hamam için Buhar jeneratörler

Rus üretimi için Hamam buhar jeneratörleri

hamam (Türk hamamı) için piyasada Rusya'da üretilen buhar jeneratörlerinin bir yeri vardır. kendi aralarında modeller kapasite, anma gerilimi, boyut ve fiyat farklıdır. Kazanlar genellikle paslanmaz çelikten yapılmıştır. Farklı kalınlıklarda Vanalar kullanılmaktadır.

Ortalama olarak, onlar 1.4 barda basıncı tutun. Güç kalitesi modelleri 12 kW arasındadır. Tasarım gereği, cihaz oldukça benzer. Birçok model ekranlı bir uzaktan kumanda dahildir. Bu mağazada bir buhar jeneratörü yaklaşık 70.000. Rub olmalıdır.

kendi elleriyle hamam buhar Make oldukça basit. İlk model kamera seçilir. Kazan bir çıkış ile yüklenir. Isıtma elemanı yapının alt kısmına monte edilir. Sıcaklık sensörleri kullanılan cihazı kontrol etmek için. Bu durumda, çıkış valfi 3 barlık bir basınç için tasarlanmış olması gerekir.

kontrol sıcaklığını kontrol etmek için ayarlanır. tavsiye vidaları Montaj paslanmaz çelik seçin. Onların kurulumdan sonra tahliye vanasını koydu. Ayrıca, elleriyle hamam için buhar jeneratörü toplamak amacıyla, iletişim köprüleri gerektirecektir. Deliğin sonunda modelini yıkamaktır.

için-hamam Said'in buhar banyosu 12 kW güce sahiptir. Performans yüksek bir düzeydedir. Kazan iki bölme halinde, bu durumda tasarlanmıştır. Biz, bu teknikte uzman inanıyoruz, sıcaklık sensörü, yüksek kalite kullanır. buhar jeneratörü koruma sistemi KR20 dizi kullanılır.

2 bar için tasarlanmış valf cihazı boşaltın. Kontrol paneli, bir dijital görüntü ile yapılır. Montaj vidaları standart olarak bulunmaktadır. Toplam olarak, model, bir ısıtma elemanı bulunmaktadır. Buhar jeneratörünün gerilim ana kamera cihazı paslanmaz çelikten yapılmıştır 230 V eşittir dayanacak. 72 bin gibi düşük olabilir piyasada söyledi buhar jeneratörü satın alın. Ovuşturun.

Bu ucuz ve etkili buhar olduğunu. Her şeyden önce dikkat etmek önemlidir 13 kW eşit ekipmanın kapasitesi olduğunu. Isıtma elemanı bu boşaltma valfı yakın bir yere monte edilir. Ana kamera cihazı 12 litredir. Eğer alıcı inanıyorsanız, çok kolay yıkadım. Buhar jeneratörü 16 kg monte ağırlığındadır.

koruma sistemi o KR20 dizi kullanılır. sıcaklık sensörü bir filtre vardır. Montaj vida seti dahil edilmiştir. Hemen kazan yapısının arka kısmıdır. çıkış valf sistemi 2 bar için tasarlanmıştır. kontrol ünitesi uzaktan kumanda ile donatılmıştır. Dijital seviye sensörü ana kamera arkasında yer almaktadır. Lintel temas tipi kullanılır. 66 bin gibi düşük olabilir zamanımızda buhar jeneratörü satın alın. Ovuşturun.

1

Bahsedilen buhar 14 kW kapasiteli üretilir. cihazı 12 Hz'lik bir frekansta çalışır. Model KK20 serisinde öngörülen koruma sistemi. Kontrol ünitesi, bir uzaktan kumanda ile birlikte kullanılır. buhar jeneratörü dijital gösterge mevcut değildir. çıkış valf sistemi 2,2 bar'lık bir basınca göre tasarımlanır. Isıtma elemanı yapısının alt kısmında monte edilmiştir.

