genç odası için duvar kağıdı

Duvar tasarım ilkeleri çocuğun yaşına uygun olarak: şık ve modern duvar kağıdı genç oda seçin

çocuğu Büyürken odasında bir tasarım değişikliği eşlik etmelidir.

Yavaş yavaş daha sakin ve ölçülü sesleri, bir yatak odası iç düzeni karşılık gelen duvarlarda temalı görüntüler tercih çocuk temaları uzağa taşımak zorunda.

iç Onarım uzun ömürlü olamaz: yakında çocuklar kendi çıkarlarını değişecek, ama şimdi onların fikirlerini dinlemek ve genç tercihleri ​​doğrultusunda oda düzenlemede yardımcı olmaktır. Bu nedenle, gençlerin ebeveynleri duvar kağıdı, uygun stil ve sesi ile duvarları resmileştirmek amacıyla kendi çıkarları dikkat etmek yararlıdır.

Ne genç duvar kağıdı pokleit oda çocuklarınız için rahat bir ortam sağlamak için en iyisidir?

başarılı sayılır ve neden olabilir bir gencin odasında hangi seçeneklerin duvarların kaydı görelim.

genç yatak odası tescil ortak özellikleri

Şimdi bu odaların tasarımı bile renkler, temalar görüntüler, dokular ve duvarlar için duvar kağıdı diğer özelliklerinin seçiminde kurallarının bir sayı ile uyumluluk gerektiren gerçeği ile başlayalım:

 • Tüm ergenler için olgunlaşma işlemi ile karakterize edilir, çünkü, Çocuklarınızın yatak odası öğeleri ve çocuk ve yetişkin tarzı çerçeveli olmalıdır. Ama çizgi film karakterleri ya da masal karakterleri ile duvar kağıdı asmak yok: çocukluk özellikleri sadece duvarlar için bazı duvar renkleri korunur edelim;

 • genç odası değilse büyük - Karanlık Tasarım unutun duvarlar. yakın bir mekanın görsel efekt, böyle bir sonucu elde değil iken bu iç çocuğunuz, kolay ve rahat olmalı;

 • ayrı odalar, duvar kağıdı yardımıyla vurgulamak alanları görsel olarak deneyin duvarlar için. uyumak için tasarlanan alan, eğitim alanında yatıştırıcı hafif renklerle Poquelin duvar kağıdı tasarım - örten tasarım, konsantrasyon teşvik etmektedir. iç geriye kalan kısımları daha canlı ve ciddi olabilir;

  Bu ilkelere odaklandığınızda, gençlerin yatak odasında duvarların sağ bitirme sağlamak mümkün olacak, ama biz çocuğunuzun seçtiğiniz seçeneği uygun olacaktır garanti etmiyoruz. Bu nedenle dikkate ilgi ve çocuğun cinsiyetini alarak gencin odası için fotoğraf duvar kağıtları birkaç iyi örneklerle yakından tanımak olduğunu düşündürmektedir.

  duvar tasarım fikirleri: kızlar için Oda

  Çocuk odasında bir duvar kağıdı seçin için-genç kızlar renkler ile başlar: - bu pembe tüm tonlarını, ama gerçekte, bu renk rahatsız edici özelliklere sahip olabilir Birçok kişi yanlışlıkla bu tasarım için en iyi seçenek olduğuna inanıyoruz.

  Eğer isterseniz kadınlık ve romantizm Bir oda - diğer tonları ile kombine, hafif pembe tonları tercih vermek.

  renkler için en iyi seçenek duvar kağıdı için genç kızlar odalarında pastel paletinin her tonunu içerir. Çocuğunuz sadece arkadaşları ile vakit geçirmek veya bir hobi favori girişme değil, aynı zamanda dinlenmek olmayacak bir odada Fakat, tasarım birkaç parlak parçaları (minderler, kilim ve aksesuarlar) ekleyin.

  oda-hayalperest tescili için kızlar daha iyi yararlanabilir Yay temalar veya parlak renkler tek renkli kat için küçük baskılar duvar kağıdı: Sarı, yeşil, mavi ve diğerleri.

  koyu ve daha doygun renkleri duvarların bitirme kullanılır - daha yetişkin iç bir oda algılanacaktır.

  Odadaki genç kız için duvar kağıdı seçerken, ve mekan dönüşümün onların olasılıkları göz önünde. Düzgün seçilmiş malzemelerin yardımıyla iç kusurları düzeltilebilir olduğu bir sır değil.

  çocuk iç sıklıkla belirli konulara çizilmesi durumunda, bir genç için yatak odasında duvar kağıdı daha nadiren belli bir yöne göre seçilir. Temalı odaları, erkek odası karakteristik.

  Bu nedenle, daha göz alıcı duvar kağıdı baskılar, renkli çiçek aranjmanları, hayvanların görüntülerde bir oda tercih edilmemelidir. İdeal olarak, tarafsız bir tarzda duvar süslemeleri, ve çocuklarınız tasarım teması kendi notlarını ekleyelim.

  erkekler için yatak odasında duvarların Dekorasyon

  Genellikle genç erkek daha aktiftirler. Bu nedenle, tasarım kullanmak incitmez Bir daha sakin karakterine katkıda tonları, Çocuklarınızın. genç çocuğun odası için duvar kağıdı çok parlak olmamalı: o ışık ve karanlık tonları birleştirmek seçenekleri seçmek daha iyidir.

