ev için Buharlı temizleyici

ev, ev için Buhar temizleyici - nasıl en iyi model seçmek için? En iyi 10 buharlı temizleyiciler

Ev ev için buharlı temizleyiciler geniş ürün yelpazesine satışa Bugün. çok çeşitli belirli bir modeli seçme, özellikle dikkat etmek tavsiye edilir özelliklere sahip tanışmış karar verebilir.

aslen tıp kurumlarında dezenfeksiyon için kullanılan bir cihaz açıklar. bu cihazın tasarımı, bir memenin içinden basınç altında buhar sağlayan bir buhar üreteci içinde yer alan, oldukça basittir. Yüzey bu buharlı temizleyici için uygundur alerjenler, toz, kir, mikrop ve bakteriler, kurtulmak için gerekirse.

Eğer ev ev için buharlı temizlik ile ilgileniyorsanız, istediğiniz seçeneği nasıl, alışveriş önce karar vermelisiniz. Bunu yapmak için, elle tutulan modelleri, buharlı temizleyiciler ve elektrik süpürgesi ve buhar temizleyici fonksiyonlarını birleştiren kompakt cihaz tarafından temsil edilir tür birimlerin türlü anlamak. İlk durumda biz kullanımı kolay ve depolama olan bir ürün söz ediyoruz, ve operasyon uzak yerlere işleyebilir. Ek bir artı olarak makul bir fiyat davranır. Bununla birlikte, aynı zamanda 2 kg kadar ürün, birim ağırlık etkileyici ağırlık olarak ifade edilmiştir dezavantajları vardır. zor olacak uzun süre elini böyle ekipmanında tutun.

ev için buharlı temizleyici göz önüne alındığında, ev, istediğiniz seçeneği nasıl, muhtemelen düşünürler. Altın ortalama kompakt buhar temizleyici, bir elektrik süpürgesi ve elle tutulan bir aygıt arasında bir enine olmasıdır. yüzey tedavisi için, sahibi ellerinde ekipman tutmak zorunda olmayacaktır. Bir sakıncası kablosu, bu tür cihazların sin her üreticilerinin küçük uzunluğudur. Eğer bir yazlık alanında evin temiz ve etkileyici canlı tutmak ister, bu bir elektrik süpürgesi gibi bir buharlı temizleyici seçmek en iyisidir. Bu model yüksek performans sağlar, ancak maliyet daha pahalı olacaktır.

Tankın güç ve hacim için model seçimi

Tüketicilerin ev, ev için buharlı temizleme gördüğünüzde, nasıl belirli bir seçeneği seçilir? Fark gereken ilk şey güçtür. Eğer hizmetçi uzun süre sürüncemede istemiyorsanız, bu 1000 watt anılan tek parametre içeren bir model seçmek en iyisidir. Tank hacmi Suyla Yenileyici olmadan cihazı kullanmak mümkün olacak ne kadar belirleyecektir. Bir saat temizlik sıvısının 2 litre gerekir. Bu bir buharlı temizleyici modelleri satın alırken bu hacim takip etmeli olduğunu. Bu tankın dibinde malzemeye de dikkat etmek önemlidir, bu hizmet alüminyum bölmeleri olan kendilerini göstermişlerdir en iyisidir.

Model buhar basıncının seçimi ve ek fonksiyonların varlığı

Buharlı temizleyici ev belli işlevler, etkili bir temizlik olmanın tek yolu olmalıdır. Eğer olumlu bir sonuç bekliyoruz, o modelin buhar gücü regülatör olmadığını kontrol etmek önemlidir. o giysileri veya mobilya tedavi söz konusu olduğunda bu ekin yardımı ile, durumunda yararlıdır kuru buhar, üretimini seçebilir. yüzeyin temizlenmesi sonra tamamen kuru olacaktır.

