İç fotoğrafta şehrin duvara duvar kağıdı

iç Duvar şehir - 20 fikir

Çözünürlükte - büyük boyutta Bu resmi, yüksek bir çözünürlüğe sahip olan ve fotoğraf kağıdı üzerine basılır. Böyle duvar kağıdı tutkalı, duvarlar, pencereler, kapılar, tavan gibi geniş alan üzerinde, perdeleri bile özel duvar kağıtları vardır dayanır.

yeni teknolojiler, malzemeler, kullanım duvar kağıdı güzel doymuş renklerle çok iyi kalitede, dayanıklı, uzun kalıcılık, olduğundan emin olun. onlar temizlenmeleri kolaydır ve güneşte solmaz olarak Duvar, kir ve güneş ışığının korkmuyor.

Birkaç tipleri, yani vinil, saten ve doku vardır.

 • Vinil duvar kağıdı, mükemmel pürüzsüz ve düz bir yüzey, mat veya parlak bulunmaktadır. onlar uyum bakacağız herhangi bir görüntü ile gibi bu duvar kağıtları, evrensel olarak kabul edilir. Onlar bir çocuğun odası, mutfak veya yatak odası için uygundur.
 • Onların görünüşü çok etkileyici görünüyor böylece saten duvar kağıdı nokta yapısında, bunlar yüksek bir yoğunluğa ve güce sahip. Onlar özel araçlar vermeden temizler yıkamak kolay yanı sıra vinil duvar kağıdı olarak, saten, en pratiktir.
 • yatak odası ve oturma odası için uygun Doku kağıdı stilize sıva, tuğla, doğal taş, kum, tuval vb..

 • Görünüm, görüntü kalitesi ve canlı renkler.
 • Güvenilirlik ve dayanıklılık.
 • Sadelik ve bakım kolaylığı.
 • tabanı için ve görüntüleri uygulamak için malzeme çok büyük bir aralık.
 • En iyi fiyatlar.
 • Çok yönlülük. Bu duvar kağıtları yerde ve çeşitli yüzeyler üzerinde yapıştırılmış olabilir.
 • Duvar sipariş yapılabilir.

 • Eğer duvar kağıtları tutkal önce, duvarlar dikkatli hazırlık olmak gerekir.
 • Doğru duvar yapıştırılmış olacak boyutu ve alan ölçülmesi önemlidir.
 • o doğru ve düzgün bir görüntü yapmak önemlidir çünkü Bağlantı zorluklar, eklemleri kağıdı.

iç şehrin Mural Evde Bu muhteşem kent manzarası! Kesinlikle, göze hoş olurdu odasında bir çeşitliliği ve özgünlüğü rutininden dikkatini dağıtmak için yardımcı olacaktır yapacaktır.

Kentin görüntü ile fotoğraf duvar kağıtları pratik ipuçları seçimi:

 • En iyisi çabuk yorgun gözleri alamadım çok parlak resimler seçmek değildir ve hiçbir rahatsızlık var.
 • Renk paleti nötr sakin, seçim için daha karlı, ama aynı zamanda sıkıcı ve taze değildir.
 • Mutfakta oda mobilya ile ve güzel çiçekler bir sürü şehir merkezinde doğal duvar kağıdı deseni sokak kafeleri ile iyi bakacağız.
 • oturma odası ya da yatak odası için modern kentlerin görüntü ile duvar kağıdı seçmek en iyisidir.

Duvarda iyi duvar kağıtları "şehir": ev çıkmadan seyahat

Duvar kağıtları - Bu radikal tanıma duvar kağıtları ötesinde herhangi binanın iç dönüştürebilir ucuz bir dekoratif malzemedir manzara zengin bir seçim ile tüketiciler arasında çok popülerdir. şehirlerin görüntü ile fotoğraf duvar daha fanlar bulunmaktadır. fotoğraf duvar kağıtları Bu tip daire modaya uygun modern bir görünüm verecektir. İç yenileme için ideal - Eğer iç, şehir ile duvar kağıdı klasik tarzda sıkıldıysanız.

1

iç duvara duvar kağıdı "şehir": Uygulamanın özellikleri

Kentin görüntü ile Mural her alanda mükemmel uyacaktır. pek çok avantajı sayesinde Duvar çerçeveler alıcıların çok sayıda çekmek.

