elleriyle kuşları yolmak için Aygıt

kuşlar yolmak için meme nedir?

, Kümes hayvanları yetiştirmek İnsanlar genelde kesimhanedeki karkas tüylerinin yolunması süreci ile karşı karşıyayız. elle kuşlardan tüyler çıkartırken kesilen ev zaman ve çaba ister. Ev tavuk koşulları, kaz, ördek ve hindi de kıstırma kolları Önce yangın kenevir ve kalan zabıta sonra ve yolma tüy yolma fokur öncesi var. tüyler kollarını koparma zaman çabuk yorgun parmaklarını olsun. karkas sıcak su pereparit veya gereksiz yakarak temizlemek, bu estetik ve ticaret elbise kaybeder.

Avcılar da yabani kuşlar ve alandaki hasat ile karşı karşıya ancak. sürecini zorlaştırmaktadır sıcak su, fokur olmadan oyunu koparmak zorunda. Bazen deriyle birlikte tüylerini kaldırma sorunu çözmek.

1 Nasıl bir sanayi ortamında kuşu koparmak için?

Söz konusu kanatlı çiftlikleri yolma büyük kuş özel makine peroschipatelnaya karar verir. Birkaç saniye içinde hangi görevle başa çıkmak için. saatte 250-350 parçaları göz. Aynı zamanda 15-30 saniye boyunca leşleri 2-10 den tüyleri kaldırır.

Evrensel makine perosemnaya

Peroschipalnaya makinedir:

 • Paslanmaz çelikten bir kısmını çalışarak;
 • motor;
 • Paslanmaz çelik tambur;
 • dövme parmaklar;
 • Otomatik su sulama.

kümes hayvanları, belirli tipte bir su gerekli sıcaklık tedarik edilerek tambur özel lastik parmak dönerken Temizleme tüy gerçekleştirilir. Tambur hacmi ve sayı üreticisi ve istenilen verimlilik bağlıdır bilnikov. davul büyük, daha kararlı bir şekilde kaldırarak tüy parmaklar, daha kuşlar aynı anda koparmak olabilir.

genel boyut, yüksek maliyet ve leşleri indirmek çok sayıda ev ortamı için bu makine uygun değildir.

Çin imalat ucuz analogları vardır. Ama onların kalite neredeyse tek kullanımlık kullanım böylece çok arzulanan. Ve elleri ile ev koparmak tüyler kuşlarda düşer.

2 Nasıl Evde bir kuştan tüyler çıkarılmasını hızlandırmak için?

Sanatkâr kümes hayvanları ve yabani kuşlardan tüyler çıkarmak için çeşitli ipuçları ve araçlar icat etti. Kanatlı matkap yolma için bir ağızlık kullanımı çok uygundur. Ayrıca tornavida, çekiç, bıçak kirişte bir ağza kullanabilirsiniz.

1

kırsal ve tarım için ekipmanın birçok üretici tarafından kendi sürümünde yapılan tüy yolma için Perosemnaya kafası. hepsi birbirine çok benzer. bir ilke var. Sadece kararlı biçimde lastik parmak, uzunluk, genişlik, ambalaj, miktar ve uzunluğunda farklılık gösterirler. üreticilerinden biri düşünün.

perosemnyh cihazlar için Vurucu parmaklar

Grand tarafından Krasnodar pazarına niteliksel displume evcil ve yabani kuşların herhangi türüdür tatbikata evrensel ağızlığı tanıtıldı. Peroschipalnoe cihaz Dakmaster nazikçe bakılmaksızın kuşların boyut ve ağırlık, kabartmak, tüy kaldırır. O evde veya yazlık kullanılan ve hatta avcılık yapılabilir.

2.1 kümes hayvanları toplamaya elverişli ipuçları Avantajları

büyük avantajı memeleri oschip kullanımdan önce, kümes hayvanları, sıcak su ile önceden ıslatılmış gerek kalmamasıdır. Cihaz, kuru temizleme ve yolma downy, tüy kapak tavuk, ördek, kaz, hindi, bıldırcın güvercinler ve evde amaçlanmıştır. Eğer yaprakları kullanıyorsanız önemli ölçüde sunumunu etkileyen kümes hayvanlarının deri, lezyonlar görülmüştür.

Nozul oschip kuş evde faydalı bir cihaz için nispeten pahalı 2000-3000 ruble, duruyor.

