Geniş süpürgelik Zemin

Geniş açık plastik kaide: özellikleri ve inceliklerini seçimi

Geniş açık plastik baza - zemin ve duvar arasında mükemmel bir kılık çirkin eklem. Halen iç bir unsuru, aynı zamanda çeşitli tel ve kablolar gizlemek için izin veren fonksiyonel bir parçası değil sadece.

İçinde kaide gizli teller

Geniş açık plastik kaide: faydaları

Eski ahşap süpürgelik Sovyet döneminde yerine uygun ve pratik plastik geldi. Onlar kendilerinden önceki modellerden kıyasla birçok avantajı vardır:

 • Plastik kalıp farklı odalarda kullanılabilir. O kadar banyolar için mükemmel su korkmuyoruz yaptı. Çeşitli renkler iç çeşitli için en iyi seçeneği seçmenize olanak verir;
 • Plastik - dayanıklı malzeme, nispeten uzun bir kullanım ömrüne sahip;
 • geniş dış plastik süpürgelik ek boyama ve kolay monte edilebilen gerektirmez, esnektir;

kablo kanalı ile kaide yapısı

 • Bu tür ürünler için bakım çok basit, herhangi bir aşındırıcı temizleme maddesi bileşeni olmadan temizlenir edilir;
 • dış plastik ciddi sıcaklık aşırı oldukça yüksek bir yangın tutuşmaz sınıfı ve dirençli sahiptir
 • onun geometrisini kaybetmez zamanı bitti, solmaz ve hatta birkaç yıldır hizmet ettikten sonra, yeni gibi görünüyor.

Diğer bir avantajı arasında bir plastik kalıp zemin seçerken dikkat değer olan seçeneklerin çeşitliliği. Boyut, fiyat ürünleri dilediğiniz, hatta bütçe odaları için ideal bir çözüm seçebilir, böylece çeşitlidir.

iç Plastik pervaz

Plastik kalıp ana tip

tipi ve yükseklik tasarımı: Plastik geniş zemin kaideler iki faktöre farklıdır. Üreticiler kaplamaların farklı türleri için çeşitli seçenekler sunuyoruz:

1
 • halı ile odalar için;
 • Lamine bir zemin ile odalar için;
 • evrensel.

Yaygın kullanılan boyutlar süpürgelik

T-şekline sahip olan bir profilden imal yer halısı için geniş plastik süpürgelik. Bir oluk size yeterince güçlü halı düzeltmek sağlayan şerit halinde kumaş yerleştirilir. Zemin kaplamalarının Bazı varyantlar sıkıca yerinde kapağı tutan özel bir kaset dahil ettik. Bu ürünler muşamba yapılmış zemin kaplama bitirme için kullanılabilir.

halının altına Süpürgelik

Üreticiler sunan ve ön tarafında bir kanala sahip farklı bir model. alt kenarı kapak bastırır ve kullanılabilir alan halı ile aynı malzemeden bir şeridi yerleştirilir. duvar ve plastik arasındaki Bu durumda, rahatsız edici bir tel ve kablo koyabileceği bir alandır.

Süpürgelik Halı yapısı

Görünüşte bu süpürgelik hafif yuvarlatılmış taç ile düz bir çubuktur. o mobilya montaj müdahale etmeyecek, böylece Onun kalınlığı, genellikle en fazla 15 mm'dir. Böyle varyantlar kablolama için, hem de onlarsız özel kanallarla yapılır.

laminat için Süpürgelik

Bu model daha bizim her zamanki ahşap ürünler gibi. Bu standart şeklinde olan bir hafif uzatılmış dip kenara sahip "önyükleme." Herhangi bitirmek üzerinde olabilir böyle geniş iç plastik pervaz kullanın. Gerekirse, bir seçenek değil, tek satın değil, aynı zamanda kablo kanalları 2-3 ile yapabilirsiniz. Bu çeşitli en önemli avantajı, üst kenarında bulunan özel bir yumuşak ped olup. Bu duvara daha sıkı bir şekilde kaide yardımcı olur ve toz ve diğer artık maddelerin iç alanı korur.

