gergili yapılar pencereler için PVC şeffaf film

gergili yapılar pencereler için PVC şeffaf film

 • Rusya genelinde Sevk bez COD
 • 3 rm / m, minimum toplam sipariş dokular
 • Program: 10:00 1:00 hafta içi; 10:00 14:00 Mosk.vrem oturdu.
 • özel kişi ve tüzel kişiler tarafından C çalışma
 • 12 Ocak 2018. güncellenmiş fiyat listesi.
 • Moskova'da film ve kumaş düzenin gün teslim
 • > Fiyat listesi (+ haberlerin çeşitler)
 • > Ev
 • > Nasıl sipariş?
 • > Görüşleri (terk istek)
 • > Doku örneğinden oluşan bir dizi

(Pikap, kurye, posta)

 • > 1. PVC filmi şeffaf

  (Yumuşak Windows)

 • çanta ve çadır kumaş> Çadır,:

  → askeri ve acil Rip durağı şekli

  (Pamuk% 50 polyester +% 50)

  → Karışık 220gr. Rip-dur

  (Pamuk% 35 polyester +% 65)

  X% 100 / b- "Sovyet çadır";

  İkinci Dünya Savaşı şeklinde

 • kesimi üzerinde> 13 tekstil hasırlar:

  1. Bölüm: Film pencereler için şeffaf PVC (PVC) SÜPER SİL çadırı, tekne, çardaklar, çadırlar, açık kafe ve * 1 metre almak olduğunu "bükme yumuşak pencere / cam.".

  Film hakkında notlar: Baskı.

  1

  . 120 cm - 1 metre 2 mm film hariç tüm asetat = 140 cm, genişliği!

  UYARI! 1 metre (rm / m) 'fiyatı. film alanının 1 koşu / m = 1,4 2 (Yanı yaklaşık yarım metrekare) Film 2 mm dışında (1 doğrusal metre / m - 1,2 m2)

  Tüm film donmaya dirençli ve şeffaflık (süper net) yani A4 8 Times New Roman yazı tipi bir kağıda metni okumak svodobno herhangi filme, sokak duruyor bilgiler yerleştirmek için çok uygundur.

  Biz perakende şeffaf "SÜPER SİL" PVC film (PVC) satmak. Esnek ve sağlam malzeme tekne, köşkler ve kumaşlar, PVC malzemeleri ve branda yapılan diğer akciğer yapıları, çadırlarda pencereler oluşturmak için. yani tüm bitkiler kaldırım kafeleri görülebilir "yumuşak cam" olarak adlandırılan en yaygın filmdir, kvass, çocuk kalyasok vs. Bu desen iyi cevap verir. 140 cm genişlik ve gücü tamamen şeffaf duvarlar yapmak için izin çünkü Ayrıca doku olmadan kullanılabilir!

  saydam PVC filmi yapılan ürünler nedeniyle çadır malzemesi ve kullanım kolaylığı fizikokimyasal özelliklerini çoğaldı. dış çevresel faktörler (hava koşullarına, mekanik stres ve diğer) maruz cam şeffaflık ve yeterince yüksek korozyon önleyici özellikleri sayesinde, malzeme başarıyla olası tüm yapılar (yaz alanları, çardaklar, teras, balkon ve benzeri) "cam" için uygulanır ve ve belli bir sıcaklığa (imar perdeleri depoları, mağazalar) korumak için, koruyucu fonksiyonları (elementler çeşitli ekipman ve çok daha otentovki) yürütmektedir.

  Bu şeklini almıştır ve katlama ve helezonik mnogokratyh saklama sonrasında kırılmaz.

  0.5 mm (500 mikron) - konut ev ortamı (evlerde, verandalar, teraslar, vs.) için "yumuşak pencere" üretiminde en çok pvc №86 kullanılır.

  Mükemmel kış aylarında dış mekan mobilya kaplama için su geçirmez bir masada masa örtüsü, hem de malzeme olarak uygundur.

  0.75 mm (750 mikron) ve №110 (1000 mikron) - Ürün ticari kullanım (kafeterya, snack bar, kvası, vb) için, PVC filmi №97 kullanılır.

  Özellikle dikkat çekici bir film 2000 mikrondan küçük (2.00mm) yüksek donma direnci kadar - 39C'deki. Son derece yoğun ve direnç malzemesini giyerler. Genişlik 120 cm.

  Biz de bir renkli cam filmi PVC 0,7 mm var. Film çok güzel, zengin koyu kahverengi vardır. Bu kumaş gazebo, çadır şeklindeki mimari geokupola, tıkanma perdeleri ve çok daha fazlası içinde çadır yapıların imalatında kullanılır. Her ürün çok etkili bir seyir böyle bir film kullanılarak oluşturulur ve bağlı güzel karartma iç mekan, daha sıcak ve daha rahat hale gelir.

  PVC film temel özellikleri:

  - şeffaflık SÜPER SİL;

  - çevresel etkilere karşı direnç;

  - yüksek gerilme mukavemeti arzetmiştir.

  Film hakkında notlar: Baskı.