Kuşların farklı türler yolma Dakmaster nozul kullanmak farklı zamanlar gerekir:

 • güvercin - 0.5 dakika;
 • tavuk - 1 dakika;
 • Broiler - 1.5 dakika;
 • ördek - 2 dakika;
 • kaz - 2.5 dakika;
 • hindi - 3 dakika;
 • Devekuşu - 5-7 dakika.

Kuş büyük, daha zaman kuyruk kaldırmak gerekir.

Kit Dakmastera içerir:

 1. Meme alüminyum alaşımından yapılmış.
 2. kauçuktan yapılmış 16 değiştirilebilir parmak.
 3. Talimatlar.
 4. Kutu.

2.2 hazırlık ve çalışma peroschipalki temeli

Bir meme ile çalışırken çok basit, hızlı ve kolaydır.

matkap ile Perosemnaya meme

evcil ve yabani kuşların tüyleri uzaklaştırmak için bir meme ile hazırlanması ve iş için kısa talimatlar:

 1. Bir matkap cihaz, çekiç matkap, bir tornavida, değirmen taşı (bir döndürme mekanizmasına sahip herhangi bir elektriksel cihaz) kullanın.
 2. İyi güvenli bağlanma.
 3. Elektrik cihazı etkinleştirme ve Kesilen kanatlıların getirmek.

yavaşça, tüyler, kıllar ve kenevir yıkmak piliç, tavuk, ördek, kaz, hindi, bıldırcın ve güvercin karkas saflaştırmak devir çok sayıda özel schipatelyami ile bir meme.

Şimdi kanatlı çiftlikleri ve kuş sahipleri mekanik cihaz hızlı ve verimli tüy ve evde kesilmiş kümes hayvanlarının aşağı temizlendi neyi nasıl perosomnym biliyoruz. Cihaz çiftçiler, kümeslerin ve avcılar arasında çok popüler hale gelmiştir. Memenin hemen birkaç yıl içinde çok sayıda müşteri yorumları toplandı.

Yirmi birinci yüzyıl - yeni teknolojilerin bir yüzyıl. Tüm olası süreçlerin makineleşmenin Yaşı. şeyle birisi sürpriz için zor olan bir yaş. Bu kümes hayvanı ve yabani kuşlardan tüy koparma için de geçerlidir. Bu elleriyle sadece yapılabilir önce, o zaman bu saatte yolma işlemi peroschipatelnoy ağızlığı veya makineyi kullanarak daha kolay ve hızlı yapılabilir. elleriyle bir matkap kafasına geliştirildi varyant.

2.3 yolma eki Dakmaster oyun (video)

Çalışma prensibi ve mısır yetiştiricilerinin tipleri

 • operasyon Transplanter ilkesi

 • ayçiçek yağı üretimi için donatım

 • Çeşitleri ve Tuman9raquo" spreyler özellikleri;

 • İnşaat, çalışma prensipleri, çeşitleri ve modelleri gıda atıklarını izmlchiteley

 • MTZ-82 numaralı tillers: kurulum ve kullanım

 • Uygulama kesici mikroçekici Özellikleri

 • Tipleri ve yapı el arabası özellikleri

  Yorum ekleyin Cevabı iptal

  © 2017 moezerno · izni olmadan kopyalanması malzemeleri yasaktır

  Kendi elleriyle bir matkap üzerinde Perosemnaya eki: verme ve video için talimatlar

  kendi elleriyle kümes yolmak için bir ağızlığı nasıl sorusu sıklıkla genellikle aşağı tüyler ve kuş sığır salımı olarak rutin bir prosedür ile uğraşmak zorunda küçük çiftliklerin sahipleri doğar. Özellikle sıkıcı bu çalışma kıstırma hiçbir önemli tavukları veya hindi, bıldırcın ve gerekli olduğu hallerde olduğunu.

  Sorun yorucu kanatlı tüy yolma edinimi veya özel araçlar bağımsız üretimini çözüldü

  Geçerli pazarında özellikle kümes hayvanları toplamaya elverişli tasarlanmış cihazlar çeşitli türleri vardır. Yüksek verim, onlar göstermek tüyler ve aşağı temizlenmesi gerekir kümes hayvanlarının bir karkas, daha önce kaynar su ile haşlanmış eğer.