  Örneğin, böyle bir iç için mükemmel bir seçenek mavi, yeşil, bordo unsurları ile duvar kağıdı olacaktır.

  genç bir çocuğun iç kısmında iyi tonları için, gri, kahverengi ve turuncu renklerin atfedilebilir.

  Genç bir çocuk için yatak odasında duvar kağıdı sıkıcı ve monoton olmamalı. Bu duvar, bir gölge için standart düz duvar kağıdı ise - Afiş seyreltik, geometri veya soyutlama ile duvar kağıdı ekler.

  sakinleştirici etkisi nötr tonlarda çizgili bir duvar kağıdı üretecek. taş, ahşap, tuğla: Sen dokulu malzeme veya duvar kağıdı, stilize diğer yüzeyleri kullanabilirsiniz.

  Düz duvar kağıdı diğer malzemelerin çerçevede büyük bir aksan olarak kullanılan bakmak. Çoğu durumda, aksan başucu civarında ücretsiz duvarda. duvar kendi çizimleri boyamak ya da şık duvar kağıtları sopa: İşte genç oğlu yaratıcı olabilir olduğunu. spor, müzik, kentsel veya grafiti görüntünün konulu Uygun duvar kağıtları.

  çocuk yaşlı, daha ciddi hobiler kişiliğini karakterize etmektedir. Hobiler ve oğlunuzun tercihleri ​​oda tasarımında görülmelidir.

  bir genç bilgisayar alanında ilgilenen Örneğin, - yüksek teknoloji tarzında yer açmak - ve soyutlama veya 3 boyutlu sahneleri ile duvar kağıdı seçin. Ve vinil kayıtlar, gitar, müzik severler için ünlü şarkıcılarından görüntülerle duvar kağıdı arayabilirsiniz.

  Gençler, bir çocuğun odasında şık bir iç oluşturmak için sen yatak odasında birden duvar kağıdı seçebilirsiniz.

  farklı türde çözünürlükte duvarlarında dikey veya yatay çizgiler, kutuları pokleit veya nişlerin, duvarlar, ayrı odası alanları izole edilmesi için de kullanılabilir.

  İki çocuk için yatak odası: nasıl alanı bölmek için?

  Çoğu zaman, bir çocuğun iki çocuk paylaşmak zorundadır: Aynı yaştaki iki gençler uyku oturma odasında, mutlaka renk vurguları ile uzay arasında ayrım. Buna ek olarak, duvarların farklı tasarım nedenle, çocuklarınızın arasındaki tartışmalar nedeni olabilir Tek bir renk seçin ve onları tadı duvar aksesuarları tamamlayacak izin.

  onlar iki kız yaşayacak odası, içinde duvar ışık tonlarını kullanıyoruz. Mobilya artan sayıda varlığı alanını azaltmaya yardımcı olacaktır yana, bu eksikliği düzeltecektir duvar kağıdı kullanmak daha iyidir. Bu nedenle, uzmanlar tercihi parlak ve pastel tonlar vermek değil önerilir.

  Odada iki genç erkek vardır Aynı paletten renkleri kullanabilir, tonda farklı. sade malzemeler olacaksa Daha iyi: desenlerle bir çocuğun genç erkekler için duvar kağıdı birbiriyle karışmaz.

  Çok daha zor ahenkli tasarımın oluşturulmasını sağlamak ve farklı cinsiyet ve yaş ayrımı gençlere oturma odasının eğer, iki eşit bölgeye alanı bölmek için.

  Yatak odası erkek ve kız sadece görsel olarak değil ayrılmalıdır: Her çocuk izole uzay olabilir, bu yüzden odanın ayrı alanlar arasındaki bölümler veya perde yaratma dikkat etmelisiniz.

  bölücüler duvarlarda gölgeler ve resimler arasındaki keskin geçişler gizlemek yardımcı olabilir, böylece yatak odasında duvarların Dekorasyon, tam tersi olacak.

  Çocuklarda ergenler uzun kendi tercihleri ​​ve çıkarları oluşmuş ve adres Bağımsız planlama tasarım onların yatak odaları - Geleneksel hata birçok anne, gençlik Odaları yapma.

  Onunla hazır varyantlar işçiliği ile başarılı fotoğraf görmek, bu makalede açıklanan şekilde, kararın, duvarların ilgili ilkelere çocuğu itmek yeterlidir - ve o senin için bile hoş görünecek bir iç mekan yaratacaktır.

  Yanlış, eksik veya yanlış bilgi görüyor musunuz? Daha iyi bir hikaye yapmak için biliyorum?

  Konuyla ilgili fotoğrafları yayınlamak sunmak istiyor musunuz?

  Bize sitesi iyileştirilmesine yardım edin! biz sizi arayalım ve birlikte daha iyi yayın yapacak - Bir mesaj ve yorumlarda kişileri bırakın!