Ek fonksiyonlar olarak, çocukların korunmasını düşünebilirsiniz. Böyle bir buharlı temizleyici varlığında eklentiler fazlasına mal olacak. Bir güvenlik vanası ve kilit fonksiyonu bir çift olması gerekir, bu mallar için pasaport tanıma bir satın alma yapmadan önce önemlidir. En iyi buharlı temizleyici seçmek istiyorsanız, her modelin belli bir basınç ile karakterizedir dikkat etmek önemlidir. Profesyonel temizlik meşgul gidiş değildir Tüketiciler, bu yaklaşık 6 bar vermek seçenekler, vazgeçmek en iyisidir. Ama ev için 3 bar aşan bir kapasiteye sahip mükemmel ekipman kullanın. Onlar eski lekelerin kir ve işlenmesini giderilmesinde savunulmaz güvenliğine sahip olduğundan, daha az basınçla modelinin seçilmesi, düşük maliyete göre cazip edilmemelidir.

1

buharlı temizlik ilk 10 modellerini Sıralaması

Eğer kesinlikle ilgi olmalıdır hangi ev, gerçek fiyatla buhar temizleyici gerekiyorsa, tüketiciler tarafından seçilmiştir en popüler modelleri, dikkat edilmelidir. satışların lideri 11.000 ruble maliyeti Karcher SC 2 Premium vardır. Bu cihazın çıkışında aralığı 3 barda bir buhar basıncına sunma yeteneğine sahiptir. vaka su tankı litre olduğu İçinde, cihaz gücü 1500 watt olduğunu. temizlik kolaylığı açısından yedi memelerinin birini kullanabilirsiniz.

25 000 ruble - üreticisinin Daha güçlü modeller daha etkileyici maliyeti vardır SC 4 Premium vardır. Buhar basıncı üreticisi su haznesi hacmi aynı kalacak şekilde, 3.5 bara çıkarılır. bir yardımcı demir hareket gibi güç 1800 watt eşittir.

Yüksek kaliteli ve marka Philips makul fiyat buharlı temizleyici

Eğer, satın almadan önce incelenmelidir hangi ev, gerçek fiyatı için buharlı temizleyici seçerseniz, 7.500 ruble ödemek zorunda kalacak Buhar Artı FC7020 / 01 sürümüne, dikkat edebilirsiniz. İmalatçı 0.45 litre tutarında su için aygıt rezervuar sağladı. konut içinde bir elektrik süpürgesi inşa edilmiş ve cihazın gücü 1300 watt mesafesindedir. ekipmanın Operasyonda, iki memelerinin birini kullanabilirsiniz. Yukarıdaki tüm avantajlara ek olarak bu buhar temizleyici, çekici bir görünüm ile ifade edilir birine sahiptir. Konut beyaz ve mavi boyalı.

para kazanmak için isteyen tüketiciler, kimin fiyat 4900 ruble olduğunu FC7012 / 01 MultiSteam, satın alabilirsiniz. haznenin hacmi önemsizdir - 0.06 litre. Bununla birlikte, aygıtın kapasitesi yeterli bir etkileyici 1200 Watt. Satılık beyaz ve mavi sunulmuştur için ekipman, altı memeleri ile sağlanır.

Bütçe ve işlevsellik

Buharlı Temizleyici "Kitfort CT&089raquo; Bu bir bütçe seçeneği atfedilebilir. Bu model 5700 ruble maliyeti ama dezenfekte ve temiz Sıcaklık dayanımı yüzey böylece o, evrensel bir cihazdır. Sen kimyasallar kullanmak zorunda değilsiniz. Birim güç tüketimi haznenin hacmi 1.5 litre 1500 Watt. Buharlı Temizleyici "Kitfort9raquo; Hassas ve yoğun bir kumaş ile başa çıkmak için mümkün olacaktır.

üreticisine söz başka bir model de popüler bir seçenek olarak adlandırılabilir CT-903 vardır. Bu, özellikle bu birim 10 ila 500 ruble Bu cihaz çok yönlü farklılık ve deterjan temizleyici, cam sileceği, dezenfeksiyon gemi ve dokuların yerine, kullanılabilir değeri, sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Su ısıtıcı sadece 3 dakika saati ve cihaz gücü 2000 watt olduğunu. Ekipman 4 bar arasında değişen bir çalışma basıncına ile karakterize edilir, çıkışında buhar sıcaklığı 145 derecedir. kazan kapasitesinin 1.5 litre uzun süre tankı Yenileyici olmadan, temiz üretecek. grubu, 1 litrelik kapasitesi değiştirilebilir bir rezervuar hacmi gelir. Eğer ilgileniyorsanız üretici Kiti varsa, yukarıda belirtilen buharlı temizleyici markası harika bir çözüm olacaktır.

