Gazete tüplerin bir sepet örgü

kendi elleriyle gazetelerin Basket. Gazete tüpleri Dokuma

Kim böyle saman ve asma gibi doğal malzemeler, sen geleneksel kağıt yerine düşünebilirdi ki? Fakat modern dikişçi sepet, vazolar, gazete tüplerin kutuları örgü için bir yolunu buldular. Bu, ilk malzemeyi hazırlamak gerekiyor ve ancak o zaman örgü kendisi için çok heyecan verici bir deneyimdir. Ama pipetle asma da, önce iş için hazırlamak gerekir: bunlar dumanı tüten, sırılsıklam, özel tedavi gerektirir. Kağıt üzerinde çok daha kolay ve gazetelerin bir sepet doğal malzemeden çok farklı değildir. elde edilir Bitmiş ürünler zaten pratik deneyime sahip kim vasıflı işçi, özellikle de çok güzel.

sarf hazırlanması

Ana malzemeye bugün hiçbir sorun ile: Her adamın evi gazetelerde, reklam yaprak ve dergilerin çok sayıda birikir. O atmak gerekmez: Çok ilginç bir şeyin içine konabilir - gazeteler güzel bir sepet olsun. Ne gazete ve dergiler dışında zanaat alacak? makas, PVA tutkal, tutkal tabancası, bıçak kırtasiye bir çift ihtiyacımız emin olun. sepetlerin alt dokunmuş olabilir ve kartondan yapılabilir. Nedenle karton bir kaç parça hazırlamak için gereklidir. Need ve çift taraflı bant. tamamlanmış ürüne asma benzerliğini vermek amacıyla, sepet boyamak için gereklidir. Bunun için leke edilmesi. Ama beyaz birçok boya ürünleri: gerekli ve beyaz su bazlı boya olabilir. uygulandığı lak nem son kat güç ve koruma sağlamak için - taban, aynı zamanda, su olmalıdır. Zımba, klip ya da mandal - Ek destek malzemeleri.

ürünleri gazete tüplerinden dokunan bu yana, ilk yapılacak şey - tüp hazırlamak.

 • Bu amaçla, gazete ve dergi listeleri, ilk 30 cm 10 ölçme şeritler halinde kesilmiş olmalıdır. O kadar keskin bıçak kırtasiye yapmak uygundur.
 • Bu bantlar büküm için borular ince iğne 3 mm gerektirir.
 • bir dar açı kollu olan, çapraz rulo başlayın. Bu şekilde, arzu edilen bir değer tüpleri elde edilebilir. Bu birkaç kez yapılmalıdır - ve gelecekteki tüm çok kolay ve hızlı elde edilecektir.
 • Tüplere hazırlanması yapışkan kullanılarak: o dönmez, böylece bir miktar ucuna uygulanır. Bu PVA yapıştırıcı ya da ofis olabilir.
 • Gazete tüplerinden netleşme bir ucu büküm, diğer biraz daha geniş olması gerektiğini biliyorum - bu dokuma sırasında bunları uzatmak için gereklidir.

malzemenin yapılması için bir başka yöntem

Aynı gazetenin düz şeritler: sepet dokuma malzemesi üretmek için daha kolay bir yolu yoktur. şeritler halinde kesin, hem de tüplerin için, sadece bu defa bükmek gerekmez: onlar bant genişliğini aynı almak için birkaç kez boyunca katlanır. Bunlardan, basit bir şekilde sepetin alt haline gelecek olan, ağ yapmak. Böyle bile bir çocuğun gücü dokuma - bu özel eğitim ihtiyacı yoktur.

gazeteden bir sepet nasıl yapılır

Bir çaprazlama arasındaki şeridi yerleştirilmesi dibe yok. Son şerit zımba sabit. ölçüler yeterli olduğunda, bu dokuma dikey duvarlarına hareket etmesi gerekir. onlar istenen yüksekliğe ulaştığında - tüm bir zımba ile tutturulmuş ve ekstra, dokuma biter - kesilmiş. Üst kenar bir sürekli şerit yapıştırılmış ve hazır elleriyle gazetelerin bir sepet! İstek üzerine, işleyebilir ve onun için ürünü boya. Ama pek çok insan gibi, aşağıdaki fotoğrafta görüldüğü gibi benekli ortaya çıkmasıdır.

Oysa gazete tüplerinden güzel sepetler aldı. Bunlar daha asmanın ürünü gibidir. Böyle bir sepet yapmak için, bir önceki üründen daha fazla çaba harcamak gerekir. Beyaz Boyalı ve dantel ve çiçekler ile süslenmiş, bu göze hoş olacak ve harika bir hediye olabilir. bu tüplerin doğru miktarda temin zaman, çalışmaya başlamadan. Gazete tüplerin dokuma stepleri, bu tür bir sepet olsun.

