elleriyle Cilt figürü

üç boyutlu figür doğum günü nasıl yapılır

 • üç boyutlu figür doğum günü nasıl yapılır
 • şirket için en iyi 10 masa oyunları
 • süre öğrenmek için çocuğunuza öğretmek için nasıl

üretim üssü ve son yapının dekor: bayram fotoğraf oturumu için bir hacim rakamları oluşturma işlemi iki aşamada ayrılabilir.

Bir hacimsel şekil doğum günü oluşturmak için öncelikle karton temelini oluştururlar ve sonra krep kağıt, kağıt havlu, ponponlu veya yün ipliği ile dekore gerekir. Büyük boyutta bir dizi yapmak için planlıyorsanız, büyük ev aletleri (buzdolabı, gaz sobası, TV, vs.) üzerinden avans kutularına stok gereklidir. Kutu yaprak ayrılır ve yere koydu edilmelidir. bir kartonun üzerine gerekli sayıların silüet çizilmelidir ve kontur boyunca kes. sayıların büyüklüğü arzularınızı ve karton levha boyutlarına bağlıdır.

Oyma desen karton diğer yaprağa uygulanan ve bir yolda onu anlatır ve sonra da kesti. Sonuç olarak, biz birbirine iki özdeş numaralar olsun. Bu iki ön kalıpların yanı sıra, bunların, yan duvarın imal edilir rakamlar (maddenin kalınlığına tanımlayacak bantların genişliği) kutu şerit gerekir. yapılacak boş karton tüm sonra, maskeleme bandı parçanın yapıştırılması hacimsel figürlerin montaja devam edebilirsiniz.

hacim rakamları için temel olarak köpük dışarı yapılabilir. Köpük levha herhangi bir donanım mağazasında mevcuttur satın alın. Eğer daha kalın anlamaya istiyorsanız, köpük iki panel tavan döşemeleri için bir yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılmış olabilir. Ancak bu malzeme operasyonda oldukça kaprisli geçerli: köpük kesme ufalanır ve topakları araçları ve ellerinde sopa zaman.

Dekorasyon figürleri çiçek kağıttan yapılmış

papirüs ya oluklu kağıt güzel ve bereketli çiçekler yapabilirsiniz. 6, bu istif için üç eşit parçaya kağıt ve küçük akordeon kesim levhalarını toplayın. yaprakları elde edecek şekilde, orta Her akordiyon bandajlar iplik, uçlar ve bağırsak kıran kağıt yuvarlanır. Yeterince çiçekler yapıldığında, karton veya strafor rakam tutkal onları.

kağıt peçeteler gelen çiçeklerle süslenmiş Hiçbir az gür ve şenlikli bir görünüm rakamlar. Böyle bir dekor oluşturmak için sayıların boyutuna bağlı olarak düz ambalaj 100-150 peçete gerektirir. İki kez ikiye katlanmış ve düzeltmek Her peçete ortada zımbalanmış tasarlayabilirsiniz. Bu meydanda itibaren daire kesip. Daha sonra da bütün katmanları, hafif priplyusnuv yükselir parmaklardır daire. Çiçek kartonun tabanına bağlı olacaktır onunla çünkü alt katman, düzleştirilmiş daire bırakılmalıdır.

krep kağıttan rozetler rakamlar, narin ve havadar bak. Böyle bir dekorasyon Oluşturma - oldukça zaman alıcı bir işlemdir, ancak sonuç buna değer. Bu amaçla, oluklu kağıt uzun şeritler halinde kesin. şeritlerin genişliği gelecekteki çiçeğin büyüklüğüne bağlı olacaktır. Kağıdın Şerit hafifçe ellerini buruşuk ve sonra yaprakları almak için, biraz kenara geri bükme, büküm başlar edilmektedir. Tortu, bant elde edilen çiçek tabanında bükülür. Benzer bir şekilde biz gül istenen miktarı üretmek, ve daha sonra sıcak tutkal vasıtasıyla karton tutkal onları.

1

Sanat gönye Dekorasyon rakamlar kağıt

sanat gönye dekore rakamlar, gür ve süslü görünüyor. Bu tür bir dekor üretmek için, oluklu kağıt eşit büyüklükte kareler halinde kesilmiş olmalıdır. Meydanın ortasında bir kalem yerleştirin ve kağıt etrafında sarın. Daha sonra PVA yapıştırıcı bir kalem ucu daldırma ve mukavva kağıt ekleyin. dekorasyon eller düzeltmek nazikçe bu şekilde hacim sayıların tüm yüzeyini doldurun ve. Hayır daha az etkileyici bir görünüm irade dekor tül veya organze yaptı. Malzeme bu nedenle de kareler kesilmiş ve sıcak tutkal ile tabana bağlı.

