fotoğraf Düzenleyici

fotoğraf Düzenleyici

fotoğraf düzenleyicisi - Uygulamanın oluşturmak ve albümleri, resimleri, resimler, fotoğraflar ve diğer grafik dosyalarını yönetmek için. Program istenen veri, grup, görünümü arama ve kendi başınıza albüm düzenleme olanağı sağlar.

Uygulamanın başlıca özellikleri:

 • Albümler -, arama oluşturmak silmek, albümler hakkında daha fazla bilgi için iç içe albümler, destek için albüm destek birleştirme.
 • Görüntü - ekleyebilir, düzenleyebilir, silebilir arama, daha fazla bilgi, deneklerin gruplama, albüm-depolanmış, meta veri okuma iki sürümü, albümler arasında hareketli, hızlı eklenmesini girmek için grup ekleme.
 • Yönetimi - Farklı o kaydırıcı denetimi, sürükle içinde görünürlük ve interaktif formlar simgeleri damla tüm albümlerinde kendi özel sıralama, baskı, ayrı bir filtre kutusu oluşturarak, tüm parametrelere filtreleme, modları, yer imleri sıralama.
 • Düzenleme - ölçekleme, kırpma, ufuk düzeltme, doğrusallaştırma dönüm, keskinlik ve kontrast değişen, vb bulanıklık, vb.
 • Görünüm - kaydırıcı görünümü, ana panelde görüntülerin dinamik yönetim, sürükle ve bırak desteği, ana pencerenin dinamik değişimi, katman albümler, dinamik özellikleri.

Eğer kataloglama ve bilgisayarınızda görüntüleri albümleri sıralamak için kullanışlı bir yardımcı program gerekiyorsa Genel olarak, gerekli tüm işlevselliği ile ilgisi var Fotoğraf organizatörü, bak.

Uyarı. Uygulama Java çerçeve teknolojisine dayanan, bu nedenle PC JRE sürüm 1.6 ve üstü yüklü olmalıdır.

fotoğraf Düzenleyici

SOFT-FOR-YOU.COM: Serbest & tarayıcı programı

tarayıcı programı
multimedya
sistem
 • editörler
 • ekran görüntüleri
 • simge oluşturma
 • fotoğrafları kataloglama
 • Web Kaynakları
 • Kapak diski
 • ekran koruyucular
Herkes için Programlar

İkizler Visions - için ücretsiz bir uygulamadır oluşturmak ve fotoğraf galerileri görüntülemek benzersiz bir 3D-arayüzü kullanarak.

Görüntüleyici Twins Visions, 3D-navigasyon albümler halinde fotoğraf düzenlemektedir bir slayt gösterisi şeklinde içeriğini gösterecektir, ve hızlı bir şekilde belirli bir fotoğrafı bulmak için Açıklama eklemek teklif.

İkizler Visions düzenleyicisi yardım kusurları kaldırmak, karakteristiklerini değiştirmek ve etkileri fotoğraflarınıza uygulamak, yanısıra EXIF meta verileri değiştirmek veya görüntü dosyaları için etiket eklemek.

Bu özelliklere ek olarak Twins Visions sağlar kartvizit, takvim, kartpostal ve fotoğraflarınızın hatta tüm kitaplarını oluşturmak - hızlı ve profesyonel.

1

Ayrıca fonksiyonlar Twins Visions vardır İnternet'e galerilere koyarak ve takas diğer kullanıcılar ile onları. Uygulama Flickr destekler.

Dijital fotoğraf düzenleyicisi rahat ile kataloglama, anlık desteği ile Birkaç fotoğraf düzeltme, fırsatlar 3D grafik hızlandırıcı, olasılık ve maksimize ederek elde yüksek hız slayt gösterisi, web galerileri, Onların hızlı iyileştirmeler için, resimler ile kendi CD / DVD diskleri oluşturmak Tek bir kağıda birden fazla görüntü yazdırırken, araçlar kırmızı göz giderme, güçlü arama ve hem acemi amatör ve profesyonel fotoğrafçılar için yararlı olabilir diğer birçok yararlı özellik.