Geniş plastik kaide

Boyut, plastik süpürgelik fiyat

Bu ürün standart uzunluğu 2,5 m. kalınlığı ve burada genişlik farklı olabilir. Yapı piyasasında 15-22 mm'lik bir kalınlığa sahip olan bir model sunmaktadır. genişliği alanı ve teller için içinde bir kanal bulmak için ihtiyaç süpürgelik boyutlarına göre seçilir.

alçak tavanlı küçük odalar 15 cm'lik süpürgelik çok yüksek yığmak için daha iyi değil. 5-6 cm bu düzenlemeler İyileştirme uygun bir yüksekliğe için, ve tercihen zemin kaplama renkte yapılması halinde ya da duvar kağıdı renk ile karıştırılır. Yüksek ve ferah odalar için ise birkaç kablo kanalları geniş bir model uygun olacaktır.

Renk süpürgelik varyantları

Faydalı İpucu! duvar kaplama, çok renkli desenli bir duvar kağıdı ise, herhangi bir kaide görsel kontrast oluşturmak ve bunu biraz daha kolaylaştırmak oda kesmek gibiydi edilir. Bu nedenle, zemin katın renkte çubuğu seçmek daha iyidir.

Fiyat plastik örneğin alüminyum meslektaşları, önemli ölçüde ahşap daha az ya da. kablolar için ek oluksuz kalıplar çok daha ucuzdur.

kaide içindeki teller döşemesi

plastik kaide takma

Profil döşeme türüne bağlı olarak, ortaya çıkarılması için bazı yolları vardır. Kablo kanalı olmadan sağır model yapıştırıcı ya da özel klipler ile monte edilir. kablolama için oluk varsa, vida veya dübel kullanılarak benzer bir ürünü monte edebilirsiniz.

plastik profillerin yanı sıra son montaj için kendilerini gerekir:

 • İç açılar;
 • fişleri;
 • dış köşeleri;
 • Diğer bağlantı elemanları.

Kırpma süpürgelik ve montaj "kuru", tabiri caizse, yürütülür. Toplanan vymeryat Tüm öğeler, duvara tahrik ve ancak o zaman ekleyin. Montaj bağlantı elemanları vida olarak kullanılırsa, uzmanlar köşe elemanları ve fiş ayrıca promazyvat superglue yapısından düşmesini engellemek için öneriyoruz.

İç köşe Yapımı

Faydalı İpucu! Gerekli profil sayısını belirlemek, basit bir hesaplama yapmak gerekir. 2.5 bölü çevre (bir şeridinin standart boyut) ve elde edilen şeklin uzunluğu Eğer kaideler satın almak ne kadar ihtiyacım olduğunu söyleyecektir.

Dış köşe Yapımı

farklı malzemeler kullanabilir süpürgelik üreticileri imalatı için plastik ilave olarak. Eh kanıtlanmış ürünler:

Süpürgelik Linolyum

Geniş açık ahşap kaideler

ahşaptan yapılmıştır duvar ve zemin arasında eklemi kaplayan modern şeritler, onlar Sovyet zamanlarında yaşamış karşılıklarından önemli ölçüde farklıdır. şık Daha ilginç, küçük bir kalınlık iç çeşitli tür ürünlerin kullanımına izin verir.

Faydalı İpucu! Ağaç ürünleri yüksek nemli alanlara monte edilemez.

Geniş açık ahşap süpürgelik en güçlü meşe, gürgen ve akçaağaç yapılmış olarak kabul. Yumuşak kozalaklı yapılan ürünler ilginç bir doku, renk ve kolayca tedavi altına.

Geniş ahşap kaide

Geniş zemin MDF kaideler

MDF yapıştırılmış ve sıkıştırılmış lif selülozdur. Böyle bir malzemenin Taban pervaz renkler ve dokular çok çeşitli olduğunu. Üreticiler ahşap, taş ve hatta cilt süpürgelik geniş MDF zemin sunuyoruz. hala çalışmıyorsa istenen seçeneği seçmek için büyük bir çeşitlilik varsa, o zaman iç renk altında boyanır normal beyaz kaide üzerinde durabilir.