  çentiklenme belirli bir biçimde uygulandığı yüzeyi üzerinde kauçuk Çıtçıt - bu cihazların çoğu çalışma prensibi kuş özel dövme parmak etki koparmak için gerçeğine dayanır. Bu tavuk, bıldırcın ya da başka bir kuş bir kalem alın ve cilde söktüm yolma de bu pimleri olduğunu.

  karkas daha az zarar verici için Parmaklar yumuşak kanatlı hayvan. Daha sert parmaklar su kuşları ve vahşi kuşlar için tasarlanmış

  Yukarıda belirtildiği gibi, bugün daha yakından bakmak yararlıdır her biri koparma için ekipman çeşitli sunmaktadır.

  cihaz tabanlı santrifüj Yolma

  , Kümes hayvanları yolma santrifüj kabının prensibi ile çalışan için bir cihaz, tercihen, iç yan yüzeyinde dairesel bir şekil, ve stabil bir şekilde parmak sabitlendiği altına. çırpıcı parmakları ile yüklenen kuş sığır kalıcı teması garanti yüksek hızda, dönerken toplama sırasında bu tür bir konteynerin alt. kuş sonucunda hızla kalemden yayınladı. Bu tür bir cihaza ek olarak, daha önce karkas kalem koparıp kaldırır ve hasardan kuşlar koruyan, verilen suyun iç toplama sırasında daha verimli bir şekilde çalışır.

  Perosemnye santrifüjler farklı versiyonları mevcuttur

  boyut ve teknik özellikler oschipyvatelya-santrifüj bağlı olarak, bu araç farklı boyutlarda kümes hayvanlarında işlemek için olabilir kullanın. Örneğin, küçük cihazlar tavuklar, bıldırcın ve ördekler yolma için uygun olan, ve daha genel olarak oschipyvateli tüketen ve daha fazla elektrik hindiler ve kazlar karkas işlenmesi için kullanılır.

  küçük çiftlikler için ve diğer türlerdeki cihazlar kullanarak evde kanatlı karkas yolma mekanizasyon için uygun bir santrifüj ilkesine çalışan arabalar satın alın.

  (Ev kullanımı için olanlar dahil) Ortak cihazlar oschipyvateli davul vardır. Bunlar tam olarak kararlı bir şekilde parmak sabitlendiği dış yüzeyi üzerinde, tamburun ortalanır. koparma sırasında kanatlı karkaslarının farklı uzunluklarda bir döner tambura, getirilir. Bu oschip küçük evcil kuşlar daha tamburu kullanan unutulmamalıdır çok uygun değildir.

  Bu tip Bütçe biri cihaz kümes hayvanları için bir matkap oschip üzerinde davul başıdır. Bu tür memeler, onlar kullanımı çok uygun değil, jenerik olmasına rağmen. memenin dönme ile sonuçlanan, güç - Bu tür bir cihaz vasıtasıyla, kümes hayvanlarının karkas işlemek için, bir eliyle tutmak için gerekli olan, ve ikinci.

  oschip için basit meme parmak için açıklıklar ve kavrama veya tornavida matkabı sabitlenmesi için mil bir alüminyum mahfaza oluşmaktadır

  Yolmak birkaç kuş gerektiren çiftlikleri için çok, cihazların diğer türleri elde etmek daha iyidir, bir zaman yalnızca bir kümes karkası koparmak için perosemnaya kafa davul verir akılda tutulmalıdır. Bu, özellikle, perosemnye makineleri santrifüj ilkesine çalışan veya daha fazla üretken genel ve tambur makineleri değil, bir güç aracı ve ayrı mekanizmalı.

  yolmak için matkap ucu üzerine nozul Daha bütçe amaçlı aygıt böyle, davul çırpıcı parmaklar ve gelişmiş yüzeye sahip temizleme süngeri bir olmayan bir çalışma gövde. Böyle bir kap ilkel görünüyor ve de, etkili bir koparma evcil veya vahşi kuşları gerçekleştirmesini sağlar.

  Seri perosemnoe ekipman ve, kümes hayvanları yolma çoğunlukla düzenli piyasada veya ticari ağlarda ürünlerini satmak çiftçiler ve özel girişimcileri, olma için tasarlanmış özel araçlar. Ama sadece kendi ihtiyaçları için kümes doğurmak olanların birçoğu, düşük bir fiyata satın alabilirsiniz sadece fabrika çırpıcı parmaklarını kullanarak, hurda malzemelerden elleri ile bu cihazlar yapmak. senin perosemny güvenilir makine yalnızca önemli ölçüde daha uzun elle yapılan sürecek kaliteli çırpıcı parmakları, satın tabi olabilir olun.