Eğer çoğunluğun deneyimini takip etmek istiyorsanız, aşağıdaki model arasından seçim yapmak mümkündür: 4500 ruble Redmond RSC-2010 Mavi değeri; 6500 ruble eşit bir bedeli vardır Zelmer VC1260; ya Vitesse VS-330, 3800 ruble ödemek zorunda kalacak olan. o 3.5 bar, sadece 3 dakika boyunca ısıtma süresinin yüksek buhar basıncına yanı sıra dakikada 17 gram buhar etkileyici bir akış sağlar çünkü Ama buharlı temizleyici Endever, yüksek maliyetine rağmen, en olumlu değerlendirmeleri kazanmıştır.

ev için en iyi buharlı temizleyiciler

Ev buhar temizleyici - temsilcilerine en ekonomik ve çevre dostu ev aletleri biri. Bu cihazı satın alarak artık zemin, duvar, mobilya temizliği için zararlı araçları kullanmak zorunda ... Bu nispeten yeni bir buluş yaygın olmasıdır. Bizim değerlendirme en iyi yerli buharlı temizleyiciler listesini sağlamak istemektedir. İnceleme Sunulan modeller çeşitli gezinmek yardımcı ve iyi bir makineyi satın alacak.

hangi şirket seçmek için Buharlı temizleyici

Temizlik için ev aletleri Alman üretici. şirket 1935 yılında kuruldu. Başlangıçta aile üretimini çalıştırmak için planlanan kurucusu Alfred Karcher, oldu. şirket kurulduğu yılda, Alfred enerji tasarruflu tuz fırın icat etti. Bu nokta bir başlangıç ​​noktası Karcher başarı olarak kabul edilebilir. Bugün, şirket Almanya'da temizlik ekipmanları en iyi üreticilerinden biri statüsüne sahiptir.

uluslararası eğitim SBM Grup Bileşeni. Şirketin ana iş gücünün üretimidir. marka ürünler dünya çapında 50'den fazla ülkede satılmaktadır. Her yıl şirket aracı değil, aynı zamanda bahçe mobilyaları ve ev aletleri yanı sıra aksesuar sadece dahil ürünün yaklaşık 2 milyon adede, üretir. Yeni gelişmeler ve yenilikçi teknolojiler uygun seviyede kalmak DeFort izin verir.

1992 yılında dünyaya şirketi. o zaman markanın kurucuları temel amacı ekonomik aletleri sağlayarak pazarda oldu. tam teşekküllü bir rakip firmanın 10 yıl önce yapılmış gibi. marka ürünler yüksek kalite ve işlevsellik vardır. Geleneksel ev aletleri yanı sıra, Gülümseme yenilikçi birimini üretmektedir.

ev aletleri üretiminde uzmanlaşmış Rus şirketi. Çin'de markanın üretim üssü. ürün kalitesi, kullanım kolaylığı, çekici dizaynı ve geniş bir işlevsellik - Ürünün Kitfort avantajlı özellikleri.

notunu Şekillendirme - Anahtar değerlendirme kriterlerini

temel olarak sıralamasını hazırlarken sürecinde buharlı temizleyiciler belirli modellerde müşteri geribildirim alınmıştır. İlgili bilgilerin analizi mümkün en iyi cihazların üst vurgulamak için yapılmış. buharlı temizleyiciler aşağıdaki özelliklerin tarafından üretilen ekipmanı değerlendirmek için başlıca kriter olarak:

 • Su tankı büyüklüğü;
 • Sürekli çalışma süresi;
 • ekipman;
 • işlevsellik;
 • tasarım;
 • boyutları,
 • Ekran kapasitesi;
 • verim;
 • ağırlığı;
 • fiyatı.

Buharlı temizleyiciler çok fonksiyonlu ve temizlik belirli bir türüne sadece duruldu. Aşağıda çeşitli kategorilerde en iyi modellerdir.

temizlik ve çevre dostu - zemin ve döşemeli mobilya için buharlı temizleyici

Zemin kaplamaları ve döşemeli mobilya çeşitli temizlenmesi için Buharlı temizleyici. Cihazın bu tür yeterince güçlü denilen ve stoklanmış edilebilir. cihazlar genellikle hantal porazmeru, ama onların çalışmanın sonucu farkedilmeden gitmeyecek.