Açık geniş poliüretan pervaz

Geniş açık poliüretan pervaz, çok çok avantaj vardır. Çevre dostu ve bakımı için nispeten kolay, farklı deformasyonlara karşı dayanıklıdır. Bu zaman içinde şeklini kaybetmez, bu nedenle kolayca yüksek nem oranı ile odalarda kullanılabilir.

Geniş açık poliüretan pervaz

Poliüretan ürünleri, çok zarif bakmak kuvvetli mekanik etkilere durmak. Mükemmel esneklik ve elastikiyet nedeniyle kusurlar ve duvarların düzensizlikler, gizlemek. Bu alt profilin montajı özel bir yapıştırıcı üzerinde kesinlikle yapılır.

elleri ile zemine kaidesini takma (video)

Açık poliüretan pervaz: iç seçimi ve uygulama özellikleri

Asma tavanlar için Süpürgelik: seçimi ve tesisatın temel kuralları

soğutma ve ısıtma ile Zemin su soğutucusu: seçilerek özellikler

banyo Süpürgelik: zemin ve tavan modellerinin bir inceleme

taşma lavabo için sifon. Inceliklerini seçim ve kurulum

Dairesel Testere elektrikli el: seçim ve özelliklerinin inceliklerini

Geniş taban kaide: faydaları, türleri ve kullanım yerleri

Eğer süpürgelik seçimi dahil olmak üzere her ayrıntıyı bir ev dekor dikkatini oluşturmak ve zaman. Bu sayede ev ısı ve ses yalıtım iyileştirilmesi, zemin ve yuva çeperi arasında oluşan kapatmak için oda yüklenir. Buna ek olarak, süpürgelik önemli dekoratif rol icra iç zerafet verir. Daha yakın zamanlarda, süpürgelik el aletleri kullanılarak ahşap plakalar yapılmış. Bazen tüm uzunluğu şeritler boyunca figürlü oluk yapıyor, üçgen şeklini verdi ve estetik görünüm tamamladı yer zaten. Genişlikleri sadece 3-4 cm. Modern süpürgelik birçok yönden öncekilerden farklı olduğunu. Özellikle popüler son kez bir kaide zemin oldu.

 • Herhangi bir zemin kaplaması ile bir arada bir
 • Büyük bir alanı ve yüksek tavanlı iç tesislerinde içine mükemmel bir uyum;
 • kuyu duvarları ve katlar arasında çatlak ve derzleri kapamak;
 • ayrıca, nem ve mekanik etkilere duvarları yüzeyini korumak;
 • duvarların gerekli sertliği gizlenmesini;
 • bu boşluklar, kablo kanalının bulunması onlara farklı kablolar gizlemek mümkün kılar;
 • sabitleme modern tipleri kendi kurulumunu kolaylaştırmak;
 • Bu duvarlara karşı mobilya ayarlamanızı sağlar.

↑ geniş kaideler nelerdir

Neyse ki, yapı malzemelerinin seçimi ile hiçbir sorun olduğunda biz bir çağda yaşıyoruz. Bu çeşitli boyut, şekil ve renk kaideler karşılayabilir piyasada süpürgelik için de geçerlidir. malzeme ve şekil göre bunları sınıflandırır. Tüm bilinen bugün geniş süpürgelik ayrılır:

Süpürgelik kalan iç detayları ile uyum içinde olmalıdır

Bu pahalı malzeme anlamına gelir. Avantajları çevre dostu, cömertlik ve uzun bir servis ömrü bulunmaktadır. mobilya, zemin ve kapılar - Ahşap süpürgelik o iç diğer bileşenleri ile doku ve renk kombine edilmiş şekilde seçilir. Ancak bu durumda prezentabl uyum bakacağız.

Ahşap süpürgelikler değerli ahşap yapılır - ceviz, kül, bambu, meşe, akçaağaç, mantar, wenge veya renkli yağlar ile taklit eder. Onun kolay süslemeleri ve kablo için tedarik kanalı gerekirse etmek.