  Güç aracına Ev yapımı perosemnye eki

  Ayrıca tornavida veya imal edilmesi kolay olan bir taşlama makinesi ile kullanılabilecek elleriniz ile matkap üzerine Nozul. Bu cihaz temel elemanı, yeterince yüksek sertliğe farklı olmalıdır bir tamburdur. kümes hayvanları toplamaya elverişli kendi elleri ağızlığı yapmak için aşağıdaki algoritmayı kullanabilir.

  • vida veya kaynaklama yoluyla hafif metalden yapılmış bir kalın duvarlı boru kısmının, için önceden delinmiş delik orta kısmında, sabit taban plakası olup.
  • iki somun vasıtasıyla sabitlendiği bir tambur uç pimi, alt açıklık. o perosemnoy memesini harekete geçirmek için kullanılan elektrikli el aletinin bir ayna içinde sıkıca tutulması gerektiğini bunun dikkate alınması gereken bir toplu iğne çapındaki seçerek.
  • tüm çevresi boyunca, tamburun yan yüzeyi üzerinde, delik sıraları bir çok delinir. Birbirlerine aynı mesafeyi gerçekleştirmelidir.
  • Ortaya çıkan delikleri lastik çırpıcı parmakları ile doldurulur.

  ekonomi sonra ona dayalı Sağ motor, kirli ise yolmak için daha güçlü cihaz olacak

  onun tasarımının sadeliği rağmen yolmak için bu perosemnaya kafa, tavuk, bıldırcın, ördek, kaz ve hatta hindi tedavisi için kullanılabilir. kümes hayvanları ve ayrıca sık sık kuş sığır çok sayıda işlemek için ihtiyacı ile karşı karşıyayız avcılar, yolmak için bu kullanışlı ipucu.

  kümes hayvanları toplama için basit bir ucu 100-120 mm'lik bir çapa sahip olan polietilen boru segmentten kendi elleriyle yapılabilir. Bu tür bağlanma için iki taban metal olmayan, sert plastik veya kontrplak yapılabilir. Her iki dipleri merkezinde aracı memesi ayarlamak için değil, aynı zamanda tüm yapıyı bağlamak için sadece tasarlanmıştır pim cevapsız olan delikler, delinmiş. Cihazın boru önceki modeli ev yapımı meme gibi kauçuk dövme parmak doldurulur delik delinir.

  en uygun fiyatlı seçenek ev yapımı ipuçları

  perosemny davul kendi ellerini nasıl yapılır

  Perosemny tambur kümes hayvanları yolmak için meme gibi aynı prensiple çalışır, fakat daha büyük bir uzunluğa ve buna bağlı olarak serbest ucunda, destek şaftı varlığını farklıdır. Böyle yolma tambur motor ve kayış tahrik tarafından tahrik edilmektedir.

  Kanatlı çırpıda yolmak için davul yapmak için. Bunu yapmak için ihtiyacınız olacak:

  1. (Delik içinde sabit bir şekilde kauçuk parmak sabit matkap için gerekli tamburun yan yüzeyi üzerinde), iki eksenli bir uzunlukta tamburu;
  2. perosemny tamburu ayarlanacaktır taban plakası ya da çerçeve;
  3. küçük elektrikli güç;
  4. V-kayışı aktarma elemanları - kasnak ve kayış;
  5. toplama torbası cihazı çerçevesinin alt süspansiyon haline tüyler, çekti.

  matkap temelinde Ev yapımı perosemny davul

  Böyle yolma makinesi tavuk, bıldırcın, kaz, hindi ve diğerleri gibi, bu tür kümes hayvanlarında işlemek için kullanılabilir.

  Eski bir yıkama makinesinden perosemnogo cihazı yapma

  Kendi elleri eski çamaşır makinesi karıştırıcı türünden etkili perosemnoe cihaz olabilir olun. Bu alt kısmında zaten başarıyla alt montaj perosemnoy dönüşünü iletmek için kullanılabilecek bir sürücü vardır içinde yolma cihazı imal etmek için eski çamaşır makinelerinin kullanım kolaylığı oluşmaktadır. Buna ek olarak, çamaşır makineleri, eski tanklar da genellikle büyük bir avantajdır, paslanmaz çelikten imal edilirler.