Endever Odyssey Q-901 - büyük ölçekli temizlik için en iyi seçenek

Cilt su deposu, yeterince yüksek güç, uzun pil modu küresel hasat kalitesini garanti eder. Bu ürün mükemmel ile donatılmıştır: farklı yüzeylerin temizlenmesi için meme bir dizi vardır. buharlı temizleyici tasarım rustik çağrılabilir. Ancak, ana görevi Endever Odyssey Q-901 kuvveti altında besbelli idi.

Markanın buharlı temizleyici bariz avantajları şunlardır:

 • mükemmel ekipman;
 • Yüksek güç - 1.8 kW;
 • Uzun Özerk modu - 45 dakikaya kadar;
 • Kaliteli işler;
 • Su için hacim kapasitesi - 1.5 litre.

Yüksek cihaz ağırlığa (4100 g), - kullanıcılar, tek bir negatif modeli tespit edilmiştir.

Toplam müşteri yorumu harika. Bu ürün tamamen beklentileri doğrultusunda olduğunu.

Karcher SC 2 - çocuklu bir aile için en iyi buharlı temizleyici

Menşe ülkesi - Almanya. Nispeten küçük güç üreten buharlı temizleyici 3.5 bara bir basınç up buhar sağlar. tanktaki su hızla ısınır - sadece 6.5 dakika. Sen buhar kaynağı derecesini ayarlayabilirsiniz. çocukların korunması vardır.

Üye aşağıdaki artıları cihazları kaydetti:

 • verim;
 • çekici tasarım;
 • çocukların korunması mevcudiyeti;
 • işlevsellik;
 • bakım kolaylığı;
 • kaliteli kurmak.

alıcılar karıştırır tek şey elektrik kablosunu katlama için ham mekanizmadır: sadece, buhar temizleyici konut bulunmuyorsa üst yara.

Kullanıcıların çoğu satın memnun bulundu. döşemeli mobilya ve zemin sıyırma Kaliteli ilk kullanımdan sonra zaten gözlendi.

Parlak kolayca saflık ve güçlük - pencereler için buharlı temizleyici

Bu cihazlar kompakt ve kullanımı kolaydır. genellikle 1 kW kadar - sahip oldukları Güç oranı küçüktür. Bu buharlı temizlik maliyeti önemli ölçüde cihazların önceki kategorisinde maliyetini düşürmektedir.

Gülümseme ESC 922 - işin az miktarda en iyi buharlı temizleyici

Çok kolay kullanımlı ve düşük seviye telefon. Su tankı hacmi - 220 mi. Buharlı temizleyici geniş odalarda saflaştırılması verir - kordon uzunluğu (5m) verir. 2 adet - kiti ilave memeleri kapsamaktadır.

Bu modele göre tarif edilen bir dizi fayda sağlamaktır:

 • Kompakt büyüklüğü;
 • rahat Ana supap;
 • iyi basınçlı buhar jeti;
 • hafif;
 • uygun fiyat;
 • kablosunun uzunluğu;
 • Kullanım kolaylığı.

dezavantaj buharlı temizleyici ESC 922 kullanıcıların sıcak buharın jetleri korunma eksikliği söz gülümse. O yanlışlıkla sürecinde yandı almak beceri gerektirir.

alıcıların toplu modeli ile memnun etti. Cihazın Makul fiyat rol oynar.

en kompakt modeli - DeFort DSC-1200

Minyatür cihaz 1kW güç. Su tankı hacmi 300 ml'dir. Makineyi çalışmaya tam hazır bir duruma geçtiğinden beri 2 dakika olmalıdır. paket deposunu doldururken uygulamak, bir ölçme kabı ve hunisi içerir. Burada ağır kirli başa çeşitli ipuçları ve fırça bulunmaktadır.

Ana avantajları buharlı temizleyici şunlardır:

 • yoğunluk;
 • kutuda bulunan memeler çeşitli;
 • kaliteli kurmak.

eksileri itibaren değerinde böyle boyutlarında ünitenin yeterli büyüklükte ağırlığa dikkat çekti.

