ev fotoğraf kataloğu için duvar kağıdı

Contents

Gerçek fotoğraf kataloğu ve şık seçenekler: Duvar kağıdı

duvar kağıdı ile duvarların Dekorasyon iç yaratmada önemli bir rol oynar. Bu küresel bir onarım gebe ya da sadece bir odaya yepyeni bir görünüm verebilir renk ve doku ile deneme için, dekoratif kaplama yenilemek için karar verdik, önemli değil. Üreticiler duvarlar için farklı bir stil, renk ve kalite duvar kağıtları sunuyoruz: iç tasarım için katalog fotoğraf fikirler mükemmel bir seçim yapacaktır, bulunduğunuz yere göre.

Duvar kağıdı - duvar tasarımı için popüler bir malzeme

Duvar kağıdı: katalog fotoğraf Modern örnekler

dekorasyon duvarların en popüler yolu papering edilir. modern üretim teknolojileri ve materyallerin kullanımı sayesinde, ürün yelpazesi sürekli genişlemektedir. sadece kumaşın kalitatif kompozisyonunu Güncelleme, aynı zamanda yeni desenler, desen ve renklerde mevcuttur.

Parlak dekoratif unsurlar renk düzeni duvar kağıdı vurgulamak

Baz malzemesine bağlı olarak, duvar kağıdı üç gruba ayrılır:

birçok tabakadan oluşan duvar kağıdı için, üst tabakaların malzeme derece vardır. Bu ilkeye göre, duvar kağıdı, kağıt, akrilik, vinil, mantar, tekstil ve diğerleri ayrılmıştır. Bazı üreticiler duvar kağıdı savurgan, bazen beklenmedik rahatlama üretirler. Bu durumda, bir cilt kullanılan düzenekler, kürk, süet, bambu, taş, cam boncuklar, taşlar, nakış ve ön yüzeyin diğer türleri taklit vardır.

İyi seçilmiş duvar kağıdı evde konfor ve uyum sağlamak

1

Duvar kağıdı türlerinin dökümünü farklı amaçlarla alanlardaki uygulamaya bağlı olarak da mevcuttur. üreticilerinin web siteleri oturma odası, yatak odası, salon için fotokatologi duvar kağıdı bulunabilir günü, çocuk odası, hem de ofis duvar kaplama seçenekleriyle. İstenilen rengi seçmek için, renk örneklerinin aramak ve genel tasarım bazında olabilir - tarzında.

Dünya duvar kağıdı mevcut tüm tasarım fikirlerini açıklamak imkansız olacak şekilde çeşitlidir. duvar kaplamaları için piyasada Yeni - nakış ile duvar kağıdı. katmanlarından yapılmış yüz görüntüsü doku, çok açık bir şekilde işleme dikişlerin şekil ve form taklit eder. tekstil duvar kaplamaları el yapımı nakış ile süslenmiştir Bu bitirme geçmişe götürüyor.

Duvar kağıdı ve mobilya ihtiyacı birleştirilecek ve birbirlerine onurunu vurgulamak

Malzeme şekiller ve desen sonsuz sayıda vardır. çiçekler, çizgiler, soyut, geometrik, arka plan: Grup hepsini çok zor, ancak, bir desen odaklanarak, beş temel gruplarını ayırt edebilir. Ayrı bir kategori olarak, duvarlar için duvar kağıdı seçebilirsiniz. Bu ürünlerin Kataloglar farklı tasarım geliştirme hikayeleri binlercesi yer almaktadır.

Faydalı İpucu! Büyük yapmak - çiçek baskı ile bir duvar kağıdı seçerken, büyük ve kalın renkler görsel alanı azaltmak ve ince ve seyrek olduğunu unutmayın.

Modern pazar duvar kağıdı tarzı trendleri sunar

Numunelerin böyle büyük çeşitlilik arasında seçiminde yolunuzu bulmak oldukça zordur. Genellikle malzemenin renk ve doku çekti, hayal kırıklığı için neden olacak ve satın alma başarısız olacağını olur. Uzmanlar, belirli bir tip satın iç duvara katalog fotoğraf kağıdı görmek için önce önerilir.

Dairenin salonu Duvar Kağıtları. dekorasyon duvar için fotoğraf seçeneklerinin Katalog

mobilya, perde, aksesuar, aydınlatma ve tabii ki duvarların dekorasyonunu: Eğer dairenin iç dikkate alınır oluştururken genel olarak tüm binaların tikellikler her detayını düşünülmüş. Bu aynı zamanda oda için duvar kağıdı seçimi için de geçerlidir. muhteşem ve orijinal fikirlerin Fotoğraf kusursuz tasarımını yansıtır ve oturma odasının duvarları için duvar kağıdı seçerken bir örnek teşkil edebilir.

Duvar üzerindeki Çizim süsleme yastıkları yankıları

bu yüzden önemli bütün aile salonun duvarlarını tasarlamak için birlikte ve misafirlerinizi alan bir oda zarif ve prezentabl - O banyo akılda tutulmalıdır. Duvar kağıdı duvar kağıdı kapsayacak şekilde tavsiye edilmez. Bunlar ancak, işletmek kolaydır. Yüz kapak kağıdı hızla solmaya ve renk kaybetmek yanında onlar, odanın ortasına için biraz rustik.

oturma odasında duvarlar için katalog fotoğraf duvar kağıdı olarak akrilik ve tekstil tasarımlarının birçok türde bulabilirsiniz. C Böyle duvar kaplamaları ile lüks ve konforlu bir iç mekan oluşturabilirsiniz. Oldukça sık kullanılan tekstil duvar kağıdı serisi şunlardır: Kadife, keten, hissetti. Tek bir resim sipariş edebilirsiniz, ancak yazarın yürütülmesinde duvar kağıdı maliyeti konveyör analogları üzerinde birkaç kez olacak.

Odanın bir duvar parlak geometrik baskılar kağıdı ile bezenmiştir

Farklı renk ve duvar kağıdı modelinin bir kombinasyonu kullanılarak, iç bazı sorunları çözmek edilebilir: birkaç fonksiyonel parçaya oda bölmek için, görsel oda genişliği, uzunluğu ve yüksekliği ayarlamak (çıkıntılar, nişlerin, kemerler) planlama standart dışı özellikleri yendi. Arka plan ile süs ile duvar kağıdı birleştirerek dikkate doku ve renk uyumu almak gereklidir.

Salonun duvarlarında duvar kağıdı odanın şekline ve büyüklüğüne göre seçilir (fotoğraf mükemmel gösterir). büyük bir alanı mümkün olduğunda büyük bir doymuş renk ve süsleme bir malzemenin kullanılması. küçük bir oda duvar kağıdı arka plan açık renkler üzerinde veya küçük mütevazi tasarımı ile yapıştırmak için uygundur. Mükemmel herhangi bir stil duvar kağıdı çizgili nesnelerle birlikte.

Duvarın bazı kusurları yüzeyini gizlemek yardımcı olmak için renkli bir arka plan ile duvar kağıdı

Faydalı İpucu! Düşük odaların kapanışında o büyük şeritte bir desenle duvar kağıdı kullanılması önerilir. Bu boşluk sıkıştırma etkisini önlemek için yardımcı olur.

deneme korkmayın. sayısız iç tasarım fotoğraflar için ilham kullanın. parlak desenli oda kağıdı (benzeri lekeler, taklit hayvan derileri ve.) en iyi arka kaplama ile kombinasyon halinde kullanılırlar. Belirli bir alanı tanımlamak Böyle bir yöntemle, örneğin, bir kanepe onu veya ekipman bulunur duvarın karşıt parçası dinlenmek.

