elleriyle Tavan

Tavan lambası Avize kendi elleri: 60 fotoğraf fikirler

 • Fikstür - sadece iç yapay ışık kaynağı değil, aynı zamanda kompozisyon bitmemiş görünüyor onsuz dekor önemli bir unsuru. o tasarımcı modellerini satın almak için büyük miktarlarda para harcamak gerekmez çünkü oluşturma parlak vurgular, bir abajur avize kendi elleri yaparak olabilir. işin nüansları Açık - makalemizi okuyun!

  elleriyle tavan oluştururken, unutmayın akkor ampullerin kullanımı - iyi bir fikir değil. Sayede güvenlik sağlayan, buna bağlı olarak değil, ısıtılmış, yakın aralıklı bileşenler çok ısıtılmadığı ve enerji tasarrufu sağlayan ampuller, üzerinde durmak için daha iyidir. Buna ek olarak, onlar oldukça ekonomiktir, bu dayanıklı hem de elektrik para harcamak değil sağlar.

  Tavana için malzeme seçerken, estetik özellikleri ve teknik özellikleri hem yönlendirdi. İlk olarak, en az ısıtılarak güvenli olmayan maddeler dağıtacak çevre, arzu edilen doğal bazlar olmalıdır.

  İkincisi, tavan çok toz toplamak olmamalıdır: örneğin dokusu gibi bazı yüzeyler, diğerlerine göre bu daha yatkındır. , Bakımı kolay bir nemli bir bezle silin kolaydır seçeneği seçin. Kağıt ile söz konusu değildir, ancak ucuzluğu malzemenin kolaylığı açısından - gerektiğinde avize her zaman değiştirilebilir.

  Üçüncü olarak, avize iyice anlaşılması güç olmayacak oda aydınlatılmış olmalıdır. Ancak, bazı iç daha uygun bastırılmış ışıktır için: samimi bir atmosfer için kreş, yatak odası veya oturma odasında. Böyle durumlarda, bir abajur yapımında odasında ışık desenleri oluşturarak hayal göstermek mümkündür. Sen, yazar olarak, tüm zihninizi dönüştürebilir - ve bu muhtemelen ev yapımı abajurlar önemli avantajlarından biridir.

  İç stil tavan al

  Avize iç veya görünmez, ama önemli ek olarak parlak bir vurgu haline gelebilir. kapağın herhangi bir seçim için mükemmel odanın tarzı uygun olmalıdır.

  Ne yazık ki, değil her ürün kendi ellerini oluşturabilirsiniz. Örneğin, kendi yapmak alamadım zarif kristal, cam veya metal ürünlerin klasik karakteristiği için. Fakat diğer seçenek vardır.

  Özlü ve öz minimalist bileşimi nedeniyle kolaylıkla fark edilecektir iç gereksiz parçalara ayrılabilir. Ne olursa olsun oda tipi alan genel paletin parçası basit bir geometrik şekle, süspansiyon elemanları ve monoton renk düzeni yokluğunun, görünür burada uygundur.

  hafif süs ayrıntı olmadan belirsiz Işık dağıtıcılar ya da kağıt, iyi bir uygun metal çerçeve tasarımları.

  İşte yapabileceğiniz sıradışı malzemelerden organik bir görünüm ev yapımı ürünler olacaktır çatı iç, içinde yani, yukarısı çok net. avizeler göz onları üretken olmayan kökeni verir eğer, onun kusurları iterek başlıca avantajlarından olarak bu tarz detayların çünkü birçok önemli değil.

  Şeffaf kavanoz, metal araçları, iplik veya tel çerçeveler: daha tanıdık nesneleri kullanmak için izin abajurlar için. tavan yüksekliği izin veriyorsa, o zaman mükemmel bir seçenek minimalist kaputu ile uzun kolye avize olurdu.

  kuzey kökenli rağmen, iç bu hat çok rahat ve modern görünüyor. Doğada Minimalistic, İskandinav tarzı doğal malzemeler, aynı zamanda, parlak, daha çok beyaz, renk tercih eder.

  Çok formlarda sınırlı değildir bir stil - avizeler bir çok tasarım seçenekleri. Ama herkes kendi oluşturabilir. Uygun küresel, iplik veya kağıdın hava modeli.

