dış sınırı aynı olmalıdır ve o duvar ve işareti arasında olacaktır.
  • katta aynı hat ile çizilmiş ve başka UD profil vidalı bir çekül, kullanma. dikkatle yapılırsa, profiller tek dikey düzlemde görünür.

  • direklere takılması. bir tarafta levha ve iki merkezi bulunan: Her alçıpan levha CD profilin üç tür raflara dübellenmelidir. 120 mm alçı dikey standart genişliği ise her 60 mm monte edilmelidir. profilleri olarak, bağlı olmak kenarları ve bitişik levhalar yerleştirilmiş. Dikey profiller düzeyine göre kontrol etti.
  • Raflar vidalar veya Prosekatel ile sabitlenir. alınan sertliği çerçeve için, her bir raf destekleri ile duvara bağlanmış olması gerekir. Bunlar 500-600 mm'lik aralıklarla dübel ile duvara sabitlenir. Gelecekte, kenarları katlanır ve vidalar vasıtasıyla profillere tutturulmuştur. Bu durumda, dikeyliğinin seviyesini kontrol ederek rafların eğme önlemek için gereklidir.

  • Çerçeve hazır olduğunda bu görevleri tasarım yapım biri için sağlandı ve alçı vidalı ise, bu yalıtım serilir.

  yerine çapa kullanarak asma tavan kullanılarak düzleştirilir, daha sonra montaj dübel. Tüylü plastik dübel ve vidalar sadece hafif yük durumunda da kullanılabilir. Aynı zamanda, eğer tavan ve levha arasındaki mesafe GKL önemli gerekli kablo tellerini ve "kelebek" kullanılarak tavan yüklerken.

  • Alçıpan Tablolar vida uzunluğu 30-35 mm çerçeveye bağlanır. sabitleme noktaları arasındaki mesafe genellikle aşama 10-15 cm tercih, 20 cm geçmemelidir.

  Gerekli Cap vidalar tabaka haline birkaç milimetre derinleştirmek için.

  takarken alçıpan bitişik levhalar arasındaki 1-2 mm boşluk izin vermiştir. Nihai aşamada sıva yüzeyi son bitirme için hazır olduğunu bu yüzden bu eklemlerin tedavisinde gereklidir.

  • yaprak fabrika oluklar yoksa, sen 45 derecelik bir açıyla keskin bir bıçakla yapmalı.
  • Bu üçgen kaynak macunu ile doldurulur, ve üstüne yapıştırılmış ağ-serpyanka olup. Onun mala ve macun içinde utaplivajut bastı. Açılar deliklerle donatılmış özel köşeler, shpaklyuyut. Ayrıca sonunda bitirmek gölgesinde vidalama vidalar veya üzerlerinde pas noktalarında oluşan tüm dolgu girinti doldurmayı unutmamalıyız.

  • sıva kuruduktan sonra, alçıpan bütün yüzeyi astarlanmalıdır.
  • astar kurutma için gereken süre sonra macun bir son kat tatbik edilir. Fazlalıklar sonra ince zımpara kağıdı kaldırabilirsiniz.

  hazır bitirme için ideal bir üs.

  Eğitim alçıpan işleri

  Onların p alçıpan olun

  tavanda yapımı için kullandığımız malzeme ne tür ve ne biz bunun için araçlara ihtiyaç öğrenmek Başlamak için. 1. Alçıpan. 2500 1200 milimetre standart boyutlu levha bulunmaktadır. Bu nedenle bilerek.

  apartmanda Alçıpan tavanlar

  onarım planlarken sıklıkla biz dekore edilmiş ve oda süslemeleri olması gerektiği gibi, tavan olması görsel alanını artırmak ve bu kolay değil, hantal bakmak gerekir acaba. .

  Alçıpan. bağımsız

  Alçıpan - modern malzeme, birçok avantajı vardır. Bu bir tasarımcı daire herhangi bir fikir uygulamak için bir fırsat sunar. Bugün alçıpan tavanlar kullanıldığını aynı değildir. Bu tip modern tavanlar.

  aydınlatma ile Alçıpan onun

  Her evin Konfor ve rahatlık önemli ayrıntıları bir dizi oluşur. İlk bakışta herhangi, bir önemsememek oda benzersiz ve sofistike bir görünüm vermek yapabiliyor, görünüyor. Doğru ve zevkle rengi seçildi.