  çamaşır makinesinin iki tanklarının fazla yükleme kuracak

  aktivatör miline bağlı olan döner tipte alt monte etmek için gerekli olan temel alt kısmına perosemnuyu etkili bir montaj eski küvet çamaşır makinesi dönüştürmek için. Bu tür bir alt plaka alüminyum ya da diğer hafif metal tabakanın gerekli sertlik yapılabilir üretmek. Dönen parçanın çapının tankın enine boyutundan 5 cm'den az olmalıdır dikkate almak önemlidir.

  tavuk ve diğer kümes hayvanları ve hatta bütün bıldırcın uzuvlar karkas alabilirsiniz gibi daha büyük boşluğu yapma, tavsiye edilmez. dönme eksenine sabitlenmiş alt dönmeden önce, parmaklar stabil bir şekilde sabitlenmiş olan bir delik için gerekli olan. Aynı delikler tankın yan duvarlarında delinir.

  Paslanmaz çelik ve lastik fabrikası parmaklarının daire - ev yapımı İçinde

  Bu ortamda Yolma kanatlı su kullanılarak gerçekleştirilir, bu nedenle gerekli çamaşır makinesinin kazanı alt tüyleri ile karışık su drenajı için delikler yapmak için. su yüklemesi dışında imha edilmelidir hangi oluk, bir filtre elemanının görevi görecek düzenli bir kevgir ayarlayabilirsiniz.

  Nedenle dönme ekseni hareketli alt güvenilir şekilde kapatılmalıdır, buna su girmesine karşı motoru korumak için önemlidir. birimine sürekli bir su kaynağı sağlamak için, tamburun iç duvarlarına sabitlenen delikli bir plastik boru, koparmak için adapte edilebilir.

  yapısının stabilitesi için bir ahşap çerçeve yapmak daha iyidir

  hindi ve yağ kaz - araba yukarıdaki yöntem yalnızca tavukları yolma değil alışık değil, aynı zamanda daha geniş kanatlı edilebilir yaptı. Aynı ilke plastik varil birimi koparıp, ancak bu durumda gerekli bunun için çerçeve kendi elleri ve tahrik mekanizmasının akıllı tasarım yapmak.

  İnternette çeşitli tasarımlar koparmak bitkileri üretimi ile ilgili videoları çok bulabilirsiniz. Böyle bir görsel yardımları yararlanan çok fazla zorluk çekmeden kendi ihtiyaçları için basit ve kolay montaj üretmek mümkün olacaktır.

  • türleri ve özellikleri: Kanatlı yolmak için matkap üzerinde Nozul
  • Kendi elleri Kumlama: üretim için çizimler, videolar, talimatlar
  • invertör plazmoreza kendi elleriyle üretimi: talimatlar, şemaları, Video
  • matkaplar için bir stand elleriyle olun: talimatlar, çizimler, Video
  • Ellerinizle bakır tüplerin Lehimleme - öğretim ve video
  • elleriyle matkapların Torna - çizimler, fotoğraflar ve video ile talimatlar

  Yorum ekleyin Cevabı iptal

  adım video adım pratik Q & A Dizi

  Uzman Edebiyatı sor

  Belgeleri metal işleme Kitaplar

  Pasaport tezgahları GOST

  popüler konuğun Kataloğu

  duvar kalınlığı: aa

  duvar kalınlığı: aa

  Levha kalınlığı: dd

  Toplam alan: m2

  Toplam alan: m2

  duvar kalınlığı: aa

  duvar kalınlığı: aa

  duvar kalınlığı: aa

  malzemenin kullanılması kaynağına tam aktif link ile kullanılır.

  ev yapımı özel aksesuar: kümes hayvanları toplamaya elverişli Nozul

  dikkate elle tavuk karkas yolma yaklaşık yarım saat sürer gerçeğinden hareketle, çiftçiler kısa bir süre için bir tedavi daha etkili yöntemi bulmak için karar verdi. profesyonel mühendisler katılımıyla bir tavuklar tüyler sadece birkaç dakika içinde kaldırılır hangi tamamen yeni bir cihaz ortaya çıktı. Cihazın yüzünde bulaşık için fırça ile benzerdir. Sadece yerine kılların o silikon parmaklarını içeriyor. Bu cihaz, matkap bir enjektördür. silikon parmaklardan döndürüldüğünde tüyleri çekin. Karkas farklı partileri tepsisi.