  Fransa'nın uzak köylerden bize geldi, Provence doğal malzemeler, çiçek desenleri ve parlak renklerin sade rahat estetik tercih ediyor. Hakkında bu avizeler için tavan olmalıdır.

  Kumaş veya dantel yuvarlak şeklin ürünleri gibi görünmek uygundur. Biraz beceri düzeyine ile, böylece para tasarrufu, cam kapak Dekopaj yükseltebilir - aslında, basitliği rağmen, otantik Provencal rejenerasyon önemli kayıplara yol açar.

  Kağıt abajurlar için en güvenilir dayanağı olarak kabul ama onunla çalışmak basitliği ve işaretlenmiş düşük fiyat rukodelnikov arasında bu malzeme çok cazip hale gerçeğine rağmen. Buna ek olarak, yeni el sanatları oluştururken, hemen hemen her ayın iç güncellemek için kullanılabilir.

  Kim küçük hayvanları veya karmaşık modüler kağıt ürünleri tasarımı origami çocukluk düşkün değildir? Şimdi daha pratik amaçlar için yeteneklerinizi uygulayabilirsiniz. Ancak, böyle yaparak yeni bile kişiler de kolayca öğrenmek ve elleriyle avizeler için origami abajurlar yapmak mümkün olacak.

  Bu özlü tasarım modern bir iç mükemmel oturacak farklı geometrik şekiller. Bu kötü olduğu ışığı iletir, çünkü çok güçlü bir kağıt kullanmak tavsiye edilmez.

  Ancak, daha çeşitli dekor fanlar çeşitli şekillerde kağıt abajurlar oluşturabilir. Örneğin, lamba kağıt evler, kelebekler veya zarf çevreleyecek.

  Böyle bir tavan görünüşü, ayrıca yüzey üzerinde bağlıdır - böylece tek renkli, desenli, gazete ve. Bu malzemeleri birleştirerek, çok farklı etkiler elde etmek mümkündür.

  Diğer deneyler için mükemmel bir temel - Bir evin varsa o olduğu için bağımsız bir tavan olarak bunları kullanmak için acele etmeyin, kağıt fenerler vardı.

  Bu ne gibi birlikte yapıştırılabilir, ama ev yapımı tür önlemek için - incelikle aşağı askıda kalacaktır küçük kağıt topu ya da uzun ölçekler "tüy" süslemek için teklif.

  Çeşitli lifler ve ipler - bu etki koyulaştırarak samimi bir atmosfer oluşturmak için uygun olan gölge için, mükemmel bir temeldir.

  Çok basit ve aynı zamanda Şık de rastgele mahsur dişin yuvarlak kase görünüyor. Bu tür malzeme, arzu edilen şekli korumak için bu iş sonrası ince uzaklaştırıldı bir balon içinde yapıştırıcı ile tespit edilir.

  Reklam alanı da küçük olmasına rağmen, ancak her zaman birkaç tonunu iç içe, renklerle denemeler yapabilirsiniz.

  Bu iplik kararını az kaotik görünüyor. örme yeteneği veya nazikçe peçete bağlayacaktır büyükannesi, varlığı - üretimi için başlıca koşulları. Metal çerçeve, şeffaf kap, Çin topu - bitmiş ürün herhangi bir kaide üzerinde yerleştirilmelidir. Benzer şekilde, birinci düzenlemeye, bir yapıştırıcı ile lampshade balona bağlı olabilir.

  Farklı türde odaları için şık avizeler hatta şişelerden oluşturulabilir. Bu cam ve plastik kaplar gibi kastedilmektedir.

  Böyle bir temel çalışma prensibi basittir: En güzel seçme ve bir lamba gizlemek. gerilmiş şişeler veya küçük kavanoz vardır kullanılır. Eğer sıkıntısı durumunda cama iletilen ışığın miktarını yerleştirmek gerekiyorsa görmek gerekir - Eğer birden çok kaynak uygulayabilirsiniz.

  avize daha dekoratif rol oynar, şişenin kaplanabilir veya akrilik boya ile boyanabilir.

  Plastik şişeler bozulmamış kullanılmamalıdır. Ama onları ev yapımı tavan ucuz ürün yapmak oldukça gerçek.