Belki ACDSee en layık yarışmacı, 400'den fazla dosya biçimlerini destekler dostu arayüzü IPTC ve EXIF ​​DATA verileri değiştirmek için izin veren bir çok kullanıcıya sahip oluşturmak mümkün ekran görüntüleri, Video dosyalarından kareleri yakalama, Mükemmel önizleme fonksiyonu ile HTML albümü oluşturmak için bir araç ile birlikte RAW görüntüleme uygulamıştır.

Jalbum - Bir program verir oluşturmak lezzetli albüm, websitesinde yayınlayacak (yoluyla FTP) ve baskı kitap şeklinde.

Albümler ayrıca sadece fotoğrafları olabilir, ancak video dosyaları.

Yerleşik destek Jalbum organizasyonlar ve düzenlemek görüntüler, ancak programın temeli esnektir Sunu oluşturmak - Bunu yapmak için, önceden hazırlanmış tema çeşitli seçebilir veya kendi oluşturabilirsiniz.

MyPhotoIndex - ücretsiz açık kaynak fotoğraf düzenleyicisi.

ana işlevi - Organizasyon ve fotoğrafların kataloglama. (Dahil Güzel arayüzü, tüm resim formatları için destek RAW) ve * .avi dosyaları.

Faydalı şeyler: yapabilirsiniz MyPhotoIndex kullanarak Özel fotoğrafları gizlemek aksine açıkken üzerinde, meraklı gözlerden ya gelen paylaşım arkadaşlarınız, akraba ve tanıdıkları. İkincisi kullananlar ilginç olacak Flickr, Facebook ve IM ve / veya e-posta hizmetleri Hotmail, yahoo mail ve Gmail.

Kompakt ve hızlı resim görüntüleyici desteği ile slayt gösterisi ve düzenlemek.

WildBit Görüntüleyici hızla kullanıcı dostu özellikler pahasına istenen dosya veya klasör bulacaksınız minyatürler, görüntüler bilgi EXIF dosyaları meta JPEG ve TIFF, etiketler Photoshop dosyaları.

Minyatürler, bu arada, değiştirmek ve sıralama ve boyutlarını ayarlayabilirsiniz.

Bu yararlıdır görüntüleri karşılaştırmak yeteneği (Örneğin, arama çift).

Slayt içerir 176 geçiş olanakları görüntü ve desteklerin arasında birden çok monitör, bunlar arasında yapabilirsiniz şalter anında.

BMP, JPEG, JPEG 2000, GIF, PNG, PCX, TIFF, WMF ve TGA: WildBit Görüntüleyici dahil 70'den fazla görüntü formatlarını tanır.

JetPhoto Studio - güçlü ve kullanımı kolay, aynı anda Dijital fotoğraflar ile çalışmak için Program.

Bunun sayesinde şunları yapabilirsiniz:

 1. fotoğraf albümleri düzenleyebileceğiniz;
 2. Konuma göre sıralama fotoğraflar konum etiketleme sayesinde (GPS verileri); Google Maps hizmet ve Google Earth ile entegre;
 3. oluşturmak Flaş ve Web Galerisi, video klipleri gibi;
 4. JetPhoto-sunucusu ve Flickr.com web albümleri yayınlayın.

JetPhoto Studio can resimlerin otomatik olarak kopyalama foto-kamera, JPEG dosyaları değil aynı zamanda video RAW, panoramik ve üç boyutlu (3D) fotoğrafları sadece bir bilgisayara bağlı.

resimlerini organize JetPhoto Studio EXIF-meta, yorum, anahtar kelime ve coğrafi etiketleme harcıyor. Daha hızlı arama için, Her resim galerisi, bir açıklama ve ek anahtar kelimeler ekleyebilirsiniz.

düzenleme araçları JetPhoto Studio döndürme ve kırpma görüntüleri olanak içinde, efektler, sepya ve daha uygulamak, renk dengesi, parlaklık, kontrast ayarlayın.