Boş bir köpük için bir temel olarak kullanıldığında, yapıştırıcı kullanılmamaktadır. Bu durumda kağıt kolaylıkla köpük delip ve noktalamaya bırakır kürdan, sarılır. teknolojisinde, kaplama rakamları farklı desenleri oluşturmak için çok uygundur, temelinde çizim anahat ve onun yolunda kağıdın farklı renkler kullanmak yeterlidir.

Dekorasyon figürleri saçak

Oluklu kağıt Fringe - bu muhtemelen hacim rakamları dekorasyon en kolay ve en hızlı yoludur. Kağıt uzun genişliğinde şeritler halinde kesilir. Her şerit, bir dikdörtgen ve kıvrımlar onun saçak kesin ve düzeltmek ve çift taraflı bant tabanına yapışma.

Dekorasyon figürleri pompons

Önce yün iplik ponponlu bir sürü yapmak gerekir. bunların üretimi için karton kesilmiş iki eşit büyüklükte halkalar gerektirir. Yüzük birbirinin üzerine biner ve halka açma kapanana kadar yün mesajları onları sarma. Daha sonra biraz halka iplik ve sargılar itme makas kenarında ipliği kesin. karton ve sarsılmış pompom boş çıkarın. Aynı ilke ponponlara gerekli miktarda üretir. Hazır dekor sıcak tutkal üzerine bir karton şekil yapıştırılmıştır.

çözüm için iplik ve PVA tutkal büyük bir Hank gerekir. karton figürlerin tarafta yapıştırıcı küçük bir miktar uygulayın ve sıkıca başlangıç ​​preform yünlü konuları sarma. İlk yara iplik boyunca ve daha sonra - boyunca.

hem genç ve yetişkin doğum günü için uygun Volumetrik rakamlar. sayıların büyüklüğü arzularınızı ve tasarım fikirleri bağlıdır. Rakamlar büyük boyutlarda bir fotoğraf çekimi için kullanılır ve az sayıda tabak - yemek alanı ve bir çikolata tasarımı. Çocukların tatil süslemek için bir rakam, bir bebeğin büyüklüğü ya da biraz üzerinde yapmak daha iyidir.

Dekor hacmi numaraları düz veya renkli olabilir. daha hacimsel şekil bakmak için, ön kısmı hafif süslemek için renk ve iki tarafın olmalıdır - karanlıkta. pembe kağıt, kırmızı, turuncu, leylak ve mor çiçekleri düzenleyebileceği bir kız figürü doğum Bugüne kadar. Doğum günü çocuğu için rakamları oluştururken, mavi açık mavi, beyaz ve yeşil renkler kullanmak daha iyidir ve kağıttan yapılmış Çiçek yerine saçaklar veya pompons şeklinde dekorasyonunu uygulamak daha iyidir.

elleri ile sayılar dökme ve harflerin Üretimi

 • Mantar ayaklar Ekzomin kaymağı
 • Vetoksik parazitler gelen Kapsüller
 • eklemleri geri Kompleks Sustalayf

Eğer hacim numarasını nasıl biliyorsanız, doğum şerefine sonra fotoğraf çekimi unutulmaz gerçekleşecek. şirket yıldönümünü kutladı Bu numaralar, şirketin tasarımında kullanılabilir. doğum günü tarih boyunca zamanlanmışsa Üstün sahne onlar, onların evlilik yıldönümü olacak.

Nasıl hacimsel harf ve rakam karton tabanını açmak için?

Volumetrik rakamlar oluklu kağıt, iplik, bez kullanarak, malzemelerin çeşitli süsleyin. Ama bir ana kartonundan. Eğer 1 numaralı olmak için, o zaman ellerinizle öncelikle bunun için bir boş yapmanız gerekir.

şeması, bu sayı önerilen miktarda işaretlenmiş gösterilmiştir. Bu parçaların 2 gerekecektir - Ön diğeri arka tarafı için bir tane, karton onları kesti. böylece geniş sen karton şerit kesmek gerekir çıkacaktı ne kadar kalın karar verin.

Eğer rakamlar ön tarafına karton şerit takmak sonra da ters olacaktır sayının ikinci tarafına, tutkal gerekiyor.

ikinci kayışın bir ucundan üst tutkal, sonra elleriyle 1 numaralı yapabilmek olduğunu kendimize söylemek mümkün kalır.

sonraki sayı için bir temel nasıl görelim. karton sayısını 2 yapmak için, elleri hareket üzerine bir desen temsil etti. Bunu yapmak için, daha büyük bir hücre böylece transfer desen çizmek için şablona daha sonra kutuya kağıt kullanmak ve benzeri.