  (Bu kelime plastik uygulanabilir olduğu gibi), lüks bir çiçek gibi şekillenir zamanki şişelerin dibine gelen avizeler benziyor. Bu çeşitli bileşimleri oluşturma, daha iyi sabitlenmesi için tel ile bir araya tespit edilir.

  pullar gibi, çok sayıda satır dizilmiş 10 litrelik plastik şişeler, yapıştırılan plastik kaşık, - Diğer bir seçenek. Tasarım Ürünü daha süslemeleri olan sessiz ama istikrarlı ışık atlayacak.

  metal elementlerin yapılan tavan

  avizeler çözümler de metal ürünler sunmak için olağan değildir. Eğer metal ile çalışan özel beceriler gerekli değildir, böylece Neyse ki, kendi yapmak onlar gerekmez. Ama muhteşem bir görünüm her durumda sağlanır.

  Eski kaşık ve çatal atmak için acele etmeyin - onlar özgün bir tasarım oluşturmak için yararlı olacaktır. Bir lambanın etrafında bir düzine cihazlarını yerleştirmek, sen konudaki uyan mutfak avize için büyük bir kase olsun.

  Aynı etki, örneğin, bir rende ile elde edilebilir. Genel olarak, deneme sizin iç loft tarzında dekore edilmiştir, özellikle de hiçbir cihazla dışarı dönecek. Sadece metal aksamlar çok ısıtılırsa olmadığından emin olun.

  Hayatında steampunk biraz eklemek istiyorsanız, dişli avizeler için bir kase olun. Bunlar eski bisiklet söküm, bunu elde ya da bir bit pazarında satın alabilirsiniz. Ama sonuç çabaya kesinlikle değer!

  Tavan lambası Avize kendi elleri - Fotoğraf

  Biz malzemelerin çeşitli elleriyle avizeler için abajurlar imalat özelliklerini ve en popüler çözümleri gözden geçirdi. Ama tabii ki, çok daha ilginç seçenekler - Bizim seçilmiş fotoğraflardan kanıtladığı gibi. Mutlu görüntüleme!

  avizeler için şık abajurlar

  değil güzel bir ev iç oluşturmak için büyük yatırımlar gerekli. Tabii ki, sadece orijinal eserler çoktur, ancak iğne yapmak için seviyorsan, o zaman hayal gücünüzü gösterme zamanı. Sonuçta, avizeler hatta basit bir kase özel yapılabilir.

  Şık tasarıma yerleştirilmesi için aynı tarzda dekorasyon unsurları seçmek en iyisidir. Örneğin, tel minimalist tavan çok orijinal görünüyor.

  gerekecektir kendi elleriyle bunu yapmak için:

  , Sargı teli üstten başlayarak sulama. Kapak doğru boyutta yapıldığında, pense ile tel kesme. bobin anahtarı geçirilir.

  Olağandışı tavan hazır!

  İsteğe bağlı olarak, farklı tonlarda bir tavan yapmak ve tek bir kompozisyonda birleştirebilirsiniz.

  kendi başlarına böyle bir şey yapmak için pahalı malzemeler satın almak gerekmez. Düzgün süslemeleri Sonuçta, eğer, belki de basit bir Çinli fener iyi görünüyor.

  Bu tip malzemeler ile hazırlayın:

  • Çin fener;
  • dekorasyon için bez ya da kağıt;
  • bant veya yapışkan.

  Aynı boyutta kağıt mendil veya daire kesin. fotoğrafta görüldüğü gibi, sırayla alt tutkal de bunların her başlatılıyor.

  Sonuç, havadar görünüyordu kapsayacak şekilde çemberin üstüne sadece sopa çok önemlidir.

  Biz birbirine geçmiş dairelerden biraz var.

  Sonuç kubbe benzeri bir darbedir. Gerçekten ilginç görünüyor.

  Her yıl eko-tasarım teması giderek önem kazanmaktadır. Bu tarzda ürünler genellikle kafe veya diğer büyük alanlarda kullanılmaktadır. Bu nedenle bir iç bahçe, bir ev ya da modern daire için idealdir alışılmadık bir kubbe oluşturmak için öneriyoruz.

  İstenen boyut aralığı şeklinde kaplama şeridi döndürün. birleşme yağ tutkal ve büyük emniyet pimini sıkıştırın.