JetPhoto Studio tamamen ücretsiz ve işletim sistemleri Windows ve Mac OS X altında faaliyet

Fiske Downloadr - bir platformlar arası başvuru arama ve Flickr fotoğraf indiririm (Orijinal Boyut açıklama, başlıklar ve etiketleri).

Sadece fotoğraf indirilemiyor, ama aynı zamanda bir tane oluşturmak için Flash slayt ve ekran koruyucular Geçiş efektleri ve müzik eşliğinde.

Windows, Mac ve Linux için sürümleri vardır.

En orijinal biri izleyiciler.

, Tüm disk bölümlerini tarar dizinleri bulunan grafik dağıtır, ilgili tarih, bir derecelendirme grafik dosyaları fonksiyonu tahsis edilir oluşturabilir kolajlar ve slayt gösterisi, Bu veriyor Internet üzerinden dosya paylaş.

Fotoğraflar fotoğraf koleksiyonları düzenlemek için beş programlarının sıralanmıştır

organizasyon için Fon görüntüleri ile çalışmak için neredeyse her programda bulunmaktadır. Sık sık izleyiciler ve editörler ve catalogers hem programları bulabilirsiniz. Bu, örneğin, Zoner Photo Studio, ACDSee Nero Kwik Media ve diğerleri. Hiç şüphe yok ki, birçok kullanıcı için "hepsi bir arada" kullanışlı araçları. sizin için onların temel özelliklerinden setleri bazı fotoğraflarınızı düzenlemek için ilgili olanlardır Ama eğer özel programlar bakmak isteyebilirsiniz.

Öncelikle, bu uygulamalar gereksiz seçenekleri ile aşırı değil - çünkü çoğu durumda, daha hızlı ve daha kararlı multimedya işlemciler daha vardır. İkinci olarak, özel programlar genellikle farklı kriterlere göre fotoğraf aramak için daha fazla araç sunuyoruz. Yaklaşık beş uygulamaları, fotoğraf koleksiyonları organizasyonu basitleştirilmesi, inceleme okuyun.

 • Geliştirici: Daminion Yazılım
 • İşletim Sistemi: Windows
 • Dağıtım: Serbest
 • Rus arayüzüne sahiptir

Mevcut ad Daminion cataloger altında, en fazla beş yıldır geliştirilmekte olan olmuştur, ama çok fazla resim düzenlemek için yazma uygulamalarında kurucularının deneyim. Daha önce, geliştiriciler Daminion PicaJet programı yayımlandı, ancak daha sonra fotoğraf ve diğer büyük özellikleri bir veritabanına çok kullanıcılı erişimi olan tamamen yeni bir uygulama yazmaya karar verdi. Bu ücretsiz dağıtılan erişilebilir ve kullanıcı versiyonu Daminion vardır. Bir çok oyunculu sürümü Daminion Sunucusu denir.

Daminion dizinleri ile çalışma - fotoğraf veritabanları ve katalog dosyaları ekleyerek - kullanıcı endişe. Bu el görüntülerle klasörün yolunu belirtmeniz gerekir anlamına gelir. dosyalar fiziksel olarak kopyalanmasına veya veri depolamak için kullanılır ve sadece kopyalama olmadan dizine eklenebilecek bir klasöre aktarılabilir. Eğer başka bir sürücüye fotoğraf aktarma sırasında dosyalara Böylece Daminion saklar göreli yollar, bu nedenle, tüm veriler katalogda kalacaktır. Eğer katalog fotoğraf eklediğinizde, hemen onlara etiketler atamak, ancak daha sonra da yapabilirsiniz - her şey kullanıcının isteğine bağlıdır.