Bu duvar kağıtları ana avantajları arasında:

 • Parlak renkler ve orijinallik;
 • Dayanıklı uzunlamasına bir malzemenin hizmet;
 • Basit ve kolay bakım, montaj, değişim.

geceleri şehrin manzarasına sahip mutfakta Duvar yüksek katlı binaların çatısına romantik akşam yemeği sağ hayal etmek yardımcı olacaktır

onun iç duvar kağıtları kullanmayı tercih ederseniz, hesaba onların bazı özellikleri almak gerekir. duvar kağıdı uygunsuz kullanımı dairenin genel izlenim berbat edebilir.

seçim pişman etmemek için, sen duvar kağıdı ve renk düzenini seçmek içinde yer düşünün.

Bugüne kadar, şehir, gün manzara, gece, Cityscape çizim, ilgi çekici etkinliklerinden görüntü ile duvar kağıdı bol vardır.

duvara duvar kağıdı genel iç, dikkate mobilya ve döşeme rengini almak gerekir, iyi görünüyorsun. Oda kahverengi ve bej rengi hakim Örneğin, bu duvar üzerinde mevcut olması gerekmektedir.

Bu mobilya dolu bir odada görüntü ile tutkal duvar kağıdı tavsiye edilmez akılda tutulmalıdır. Bunlar görsel olarak daha az yer açmak ve kaos izlenimi yaratacaktır.

Bir metropolün sürekli hareketinin eşsiz bir ortamda dalmış şehir manzarası ile Duvar

Ancak, bu tür pokleit duvar orta büyüklükte bir tuval seçmek istiyor. duvar kağıdı odanın alanı artmış ziyade düşürülmüştür sağlamak için bir ihtiyaç seçerken.

küçük odalar için mükemmel bir manzara, parlak renklerde bir bakış açısıyla duvar kağıdı yüklenecektir. oda ayarlarını artırmak için, siyah ve beyaz duvar kağıdı şehir seçebilirsiniz. Böylece, üç duvarlar beyaz duvar kağıdı olmalı ve dördüncü üzerinde - siyah veya koyu.

Kentsel tarzda bir daire yaparken yatak odasında veya kreş yolun görüntüsü ya da yoğun bir cadde ile duvar kağıdı asmak için gerekli olmadığını hatırlamak önemlidir. Bu duvar kağıtları zihin heyecanlandırmak ve dinlendirici bir uyku engel olacaktır.

iç şehir ile duvar kağıdı: manzara için fikirler

duvar kağıdı şehir ağırlıklı amatörler tarafından kentsel tarzı kullanılmasına rağmen, sık sık şehir veya klasik tarzda noktalara resmiyle duvar kağıdı bulabilirsiniz. fotoğraf duvar kağıtları için en popüler konum - bu mutfak, oturma odası veya salon.

Şehir Photowall için uygun mutfak tasarımı için Paris'imiz. Güzel sokaklar kaldırım kafeleri ile dolu veya Eyfel Kulesi ile peyzaj mutfak iç harika görünüyor. peyzaj iştahınızı değil yağma özen ve iyi sindirim teşvik. Eski Şehir, küçük sokaklar rahat bir çay ya da yemek için doğru ruh yaratacaktır.

iç Fransız sokaklarına bakan Duvar Kağıtları barış ve güvenlik atmosferi hissi neden rahatlatıcı bir oturma odası oluşturmak

Bir oturma odası duvar kağıdı tescili için aktif maddeye uygun. Londra ya da New York salon dekor için harika bir seçenek olacaktır. Gece şehir ya da kış manzara arkadaşlar veya sakin bir aile akşamları ile organizasyonları için eşsiz bir atmosfer yaratır.

oturma odası için duvar kağıdı gezegenin ünlü yerler ile iyi bir duvar kağıdı. alıcı tadı çıkan herhangi dünya görüşlerinin oturma odasında iyi bakacağız. Tercih bej, kahverengi ve krem ​​tonları vermektir.

Yatak odası - Dinamik manzara gerekmez bir yer. park veya göl görüntü ile duvar kağıdı kullanın. Venedik kış veya bahar boşluk yatak odası için mükemmel bir tanesidir. Su manzarası, güzel ve sakin, sizin refah ve uyku üzerinde mükemmel etki.

Evinizi böyle çocukların belirgin ilişkinizi canlandırmak duvar kağıdı yoksa ek olarak, vinil ya da günahları resmeden dokunmamış duvar kağıtları, yatak odasında doğru ruh yaratacaktır.