  Biz kaplama kalan şeritlerini kullanarak, aynı yapmaya devam. Sonuç olarak, bu küresel bir şekil almalısınız. parçalar tutkal bağlamak için unutmayın.

  ince bir şerit varsa, bir dama tahtası deseni onları özledim. tutkal ve zımba ile bağlayın.

  kurumaya ürünü bırakın ve bu arada karton alıp lambayı ayarlayın.

  karton kapağı çevreleyen ve kesiniz. Biz kartonu kartuşu yerleştirin bir yandan taban böylece, diğer iş parçacığı üzerinde. fotoğrafta olduğu gibi Birbirine bağlı parçalar,.

  Dikkatle tavana lamba kabloyu geçirin.

  Tutkal karton alt kubbeye ayna için taban ve klipsi sıkıştırın.

  Tüm detayların bağlama güvenilirliğini kontrol edin. Lamba tavan dokunmaz unutmayın.

  Şaşırtıcı origami tekniği güzel tavan kesinlikle odasında parlak vurgu olacaktır.

  üretimi için Malzemeler:

  kolları ve paketin alt kesin ve daha sonra da bunun bir kısmını birbirine yapıştırılır.

  en az 16 kıvrılmış şeritler elde etmek üzere körük şeklinde torba katlanır. İki dış şeritler çapraz bükülür. Biz fotoğrafın yönergeleri izlemeye devam edin.

  Awl ayrıntıları iplik düzeltmek için kağıt delmek.

  Olası bir kez değil söndürmeden origami böyle bir kabarcık bırakmaya ancak pes etmeyin. Sonuç gerçekten çarpıcı olduğu için!

  Bazen zor olabilir iç ideal uygun bir şey bulmak için. Bu sorunla karşılaşırsanız, elleriyle çok ilginç bir tavan yapmak öneriyoruz.

  Bu tip malzemeler ile hazırlayın:

  kase ve kesim altındaki aynadan olan halkayı çevreler.

  fotoğrafta görüldüğü gibi, parçaları bir araya koyarak.

  Küçük bir kapta, küçük bir delik, sıkıca tutulan tel olun. özgün tavan hazır!

  Böyle bir likasyon oluşturmak için hazırlamak:

  çizmek ile yarım daire bir pusula kullanarak kağıdın 2 cm'den daha büyük genişlik. bunları kesin ve parçalar halinde kesilmiş, resimde gösterildiği gibi.

  parçaları katlandığında ve daha bir tarafı daha hale birbirine yapıştırılmış. yapıştırıcı ile birbirine koymak. Tamamen kuruması için klipler sabitleyin.

  kademeli sarma, iletken iplik Dekore. hileleri engellemesi için bir önceki katman üzerinde iplik yara.

  abajur içindeki lambayı sabitleyin. Böyle bir dekor elemanı için en uygun yer seçin.

  Şık örgü kapak açıkça evinizi süsleyecek. oluşturmak için bu çaba biraz gerekir, ancak sonuç sizi memnun edecektir.

  Balon uygun büyüklük şişirin ve onu askıya. Büyük fikir - bu merdivenden için kullanılacak.

  talimatlara göre yapışkan hazırlayın.

  Bir fırça doku üzerinde bir yapışkan tabaka uygulanır ve bu topun üzerinde konulduğu zaman. peçete geri kalanı ile aynı tekrarlayın.

  Ne zaman kuru dek topun tabi kullanılan tüm peçeteler,. Madde yine yapıştırıcı ile kaplanmış ve ayrılmak üzere. Topu delmek ve yapının dışına sürer.

  kartuşu takın ve zevkle kullanın!

  iş için hazırlayın:

  • tutkal tabancası;
  • farklı boyutlarda veya bir köprü yapısının her iki kasnak;
  • bir saçak ile örgü;
  • olta;
  • akrilik boya;
  • makas.

  Hoops akrilik boya ile boyanmış ve tamamen kurumaya bırakın edilir.

  çizgi üç eşit parçaya kesme ve küçük bir çember bunları bağlar. Şekilde gösterilen bir devre kullanılması.

  geniş bir yelpazede bir püskül ile örgüyü Tutkal. Özellikle dikkatle olta bağlıdır yerlerde bunu.

  Küçük bir daire üzerinde aynı şeyi tekrarlayın.

  Tavana tarafından Basit ve çok hızlı kullanıma hazırdır.

  sadece metal çerçeve bırakarak sepet gereksiz parçalar, çıkarın. Onun sprey boyalı gümüş ile boyanmış. Boya kurur zamanda, çelenk hazırlar. çerçeveye bir ucunu.

  rastgele çelenk çerçeve ile sarılmış.

  sepetin üst kenarına kancaları ve lamba bağlı.