DeFort DSC-1200 iyi bir kullanıcı derecelendirme aldı. ana gibi ve cihazın ana işlevi ile Küçük buharlı temizleyici mükemmel baş edebiliyor.

Çok Fonksiyonlu temizleyici herhangi bir bulaşma ile yardımcı olacaktır

Bu tür cihazlar evrenseldir. Onlar, kiremitli zemin yıkama yardımcı ceket düzenli pencere buhar olacak. Güçlü, donanımlı birimler bile büyük dairenin genel temizlik ile baş. Rusya'da çok amaçlı buharlı temizlik maliyeti 10000 ruble başlayacak.

Buharlı temizleyici Kitfort KT-903 - para için en iyi değeri

Çok inandırıcı bir cihaz. kendi kategorisinde en güvenilir birimi kabul edilir. Güç buharlı temizleyici - 2000W. paket araçlarını ve ek aksesuar numarasını içerir. Kitfort KT-903 pencere, zemin, kapı, mobilya yıkayabilirsiniz ile. Runtimes buharlı temizleyici - 1 sa. modeli alışılmadık bir tasarıma sahiptir.

Kullanıcılar modeli aşağıdaki özellikleri keyfini:

 • İyi ekipman;
 • pil ömrü uzun dönem;
 • çekici tasarım;
 • sıyırma kaliteli;
 • Yüksek güç;
 • çok yönlü;
 • çok işlevli;
 • Kullanım kolaylığı.

alıcılar gibi Buharlı temizleyici, birçok tür bir kazanım gerçekten faydalıdır düşünün. Yeterince cihazın yüksek maliyet avantajları modeli yukarıda haklı.

1. Yani ev veya dairede temizlik katlarda yardım ve döşemeli mobilya gerekir. Eğer büyük çaplı bir yerleşim alanının mutlu bir sahibiyseniz, bir buharlı temizleyici Endever Odyssey Q-901 için vazgeçilmez olacaktır.

Çocukların varsa 2. en güvenli cihaz Karcher SC 2 ediyorum - Bu ünite buhar yanıklara karşı koruma ile donatılmıştır.

3. ESC 922. en kompakt ve daha az değer cihazı olur DeFort DSC-1200 Gülümseme cam yüzeyleri, uygun bir bütçe modeli temizlemek için.

Genel büyük ölçekli tesislerin temizlenmesi, aynı zamanda giysi uygun çok-fonksiyonlu buharlı temizleyici Kitfort KT-903 için sıyırma 4..

Müşterilerin yorumlara iyi buharlı temizleyiciler

Eğer oda saflığına köpüklü ister misiniz? Ev kimyasalları vakit harcamayın ve zor kirleri düşürmekten! Modern cihaz - Bir buharlı temizleyici, uzun milyonlarca kullanıcının kalbini kazandı. Böyle bir cihaz ile, uzak yerlere prodezinfitsiruete, fakat sıcak çifte - virüs, bakteri ve alerjenlere kurtulmak. Sadece temizlik ve hatta sağlık faydaları ile, düşünün. satın almak iyi cihaz zordur ve herkes için bakmak yapacağını bilir, biz anlamak ve yazıda ayrıntılı olarak açıklamak için yardımcı olacaktır, nasıl ev için bir buhar temizleyici seçmek ve 2017 yılında en iyi sırada etmek!

Tasarım ve buhar temizleyici operasyonu

sadece kendi üretim teknolojisini geliştirmek için her yıl üreticileri unutmayınız. her evde mükemmel bir asistan - Ve buharlı temizleyici yeni bir cihaz, yeni nesil model değildir edelim. modern buhar temizleyici tasarımı içerir:

 • Parçaları ve Aksesuarları
 • sıvının ısıtılması için bir element
 • Su tankı
 • tetik tabanca
 • Esnek hortum

Eğer bu cihazla çalışmaya başlamadan önce su buhar kazanı ile doldurulmalıdır. Ancak bundan sonra elektriğe bağlamak. Su kaynadığında ve buhara dönüşüyor gibi birkaç dakika sonra, görülecektir. tetik butonuna unutmayın ve modlar 100 dereceye kadar sıcaklığa ulaşan bir buhar akışı bırakmadan, sadece bastıktan sonra izin verilmektedir ediniz. Hatta zarar sağlığı sıcak buhar endişe olamaz! Nedeniyle atık gevşek yapısı, yanmak ve tam güvenlik içinde olacak.