  Geçen fotoğrafın, hem yatak odası, seçilen tasarımda tamiri yapıyor Biz kızı. Tüm bu farklı - bu renktir. Bizim durumumuzda, bu kireç seçildi. Biz uzmanlara danıştığını, bu yüzden çocuklar için 16 yıldan fazla mavi ve yeşil renk için en iyi olanı olacağını söyledi. Onlar yatıştırmaya ve kişinin işe uyarırlar. Tavan beyaz bırakılır. Çok güzeldi!

  Şimdi ise onarmak bu gençlerin ebeveynlerinden daha iyi verin ve onların heves hemen hemen her yıl en duvar kağıdını değiştirmek zorundayız. Eşim ve ben daha sonra kolayca rengini değiştirmek için, boyama için oda daha kaliteli duvar kağıdı üzerine yapıştırmak için karar verdi ve bir duvar yapıştırılan duvar kağıtları üzerinde genç stil motosiklet (onlarla ilgilendiğini). Yani verimli ve daha az pahalı, daha kolay duvar kağıtları sopa ve genellikle değişime oldupundan, duvarları yeniden boyamak.

  genç odası için duvar kağıdı seçin: ne aramak için (24 fotoğraf)

  Çocuğun yetişmesi küçük şeyler olamaz. Her şey önemlidir: Okuduğundan hangi kitapları, yaşadığı ne oda içinde elbette ilgilendiğini kime ne, ve, konuşuyor. onarım kreş yapılırsa, kendi çıkarları doğrultusunda, o rahat olacak ve en azından duvarların rengi onu rahatsız olmaz içindedir. Eğer bir genç odası için duvar kağıdı tercih ediyor, bir uzlaşma bulmaya: kendi görüşünü duymak ve uzmanlar tavsiye dikkatini kaybetmemek için.

  Ne bir gencin yatak odası tasarımı hakkında bilmek gerekir?

  erkekler ve kızlar için kreş duvar kağıdı, olması gerektiği arzu edilir:

  Bu tabii ki, o gitmez, çocuklara tasarruf gerekenler hakkında, ama çocuğunuzun Tamir çalışmalarından sonra birkaç ay içinde değişebilir tercihlerini anlamak gerekir, bu nedenle bir genç için duvar kağıdı ortalama fiyat kategorisindeki olmalıdır. onlar vytsvetut önce mevcut bu güzel duvar kağıdı çıkarmak için bu hazır olun.

  14 yaşından küçük bir çocuk için odada kolayca sulu boya boya, kil, parmak izi ile yıkanır daha pokleit duvar vardır. Eğer bir çocuk varsa, beyaz duvar kağıdı satın almak daha iyi değil - Çok çabuk kirlenmeleri.

  duvar kağıdı "nefes" ve odada bir çocuk çok fazla zaman harcıyor ve o zehirli duman inhale veya küf kokusu velilerin hiçbiri istemiyorum, zararlı maddeler yaymaz ana şey.

  deposunda Bugün duvar kağıdı farklı türleri vardır. Bunlardan en güvenli kağıttan yapılmış, ancak bunlar hızla solmaya ve yararsız hale gelir. Daha dayanıklı - dokunmamış duvar kağıdı tabanı. bunların bileşimi ayrıca zararsız hale doğal lifler içerir. Ayrıca kreş genellikle kendi rengini kaybetmez nem korkar ve zamanla olmayan fotoğraf duvar kağıtları ile duvarları, biriyle sopa.

  Çocuk kesinlikle herhangi bir resmi seçebilirsiniz. Belirli bir karakteri ya da resimle duvar kağıdı bulamıyorum dizinde eğer öyleyse Duvar sık ​​sık, sipariş üzerine yapılır, her zaman ekstra yapabilirsiniz.

  Çocuğunuz kendiniz için kreş için duvar kağıdı seçmek için önerin. onlar bilgisayar oyunları veya geçerli görünmüyor renklerin bir kombinasyonun kahramanlarına ele alınması buna rağmen onları, çok parlak olsun. oğlu veya kızı eleştirmek değil deneyin ve ona yetişkin kararı kabul etmek ilk kez fırsat verir.

  Ne olursa olsun cinsiyet, bir gencin yatak odasında duvar kağıdı çok parlak olmamalıdır. Duvarların rengi buna yatıştırıcı hareket ve saldırganlık neden olmamalıdır. genç hala kategorik duvarlar için canlı duvar kağıdı talepleri ise, görüşmeye deneyebilirsiniz. Örneğin, bu duvar kağıdı tek duvar ile kapatılmış olmasına katılıyorum, ancak duvar kağıdı birleştirmek deneyebilirsiniz - aşağı duvarları parlak ve sessiz bir tonda üst.

  Biz iç birçok renkleri birleştirdiğinizde, biz bile küçük oda zonirovat edebilirsiniz. Örneğin, bir yatak var duvar, duvar kağıdı rengi koyu mavi veya yeşil tutkal - Bu renk şeması çocuğu yatıştırmaya ve uykuya hızlı düşüş katkıda bulunacaktır. Bir tablo veya bir spor alanı vardır alanlar için, duvar kağıdı daha parlak rengini seçebilirsiniz:

  Bir gencin odasında şu ya da bu duvar kağıdını satın almadan önce, renkler çocuğun ruhunu nasıl etkilediğini sormak. Aynı kırmızı saldırganlık neden olur. Oğlun bilgisayar oyunlarında düşman ile mücadele oynamayı seviyor Ve eğer kırmızı renkte odasında duvarları boyamak olmamalıdır.