Ne zaman bir koridor yaparak en pahalı Mural tercih vermelidir. İstatistiklere göre, bu evde yer normalden daha hızlı kirlenmiş ve temizlenmesi kolay olacaktır duvar kağıtları gerektirir olmasıdır.

geceleri şehrin görüntü ile duvar kağıdı, katta geniş alan, yüksek tavanlı ve pencereli odalarda harika görünüyorsun. Bir kuşbakışı görüntüsü veya yatay gibi bir gece YÜRÜME şehir kişinin nerede çalıştığını insanlar toplamak veya evin bu bölümünde iyi olmazdı bir gece şehir olsun.

Mural tarihinde Paris şekillenme daire iç süslemeleri için harika bir yol olacaktır

Yatak odasında duvar kağıdı gibi huzursuz bir uyku sağlamak veya uykusuzluk hayatınızı ritmini bozabilir. Bu nedenle, geceleri şehrin görüntü ile fotoğraf duvar kağıdı için en iyi yer - bir oturma odası ya da ofis.

lacivert tonlarda yaşayan duvar kağıdı iletişim ve aktif bir hayat kolaylaştıracak bir kentsel tarzı vurgular. manzara gibi çalışan alanlarda yeni fikirler, riskler, vb kışkırtmak için beyin teşvik edecek

cam veya eşleşen duvar kağıdı ise bir gece megakentin görüntü ile duvar kağıdı en iyisi, mobilya minimum miktarda gerektirir. Işık mobilya Böyle duvar kağıdı o görsel alanı azaltacaktır, uymuyor.

ev kasabasında bir dekorla Duvar Kağıdı

şehirler ile duvar kağıdı yardımıyla, sen evde bir şehrin atmosfere atılmak olacak benzersiz bir alan oluşturabilirsiniz. Amerika'nın eşsiz atmosferinde, macera içine Şikago dalma görüntü ile duvar kağıdı. St. Petersburg görüntü ile duvar kağıdı daire kralın ihtişamını verecektir.

Duvar nasılsa bizim devlet etkileyebilir. Örneğin, caddeler, parklar, bahçeler kentsel peyzaj kaygı ve sorunları gidermek, bizim zihni yatıştırır.

İngiliz sermaye görüntü ile duvar kağıtları seçimi, hatta ek aksesuar olmadan oda rafine İngiliz tarzı uygulama olacağı unutulmamalıdır

İş yaşamında, alışveriş, gece hayatı Manzara bize daha aktif, cesur ve girişken olun. Düzgün odaları aracılığıyla bu manzara tahsis, sen hayatını uyumlu hale bir rüya ilişkisi oluşturabilirsiniz.

Duvarda Duvar Kağıdı "Londra" - iç probity

Londra görüntü ile duvar kağıdı genellikle motive iş adamları seçilir. Londra'nın en popüler görünümler - Big Ben, Trafalgar Meydanı, Buckingham Sarayı.

oturma odası, mutfak, koridor - Böyle manzaralar için en uygun bina. Yatak odasında, duvar kağıtları gibi tüm diğerlerini havalandırma olacak konularda düşünmeye, geri kalanına melodi heyecan olacak.

Duvarda Duvar Kağıdı "Paris" - Odanızda Fransa'nın kalbi

Bu şehri karakterize eden en iyi şey - aşk ve büyük yiyecek. Buna göre, Paris manzaraları ile duvar kağıdı için en iyi yer - mutfak ve yatak odası. Mutfak uyum Fransız kafe ve restoranlar, Parisli sokaklar, kokulu bisküvi ve kırmızı şarap ile verandalar doldurulmuş açık kafe peyzajı.

yatak odası iyi Eyfel Kulesi ya da Seine Nehri ıssız manzara görünüyordu edilecektir. yatak odasında gerekli atmosferi yaratacak Bu romantik sahne, ilişkileri uyum.

Duvara duvar kağıtları tutkal (video)

Photowall seçim - bu zor bir iştir. O ancak tersi, seçilen duvar kağıdı sevinç getiriyor dikkate birçok nüansları alıp içini dekore etmek önemlidir. Tembel olmak ve duvar kağıdı gibi, apartmanda bu elemanın önemini hafife almak gerekli değildir. Bunu seçmek için o eşsiz ve çarpıcı bir ortamda yaşamak için biraz güç harcama değer.