dosyalar katalogda kaydedilmektedir sonra, altyazılarla küçük resim olarak programın penceresinde görüntülenir. imza size dosya adı, çözünürlük, boyut, deklanşör hızı, ISO ilgili temel bilgileri görebilirsiniz. Buna ek olarak, her tasarım düzenlemek için araçlara sahiptir: Hızlı bir şekilde ayrıntılı meta verileri görüntülemek, kelime eklemek, resim belirterek, derecelendirme ayarlamak renk etiket ayarlayabilirsiniz. Kullanıcı onlar hakkında bilgileri içeren dosyaların listesini arayarak tersine kaldırma ve skeçler, ek bilgiler olmadan sadece görüntü hareketli, dosyaları görüntüleme şeklinizi değiştirmek veya kapatabilirsiniz.

Eğer Svoystva9raquo panelinde" bir görüntü seçerseniz; Bu konuda daha fazla bilgi görebilirsiniz. Orada bir fırsat aynı zamanda ve bu bilgileri tamamlar: resim, yer çekim kategorisini çekildiği o mühürlü insanları, olayı, zaman gösterir. Profesyonel fotoğrafçılar için gibi alanları kapsamaktadır "Proekt9raquo;" Klient9raquo; "Telif Hakkı". alanları "Svoystva9raquo panelini Dolum; olası toplu modunda - bunun için, basitçe daha önce fotoğrafları seçtiğiniz. etiketleri tüm değişiklikler dosyanın meta verileri ile senkronize edilir, böylece dosyalar hakkında bilgi her zaman veritabanında temsil edilir ve dosyalar kendileri.

sağ panel bilgidir ve aynı anda veri girişi, sol panel için hizmet - "Tegi9raquo; - bulmak için tasarlanmıştır. Tüm dosyalar avuç burada kriterlerini arayın. Örneğin, böyle devam "yaratılış tarihini" listesini açın ve hızlıca çekim aya göre fotoğrafları bulmak, maksimum puana sahip dosyaları görüntülemek ve için, aynı klasörde bulunan tek fotoğrafları görüntüleyebilir. Kuruluş için kullanıcı fonlarının yanı sıra, programı da otomatik sayısız sunuyor, bu çok önemlidir. Örneğin, bir jeo-etiketiyle belirli lens kullanarak belirli kamerada çekilen resimleri seçmek çok kolaydır. birden fazla koşul kullanmaktır karmaşık bir şey yoktur.

Eğer elli dahil parametreleri, AND, OR ve diğerleri kadar kullanmasına olanak tanır programı ve gelişmiş arama vardır.

Daminion içinde Resim düzenleme araçları değil, kolayca izlemeniz için küçük resimler sadece döndürebilirsiniz. herhangi bir değişiklik yanlışlıkla yapılmışsa, her zaman bir önceki sürüme dönebilirsiniz - Program revizyonları izler. Çok kullanıcılı bir uygulama ile çalışırken bu özellikle önemlidir.

Daminion ama aynı zamanda video, PDF belgeleri ile, görüntü dosyaları ile sadece çalışır. Program (test taban 500.000 resimlerden oluşmaktadır) çok büyük görüntü koleksiyonları ile çalışmak üzere optimize edilmiştir, bu nedenle yeni dosyalar eklediğinizde çalışmasının istikrarı dert olamaz. ayrı bir sekmede her - Bu arada, kolaylık olması için, aynı anda bir programda açılabilir birçok bağımsız katalogları kullanabilirsiniz.

 • Geliştirici: photools.com
 • İşletim Sistemi: Windows
 • Yaygınlaştırma: shareware
 • Rus Arayüz: Hayır

Zaten yıllardır bir sürü programın arayüzünde bakarken son sürümü geçen yılın tarihli IMatch sonu olmasına rağmen, öyle görünüyor. Nitekim, görünüş her zaman zayıf nokta IMatch olmuştur ve modern bir arayüz çözümlerinin fonunda, Windows 2000 tarzında grafiklerle küçük düğmeleri korkutucu görünüyor. Yazar, uzun uygulamanın görünümünü yeniden işleme sözü verdi, ancak bugüne kadar bu yapmadı. Ancak, birçok kullanıcı hala bu programa tercih ediyorum.