Bir ev seçerken, kaideler dikkate tasarım ipuçları :

 • süpürgelik zemin kaplaması aynı ahşap yapılmalıdır. Onun rengi aynı renk veya farklı kat tek tonlu olmalıdır;
 • İstenilen renk seçmek zor ise, ortaya bir zemin satın alabilirsiniz. Dizinin süpürgelik ideal yüzeyini tedavi edildiği için, doğru tonda kendin boya mümkündür;

Kaplanmamış ahşap pervaz kendi sağ tonda boyanabilir

Geniş ahşap kaide ekleme üç şekilde:

 1. birbirinden 30-50 cm kenar mesafesi vidalanan vidalar vasıtasıyla. Açılışlar dekoratif kalıplama ile kaplanmış süpürgelik veya maske rengine uygun, balmumu rengi ile mühürlenmiş.
 2. Küçük bir yuvarlak kafa ile bitirme galvanizli çivi kullanarak hangi duvarında önceden delinmiş delikler için.
 3. Basit yapıştırma.

Katı ahşap döşeme kaplaması ile bir araya Büyük kaide.

Değerli ahşap iç yapılmış Geniş zemin kaide asaletini vurgulayan

ahşap kaplama uygulamasının Çok çeşitli baza pervaz ladin veya çam türlerinin yapılır, ve burada ince ahşap kaplama yapıştırılmaktadır zamandır. Görünüşte bu katı ahşap kaide ile hemen hemen benzerdir. satın alırken yanı ahşap gibi, kaplama pervaz farklı renk ve tonlarının yumuşak geçişler olabilir, reiki üniforma rengi dikkatle seçilmelidir.

Geniş dıştan masif ahşap neredeyse ayırt edilemez süpürgelik Kaplama

masif döşeme tahtası için uygun Kaplama süpürgelik, parke. Bu kaidenin avantajı geniş aralıktır.

süpürgelik Bu tür bir ağaç lifleri özel bir presleme yoluyla imal edilir. Baza basınçlı yapıştırılmış kağıdın ön tarafında ahşap taklit edilmesi için, ve uzun bir süre için kaide solmaya önler melamin kaplamanın üzerine tatbik edilir. Süpürgelik MDF (bu halk da lamine edilir olarak adlandırılır), çevre dostu, pratik değil, temizlenmesi kolay, ancak nem ve mekanik hasarlara karşı dayanıklı değildir, kir emer.

MDF yapılmış bir yeri Süpürgelik - laminat zemin çerçeveleme için müsait

Bu kaidenin şu anda bir moda trendi ve büyük rağbet görmektedir. Poliüretan pervazlar bir taban kaplaması eşleştirilebilir: dekoratif çeşitli yüzey tamamlandıktan Bu kaynaklanmaktadır.

Poliüretan geniş beyaz baza - modern moda trendi

Özellikle de bu duvarın alt kalıp ile birleştirilir. O avantajları nedeniyle tüketiciler arasında popüler oldu:

 • Gerekirse, iç her renkte boyanabilir oda değiştirmek;
 • görünüm ve uygun fiyata pahalı sıva kaide için mükemmel bir alternatiftir;
 • bunun yakın radyatör ve lambalar olabilir, böylece, sıcaklık değişikliklerine karşı dirençli;
 • nem geçirmez - banyo ve mutfak kullanım için uygun;
 • çok esnek: düzensiz ve kavisli yüzeyler tarafından çevrelenmiştir;
 • beyaz renkli iç daha modern hale plastik, cam ve metal dekor ile iyi gider.

polivinil klorür köpük - PVC'den yapılmıştır. Bu nem, ultraviyole ışık, çözücüler, yağlara karşı dirençlidir. Bunlar geniş kaideler çok pratik ve şu anda ana rakip ahşap kaide vardır. Onlar yüklemek kolaydır ve bakımı kolay herhangi zemin kaplaması uygun. Renk ve renk seçenekleri geniş bir yelpazede mevcuttur.