Bu şeklin çizgiler ve eğriler tekrarlayarak, elini dışarı çıkarabiliriz. İlk örnekte olduğu gibi ihtiyacınız olacak çalışmak için:

, 2, Şekiller iki parça kesin mukavva şeridini kullanarak yapışkan bant yapımı ile bir araya tutkal. Bu durumda, eni 7 cm'dir.

Şimdi ikinci yarı rakamları ekleyin.

Gördüğünüz gibi, bu mutlaka yüzeyde yapışkan bant sopa değil, siz yüzeyine dik sabitleme, küçük parçalar halinde ekleyebilirsiniz.

Nasıl harf ve rakam dekorasyon için saçak yapmak için?

 • farklı renklerde ince kağıda;

, Ambalaj kağıdı çıkarın 4 sm bir genişliğe sahip olan şeritler halinde kesmek.

makas kullanılarak boşlukları uzun kenarları bir kesi saçak yapmak gereklidir. Bu işlemi hızlandırmak için, çeşitli şeritlerden kat veya 4-5 katmanları var her rulo.

PVA karton şekillerde altındaki uygulanır, burada hazırlanan bir kağıt şerit tutkal. Çok ince olduğundan, iki bantlardan uymak en iyisidir. yerine renkli kağıt veya oluklu ait kullanırsanız, daha sonra tek bir katmanda ekleyin. İkinci ilk olarak yukarıda yer alması, biraz daha yüksektir.

Mix ve şekle maç renkleri en muhteşem oldu.

Eğer tamamen dekoriruete edindikten sonra, aynı renklerde dairenin köşesini süslüyor.

Büyük harf ve rakamlardan için kağıt

Böyle bir başyapıt uygulamak için atın:

 1. Bir pusula veya arka yan beraberlik renkli kağıt çemberin üzerinde dairesel bir desen kullanma.

Kağıt çiçekleri toplu yaparsanız, o zaman düz bir şeklin esas kullanabilirsiniz.

 1. Böyle bir ihtiyaç karton tek boş kesmek için, sonra süsleyin. Bunu yapmak için, şeritler halinde 5-6 cm genişliği kağıt kesme, iki basamak obkleyte kenarı ön ve arka kısımları dekore.

bir ana sınıfı bu konuda yardımcı olacak bir kağıt gül yapmak için bakınız. Bu çiçek hacmini güzelleştirmek için sadece yapabilir diğer günler için uygundur rakamlar. Ama sonra ek kök oluşturmanız gerekir.

19h58 cm oluklu kağıt banttan kesin. Ilk önce kesilmiş, elde edilen ön kalıbın genişliği 7.5 cm olacak şekilde. Birkaç kez Katlama karton kağıda şematik bir desen yeniden çizin.

kesik keskin ucuyla kürdan vidalayın, et sol ucundan başlayarak elde edilir düzleştirin. Bu durumda, bir sap ile kağıttan bir çiçek yaparken hizmete Bu fikir almak, tel kullanır. iplikle alt kravat.

bu hazırlıkların bir kaç yapılması ve çiçekler karton rakamları süslemeleri olan.

Diğer roses de yardımcı olacaktır pileli kağıt atölyesi olun.

 1. 6 cm kağıt şerit genişliği kesin. Bunu akordeon katlayın.

Hassas bir çiçek yapmak için, atın:

Bu malzemeleri kullanarak, üç boyutlu figür doğum günü yapmak için bakınız. şerit kesmek için kağıt itibaren belirli bir şekilde yerleştirin. geri İlk soyma bandın küçük kenarlarına yakın küçük bir köşesi, sonra bir kez daha çevirin.

Bu nedenle, şeridin tüm kenar düzenlemek, bu tucks onların yan sabitleme, köfte yapmak olanlara benzer olan.

Şimdi bunu bir çiçek açması tomurcuk şeklini vererek bandı bükmek. kravat iplik düzeltmek için.

Burada başka bir versiyonu, uygulamak çok kolaydır.

Bir sonraki fikir gibi malzemeler ve aksesuarları gerektirecektir:

 • basur Proktonol karmaşık yollarla genel bir bakış Oku
 • Guarchibao gerçek değerlendirmeleri - ağırlık 20 kg kaybetmek nasıl

üretimi için talimatlar:

 1. aynı yaprakları belirli bir sayıda kesmek için bir kez, birden fazla kez arasında kağıt şerit rulosu kesin.

Serinin son atölye renkli kağıtları kullanarak, 1 sayısını yapmak hakkında söyleyecektir.

 1. bir desen nasıl yapılır, zaten biliyorum. Şimdi obkleyte karton kağıt renkli. Kağıt şeritlerinin genişliği çiçek yarıçapına eşittir, kesilmelidir.

