iç tasarım için online yazılım

Çevrimiçi tasarımlı daireler

Online bedava 3D-tasarım daireleri oluşturmak için program

Programın sunumu kendi elleriyle 3D-tasarım odalar ve daireler oluşturmak için kullanılır. Tüm işlevin ücretsiz çevrimiçi mevcuttur. Sen, gerekli kat planları oluşturmak duvarlar, zemin, tavan kaplamasına seçebilirsiniz. Bir tasarımcı yardımı olmadan, mobilya ve aksesuar yerleştirme yapmak mümkün olacak. onarım yapacağız olanlar için, plancılar tahminini yukarı çizim yardımcı olacaktır: bitmiş bir yüzeyin alanını hesaplamak.

Bir lisans anahtarı satın almak gerekmez programlarda çalışmak. Tarayıcı eklentileri ayarlamak için yeterlidir. Biz sadece indirme editörler beklemek gerekir. Tüm zamanlayıcı iç Russified ve net bir arayüze sahiptir.

Bu 3D-çevrimiçi tasarımcı iç aşağıdaki programlar kullanılmaktadır: Autodesk Homestyler, 5D planlayıcısı ve Apartama. Bu araçlar mobilya ve aksesuarları gerçek üreticilerin geniş bir koleksiyona yer almaktadır. Yani bu iç resim ve sanal turlar (Autodesk Homestyler durumunda) şeklinde saklanabilir vb, banyo, mutfak, yatak odası, çocuk odası ile daire, ev ve özel oda iç oluşturabilir .. Bazı araçlar ise sonuçları kaydolmak veya sosyal ağ hesapları ile oturum açmanız kaydedin.

bir iç oluşturmak için 4 çevrimiçi yazılım

Evin veya bireysel odalar bir kalem ve kağıt kullanarak olabilir iç oluşturun. Ama böylece sen çok iyi bir sanatçı değiliz, özellikle eğer tam olarak fikirlerini göstermek mümkün değildir. Bile bir oda düzeni çekecektir olası değildir. Ama size iyi bir haberimiz var!

Yenilikçi teknolojileri ve çevrimiçi hizmetlerin kullanılması sayesinde daha kolay ev tasarım oluşturmak için. Şimdi, çok daha az zaman ve para alır. Bu yazıda size "zahmetsizce" herhangi bir odanın bir tasarım oluşturmak için kullanabileceğiniz özel uygulamalarla tanıtacağım. Artık mimar ve iç mimarlar para harcamak gerekmez. Uçakta evinde görmek istiyorum tüm imkanları yerleştirmek edebiliyoruz. Sağ kolayca bu uygulama için internette bulunabilir Özellikle bu. Hatta sen mobilya modelleri kullanmak için izin, böylece daha doğru o gerçeklik halinde planını nasıl görüneceğini görebilirsiniz.

Autodesk Homestyler - Rus programında

Çevrimiçi iç tasarım sistemi oldukça basit Autodesk Homestyler. O boyutlu bir ızgara üzerindeki nesneleri sürükleyerek. duvara mobilyadan - Böylece, herhangi bir öğe yerleştirebilirsiniz. öğeyi ayarlanması, simgesine tıklayın ve tam boyutunu ve şeklini düzenleyin. Eğer "Oda Planı" tıklarsanız (tesislerinde, onun tam boyut ve diğer bilgilerin kütlesinin türü) çeşitli verileri ayarlayabilirsiniz nerede, kontrol paneli görünecektir.

Orada mobilya büyük seçim, bu nedenle kullanıcı hayallerindeki ev için en doğru planı oluşturabilirsiniz. Ne yazık ki, mobilyalar diğer benzer uygulamalarda olduğu gibi, değiştirilemez. Ama çeşitli elementlerin büyük bir kümesi sayesinde hala gerçekten en uygun seçim. Bitmiş proje kaydedilebilir veya yazdırılabilir. Ayrıca 2D veya 3D-görüntüde DWG dosya formatında verebilirsiniz.

hemen iç kısmında, bir bölüm Alışveriş oluşturmak için yaklaşık maliyetini belirlemek isteyen kullanıcılar için. Burada farklı malzemeler ve bunların fiyatlarıdır. Ancak, bu fiyatlar malzemelerin yaklaşık ve eksik liste olduğunu unutmayın.

Güzel bir bonus olarak Autodesk Homestyler programı evin etrafında bir peyzaj projesi oluşturmak için bir dizi araç sunmaktadır. Bu çakıl, çim, su ve daha kullanabilir. Rus vardır.

1

Floorplanner - Yeni oluşturma veya bitmiş iç seçmek

Floorplanner ile odanın mükemmel hatları tüm beceri düzeylerinin tasarımcıları mümkün olacak oluşturun. Bu uygulama, farklı açılar odaları veya dışbükey duvar resmetmek için geçmeli aracını kullanır. Duvarlar çizilir sonra, bunlar alanı, ya da tam tersi artan daha oda yapma hareket ettirilebilir.