Provence tarzında oturma odası için uygundur Vintage duvar kağıdı pastel tonlar

Aynı zamanda dikkate duvarların bitişik alanlarda rengini ve dokusunu almalıdır. Odanızın bir koridor ile sınırlanmıştır ise onun duvarları çok oda duvar kağıdı göre zıt renklerin çekmemelidir. materyal yakın tonu seçin. koridorda için Katalog fotoğraf kağıdı farklı renk, kabartmalar ve yönleri duvar kaplamaları birçok seçenek içeriyor.

geniş bir aralığa sahip, Photowall popülerlik sürekli büyümektedir. tercihlerinize bağlı olarak, salonun duvarlarının biri doğası, deniz manzarası ya da diğer konularda görüşlerini düzenlenebilir. oda özel yardım duvara duvar kağıdı iç kentinde kullanmak olun. özel koleksiyonların herhangi bir konuda Fotoğraflar optimum sürümünü seçmenize yardımcı olacaktır.

hacim elemanları ile duvar cesur renkler oda parlaklığı vermek

Bir stilin mükemmel ifadesi salonu duvarları için bir siyah ve beyaz duvar kağıdı dekorasyonu haline gelebilir. avangart, etnik tarzı, retro tarzı, ve diğerleri: siyah ve beyaz Fotoğraf kağıdı farklı alanlarını göstermektedir. Duvar değil küçük kusurları ve duvarların pürüzleri gizlemek unutulmamalıdır, bu nedenle yüzey tamamen düz olmalıdır.

Orijinal iç yaratılması için fotoğraf fikirler: daire içinde salonda duvar kağıdı. kumaşların çeşitliliği, renk ve stil seçimi. Boyutlar rulo, bir miktarının hesaplanması. Kombine Resim: Başarılı kombinasyonların Fotoğraf.

yatak odasında bir duvar kağıdı seçin. Farklı renk ve doku çözümleri Katalog fotoğrafları

Yatak odasında duvar kağıdı seçiminde önemli bir kriter konforlu ve rahat bir ortamda bir oda yaratmaktır. Bu odada agresif tonları ya da büyük hacimli çizimlerle uygun kaplama değildir. Duvar kağıdı tonu nazik olmalı, renk dinlenmeli. Bunlar, zeytin bej veya yeşil rengin mükemmel sıcak tonları yanı sıra mavi veya mor soğuk gamı ​​uygun.

Hafif göze batmayan süs ile yatak odasında duvar kağıdı kullanımının örnekleri

Düz veya ince bir desene sahiptir kapsayan Duvar olumlu yatak odası mobilya öğeleri vurgulamak nötr arka plan vardır. iyi döşenmiş oda düz duvar kağıdı donuk ve sıkıcı görünmeyecek. Pürüzsüz arka derinlik algısı oluşturmak ve çiçek düzenlemeleri, heykeller veya yatak odası dekorasyonun diğer nesnelerin zarif hatlarını vurgulamak.

yatak odası tasarımında altın harfler ile duvar kağıdı

Ayrıca, kaplama doku kullanabilirsiniz monokromatik gama canlandırmak. Bu durumda, desen veya tasarım renk ve kabartma duvar kağıdı oluşturulmaz. Fikir birçok zevk alıyordu bir desen tekrarlayarak kumaş atmak yastık veya battaniye, yatak odası tekstil duvar kağıdı kullanılacak. Yatak odasında duvarlar için katalog fotoğraf duvar kağıdı kolayca uygun motifler desenleri bulabilirsiniz.

Genellikle tek renkli tasarım işlevsel uyumak için bir oda olarak kullanılabilecek tasarlanmış odalara uzanır. yatak odası ile küçük daireler içinde genellikle ofis, kütüphane veya dolap birleştirir. Bu durumda, yatak odası için duvar kağıdı kombinasyonunun kullanılmasını haklı. rafine edilebilir olarak, mükemmel görüntü resmi ve düzgün duvar kağıdı arkadaşı kullanarak bölge başucundan ayrılamadı.

Yatak odasında yumuşak pembe monofonik duvar kağıdı ile kombine renkli çiçek deseni çok şık görünüyor

Faydalı İpucu! resimlerinde, resimler, fotoğraf, duvar montajı - - yatak odasında duvar kağıdı sonra süslemeleri çeşitli kullanacağız ise en korunaklı versiyonu arka plan duvar kağıdı olacaktır.

Eğer duvar kağıdı çiçek deseni kullanabilirsiniz, yatak odası yumuşak ve feminen olun. Fotoğraf Tasarım bağbozumu yatak odası tarifi ve Provence stili - görsel onay. net bir geometrik desenlerle duvar kağıdı, hem de bir hücre veya şerit yatak odası biraz daha katı hale oda erkeksi karakterini getirecektir. hücre duvarlarının kaplanması birbirine birleştirilmesi, bütün bir oda ve tek parça olarak tasarlanabilir.

mükemmel yatak odasında yastık ile duvar kağıdı olağandışı desen

Siyah-beyaz-baskı ile dekorasyon yatak odası duvar kaplamaları içinde kullanılma olasılığını göz ardı etmeyin. Retro tarzı, narin dantel desen veya bir şam desende bu mükemmel odaya uyum Çiçek deseni olarak. amacıyla kabul edilebilir bir mat beyaz olacaktır duvar boyunca bir duvar gibi bir duvar kağıdı işlem, renk oranını gözlemlemek için alan aşırı değil. Fotoğraflar Paris panoramik romantik Venedik görünümü veya akşam bir yatak odası duvarları için beyaz ve siyah duvar kağıdı yatak odasının modern bir tasarıma göstermektedir.

Modern tarzda Duvar dekorasyon koyu duvar kağıdı benzersiz bireysel tasarım oluşturmak için

Çocuk odası için duvar kağıdı seçerken bu kriterlere göre yönlendirilmelidir:

 • sürdürülebilirlik - duvar kaplamaları bir parçası çocuk bileşenlerinin sağlığa zararlı olmamalıdır olarak, satın alınan ürünlerin kalite sertifikası olmalıdır;
 • dayanıklılık - çocukların bazılarını çizim kil ve diğer alaylarınızı modelleme için bir temel olarak duvar kağıdı kullanmaya çalışır mümkündür;
 • hijyen çocuk odaları sık temizlik ve yıkama duvarlarını kapsayan özel gereklilikler vardır - kolay temizlenebilir.

Çocuk odasında hayvani baskılar Parlak duvar kağıdı

seçimi de çocuğun yaşına etkilenir. Doğumdan 4-6 yaş arasındaki çocuklar için oda sarı, turuncu veya yeşil doğal tonları ile yapılır. Daha büyük çocuklar için favori masal dayalı hikayeler kullanmaları önerilir. Ve 11-12 yaşındaki çocuklardan başlayarak zaten nasıl odanızı dekore etmek anne kendilerini söyleyebilir.

Faydalı İpucu! Bir çocuk odası yaparken, çok sayıda yinelenen resim kullanmayın. Bu resimler hızlı yorgunluk ve çocuğun dağılmasına katkıda bulunacaktır.

Çocuklar tescili için oda, yumuşak ince gölgeler seçmek daha iyidir

Kalın kağıt duvar kaplamaları yanı sıra, alt kağıt bazlı duvar kağıdı ile pratik ve desen çeşitliliği, bakımı kolay bunlara uygulanabilir Bu tür bir vinil duvar kullanabilir, malzemenin dokusu, herhangi bir yardım taklit edebilmektedir. dayanıklı PVC yüz kaplama mevcudiyeti duvar yüzeyine zarar vermeden, duvar periyodik nemli tedaviye olanak sağlar.

duvarlar için çocuk duvar kağıdı fotoğraf kataloğu, sen çocukların sanatsal yeteneklerini geliştirmek için tasarlanmıştır seçenekleri bulabilirsiniz. güvenle yapabilirsiniz Bu duvar kağıtları çocuklar kendi kişisel tarzını oluştururken, boya. Çocuğunuz yaratıcı eğilimleri vardır ve onun odası, tebeşir, işaretleyici seçin veya duvar kağıdı renklendirme çizim için özel çocuk duvar kağıdı dekore edin.