1

beyaz sepet yapmaya Usta sınıfı

 • dokuma başlayan bir daire içinde çapraz sekiz tüpler ve süreç: çalışma altındaki ile başlar.
 • istenen büyüklükte alt olduğunda - dokuma duvarı gider.

 • Kalan kısa uçları, bunlar yükseltilmelidir eğer tüpleri takip etmek gereklidir. Bu amaçla, yeni bir kuyruk boru yapıştırıcı ile bulaşmış ve uzatmak için gerekli olan kısa kalıntı, içine yerleştirilir.
 • dağılıyor değildir örgü için, dikey boru mandal ile sabit.
 • istenen yüksekliğe, dokuma durur ulaştığında, ilave kuyrukları içeri doğru katlanır ve yapıştırılır, kesti. Talep yapıştırıcı bir pim, sabit ve kurumaya bırakılmıştır.
 • ele düşünüyorsa, iki boru kesme ve bir yay şeklinde arka değildir.

Kalan tüpler gazete kullanmak için başka bir yolu yoktur. Yukarıda açıklanan örgü ana sınıfı, bu klasik kabul edildi ve bütün çalışmalarda kullanılmıştır. Değişiklikler sadece desen, şekil, gelecekteki ürünün boyutu. Sen sepetin dibine örgü edemez: yerine tüpler tüm çevresi boyunca yapıştırılmış olduğu için karton kullanın. Dokuma duvarlarından başlar. Ama önce sepetin gelecekteki boyutunu tanımlamak ve karton iki özdeş parçaları hazırlamalıdır. Bu durumda, onların şekil - Bir dikdörtgen.

 • kurulu kenarları bir kalem ve bir cetvel ile işaretlenmelidir: boruların yapıştırılması yerini belirlemek için.
 • PVA yapıştırıcı yardımıyla bir karton parçası tüp yapıştırıcı ve kurumasını sağlamak için.
 • İkinci parça yapıştırıcı ile bulaşmış ve kanallar güvenli bir şekilde tespit edilir ve böylece, ilk yapıştırılmıştır.

 • iş parçası kuru - gazetelerin dokuma sepeti.
 • direklerin uçları kullanım kolaylığı için sabit olmalıdır.
 • Yere yapıştırılmış için ilk iki tüp - ve işlemini başlatın.

 • uçları kısa olduğunda - onlar uzatılmış olmalıdır, yeni iş parçası podkleivaya.
 • Her zamanki ekstra kuyrukları kesilmiş ve iç yapıştırılan gibi Kenar yapılır.

Ürün hazır olduğunda, o boya veya tutkal PVA ile hazırlanmalı edilmelidir. son bit, su ile seyreltilmiş ve bir fırça ile tatbik edilir. Sepet kuru ve içi boyama başlamak gereklidir. birkaç katmandan neden sepet tamamen kurumaya bırakılır. kuru olduğu zamandır ki, sepet dış tarafını boyayın. Ayrıca boya birkaç kat uygulanır ve kurumaya ürün koymak. Birçok dikişçi sonunda tekrar kapak ve vernik, su bazlı. Hazır sepet gazetesi de benzer bir form (fotoğraf) sürer.

Boya lekesi Kullanılan ürüne koyu renk verecek ve sepet asma gibi olacak. Uzun dokuma meşgul olmuştur ustaların eserleri baktığımızda, tüm boya kullandıkları görülmektedir. Bazı benekli renk gazete bırakır. Ve diğer sanatçılar önceden tüpleri boya: Bu sepet daha niteliksel bir görünüm verir. Bu yöntem görünmez boyanmamış yer varken, ve ürün çok daha derli toplu görünüyor.

gazeteden bir sepet yapmak öğrenin, birçok dikişçi ileri gitmek. Bunlar ek malzemeler kullanılarak, örgüler, örgü yeni tip öğrenirler. kolay sepet görünüyor: Güzel bitti dokuma dikey aralık sırasında aldığı ürünler, üretti. Yani örgü toplu yaparak, 2-3 cm serbest bırakın. Daha sonra, çalışmak ve sepetin kenarına dışarı yapmaya devam, yeni gazete sopa tutkal. boşluk yapıldığı yerde, güzel Saten bandı ve sabitlenen yay geçirilir. sepet ekmek gibi gıda maddeleri için masaya kullanılmak üzere tasarlanmıştır, o zaman o içine güzel astar diktim. Onun çekip jant ve dikilir dönüm kenarları. çevresinde yer dikiş dantel ya da kaplama ile sızdırmaz hale getirilir. ekmekle Böyle bir sepet tablosunu süsleyen ve herhangi hostes için bir hediye olabilir. Hatta basit bir sepet, ancak süslü saplı, çok ilginç görünüyor.