Bilmelisiniz! doku ve monte edilmiş tahta bağlantı elemanları ve süpürgelik renk Tutarsızlık her zaman görünür olacaktır.

Plastik kalıp temel dezavantajları - 5 ° C nin altında bir sıcaklıkta, bunlar iç mekan kullanımı için, bu nedenle sadece uygun, kırılgan hale gelir. Bu dezavantaj, düşük fiyata göre ofset olmasına rağmen Ve yine, ahşap süpürgelik ile karşılaştırıldığında, bunlar uzun ömürlü değildir.

plastik bir kablo kanalı ile zemin Süpürgelik

konnektörleri, köşeler, prizler, bağlantı elemanları: Geniş plastik kaide satın önemli bir husus gerekli tüm bileşenleri ile tam bir set. Bu bir gizli montaj yöntemi monte etmek için kullanılır.

Dikkat! Ahşap süpürgelikte tahıl ve onun parçaları hafif deterjan ve su etkisine karşı dayanıklı değildir düşük kaliteli boyaların kullanımını öneren, bulanık ise.

süpürgelik seçilmesi, sen iç tesislerinde birlikte, ona bakmak gerekir. Birkaç temel kuralları takip etmek gerekli ahenkli bir ev dekorasyonu için:

 • Oda yüksekliği 2,6 m, en az 70 mm olmalıdır süpürgelik genişliği ise;
 • 2,6m sonra 3 metrelik oda yükseklikte genişliği kaide 70 ve 90 mm arasında değişir gerekir;
 • 100 mm veya daha fazla 3m yüklü süpürgelik genişliğinden daha büyük iç yüksekliği.

Geniş taban kaide tamlık oda verir

Iç mekan eksiksiz bir görünümünü vermek Süpürgelik daha zarif hale ve ev sahibinin iyi tat vurgulayan. Olursa olsun bir kaide yapılmış ne, düzgün kurulup edildiğini önemli şey uyum içinde görünüyordu ve o evde oda rahat ve konforlu hale getirecek.

Sen makale hakkında yorum yazabilir veya uzmanına sorun olabilir

İyi bir süpürgelik ve tavan Bence olarak, şu anda 40 kat ve 50. tavanına yapılan.

Yorum ekleyin Cevabı iptal

© 2018 MrPol.su - döşeme ve zemin tüm ellerini döşeme

sitesi karşılıklı bağlantıdan malzemelerini kullanırken gereklidir.

Geniş süpürgelik seçimi

detaylara dikkat içini planlarken. Her evde kullanılan süpürgelik, onlar zemin ve odaya bitmiş bir görünüm verir duvar arasında boşluk kapattı.

Avantajları zemin kaplamasının her tür ve zemin ve çeper arasındaki eklemleri kamuflaj yeteneği ile uyumluluğu bulunmaktadır. Geniş taban baza, modern malzemelerden üretilen ve birinci telin gizlemek için. Doğru eşleşti zemin döşeme şeridi odaya zenginlik ve başarı duygusu verir.

Üreticiler birbirleriyle rekabet ve farklı malzemelerden yapılmış geniş bir zemin kaide üretirler. Hemen hemen tüm modellerde kablolama için olukları sağlanmıştır.

kereste yapısını taklit eden çeşitli renklerde, polivinil klorürden yapılmış modeli.

zemin kaplamasının her türlü mükemmel birleştirmek talep kapsamlı plastik kalıp, yaygın olarak pratiklik nedeniyle.

 • nem direnci;
 • Onlar ultraviyole ışığı altında kendi özelliklerini kaybetmezler;
 • düşük maliyet;
 • yüklemek kolaydır.
 • donma sıcaklıklarında altında 5 derece kırılgan hale gelir;
 • Yüksek sıcaklıklarda erimiştir.

Belirli ihtiyaçlarına göre modeli seçmenize olanak verir çeşitli parametrelerin açık plastik şeritler, mevcuttur.

halı, laminat ve evrensel türü altında mevcut Modelleri.