İç (fotoğrafın) şehrin duvara duvar kağıdı

© 2017, homeli.ru. Kopyalama yalnızca kaynağına geri bir bağlantı ile izin verilir

Kopyalama yalnızca kaynağına geri bir bağlantı ile izin verilir

İç: duvar kağıdı, şehrin bir resim ile duvar

o alışılmadık bir iç yapım o istenen stil vermek için size daire dönüştürebilir hangi farklı yolları, vardır. En kolay yolu, istenen sonucu elde etmek için, duvar kağıdı kullanın. bitirme malzemesi Bu tür uzun nüfus arasında hak ettiği popülerlik zevk ve modelleri ve dul çeşitli nedeniyle büyük ölçüde. Tabii ki, modern bir duvar kağıdı bugün hangi olanlara temelde farklı. Yıllar önce, bunlar sahiplerinin bu aşamada durum oldukça farklı olduğunu, başka, daha pahalı malzemeler satın almaya yetmeyeceğini O evlerde dekorasyon için kullanıldı.

Özel önem fotoğraf duvar kağıtları anında ödenir (çizimlerle, kentlerin görünümleri, hayvanların görüntüleri) bir şekilde iç değiştirmek için izin verilen. Tüm dairelerde sonra birbirine çok benzeyen dışarı yapılır sır değil.

Bugün, duvar kağıdı ikinci rüzgar var ve hatta en basit, en sıradan odanın iç tanınmayacak dönüşümü hangi ile çok nesne bulunmaktadır.

dairenizin Orijinal çözümler

Renk, duvarlar için seçilecek mutlaka ev mobilya ve tonları ve doku çeşitliliği ile birlikte olmalıdır. katta, pencerelerde zihin, podiraya mobilya, perde halı bu tutun.

çeşitli şehirlerde bakan çizimleri - Gördüğünüz gibi, artık yaygın kullanılan duvar kağıdı, alanlarında olmak üzere, fotoğrafın yüzeyine uygulanır çok popüler modeli haline gelmiştir.

usvoyte başlatmak için - iç unsurların kalanı zaten seçilir sonra çekilen duvar dekorasyonu için istenmeyen bir durumdur. öncelikle onarım, pokleit duvar kağıdı yürütmek ve sonra kanepe, masa, sandalye ve koltuklar ve durumun diğer elementlerin stili seçmek için arzu edilir.

şehrin bir resim ile duvar kağıdı - Modern dairelerin tasarımı için büyük bir seçenek, farklı stilleri ile eşleştirmek için oldukça kolaydır. Çok beklenmedik etki biz penceresinden şehri gözlemlemek izlenimi yaratmak panoramik görüntüleri kullanarak elde edilebilir. Buna ek olarak, bu sıradışı resmin sayesinde duvarların yüksekliği görsel olarak artar. Bu modern daireler ve hala Sovyet devrinde yapıldığı olanlar için çok önemlidir.

Eğer -, akşamları hayalleri teslim seven romantik yapabilirsiniz odamda veya duvar kağıdı gece şehri sorunu manzaralı oturma odasında duvarda. Özellikle modern bir tarzda veya yüksek teknoloji dekore edilmiş odalar için alım tarihi. Seçim ve ne tercih seçmek - Manhattan, Eyfel Kulesi ya da St. Petersburg hareketli köprüler ışıkları.

Mutfakta, kısmen nerede yemek alanı, duvarın parçası denize erişim veya rahat bir açık hava kafeleri dünyanın en ünlü şehirleri ile güzel terasın duvar kağıdı resimleri ile dekore edilebilir. İsterseniz, bir yürüyüş sırasında herhangi bir fotoğrafı yapabilir ve uzmanlar bilecek nasıl duvarın yüzeyine bir kredi hareket görüntüsü.

Ama Tallinn, Florence dar sokakların resimlerle duvar kağıdı, Prag anlamıyla koridor duvarları için ideal senin gelişini mükemmel şekilde uyacak etmedi. Sadece bu tür görüntüler görsel alanı uzatacaktır - başka bir boyutta, başka bir zaman sevk sanki o geçti her zaman, sen olacak.

yüzeyi herhangi bir zarara neden olmaksızın yıkanabilir aslında çizimlerle duvar avantajı.

Merhaba, ben mümkün olduğunca Bakü görüntü ile benim oda duvar kağıdı istiyorum ve sizinle iletişim kurabilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 89 = 99