  Bu tip malzemeler ile hazırlayın:

  • lampshade;
  • İnce tel;
  • demir,
  • pirinç kağıdı veya parşömen;
  • Kağıt kesici;
  • dikiş makinesi.

  Gereksiz ayrıntıları kaldırarak gölge hazırlayın. Gerekirse, ortada bir tel ekleyin.

  eşit dikdörtgen kağıt kesin. bunların demir demir ve bir akordeon gibi katlayın.

  Cutter aynı çevrelerin bir çok kesin.

  Bir dikiş makinesi kullanarak Birbirine bağlı çevreler.

  abajurlara çevrelerle çıkan bandı takın. Her bir turun uzunluğunu azaltır.

  Dikkatle gölge Lambayı tutan ve oda kurmak.

  Odada ilave konfor oluşturma farklı şeyler vasıtasıyla mümkündür. Örneğin, iplik kapak - mükemmel bir çözümdür.

  yapıştırıcıyla abajur altındaki iplik bağlayın ve birkaç kez yara. Yavaş yavaş bir degrade etkisi oluşturmak için farklı iplik renkleri tanıtan başlayın.

  yapıştırıcı kullanılarak iplik temel renk güvenceye almak için.

  Biz istenilen sonucu yaratmak için gölge sarma devam edin.

  Gördüğünüz gibi, harika bir masraf yapmadan ellerinizle gerçekten değerli bir şey yaratabilir. mutlaka deneyin ve sonucu kesin sizi şaşırtacak!

  Kendi elleri Avize: imalat yöntemleri, örnekler, fotoğrafları

  Odada avize sadece aydınlatma armatürleri olduğunu. Odanın ana dekorasyon - abartı olmadan biz o olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle değerli elle yapılan şeylerdir. Bu özel bir tat ev sahipleri, hem de olağanüstü ve yaratıcı zihin ayırmasına olanak verir. Tabii ki, bu çalışma biçimi oldukça karmaşıktır ve artan konsantrasyon gerektirir. Ama eviniz için süslemeler oluşturmak için aynı zamanda, ilginç ve yaratıcı çözümlerin bir sürü bulabilirsiniz!

  Bu makale onlara elleriyle avize yanı sıra talimatları süslemek için bazı fikirler sunar. Tüm evde kimse planını yerine getirmek için basit ve net yazılı.

  avize yapmak için, bazen en alışılmadık malzemeler kullanıyoruz. Örneğin, herkes çok tanıdık cam ya da ahşap, plastik ve zaten. Ama bazen, çok çok "sıradışı" bir şey istediğinizde, hareket ve ahşap şiş ve kadeh şarap şişeleri ve bankalar ve ahşap şube her türlü ve karton ve hatta saman biniyorlar. Sen fikirlerin yaratıcısı ve daire sahiplerinin isteklerine bağlı olarak seçmek gerekir. Hesaba konaklama zaten bitmiş bir üründür genel iç oda, almak gereklidir.

  plastik kaşık gelen İlginç bir fikir avizeler

  Tek güç kaynağı için Plastik kaşık odasında bir avize yaratmak amacıyla en basit ve en hazır malzemelerden biridir. Onların avantajları düşük maliyetli, renk çeşitliliği ve uzun süre malzemesi gibi görev yapacak. Böyle sıradışı bir avize oluşturmak için, fiziksel ve materyal iki yatırımın en az gerekecektir.

  • içme suyu, 5 litre boş şişe;
  • Plastik kaşık (bunların sayısı şişe büyüklüğüne göre değişir);
  • plastik bir yapıştırıcı madde;
  • (Daha doğrusu - ondan bir kartuş) eski avize;
  • bilenmiş bıçak.
  1. Önce başka bir işlem için plastik şişe hazırlamak gerekir. Etiketi kaldırmak öncesinde, iyi kuru alt kesti.
  2. Sonra "kepçe" seviyesinin üzerinde yaklaşık 2-3 cm bırakarak paketi ve bir bıçakla dikkatlice kesilerek gereksiz kalemler plastik bir kaşık almak gerekir.
  3. Yapıştırılmış boşlukları şişenin dibine gerekli "tıkıyor". Sol "kuyruk" tutkal büyük miktarda uygulanır ve (dışarı doğru kaşık dışbükey tarafı) yüzeyine karşı bastırın. Tüm çevre plastik "kaşık" ile meşgul değil kadar bir daire içinde tüm şişe kapağı için gereklidir. Bir dama tahtası deseni bunları düzenlemek için tavsiye edilir ve hafifçe itti. Bu yüzden az "serbest noktalar" olacak.
  4. Chuck kaldırın ve ardından zaten kurutulmuş koyun ve şişenin üzerinde yapıştırılan ve çerçeve üzerinde düzeltmek için eski avizeler gereksiz ihtiyacı bulunmaktadır.
  5. Dekoratif kase bir balonun boynuna sopa aynı plastik kaşık "kürek" yapılabilir.
  6. İşini göz atın yükleyin ve avize bağlayın.