  çocuk odası iç parlak ve pastel tonlarda arasındaki dengeyi bulmak çok önemlidir. Bir genç odası için duvar rengi çok parlak ise, mobilya pastel renkli veya gri, bej, krem ​​olmalıdır. Yine duvar kağıdı tasarım seçiminde çok dikkatli olmak gerekir; onlar da renkli olmamalıdır. dekore çocuk odası dahil iç kısımlarda izin duvar kağıdı ile sadece bir duvar düzensiz gösterdi.

  Bir genç için odadaki karanlık duvar kağıdı seçeneği ile de dikkatli olmak gerekir. siyah, gri, kahverengi renkler çok sayıda bebek üzerinde "itme" ve açıklanamaz üzüntü ve özlem ortaya çıkmasını uyandıracak. Çocuğunuz sık sık sebepsiz depresyonda ise, dikkat neyi odasında duvar kağıdı. İç koyu ise, acil ihtiyaç yeniden yapmak.

  Küçük bir bebekte genellikle koyu duvar kağıdı tutkalı kontrendikedir. Zaten küçük alanı bile daha az hale gelecektir: tavan ve duvarlar hareket edecek düşer. Parlak duvar kağıdı, tam tersine, görsel oda daha büyük gösteriyor. Yani, 16 yıllık bir çocuk için, sessiz bir açık renkler tercih edebilirsiniz: gri-mavi veya gri-sarı.

  Yukarıda belirtildiği gibi, desenlerle duvar kağıdı seçiminde ne zaman durdurmak bilmemiz gerekir. aşağıdaki gibi olabilir genç odası duvar kağıdı dekorasyon için:

  Eğer bir genç için odasında hazır değilseniz genellikle onarım yapmak, düz duvar kağıdı nötr tonları üzerinde kalmak için tavsiye edilir. Onlar çizimleri ile duvar kağıdı olduğu kadar çabuk sıkılabilir etmemesini söyledim. Eğer iç süslemeleri istiyorlarsa, çizgi film ve film veya sporcuların favori karakterlerinin resimlerini yapıştırılabilir. Odada duvara kız pullu süslenmiş iyi etiket kelebekler ve çiçekler, bakacağız. Böyle bir idealin için beyaz duvarlar dekorasyon. Parlak halı zemin ile birlikte de iç Nötr Geçmişi.

  Modern tasarımcıların çoğu çizgili duvar kağıdı lehine kendi seçim yapmak. Bunlar çok zarif ve şık görünüyor. Siyah, beyaz ve gri: Örneğin, bir oğlan genç duvar kağıdı üç şeritler kadar olabilir. Farklı cinsten çocuklar için oda duvar kağıdı nötr tonları sığacak: zeytin sarısı, mavi-yeşil, bej ve beyaz. Eğer gençler monofonik parlak duvar kağıdı için bir oda imzalamaya hazır olmazsak, şeritlerin birinin aynı renk olduğu, çizgili olsun. Sonra iç öylesine saldırgan değildir ve çocukların ebeveynlerin görüşlerini dinleme ve isteği ile uyumlu olması ile memnun olacaktır.

  Eğer iç sıradışı olmak için ve duvar kağıdını seçmek için hangi bilmiyorsanız, sen geometrik çizimler ve baskılar üzerine seçim durdurabilir. geometrik şekillerle duvar kağıdı bir çocuk için idealdir. O, kesinlikle, nötr bir arka plan üzerinde biriken parlak elmas, meydanlarda ve dikdörtgenler gibi.

  Bir genç kız için duvar kağıdı seçerken, çiçek baskılar seçebilirler. Küçük güller, peygamberçiçekleriyle ve papatya, zeytin veya mavi arka plan olabilir. Çiçekler her zaman yatak odası iç tasarım kazanan bekliyoruz. kızlar her yaşta çiçekleri seviyorum çünkü Ve hatta bir veya iki yıl, bu duvar kağıtları, alaka kaybetmez.

  Bazı yanlışlıkla genç kız odası için pembe çerçeveli gerektiğine inanıyoruz. Aslında, zamanla renklerinin çok sayıda tahriş başlar. Zaten parlak pembe bebeğin odası için yaptıysanız, kızlar için oda zaten renk düzenini değiştirmek zorunda gerçeğine hazırlıklı olun.

  Oda dekor ışık tonları kullanılması önerilir. Bu, mavi zeytin, bej, krem, kum olabilir. Pembe aynı zamanda iç kısmında mevcut, ancak küçük miktarlarda olabilmektedir.

  duvar rengi ve tasarımı seçimi Kızınızın mizaç bağlıdır. rüya gibi ve romantik kişi, duvarların bir ya da bunun bir bölümünü ise pembe duvar kağıdı yapıştırılmış olabilir. Onlar gök mavisi renk duvar kağıdı ile iyice gidecek.