Ayrıca bkz - Ne iyi buharlı paspas olduğunu - değerlendirme 2017

Buharlı temizleyici günümüzün en etkili ve çok yönlü araçlardan biridir. Başlangıçta, cihaz hastane ve zeminlerin dezenfeksiyonu için tıbbi tesislerde kullanılan, ancak zamanla uygulama kapsamı onun ufkunu genişletmiştir. Şimdi, onun yardımıyla, sadece oda kaldırabilir, aynı zamanda bir araba veya ev aletleri temizlemek için kullanılabilir. Seçilen buharlı temizleyici genellikle tüm banyo temizliği için kullanılabilir, ancak kullanım için diğer birçok fırsatlar dahil vardır:

 • cam yüzeyleri temizlemek
 • eşyaları ve aletleri ile sertleştirilmiş çamur çıkarılması
 • Dezenfeksiyon ve yumuşak mobilya temizleme
 • akarlar ve alerjenleri yatakları temizleme

Yukarıdaki olasılıklardan tüm göz önüne alındığında, cihaz çok yönlü ve kullanımı pratik çağrılacak gurur duyabilir. sadece kış balmumu ve buhar temizleyici vernikli yüzeyleri ve cam temiz soğuk kullanım için tavsiye (zaman sıcaklık farkı muhtemelen cam çatlama).

ev için ev aletleri geniş bir yelpazede, pahalı ve bütçe hem modellerini memnun edecektir. Tercihleriniz ve uygulamalarına bağlı olarak, profesyoneller buharlı temizleyiciler üç ana tip ayırt:

 1. Elektrikli süpürgeler. Bu tip cihazlar iyi profesyonel kullanım için uygundur. Ek analoglar cihaz yüksek güç özellikleri ve etkilidir. yüksek inşa kalitesi, dayanıklılık ve paketleme göz önünde bulundurulduğunda, en pahalı olarak kabul edilir. Eğer bir düzine yıldan bir eş seçmek istiyor musunuz? Sonra sinirleri ve onarmak için para harcamak yerine, bir kez para harcamak için daha iyidir.
 2. Kompakt. Dağı popülerlik kompakt modeli türüdür. katta tankın konumu nedeniyle, onlar elektrikli süpürge ile karşılaştırılabilir. Eğer kilo uzun süre cihazı tutmak gerekmez, çünkü bu, bir avantajdır. seçmeden önce iyi montaj ve uzun hortum ve kablo ile tanışmış. uzun kullanmak daha uygun, - hortum olmalıdır modelin bu tip 3'ünden az metre uzunluğundadır ve kordon unutmayın. Tipik olarak, kompakt bir buhar temizleyiciler farklı yüzeylerin temizlenmesi için memeleri ile donatılmıştır.
 3. Manuel. "Ne bir fiyata ve iyi bir performans ile ev için bir buharlı temizleyici satın almak daha iyidir: soracaktır Birçok? - Tabii kılavuzda Of. Bu eşsiz buluş bütün yüzeylerin temizliği gerçekleştirmek için hızlı ve kolay izin verir. Düşük ağırlık ve yer tasarrufu sağlayan tasarım mağazasına kullanımı kolay ve kolaydır.

Nasıl iyi bir ev için bir buharlı temizleyici seçilir?

Hala bir buharlı temizleyici iyidir bilmiyorum? Sen sadece uygulamayı belirlemek gerekir, bilgi ton tekrar okumak gerekmez. En iyi buharlı temizleyici - Aşağıdaki parametrelere dikkat etmelidir böylece tamamen müşterinin tercihlerini ve ihtiyaçlarını karşılayacak bir:

 • Güç. ev aletleri seçerken parametrelerin çoğunu arasında, bir büyük ve önemli olarak kabul edilir. Daha yüksek hız performansı ve etkili buharla temizleme, gücü daha fazla. En iyi buharlı temizleyici kimin gücü 1000 watt bitti alıcılar için gözden geçirmektedir. Zemin temizleyiciler 1300-2300 watt bir kapasiteye sahip ancak elle sırayla olduğunu unutmayın - 700-1600 watt arasında.
 • Buhar kazanı hacmi. Bu indeks birkaç litre 0.5 ila ve kadar değişir. kapasitans daha küçük, daha su ile doldurmak zorunda unutmayın. iş miktarı göz önüne alındığında, kendinizi uygun seçeneği bulacaktır. Bu nedenle, kafa ile 1 litre kapasitede bir kapasite kesintisiz modda 30-40 dakika için yeterlidir.
 • Iddia ağırlığı. Avantajlı bir şekilde, manuel ve 1.6 kg aralıklar için buhar temizleyiciler (genellikle boş şeklinde ölçülür).
 • Parçaları ve bunların amaç. pahalı ekipman satın alırken, olması gereken arasında bileşenlerin, dikkat: nokta meme, temizleme zemin ve kaplama, fırça, pencere yüzeylerin temizlenmesi bir ağızlık temizlenmesi için düz ve el aleti için bir meme. ek bileşenlerin en az sayıda, en az 3 adet olmalıdır.
 • Kablonun uzunluğu. Bu kordonun uzunluğu en fazla (4-6 m) olan bir aygıtı seçmek için en iyisidir. Ayrıca, kablo sarıcı işlevini dikkate değer. Bu çok uygundur ve elle çözülmeye ve kablosunu rüzgar yoktur.
 • hortumun uzunluğu. pratiğini uzun süredir tarafından gösterildiği gibi, hortum iş yerinde kalite ve verimliliği üzerinde iyi bir etki her zaman değil. biz dikkate buharlı temizleyiciler notunu alırsak, neredeyse tüm modeller hortumun bir ortalama uzunluğa sahiptir. soğutur - Bu düşük güçlerde, açıklıktan geçerek buhar gerçeği eşlik eder. Bunun bir sonucu olarak, hassas yüzeylerin işleme istenen bir durum değildir su sık sık püskürtme, bulunmaktadır.
 • yapının boyutları. (Üst buhar temizleyiciler dahildir) 1702 Karcher SC bir boyut 50h33h33 cm sahiptir: Ortalama mobil ve elle tutulan buhar temizleyicileri bir boyut 20h15h25 cm ve şimdi aygıt iç örneğin ulaşır.
 • Isıtma süresi ve maksimum sıcaklık. çıkış tankı özellikleri ve hacim ortalama ısıtma süresi 10 saniye ile 10 dakika için bağlı olarak, dikkat edin. En hızlı ısıtma istiyorsanız, konteynerleri önceden ısıtılmış su doldurma olasılığı vardır. tam ısıtma suyu sıcaklığında 140 ° C, yaklaşık 3.5 bar, burada bir buhar basıncı ulaşır. Nedeniyle yüksek sıcaklık göstergeleri, temizlik ve bakterisidal özellikleri kalitesinin artırılması.
 • Buhar basıncı. Puanlama buhar temizleyiciler güncel modeller 2-6 barlık bir buhar basıncına sahip olduğunu göstermiştir. Bunların özellikleri rakamlar genellikle görülebilir, ancak tankın içindeki bu baskıyı anlamak için önemlidir ve buhar temin edilmez. Ayrıca, buhar püskürtme hortumu ve meme uzunluğuna bağlıdır. Eğer ev kullanıcıları için buharlı temizleyici satın almak daha iyidir konuyla ilgili emin değilseniz orient gözden geçirir ve özellikle vermek danışma.
 • ısıtma türü. tek geçişli ya da kazanın içinde buhar oluşumu ile önemli bir parametresi. İkinci düzenleme en çok ihtiyaç duyulan sayılır ve buhar ve sıcaklık güç kaynağı çok daha yüksek olması nedeniyle, satın alma için önerilir.
 • Izgotovitelny materyal. Yüksek kaliteli tasarım - dayanıklılık ve rahatlık anahtarı. Bu ısıya dayanıklı plastikten yapılmış vakıf olan ekipman, satın almak en iyisidir. Uzmanları alüminyum su tankı ile bir buharlı temizleyici alarak öneriyoruz. Nedeniyle metal iyi bir ısı iletkenliği, su hızlı ısıtılır ve ölçek yüzeyinde oturmaz.
 • Ek olanaklar. Birçok pahalı modeller, gücünü ayarlamak, vs sıvı akış hızını izlemeye olanak sağlayan bir genişletilmiş özelliğe sahip Ama, gerçek müşteri yorumları doğru seçim en iyi buharlı temizleyici yapacaktır hangisinin anlamak için.