  Dikkat! kesinlikle her renkte dekoratif boyama veya mural kaşıkları varyantı. Böylece, ürün daha güzel ve daha özgün bakacağız!

  yaprak şeklinde plastik şişeler imal avize

  iç Başka alışılmadık bir broşür şeklinde gerçekleştirilen bir avize olarak görev yapacak. O en cesur fikirleri en sıradışı renklerle çalışmak ve somutlaştırmak sağlayan çeşitli renklerde, basit plastik şişelerden yarattı.

  1. Yaprakları gelecek şeklindeki boşlukları içine plastik şişe kesin.
  2. Her ön form bir tabaka biçimini saptamak sonunda edildi.
  3. Kalın bir ucu ve tek taraflı Açılı kesimler ile havya hafifçe büyük etkisi gelecek ürünü vermek üzere, her bir yaprak kaynaştırmak gerekiyor.
  4. Aynı şekilde, havya sayesinde tabaka boşlukları yapısını verilmelidir. Kolayca plastik bir delik olabileceği için, çok dikkatli ve doğru bir hareket etmelidir. damarların hatlarına ve biraz kaynaşık kenarları ile belirtilen yaprak bitmiş görünecektir.
  5. Her yaprak ihtiyacının "bacaklar" Hot iğne bunları bağlamak için birkaç delik eridi.
  6. ince bir tel aracılığıyla, dalları meydana getirmek üzere ve bir çelik tel şasisine ettim.

  Aynı zamanda iyi bir fikir bir zemin lamba veya masada bir lamba tavana şeklinde yeni avize yapmak olacaktır edilmektedir. Böylece, önceki ürüne büyük bir katkı olacak!

  Ürünün en yaygın biçimi kelebekli bir avize. Ve bu bir rastlantı değildir. en bu sürüm lüks ve pahalı görünüyor gerçeği ile başlayalım, ve ikinci olarak onun üretimine kadar fiziksel çaba gerektirmez. Böylece, hatta bir çocuğun oluşturulmasında avizeler katılabilir.

  1. Eski bir avize veya benzer bir çerçeve ya dayanmaktadır. hiçbiri yoksa, o zaman en basit ahşap veya metal jant alabilir. Böyle materyal mevcut değilse, bir seçenek olarak, bir kalın tel alabilir ve bir çember oluşturacak şekilde, yaklaşık 2-3 bobinleri olun.
  2. Kağıt şablonun dışına kelebekler kesin. Biz kelebek deseni almak ve istenen boyuta ayarlamanız gerekir. Çok nadir bir varyantı görünüyor da olduğunda avize bulunan kelebek birden boyutları (yine arzularına bağlı olarak). kağıda Drag şekil ve dikkatli bir şekilde, tercihen ostrozatochennym ofis bıçak ya da küçük makas yuvarlak olmayan, kesilmiş. kendilerini daha iyi bir yoğun, çok kirleten değil kullanmak ve toz tutmaz şablonları için malzeme. İleride genellikle vakumlu avize gerekecektir çünkü Örneğin, ürün kadife kağıda kötü uygundur.
  3. Mark naylon veya transparan hattının iplik ve kelebekler sabitlenmiş. dana kelebekler nüfuz ya iki tür takın, veya bir silikon yapıştırıcı ile yapıştırırlar.
  4. Daha sonra, taban çerçevesine kelebekler ile iplik takmak ve onu süsleyin.
  5. Eğer tel topu yaparsanız da ilginç bir seçeneği deneyebilirsiniz! esas için bu süspansiyon lambaları dışına alındı ​​ve tutkal silahı çeşitli şablonlar kelebekler kullanarak konumlandırmak gerekir.

