garajda düzen

garaj ve depo temizlemek için 15 yolu

Her garaj, dolap veya kiler belli kullanışlı şeyler ve farklı küçük şeyler büyük miktarda olacaktır. Ve gerekli tüm bu bobinler, tornavidalar, fırçalar, çivi ve diğer yararlı şeyler onlar her zaman elde edildi ve böylece organize edebilmek için, ancak yer kalabalık etmez ve kaybolma.

AdMe.ru Şimdi böyle öğeleri saklamak için en az 15 mevcut yolları bilir. ne kadar uygun Bkz.

Yapışkan bant Dağıtıcı.

kanca yerine kutuları ile çaresiz bırakmıştır.

Tornavida için Kullanışlı raf.

Uzun saplı bahçe aksesuarları için ahşap tahta.

1

ücretsiz duvar kullanmak mükemmeldir.

Böyle duvara asmak eğer İlave yatak veya sandalye, saklanabilir.

PVC araçları uygun depolama için tüpleri.

Asma birimler yerlerde bir sürü açacak.

Bisiklet o kanca asılı tutmak en iyisidir.

Ya da, bisiklet eğer çok.

Kağıt havlular için Tutucu çöp torbaları için de kullanılabilir.

şık ve pratik - Bir mıknatıs duvara monte.

Elverişli bir yolu bankalarda çivi ve cıvataları tutmak.

Toplar sakız kullanılarak saklanabilir.

Banyo için Sepetleri ve ayrıca garajda kullanışlı.

garajda pisliği temizlemek yardımcı olacaktır 17 parlak fikirler

garaj veya atölye için Pratik saklama sistemi.

Birçok için Garaj araba depolamak için bir yer, ama bu araba, çilingir ve marangozluk atölyesi ibaret değildir. Her zaman için önemlidir ve her şey elinizin altında idi ve doğru yerde. Ama bazen çok zor saklanır tornavidalar, pense, makas, matkaplar ve diğer mutfak eşyaları çeşitli anlamak için "erkek Eden." Bu derlemede, yardımcı olacak basit ve henüz etkili fikirler garaj neredeyse ideal bir depolama sistemi oluşturmak.

garaj duvara yapıştırılan bant matkaplar, makas, cıvatalar, gaechek ve diğer küçük metal parçaların depolanması için kullanılabilir. Böyle bir manyetik tutucu kullanmak ve küçük, ama önemli parçalarından kaybını önlemeye yardımcı olacaktır çok kolaydır.

Eğer araçları, teller, yedek parça ve büyük plastik kaplarda ve ahşap çubukları gibi öğeleri saklamak için büyük bir raf inşa edebilirsiniz. Böyle bir raf düzeni ve anlamlı atölye veya garajda yer kazanmak için düzen getirmek için izin verir.

rahatça çöp torbaları, kağıt havlu, zımpara kağıdı, bant, ip ve daha bobinlerin rulo barındıracak birkaç küçük korkuluk ağırlayacak garajın serbest duvarının, birinde.

Birçok bahçıvanlar dış mekan mobilyaları katlanır depolanması için garajı kullanabilir. Yani köşelerinde ayakta değildir ve, fazla yer kaplar ahşap veya metal desteklerle onun dikey raf için yapmak ve ücretsiz duvarın birine ekleyin yoktur.

Cıvata, Gadget, çiviler, vidalar, vida ve diğer şeyler fazla yer işgal, ama karışık formu son derece rahatsız edici bunları saklamaz. tezgah ya da masaüstü altında menteşeli dolap alt kısmına vidalı kapaklı bu işler kavanoz yardımcı emrini getirin.

su boruları, süpürgelik, profil ve diğer uzun şeylerin kalıntılarını depolamak için ideal bir tavan altında garaj köşesinde, cıvatalı Plastik ızgara. Bu depolama sistemi garajda alan tasarrufu ve kırılgan yapı malzemeleri olası hasarı önlemek için yardımcı olacaktır.

yapmak herhangi bir adam, ahşap barda delinmiş küçük deliklerden sadece doğru miktarda gücü altında olan Tornavida için Küçük pratik organizatör. Böyle bir ürün tek bir yerde tornavida saklamak için, garaj veya atölyenin bir duvara asılabilir.