Evde 2017 için Değerlendirme buhar temizleyiciler

Buharlı temizleyiciler aralığı oldukça geniş, ancak yüksek kaliteli ve dayanıklı cihaz sadece içeren göre değerlendirmede tanınmış üreticilerden satın alınabilir olduğunu hatırlamakta yarar var: Karcher, DeFort, Gülümseme, Kifort, Endever, hocam, Philips.

 • Büyük Usta GM-Q1 Çok Elite - 2017 yılında ev için en iyi buharlı temizleyici. Fonksiyonlu modeli sadece yerleri temizlemeye, aynı zamanda sırayla buruşmuş şey neden olmaz. demir bağlantısının olasılığı vardır (dahil). Güç 1950 watt ve kapasitif hazne 2.3 litre maksimum verimlilik ve konfor ile temizlenmesini sağlamak üretmek.
 • Kitfort KT- 903 - kalite-fiyat oranı en iyi modellerinden biri. 2000 watt - yüksek güç özelliklerine sahip gibi, geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. Küçük buharlı temizleyici ve şık tamamlayıcısı türlü iç ve 60 dakikaya kadar uzun süreli takdir.
 • Endever - mobilya ve zemin temizliği için en iyi puan Buhar temizleyici,. Model Odyssey Q-410 - yaşıtları arasında en iyi. Cihaz 130 ° C'ye kadar, sadece bir kaç dakika içinde ısıtılmış bir su (1.5 L) içindeki bir büyük depoyu sahip Ayrıca, çeşitli nozulları temizlemek ve öğeleri çeşitli çeki düzen sağlayan sağladı.
 • Ne bir buharlı temizleyici "çocukların korunması" işlevsel içeriyor? Tabii Karcher SC 2! modeli düşük güce sahip, ancak temizlik ile başa çıkmak için kaliteye bir engel değildir. 1 litre Depo kapasitesi 6.5 dakika sonra ısınmak için tamamen edebilmektedir. Ayrıca, ölçekten koruma ve buhar kaynağını ayarlamak için modları vardır.
 • Sıkça pencerelerinizi ve cam yüzeyleri yıkayın, ancak bir buharlı temizleyici iyidir bilmiyorum? 220 ml - O 1000 W güç ve rezervuar kapasitesi ile modeli gülümseme ESC Kompakt ve uygun fiyatlı asistan dikkat edin. modeli büyük ölçekli ortamlar için yararlıdır oldukça uzun kablosu vardır, unutmayın. Cam ve kumaş temizleme temizlik ürünleri için iki püskürtme ile donatılmıştır.
 • DeFort DSC-1200 - ortalama 1200W ile kompakt bir modeli. 300 ml'lik bir kapasiteye sahip yüksek kaliteli termo-plastikten yapılmış buhar süpürge. Cihaz beher kabı çeşitli püskürtme tamamlandı.
 • Eğer ütü ve buharlı için çok işlevli bir cihaz gerekiyorsa, o zaman en iyi iş Philips GC660 / 05 olduğunu. Buhar temizleyici, en iyi puanı önceden birkaç yıl sürer. Üreticiler maksimum konfor halledilir ve çıkarılabilir cihaz su tankı ile donatılmış olması. Ayrıca, otomatik kordon makarası vardır. Güç özellikleri hakkında unutma - onlar maksimum bulunmaktadır. Donanım ürünleri ekleri Portmanto ve koruyucu eldiven.
 • ESC 924 Gülümseme - küçük boyutlarda, modern bir model, bir 800 watt kapasiteli su ile - 250 ml. Bununla beraber, bu tür şeyler buruşuk ve kirli oda unutacak. Paramı için iyi bir sonuç!

Uyanık olun ve buhar temizleyici kullanarak bu ödev özel dikkat gerektirir unutmayın. Tüm talimatları izleyin ve güvenlik talimatlarını ve sonuç tüm beklentilerinizi aşacaktır.

Biz şimdi doğrulukla sorunları olmayacak ve 2017 yılında ev için bir buharlı temizleyici seçmek için biliyorum umuyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 + 8 =