  * Film 0.12 ve 0.2mm, 0.25mm - minimum sipariş 3 pog.m. 1 pog.m. - Film 0.5mm, 0.7mm, 0.75mm, 1.0mm, 2.0mm olduğunu

  üreticisinden Yumuşak cam

  Yumuşak cam satın

  üreticisinden Yumuşak cam

  Yumuşak cam fiyat

  üreticisinden Yumuşak cam

  Yumuşak cam montajı

  yumuşak cam kameriye hava değişiklikleri sizi ve misafirlerinizi koruyacaktır için. Yumuşak kutu çok iyi ısı tutun. Hatta geç sonbaharda, bir barbekü, sen yağmur ne de rüzgar ne de rahatsız edilmeyecektir.

  Veranda için koruyucu camlar - Olumsuz hava koşulları karşı kendilerini korumak için mükemmel bir çözümdür. Terasınızda veya veranda yumuşak pencereleri kurduktan sonra yeni bir çekici bir görünüm kazanır.

  Yumuşak cam - Yüksek termal ve kimyasal direnç, çizilmeye karşı mukavemet, renk stabilitesi sahiptirler.

  yetki

  tente anahtar teslimi montajı

  Size şeffaf film pvc sunuyoruz Bizim şeffaf kumaş diğerleri ile karşılaştırıldığında bir çok avantaj vardır. gücü ve bizim sırf kumaşın dayanıklılık sizin için en iyi seçimdir.

  Şeffaf PVC kumaş (filmden) yapılan ürünler yaygın nedeni çadır malzemesi ve kullanım kolaylığı fiziko-kimyasal özelliklerinin kullanılmıştır. dış çevresel faktörler (hava koşullarına, mekanik stres ve diğer) maruz cam şeffaflık ve yeterince yüksek korozyon önleyici özellikleri sayesinde, malzeme başarıyla olası tüm yapılar (yaz alanları, çardaklar, teras, balkon ve benzeri) "cam" için uygulanır ve ve belli bir sıcaklığa (imar perdeleri depoları, mağazalar) korumak için, koruyucu fonksiyonları (elementler çeşitli ekipman ve çok daha otentovki) yürütmektedir.

  GÖR zamerschika

  1) Malzeme ve renk saçak perde seçmek zamerschika ile yaptığı görüşmede;

  mil bahçe ya da teras perdeleri bağlanması ve aksesuar karşılık gelen 2) bir yöntem olup;

  3) malların maliyetini hesaplamak, gerekli ölçümleri yapmak ve bir anlaşma, tesisatın atanan tarih yapılacaktır işleri;

  4)) ofisimize gelerek yapılabilir sözleşmesi (avans belirtilen çalışmanın toplam maliyetinin% 50 ön ödeme yapılmasına, bir sözleşme imzalamak.

  Sen referans düzlemine (kereste, kiriş, kolon, duvarlar) ölçümlerini yaparak, iç açıklıklar tüm ölçümler yapmak. Mümkünse, bir elektronik ortamda bir çizim yapan. Sen nesne (sundurma, bahçe mobilyaları, teras, balkon) bir resim çekmek ve posta göndermek Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir gerekir. Gün boyunca perdeler maliyetinin hesaplama yapmak ve size gönderdiğimiz.

  çardaklar, verandalar için yumuşak pencere, onlar pazara girmek andan itibaren teraslar, kafe ve restoranlar sahipleri arasında en popülerlik kazandı. Bu yarı saydam yapılar - bu senin sorunların çoğunu için ucuz ve pratik çözümler olduğunu!

  PVC kumaştan yapılmış çardaklarla ve revaklar için Perdeler sentetik malzemeler kullanılarak modern bir yüksek teknolojidir. milleri için perdeler, dayanıklılığa sahip atmosferik maddeleri ve ev ürünleri direnç, aşınma direnci - Bunlar sadece polivinil klorür bazı avantajları (PVC)

  Yumuşak cam -, yüksek ısı ve kimyasal direnç, çizilmeye karşı mukavemet, renk stabilitesi vardır. doğal ahşap ve soyut resimler tarafından oyulmuş.

  Yumuşak kutu terasta ya da verandada hem kurulabilir. Ailen bir Pazar aile akşam yemeği için bir engel olmayacak güneş ışınları, yağmur veya kuvvetli rüzgarın yumuşak pencere montajı sonrasında olduğu gibi, gazebo vakit geçirmek için mutlu olacak.

  etkili bir rüzgar, yağmur ve diğer kötü hava karşı koruma şeffaf perdeler: Esnek Plastik perdeler tasarım sorunu ve tamamen işlevsel olarak gerçekleştirmek mümkün. Deneyimli bahçıvanlar biliyorum çardaklar, verandalar ve teraslar için yıl boyunca kullanım çadırları, veren olursa daha rahat ve konforlu olduğunu.

  Achiles tente

  Şeffaf PVC Film | çadır pencereler

  Şeffaf PVC filmi Şirket Achiles farklı kalınlıklarda iyi üretiminde uygundur çadır pencereler. Şeffaf PVC filmi Hatta en ağır çalışma koşulları altında bozulma ve mükemmel bir tüketici özellikleri minimum derecesi ile karakterize edilir.

  Şeffaf PVC Film Temizle Artı Küçük bütçelerle projeler için tasarlanmıştır ve 180 cm malzeme genişliği. önemli ölçüde atık miktarını azaltabilir.

  Levha PVC filmi Silikatın cama benzer yüksek saydamlığa sahiptir. Ayrıca, silindir üzerinde filmlerin bu sınıf esas UV radyasyonuna stabilite ve direnç aşmaktadır. Filmin bu tip lüks malların üretimi için tavsiye edilebilir.

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  + 80 = 81