Bir çocuğun odasında doymuş karanlık duvar kağıdının kullanım örnekleri

Çocuk odalarında kullanım duvar kağıdı bir arada çocuğun mantıksal düşünme ve hayal gelişimini teşvik alırlar. Bu, örneğin desen duvar kağıdı renkte aynı ancak farklı bir oda, bir hücre, bir şerit, noktalar kareler her duvarı verilebilir. Bu durumda, parlak renkler ve mat değil seçmeye çalışın.

Çocuk odası seçilmelidir için kağıt temelinde duvar kağıdı "nefes"

Çocuğun çocuk oyunları seks duvar tasarımı seçiminde değil az rolü. küçük prensesler için nedenleri çeşitli dolu kızlar için çocuk duvar kağıdı Fotoğraf kataloğu. narin kuş çizimleri, kelebekler, yıldızlar, çiçekler ve diğer desenler ile bu seçenekler. periler, deniz kızları, atlar, ayılar, vb - Özellikle duvara favori çizgi film karakterleri hareketsiz görüntüler üzerinde kız görünümünü memnun

oda kızlarda duvar dekorasyonu başarılı örnekler

Ürün seçeneklerinin erkek binlerce duvarlar için çocuk duvar kağıdı Aralığı. Gelecekteki kaptanları ve yürüyüşçü, binici ve kozmonotlar herhangi tematik içerik duvar kağıdı tercih edebilirsiniz. Uygun görüntü cesur ve asil şövalyeler olacaktır. Oda genç dil bilen yabancı dilde gazete metinleriyle duvar kağıdı ayarlayabilir. Modern duvar kağıdı sayesinde tat ve her çocuğun bireysel algı oluşturulacak.

Erkeklerin oda için korsan haritayı betimleyen idealdir Duvar vardır

Duvar kağıdı: Fotoğraflar ve ürün fiyatlarının bir katalog

Çok sayıda online perakendecilerin yanı sıra arama kolaylık sağlamak amacıyla sitelerin üreticileri, alıcı duvarlar için fotoğraf kağıdı kataloğu sunuyoruz. Kataloglar çeşitli kriterlere göre sistematize, ve bir veya daha fazla arama seçenekleri belirterek bir seçim yapmak:

Doymuş duvar kağıdı parlak yeşil tonu neşeli bir oda ayarlayın

 • tarzı;
 • oda fonksiyonel amacı;
 • menşe ülke;
 • marka;
 • fiyatı.

Bu katalog duvarlar için ağ malzemesinin önde gelen imalatçılar tarafından yapılan dekorlar sınırsız yelpazesi ile farklı dokular, renk ve desen duvar kağıtları mevcut koleksiyon sunuyor. kağıt sınıfı, boyama, tekstil, duvar kağıtları, hem de cam elyaf ve sıvı duvar kağıdı için, akrilik dokunmamış. duvar kağıdı ve resimleri sunulan Renk kombinasyonları en talepkar müşteriyi tatmin edebiliyoruz.

renk duvar kağıdı ve mobilya sağ kombinasyonu

Numunelerin çok sayıda arasında, gezinmek çok zordur. Bunu yapmak için, ilgi herhangi konularda size bildirecektir şirket yöneticileri, başvurabilirsiniz. Uzmanlar bazı uygun seçenekler önermek ve daire duvara güzel duvar kağıdı seçiminde yardımcı olacaktır. kataloglarda Foto numuneleri fiyata karşılık gelen endikasyon eşlik eder. Kural olarak, bölgeye malların hizmeti ücretsiz teslimat gibi.

duvar kağıdı bazı türleri için yaklaşık fiyatları aşağıdaki tabloda verilmiştir:

Mevcut formlara bilgilerle donanmış, duvarlar için kataloglar fotoğraf duvar kağıdı ile kullanılabilir. o birinin duvarına veya duvar kaplamasının bir başka türlü nasıl göründüğünü doğal ışıklandırma altında birçok örnekleri biraz farklı görünüyor, çünkü duvar kağıdı pazarına ziyaret ederek bulunabilir. Buna ek olarak, sizinle iletişim ve örnekleri görüntülemek için bir zaman ayarlamak için web sitesi salon kişilerinize tutabilir.

Merdiven holü çiçek süslemeleri ile hafif duvar kağıdı ile dekore

Odada alanının en büyük pay duvara düşer, nedenle sizi hayal kırıklığına uğratmayacak ve odalı daireler konfor ve rahatlık içinde yaratacak duvarlar için dekor seçmek çok önemlidir.

duvarlar için 3D duvar kağıtları: iç bir foto-katalog, tasarımında tasarım teknikleri

Mutfak için yıkanabilir duvar kağıtları: iç için katalog fotoğraf fikirler

Odada duvara duvar kağıdı: Çağdaş tasarım teknikleri

bileşim tipleri ve bunların özellikleri: duvar altında duvar için primer

apartmanda salonda Duvar kağıdı: Fotoğraf fikirler orijinal iç oluşturmak için

Kağıt desteğiyle vinil duvar kağıdı tutkal nasıl duvarlar için ipuçları

Duvar kağıdı: Şık ve ilgili çözümlerin fotoğraf kataloğu

herhangi bir odanın duvarlarını bitirme olmadan rahatsız görünecek. Bir istisna tasarım projesinin bir parçası durumdur. Bitirme bitirme malzemeleri kullanarak çeşitli gerçekleştirilir. En popüler duvar kağıdı. Üreticiler hakkı seçmek kolaydır aralarında çeşitli seçenekler sunuyoruz. duvarlar için duvar kağıdı seçenler, fotoğraf kataloğu, belirli bir iç mekan için uygun bir seçenek bulmak için yardımcı olacaktır.

duvar kağıdı ile her oda rahat olacak

Duvar kağıdı kaplama malzemeleri en popüler türlerinden biridir. Üreticiler kır evi ve lüks evler için uygun bir seçenek satın almak bu nedenle zor değil yeterince büyük bir yelpazesi sunuyoruz, vb. Bu kadar büyük aralığı doğru seçeneği seçiminde ciddi sıkıntılar yaratabilir.

Bol çeşit seçiminde sorunlara yol yapabiliyor

duvarlar için şık duvar kağıdı kökten herhangi mekânı dönüştürmeye. Birçok üreticilerinin kataloglarında olarak, tüm konut odalar için standart dışı bir çözüm bulabilirsiniz. duvara duvar kağıdı tasarımcı yardımıyla herhangi bir odaya benzersizliği ekleyebilir. Benzersiz bir desen doğru vurgular sağlar.

Şık duvar kağıdı - iç dönüşüm için en iyi yolu

oda dizinde duvarda bir duvar kağıdı seçerken nihai kararı verecektir. Bu seçenekler, renkler ve çiçekler çok sayıda topladı. Açıkça orada neyi duvar kağıdı anlamak önemlidir ve herhangi bir operasyon koşulları için tasarlanmıştır.

Çeşitli tesisler için örnekler dizini: duvarlar için bir fotoğraf kağıdı seçme

Belirli bir oda için duvar kağıdı seçerken dikkate amacına aldığınızdan emin olun. Önemi kumaşın görünümünü ve özelliklere sahiptir. Bir çocuk odası için uygun, yatak odasında ya da mutfakta değil, uygun olurdu Çizim. Yüksek nem gibi özel çalışma koşulları ret malzemenin belirli bir tür satın almak neden olabilir.

Amaç oda duvarları görünümünü belirler

yatak odasında duvara duvar kağıdı bir seçim Özellikleri

Uygun bir renk seçerek ve zaman kalıp belli odanın randevu dikkate almak önemlidir. Yatak odası çiçekler, çizgiler veya güzel süsü olan hücre ile rulo satın gerekir. Çiçekler romantizm eklemek için izin verir. Bu bir klasik tarzı ve İngiliz tarzında dekore kadın yatak odası için uygun bir çözümdür.

Büyük çiçekler oda daha romantik yapacak

Şerit ve hücre çoğunlukla farklı tarzlarda erkek yatak odası tasarımında kullanılan. İngiliz tarzı klasiklerine İlgili. şeritleri çok parlak olmamalıdır. Eğer yatak başında tasarım yatak odalarında birkaç çizimler, bir kafes ve bir şeridi kullanmaya karar verirsek.