  Bu avize de çerçeveye dayanır. Metal ya da eski kare veya kalın telden üretimi için uygun olan, önceki düzenlemede olduğu gibi,.

  Eğer olduğunda, zemin önceden hazırlamak gelecekte abajur yapılacağı doku, kesmek başlar. Ne kadar sürecek bitmiş ürünün arzu bağlıdır, ancak kumaşın genişliği çerçevesinin çapı ile aynı olmak zorunda akılda tutulmalıdır! Eğer desen İşlem tamamlandığında, uydurma yapmak gerekir.

  Başka bir uyarı bunun (çerçeve) sağlam olduğu gerekli olduğu anlamına gelir çerçeve, doğrudan olacak kumaşın üst dikiş için ihtiyaç vardır. Başka bir durumda, mümkün olduğu takdirde, bir kalıp üst kenarına uyacağı ilk doğrudan dokuya iplik dikilen ve daha sonra demir ütülenecek için. Daha sonra, ürünün dikiş yan dikişli.

  gölge formunu kaybetmemek için, malzemenin gereken önemi vermelidir. Kumaş çok kolay ise, "Hava", ürünün alt ağır olmalıdır. Sen karton veya misina kullanabilirsiniz.

  dikkatlice dikilir saçak, dantel veya kurdeleleri bakmak Sadece güzel. Ama "aşırı" ürün! Kumaş Avize benzer üretim avizeler dantel oluşturma işlemi. Yani güvenle gövdesi üzerinde bulunmaktadır malzemeler ile deneme yapabilirsiniz.

  dişin balonun Yayıcı ve

  • örneğin yün, pamuk, jüt ya da ip gibi kalın deri, - en az 1 metre daha;
  • ayna;
  • Vazelin;
  • PVA yapıştırıcı;
  • Fırça, yapışkan ve petrolatum (tercihen dökülme süpürge) uygulamak için;
  • (Arzu edildiği takdirde onunla çalışmak üzere birinci ve kullanıma hazır bir ürün sağlamak amacıyla diğer), balon 1 ya da 2 adet;
  1. düzeltmek için, belli bir boyuta balonu şişirin. iş topun anahat tamamen aynı yapılacaktır unutmayın! Bir işaretleyici iplik sarma sınırlarını belirlemek amacıyla, üst kısmında ve alt kısmında birkaç tur çizmek.
  2. Vazelin çevresinde bir fırça tüy Topla birlikte.
  3. PVA plastik bir kaba dökülür ve iyice onları iplik tedavi edilir (dişin tüm uzunluğu üzerinde direkt uygulama tavsiye edilmez! Top sargı olarak davran!).
  4. Topa yara bir işaretleyici konu ele alınmaktadır sınırlar göz önüne alındığında. Eğer yoğunluk ürünün gelecekteki görünümünü bağlıdır rüzgar nasıl bağlı olduğunu unutmayın.
  5. Tamamen kuruyana kadar ürünün sargı sonra bir gün için bırakılmalıdır; tam kurutmadan sonra, topu patlama ve deliklerden çekin gerekir.
  6. yerin içinden kesim üst ve en kartuşu takın.
  7. Amacıyla ürün güçlü çıktı ki tamamen emin olmak için, bir balon yerleştirip şişirmek mümkündür. Benzer şekilde, abajur esneklik ve güvenilirlik kontrol edebilirsiniz.

  Alternatif olarak, boya tasarımını veya akrilik boya sprey kendisine böyle kelebekler, yapay çiçek veya boncuklar gibi süs süslemeleri, her türlü ekleyebilirsiniz. Sadece iyi bir fikir bir demet birkaç topları düzenlemek ve onları bir arada tutmak olacaktır.

  öncekilerden biraz daha zor avize bu sürümü. Bu oldukça zor bir avize yapın, imalat süreci özen ve dikkat gerektirir. Sonuç, ancak bunun gibi!

  • bir şişe şarap;
  • Cam kesici;
  • kenarları zımparalama için zımpara kağıdı;
  • ayna;
  • Elektrik teli;
  • Metalik veya ahşap çerçeve kenar.
  1. Önce onunla şişenin ileri manipülasyon için kendini hazırlamak gerekir. Eğer çevre üzerinde düz bir çizgi seviyeye için ilk adım bir ihtiyaç çizmek. Bu şişenin altından kesilmiş cam kesici kullanmak için gereklidir;
  2. camına kendini kesmek etmemek için, kumla zımpara kağıdı ile keskin kenarlar gerekir;
  3. Streç şişenin boynu içinde taşınabilmekte ve daha sonra, kartuşu sapa bağlamak edilir;
  4. çerçeveye şişe yerleştirin.

