Elleriniz düzeni ile kağıttan yapılmış Volumetrik kuş

Elleriniz düzeni ile kağıttan yapılmış Volumetrik kuş

çeşitli yapmak öğrenin kağıttan ellerinizle kuş, Biz parlak insanlarla dolu, tropikal ormana evinizi açabilirsiniz. Çocuğunuz origami sanatına ilgi ise sadece kağıttan el sanatları müdahalesi seviyorsa, kuş çok ilginç ve yaratıcı çalışma için büyük bir tema olacaktır.

kağıttan ellerinizle Kuş

Biz basit origami tekniğiyle yapılan kuşlara adamış küçük bir bölümü, bizim makaleye başlar. renkli kağıt kuşların Yığın işaretlerini kullanarak ek olarak, çok basittir ve bu kuşlar benzer birçok özellik olarak kazanmıştır böylece onları daha sonra renkli olabilir boyalar. Hatta en basit şekil, tam olarak gerçek bir kuş gibi görünecek bir resim kullanarak, origami tekniği katlanmış. Biz katlama şema aşağıda gösterilmektedir, küçük sarımsı kanarya ile başlar.

Renk kuşları o dvuhstronnyuyu kağıt kullanmak iyi olacaktır. Bir kuş yardımıyla hazır bir renkli tüyleri alacaktır. doğru rakamlar kat elde edilmiştir, buna ek olarak, ilave edilmesi ve diyagramda bir numune ile her bir adımı karşılaştırılması, bu çok uygun olacaktır katlama beri ilk için, açıkça görebilir. Zaten ilk kanarya bir numune sever olsun katlamak anlamak sonra, ne zaman ekleyebilir ve geleneksel albüm sayfalarından ve ardından herhangi bir renkte şekil boyayabilirsiniz.

kare bir kağıt levha alın, daha onun bir parçası olacak, daha fazla kuşun boyutu sonunda olsun. Orijinal şekil bir elmas olacak. Bu bir viraja yapma, yarım dikey katlanmış ve sonra tekrar genleşir. Bizim şemada gösterildiği gibi bir dik hatta her bir yan bükme açısı. Bir üçgen sahip olmak için, değil, ileriye fakat geriye, ucu eğmek ok aramak gereklidir. Şimdi tamamen sarı üçgen, üst köşelerinden önce biz de eğilir. Şimdi dikkatle yukarı şemada gösterilen ve dirsekler az köşeleri çekme, bükülmüş kenarlarının alt altından kenarları çekin. üçgenin alt dar açı da viraj gerekir, ancak bir kez, ancak kendisi kırışık kademeli böylece iki, kağıt yapılır. Dikey eksen "skhlopyvaem9raquo olduğu; ikiye katlanır, şekil. Beyaz üçgen üstünde olduğu ortaya çıktı, ama bizim kanarya başıdır beri üçgen sol tarafında beliren rakam 90 derece döndürülebilir olmalıdır. Kuşun kafasını Form. Bunu yapmak için, beyaz bir üçgen içinde yeni bir kat yatıyordu. Siyah bir işaretleyici ile kanarya gözleri bitirmek için sadece kalır ve bu oyun için hazırdır.

Kuşlar uzun bir favori çocuk çizgi film karakterleri olmuştur. Çocukluğumuzdan olarak, ayran gelen papağan Kesha ve neşeli Galchonok Hvatayka idi ve bugünün çocukları karikatür "Rio9raquo gelen öfkeli ve cesur ve güzel kuşlar, romantik Mavi Macaw deli gidin;. Çocuğunuz gerçek papağan fanı ise, origami tekniği renkli kağıt, büyük parlak papağan levhadan katlanmış onu sunabilir.

1

Oldukça çok ekleyerek bu papağan Düzenleri, bunlar basit veya karmaşık olabileceğini, tüm beceri ve Origami ve beceri talebini okuma uygulamalarına bağlıdır. Ancak farklı şemaları güzelliği onun dairesinde Brezilya ormanlarında gerçek bir oyun yapmak için, papağan çeşitli uzandı gerçeğinde yatmaktadır. kağıttan yapılmış Papağanlar, sadece yeşil ev bitkileri yerleştirilir, aynı zamanda bizim güneşlikler, pencere pervazları, mobilya, çocuk masası güzelleştirmek edilebilir.