8. Dikey Depolama

Masanın altında veya kabine delikli metal veya kontrplak çeşitli paneller küçük bir dikey el aletleri depolamak için ergonomik ve uygun bir yer edinecektir.

Farklı çaplarda kalıntılarının PVC boru depolama sistemleri geniş bir çeşitlilik oluşturmak için kullanılabilir. Örneğin, geniş boru parçaları tornavida, delme makineleri ve bu tür diğer araçlar depolamak için uygun olan kabinin alt cıvatalı. PVC boru parçalarının çeşitli spreyleri, köpük, boya ve diğer kapların tüplerin depolanması için hücrenin ortalama çapa yapılabilir.

Boya fırçaları ve spatula ince bir tel veya ince çelik çubuk üzerinde bir süspansiyon halinde saklamak için çok uygundur.

11. bahçe araç raf

, Garaj alanı iyi üçte tutmak bir duvara sabitlenmiş özel bir raf üzerinde saklayın vermedi araçları bahçe için. Bu raf ahşap çubuklar, ahşap palet veya plastik boru parçaları kendi elleri yapabilirsiniz.

12. Çok raf

ahşap çıtalar adet raflı komple ahşap palet, fonksiyonel bileşen olacak ve garaj tek bir yerde büyük bir el aletlerinin sayısını ve küçük karşılamak yardımcı olacaktır.

Olağan tel raf balıkçılık çubuklar için uygun bir tutucu oluşturmak için de kullanılabilir. o yer almaz ve sonbahar-kış sezonunda ayaklarının altında karıştırılmamalıdır böylece bu depolama sistemi, tavana monte edilebilir.

Galvanizli metalden yapılmış bir delikli levha çeşitli eşyalar için çok fonksiyonlu bir duvar düzenleyici oluşturmak için kullanılabilir. Kullanma kanca ve böyle bir panelin asma küçük el aletleri, konteynerler ve kaba bağlı olabilir.

ahşaptan yapılmış olabilir Katlama ahşap bank, - küçük garaj veya atölye için mükemmel bir çözüm. Gerekirse, bu işyeri katlanmış ve arabalar veya başka şeyler için yer açmak için duvara takılır.

Satın alınan ya da ev yapımı braket bir tavana veya duvara tekerleklerin setini korumak sağlar.

Ağaç 17. taşıyıcılar

dekupaj ile en azından asgari becerilere sahip insanlar, kolayca çeşitli şeyleri için yararlı organizatörü ve sahiplerinin bir sürü yapabilirsiniz. Böyle depolama sistemlerinin çok sayıda atölye veya garajda düzeni sağlamak için izin ve nerede bir veya başka şey net bir fikre sahip olacaktır.

Autoclub> Blog> için Garaj garajda düzeni sağlamak için: yararlı ipuçları.

Ben shinomontazhke içinde iyi organize alanı olarak düşünmek otururlar. Kapnul İnternet, ilginç bir makale buldum. Sizden kimse de) kullanışlı gelebilir

Not; Şu anda Bloguma bir abone için arıyorum! ilgi Wellcome varsa! Daha önce teşekkür için!

Ayrıca ben gruptaki VKontakte içinde görmekten mutluluk olacak! abone)

İyi fikirler! Teşekkür ederim!

deystviyu.Spasibo Görsel rehber!

Evet,) = bunun için olurdu

sizin için her şeyi yapmak için orada, atölye böylesine büyük garaj olan hayal ve daha sonra tüm birisi temizlenmeli ve dışarı atılmıştır ...

! Çok, bu nedenle, bu kadar olabilir birisi kez Tek kelime));)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

23 − = 21