temel nedeni - Senaryo desteği, neredeyse her programın işlevine bağlanabilir sayesinde hangi varsayılan olarak onun içinde uygulanmadı. Örneğin, yanlış etiketlenen dosyaları aramak için isim ve diğer doğrulamak için dosyaların sürümlerini yönetmek için bir komut dosyası vardır. Komut elle oluşturmak için gerekli değildir - birçok yararlı eklemeler forumunda programı ve mevcut diğer kullanıcıları tarafından yazılmıştır.

Bir diğer önemli özelliği IMatch - dosyaların büyük koleksiyonları ile sabit bir çalışma. Program yüzlerce fotoğraf binlerce, hiçbir frenler ve makul sağlam olduğu veritabanı ile başa çıkma sorun değil. Buna ek olarak, IMatch periyodik yedeklemek için hatırlatmak planlanarak uygulanmaktadır.

Daminion gibi, bu program elle fotoğrafik içeriğe doldurmalıdır fotoğrafların veritabanları ile çalışır. Bir veritabanı oluşturma ve bir sihirbaz olarak görüntüleri içe aktarabilir ancak buna rağmen, sezgisel zor diyoruz süreci. Çok fazla bayrakları orada yüklü olması gerekmektedir. Varsayılan olarak, program penceresinin olarak, veritabanı klasörünün göre sıralanır. O kadar üzerine kayıtlı bir arama desen kategorileri, seçilen dosyaların geçmişini ve görüntülemek de mümkündür.

 • Geliştirici: Fotoğraf Dizini
 • İşletim Sistemi: Windows
 • Dağıtım: Serbest
 • Rus Arayüz: Hayır

onun daha gelişmiş rakiplerine işlevselliği MyPhotoIndex aşağı Ancak programın bazı önemli avantajlara sahiptir. İlk olarak, Program ücretsizdir ve açık kaynak. İkinci olarak, çok basit ve burada ya da başka bir seçenek bulmak için nereye kullanıcı üzerinde bulmaca uzun bir süre gerekmez - onlar parmaklarınızın ucunda tüm vardır.

Program etiketleri ve derecelendirmeye göre, kategoriye göre fotoğraf organizasyonları sunmaktadır. Programın veri tabanında görüntüler alırken Etiketler en sık kullanılan birkaç etiketlerle birlikte dilim eklenebilir, zaten varsayılan olarak eklenir.

tüm önemli fonksiyonlara erişim bağlam menüsü aracılığıyla uygulanmaktadır. masaüstünüzde duvar kağıdı olarak ayarlamak, onları şifrelemek, anlık tarihini değiştirmek baskı resim göndermek için, yorum ekleyebilir veya etiketlerini kaldırmak, ekleme ve düzenleme için kullanın. Facebook, Flickr ve diğer hizmetlere fotoğraf yükleyebilir tek bir tıklama ile: Ayrıca veri alışverişi olanağını belirtmeliyiz.

Yerleşik araması özelliğini kullanarak kullanıcı başlık ve diğer kriterlere göre, etikete göre fotoğraflar için arama yapabilirsiniz. Belirtilen iki tarih arasındaki yapılmıştır görüntülerin Kullanışlı arama fonksiyonu.

 • Geliştirici: GearMage
 • İşletim Sistemi: Windows
 • Dağıtım: Serbest
 • Rus Arayüz: Hayır

derecelendirme koymak, kategoriye göre görüntüleri sıralamak ve etiket eklemek: Eğer mükemmel bir düzen içinde fotoğraf koleksiyonunuzu tutmak için zaman ve arzu varsa Tabii ki, bu çok iyi. Ama ne yazık ki klasörler halinde fotoğraf yüzlerce hatta basit bir analiz, birkaç ay geciktirdi. Nedeniyle büyük bellek kartlarına, biz uzay eksikliği düşünmek edemez ve genellikle her iki ayda bilgisayarınıza fotoğraf kopyalamak. Ve bu süre kaydedilmiş olan tüm olaylar, bir yığın içindedir.