  Yolma sadece taze ama donmuş kümes hayvanları tabidir. Temizleme niteliksel düzeyde yapılır. Tüy ve aşağı tamamen kaldırılır.

  Prosedürün etkinliği için neler gereklidir

  Çalışma ilkesi zor değil. süreci için sipariş daha etkilidir içinde Ama, tüyler çok ıslak olmamalıdır. kaynar su ile Kümes kaynar tavsiye edilmez. kümes hayvanları toplamaya elverişli Nozul kuru tüyleriyle iyi çalışır. karkas işlenmesi tercihen adet kabartmak montajı kolay olduğu bir yerde gerçekleştirilir.

  Kalem toplamak için bir kutu üzerinde stok önerilir ve atık sopa değil hangi giyim işi yapmak olduğunu. Kolaylık sağlamak için, bir tornavida veya matkap montaj kıskacı tutmak için gereklidir. Bu durumda, ellerin serbest olacak.

  kümes hayvanları toplamaya elverişli Nozul avantajları vardır:

  • kümes hayvanı işleme 2-3 dakika içinde meydana gelir;
  • Mobil cihaz çalışır;
  • Birim mobil cihazlar tarafından çalışır;
  • kabul edilebilir bir maliyet ile karakterize;
  • Bu su veya ateş kaynar kullanarak ek işleme kuş leşini gerektirmez.

  kümes hayvanları toplamaya elverişli Nozul dezavantajları da vardır. karkas üzerine tüy yolma zaman olumsuz şekilde emtia formunu etkileyen hasar bırakılabilir. kuş satışı ise, manuel yönteme başvurmak daha iyidir.

  Bu tip üniteler disk veya tambur sistemi temelinde sunulmuştur. Perosemnaya makine hızlı elleçleme kuş karkas sağlar. Kalitesi mükemmel: karkas tek tüy veya tüy değildir ve cilt tamamen hasarlı olduğu üzerinde. Çalışma prensibi, bir çekiç ayak parmaklarını sokarak tüyleri çekiyor. Aslında, onlar mekanik tüyleri etkiler. o tüyler kanca ait kümes hayvanı eti için üfleyin, onlar dışarı çekebilirsiniz. özel bir alet ile gerçekleştirilir üzerine monte edilebilir, yatkın kalem giderici parmaklar.

  İşlem öncesi karkas çağlalar veya ağda tabi olmalıdır. Bu kuş mekanik etki düzeyidir azaltacaktır. Ancak bu şekilde size onun pazarlanabilirliğini korumak ne elde edersiniz.

  Makine piliçler, tavuklar, kazlar, ördekler ve diğer kümes hayvanları için uygundur.

  Kuşların kendilerini etrafında bir disk modelleri birden parmakları kararlı bir şekilde sabitlendiği diskleri döndürün. Bu durumda bir kuş hareket etmiyor. Genellikle sürücüler işleme için yüksek bir seviyede içerir geri tepme ile hareket ediyor.

  Bu birimler bir kuş karkas işlemek için sanayi tesislerinde yaygındır.

  tambur dayalı Cihazlar

  Bu perosemnaya makine günlük yaşama daha uygulanabilir. Bu durumda, kuvvet uygulanması ilkesi de merkezkaç kuvveti üzerine kurulmuştur. Tasarım bir tambur, ve bağlı olmayan bir alt yüzey içerir. Cihaz altında bulunan tepsiyi sağlanır. Aşırı Sıvı ve tüy düştü sağlamak için hizmet eder. Makine 1.5 kW tek fazlı motor gücüyle çalışır.

  Bir önceki üniteye aksine, bir çırpıcı parmaklar hareket, ancak kendisini tamburun dönmesi sağlanır kanatlı karkası hareket etmiyor. Böyle bir cihazdan yolma Kalite çoğu zaman cilt kapağı kuşlar zarar görmüş ve hatta onun uzuvları dökülmek üzere, önemli ölçüde daha düşüktür.

  Makinenin avantajı verimliliği yüksek derecede sahip olmasıdır. dezavantajları elde değil çok iyi pazarlanabilir ürün (sık hasar karkas) kümes veya ağda obdavaniya kaynar ihtiyacı bulunmaktadır. Ayrıca, karkas, makine perosemnaya işlendiği, Bu kadar güçlü bir su düzeyi yüksek tüylerini çekerek sürecinde mikroplar ile emprenye uzun raf ömrüne, farklılık göstermemektedir. Preslenmiş ve geri dönüşüm için nemli kalem şeklinde atık büyük miktarda olduğu konusunda dikkat edilmelidir.