Ana kamera filtreleri ile kullanılır, ancak paslanmaz çelikten imal edilmiştir. çıkış vanası üzerinde bulunan seviye sensörü. buhar jeneratörü aşırı ısınmaya karşı koruma mevcuttur. Sistem performansı, saatte buhar 13 kg'dır. modele boşaltma vanası 3 barlık bir basınca dayanmak için edebilmektedir. Orada modelin sızıntısına karşı koruma sistemi. Montaj vidaları tamamen pirinçten yapılır. 78 bin gibi düşük olabilir zamanımızda söz konusu buhar satın alın. Ovuşturun.

Aygıt Ayarları "Katarsis 5"

Bu buhar jeneratörü olarak, iki bölme sağlanır. Kazan 10 kW bir güç kullanılır. Frekans sınırı 50 Hz'dir. Biz inanıyorsanız seviye sensörleri de yetenekli olanlar kaliteyi kullanılmaktadır. çıkış valfı kontrol birimi yakınında yer almaktadır. Orada modelin dijital gösterge. Standart olarak Uzaktan dahil değildir. KR202 serisini kullanarak sızıntı karşı koruma sistemi. paslanmaz çelikten yapılmış vidaları sıkma. Bu buhar jeneratörü plaka ağır yüklere dayanabilir olduğunu.

Boşaltma valfı donanımı 3.4 barlık bir basınca göre tasarımlanır. termal koruma PP21 serisi kullanılmıştır. adı geçen model yüksekliği 512 mm'ye eşittir. Sıcaklık sensörleri bakımı iki bölme yüklenir. 230 V eşit aygıt akım sınırlama çıkışındaki buhar sıcaklığı 100 derecedir. Modelin performansı oldukça yüksektir. Ancak, standart olarak modifikasyonlar hiçbir jumper olduğunu akılda tutmak önemlidir. serisi kullanıcı olarak düşük bin 80 olarak. Rub yapabiliyor buhar in satın söyledi.

hamam Bu buhar jeneratörü (Rus yapımı) tek kamera ile yapılır. 2,5 bar'a sistemde kullanılan çıkış valfı içerir. Hidrolik sıvı modeli için sabitleme vidaları paslanmaz çelikten imal edilmiştir GOST 2874. uygun olarak uygulanır. sızıntıya karşı koruma sistemi ile birlikte kullanılan muhafaza. Bu durumda, sıcaklık kontrol paneli ayarlamak bırakılır. Model düzeyde sensör odası dahilinde monte edilir. 23 cm'ye eşit çıkış çapı.

KK19 serisini kullanarak aşırı ısınmaya karşı koruma. Söz konusu model 17 kg ağırlığındadır. Buhar jeneratörü tahliye vanası ile 2,6 bar arasında bir basınca göre tasarımlanır. Isıtma elemanı, haznenin alt bölümünde yer almaktadır. çevrimdışı kontrol ünitesinde arızalarına karşı koruma sistemi. 76 bin gibi düşük olabilir piyasada buhar jeneratörü satın alın. Ovuşturun.

Dedi buhar jeneratörü üç kamera ile yapılır. çıkış valf sistemi 2.5 bar arasında bir basınçta için tasarlanmıştır. Cihaz performans saatte buhar 12 kg eşittir. sahip olduğu sızıntı karşı koruma sistemi. Tahliye vanası aparatın ana bölme içine monte edilir. buhar jeneratöründen sabitleme vidaları paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Eşik voltajı 220V modeli seviye sensörleri eşit çıkış deliğinin yanında yer alan olmasıdır. Standart mevcut olarak Uzaktan kumanda. Vücudun aşırı ısınmaya karşı koruma KK20 dizi kullanılır. buhar jeneratörünün bir eşik güç tam olarak 15 kW'tır. modeli, 75 bin kullanıcının teneke satın alın. ovuşturun.

yüksek talep son yıllarda hamam için bu buhar jeneratörleri. modifikasyonun bir ayırt edici özelliği pirinç vana varlığıdır. Modelin çıkış 2.4 cm eşittir. buhar jeneratörünün kapasitesi 14.6 kW arasındadır. frekansı 30 Hz civarındadır. sızıntı karşı koruma sistemi KR20 etiketli kullanarak. Performans buhar jeneratörü saatte buhar 13 kg eşittir.