Kuğular kesinlikle sadece kendi ellerini yapılan en popüler kuşlar, çağrılabilir. Ve sadece kağıt, tüm uygulamalar, resim ve heykel sıralama yapar ve lastiklerden hatta el sanatları olabilir. kendileri ve böyle güzellik yapmak ve sevdiklerinize bazı hatıra kuğu sürpriz için Sonuçta, bizim kültür kuğu sevgi, sadakat, bağlılık, güzellik ve zarafet sembolize, tabii ki, herkes istiyor. Hatta bugünün makalesinde, kuş teknenin çeşitli arasından, farklı şekillerde yapılmış kuğu şeklinde bazı el sanatları göreceksiniz. Ve bu tür ilk teknik kuğu basit origami yapılır.

onun el sanatları için kullanacağı daha güzel kağıt, daha güzel şekil sen sonunda olsun. İdeal olarak, tabii ki, iyi o renklerin ve desenlerin çeşitli bir yelpazede üretilen, scrapbooking için Baskılı kağıt kullanın. Orijinal şekil, kanarya olduğu gibi, biz bir elmas olacaktır. Biz tırnağınızla kağıt üzerinde geçirdikten sonra, dirsek yaparak, yatay ikiye ekleyin ve listeyi yeniden açıklamaktadır. Şimdi, üst ve alt köşeleri içinde toplayın, yatay bir çizgi uçlarını hizalamak, içe doğru bükülür. Şimdi katlanmış üçgenin ipuçlarını üstlenmek ve bir kez daha bu tür simetrik yaka oluşturmak üzere dışa doğru büker. Şimdi orijinal katlama hattını kullanarak, yatay yarısında bütün rakam kadar ekleyin. Biz kuğu bizim baş ve boyun oluşturmak gerekir bu aşamada, diyagram adımı №5 dikkatle bakın, bu belirlenen katlama hattını kullanan sol tarafında yukarı bulunan uzun sivri açı, bükmek gerekiyor. kuğu gaga üçgen, yaklaşık dörtte uzunluğu, virajlarda ve formun ucu. Küçük güzel kuyruk, sen katlanmış güzel kanatları dışarı ot görebilirsiniz - bir kuğunun da ayırt edici özelliği. Bu amaçla, bizim figürlerin sağ köşesi sonra küçük üçgenin ucu yüzeyinde bırakarak içe katlayın, iki adım kadar ekleyin.

başın gaga ucunda gözleri ve onun kuğu işareti çizmek için işaretleyici kullanarak unutmayın. durumda ornitolojik öneme sopa daha iyidir. Eğer hafif bir kağıttan bir kuğu yaptıysanız, gaga siyah boya daha iyidir. senin kuğu koyu renkte kağıttan yapılmış ise, parlak kırmızı gagası süslemek için en iyisidir.

Bir kağıt atölyeden elleriyle Kuşlar

Basit origami başarıyla hakim varsa, bizim el sanatları modüllerin az favori gitmelidir. Bugün, yürütme örneklere bakmak kağıttan ellerinizle kuş, bir ana sınıfı Eğer herhangi bir zorluk olmadan net bulacaksınız hangi eklenmesi.

Genellikle, bütün adımlar modüler origami sanatında kağıt zanaat toplu herhangi düzeni veya tığ örgü çok benzer gerçekleştirin. modülleri aynı şekil ve aynı boyutta, bunlar yani, kağıdın rengi, istiflendikleri edilmiş, yalnızca renk farklıdır. Bu nedenle, tavsiye niteliğinde olup, en sık modüllerin temel daire, hazır el sanatları için bir form oluşturur dizi, daha da genişlemesi ve daralma bir dizi önerileri. Hatta muhtemelen büyük bir rakam olsun ilk andan itibaren, modüllerin tüm gerekli sayıda koymak ve kesinlikle adım montaj şeması adım uymaları sabırla olursa olsun ne kadar karmaşık, modüler rakam görünmüyordu. İlk iş "zhila9raquo için; mümkün olduğunca uzun süre, en önemli yerlerde yapıştırma için daha sonra el sanatları güvenli bir şekilde taşınabilir, tutkal damlacıklarını kullanmak olabilir veya sadece bir yerden bir yere taşımak.

Ve origami kuğu ve parlak renkli papağan üçgen modüllerden yaptı. , Yukarıda belirttiğimiz nasıl ve doğru katlanmış hakkında, kağıttan oldukça kolay zanaat olduğunu.

fotoğrafları ile kağıt usta sınıfının dışında ellerinizle Kuş

Ama sadece katlama origami güzel görüntüleri yapabilirsiniz kağıttan ellerinizle kuş. Fotoğraflı Usta Sınıfı, Biraz sonra bu makalede bulacaksınız hangi ben Eviniz için oldukça basit kayan dekorasyon ne söyleyecektir. Şimdi tekniği Quilling hakkında renkli kağıtlara uygulanmasını, daha doğrusu kağıt şeritler anımsıyorum.