  Çocuğunuz enerjik ve aktifse, duvar rengi daha parlak olabilir. Bu iç mekan turuncu ve sarı renkleri mevcuttur. Bir kız çalışmayı seviyorsa: nakış veya şiir yazma, çizim - duvar kağıdı tamamen veya kısmen altın olabilir. Bu renk yaratıcılık ve ilham gündeme gelebilir.

  Önemli olan, basit bir kural unutma: eski çocuğunuz olduğu, daha az parlak duvar kağıdı olmalıdır. o 15-16 yaşında ise, duvarlar parlak sarı, turuncu veya yeşil yapmak için gerekli değildir.

  Kayıt kızlar odaya için, geometrik baskılar duvar kağıdı kullanabilirsiniz.

  şerit herhangi iç uyması olacak ve büyük bir desenle kadar kolay değil. Onlar sadece geniş çocuklarda bakacağız ve büyük kelebekler veya çiçekler ile küçük çocuk pokleit duvar kağıdı fikri, reddetme daha iyidir.

  Erkekler daha aktif olma eğilimi, yani duvar kağıdı rengi onları biraz sakin olmalı. parlak vurgular olmalı, mavi, gri ve yeşil, ama odanın iç sıkıcı ve sıkıcı değildi tonlarında kullanmak için bir bebek çocuğun daha iyi yerleştirmek için. oda erkek takım elbise turuncu, bordo, sarı, otsu için.

  acımasız iç oluşturmak için, dokular ile oynamak için değer. Yani, düz duvar tuğla, metal, taş grisi altında duvar kağıdı ile kombine edilebilir. Gerektiğinde bir çocuk için oda duvar nötr renk yapmak. Çocuğu posterleri tuttuğunuz takımı modern yarış arabası resmi yapıştırabilirsiniz. Çocuğun odası soyutlama olduğu gibi, bir şehir veya grafiti görüntü ile iyi duvar kağıtları olmazdı.

  Bir oğlum ve kızım var ebeveynleri, önünde Zor bir görev bir odada yaşıyor. Onlar çocuk eşit olarak rahat olacağı böyle bir iç mekan oluşturan gerekir. fikri itibaren reddetme iyidir farklı renklerde duvar kağıdı yardımıyla boşluk tasvir etmek.

  bej, zeytin, kum: Çocukların kavga yok Yani, bir nötr renk duvar kağıdı seçin isteyin. Ve burada her birey için seçebilir, mobilya, tekstil ve aksesuarları olduğunu. Mavi ve yeşilin - Örneğin, yatakta kız, pembe ve mor renkleri ve oğlan bir battaniye ve yastık koyun.

  Büyük bir figür ile duvar kağıdı farklı cinsten çocuklar için odayı yapmak daha iyi değil. genç-çocuk gibi, yakında tersi kız tahriş ve başlayacak Süsleme,. Çocukların her biri kendi ev ödevlerinde rahat olmalı için odasında, yaratıcı çalışma ve uyku meşgul oynamak.

  kreş için duvar kağıdı aynı ölçüde önemlidir seçmek için, yaşamak istedikleri herhangi duvar kağıdı ile bir odada karar vermek, ebeveynleri ile kalmalıdır mobilya ve ev aletleri son kelimenin alım bir çocuğa iyi bir masa, modern bilgisayar ya da ortopedik bir yatak, ama eğer satın almak nasıl, çocuk can kendisi. çocuk sanat deneme korkmayın. Çocuk kendi çıkarları ve tercihleri ​​değişmiş, büyüyecek ve o çocuğun odasına birkaç yıl tamamen farklı iç oldu istiyor.

  Duvar temelde bir çocuğu seçebilir, ancak tadı hızla değişiyor olduğu unutulmamalıdır

  genç odasında duvar kağıdı

  yetişkinliğe geçişte çoğu çocuk için kolayca, fazla zorlanmadan değiştirilebilir, böylece en nötr tasarım oluşturmak için daha iyidir ne zaman olacak erkekler ve kızlar için bu zor dönemin gelişimin ikinci aşaması. Duvar kağıtları - Bu belki iç en önemli ayrıntı, onlar tarzı ve ruh ayarlamak. Başka ne görsel bileşen dışındaki seçerken aramak gerekir? Nasıl genç odasında duvar kağıdı satın almak ve uzun ömürlü onarım yapmak için?

  Çoğu durumda, bir çocuğun oda dekorasyonu Modern ebeveynler duvarlar ve tavan için aynı malzemeyi seçin. Bu en belirgin ve pratik bir çözümdür. Ama bu en ideal dekorasyon malzemesi banyo donatmak verilen görevleri yerine getirmek üzere, piyasada çeşitleri anlamamız gerekir.

  Birçok kişi eskimiş düşünüyor, duvar kağıdı bu tür hafife. popüler kağıt bitirme malzemesi tür bugün on yıl öncesine göre daha ilginç bir seçenek çok olduğu anlamına gelir modern teknoloji ile üretilen çünkü Ancak, adil değil. Eğer herhangi bir kusurları olmaksızın tamamen pürüzsüz duvarlara odası donatmak, ve onarım yaklaşık 3-5 yıllık bir süre için yapılır, ideal bir malzemedir.