Sıcaklık sensörleri sadece ilk odasına yerleştirilir. aparatta kazan paslanmaz çelikten imal edilir. yapı yüksekliği 540 mm 'ye eşittir. Ortak modifikasyonlar ağırlık - 14 kg. Sensörler ısıtma elemanının yakınında konumlanan sıcaklığı muhafaza edin. Basınç 3.3 bar yönelik kapak düzeneğini boşaltın. 68 bin olabilir dedi buhar jeneratörü satın alın. Ovuşturun.

Bir hamam inşa etmek istiyor? Buhar jeneratörü gazı serisi birçok avantajı vardır söyledi. Her şeyden önce bu üç kameralar sahip olduğuna dikkat etmek önemlidir. kaçak sınıfı RK20 karşı koruma sistemi kullanılır. sensörler hücrelerinde yüklenir sıcaklığı korumak için. Bu durumda kazan 12 kW kapasiteye sahiptir. 30 Hz'lik bir frekansta çalışır. Modelin sabitleme vidaları paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Seviye sensörleri ısıtma elemanının yakınında, standart olarak yer almaktadır. Bu durumda Lintel Bir iletişim türü kullanılır. Dijital tahta kullanılan kontrol ünitesi. Gaz piyasada hamam için buhar jeneratörü 88 bin bulunabilir söyledi. ovuşturun.

hamam için bu buhar jeneratörleri 10 kW üzere kaynatıcı ile satılmaktadır. Bunlar 30 Hz bir frekansta çalışır. KK20 kullanılan model sınıfında sızıntı karşı koruma sistemi. Montaj vidaları cihaz kümesine dahil edilir. Toplamda, buhar jeneratörü iki seviyeli sensöre sahiptir. Kontrol ünitesi, bir uzaktan kumanda ile birlikte kullanılır.

Eğer uzmanlar inanıyorsanız, başarısızlıkları ile ilgili sorunlar nadirdir. çıkış valfı 2.2 barlık bir basınca göre tasarımlanır. Cihaz performans saatte buhar 13 kg eşittir. Tahliye vanası 3 bar kullanılır. modelde Evaporatif sıvı standart paket içinde jumper verilmez 2874. GOST karşılık gelir. 90 bin olabilir dedi buhar jeneratörü satın alın. Ovuşturun.

Bu buhar jeneratörleri iki kamera ile hamam satılır. Kazan 13 kW kapasiteli kullanılan modeldir. Bu 35 Hz'lik bir frekansta çalışır. KR202 serisini kullanarak sızıntı karşı koruma sistemi. Seviye sensörleri ısıtma elemanı bitişik yerleştirilir. Eğer uzmanlar inanıyorsanız, kamera temizlemek için çok kolaydır. Boşaltma vanası üreticisi 2 bar sağlanır. Modelin dezavantajları, küçük bir çıkış vardır.

Bir aygıt çevrimdışı olarak aşırı ısınmaya karşı koruma sistemi. Çıkış valfı 3 bar uygulanır. Montaj vidaları buhar jeneratörü bağlıdırlar. 13268. durum kontrol ünitesine monte edilmiş sıcaklık sensörleri korumak için cihazın ısıtma elemanı gelmektedir. Standart bir makinede uzaktan kumanda ile sağlanır. Hemen kabini paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Satın Veri hamam için buhar jeneratörleri. 77 bin olmak Rub olabilir.

Tek bir kamera ile yapılan Rus buhar hamam ait veriler. Kazan, bir yüksek güç kullanılır sahiptir. Model 30 Hz'lik bir frekansta çalışır. Sıcaklık sensörü çıkış flanş ile monte edilmektedir. Gerilim kesintileri karşı koruma sistemi RR25 Serisi kullanın. Bu durumda, bölme 13 litre için tasarlanmıştır. Performans modifikasyonu saatte buhar 14 kg'dır. Seviye sensörleri kazanın yakınında bulunmaktadır.