Bu teknikte, sadece, tesadüfen, aynı zamanda çok güzel ve zarif bir kağıt, bir parça düz applique yapamaz, aynı zamanda toplu bir rakam olun. sıkıca, geleneksel kağıt rulo büküm ve güvenli bir ucunda yapıştırıcı bir damla giderilmesi için yeterli. Bu demir dışı parçaların Çeşitli biz böyle bu komik penguen gibi küçük kuşlar, almak için birbirleriyle bağlantı.

Şimdi, ilgili bize kağıt kuşların uygulanmasında ana sınıfı sözü verdi. Kolayca çok sıradışı ve güzel dekor alacak minimum çabayla odanın içini süslemek için kullanılan bu çiçek hareketlilik,. Eğer renkli elişi kağıdı, güçlü bir iş parçacığı sapı üzerinde herhangi çiçekler gerekir çalışmak. Bu, örneğin, cila ya da mum ile muamele, kuru çiçekler, yapay çiçekler ve oluklu kağıt, ve çiçek olabilir. Uzun onları oldukça uzun serinin dışarı çıkmanız gerek çiçeklerin sapları. sapları rengini kullanacak iplik düzeltmek için. Bir çiçek çelenk hazır olduğunda, onun kuşlara takılı. Bu amaçla, bir şablon gerekirse yalandan kağıt renkli kuşlar, kesilmiş. Bundan sonra, her kuş iplik sıkı bağlama için küçük bir delik yapıyor. bir uzun dişin farklı uçları bir kuş kravat için, o zaman sadece bir çiçek çelenk ile iplik atmak.

Nasıl kağıttan ellerinizle bir kuş yapmak

Aslında, sadece bu ipuçlarını görünüyor nasıl kağıttan ellerinizle bir kuş yapmak monoton. Biz zaten kağıt düzeni altına, başvuru yapmak veya kesebilir gördük. Aslında, kağıt bize yaratıcılık için çok geniş fırsatlar sunuyor. Bu serideki Özel hepsi aynı kartonpiyer zanaat sanatıdır.

Kartonpiyer zanaat kağıt ve kalıplama inanılmaz simbiyoz, yüzden süs olarak kullanılabilecek kuşların büyük ve güzel bir rakam oluşturmak için kullanılabilir. Eğer fotoğrafta görebilirsiniz Bizim son kuğu, her gün göze bir festival tablo veya basitçe hoş dekore edebilirsiniz.

Bir kuğu oluşturmak için, telden yapılmış bir çerçeve gerekir. ikiye katlayın (eğer daha fazla katman yapabilirsiniz) ve doğru yerlerde viraj bir kuğu boynu ana hatlarını almak için. Çerçeve bunlar köpük kullanabilirsiniz amaçları, buruşmuş gazeteler ve benzerleri için, üç boyutlu hale getirmek için gereklidir. kağıt alma macunu çerçevesi üst üste binen sıralar su ve yapışkan macun batırılmış. kağıt iki ya da üç kat sonra el yapımı Madde iyice kuru verir. Ne zaman birkaç tür "seansov9raquo sonra; o, zımpara kağıdı ile tedavi astarlanmış ve akrilik boya ile boyanmıştır, neredeyse bitmiş bir görünüm kazandırmak kesmek. Gerekli tüm dekorasyon uygulama şeffaf vernik onun kapak tabakasını el sanatları sonra unutma, o zaman sizi memnun etmek için uzun bir süre olacak.

Arkadaşlarınla ​​paylaş:

 • Nasıl origami kağıdı yapmak için? Fotoğraflar, fikirleri ve ana sınıfları
 • elleri ile güzel el sanatları kuşlar
 • Kompleks origami el sanatları: şeması
 • Origami. Yengeç. adım fotoğrafları adım Master sınıfı
 • Çiçek kağıt ambalaj. Lily origami. adım fotoğrafları adım Master sınıfı
 • Makaleler kağıt ambalaj. Çiçek - Kusudama. Fotoğraflı Usta Sınıfı
 • Nasıl origami kağıdı yapmak için? Fotoğraflar, fikirleri ve ana sınıfları
 • elleri ile güzel el sanatları kuşlar
 • Kompleks origami el sanatları: şeması
 • Origami. Yengeç. adım fotoğrafları adım Master sınıfı
 • Çiçek kağıt ambalaj. Lily origami. adım fotoğrafları adım Master sınıfı
 • Makaleler kağıt ambalaj. Çiçek - Kusudama. Fotoğraflı Usta Sınıfı
 • senin yıkayıcı doğru bakım
 • Çocuk elbisesi Sırları
 • Bebek küpe - bir kızın hayatında ilk fikstürü
 • kalıcı bir yıl için bir çocuk kadar sürebilir 10 şey
 • Komik Kirpiler

Malzemelerin yeniden yazdırma yalnızca yayıncının yazılı izni ile izin verilir!