  Çevre dostu aynı, yukarıda açıklandığı gibi - bazı ebeveynlerin yanlış inanç, duvar kağıdı bu tip aksine. Ayrıca, çok daha uzun sürecek. -interline yanında - dayanıklı malzemeden, bu duvar kağıtları genç odası için en uygun şunlardır: uzun bir süre için bir ortam oluşturmak istiyorsanız, Gerekli değişiklikler, sadece onları boyarken böyle modeller çoğu ve olarak bilinir, çünkü kendinden renkli duvar kağıdı duvarlarını karşılayabilir ve "boya duvar kağıdı."

  Çocuk alanı dekorasyonu için ideal hatta bazıları çevre dostu duvar kağıdı,. o yoğun bir yapıya sahip olduğu için duvarlara böyle bir kaplama zararlı organizmaları, aynı zamanda maskeleri herhangi kusurlar duvarlar engeller gerçeği dışında. Çok kaliteli ve dayanıklı kaplama malzemesidir çünkü duvar kağıdı bu tip yüksek fiyat tamamen haklı.

  mükemmel estetik özelliklere ek olarak, bu malzemenin birçok avantajı vardır. Bu duvar kağıtları genç ellerindeki tenha bir samimi bir boşluk adlı olmasını sağlayan yüksek ses yalıtımı sağlamak için yardımcı olacaktır. Doğal tonlarda geniş bir palette bulunmayan yüklemek kolaydır ve çok dayanıklı Mantar duvar kağıdı.

  İpucu! Böyle kapsama duvarlarda değil, aynı zamanda katta sadece konabilir, (müzik aleti çalmaya, örneğin genç odası) maksimum ses yalıtımı oluşturmak gerekiyorsa.

  başlıktan anlaşıldığı - bu çevre dostu bitirme malzeme başka mükemmel bir seçenektir. genç odaları için bu duvar kağıtları çoğu doğal bitkisel renk var, ancak gerekirse herhangi bir renk düzeni bulabilirsiniz. Bu malzemenin, hem mekanik hasar ve hava koşullarına (UV ışınları, nem, sıcaklık değişimleri) dayanıklı, kuru ve ıslak temizleme, iyi tolere edilir.

  Çoğu zaman, baskı neden bu kağıt duvar kağıdı,. Daha pahalı seçenekler - vinil esaslı. Çok basit veya yıkanabilir duvar kağıdı olabilir - seçim genişliğinde. Duvarlar kendini ifade için büyük bir fırsat olabilir böylece iç bir genç bezenmiştir. Önemli olan - Odanın ev sahibi veya hostes görüntünün seçiminde doğrudan yer aldı.

  Bugün, modern ressamlar için sanat alanlarından birisi benzersiz oluşturulmasını dahil, ama her şeyden - duvar kağıdı üzerine yaratıcı gençleri ve süsler. Böyle yenilikçi çözümler gibi gençler. Bu sanatın çarpıcı bir örnek - Kağıt Chasing denilen eğlenceli duvar kağıdı bütün bir koleksiyon yayınladı sanatçı Emma Darvik, yaratılması.

  Değil daha az erkek ve ergen kızlar arasında popüler üzerlerinde görüntüleri bir şehir ile duvar kağıdı vardır. Bu fikrin uygulanması farklı olabilir: duvar kağıtları ve metropol üzerinde dekoratif unsurlar - binalar, yollar, köprüler, ışıklar.

  Daha cesur ve özgün fikirler Aşağıdaki videoda sundu.

  genç odası duvarı için kapsama seçeneği yukarıda açıklandığı gibi, geleneksel tasarım seçenekleri üzerinde benimsenen stil çoğunluğu içine girmemektedir. Bu veya yalnızca yüksek Teke içinde, eklektik (uyumsuz öğelerin karmakarışık) uygun olacaktır. Önce Ama her şey.

  Bu tarzda iç gerekiyorsa, duvar kağıdı kendinden renkli olması veya çizgiler gibi koyu tonlu özlü desen, sahip olabilir. Gama özelliği: örneğin, ışık pastel, beyaz, koyu kahverengi, ilgi çekici karışık renklerde, mavi-yeşil. Bu tarz erkeklere göre kız ilgilenme olasılığı daha yüksektir. O sıva boya tablolar izin tekstil bir bolluk göstermektedir. Uygun Bu odada değerli metallerin renk - da oldukça kolaydır altın, gümüş, bronz, uygun duvar kağıdı kullanarak duvarların dekorasyonda uygulamaktır.

  her ülkenin kültürü kendi sahip modern tarzı neredeyse diğer ülkelerden meslektaşları aksine, çok farklıdır. Daha sık doğal malzemeler, vitray, kontrast, duvar kaplamaları ve mobilyalar ve, düz duvarlar: Ama her zaman ortak bazı şeyler vardır.

  Art Nouveau tarzında iç ve baskılar ile duvar kağıdı kullanılırsa, o zaman duvarın sadece bir kısmını kapsadığı ve uzayın her şey monoton olduğunu. Böyle imar - gençler için iç favori numaralarından biri.