Tabii ki, yazarın hayal gücü ve yardım deneyim münhasır şeyler oluşturmak için. Dikişçi ve giysiler için hasır vazo, mücevher kutuları, büyük kutuları yapmak rukodelniki. Özellikle yetenekli manzaraları ve sehpalar: Birçok ürün sıradan gazete ve dergiler yapılabilir. Her kişi ilginç bir hobi için olabilir zamanki sepetleri ve dokuma ile başlamak için yeterlidir. Birçok iyi bir gelir getiren tutkusunun gerçek iş, değerlendirilmez. İlginç bir ihtimaline karşı koymayın: biriken çöpleri dışarı atmak önce Yani, merak var?

Gazete tüpleri ile Basket

Şüphesiz sayıda ev nadiren çok takmak için başarısız eski gazetelerden oluşan bir depo var Ev Kadınları, ama atmak için üzücü. yaratıcı çalışma başlattık edenler, kağıt baskı ile bazı küçük şeyler yaratma fikri yararlanabilir. günlük yaşamda yararlıdır Faydalı ve sıradışı ürün - gazete tüplerinden alışveriş. Bu şey iç büyük bir ayrıntı takı için kutular ve yapay çiçek vazo olarak görev yapacak olacaktır. Buna ek olarak, el yapımı sepet herhangi kutlama için başvuran, harika bir hediye olabilir.

fotoğraflarla kare çamaşır sepeti dokuma bir ana sınıfı

Gazete tüpleri ile Basket yuvarlak, oval, dikdörtgen ve kare şekiller alabilir. malzemenin hacmine bağlı olarak yeniden boyutlandırılır: yeri doldurulamaz ev haline gelecek hatıra, oyuncaklar ve büyük örgüler depolamak için şirin bir sepet olarak oluşturmak mümkün dikişçi içinde. Aşağıda, yıkama veya kurutma öncesi şeyleri saklamak için uygun olacaktır kare çamaşır sepeti, dokuma bir ana sınıfıdır. Bu ürün, bir kapak ve kolları işlevselliği ile takviye edilir, daha verimli daire alanı kullanmak için yardımcı olacaktır.

Klasik üzüm benzer olan gazete tüpler - Bir hasır sepet önce hazırlamanız gereken ilk şey. Bu ihtiyacı için: Gazetenin çift yaprak doğru miktarda, örgü şişleri boyut, makas ve tutkal gerekli. Nasıl dokuma sepet için gazete "asma" yapmak için:

 • Dört tüpler oluşturmak için yatay olarak dört eşit parçaya (makas ya da gözyaşı) bölmek, gazete bir çifte tabaka alır.

 • Sağ alt kenarında, 20 derecelik bir açı ile, iğne koymak. Kağıt şerit ucu hafifçe ve yapıştırıcı ile muamele ve daha sonra iğne gazetenin sıkı tabaka dönmeye başlar.

 • üzerinde konuşmacı yüzeyi, parmaklarınızla kağıt rulo yapmaya devam ettiğinde. parmaklar tüp itmek için serbest ucunda biraz yapıştırıcı uygulayın.

 • Gazete şeritler geri kalanı ile aynı tekrarlayın.

İpucu: Önceden gazetenin tüplerin imalatında Uygulaması. Kural olarak, ilk kez dokumaya hammaddeleri çok düzgün ve pürüzsüz değil olabilir, ama onların güzelliği tecrübesi ile gelecek. Bazı pratik sonra, sezgisel kağıdı çekin ne kadar hissetmek ve iğneyi bükebilir, kendi başına dışarı dönecek.

 • Gres yapıştırıcı unsur bölgesi, (- 25 cm, Şekil malzemenin uzunluğu) başka bir gazete tüpüne ekleyin. Daha iyi sabitleme için mandalı güçlendirin. yapıştırıcı ile bağlayan iki açılı tüpleri yer alır.

 • sepetin dibine için gerektiği sürece: Dört tüplerin ile şeritler yeterli sayıda olun.

 • (- 51 santimetre) resimde iki boru büyük Tutkal. Zagotovte daha gazete şeritleri (resimde - 75 cm).

 • resimde gösterildiği gibi eşleştirilmiş şeritler yatırın.

 • - Dışarıdan alttan alt zarfı, top: tüpler onlara eşli çizgili örgü başlar tek gazete alın. Dört tüpün tüm şeritler dahil olmayacak kadar aşağıdaki 25 cm uzunluğunda ürün ve aynı prosedür yapmak.

 • alt hazır olduğunda, düz bir tabanı elde etmek için, dört elemanlarının kenar şeritler halinde kesilmiştir. Yapıştırma serbest kenarları sepet örme duvarların yan kısımları diğer tüpler kullanmak gerekir.