  Bir birim seçerken nelere bakmak

  hızla kuşu koparmak nasıl ilgilenen büyük kanatlı çiftliklerinin çoğu sahipleri. Her şeyden önce cihazın performansının seviyesine dikkat. Bu tür birimlerin toplu hem iç hem de dış pazarlarda çok sayıda mevcuttur.

  Çoğu kümes çiftliği ve bahçıvanlar çok amaçlı makine perosemnoy edinimi tatmin edilecektir. Bu sınıf İtalyan firması NOVITAL dan ESTERINA makinesini ait olduğu öyle. O güvenilirlik ve verimlilik yüksek seviyesine sahiptir. Yakından hızlı ve eşit bir şekilde tüyleri uzaklaştırmak kauçuk birbirine esnek dövme parmaklara aralıklı. Bu makine, bir kümes hayvanları tedavisi için uygundur. Üzerinde çalışmak uygundur. Birim (kadar saatte 80 karkas için) verimliliği yüksek seviyesine sahiptir.

  hızla kuşu koparmak edebilmek için cihaz büyük miktarda tasarlanmalıdır. cihazları tambur çapı 500 mm veya daha büyük olduğu bulunmaktadır. Bir saat için, onlar 150 kuş kadar işlemek edebiliyoruz. Bu tür göstergeler ile kalem çıkarılması için bir makine için, NT-birimleri 400, 500, 550, 600A, ve bir çok diğerleri sayılabilir.

  Ayrıca genç tavukları, bıldırcın ve diğer küçük kuşlar işlemek için tasarlanmış küçük bir perosemnye makineleri bulunmaktadır. Böyle bir model PM-1 "Printsessa9raquo içerebilir;. defeathering leşleri daha seyrek üretilir zaman küçük bir tavuk çiftliğinin olan insanlar için mükemmel bir yol arkadaşı olacak.

  bıldırcın doğurmak İnsanlar, kolaylık ve küçük boyutu ile öne çıkmaktadır bir model PP-1, satın almak tavsiye edilebilir.

  Tabii ki, bu yazıda tüm modelleri kapsamaz. Şu anda, bu tür cihazların çok geniş bir yelpazesi vardır. Onların gideceği yere beri onlar sadece tüm şehirlerde bulunmayan özel mağazalar, satın olduğunu, tarımdır.

  Makine çevrimiçi mağazadan satın alınabilir.

  Nasıl elleri perosemnuyu bir arabayı yapmak

  kuş koparmak için cihaz kendi ellerinizle yapılabilir. Bu 50 ila 70 cm arasında olan çapı olan silindir şeklinde bir kap gerektirecektir. Yüksekliği 60 ila 90 cm arasında olmalıdır. Eğer bir temel olarak plastik tamburun almaya karar, bu dönme karkas işlenmesi sırasında, çünkü gücü farklı olmalıdır malzeme sarkmaya başlayabilir.

  metal taban, bu durumda en güvenilir. İyi fikir çamaşır makinesinden eski binayı kullanmak. imkansız bir çekiç parmak kendiniz yapın. yaklaşık 120 adet satın almak zorunda olacak. Orada birçok öneri ve çevrimiçi mağazalarda ne gerek pick up.

  Bir çekiç parmak büyüklüğünde farklı olabilir unutmayın. Onları kuş koparmak olacak olmasına bağlı olarak satın alın.

  Parmaklarını satın aldıysanız, makineyi oluşturmaya başlamak gerekir.

  15 cm ve ortasına kadar tamburun alt kenarından çıkış ile başlamak için, çapı parmak boyutu eşit delikler. delikler arasındaki mesafe 3-4 cm olmalıdır.

  parmak monte edildiğinde tambur sağlam bir temel üzerine yerleştirilir. Bu hesaba salıncak birim genlikli çalışması oldukça büyük olabilir gerçeğini alır. Disk motora takılır. Elektrik motorunun güç 1-2,5 kWh eşit olmalıdır.

  Gerçek usta dolayı her zaman geçersiz oldukları gerçeğine kullanım çıkıp mevcut elektrikli cihazlar olduğunu. Bunlardan motor yine de hizmete olabilir. Motor tambur bir mesafede bulunduğu olması arzu edilir. Bu bir bütün tavuk uzanan, sprey maruz edilmemelidir. Kesinlikle sulanan önce kuş yolma sonra. tamburun alt kısmında çukur kabartmak ve tüylerle birlikte su akışı sağlar sağlanmalıdır.