  Genç korsan fan odasında görülebilir yaramazlık yoksun ve benzer bir tarzda doğasında dürtüsellik bir deniz tarzı, Gençlik odası. oda bir çocuk için yerleşme, o zaman derin mavi, koyu kırmızı ve beyaz renklerin bir kombinasyonu ile daha sık duvar kağıtları seçin. Bu durumda, mavi ve beyaz, elbette, üstün gelmelidir. Kızlar daha hafif varyasyon seçmek eğilimindedir: beyaz desenleri ve koyu mavi küçük yamalar ile beyaz kaplama ile mavi duvar kağıdı olabilir.

  Dışında İngilizce zevkine doğasında geleneksel kısıtlanmadan, gençler için bu iç genç bir çocuk için aynı tarzda durum daha parlak olacaktır.

  Çocuklar için çok parlak kabul edilemez unsurlar, genç bazı göz alıcı aksan çevrili olabilecekken.

  Sen büyük İngiliz bayrağı, ya da ünlü telefon kutusu, çift katlı otobüs imgesinin duvarlarını dekore edebilirsiniz - özgün ve şık.

  pet kızlar - Önceki tarzı iki cinsiyet için uygundur, fakat Provence. yay, Biyeli, bezelye ve benzerleri - genç odasında romantik ruh, bir duvar kağıdı çiçek ve diğer romantik tasarımlar buketleri ile kaplı mor ya da mavi-gri ölçekler, oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Burada her duvar münhasıran ışık seçilmiş, böylece çok hafif olmalıdır Provence stili odasında, doğal ve doğal olmalıdır. Duvarların bile beyaz, sütlü, dumanlı renk sığdır.

  Nihayet - genç erkek en sevdiği tarzı. Bazı kızlar o da tadı, ancak erkekler onu arasında favori haline gelmiştir. Burada metal, minimalizm, ilginç konumu ışık ve konfor yatak odası ile yüksek teknoloji bir arada hüküm sürer. Huzursuz Hodgepodge tüm kuralları kadar kolay olmadığını belirlemek.

  İpucu! Ağacın ile metal uzay daha rahat yardım kombinasyonunu olun. Bu mobilya ve duvarların kaplanmasında iki ifade edilebilir. büyük şehir yaşamının görüntüler, spor karşılaşmaları ve diğer çocuksu zevkleri ile çok uygun duvar kağıtları da vardır.

  bir gencin rengin ruh üzerinde bir çocuk değil genç yolunu etkiler. Yine de seçim kriterlerini kapalı yazmak için hiç de gerekli değildir.

  Evet, onlar bir çocuğun odasında sağladı, ergenliğe ulaştı. genç odası parlak ana odak, daha nötr ve bazik arkaplan ve bir bütün yatak odası olarak durum olmalıdır: Ama onlarla "oynamaya" çok ılımlı olmalıdır.

  şık iç peşinde pek çok genç gri duvarlar tercih ediyorum. Onları bu inkar gerek yok. Gri - zarif, çocuğu yatıştırıcı ve oda renkte tüm renkleri dengelemek. o yatak bebekte bile kullanılabilen beyaz ile birlikte. Ve bir genç için bir durumda o var olma hakkına sahip değildir.

  İpucu! oda gri ve sarı sert bir tasarım olmasına izin vermeyin. Bu durumda, güneş gölge doymuş, ama gösterişli değil, ve gri olmalıdır - ışık.

  Ana önerilen seçenekler

  Bir gencin odasında duvarların rengi için sık seçenekleri - bej, beyaz ve sütlü Yeşil, mavi, gölgeler. Onlar asi ve her zaman değişen akıllarını çocuğun zevklerine ve tercihlerine ile değiştirmek kolaydır çok yönlü bir iç oluşturmaya yardımcı olur.

  Duvarların tasarımında gençler tarafından tercih modelleri açısından, erkekler ve kızlar biraz farklıdır. Olgunlaşan kızlar daha tarafsız, düz renk seçenekleri olma eğilimindedirler.

  spor malzemeleri, müzik aletleri - Duvar kağıdını, hangi boyanmış tekneler veya bunların hobi niteliklerini tespit genç bir çocuğun yatak odasında yüzden bazen çok önemli Çocuklar, karakterini tam anlamıyla ifade etmek. Daha sık genç erkek yatak odanızın duvar kağıtları için seç: şehre teması ve Tuğla taklit ve futbol temaları olabilir.

  Orijinal desen ve baskılar ile odanın duvarlarında bir tek renkli yüzeyin kombinasyonu - daha her yıl resepsiyonu talep etti. Bu farklı bir renk ve arsa varyasyonları duvar kağıdı oda anlamında farklı parçaların ayırma vasıtasıyla bir imar olabilir.

  Diğer bir popüler bir yöntem - yatay olarak ikiye ayıran duvara. tek renk Yarısı - Başka bir saniye. Bu süs eşyaları ile ve olmadan tek renkli duvar kağıdı veya örtüşen kapsama iki tür olabilir.

  Her çocuk için Awkward yaşı farklı ilerler. Ama yaşlı 13-15 yaş arasında herhangi bir çocuk kendi iç oda oluşturulmasına katılma özellikle önemlidir. Bu nedenle, seçimin genel kurallarına rehberliğinde, yine çocuk istediğini arayın.