Eğer uzman görüşü düşünüyorsanız, sıcaklık sorunsuz ayarlanabilir. Toplam cihaz, iki sabitleme vidasını kullanır. Köprülenir iletişim türü. sisteminde Boşaltma valfı 3.2 barlık bir basınca göre tasarımlanır. Sensörler çıkışındaki sıcaklığı korumak için yüklenir. Ana buhar odası paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Cihazı, 78 bin kullanıcının teneke satın alın. ovuşturun.

hamam Türk hamamları seçmek için buhar jeneratörü nedir

Pazarda yaygın bir kaç üreticileri kullanılan buhar jeneratörleri için Türk hamamları (Hamam), (Deneyimimizin popülerlik ve güvenilirlik sırayla düzenlemekLtd "Bizim Hamamları"): Harvia (Finlandiya) Helo (Finlandiya) Tylo (İsveç), Hygromatik (Almanya) Eos (Almanya). Elbette, bu şirketlerin tam listesi değildir ve var Rus üreticilerin "Paromaks" ve Çin, ancak bu rekabetçi pazarda kök almamış.

buhar jeneratörü banyosuna (hamam) ve astar sistemleri için mühendislik ihtiyaçlarına, ev tipi bir çamaşır makinesi ile karşılaştırılabilir, yani, su toplama buhara çevirerek çıban ve işten sonra kanalizasyona birleştirir. bağlamak için buhar jeneratörü soğuk su (mümkündür ve sıcak), kanalizasyon (40/50 mm çapında) gerektirir ve koruma sistemi (RCD) desteklenmektedir. tüm buhar jeneratörleri için Türk saunalar (Türk hamamı) En 55 ° C, elde etmek üzere bağlı sıcaklık kontrol paneline kontrol etmek için önceden belirlenmiş bir sıcaklığa (sensör) çalışmasına buhar kabini ön ısıtma Sıcak kat (koltuk, döşeme, duvar) ila yaklaşık 30 ° C arasında ve C. üretimi nedeniyle elde 20-25 kalan buhar jeneratörü % 100 nem sağlayan, sıcak buhar.

buhar üretimi tasarım ve tip tüm buhar jeneratörleri benzerdir ve su ısıtıcıları üç ana gruba ayrılmaktadır: elektrikli ısıtıcılar, ısı elektrotlar kullanılarak su ve en egzotik kullanılarak - Gaz. TANS Isıtma Hepimizin bildiği su, yerli durumun basit bir örnek yöntemi - Elektrik ama elektrotta ve gaz yöntemiyle, biz daha ayrıntılı olarak ele alınacak. Nemlendiriciler dalmış elektrotlar bu diğerlerinden farklı güç elektrik devresinin kapanması özel bir silindir elektrotlar sonuçlar uygulandığı zaman. çözünmüş mineral tuzları içeren su, yavaş yavaş ısıtılması direnç rol oynar - Bu cihazın daha uzun bir ömrüne yol açar ve güç tüketimini azaltır. Elektrot buhar jeneratörleri nadiren kullanılmaktadır Türk hamamlarının inşaat (hamam) olarak özel sektör Standart TENovye çok daha yüksektir. yaklaşık Gaz buhar jeneratörleri değil bir çok say - çok pahalı ve yerel gaz tedarikçi ile proje ve koordinasyon gerektirir.

Ne hamam için buhar jeneratörü seçme gücüdür

güç buhar jeneratörü hamam yapımı sırasında genellikle üreticinin tavsiyelerine dayanarak seçilen ve basitleştirilmiş seçimi için olan bizim (Ltd "Bizim Hamamları") Odanın taban alanının standart koşullar yalıtım buhar kabini, koltuk ısıtıcı, zemin, duvarlar ve bir havalandırma sistemi) standartların (aşağıdaki alışık uygulama 3-4.5 m2 den S buhar kapasitesi - 6 kW, 9 kW - 4,5-8 m2 güçten S, 9-12 m2 gücün S - 12 kW....

Türk hamam inşaatı en özel sektöre (evler, evler yürütülen daire.. ) Ve bu segmentteki en popüler cihazdır - Şirketin buhar jeneratörü TYLO Optimal fiyat / kalite için (İsveç), tüm birimler için geniş bir yelpazede hamam, yani ayarlamak ve (su kalitesi esas alınarak bakımı hakkında unutmayın) .. unutma. Buhar jeneratörleri şirketleri Harvia, Helo - alt düzey ve fiyat segmenti de yaygın özel hamam yapımında kullanılır, ancak geçmiş deneyim enstrümanın elektrik sisteminin daha sık kontrol edilmesi gereken. en Türk hamamı yapımı (hamam) Ticari amaçla (fitnes, kaplıcalar ....) için buhar jeneratörü seçimi Alman üretici durdurmak gerekir Hygromatik Eos.. çünkü Bu modeller gelişmiş otomatik modu ile buhar jeneratörü artan performans (24 saat) için tasarlanmıştır.