Fotoğraf Etkinliği Düzenleyen - Tarihe göre fotoğrafik arşivleri çalışan kolay tasnif yardımcı olan basit bir programdır. tüm resimler depolandığı klasörü yanı belirtilen tek bir etkinlik süresini belirleyen süreyi belirtin. hangi dönem resimlerini gösterecek programı her klasörün içine düşmek ve bunların ifade edildiği süresince her olay, bir isim vermek sunuyoruz. İstenirse, sadece ay veya yıllık fotoğrafları sıralayabilirsiniz.

Ameliyattan sonra Oktyabr9raquo" gibi düzgün isimlerle yeni bir klasör göreceksiniz; ve "Noyabr9raquo;. Fotoğraf Etkinliği Düzenleyen yeni bir klasöre fotoğraf kopyalamak ve hangi elbette, daha hızlı, bunları taşıyabilirsiniz. çiftleri kopyalama sürecinde ortaya, bunlar yeni bir klasöre olmaz taşındı. Böylece, programı da sabit diskinizde bazı yer açmak yardımcı olabilir.

 • Geliştirici: Digicamsoft
 • İşletim Sistemi: Windows
 • Dağıtım: Serbest
 • Rus Arayüz: Hayır

Ve sonunda - Eğer kayıt zamanında dosya adı bilgilerini ekleyerek fotoğraflarınızı düzenlemenize yardımcı olur başka basit bir küçük ücretsiz yardımcı programdır. Bilgi onun yaratılış anda dosyada saklanır meta verilerinden alınan. Eğer 2013-04-01-17h56m56.jpg gibi adlarla dosyaları aldıktan sonra onları biraz daha kolay hale gelir için, gidin.

Namexif çalışma İlk kullanıcı dosyaları veya klasörleri belirtmek için istenir ustası olarak düzenlenmiştir. Program alt klasörler içinde bakmak mümkün olduğundan, hemen kök dizini seçebilir ve sonra bulmak Namexif ve bir kerede tüm fotoğrafları yeniden adlandırın.

İkinci adımda, yeniden adlandırma biçimini seçmek gerekir. Örneğin, uygulama sonunda orijinal adını bırakın veya rastgele karakter tüm ad ekleyebilirsiniz.

Ne yazık ki, önizleme fonksiyonu değişiklikleri, hem de geri alma yüzden daha iyi küçük klasörler üzerinde pratik, verilmemektedir.

Görüntülerin organizasyon programı için gerekenler farklı olabilir, ancak nihai hedefi kullanıcı her zaman aynıdır içindir - hızlı bir şekilde istenen görüntüyü bulmak için. Yukarıda ele kendi programlarında her bu yardımcı olur, bu yüzden en iyisi sizin için uygundur birini seçmek için kalır. Eğer ne kadar yararsız bulamıyorum resimler, önce ne kadar süre silinmiş olduğunu unutmayın.

2017 sonuçları: dronlar. İyi ve çok iyi değil ikisi de - yanlış uçağı bu yıl elinde Pahalı oyuncaklar birçok yüksek profilli olaylar üyeleridir. sayısız yeni ürünler üzerinden, fiyatlar düşük, ancak en basit uçakları zaten yüksek kalite ve havada uzun kalmak çekebilirsiniz: Bu pazar segmenti başarıyla geliştiriyor. Ama 2017 yılında quadrocopter ana sorunu bir kültür kullanımının basit eksikliği

© 1997-2018 3DNews - Günlük Dijital Digest | Basın D FS 77-22224 arasında Lisans Bakanlığı

yazarın belirtilerek siteye bir belge bağlantısını alıntı yapıldığında zorunludur. Belgenin Tam benimsenmesi aykırıdır

Rus ve uluslararası hukuk ve 3DNews baskısının rızası ile mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

91 − = 83