Eğer satın aldığınızda tekdüze boyalı idi PVC süpürgelikler katında dikkat etmek gereklidir. Tüm sabitleme elemanları ve bileşenleri, belirli bir model eşleştirilir.

Plastik şeritler farklı tasarım özellikleri ile kullanılabilir:

 1. Evrensel alt kenar ve daha yoğun bir duvar bağlantısı katkıda üst yumuşak kapak gelişmeler kaydedilmiştir. kablolama için bir veya daha fazla oluk ile mevcut modeller. Taban kaplamasının her tür montajı için uygundur.
 2. laminat altında hafifçe yuvarlatılmış üst kısmı düz şeritler biçiminde üretilmektedir. Bunlar mobilya pahasına duvarı ile aynı hizada monte edilebilir, bağlı küçük bir kalınlığa (15 mm) duvarına sıkıca oturacak. kablolar için ve bu olmadan yarık ile üretilen modeller.
 3. halı altında bazı modellerde döşeme sabitleme ilave kolaylaştırmak, yapışkan bant ile de kullanılabilir, T şeklinde bulunmaktadır.

2.5 m, standart uzunluklarda üretilir bir zemin için geniş plastik süpürgelik. Ürün miktarını hesaplamak için, oda uzunluğu şeritlerin çevre bölmek için gereklidir. Rezerv barlarda bir çift almak için yanlış olmayın.

Biz gizli bir kablo yönlendirme ve oda büyüklüğü ihtiyaç döşeme bağlı kaide seçin.

Duvara yapıştırılmış dübel, vida, klips üzerine monte: Orada çeşitli montaj seçenekleri vardır.

Dahil satın almak gerekir:

 • iç, dış köşe konnektörleri;
 • yan saplama.

cihaz baza

 1. doğru boyutta bant hazırlayın.
 2. Tüm bağlantı elemanları koymak.
 3. Her şey tam olarak aynı ise duvara uygulanır, seçilen yöntem düzeltin.

klibi takarken ön düzen klip yerini yapmak. köşesinden başlayarak yerini ve düzeltme vidasını tasavvur birinci birleştirme parçasını duvarına uygulanır. Daha sonra, adımda 300-500 mm klibin kalan bir araya getirin.

operasyon zagluchshek ve köşe sırasında kaybını önlemek amacıyla, tutkal bunları düzeltmek için tavsiye edilir.

Duvarlar ve tavan sıva ile dekore edilmiştir, en iyi seçenek poliüretandan yapılmış bir kaide seçmektir.

Bu tür herhangi bir renkte renkle beyaz renkte mevcuttur. 2 m standart bant uzunluğu.

 • de bükülmüş, yarı-dairesel bir şekle sahip oda kullanıma uygundur;
 • İyi taklit alçı pervaz;
 • -50 ile +50 derece aralığında kullanılır;
 • şömine, ısıtıcı yanına monte edilebilir ısı kaynaklarının korkmadığını;
 • neme dayanıklıdır.

Poliüretan nedeniyle duvarların usulsüzlük gizler esnekliği geniş süpürgelik. Bantlar çıkarılabilir unsurları var, bu yüzden kabloları taban plakalar kurulumundan önce döşenmelidir.

Poliüretan Profilin montajı

En basit seçenek bitmiş konnektörleri ile köşe kat yüksek poliüretan şeridini yerleştirmek etmektir. Köşe bağlantıları için kendinden kesme şeritler ile 90 derecelik kesim açısını dayanmak zorundadır. tüm unsurları hazırladıktan sonra biz duvara koyarak ve bir maç boyutunu kontrol edilir. Ayrıntılar için, bu videoda süreci bakın:

sızdırmazlık duvara yapıştırılmış poliüretan yüksek kaideler bu malzeme ile çalışmak üzere adapte edilmiştir. tutkal Bazı tip poliüretan yapısına zarar verebilir.

ahşabın Süpürgelik kat daha az kullanılmış ve pahalı malzeme elit aittir. meşe, kayın, mantar, meyve ağaçları yapılmış modelleri.