Bu malzemenin farklı türde bir geçiş zamanı, belki sen şimdi düşünüyorum, nasıl iplik kullanılarak Şekil 2'ye?

dekorasyon harfler ve sayılar için Örgü iplik

 • karton şekillerin boş;

Burada şekillerin üst ya da alt kenarında başlayarak fırça ile yapıştırıcı uygulanır ve sonra iplik sarmak. içlerinden görülmeyen bir karton tabanı için, diyagonal üzerinde, çapraz ilk uzunlamasına, o zaman, örneğin, farklı yönlerde reel gerekiyor.

Eğer iplik tek renge bittiğinde, kartona serbest ucu tutkal. Ayrıca, ikinci bölge filaman bobini ekleyin. farklı bir renkte hacim rakam düzenleyin. numara tamamen ipliği ile kaplı olduğunda, çalışmalarının harika sonuçlar hayran olabilir.

örme iplik kapasitesine sahip ellerde hızlı bir şekilde pom-poms dönüştü. Onların bir çatal, mukavva veya diğer araçların yarım daire yardımı ile yapabilirsiniz.

 1. Gördüğünüz gibi, ilk karton iki özdeş halkaları kesmek gerekir. iplik içine koyun.

Burada olsun toplu veya düz yapabilir böyle harika figür 1 olduğu olacaktır.

Büyük harf ve sayılar kurdeleler Dekorasyon

bir numara 2 yapmak için öylesine atın:

 • kırmızı saten kurdele;

Her şey basittir. bir küçük kenar rakam sarma bandı beri. bunların sayısı iç içeriği parlayan aracılığıyla, böylece bobinler üzerine bindirilebilir gerekir. Bazı tutkal hangi ile şeritler eklemek daha kolay olacak karton rakamlar karşı tarafında uygulayın.

 • Ama farklı renklerde aynı genişlikte şeritler;

bant aynı boyutta kesilmiş parçaları, her ortasında bir düğüm. bunları birbirine yakın yerleştirilmesi, bir karton bazında elde edilen şeritler Tutkal.

Yeterli boş vaktiniz varsa, o zaman, saten şeritler bir gül yapmak onların bütün numara veya sadece bazı parçalarını dekore edebilirsiniz, sabır var.

Böyle çiçek yapmak veya farklı bir prensibi üzerine bunları yapmak için zaten bilinen ana sınıfı kullanmak istiyorsanız.

Gördüğünüz gibi, periyodik, bant köşeleri eğmek bir teyelleme dikiş ile bunları düzeltmek gerekir. o kadar çerçeveli olacak zaman gül tür veren Boş ver. İğne ve iplik vasıtasıyla iş parçasını sabitleyin.

Birden fazla dairesel dönüş satır, ancak birkaç yapabilirsiniz. Her bir önceki çapından biraz daha az olacaktır başarılı. Merkezde bir düğme dikmek ve dikmek veya şekil üzerinde çiçek birleştirebilir.

Bu sadece düz değil, aynı zamanda hacimli olabilir. Bunun için hepsi aynı dalgalı kurdeleler gerekir. bu iki şeritler kesilir. bağlamak için prostrochite boyunca, fotoğrafta yapıldığı gibi, bunları karşılaştırın. Bir yuvarlak çiçek dönüştü böylece artık kemer sıkın olacak. Bu iki bant aşağıdaki fotoğrafta görülebilir nasıl birleştirilir.

elleriyle peçete gelen Güller ve diğer çiçekler

birbirlerine çevirerek değil, birkaç peçete koyun. çemberin üstüne yerleştirin. Bu şablonu peçete kesin.

iş parçasının merkezinde bir tel zımba düzeltmek için gereklidir. tomurcuk gül, birinci tabaka kaldırın daha iç unblown katlayın. yaprakları ikinci sıra gevşek olacak. Böylece konu bütün yükseldi.

1 sayısını yapmak için, tüm yüzey üzerinde bu rozetler sopa gerekir. çiçekler harika farklı boyut ve renk nasıl görüneceğini bakın.

 1. Facing Teknoloji ayrıca tescil numaraları için bir boş yaratacaktır. Eğer kare şeklinde kağıt kesip her kalem, girdabının merkezinde yerleştirmeniz gerekir Bunu yapmak için.

Bunun yerine tutkal, sen hamuru kullanabilirsiniz. Onları veya hamuru küçük bir topun silindiri boş kartonun yüzeyi yağlamak için gerekli olan ve her biri, obkrutit yarım kürdan Döşeme kil toplar halinde bu boşlukları yerleştirin. Sonra, karton destek eklemek.

Öncelikle karton boş yapmak gerekir. onlar gibi, mektup M örneğe bakın. İki ana kesim karton boş o harfin.

ne kadar geniş olacak mektup karar verin. Bu halka kağıt havlu tüplerinden kesme genişliği.