şerit başında güzel görünüyor

Perişan-şık, retro veya Provence tercih edenler için Süsleme itiraz. Onlar yatak odası Art deco tarzında veya klasik şiddetine ekleyin.

Süsleme güzel görünüyor

Biz bitirme örnekleri oturma odası fotoğraf kataloğu için duvar kağıdı seçmek için kullanın

geçinmek ve şık ve rahat almalısınız içtenlikle yapılan odasında duvara bir duvar kağıdı seçerken. Malzeme seçimi aydınlatma ve dördün alanı düzeyine bağlı olacaktır.

Büyük bir oturma odası parlak duvar kağıdı güzel görünmek

apartmanda odalar için duvar kataloglarında fotoğrafları düşünüldüğünde üretici pürüzsüz değil, aynı zamanda dokulu malzeme üzerinde sadece dikkat önerir unutulmamalıdır. Eğer vurgulamak için de isterseniz, malzemenin iki tür kullanabilirsiniz.

Doğru kombinasyonunun, arzu edilen etkiyi elde edecek

şerit yeteneği kaplama oda belirli bir titizlik ekleyin.

şerit de geçerlidir

duvarlar için çocuk duvar kağıdı seçimi Özellikleri

sağlığa zarar vermemesini çevre dostu malzemeler kullanmak için bir çocuk odası tescili için. Birçok üretici farklı yaşlardaki çocukların dekorasyon için özel olarak tasarlanmış tüm koleksiyon sunmaktadır. Aşırı uyarılma neden olmadan yararlı etkileri olması gerektiğini yapılan bitirme hatırlamak önemlidir.

katalog fotoğrafta duvarlar için çocuk fotoğraf duvar kağıtları şatafatsız görüntüleri temsil etti. Üreticiler bilerek odanın içine uyum uyacak çizimleri topladı.

Çocuk odası için uygun Duvar,

çocuk duvar kağıdı fotoğraf kataloğu, duvar kağıdı ruloları toplanır. Çoğu zaman, bebek için oda bu tip rulo üzerinde yapıştırın. Bu bitirmek bu tür kullanılabilirliği ve güvenliği kaynaklanmaktadır.

uzay teması çok popüler

Seçenekler erkekler için kreş duvar kağıdı

Oda oğlan genellikle mavi renkte çizilmiş. Doğru rengi seçerken değer olduğunda akıllıca tonlarının seçimi yaklaşım. Aşırı parlaklık beklenmedik bir etkiye yol açabilir.

Oda aydınlık erkek olmalı

bir çocuk için çocuk odası için Fotoğraf kağıdı genellikle ulaşım farklı türlerini içerir. Sayısız arabalar her yaştan çocuğu takdir edecektir.

Makineler çok popülerdir

Oda küçük ise, koyu bitirme malzemesi en iyi seçim olmaz. durumda "çocuksu" rakamlarla ışık rulo satın almak daha iyidir.

Arka plan duvar sarı olabilir

Seçenekler kızlar için kreş duvar kağıdı

kızlar için Oda genellikle pembe çizilmiş. Belli bir yaşa kadar, bu tür boyama egemendir. Zamanla, tercih diğer renkler verilir.

Pembe duvarlar çok popülerdir

fotoğrafta kızlar için bir çocuk odası için renk duvar kağıtları gül farklıdır. Parlak kalpler ekleme, sen oda daha rahat yapabilirsiniz.

Pembe mutlaka önemli yapmaz

oda kare alma küçükse, koyu arka plan iyi seçim olmayacaktır. Böyle bir durumda, ışık renklerinin rulo kullanmak mümkündür. Bu odanın sınırlarını genişletecektir.

Olası varyant kaydı

Mutfakta duvarlar için duvar kağıdı bir seçim Özellikleri

mutfak operasyonun özel koşullar bitirme malzemeler üzerinde yüksek talep yaratır. Bu sıcaklık ve yüksek nem periyodik dalgalanmaları dayanmak zorundadır. Ne zaman seçmek duvarın üzerinden yapıştırmak için planlanan hangi düşünülmelidir. Kağıt üzerinde terk edilmelidir.

Meyve tema mutfakta alakalı

Birçok üretici mutfak duvarları için özel duvar kağıdı sunuyoruz. Onlar temalı resimlerini tasvir.

Şekil mutfak için özel olarak tasarlanmış

Mutfakta duvarlar için katalog fotoğraf kağıdı geniş ürün yelpazesine sunulmuştur. Seçim görüntülerin çeşitli lehine yapılabilir. Her şey, ulaşmak istiyoruz ne etkisi bağlıdır.

Duvar kağıtları güzel görünüyorsun

Biz apartman dizinde koridorda için duvar kağıdı seçmek için kullanın

arzu koridor katı malzemenin, dayanıklılık, burada artan bir düzeyde alır. Bu durumda, oluşturulan kaplama yeterince uzun sürecek. dar koridora, ışık tonların malzemeyi seçmek daha iyidir.

Bej kapsama alanını genişletmek

koridor çırpıda katalog fotoğraf duvar kağıdı bulun. İşte güzel tüm olası seçenekleri bak.

dikkat değer ilginç bir çözüm,

Renk Wallpaper - seçimi için temel kriter

Doğru renkleri seçerken dikkat etmelidir:

 • Yer pencereler. pencereler kuzeye bakan, en iyi seçim sarı, turuncu, pembe veya krem ​​renkte yapılmış bir bitirme malzemesi olabilir. güneşli tarafı için uygun serin gölgeler: yeşil, mavi-gri, mavi-yeşil;

ışığın yönü ayarlanır

 • Doğal ışık varlığı. Oda biraz ışık ise, iyi güneşin rengini yansıtabilir renkler tercih vermek gereklidir. Bu sarı, turuncu ve altın bir materyal olabilir. aydınlatma bir sorun değil, güvenle koyu renkte duvar kağıdı seçebilirsiniz: koyu mavi, koyu mavi, pişmiş;
 • Işık haslığı materyal. zamanla Çoğu duvar kağıdı mavi ve mavi renkleri ölçüde güneşte yakabilir. Karanlık bir odada, onlar sonunda gri bir ayırt edici gölge elde edebilir;
 • Renkler mobilya ve perdeler. karanlık - hafif ahşap mobilyalar iyi parlak duvar kağıdı ve karanlık görünüyordu ile. halı ve dekor varlığı ince bir desen veya düz renk ile pürüzsüz malzemeye dikkat çekiyor.

mobilya renkleri çok önemlidir

Uyarı! kişinin zihinsel ve fiziksel durumuna belli bir etki edebilmek Renk duvar kağıdı.

En acil tonları ayrılabilir:

 • Pastel. Güncel sürüm bir ışık romantik ve hassas bir durum oluşturmasına olanak sağlar. Onlar ne olursa olsun üslupla de, neredeyse tüm odaların tasarımında kullanılabilir. En popüler seçenek kategorisi soluk sarı, şeftali, lila atfedilir. Belirli tesislerinde için en uygun olanı gölge ile belirleyecektir duvarlar için Fotoğraf ışığı duvar kağıdı;

Pastel renkler evrenseldir

 • Doğal. Talep, değerli minimalist, ama rahat iç oluştururken. Özel dikkat kum, açık bej, koyu kahverengi, mavi, hardal ve pişmiş toprak olmalıdır;

Kum en popüler biridir

 • Parlak. Çoğu zaman uzay imar için de kullanılır. Belirli bir odaya doğru vurgular izin verin. onlar oda Kaba yapım tahrişe neden olabilir, çünkü bu madde istismar edilmemelidir. Bu renkler parlak yeşil, sarı, turuncu ve diğerleri sayılabilir gerektiğini;
 • Doymuş. cesur ve parlak çözümlerin uygulanması için geçerlidir. duvarlarda bir fotoğraf yeşil duvar kağıdı üzerine doygun renkler en kaliteli ölçeğini ortaya çıkarmak mümkün olduğunu göstermektedir;

Renkler ölçülü olmalıdır

 • Derin. Onların yardımı ile, anlam, dolgunluk ve ölçülü duygusallık bir oda ekleyebilir. Çok büyük odalar için alakalıdır. Derin renkli ışık efektleri, çarpıcı bir etki elde edebilirsiniz seyreltilmesi. Biz duvar kağıdı şarap, mor, lacivert, zümrüt yeşili ve bordo bahsediyoruz.