  Bağımsız üretim perosemnoy makinesinin başka bir sürümü var. Bu düzenek, birleştirilmiş olan. Bu geleneksel bir elektrikli matkap bağlılığıdır. Vurucu parmakları dış sabitlenir. mükemmel kümes işleyebilir böyle bir cihaz sayesinde. Burada matkap yatay monte edilir.

  Ancak bu yöntem bir büyük dezavantajı var: yolma Kanatlı karkasları tüyler ve aşağı farklı yönlere dağıtır zaman. Buna rağmen, bu birimi, görevi ile baş edebiliyor.

  kümes hayvanları toplamaya elverişli Herhangi ipucu bu şirketin farklıdır:

  • Kolaylık.
  • İşlenebilirlikte.
  • Kuşun karkası, aynı zamanda balık sadece işlemek için yeteneği.
  • Güvenilirlik.
  • kesintisiz çalışma. Bu durumda, bir çekiç parmak değiştirilmesi gerekmez.
  • Çevre temizliği. Tasarımın temeli tıbbi çelikten oluşturulur.
  • Hafif ağırlık.

  Bu şirketin doğrultusunda bu model ile temsil edilir. Bu avcılar, balıkçılar ve kümes hayvanları çiftçiler tarafından kullanılmaktadır. Bit "Ruff" hafif, kompakt ve taşıması ve operasyon kolaydır.

  Bu bir tatbikat. Ana rotor gıdada polipropilenden imal edilir. Onun çapı 85 mm'dir. Vurucu parmak direnci yüksek bir seviyesine sahiptir. 0 ile 70 0 ° C'ye makinesi kullanılabilir sıcaklık,

  Tahrik milinin çapı 10 mm'dir. Yalnızca bir karkası yükleyebilirsiniz.

  maliyet modeli KDV dahil 1.899 ruble olduğunu. 3719 ruble - sürücüsüyle Dahil.

  yolma kümes hayvanları için Matkap eki modeli "Ruff-1U"

  Yenilikçi perosemnaya meme büyük dövme parmaklar ile donatılmıştır. O verimliliği yüksek seviyesine sahiptir ve daha geniş kuşlar (kaz, ördek, keklik) den tüyleri kaldırabilirsiniz.

  agregat boyutu 130h200 mm'dir. Ürün ağırlığı 10 kg idi. rotor çapı 120 mm'dir. Aynı zamanda gıda amaçlı polipropilen yapılır.

  Ürün maliyeti KDV dahil 1990 ruble olduğunu. Tahrik fiyatıyla Dahil 3809 ruble olduğunu.

  bunun daha büyük çaplı bir rotor olmasıyla karakterize edilir önceki kaynaktan. O 110 mm'dir. Ayrıca, model birçok çırpıcı parmaklar (40 adet)., Performans ve hizmet cihazın seviyesini artırır hangisi.

  matkap Bu eki, "Ruff" 200x200 mm boyuta sahip. Bu 0.150 kg ağırlığındadır.

  yolma kaz, ördek, hindi, tavuğu, tavuk, çulluk ve balık her türlü için tasarlanmıştır.

  KDV Birim fiyatı 2799 ruble tutarındadır. Matkap sürücüsüyle Dahil 4619 ruble değer.

  kümes hayvanları yolma için ağız, fiyat 10 489 ruble, yüksek işlevselliği ile karakterizedir baz ile dahil edilir.

  Bu model, bir kullanıcı deneyimi ve yüksek üretkenlik sağlar. Bu kilitleme sistemi ile donatılmıştır. Dış karton, herhangi bir açıda ve herhangi bir konumda sabitleme cihazı temin yataklar göre eşsiz bileşenleri temsil eder. Cihaz işlevini korur.

  kümes hayvanları, en olumlu, kuşların ekimi yapan çiftçiler arasında sadece geniş popülarite kazanmıştır hangi değerlendirmeleri, aynı zamanda avcılar yolmak için Nozul.

  Cihaz ayrıca yabani kuşlarla çok iyi baş edebiliyor. Maliyet cihazları "Ersh9raquo; perosemnye makineden daha ucuzdur.

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  35 − = 30