Harfler sadece bir parçasında onları Tutkal sonra hafifçe bastırarak, ikincinin üzerinde tutkal.

şeridinde beyaz kağıt Kesilmiş saclar, onlar yanak harfleri ve sonra hepsini obkleyte.

Bu kağıt veya peçete akrilik boya böyle mektup veya yapıştırma çiçeklerle boyalı veya bunların saten kurdeleler veya konuları süslemek edilebilir. Bir bez ile bunları ilan karton üzerinde harfleri yapmak için bakınız. Kalın bir fondöten fondöten, zaten biliyorum. bez PVA şeritler yardımıyla buna bağlı kalın ve dış köşelerinde - bağcıklı örgüyü.

Bu harflerin düğün gününde bir fotoğraf oturumu düzenlemek için kelime katlanabilir.

Harfler tamir kalan kağıt ya da duvar, yapıştırılabilir.

Orijinal, aynı anda dokunarak dekor tür mektuplar aile resimlerini tasarlayacak.

Doğum günü çocuğu orman seviyor ya da konuyla ilgili bir oda düzenlemek istiyorsanız, o zaman huş kabuğu ve yosun veya akçaağaç yaprağı temelinde tutkal.

hızlı mektubu yapmak istiyorsanız, o zaman toplu karton boş kalın iplik veya jüt ipi sarın.

Sen tel temeli onun ipliği obkrutit yapabilirsiniz.

Nihai görüntü daha iyi üç boyutlu harfleri ve sayıları nasıl anlamanıza yardımcı olacaktır.

MirTesen

ELLER - OPERASYON, SOUL - FESTİVALİ

elleriyle Şekiller doğum günü

Çocuk Doğum Günü özel festival atmosferinde gerçekleşmelidir. Ben odası ve doğum süslemek istiyorum ve koridorda kapı aralığından küçük misafirler pozitif ve eğlenceli tahsil edildi büyük bir işaret asmak için.

Sen profesyonel dekoratörler yardımını çağırabilir. Onlar pahalı dekor asmak için hızlı. İç tasarım güzel kendi yapımı "hile" ve ebeveynler ve çocuklar yapmak Ama çok daha ilginç. Ortak çalışma eğlenceli vakit geçirmek için izin verecektir.

Bu makale doğum günü performans rakamları için fikirlerin bir araya topluyor. Sen balonlar halledebilirim.

Böyle bir boşluk yorgun, daha sonra makas, karton, oluklu ve renkli kağıt, dekoratif unsurlar, iplik Kol ve başlangıç ​​Ama eğer çalışmak. Böylesine önemli konuda Önemli - İyi bir ruh hali ve olumlu tutum.

Ne doğum gününde bir numara mı?

Rakamlar, küçük toplar yapılmış yaşa uygun doğum günü, - bu bizi oda süslemeleri için en olağan yoludur. Bir sipariş en yakın etkinlik ajansı doğru sayı daha kolay bir şey olabilir mi? Başka malzeme elleriyle bir rakam yaparsanız Ama, tuhaf bakacağız.

şekil fotoğraflar için harika bir zemin olduğunu

Biraz zaman varsa, bağımsız üretim rakamları doğum günü celebrant fikrini terk etmek gerekli değildir. karton sayısı hızla kesip ve her zaman dikişçi içinde kumaş ve iplik el altında.

figür hemen gerekli değilse, o canlı fotoğraflar-baskı öncesi veya tamamen orijinal bir şey ile gelip mümkündür. garantili büyük sayılar ile bir odada İlginç doğum günü fotoğraf çekimi.

Çiçekler farklı kesilebilir

sayıları yapma yöntemleri nelerdir vardır?

 • Büyük sayılar karton kesip böylece süslemeleri neyi hayal ve kaynakları olabilir.
 • temelleri için biz sıradan karton kutusu istediğiniz boyutu alır. Karton istenen numaraların hatlarını özetliyor. şekil oyma ve ofis bıçak süslüdür. Bu şekil, düz olacaktır. Duvarda asılı edilebilir.
 • Eğer bir hacim numarasına ihtiyacım yoksa zaman ve arzu varsa, doğum günü çocuğu oynamak mümkün olacak ve istenirse yerden başka bir yere taşınacak olan bir figür yapmak daha iyidir.
 • Şekil hacmini döndü için iki özdeş karton boşlukları gerekecektir. Ancak bunları birbirinden kesmek gerekir, ve düz kenarların (aynı genişlik) daha uzun bir kutu şerit bokovinki üzerine yapıştırmak için.
 • Çerçeve kolayca Melt veya maskeleme bandı aracılığıyla topladı.