Vişne çürüğü takım her oda için değil

Uyarı! Tüm rulolar aynı partiden satın alınmalıdır. Aksi takdirde, çok farklı renk olabilir.

Genellikle, çeşitli renklerde duvar kullanılan aynı zamanda, istenen etkiyi elde etmek için. Renkler birlikte iyi gider ne olduğunu önceden bilmek gereklidir ve herhangi tonlarının ortak satın alma terk edilmelidir. Bu duvarlar için klasik siyah beyaz fotoğraf kağıdı çağrılabilir. Eğer farklı bir kombinasyonunu istiyorsanız, akılda tutmak gerekir:

 • Mavi, sarı, beyaz, lavanta, turkuaz ve diğer doğal tonlar ile güzel görünecektir;
 • Kırmızı bir pembe ve beyaz arka plan üzerinde olumlu bakar;
 • Mor duvar mavi, gri, lavanta, sarı, pembe ekler ile kombine edilmelidir;
 • Yeşil bir turuncu ve sarı ile takviye edilebilir. Eğer doğal tema iç eklemek istiyorsanız, açık kahverengi renk unsurlarını kullanabilirsiniz.

Siyah ve beyaz kombinasyonu çok popüler

hayal Gösteren, bir konforlu ve rahat odanın sahibi olabilir.

duvarlar için duvar kağıdı türleri: özellikleri ve faydaları

duvar üreticileri imalatı için çeşitli ham malzemeler kullanılmaktadır. Her türün kendi özellikleri ve avantajları vardır. Duvarlar için ilk got güzel duvar kağıdı tercih etmek için gerekli değildir. Belki onların özellikleri olarak bu odaya uygun değildir.

En uygun fiyatlı ve popüler bir seçenek. kağıt rulo üretimi için kullanılır. tek katmanlı (simpleks) ve bir çift-katmanlı (çift yönlü) olabilir. yüzey malzemesi genellikle daha pürüzsüz imal edilir. Ancak, birçok üretici bir kabartmalı yüzeye sahip kağıt ruloları sunuyoruz.

içermelidir malzeme terbiye bu tür avantajları:

Aynı zamanda, kısa-ömürlü elde edilen bir kaplama oluşturmak su korkar ve koku absorbe, güneşte solmaya hızla.

Kağıt - en uygun fiyatlı seçenek

rulo temeli, yüksek yoğunluklu, dokunmamış bir malzemedir. esas Flizelen gücü tekstil elyafı geliştirmek için eklenen bir kâğıt tür.

faydaları içermelidir:

 • Yüksek dayanımlı;
 • Su buharı geçirgenliği;
 • neme maruz bırakıldı ve kurutulduğunda şekil tutma;
 • Duvarların kalitesine Düşük gereksinimi;
 • Çevre dostu;
 • dayanıklılık;
 • yapıştırma kolaylığı.

katalog fotoğrafta duvarlar için dokunmamış duvar kağıdı seçerken / fiyat doğru seçim yapmak. o gölge belirlemek zordur, boya rulo seçmek gereklidir. Arzu edildiği takdirde, duvar rengi kolayca değiştirilebilir.

Duvarlar her zaman tekrar boyanabilir

yüzey üzerinde bir malzeme olup, bir köpük vinil uygulanır. Bu baz, bir kağıt ya da dokunmamış olabilir. Yüzey düzgün ve kabartmalı çalışır. Duvar kağıdı serigrafi tarzını satın almak da mümkündür.

vinil kaplama suya dayanıklıdır. Duvarlar temizlenmesi ve gerektiğinde yıkanabilir. Bu duvarlar hızla kirlenmiş hale mutfak veya salon için uygun bir seçenektir. materyal neredeyse solmaz. kabartmalı desenli duvar kusurları gizlemek kolaydır. Boyama için modelde ise.

Alırken, bu malzeme kaçılır olduğunu unutmayın, ancak, çünkü bir çocuğun odası ya da yatak odası için elde etmek daha iyi değil.

Vinil neme dayanıklı ve hemen hemen solmaz

Duvar kağıdı imalatı için, doğal bir malzeme kullanılır. bakan tabaka mantar, jüt, hasır, kaplama, bambu, saz, yosun oluşturulabilir. baz genellikle, kağıt ya da dokunmamış. Kullanım yapıştırma için bir temel bileşimi odaklı.

avantajlar rahat bir iç oluşturma olasılığını da içerir. dokunuşa malzeme sıcak. Özel emprenye toz oluşumunu engellemek. Bununla birlikte, oluşan kaplama korkar nemdir. duvarları yapıştırırken sorunlar meydana gelebilir. şeritler arasındaki oldukça iyi görülebilir ek yerleri. Birçok çünkü ruloları yüksek maliyet satın reddediyorum. Ayrıca, kaplama, solma olasılığı.

Doğal pahalıdır

Yeni binada bir daire için en iyi seçimdir. materyal, özel üretim teknolojisi için yeterli güce sahiptir ve bu nedenle, yapının çekme korkar değildir. enjekte etmeyin. Bir lateks veya ile boyanmış istenen gölge kaplama bileşimleri elde etmek için, su bazlı.

rulo avantajları uzun bir servis ömrü içermelidir. 30 yıldır Şeklinde kapak bütünlüğünü korumasını edebiliyor. Boya 15 kez yapılabilir. Bu çatlamasını duvarlarını korur. küf görünümünü önler. Ancak görüntülerin sınırlı seçimi büyük ölçüde malzeme terbiye bu tür ihtiyacını azaltır.

binaların duvarları için yenilikçi bir kaplama

Ön yüzey, doğal bir malzeme ipek, jüt, keten, pamuk, kadife kullanılır imal etmek için. alt-tabaka, bir kağıt ya da dokunmamış olabilir. anti statik ve yangın çözüm işleme malzemesinin performansını artırır. birlikte doğal liflerle Bazı üreticiler büyük ölçüde duvarların bakımı kolaylaştırır sentetik elyaf ilave edilir.

avantajları, pahalı ve özel bir ortam yaratma olasılığı bulunmaktadır. Çevre dostu malzeme insan vücudu üzerinde olumsuz etki yaratması mümkün değildir. keten göre kaplama antiseptik özelliklere sahiptir. Güneşin korkmaz. Bu, ısı ve ses yalıtımı özelliklerine sahip olmaktadır. rulo daha geniş olması oluşan dikiş sayısını azaltır.

Tekstil durum asil yapacak

Bununla birlikte, kir ve toz gibi malzemenin karşı direnci düşük olan tek temizlenmesi için yatak odası veya oturma odası kullanılabilir. yüksek maliyeti, diğer iki tip dikkat çekiyor.

çok gibi duvarlar için Fotoğraflar ıslak duvar kağıdı. Bu ham malzemelerin çeşitli içerebilir dekoratif malzeme modern türüdür. Bu kağıt, yün, pamuk ve hatta mermer fiş olabilir. Giriş belirli bir bileşen, belirli bir dokuya sahip bir tabaka oluşturmak için olanak sağlar. Bağlayıcı en sık karboksimetilselüloz kullanılır. Özel olarak bağlı kum selüloz varlığına ve yokluğuna kaplama malzemesinin bu tür duvar yerine, alçı olarak sınıflandırılır.