Ellerinizle kağıt kuşlar. atölyeler

Kendi elleriyle kağıt Kuşlar - tüm günler için kesmek. Ayrıca çocuklar için yaratıcı etkinlikler için uygundur ve her durum için dekorasyon olarak. Bir bebeğin doğum, düğün, Yeni Yıl, Doğum günü - kağıttan yapılmış sevimli küçük kuşlar sizi tebrik etmek, onların kanatları üzerinde uçar. Bugün kuşlar ve kağıt yapmak ve şablonları sağlayacaktır nasıl söyleyecektir.

Bir zamanlar, bizim çocukluk, güzel Tatiller için iç dekorasyon sadece kağıt yapılmış. Kağıt kendi ellerinizle bir tatil oluşturmak için sevenler için ideal malzeme listesiyle kalır nedeni budur.

Eğer bir kağıt, makas ve yapıştırıcı, genellikle bu kadar sorun ve deneyimlerini getiriyor serbest zaman belirli bir miktarda, hazırlık sürecini, stok pick up ise, çok keyifli bir eğlence olacak.

Sonuçlar hemen görülebilir, çünkü bir festival iç için kağıt süsleri toplu, gerçekten ilginç ve eğlenceli yapın. Eğer yıllar içinde her zamanki klişe ötesinde fikirlerin kullanımını gidersen, birçok ilginç keşifler yapabilirsiniz.

Örneğin, nasıl kağıt kuşların fikir gibi? Fotoğrafta sen dikişçi Lia Griffith çalışmalarını görebilirsiniz.

Lia Griffith (Lia Griffith) - grafik tasarım ustası olma, yaratıcılık çeşitli türlü projelerini uygulamak ve onları önemseyen herkesi paylaşabilecek. Leah hayal bilen ve hayalleri o harika tat ve beceri yapım gerçek oldu. "Hayatınızı Craft" - Bu sloganı, bu kaçınılmaz izler olduğunu.

blogeetoy şaşırtıcı kadında ilginç ev için tasarım fikirleri, takvim tarihleri ​​çeşitli festival süslemeleri ve aile olayları çok bulacaksınız.

Ve bunlar beyaz Kağıdın kuşlar - Bu bereketli malzeme ile çalışmak için seven herkese hediye sihirbazı. Sen "sürünün" bir tür bu kuşları bağlamak tavandan asabilirsiniz. Bir kuş gibi küçük hediyeler için ambalaj haline gelebilir ya da tatil tablo için bir açılış kartı hizmet etmek.

Kullanım güneşte kar parlak simüle, parıltı ile kağıt lamine, ya da belki bir beyaz kuş bullfinch, titmouse veya waxwing dönüşmesini istiyoruz. Eğer özgürlüğü hayal bırakın eğer herhangi bir fikir, iyi olacak.

baskı ayrıntıları kuşlar, Bunlar (sizi tıklayarak resim boyutu 1 olacak bir PDF dosyasıyla sayfasına gidebilirsiniz: 1):

Şimdi tutkal almak için dikkatlice devrenin tüm ayrıntıları kesip gerekiyor ve tutkal tabancası en iyisi ve montaj yapabilirsiniz. süreç daha net olmak gerekirse, o kendi video Kanalda yayınlanan bir ders Leah Griffith, kullanın:

Birkaç dersleri diğer needlewomen kağıt kuşların fikrini gerçekleştirmek yardımcı olur:

Kağıt kuşları nasıl yapılır. video ustalık

1. Nasıl kağıt, bir ana sınıfı kuşları yapın:

Kendi elleriyle, usta sınıfı ile kağıt 2. Kuşlar:

3. Kağıt kuşlar, ana sınıfı:

zevkle oluşturun kendinize raduyte ve sıradışı yeni fikirlerle sevdiklerine!

favori servisin simgesini tıklayın:

Sen bu yazıyı oranı düşüncenizi paylaşın, hem de maddeye yorumlarına abone ol yapabilirsiniz.

ana sınıfı: ellerinizle kağıt bir kuş nasıl yapılır

Origami - Kağıt şekil katlama Oriental tekniğin eski bir formudur. Bu el sanatları bir oda süslemeleri ve benzeri nitelikler ve tatil fotoğraf fırsatlar ve bir tane oluşturabilirsiniz. İşte ellerinizle bir kağıt kuşu nasıl yapılacağını anlatan bazı atölyeler bulunmaktadır.