 • sepet duvarlarını yapmak için, bir kare kutu, doğru boyut alır. Gazete tüpleri, clothespins bir hamur hazırlayın. karton iki tarafında yaklaşık 5-7 cm'lik bir mesafede bir sonraki iki boruyu tutkal. Çevre ayrıca gazete tüpleri işaretleyin.

 • İkinci resimde gösterildiği gibi, dokuma, kağıt tüpler bir çift al uçları yapıştırıcı başlatın bir gazete ikiz elemanlarına dik konumlandırılmalıdır. Ardından üst uygulamak, yan malzeme altında gazetenin tüplerin ilk çift Kayma tekrar dibe doğru kaydırın. yapıştırıcı ile güvenli, önceki sıranın uçlarını gizlemek.

 • tüplerin sonraki çift ilk kükürt vs ise, alt geçirilir, üstüne yerleştirilir, ayna bağlı olacaktır

 • Eğer her tarafta kutu opletete ve ürünün istenen yükseklik elde edildikten sonra, ilk olarak yan parça bağlanmıştır çifti, bir elemanın ucunu kesmek gereklidir. gizlemek için sürmekte her biri aşağıdaki prosunte bir uzun kenarı Gazete kağıdı aynı boru ucu "budanmış".

 • Yan üyelerinin tüm serbest uçları genişletilmiş, bunlar sepet kenarına örmek devam ediyor. Gazete tübüller kısa serbest kenarları bir önceki satıra, yapışkan sabitleme küçük bir miktar altında saklamak. tutkal için mandal sonuçları daha iyi yakaladı birleştirin. sepetinin kenar hazır olacak zaman, dibini takmak kapak tutamağı alır.

 • Sepetin uç kenarının her iki tarafında gazete iplik kanalının her iki tarafında eşit mesafededir. içeride kalanlar, elemanın dış ucuna duvarından perebroste ve şeridin üst dolaşmak. Benzer tüplerin ikinci çift ile tekrarlayın.
 • Cömertçe kenar bükülmüş yapıştırıcı malzeme yağlanması, mandalı bunları birbirine tutturmak. tutkal, kuru baz kadar bekleyin.
 • özensiz dikiş gizlemek için, tutkal taze bir tabaka halinde ve bu başka bir kağıt şerit sarın. Kolları hazır!

 • fotoğraflarda görüldüğü gibi, yan küçük delikler yapılması gereken kırtasiye bıçak veya başka bir araç kullanarak, düz karton gerekli boyutu atın. Her taraftan deliklerine tüpleri yerleştirin.

 • fotoğrafta görüldüğü gibi birbiri ardına kağıt elemanının bir ucunun bükülmesi, örgü kapak kenarı başlayın: yüzden satır istenen sayıda örgü için gereklidir. tüplerin serbest kenarı sonunda bir kapağın altında gizlidir.

 • gazetelerin kalıntıları, örgülü Fransız örgü, kurdeleler, dekapaj veya diğer dekoratif unsurlar: İsteğe bağlı bitmiş kapağı dekore edin.

Ayrıca fotoğraf ve video ile adım adım talimatlar bakarak, gazete tüplerinden sozdatvazy yapabilirsiniz.

Ne ve nasıl bitmiş ürünü boyamak için

Bazı önceden gazete şeritlerini işlemek için tercih rağmen boyama ihtiyacı örgü Komple üretim. Gazete tüplerin bir sepet boyamak ne bilmiyorsanız - düşünmek, ne renk elde etmek istiyorum. Eğer bir doğal ahşap rengi istediğiniz durumda, leke ya da leke kullanmak gerekir. daha canlı renkler uygun akrilik için, güzel bir parlaklık veren yanı sıra. İzin verilen guaj veya sulu boya kullanmak, ama ikincisi soluk görünür hazır gövde altındadır.

Gazete tüplerinden korzin dokuma Video dersleri

Böyle güzel bir ürün gazete tüplerin sepeti gibi - ilk seferinde yapmak zordur. teknoloji daha iyi bir kaç video eğitimleri bakarak değer anlamak için, adım adım hasır farklı nasıl söyler. anlaşılır grafiklerle İyi film, anlamalarına yardımcı olmak için nasıl aşamalarında bir dokuma ürünlerini nasıl gerçekleştirileceği belli büyüklükteki sepet, için gerekli gazete tüpleri. Yeni başlayanlar için gazete tüplerinden dokuma üzerine efendimiz sınıfları bak.