Sıvı duvar kağıdı - evrensel bir çözüm

duvar bu tip kumaş avantajları şunlardır:

 • Çevre dostu ve gippoallergennost;
 • sıcaklık değişimlerine karşı direnç;
 • ısıtılmamış odalarda duvarların dekorasyon için kullanma yeteneği;
 • İdame. Hasarlı bir tabaka yeterli derecede kolaylıkla geri edilir;
 • dikiş olmaksızın entegral bir kumaş oluşturma;
 • Yüksek buhar geçirgenliği. Bunun bir sonucu olarak, duvarları bir yoğunlaşma ve kalıp yüzeyine;
 • duvarların büzülmesi karşı direnç;
 • Yeniden kullanılabilirlik;
 • dayanıklılık;
 • İyi ses ve ısı yalıtımı özellikleri.

duvardan sıvı duvar kağıdı kaldırmak için, sıcak su ve tarak kullanmak yeterlidir. Toplanan kütle kurutulabilir ve daha sonra yeniden kullanılabilir ya da başka bir yüzey üzerine doğrudan tatbik.

Uyarı! Sıvı duvar kağıdı Yüksek nem ve havalandırmanın yetersiz olduğu bir odada koymak için gerekli değildir.

Bu makalede anlatılmaktadır Sıvı duvar kağıdı. Yorumlar, dezavantajları, Başarılı projeler ve diğer tematik verilerin örneklerle üreticileri, ortalama fiyatlarının, avantajları genel kullanımlarına uygunluğu konusunda doğru sonuçlar çıkarmak için yardımcı olacaktır.

apartmanda bir duvarda güzel duvar fotoğraf seçimi nüansları

duvar Çağdaş duvar desenleri ve dokuları büyük bir sayısını içerir. Hesaba özelliklerini ve uygulamalarını alarak belirli bir oda için doğru resmi seçmek çok önemlidir. Biz duvarlar için alışılmadık duvar kağıdı ile profesyonellerin tavsiyesi kullanırsanız, herhangi bir odada eşsiz bir iç oluşturabilirsiniz.

kendi elleriyle Güzel iç

duvarlar için çiçeklerle duvar kağıdı bir seçim Özellikleri

Çiçek çizimleri en popüler bazılarıdır. Uygun bir rakam seçerken boyut oranı dikkate almak. Daha küçük kare alma tesislerinde, daha küçük rakam olmalıdır. Bütün duvarlarda Diğer renk yersiz görünebilir. Bunlar görsel olarak küçük bir odada miktarını azaltacaktır.

doğru seçmelisiniz çiçek Boyut

İpucu! Bu büyük kırmızı veya beyaz gül veya şakayık tercih sadece bir duvarın üzerinden yapıştırmak en iyisidir.

Büyük çiçekli duvarlar için duvar kağıdı seçme, minimalizm kurallarına uymak emin olun. gür ve parlak buketleri için gözle, mümkün olduğunca kolay diğer mobilyalar seçmelisiniz. Tüm bu duvar kağıtları En iyisi İngiliz tarzında veya ülkede dekore edilmiş bir odada bekliyoruz.

Güller güzel görünüyorsun

renk çeşitliliği de önemlidir:

 • kırmızı gelincikler tutku ve sevgiyi ekleyebilir. Özellikle de siyah veya beyaz zemin üzerinde yerleştirilmesi halinde. Bu yaratıcı insanlar için doğru çözümdür;
 • güller hassasiyet ve güzelliği ile ilişkili. Bu duvarlar herhangi bir odada özellikle güzel görünüyorsun. Scarlet ve beyaz çiçekler yatak odası ve mutfak için geçerlidir. Çiçekler özel renkler yaratıcılık ve özgünlük ekleyebilir;
 • şakayık Daha iyi bir oturma odası ve yatak odaları için seçin. oryantal tarzda oda tasarımında Talep. Odanın küçük bir alanda ise, soğuk bir arka plan üzerinde küçük şakayık ile çizime tercih vermek gereklidir. Bu görsel oda sınırlarını genişletecektir;
 • papatyalar kreş, mutfak ya da yatak odasına alakalı. Eğer atmosfer canlandırmak istiyorsanız bu iyi bir tekniktir;
 • Mor iris mümkün gizem eklemek ve iç göze yatıştırıcı bir etki olacaktır.

duvarlarda süsen gizem katacak

kentlerin duvarları için bir duvar kağıdı kullanarak boşluk Expand

bir zamanlar iç kasabalarda duvara duvar kağıdı bir fotoğrafını görüp düzgün aksan yerleştirildiğinde bu rakam görsel alanı genişler onaylar. Onları yetkin bir amaçla odasında aksanları kullanabilirsiniz.

alanı genişletmek için kolay

Oda çok fazla mobilya zıt etkisi ile duvar altında duvar vurgulayarak ise güzel bir panorama elde edebilirsiniz. Oda küçük ve dağınık görünür. Tercih edilen bir düzenleme, parlak renklerde ve bakış açısı ile yapılan küçük boyutlu duvar bulunmaktadır.

Bu gibi kaplama malzemelerinin diğer duvarlarda duvar kağıdı ile kombine edilmelidir. Dikkat faturada, sadece gölge ödenmesi gerekmektedir. monokromatik kaplama kullanılarak, seçilen model vurgular. Ancak büyük çiçek veya geometrik desen ile vinil ya da kabartmalı duvar terk edilmesi gerekir. Beklenmedik dönüşün etkisi.

İpucu! görsel olarak parlak renklerde üç duvarları düzenlemek için arzu edilir alanı ve karanlık yapmak birini genişletmek için.

genişleyen uzay

Üreticiler farklı desenleri ile malzemeyi elde etmek sunuyoruz. seçerken panorama stili ve tesislerinde amacını, hem de renk mobilya ve aksesuarların uyumluluğu göz önünde bulundurun. duvarlar için Paris duvar severler için her gün herhangi bir odadaki mevcut manzaranın keyfini izin verir. Sorun bir yatak odası olmak Ama eğer kentsel karayolu veya şehrin orta kesiminde araç çok sayıda görüntü terk edilmelidir. Böyle bir dinamik figür dinlenmek için izin vermez.

Paris yakın olabilir

en çok aranan rakamlar arasında şehirler şunlardır:

 • dikkatsiz skeçler, O ofise ve ofiste harika görünüyor. Eğer ergonomik koşulları vurgulamak istiyorum Ayrıca, bir ülke yazlık için satın alınabilir. simülasyon çalışmaları, çizimler kullanarak, uzay imar kalabalık kare elde etmek mümkündür. Odanın randevu dikkate seçerken. Yatak odası takım elbise sadece sessiz sokaklar;
 • gece şehir ışıkları - bir iç için lokal çözeltisi. Seçim karamel çekirdek tonlama biçimsel tesislerinde tanımlandığı gibidir;
 • Üstten veya alttan yakalanan gökdelenler ile Olağanüstü manzara. "Aldatıcı varlığı" - İlk durumda, bir saniye içinde, "efekti bırak". Odadaki tüm duvarları sarma zaman duvar kağıdı son tip gerçekçi panorama etkisi yapabilir. Bu varyant büyük bir salon, oturma odası veya kamu binalarında ilgilendirmektedir;
 • Mimari elemanı ile ekler, örneğin, oryantal lezzet, gökdelen, antik çeyrek.

Kentin Gece ışıkları çok popülerdir

duvarlar için duvar Öğrenme foto-katalog

kendi benzersiz iç oluşturmak için yeteneği nedeniyle Photowall popülerlik. Uygun büyüklükte bir resim toplarken çarpıcı etkiyi elde edebilirsiniz.

Duvar kağıtları güzel görünüyorsun

avantajlar Photowall şunlardır:

 • Farklı temalar görüntülerin çok çeşitli;
 • Kolay kurulum;
 • bakım kolaylığı. bir baz ile yıkanabilir ayrı model bağlı olarak;
 • Doku seçimi;
 • Çok yönlülük. Herhangi tarzda dekore oda için uygun bir resim bulabilirsiniz;
 • Etkili.

Alışılmış düz görüntüleri 3D duvarlar için kataloglar fotoğraf duvar kağıdı görülebilir. Bunlar, bir geniş ekran görüntü desen yükleme etkisi yaratır. duvar uçaktan resim odasına taşınır yanılsama. Üreticiler, ürünlerini iyi seçilmiş üretim teknolojisine Bu etkiyi elde.