Uzmanlarımız Ltd "Bizim Hamamları" bir istem buhar jeneratörü için optimal seçim senin Türk hamamı ve inşaatın tam kapsamlı anahtar teslimi mükemmel çalışıyor gerçekleştirmek!

İletişim:

Müşteriler: Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir gerekir.

Ortakları: Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir gerekir.

hamam için Buhar jeneratörler

hamam için buhar jeneratörleri, imalat İsveç, Rusya, Thilo, paromaks, Helo

Tylo VA (İsveç) - Bir model kamusal alanlarda hem de özel sektör için optimum hale getirir tankın, büyük bir hacme sahip tam otomatik, yüksek güçlü buhar jeneratörü.

Bu güç kaynağı, soğuk ya da sıcak su ve kanalizasyon sistemine bağlantısı gerektirir. ses (220) ve üç faz (380) arasında geçiş yapar. Tablo hacmine göre yazışma buhar jeneratörleri ve buhar modeli boyutunu gösterir.

apartmanda hamam için kompakt buhar jeneratörü

Tylo VB (İsveç) - va için bir model olarak, aynı yüksek teknoloji malzeme ve bir tam otomatik bir buhar jeneratörü boyutunu azaltır, ancak tankın azaltılmış hacme sahip olmaktır.

meme Grace içerir. Bu daire için küçük özel buhar ve optimal olan ısıtmak için ağırlıklı olarak kullanılmaktadır.

Hamamda Otomatik koku verme sistemi

hamam Otomatik koku verme sistemi size kolaylık sağlamak için en önemli sistemlerinden biridir.

Yalnızca temel alır ve prosedürü tadını gerekir. Bu sistemler basit, ama aynı zamanda Türk hamamı ayrılmaz bir parçasıdır.

hamam "Paromaks" (Rusya), buhar jeneratörü tamamen paslanmaz çelikten yapılmıştır ve yüksek kaliteli elektronik bileşenler ile donatılmıştır.

temel işlevlere ek olarak düğmesine basarak buhar jeneratörleri "Paromaks" düğme (zaman sayacı dahil. Açık / Kapalı. Işık hamam sıcaklığı, otomatik yıkama, fan kontrolü gösterir)

Buhar, hamam yani yüklü etkinleştirmek veya buhar odasına direkt olarak buhar devre dışı kalın buhar potrebovaniyu atılmak için hazır.

tat verici Paromaks buhar jeneratörleri temin için otomatik pompa (Rusya)

O zaman, ayarlanmış dozu ile sıcaklık sensöründen otomatik olarak çalışır

Türk hamamında tatlandırıcı temin için otomatik pompa (buhar hattına koku enjeksiyon).

Bu Türk hamamında monte kokular düğmesini sağlayarak, ayarlanan doza sıcaklık sensöründen veya manuel modda otomatik olarak çalışır.

Helikopter Şirketi - üretim ve sertifikalı arzında dünya liderlerinden biri (ISO 9001, ISO 14001), saunalar için malzeme ve ekipmanları,

Rus banyoları, Türk hamamları (hamam), sauna yönünde öncülerinden - yirminci yüzyılda kurulmuş, 1919 yılında, ABD'nin, Finlandiya, Almanya birçok fabrika var.

şirketten HELO buhar jeneratörleri, sürekli gelişen ve modernize ve dünyanın güvenini kazanmış ediliyor.

Buhar jeneratörler çekici bir görünüme sahip ve Rus elektrik şebekesine adapte tüm modern özellikler ile donatılmıştır.