Büyük bir dikdörtgen sepet nasıl yapılır

Büyük dikdörtgen hasır birçok yerde yararlı olabilir: oyuncaklar için yatak veya kutulara için kapsayıcı olarak. Adım adım talimatlar, sepetlerin kolayca tekrarlanabilir üretim iğne kadınlara yardım edecek gazeteyi dokuma inceliklerini ilk elden görmek için. Bitmiş ürün lider çabuk kuruyan boya kapsar ve güçlü bir örgü yanı sıra ortaya çıkan parçanın güzel dekore iç yapmak için nasıl öneriler verir. Kağıt tüpler, karton tabaka ve yapışkan kullanılarak fonksiyonel sepet üretim teknolojisi bakınız:

küçük bir yuvarlak sepet örgü

kulplu Küçük yuvarlak sepet - ev içi için narin dekorasyon. Buna ek olarak, kendi elleriyle yapılan bu ağ, bir düğün, doğum günü ya da başka bir olay için harika bir hediye. yapay çiçekler, şeker ve diğer elemanlar ile doldurun. ana sınıfı, geleneksel cam kavanoz kullanarak, bir kağıt sepet örgü nasıl ve güzel bir kalem nasıl yapılacağını göstermektedir. Dikişçi Örgü dolum kendi versiyonunu sunmaktadır: o şeker buket hediye için hizmet etmiştir köpük, içine yerleştirilmiş.

Yeni başlayanlar için gazete tüplerin Basket

İlk kez bir kağıt sepet yapmak edenler, hemen seçeneklerin karmaşık bir dokuma başlamak zordur. ilk deneyim başarılı oldu, bu ana sınıfında yapılan güzel bir kabı yapmayı deneyin. Bu ayrıntılı olarak açıklanan tüm, adım talimatlar bir karton ürünlerinin gelecek için bir çerçeve temin adımı oluşturma işlemini örgü sepet beyaz sonuçlanan yürütülen boyama gösterir. Dekore örgü dantel, renkli dantel. o daire süslemek için yapmak ve nasıl gazete tüplerinden bir hasır sepet bitirmek için ne kadar kolay bakınız:

sepet dokuma gazete borular

Zaman Döküm: 8 dakika

Manuel yaratıcılık yapmak ister misin? Özel bir taze güzellik olacak kullanışlı şeyler yapmak istiyorum? Tatilde arkadaşlarına ne vermek bilmiyor musunuz? sepetçilik gazete tüplerin olarak iğne bu tip dikkat edin. Bir sepet kendini oluşturma, üzüm sepeti görsel farksız bir ürün olacak ve onlar gerekli güce sahip, çünkü ev kullanımı için tamamen uygun bulunmaktadır.

Yazar: Galina Gatsanova

Bugün, herhangi bir rengin uç yüzeyine çıkmasına izin hasır sepetler, çeşitli boyalar, vernikler ve emprenye ile. uygulamaları, dekupaj, çiçekler, kurdeleler, boncuklar - Ve sepet dekorasyonu birçok yaratıcılığınız anlattığım gibi seçenekler sunuyor.

Basketry gazete tüpleri, ne gerek?

Böyle oluşturmak için şunlar gerekir:

• gazetenin sayfaları bir sürü;

• Bir bıçak ve makas Yazma;

• akrilik boya, cila, vernik, leke alkol (karaçam, origon, limon veya istediğiniz herhangi başka);

• sepet temeli;

• boya fırçaları ve yapıştırıcı.

Sepet dokuma: çalışma uygulama sırası

İlk adım, kağıt liflerinin yönünü belirlemek için - uzunlamasına olmalıdır. basitçe liflerin yönünü belirlemek - bunun için çeşitli yolları vardır. Örneğin, gazete tabakasının bir tabaka almak ve kenarları parmak iki çivi arasında uzanmaktadır. tabaka bir çapraz yönde elyaflara sahip olacaksa, bir gazete tabakasının kenarı dalgalı hale gelir. Eğer uzunlamasına - kırışıklıklar olmaz.

ilk aşamalarında da, genişliği, bağımsız bir şekilde tespit edilir şeritler halinde gazete tüm yaprak kesmek gerekir. Ama, çok geniş yapmazlar o zaman iğne ile çalışmak kolay olacaktır ince ve narin tüpler, dışarı dönecek. Kalın tüp gibi, basitçe seçilen iğnelerin çapı artar.

Hazır avans oilcloth hazırlanan tüp üzerinde boyanacak. Yalnızca alkol leke kullanmak gerekir. Düz su lekesi kullanırsanız, hazır tüpler su ile temas ettiğinde yukarı yapıştırılır.

Basketry gazete borular: Aşama 1 - Ürünün

7 cm genişliğinde şeritler halinde kesilir Hazırlanan gazete levha. Bu makas vasıtası ile yapılır, ama bu çok sıkıcı olabilir. Bu destek kuruluna onları sacların kesimine, bir yazı bıçak kullanmak en iyisidir.