  Adil seks hemen hepsi genç, en azından, Provence, Ülke tarzı tercih - klasikleri. gizli çiçeksiler veya diğer çiçek baskı ile, bir kafes içinde, çizgili: Bu kız düz olarak ve desenler ile duvar kağıdı narin tonları uygun olacaktır anlamına gelir.

  minimalizm gibi bazı kızlar, daha sonra seçim açıktır: duvar kağıdı monofonik olmalıdır. nötr arka plan bıkmak asla ve herhangi bir ortamda altında uyacak gibi bu yıllardır tamir için iyi bir seçenektir.

  oda kız mükemmel, dokunmamış kağıt, tekstil ve vinil duvar bulunmaktadır.

  Ergen erkekler onların "dens" nötr tasarımı daha az eğiktir. Bunlar parlak kendi alanı inşa etmek ve dolayısıyla kurstaki herhangi araçlardır "herkes gibi değil" istiyor. Sık sık genç erkek odalarının iç duvar kağıtları vardır nedeni budur. Bunların yanı sıra, parlak ve eşsiz stili duvar gençler tasarım seçenekleri için çok uygun diğer vardır - bu mantar ve bambu duvar kağıdı bulunuyor. Onların doku, renk ve benzersiz performans nitelikleri sadece güzel değil, aynı zamanda fonksiyonel bir tasarım oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

  Farklı cinsten çocuklar için çözüm durdurun

  Bir odaya rahat ve bir kız ve bir erkek, sadece ılımlılık üstünlüğünü takip etmek gerekir. Bir tarafa veya diğer tarafa bu avantaj iç ne gül de vahşi olmamalıdır kabul edilemez. bu tür amaçlar mükemmel Art Nouveau tarzında için, bu yol hi-tech veya klasik tarzında iç olabilir.

  iki kız için güzel oda seçeneği. Odaya hakim Aynı gizemli mor-menekşe aralığı, kehanet olsun veya sevdiğiniz filmi izlerken, onların sırlarını ve büyüleyici girly faaliyetleri saklamak için, genç hayalperest yaratılması için doğru ruh ayarlar.

  sanat eseri ve bir yansıması hobiler ana yatak - duvarlarını kaplayan bir çocuk için bu odada. Tüm oranlar karşılanacak şekilde Doymuş mavi yüksek, beyaz ile seyreltilir ve durumun bir genç ezen olmaz.

  Burada metal minimum kullanımı ile yüksek teknoloji bir örnektir. tarzı klasik özellikleri orijinal armatürleri, sıradışı bitirir ve odadaki spor malzemeleri varlığında ifade edilir. Böyle iç - Ergenlik her çocuğun hayali.

  Geleneksel klasik tarzda hem erkek ve kız çocukları için eşit derecede rahat olabilir. Resimde, aşağıda böyle bir evrensel iç birinci sınıf bir örnek gösterilmiştir.

  genç odasında doğal malzemelerin bolluğu - her zaman sadece faydadır. Ağaç - Bu anlamda seçeneğinde en popüler, klasik. Bu aktif bir sonraki fotoğrafına gösterdi Böyle iç gibi basit ve son derece özgün tasarım fikirleri, hem de kullanılabilir.

  Bir genç kız için çok orijinal iç stilleri çeşitli unsurları emebilir. Örneğin, aşağıdaki örnek - bu romantizm, ve yüksek teknoloji ve modern. Bir yatak odası hayal etmek istemem bir kız yok denecek kadar az.

  Resimlerinde resimde uçağı, bakılırsa, yan odada iki erkek konaklaması için tasarlanmıştır. Her ne kadar, aslında, evrenseldir ve her iki cinsiyetten çocuklar için uygun olacaktır. Burada, ışık orijinal ve basit: oda ihtiyacınız sadece her şeye sahiptir. Bu durumda, tebeşir ile çizebilirsiniz hangi özel duvar kağıdı ile kaplı duvarlar biri, oda benzersiz kılan ve sakinlerinin yetenek ifadesi için fırsat çok verir.

  Başka bir "girly cennet." Bu çocuk, pembe, mor ve şık değildir. Odanın temel tonu ile mükemmel birleştirmek yeşil bitkiler, bir sürü vardır. rüyalar, yaratıcılık ve herhangi bir modern genç kızın rahatlamak için oda bol.

  yüksek teknoloji tarzı loft Yakın zamanda çok gençler tarafından sevilir. tavan araları, bodrumlar, terk edilmiş fabrikalar ve benzeri: Kısaca açıklamak gerekirse, endüstriyel veya kapalı içi tarzında yaşayan odaların organizasyondur. Sadece asi gencin ruhu içinde - Bütün bu çok acımasız ve serin görünüyor.

  Genç bir çocuk için modern oda - kompakt ve ergonomik alan bir organizasyon. Elbette yatacak bir yer ve spor için bir yer ve, eğitim alanı: her şey vardır. Bir odanın dekoratif unsurlar mümkün olduğunca nötr olmalıdır duvarların rengi burada, ergen tutku etkileyebilir. Bu durumda beyaz.

  Tüm hakları 14+, saklıdır

  Site materyalleri Kopyalama sadece sitemize aktif bir bağlantı kurulumu durumunda mümkündür.

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  74 − = 72