SAWO Buhar Jeneratörü (Finlandiya) - senin Türk hamamı için optimum çözüm, hamam. Vücut modeli özel evlerde kullanılmak yanı sıra ticari buhar odaları için tasarlanmış, paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Dizilim kapasitesi 3 ile 15 kW hamam tüm boyutları temsil etti. Tüm buhar jeneratörleri, elektrik tüketimini ve otomatik su drenaj (oto yıkama) kaydetmenizi sağlar bekleme fonksiyonu uyguladı.

Teslimat modern, kullanışlı kontrol paneli fonksiyonu (aydınlatma, havalandırma, tatlandırıcı) uygulamak içerir.

Türk hamamı hamam için Buhar jeneratörler

Fırında Hamam buhar jeneratörü, bir Rus banyosu rol gerçekleştirir, bu yüzden sık sık soru ortaya çıkıyor: hamam için buhar jeneratörü nasıl seçileceği?

İlk olarak, güç cihazı olmalıdır, yani ne kadar, hamam hesaplanması için buhar üretmek için gereklidir. birim çifti hamam (m 3) * (katsayısı 1) * (katsayı 2) = hamam güç buhar üreteci (kW): Bu şekil, formül ile hesaplanabilir.

havalandırılmamış odalar için - formül 1 oranında 0.52 ve havalandırılan 0.75 değerini alır. 2 faktörü 1 değerini alır - çift kesilmiş akrilik için; 1.25 - çifti için özel paneller ve kiremit (mozaik) kesilmiş; 1.5 - mozaik unsurlarla süslenmiş bir adam beton duvarlara için.

Büyük kapasiteli buhar jeneratörleri için bir ihtiyaç varsa, buhar jeneratörü nihai toplam kapasitesi temelinde birçok ince değiştirmek için güçlü bir buhar jeneratörü olabilir.

Tylo, Helo HSX ve Hariva - İkincisi, uzun süre pratikte kendilerini kanıtlamış buhar kanıtlanmış Avrupa üreticileri seçmelidir. Buhar jeneratörler tam olarak bu üreticilerin biz düşük maliyetle sunuyoruz. Buhar jeneratörleri fiyatları hoş sizi şaşırtacak!

Bu hamamda buharın montaj düşünüldüğünde de değer - gerekli olan kararı değil önemsiz bir görev, örneğin birçok faktörü ve nüansları dikkate almak ne şirketi "nin kolayca yardımcı profesyonel kadrosu ile başa çıkmak için daire vb buhar jeneratörü bağlıyor tüpleri yapılmalı Akvavektor "

güvenilirlik için sınıf arkadaşlarından arasında Buhar jeneratörler Hamam Tylo, kaliteli malzeme ve bileşenler ilk etapta bulunmaktadır. Sadece fitness merkezleri, spor salonları, oteller, kamu banyolar için tamir olmadan uzun süreli çalışma için verimlilik hesaplamalara göre tasarlanmıştır.

Buhar jeneratörler Hamam Tylo şunlardır:

güvenlik derecesi çok yüksek. Buna göre, küçük bir su miktarı ile elektronik sensör kapanır emniyet vanası, otomatik sıcaklık, oluşturmuştur.

çift ​​çıkış gücü her zaman kalite ve su seviyesinin sabit bakılmaksızın olduğunu.

Özel bir yenilikçi özellik stend-by fonksiyonu kamu banyolarında ekonomik verir.

İdeal uzaktan yönetimini, sınırsız sıcaklık kontrolü sağlamak için kontrol panelini tasarlanmış, enerji tasarrufu fonksiyonu gücü, hafta uzun programlama fonksiyonu ve pil yedekleme için zamanlayıcı kontrol eder.

selenoid vana filtreyi temizlemek kolay hayati işlevler yerine.

Ekipman odasındaki Yer buhar jeneratörü adamlardan başka 15m.

Bir duvara veya yerde buhar jeneratörü Kurulumu kolay.

düşük güç tüketimi işleminde sessiz temin edildiğinde, sabit sıcaklıkta buhar güç üretimi kontrol sağlar.

depodaki su kalitesi bozulur, eğer dahili kontrol özelliği, otomatik olarak doldurulmasını ve performanstan ödün vermeden depo tankını drenaja sağlar.

buhar jeneratörü üstüne bir kapak altında bulunan elektrotlar, kolay erişim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 1 = 4