Sonraki yaklaşık 10-15 derecelik bir açıda iğne Welling Hazırlanan şeritleri ve şeritler alır. İğne çok sıkı üzerindeki şerit rüzgar başlayın. sağdaki gazete şeridi bırakırsanız, tüpler kendilerini beyaz dönecek.

Eğer parmağının üzerinde bütün tüp yara sonra, gazetenin çok kenar tutkal ile bir arada tutulan ve iyi bir kuru verecek mi.

Zaten bu aşamada İstediğin renkte gazete tüplerini renklendirmeye başlamak ve onlara iyice kuruması için zaman vermek mümkündür.

Zamanınız veya hızlı bir sepet ile bitirmek istemiyorum Ama eğer hazır bir ürünü, daha sonra verniklenmiş boyayabilirsiniz. İnanın - Bunun düşünürdüm kimse ellerini yapılan sepet düz eski kağıt yapıldı.

Basketry gazete borular: Aşama 2 - dokuma

Biz alttan dokuma işlemine başlamak. Eğer sepetinin boyutunu belirlemek için başlangıçta gerekir. Bu ilk seferinde yapmak ve bilmiyorsanız ne boyutu sepet bizim standartlarına uymak için teklifler tadını çıkarın.

ben

Bu durumda, bir gazete 50 cm uzunluğunda her biri 30 tüpler hazırlamak. Her 45-50 cm uzunluğunda 10 tübüller al. Biz çiftler halinde koydu. Ana boru seçimi ve ikiye katlanır. Elde edilen boru boruların ilk çift salıncak. boru kenarında işin başlangıcında bir işaretleyici ile işaret edilmektedir.

tüplerin her bir çifti örgülü halattır. Mavi çapraz iki kanal, ve bundan sonra bir kapak tüp çift kanalları çalışma ve diğerleri, bir alt sahiptir. Delik bitiş içine eklenen yeni tüpün ucuna - kullanma boru uzunluğu sonlandığında, bunu geliştirmek için gereklidir.

Böylece tüplerin işaretlenmiş çiftine belirgin işaret yerleştirmek 2 satır örgü.

Üçüncü ve dördüncü sıraları tek tüpe örgü. Bu çalışmada tüp merkezinin dibine gönderilecek.

Şimdi formasyon Cantica dibine geçin. işaretlenmeğe ilk tüp, götürün ve alt ortasına doğru süpürgelik bir daire içinde, bir sonraki dolaşmak.

tüpün birinci döngüde alttan geçen saman örgü.

tuplerı ortasından biraz eğmek gerekir dördüncü satır ile ilk her tüp, ip örgüdür.

6 yeterli olacaktır boncuk - İstenirse boncuk beşinci satır süsleyin. Daha sonra, altıncı ve yedinci serisi de, bir ip ile bağlıdır.

çalışma tüplerin aşırı uzunlukta kesilmesi gerekir ve sıralar arasındaki kenarlar sokmak - bu kolayca iğne yardımı ile yapılır.

tüplerin Türetilmiş ipuçları sadece makasla kesti.

İşte bu - sadece sap sepet yapmak!

Rezerv borusunun 3, her bir tarafında mandal bunları birbirine bağlar. hafif yapışkan, her damla tüpün tabanında, uçları kesilmiş.

tüplerin uçları bağlamak - ve sepet kolu çıkıyor.

sıkıca Scrapie işlemek için, aynı clothespin tüplerini bağ yerini düzeltmek için gereklidir. sap uzunluğu boyunca, tek tüp üzerine yapıştırın ya da olduğu gibi bırakabilirsiniz.

Basketry gazete tüpleri: Aşama 3 - boyama

sepete maksimum bir kuvvete sahip için, PVA yapıştırıcı emmek için gereklidir. Aynı zamanda o, istenen şekil vermek için bize yardımcı olur. Sonra bir sepet tam kurutma için zaman vermek gerekir.

Daha sonra, beyaz akrilik boya alıp onu sepet lekeli. Burada isteğe bağlı olarak gerekli renk mürekkep salçası, boyalar ekleyebilir veya leke boyayabiliyorlarsa.

Alışveriş daha unutulmaz yapmak ister misiniz? tekniklerini kullanarak süsleyin Oymacılık! peçete çekici desen ve motifler kesip sepet sopa, o zaman bitmiş ürün bitirmek vernik kapsayabilir. Hazır mutlaka uzun süre kurutulmalıdır.

sepet gazete tüpleri dokuma: Videoyu

Ne leke olduğunu ve nerede bulacağını?

leke el işi çalışma büyük miktarda için kullanılmalıdır.