Şekiller imalat işleminin

dekorasyon olarak, iplik kullanabilirsiniz

Dekor numaraları ortak bir tasarım tarzına uygun olarak seçilmelidir. En yaygın olarak kullanılan malzemeler şunlardır:

 • sicim
 • renkli iplik
 • Parlak kumaşın (organzeler şifon, saten, kadife)
 • Paketleme için kullanılan Çiçekli bant,
 • renkli kağıt
 • krepon kâğıdı
 • peçeteler Çiçekler gelen

Bu malzemelerin hepsi vakıf sarmak için kullanılır. Ama sayıların ilave bir miktar vermek için kullanabilirsiniz. Farklı "Funtikov" ve yay ekleyin çıkıntılı lob ile kağıt veya kumaş çiçek yapımı Bunu yapmak veya yün iplik kabarık pompons yapmak.

eko-stil Şekil

 • eko-stil şekil yapmak için, bir karton tabanı ve sicim isterseniz. Temeli kademeli olarak yapıştırıcı ile bulaşmış ve özenle bantlanmış alanının dize ile tamamladı.
 • Bitmiş figür akrilik boya ile boyanabilir ve boyanmamış sicim bırakılabilir. üretim zaman ve çaba biraz gerekir olurken bu rakam, herhangi bir iç süslüyor olacak.

Çiçeklerin sayısı

 • Bir çiçek desenli numaralarını imalat için, kesilmiş, gül çok ihtiyaç ve kağıt yapıştırılmış
 • Çiçekler tabanın tamamını dolduran, birbirine yakın yerleştirilir
 • Bu rakam, başka hiçbir dekor mükemmel bakacağız bile

zaman ayırmak çocukların gülümsüyor ve doğum günü sevinci tarafından ofset kağıt çiçek kesmek için. Çocuk bütün yıl daha yaşlı olduğu kadar tatil sonrasında şekil kreş asılabilir

pompons sayısı

 • pompons imalatı için rakamlar yün pompons büyük miktarda gerekir
 • temellerini doldurulması işlemidir kağıt çiçek aynı ponponlar

peçete doğum gününde figürü

karton çerçevenin dışına kesim ile süsleyin peçete renkleri olabilir. Sabır ve sıradan kesip dünyada doğum günü kabarık şeklin en mutlu edebilir, aynı büyüklükteki çiçekler mendil!

mendil sayısı

 • Kesme çiçekler, sınırsız miktarda doku: Tek katmanlı peçete dört katlanmış 4 kareler ile ayrılmıştır
 • Kareler düz kazık koydu ve bir zımba merkezi ya da ince bir tel parçasını sabitlemek
 • Ayak İzi kare daire almak için kesilmiş
 • Bu merkezi ulaşmadan önce elde edilen daire kenarlarına kesmek için sadece kalır
 • Biz, doku yaprakları yükseltmek ve onları yayıldı.
 • Bu yüzden daha sonra sadece tabanına beyaz tutkal ile sopa gerekir kabarık çiçek, yaratacak

karton dışında vakıf kesmek için nasıl

Nasıl peçete gelen çiçekler

Böyle bir figür çiçek yapıştırdıktan sonra elde edildiğini

Deuce ve sahne

Oluklu kağıt doğum gününde figürü

Oluklu kağıttan çiçekler sadece muhteşem görünüyor. Bunlar iki şekilde yapılabilir. Sadece oluklu kağıt renk ayarı büyük miktarda gerekir. figür, güzel çıktı eğer onun çiçekler 2 veya 3 farklı renklere yapıştırıcı.

 • şeritler halinde kağıt kesin. inç cinsinden yaklaşık boyutları: 50 / 3.5. Gelecekteki çiçeklerin uygun konumu "damarları" Monitör: onlar yerine çiçek genelinde daha birlikte sürüklemek zorunda.
 • Ardından dalgalar üretmek için bir tarafta çiçek germe gerçekleştirmek gerekir. germe Böyle nedeniyle "damarlar" mümkündür.
 • Gerilmiş çiçek sıkıca bir yönde iş parçası dalgaları tutmak ve biz baz fincan yakalamak.
 • Kağıt tonda Lastik bant veya iplik çiçeğin alt kısmını sıkın.
 • Daha yumuşak oluklu kağıt, daha büyük ve kabarık üretilen çiçekler.
 • Duvar oluklu mukavva baz kağıt çiçekler arasındaki olası boşlukları kapsayacak şekilde yapıştırılan.
 • Çiçekler tabanını yapıştırılmış. Eriyik yapıştırıcı kullanmak daha uygun olur. Şunları yapabilirsiniz "bitki" çiçek ve sıradan PVA yapıştırıcı.