Kuşlar kağıt origami tekniği için

Uzmanları özel origami kağıdı satın tercih ederim. Ve geleneksel çarşafa bir çok avantaj vardır çünkü tüm:

 • Bükme çok kolay;
 • katlanma muhafaza;
 • daha az gözyaşı maruz;
 • renk ve dokuda geniş bir seçim.

Ama bu, bu olmadan yapmak mümkün olmayacaktır anlamına gelmez. zanaat uygun olan bir origami ve bu kağıt olarak oluşturmak için:

 • yatay;
 • tetrad levha;
 • ofis;
 • bez;
 • renk;
 • sarma;
 • Dekupaj;
 • Oluklu;
 • tekrarlanan bükülmelerin aday bir başka (örneğin, karton uygun değildir).

bir origami kuş oluşturmak için en basit kağıt tercih etmek daha iyidir. Birkaç kez katlanır duyarlı ve iyi şeklini almıştır. Önemli olan levha kare vardır oluşturmaktır. Bu viraja için sağ tarafına köşe bıraktı. bir kez bir dikdörtgen kesin. Sonuç olarak, bir üçgen yayılacak olsun. Dikdörtgen şeklindeki tabaka bir kare dönüştü.

sanat origami bir vinç yapma

Biz kağıttan bir kuş nasıl açıklayan adım sihirbaz sınıfı tarafından bir adım sunuyoruz:

 1. kare bir kağıt parçası alın.
 2. Eğer dik (Şekil 1) kesişen iki satır olsun, yarı kağıt yarım tabaka katlayın.
 3. Yarım sayfasını alın ve üç numaralı altında resimde gösterildiği şekilde kenarları sarın.
 4. eşkenar dörtgen (Şekil 4) elde edilen Kanatçıkları.
 5. çok baklava (çizimler 5-7) üstüne altını çevirin.
 6. Bir kitap sayfası gibi kanatları (Şekil 8) ile rakamları çevirin.
 7. Şekil 9'da gösterildiği gibi, parça katlayın.
 8. Yan uçlar çözülür olan ortasında (Resim 10 ve 11) bulunmaktadır.
 9. Bir kuş figürü şeklini verin. Bunu yapmak için, (Şekil 13) kanatlarını (Şekil 12) sarmak ve başını alır.

Ve burada bir origami kuş kağıdı nasıl gösteren bir başka ana sınıfı vardır:

 1. kare bir kağıt levha alın ve bir elmas nedenle, onun önünde koydu.
 2. devre, tabaka katlayın (Şekil 1).
 3. bunlar, orta (Şekil 2) olan, böylece, sağ ve eşkenar dörtgen sol köşe sıkıştırın.
 4. üst, arka (Şekil 3) de bir üçgen sarın.
 5. resim sayısı dört gibi kanatları olan bir rakam olun.
 6. Şekil 5 'de olduğu gibi, geri çıkan kanatların kenarları katlayın.
 7. devre, parça katlayın (Şekil 6).
 8. Baş ve kuyruk (resim 7 ve 8) iki ucunu olun.

origami tekniğindeki Kuş hazır!

kağıttan yapılmış bir diğer büyük kuş

Aşağıda yayınlanmıştır Adım adım talimatlar nasıl kağıttan bir kuş yapmak söyleyecektir:

 1. devre, kağıt kare tabaka katlayın (Şekil 1).
 2. Yine yarım eşkenar dörtgen (Şekil 2) yarım katlayın.
 3. tabaka açın ve sağa doğru iki tarafı kat, üç gösterildiği gibi, merkezden biraz geri adım.
 4. sayısı dört ile gösterildiği gibi, aynı zamanda biraz merkezi çekildi üçgenler, Expand.
 5. devre, parça katlayın (Şekil 5).
 6. altı gösterildiği gibi bir, aşağı uç katlayın.
 7. bükük ucunu çıkarın ve sekiz gösterildiği gibi arkaya doğru katlayın. Artık bir kuş kafası var.
 8. Resimde dokuz gibi kanatları olan bir kuş olun.

Artık başka bir harika kuş var!

Şimdi kağıttan yapılmış bir kuş nasıl öğrenmişlerdir. Bu bir partide arkadaşlarına eğlenceli bir rekabete dönüşebilir. Örneğin, beş Birdies origami uzandı kimin görmek için yarışma düzenlemek için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 3 = 4