Mordan su içinde kolaylıkla çözünür olduğu bir ahşap yüzey, boyama için bir maddedir. onlar ağacından bazı gölge istediğinizde sıkça kullanılır. boya farklı olarak, bu malzemenin boya yapar, tamamen Boya, ancak istenen gölge verir vermez, bu lifin merkezinde nüfuz, ahşap ve yapı doğal güzelliği vurgulamaktadır.

Burada ve el ustalar bu malzemenin ilginç özelliklerini keşfetti ve başarılı gazete tüplerinden sepetleri dokuma dahil, kendi teknikleri uyguladı. Gerçek bir asma yapılmış, sonuç olarak, biz, ürünü olsun.

Bu sepet boyama için en güzel ve popüler malzeme kömür ve bir yağ elde edilir, kahverengi bir leke olarak kabul edilir.

bir leke olarak kullanım amacına bağlı olarak, dış ve iç boyama tatbik edilebilir. Bu malzemenin bileşimi nedeniyle güneş ışığına maruz kalmaya bağlı renk bozulmasına karşı artmış dayanıklılığa sahip özel bir pigment içerir.

Bugün rengine göre değil, aynı zamanda türüne göre sadece lekelerin çok çeşitli vardır. Ana olanları düşünün:

Sulu leke işlenmiş aşınmaya karşı daha büyük bir direnç vermektedir. Ancak, bununla elde edilebilir renkler gibi yoğun olmayacak. Eğer sonradan çocukları kullanacağı gıda veya kim ile temas olacak makalelerin özel tonunu vermek istiyorsanız, bir leke seçmek için deneyin bir parçası olası kimyasal katkı, çeşitli "uçucu" maddeler olduğu kadar az olduğunu. sağlık için güvenli - Su leke sadece şekildedir.

işlenmiş yüzey boya öncesi biraz ıslak lekeli ise, daha eşit sesi olsun.

Bu madde, anilin boyaları alışılmış bir alkollü bir çözümdür. (Sulu boya ile karşılaştırıldığında) ve çok yüksek bir kurutma oranına sahip leke Bu tür nem ve ultraviyole ışınlarına karşı daha dayanıklı olduğu düşünülmektedir. Bitmiş ürün leke bu tip kapsadığı, bir bitirme vernik yapmak zorunda gerekir. Eğer leke keskin nahoş kimyasal koku hissettiğinizde telaşlanmayın Do - üreticileri tadı bu "mucize" denemek için avcılar için herhangi bir isteği vazgeçirmek için bilerek bunu.

 • akrilik leke

  lekeleri Bu tür yenilikçi olarak kabul edilir ve lekelerin son nesil aittir. Akrilik mordan bir akrilik reçine bazlı bir emülsiyondur. Boyanın bu tür güneşte solmaya karşı daha az eğilimli, neme karşı en dirençli, yani rahatsızlık duymazlar ıslak bir ortamda ise. Buna ek olarak, akrilik lekeleri renkler çok çeşitli gösterilmiştir. Bununla birlikte, bunları kullanarak önemli bir dezavantaj malzemesinin yüksek maliyetidir.

 • Kimyasal leke yok renklendiriciler bulunur. Bu çözünebilir metal tuzları bir kısmı ile değiştirildiği zaman farklı tonlarında tanen ahşap boyaları ile temas halinde değildir. Ama aşırı üzerlerinde durmak etmeyelim - yanı sıra yağ lekesi, boya bu tip gazete tüplerinden sepetleri ile kullanılmak üzere uygun değildir.

 • jel leke

  Bu türden bir leke çevresinde yeknesak boyama için çaba mükemmeliyetçiler arasında popülerdir. Bu leke ürün üzerinde leke bırakan ve boya dağıtır etmez.

 • lekelerin bu temel türlerine ek olarak sevdiğiniz leke satın alabilirsiniz hangi türünü belirlemek gerekir. Modern pazar daha az olur seyreltilmiş formda veya toz, bir hazır kullanımlı leke sunmaktadır. Genel bir kural olarak, bir sıcak su belirli bir miktarda çözünmesi için yeterli bir toz boyası ile çalışmak.

  Satın leke büyük yapı marketlerde ve hipermarketlerde önerilir. Danışmanlar bu kurumların her zaman ürünün tüm özelliklerini bilmelidir gibi, iş için bir malzemenin seçimi belirlemek için yardımcı olacaktır.

  Bunları önceden bağladılar varsa tüp beyaz olacak şekilde Boya tüpleri gazete (biz zaten, gazetenin kenarı boyunca büküm rulo halinde bunu başarabilirsiniz sözü var) en etkili ve kolay olacaktır. Bu durumda, kolayca olabilir en hatta renk, almak ve eşit beyaz tabana düşer.