3D efekti benzersizdir

PhotoWall Dayanak çok çeşitli olabilir: Kağıt, vinil ya da Flizelin. Onun özellikleri kumaş yapıştırmak için maliyet ve prosedür üzerinde bir etkisi var. Duvar odası, mutfak ve hatta çocuk oturma odası, yatak odası bulunabilir. Her oda, imajını seçilir.

oturma odası bitirir

Bu derlemede sunulmaktadır 3D duvar kağıtları, duvar, fotoğraf, katalog örnekler, seçimi ve uygulama teknikleri. Bu bilgiler şu anki pazarın durumunu değerlendirmek ve iç dekorasyon için uygundur seçenekleri seçecektir.

Bazı seçeneklerin katalog, fotoğraf ve fiyatları: Duvar kağıdı

Bir bitirme malzeme maliyetleri satın alırken çok önemlidir. Fiyat duvar kağıdı ve üreticinin özelliklerine bağlıdır. ev fiyatları Katalog fotoğraf kağıdı seçim sürecini kolaylaştırmak için. Aşağıda birkaç örnek (modern pazar rulo başına ruble onbinlerce 200 bir dizi ile farklı koleksiyonlara binlerce vardır) şunlardır:

Rasch Çocuk Koleksiyonu & gençler II

Erismann Keneo 1765-1708

BN Uluslararası Meraklı 17961

57552 Marburg İmparatorluğu

Sonuç olarak duvar kağıdı seçme konusunda genel tavsiyelerde değer. Odaya edin:

 • Durumu düzeltmek için alçak tavanlı, malzeme veya dikey çizgili tek sesli olacak. Duvarlar tavana daha koyu tonları bir çift yapmak en iyisidir;
 • Yüksek tavanlar, yatay çizgili ve büyük çizimlere tercih vermelidir. Sen kaldırıma kullanarak kendi aralarında bunları bölen, duvar kağıdı iki tür birleştirebilirsiniz. tavan rengi duvarları daha koyu olmalıdır. Tavan yüksekliği azaltmak için yardımcı olacaktır yakın Sınır;
 • Koyu. İki farklı tonları birleştirmek, ama aynı renklendirme ile olmalıdır. Bu durumda sönük duvarında hafif sesi üzerine duvar kağıdı yapıştırmak olmalıdır;
 • Yakından. seçim parlak renklerde lehine yapılmalıdır. ya da küçük desenli Tercih edilen düz duvar;
 • Ferah. boşluk azaltın ve konfor büyük bir desenle koyu renkli duvar kağıdı ekleyebilir.

Nedeniyle doğru seçim yapma geniş bir ürün yelpazesi zor olmayacaktır.

duvar kataloğu

Evimiz - Bizim kale. Biz duvarlarında nasıl hissettiğini rahat On bizim ruh hali ve zihniyet bağlıdır. Ev iç renkler ve dokular doludur, ancak duvar kaplamaları ve tekstil stilini vurgulamak en iyisidir. Biz kesinlikle çözümün optimum tasarım ve maliyet seçmek mümkün olacak bir online mağaza, modern duvar kağıdı davet ediyoruz.

Duvarda Modern duvar kağıdı Moskova, uygun çevrimiçi mağaza satın almak. ürünlerin büyük çeşitler renkler ve desen zor bir seçimle karşı karşıya koyacağız. Katalog tasarımı duvar kağıdı malların aşağıdaki türlerini içerir:

Stüdyo "Adazhio9raquo; Size özel bir kaplama malzemeleri sunar. duvar kağıdı Bizim katalog ünlü markaların en iyi ürünleri ile doludur. Her pozisyon doğru renk ve doku ileten bir renkli görüntü tarafından tamamlanmaktadır. Böylece kolayca ve hızlı bir oda, koridor ya da mutfak, oturma kağıt duvar kağıdı yatak odası alabilirsiniz. Evinizin her odada uyum ve huzurlu bir atmosfer hakim olacak.

Bugün, hemen hemen her türlü kapalı ekipman için kullanılan duvar kağıdı bu tip. Onlar odada kirlilik ve nem düşük oranlarda kullanılmalıdır. Malzeme hafif ses yalıtımı arttırmak, yüzey termal iletkenliğin azaltılmasıdır. Tabii ki, kağıt duvar kağıdı, nispeten kısa ömürlü. Sadece birkaç ithal numuneler 5-10 yıllık bir hizmet ömrü için tasarlanmıştır. Ama bu dezavantajı tam düşük fiyata göre kaydırılmıştır. dekor açısından bu malzemenin lüks cabası. Lüks duvar kağıdı seçenekleri bile deneyimli tasarımcılar hayret yürütmek kadar parlak ve sıradışı.

Stüdyo "Adagio" Size vinil duvar kağıdı elit sınıfın bir dizin sunar. Burada ünlü markaların yazarlık şık bir koleksiyon bulacaksınız. Parlak ve anlamlı duvar kağıdı evinizde uyum eşsiz bir atmosfer oluşturmak için yardımcı olacaktır.

Duvarlar için vinil duvar kağıtları çok katmanlı vardır. Alt tabaka, bir kağıt ya da bir kumaştır. O polivinil bir tabaka ile kaplanır. Daha sonra, yüzey desenli veya kabartma şekli olan. yapılan köpüklü vinil duvar duvar kaimdir. Bu sonuç özel ısıl işlem ile elde edilir. Bu nedenle, küçük sakıncaları gizleyen mükemmel bir şekilde kaplanmış yüzey duvar kaplaması. Bu malzemenin temel ayırt edici özelliği bu duvar kağıtları yıkanabilir olmasıdır. Bu, vinil yıkanabilir yapıştırılır duvarlar, son derece hijyenik anlamına gelir. tüm yüzeylerin Islak temizleme mükemmel temizlik eve korumaya yardımcı olacaktır. Evin alerji veya küçük çocuk varsa Duvar, özellikle ilgili yıkanabilir.

size en iyi üreticilerden duvar farklı seçenekler yardımcı olacaktır bebeğin odasında özel bir ruh hali yaratmak. "Adagio" stüdyo Size en güzel seçenekler, en ahenkli sunar.

Marburg ve York - çocuk duvar kağıdı Bizim katalog dünyaca ünlü markaların topluluğu içerir. Bu garanti yüksek kaliteli, çevre dostu, tamamen güvenli malzemeler. online mağaza içinde duvarlar için Satın Çocuk duvar kağıdı çok basittir. "Adagio" ile çocuklar için oda benzersiz bir tasarıma oluşturun!

Dikkat, motor! stüdyo "Adazhio9quot; ince, yüksek kaliteli duvar kaplamaları, tüm sevenler için sunduğu uygun şartlarla linkrust satın! 10 rulo için linkrusta sipariş ederken,% 5'lik bir indirim. 10'dan fazla rulo satın aldığınızda - 10 her rulo ücretsiz!

Linkrust (lat Linum -. Keten, keten ve CRUSTA - kabuk, kaplama) alışılmamış wallcovering olduğunu. Bu duvar kağıdı gibi, rulolar halinde gelir. Ancak bileşim linkrusta tamamen farklı olabilir. Plastik örtü kağıdı gibi en karmaşık desenler alışılmadık fantezi yüzey tipi kalıplar olabilir Böylece linkrust .. tahta unu, keten tohumu yağı karışımı, tebeşir, balmumu, reçine oluşur.

Stüdyo Premium duvar kaplamaları "Adagio" size enfes bir katalog linkrusta sunmaktadır. Burada duvarların tasarımı için klasik ve mod fikirleri sipariş edebilirsiniz. Duvar kağıdı diğer türleri, bakım açısından linkrusta için herhangi bir kısıtlama ile karşılaştırıldığında, dikkat etmek önemlidir. Başarılı bir şekilde hem kuru hem de ıslak temizleme dayanabilir. Onun hijyenik durumuna yüksek talepleri olan odalar için linkrust duvar kağıdı satın almak için bu nedenle özellikle önemlidir.