  Mr. Alçı tavan, talimatlar

  acemi inşaatçılar için: alçıpan tavan evinizin veya dairede onarım güncellemeyi tercih Sahibi? Her türlü tamir önemli bir parçası inşaat tavanlar işleri vardır ki dikkat edin. Modern zamanlarda Toplamda.

  Alçıpan tavan yapımı

  Yani güzel ve özgün tavan yapmak istiyorum, ama ne olması gerektiğini karar veremez. Önemle alçı panelli bir tavan tercih önerilir. Alçıpan yapı.

  Bir ayna tavan nasıl yapılır

  Yansıtmalı tavan, çok popüler bir karar değil. Belki de bu çok cesur ve pahalıdır. Ama aynı zamanda, bir tavan, eğer performans kalitesi, gerçekten şaşırtıcı bakabilirsiniz. Tasarımcılar dikkat etmeleri önerilir.

  Alçıpan neredeyse tamamen pürüzsüz bir yüzey ve özel yaratma ihtimali olan baş aralarında birçok avantajı vardır. Nasıl burada evlerimizde taban plakasının alçıpan Konuşma yapmak.

  Alçıpan fotoğraf mutfak

  Alçıpan - çok cazip avantajlara sahip bir yapı malzemesi, mutfakta mükemmel bir tavan oluşturmak. istatistikler gösterdiği gibi, ev değil her sahibidir çünkü arasındaki fark, yumuşak ve zarif tavana sahip.

  Alçıpan fotoğraf koridorunu tavanları

  Alçıpan yapı malzemesi, son yıllarda giderek daha popüler hale gelmiştir. alçıpan nedir? karton iki kat, alçı dolgu maddesi arasında bir çekirdek oluşur Bu tabaka. Alçıpan.

  tamirat tasarruf nasıl

  Yenilenmiş daire her zaman para, zaman ve sinirlerin zarar doludur. Bazıları başlatın ve birkaç yıl boyunca durduramaz. Potter yavaşça, tek parça bitmiş, başka başlatmak - ve böylece.

  Bir yatak bildiği gibi - bu dinlenme, uyku ve gizlilik için bir alandır izole bir odasıdır. Yatak odasında mobilya yerleştirmek için şüphesiz nasıl, herkes kendi zevklerine ve ihtiyaçlarına göre yatak odası yapmaya çalışıyor.

  Hepimiz fikirler, ilgi alanları ve her türlü hobileri dolu bu harika yaşı, parlak zamanı hatırlıyorum. Eğer 13 ve 20 yaş arası olan bir genç için odanın eşsiz tasarımı, kesinlikle benzersiz olmak isteyecektir.

  İç tasarım stüdyosu

  Tasarımcılar bu bir stüdyo dairede aynı anda, konforlu iç, rahat ve kurmaya yetecek zor olduğunu biliyorum. Ancak, erken yas etmemeli, öncelikle açıkça ev sahibi olduğunu anlamak gerekir.

  Şu anda, çoğu kez ulusal bir eğilim ifade edebilen tasarımın çeşitli, odalar dekorasyon kazançlarının hızlı tanıma. İç dekorasyon mevcut moda stilleri çok sayıda arasında Japon tarzı, uzun süre özellikle konumu.

  Genç oğlan ya da kız 13-19 yaş arası. Bir yetişkin, ama artık bir çocuk Henüz. oyuncak Kahrolsun ve yetişkinliğe iletmek. Nasıl bir oda vermek olabilir ve hangi özellikleri olmalıdır.

  Onarım ... bazı negatif bir tane taşır ve nadiren olumlu duygular bir korkutucu bir kelimedir için. Diğerleri için - dönüştürmek için kendi evinde bir şeyler değiştirmek için gerçek bir zevktir. .

  Eğer oryantal tarzda iç düzenlemek için karar verirseniz, o zaman bizzat gerçekleştirmek nasıl mümkün olduğunu bilmelidir. nazikçe, oryantal tarzı planlarken her şey yavaşça çok dikkatli yapılmalıdır. Sonra,.

  Bugüne kadar, en yaygın olarak mobilya yapma alçı kullanılır. uygulanması basit örneklerden biri ya da boyutlarda ve çeşitli varyasyonlarında çeşitli olabilir raflar vardır.

  Dairenin iç Alçıpan

  bir dairenin tamir sırasında pek çok, bir kural olarak, bitirme ve dekoratif çalışmalar için bir malzeme olarak alçıpan kullanın. iyidir Ne, alçıpan, örneğin daire iç tasarımlarının her türlü çok şey yapabilir.

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  9 + 1 =