Gofrobumagi şerit uzunluğu kesmek 20, 30, 40 cm

Ölçme ve 50 cm mümkündür

bir elle Zzagibaem kenar

İşte sarmal almalısınız olduğunu

 • eşit kareler halinde oluklu kağıt kesme
 • Karton-bazlı yapıştırıcı rakamlar uygulanır
 • Biz bir çubuğa merkezi kısmını koyarak, kalem oluklu kağıt sarmak
 • tutkal gelecek çiçeğin alt kısmını atlayın ve karton destek için geçerlidir
 • Bu nedenle, yavaş yavaş mukavva alt-tabakanın tüm yüzeyinin kareleri doldurmak

Biz yönetim kurulu baz kareleri doldurmak

şişme doğum Şekil

Çocuk partisi balonlar olmadan tamamlandı. Doğum mükemmel duvar süslemeleri yapabilirsiniz:

 • Bu polistiren bir baz (bir dikdörtgen bir parça veya kare parça) ihtiyacı
 • balonlar, küçük boyutlu

Doğru numarayı çizin

 • balonlar şişirmek ve çift taraflı yapışkan bant, önceden çekilmiş şekli ile monte edilir
 • Şekil, bir perde üzerine monte edilebilir

  doğum gününde kurulu Rakamlar

  • karton dışında üretim rakamlar kolay seçenek - dökme ürünler oluşturmaya rahatsız değil, karton parçası veya bir karton kutu üzerinde çizmek ve kesmektir.
  • Şekil yapıştırıcı ile maskelenmiş ya da renkli ya da kağıt yayılmış olabilir ve pullar serpin. Şablon zıt renkte iç renkli yanmış karton figürü ve boya alanlarını bağlamak için istenen desen veya şablon desen kesmek mümkündür.
  • karton hacmi baz - iki özdeş parçalar numaraları (ikinci, sadece yaklaşık kesebilir) ve kartonun uzun şeritler bokovinok için gerekli kalınlık.
  • PARÇA silahı tutkal ve inşaat güvenliği ve daha iyi tespit için içeride takviyelerin yapıştırılmış.
  • Cilt no tatil tablo üzerinde dikey olarak direkt olarak konabilir. karton yatay platform yaptıysanız, figür katta konabilir. Sonra bellek fotoğraf çekmek için şık niteliğini kazanacaktır.

  Düz parlak rakam

  üç boyutlu şekil nasıl yapılır:

  ayrıntıları kasete Birleştirme

  Burada olması gereken budur

  Papered figür saçak

  Dekoratif rakamlar doğum günü

  Dekoratif rakamlar Quilling tekniklerinde yapılabilir.

  Farklı boyutlarda kağıt şemsiye bir sürü tutkal ve onları karton desteği üzerinde çözebilirsiniz.

  Kağıt şemsiye

  figürlerin Ayrıntılar kumaştan kesilmiş ve büyük hacimli yastık dikmek edilebilir. dekoratif elemanlar uygun bant, kumaş çiçekler, dantel ve boncuk gibi.

  kronlar ile Twos

  Eğer taze çiçekler kullanılabilir ardından bir dekorasyon olarak, özel bir çiçek sünger piaflora temelini yaparsanız: o nemi tutan ve bitkileri besleyen uzun Sünger. Ama dekor böyle bir nesnenin başlıca dezavantajı - kırılganlığıyla.

  doğum gününde fotoğraf numaraları

  Yani fotoğraflardan yapılır çünkü sayılar gerçekten eşsiz gerçekten. Bunlar karton veya kolaj için fotoğraf seçmek ve planlanan formda inşa etmek Photoshop düz şekline yapıştırılabilir. Hazır kolaj sadece çıktısını ve baz ya da duvarına yapışarak gerekir.

  Keçe doğum rakamları

  hissettim küçük oyuncaklar gelen kesim süslemek için ise, doğum günü partisinden sonra çocuk kendi oyunlarında kullanmak mümkün olacak, şekil hissettim.

  basamak imalatı için (birim için), parlak bir (düzlemsel bir şekil için) keçenin bir parçası ya da iki gerekir. pamuk veya sentetik dolgu - yumuşak oyuncak ve doldurulmuş dolgu olarak dikilmiş Şekil.

  balonlar doğum günü Rakamlar

  Balonlar olmadan çocuk parti hayal etmek imkansızdır. balonlar gelen rakamlar olsa fotoğraf doğum günü düzenli bir özelliği vardır, ama onlar da başlangıçta yapılabilir.

  Nasıl onun doğum günü için bir rakam süslemek için?

  süslemeleri gelince rakamlar şey uygun. Sadece güzel ve şenlikli görünürdü. Rakam düğmelerini okleit veya keçeden küçük zverushek dikmek ve bir dizi halinde bunları birleştirebilirsiniz, kağıt çiçekler üretmek mümkündür.