Dekoratif etkileri, dekoratif tekniği, Lincrusta

Lüks kompozisyon çözümler, çeşitli konularda büyük ölçekli baskılar, fikirler şık renkleri - Duvar kağıdı Duvar panelleri anlamıyla hayal yalpalayarak! münhasıran, akılda kalıcı, sıradışı: Duvarda gerçekten şaşırtıcı harika görünüyor. çok daha kullanışlı, daha dayanıklı ve aynı zamanda, tabii ki, çok daha güzel yapıştırma için modern örneklerini eski modelinden farklı olarak.

Stüdyo "Adagio" dünyaca ünlü marka Italreflexes gelen görkemli duvar panelleri olduğunu. toplama ortamında dahil her şeyde estetik arayan insanlar, yaşadığı duygu ve duyguların derinliğini yansıtmaktadır. dünyanın önde gelen tasarımcı Güven duvar kağıdı muhteşem paneller yarattı. Onlar yanlış olamaz!

Stüdyo "Adagio" ünlü markaların duvar tekstilleri yazarlık enfes bir koleksiyon sunuyor. duvar kağıdı kumaş Satış hizmetlerimizin kümesinin merkezi bir konuma sahiptir. İnsanlar son moda ile daire ve tatil evleri donatmak ister. duvarlar için bir tekstil duvar kağıdı her zaman kalite ve performans tarzında yüksek standartları karşılamak. Bu duvar kaplamaları seçimi dikkate bakım özelliklerini almak için önemli olduğunu belirtmekte fayda vardır. Toz dikey yüzeylerde biriken unutmayın. Bu nedenle, önemli nokta vakumlama nazikçe kumaş duvar kağıdı fırçası ya işleyebilir olmasıdır.

Bugün dikişsiz tekstil duvar kağıtları, kağıt levha şeklinde, çeşitli lamine elyaf mevcuttur ve çeşitli boyutlarda gelir. Bu odanın belli bir türü için ekipmanın seçimini kolaylaştırır. Çözünürlükte ısı ve ses yalıtımı mükemmel performans ile karakterize edilir. UV ışınlarına maruz kaldığında Pratik solmaz. store "Adagio" Elit tekstil duvar - Kendiniz ve eviniz için muhteşem bir hediye!

Dokumasız duvar kağıdı Duvar kullanımı son derece kolaydır. Onları Yapıştırma - bir zevk! Yapışkan çözelti yaprak yayılması, kat hantal rulo düzenlemek için daha önce olduğu gibi gerekli değildir. Özel yapıştırıcı duvara dokunmamış kumaşın duvar kağıdı uygulanır ve doğru değildir. tabakalar daha sonra alınır ve hafifçe yüzey üzerinde doğruldu. Dokumasız duvar kağıdı kabarcıklar, kırışıklıklar, kırışık önleyecektir. Buna ek olarak, bu rulo çok ekonomiktir: genişlik diğer türlere göre daha büyüktür. Hijyen açısından, bu duvar kağıtları en yüksek gereksinimlerini karşılamak. bunların arkasında kuru temizleme kullanarak gibi görünür, ve ıslak temizleme vasıtasıyla olabilir. Böylece, dokunmamış duvar kağıdı bizim katalog evde mükemmel temizlik tercih insanlar için çok ilginç.

Şu anda mevcut olan en iyi fiyatlarla Flizelin temelinde Moskova'ya alın! Biz en iyi üreticilerden ürünlerini satmak. Misafirler stüdyoda iç "Adagio" ve en geniş ürün yelpazesine rahat hizmet tadını çıkarın.

Jüt (Corchorus capsularis) ılık iklimlerde Mısır, Hindistan, ABD yetişen aile kireç bir bitkidir. Son derece dayanıklı takdir jüt lifleri. Bunlar tuval, kumaşlar ve diğer malzemelerin üretimi için kullanılır. Sisal - cins Agave bitkilerin yapraklarından ekstre edilen doğal bir elyaf.

Jüt duvar kağıdı - Stüdyo "Adagio" iç seçkin seçenek duvarları sunmaktadır. Bu renklerin en geniş mevcut sunmaktadır, doku ve stil çeşitliliği bulur. Jüt Eko duvar kağıdı doğal uyum, rahatlık, sıcaklık ve huzur oda atmosferi getirmek. Bu malzemeler ekipmanın yatak odası, oturma odası, çocuk odaları için idealdir. Tabii ki, bu lüks duvar kağıdı, jüt ama tamamen kaprisli. o kullanımı kolay olduğundan, özel bakım gerektirmez. Jüt duvar son derece basit ve hızlı bir duvara yapıştırılması işlemini yapan bir kağıt temel sahiptir. Bu nedenle, duvarlar için malzeme çok bile profesyonel dekoratörler arasında, takdir edilmektedir. kullanarak jüt iç olağanüstü onun dürüstlüğünü, iyi görünüyor, hayranım.

Doğal duvar - duvar kağıdı doğal sıcaklık ve bakım var çevre dostu malzemelerden imal edilir. doku çok çeşitli doğal duvar kağıdı, bunlar mantar, sisal lif, kurutulmuş ot (Jüt duvar kağıdı), bambudan yapılmış olabilir ve yaygın olarak tasarımcıları tarafından kullanılır. Doğal malzemelerden Duvar çünkü yapıştırarak belirli beceri gerektirmeyen temeli ekipman yatak odası, oturma odası, çocuk odaları için kağıt veya duvar kağıdı flizelin.Naturalnye idealdir, narin çiçek renkleri çok geniş bir aralığı vardır en göz alıcı ve abartılı.

Kağıt akrilik kaplanmış

dokunmamış destek malzemesinin üzerinde vinil duvar kağıtları

nakış ile duvar kağıdı

İç stil ve renk düzeni bağlı İmparatorluğu, provence, ülkenin tarzında gerçekleştirilen klasik süs, çiçek baskı, üretim, ile Moskova salonu ürünlerinde satın almak kolaydır. Her kabartma yontulmuş doku ile moda metalik desen, Resimli sıva ve linkrust tasarım ürünleri. Çağdaş duvar kağıdı kompozisyon mükemmel iç yeni nesil sığacak şık çatı modern, ileri teknoloji içermektedir.

Moskova'da kağıdı çevrimiçi mağaza satın

Biz müşterilerine lüks duvar kağıdı bir katalog toplandı. Avrupa ve Rusya Federasyonu'nun önde gelen üreticilerden Lüks koleksiyonu, yüksek kaliteli ve çevre dostu malzemelerden yapılmış orijinal çizim ve doku vardır. Kullanışlı arama ile mutfak duvarına, yatak odası, oturma odası, koridor, fidanlık bir tasarımcı duvar kağıdı satın almak mümkün olacak. Evinizin her odasında, rahat bakacağız.

Tasarımcı Duvar kağıdı duvarlar çevrimiçi mağaza satın almak için şunları yapabilirsiniz:

 • rahat;
 • hızlı;
 • kolay;
 • ucuz.

renk, desen, oda, stil, ürünün tipi, fiyatı: Müşterilerin ana kritere ürünlerini seçmenize olanak verir arama en iyi tür, hazırladık. Moskova'nın internet mağazası da marka ve ürün tipini seçmek için uyarlanmış. Örneğin, bu etkileniyorlar veya ticari marka, bizim katalogda imalatçının tüm teklifleri göz atabilir.

Süsleme malzemeleri üreticileri ile işbirliği bize mevcut ürünlerin değerini ayarlamanızı sağlar, böylece ucuz kaliteli mallara satın alabilirsiniz. Sipariş birkaç dakika içinde gerçekleşir, bundan sonra ürünleri zaten adresi için gönderilmiştir!

Seçin ve güvenilir bir tedarikçi seçerseniz, sadece Moskova'da inşaat malzemeleri satın. "Adagio stüdyoda" seçeneği durdurun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 2 = 6