  Geniş boyunlu boyama leke zagotovte plastik şişe de. Eğer iş bir parça gibi ve boş zamanlarında bol varsa, bir fırça ile boyanmış her tüp ayırabilirsiniz. Zaman değeri, sadece sulandırılmış bir leke olan bir şişede daldırma tüpü bitmiş - bu gazete tüplerini boyama en hızlı yöntemdir.

  her üretici temsil ettiği tür lekenin doğrultusunda arayanlar zengin bir seçim vardır. Size up - ne renk bitmiş bitmiş tüplerin sepet görmek ister misin. Yani, sadece, büyük inşaat hipermarket gidin size uygun rengi seçin, lekelerle orada duruyor bak.

  Bundan başka, kullanım talimatlarına uygun olarak hazırlanır ve onlara kendi tüpler boyanmıştır.

  bazen aynı sepetin imalatı sen boya rengi biraz yok durumlar vardır - Kalan renk dışarı atmak için acele değildir. Ardından önceki işten bakiyeleri gerçek bir cankurtaran olacaktır. Veya boya ve elde edilen nokta gözlerini keser koparmak için hazır bir sepet içinde. Sadece boya dinlenmek ve bitmiş ürünün istenilen alana rötuş!

  alışılmış renk şemasının Genellikle manuel ustaları guaj kullanılır. Ancak, boya hazırlama toplam maliyeti çok daha pahalı olsun.

  ve gıda boyaları (boya yumurta, örneğin,) istenen gölge vermek için kullanılabilir. Bu ürünü boyamak için oooooochen güvenli dönüyor!

  Ayrıca renk düzeni ile düzenli lateks boya kullanabilirsiniz. O (Kendini hazırlamak toprak veya hazır satın) dikkatli bitmiş ürünü astarlanmış gerekecektir.

  Ayrıca PVA yapıştırıcı ile sıralanan farklı boyama teknikleri birleştirebilirsiniz - bu sepetin rengini değil, aynı zamanda onun bileşenlerini sadece daha güçlü hale getirecektir. Örneğin, genellikle, su ile lateks boya, PVA yapıştırıcı, su ve PVA yapıştırıcı ve diğer yollar ile akrilik emaye ile lateks boya birleştirildi.

  Lekelemeden sonra, tamamen kurumasını ürünü vermek üzere gerekli olan, ve gerektiğinde - vernik.

  Bu güzelliği kendi ellerini oluşturmak için yönetilen inanıyor musunuz? Ve biz yeteneğini şüphe yok! İster daha fazla olacaktır - sizin için sadece en iyi seçimleri ve master sınıfları toplayacak sitemizde, fark ve yaratıcı yeteneklerini geliştirmek için yardımcı olacaktır!

  "Rastishka" indirim ürünleri satın almak nerede
  Hayvan akvagrim: hayvanlara dönüşümü
  Tiyatro Noel oyuncaklar Dino: "Rastishka" muhteşem sürpriz

  Çocuklar için yoğurt ile ahududu Lezzetli kekler "Dino reçete Rastishka«! pişirir, genç şefler mutfakta Çağrısı ...

  Onlara gizli grev göstererek düpedüz misafirler mücadele istiyor musunuz? Hayır, hayır, savaşmak zorunda değilsiniz! Ve tuğla da bir sol çökmeye. Sırrın ...

  Uzun modelleme çalışmaları da geliştirmek için yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Biz onların elleriyle kil yapmak ve bebeğiniz (ve unutulmaz anlar geçirmek için önermek ...

  Kayıt başarıyla tamamlandı! Şimdi kendileri için konfigüre edin profiline gidip Dino bireysel danışmanlık alabilirsiniz!

  Şimdi giriş yapabilirsiniz

  yapın veya sık kullanılanlara bir makale eklemek için kayıt olun.

  Giriş veya kayıt

  Giriş veya dosya indirmek için kayıt olun.

  tüm kayıtlı kullanıcılar promosyon kodunuzu görmek mümkün rastishka.by için bir mektupta tüm gerekli bilgileri girin:

  Kurumun 1. Adı.

  2. İletişim bilgileri (adres, telefon numarası, iş zamanı, kişinin söz konusu adı).

  hizmetlerin 3. tanımı.

  4.% indirim miktarı.

  beyaz indirimler / indirim olmadan hizmetlerin 5. Maliyeti. ovun.

  hizmetin 6. kısa açıklaması.

  Yetkisiz filigran olmadan 7. Foto az 300x300 piksel,.

  işbirliği için teşekkür ederiz.

  indirim kayıt için kullandığınız e-posta adresine gönderilecektir.

  Bu sitede bir profili silmek istediğinizden emin misiniz?

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  + 83 = 90