  Ayrıca, dekoratif öğeler her türlü şişeyi süslemek veya orijinal biçiminde bırakabilirsiniz. Her durumda, orijinal ve etkileyici bakacağız.

  çerçeve üzerinde ürün sayısı sizin arzu bağlıdır. Ya bir şişe bırakın veya hemen dört veya daha fazla şişe düzeltebilirsiniz.

  lazer disklerin avizeler fikri

  Bu fikir bir el yükselir CD'lerin çok sayıda evde kalmış ve onları yok atmak olanlar için harika. Hemen üretim versiyonları ve sonuç çok farklı olabileceği unutulmamalıdır. Her şey sizin hayal ve yaratıcılık bağlıdır!

  • farklı kalınlıkta iki yuvarlak ahşap levhalar ve tekerlek çap olarak biraz daha büyüktür;
  • metal veya ağaçtan rafları;
  • flüoresan lamba;
  • manyetik anahtar;
  • tekerlekler.
  1. daha büyük bir kalınlığa sahip tahta içinde bir delik ve başlangıç ​​anahtarına ayarlamak için kullanılır.
  2. Sonra lambanın yeniden bağlayın.
  3. lamba sürücüler sinirli.
  4. etrafında raf sürücüyü ayarlayın ve üst kısmı sabitleyin.

  Bitmiş ürün uzun süre sahiplerinin memnun edecek ve bu özel bakım gerektirmez. avize Bu tip (avize ulaşamayacağı asacaklar yalnızca) çocuk kendilerine zarar edemeyeceği kadar, çocuk odasında yerleştirmek arzu değildir.

  Odada muhteşem aydınlatma oluşturmak için, böylece bez veya boncuklar yapılmış bir avize yapabilirsiniz. Sonuç avize ya da "şık perişan" tarzında tavan olacaktır.

  • Hazır metalik veya ahşap çerçeve (veya eski kasnak bahçe sepete kalın telden imal edilebilir);
  • tutucunun ve lambanın;
  • zinciri ve dişli süslemek için;
  • boncuklar ve boncuklar her türlü.

  Böyle bir kabarcık üzerindeki çalışmalar zor değildir, ama çok zahmetli bir iştir. Bu lambaları genellikle üst üste yerleştirilmiş halkaların iki ya da üç katmandan oluşur. Her seçilen üslerin büyüklüğüne bağlıdır. Aynı çapta bir halka alırsak, bitmiş ürün "modern" bir tarzda yapılacaktır.

  önemli noktalardan biri avizeler tasarım boya ve çatıların dekoratif malzemeler sarmak için gereken önce olmasıdır!

  boncuk tahmini tüketim:

  • lampshade alt için - 16 mm cam boncuklar, filaman başına yaklaşık 15-17 adet;
  • 12 mm çapında cam boncuklar, iplik başına yaklaşık 35 parça - lampshade üst kısmı için.

  Doğal olarak, bir ipe boncuk dizme, artırabilir ya da iplik gerginliği numarası veya derecesini azaltabilir. Ama norm ötesinde tüm malzemeler üzerinde stok önerilir.

  işin özü onlar tasarımını aşağı aşağı çalışan olduğunu, boncuklar "şelale" veya "çağlayanı" ile iplik askıya etmektir.

  "Dilsiz" hafif çerçevesinin etkisini hale getirmek için kalın bir bezle kaplı edilebilir.

  elleri ile yapılan avize, kesinlikle iç özgünlük ve güzelliği taze bir dokunuş yapacak. Hemen oda yeni boya ile ışıltı nasıl fark edecek ve misafirleriniz gerçekten senin yaratıcılık, sıkı çalışma ve özgün tadı hayran olacak!

  kendi elleriyle yapılan 90 fotoğraf fikirler avizeler

  geribildirim için, Bize sayfasındaki formu doldurun

  Bu sitedeki tüm materyaller - telif hakları. aktif bir bağlantı olmadan kopyalanması kesinlikle yasaktır!

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  56 − 46 =