Hemen hemen tüm modern modeller kablo için bir yuvaya sahiptir. parke zeminli idealdir. Maun ve meşe en pahalı arasındadır.

daha ekonomik bir versiyonu odun çam kaplanmış kaplama geniş bir kaide oluşturur zamanda.

 • güzel görünüm;
 • mükemmel ülke evlerin pahalı tasarımı ile;
 • Doğal, çevre dostu malzeme.
 • yüksek maliyeti;
 • Yüksek nem ile odalarda kullanım için uygun değildir.

Eğer geniş süpürgelik tonunu açmadı varsa, bir diziden bar satın ve meşe Venge pembeden her renkte boyanmış olabilir.

Geniş ahşap kaide odasında yere bir klasik tasarım elemanıdır ve moda dışarı çıkmıyor.

kurarken yüksek süpürgelik sabitleme yöntemleri kullanılmaktadır:

 • duvarları düz ise, yapıştırıcı dikilebilir;
 • yuvarlak kapak ile galvanizli çivi üzerindeki ankraj duvarda önceden delinmiş deliklere bar ile dövülmüş;
 • vida 300-500 mm'lik aralıklarla kaide içine vidalanır, şapka sesi almaya (ya da kesme şeridinin yakın), balmumu ile sıvanmış. ahşap ürünleri ile çalışma hakkında daha fazla bilgi için bu videoda bak:

Büyük eşitsizlik duvar süpürgelik tersine, profil ve duvar arasında ortaya çıkan, pürüzsüz kayış Vurgula boşluğu kaybolmaz dikkate alın.

Bu neme dirençli bir melanin ile kaplı bir basınç kağıdın altında bağlı olduğu basınçla işlenmiş ahşap, yapılır.

 • Makul fiyat;
 • yüklemek oldukça kolay;
 • çevre dostu.
 • nem ile tahrip edildi;
 • mekanik hasarlara karşı direnç.

Kapak şerit MDF - laminat veya parke zemin kaplama için güzel ve zarif bir düzenlemesi.

Süpürgelik geniş renk çeşitliliği mevcuttur, zemin kaplamasının her türlü almak kolaydır.

ihtiyaç işlemi sırasında kaide sökmeye görüldüğü takdirde bir seçenek eki seçimi belirleyin. kaburgalar istenen uzunluğu hazırlamak ve bağlanma yöntemini seç:

 1. Sıvı tırnaklar için tutunan. Bar doğru çalışması vurmaz şekilde düzeltildi.
 2. vida üzerine monte edilmiştir. ve matkap deliği duvarında içine fiş yerleştirin. Sonra süpürgelik delmek ve dübel vida sabitleme sabitleyin.
 3. en uygun, ray üzerine klipleri Montaj gerekirse çıkarıp yerine kolaydır. çift ​​tırnaklar MDF takılması hakkındaki bu videoyu izleyin:

köşelerinde yerleştirme için kaplama şeritleri Mitre tarafından yapılır.

Taban türleri karşılaştırmalı özellikleri

Bir seçerken nelere bakmak

Bir zemin için yüksek süpürgelik kurallara göre seçilir:

 • Ahşap süpürgelikler zemin kaplaması ile aynı malzemeden yapılmış olmalıdır;
 • renk seçmek değilse, doğru tonda boyanmamış dizinin ve boya şeritleri satın alabilirsiniz;
 • Döşeme şerit döşeme altından tam olarak eşleşen bir ton veya renk yerden farklı olduğunda O güzel görünüyor;
 • genişlik tavan yüksekliği ve taban alanı (seçme süpürgelik geniş, üst sınır) bağlı olarak seçilmektedir.

Tablo birlikte kombine bir renk gösterir:

Zemin baza nem ve mekanik stresten duvarını korur. Nedeniyle önemli bir yüksekliğe, çok sayıda kablo bar içinde yerleştirilebilir. Küçük bir genişliğe sahip modeller sayesinde mobilya duvara gömme monte edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 + 1 =