  Şerit, dantel, kürk parçaları, kron ve şapkalar, dekorasyon figürleri uyacak yapay çiçekler ve büyük boncuk güzel buketler

  rakamları süslemek için yolları:

  • Quilling dekor
  • İç aydınlatma kullanın
  • oluklu kağıt ya da önceden hasat çiçek yapıştırma kareler
  • Metalik, inci ve kabartmalı kağıt
  • bez
  • saten kurdeleler
  • payetler
  • boyalı koniler

  pugovok İki

  bir taç ile Deuce

  erkek ve kız doğum gününde 1 numara

  • Onun doğum gününde 1 sayısını yapmak için karton veya bir karton kutu, bant veya maskeleme bandı ve kırtasiye bıçak büyük bir parça gerekir.
  • istenilen şekilde mektubu çizin. Kes. Biz kesim ikinci kısmını ve ayrıca kesilen Ones dışarı çizin.
  • Biz bant bokovinki düzeltin. Ve dekorasyon geçin.
  • mendil gül kesin ve yavaş yavaş tüm şekli doldurma, tahta bazında yapıştırılması. Sen güller peçeteler için kullanılan aynı tonda rakam yapıştırmak için kağıt renkli önceden edebilirsiniz.

  Oluklu kağıt rozet yana

  Yapıştırılan kareler ile

  erkekler ve kızlar için Numara iki doğum günü hediyesi

  Şekil 2, yığın yapmak ve "doku" gül dekore etmek de mümkündür.

  kızlar için rakam bir taç, lüks bir yay ya da bir etek bir elbise ile dekore edilebilir.

  Biz bantların çıkarmalarıiçin öneririm. Bir karton büyük bir parça çift taraflı bant, makas ve yaklaşık 7-8 m parlak şerit uzunluğunu ve genişliğini gerekir -. 5 cm şekil boncuk dekore edecek.

  • 2 bazlar boş karton kesin. tahta, ince ise, iki eşit iki gücünü kesmek ve onları bir arada tutkal en iyisidir.
  • Sonra bir rakam bantla işleme devam edin. Biz bant veya bir zımba ile sabitleyin. ipler olmak veya kurdele arkasına gizlemek ve bantla güvenli olabilir bant uçlarını sabitleyin.
  • Yapıştırma boncuklar eritin.

  Bir kaset tabanı ile Sarılmış

  çocuk için rakam, denizcilik teması ile yapılabilir: mavi ve beyaz çizgili dışarı. Ayrıca, uygun ve şekil kelebek veya bir bant ile bir renkte yaptı.

  erkek ve kız için doğum günü sayısı üç

  bir değişiklik için Şekil 3, bir saksı "gelişebilir".

  • saksı
  • sayısını azaltacak olan karton kutu,

  ahşap sopa

 • çeşitli dekorasyonlar
 • bant
 • eriyik
 • Nasıl bir rakam yapılır?

  • iki özdeş tripletler kesin ve (bir saksı sayıları düzeltmek için gerekli olan) ahşap çubukları arasına yerleştirilen
  • Yayma yarıları numaralarını tutkal ve onları bağlamak
  • Biz bandı sarma başlar üç
  • Bir kaset ve gerektiğinde düzeltmek eritin - kılıfları için
  • Bir saksı tepsi öbürünün
  • Ahşap çubukları pota düzeltmek ve inşaat güvenilirliği için bir çakıl içinde pota koymak Eriyik
  • En dekoratif taşlarla dekore edilebilir
  • Şekil şeritlerin rozetler dekore. Onları zor değil olun
  • yarısında kurdele katlayın ve gelecekteki gül alt kısmını dikerken yavaş yavaş, dönmeye başla

  iki bölümden Tutkal

  Bir çiçek tencereye taşları ekleme

  rozetler nasıl yapılır

  Biz bandı yuvarlanmaya başlar

  Yani döndü güzelliği

  erkek ve kız için doğum günü sayısı dört

  Dört numara benzer yapılabilir. karton tabanını kesin ve boya boyamak veya renkli kağıt ile üzerinde yapıştırın. Kesim papatyalar beyaz kağıt da zor değildir. Fotoğraf anlaşılabilir imalat Dörtlüsü süreci.

  Nasıl bir papatya kesmek için

  Ve burada renkli kağıt çevrelerin dışına çiçek hale nasıl olduğunu:

  Bir spiral bir daire kesin

  yazıya Tepkiler

  Yorumlar

  • © 2007-2018. malzemelerdir referans siteyi kullanma "DIY" zorunludur

  Hesabınızda yana şüpheli etkinlik kaydedilir. Gerçekten sen o güvenliğiniz için, emin olmak

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  + 36 = 37