Daha sonra beğeninize bunları düzenleyebileceğini gönderme, pencere ve kapıların tiplerinin çok çeşitli Ekli. Bu onların boyutunu ayarlamak ve bölgenizde satılmaya hazır eşya uyarınca şekillendirmeye izin verecektir. Mobilya ona durumun aslında var olan öğelerin boyutunu vermek için detaylı edilebilir.

Floorplanner geliştiriciler bitmiş iç yazdırmak veya sosyal ağlarda paylaşmak için izin verir. Sen, Facebook ya da Twitter üzerinde projeyi yayımlamak e-mail ile gönderebilir veya sayfalarınızda koyabilirsiniz. Bu nedenle, geliştiriciler için bu uygulama idealdir. Size daha detaylı bilgi için dünyanın herhangi bir yerinde bulunan müşteri, iletişim sağlar.

Floorplanner, değil sadece üst görünümü ile bir plan gelişebilir. Uygulama üç boyutlu olarak projeler oluşturmanızı sağlar. Ancak, gerekirse herhangi bir değişiklik, üç boyutlu içine iki boyutlu modda sadece yapılmış ve daha sonra dönüştürülebilir lütfen unutmayın. modlar arasında, hızlı nasıl bakmak değişiklikleri görmek geçebilirsiniz "gerçeklik".

Roomle - 3D iç daire oluşturarak

Roomle program JPG dosya formatında hazır iç tasarımlara ihracat sağlar. Bu nedenle, her zaman her ayrıntıyı değiştirmek için tasarlanmış bir kat planı yazdırmak ve İngilizce ve ölçüm metrik sistemde hem herhangi bedenini göndermek isterseniz.

Uygulamanın kolayca 2D-3D-görünümleri arasında hareket etmesine olanak sağlar. Üç boyutlu modu veya "ilk kişi" görülebilir "başının üzerinde" bir bakış açısıyla bir ortam oluşturmak için. Bu sayede olası bitmiş proje olarak kadar doğru tahmin edilmesine imkan verir.

uygulamada eleman seti önemsizdir. Ama esnek ayarları yardımıyla kolaylıkla boyutlarını değiştirebilir. Böylece öğelerin çok sayıda gerekli değildir. Zamanlayıcı arayüzü kullanıcı dostu ve öğrenmesi kolay. Duvarlar tek bir tıklama ile yapabilirsiniz, çok hızlı bir şekilde "inşa" ve bunları taşıma veya silin.

tek dezavantajı Roomle 3D-mod olmamasıdır. Yine de, bu çok iyi bir planlayıcısı mükemmel bir ev veya ofis projesi oluşturmak için çeşitli seçenekler kullanmanızı sağlar olduğunu. Yok Rus dili.

IKEA Home Planner - İsveçli mobilya ile İç

IKEA Home Planner uygulaması bir iç mutfak ve yemek odası oluşturmak için yerleştirebilirsiniz sınırlı bir nesne yelpazesi sunar. Zamanlayıcı zaten elemanların belli bir dizi var, ama aynı zamanda daha doğru bir tasarım çözümünü elde etmek, kendi ekleyebilir. deneklerin seçimi sınırlı olmasına rağmen, onların boyutu izin değiştirin. Bu hesaba dairenin büyüklüğü alarak bir plan geliştirmelerine olanak sağlamaktadır.

Üç boyutlu görselleştirme gayet güzel çalışır ve hemen odanın içindeki durumun tüm ayrıntıları görebilirsiniz. Kontrol paneli işlerini değerlendirmek için oluşturulan oda "walk" olabilir. 2D - 3D yürütülen durumun öğeleri ve Yönetim değişikliğine ve boyutunu yerleştirmek.

Bu yeni bir gelişme olup iken zaman içinde yeni fırsatlar olacağı muhtemeldir. Ama şimdi mevcut değildir, fakat Ev Planlayıcısı oldukça sınırlı kapasitesidir. Aksine, program, gerçek planlayıcısı daha bir pazarlama aracıdır. Bu inceleme en uygun zamanlayıcı değildir. Yok Rus dili.

çıkışları ve anahtarların konumu pencerenin boyutundan - Uzman programlar herhangi ayrıntı sağlamak için bir fırsat sağlar. Sen, örneğin, daha iyi uyan hangisinin görmek için, pencerelerin farklı türde uçağa yerleştirildi olabilir. efendisine göstermek, sonra tasarım seçenekleri ve baskı birkaç atın. Bu daha doğru istediğini anlamak için ona yardım edecek. Bu tür programlar aynı zamanda tasarımın gelişimini üstlenmek isteyenler için yararlı olacaktır. Onların yardımı ile, herhangi bir müşteri için benzersiz bir iç mekan oluşturabilirsiniz. Doğru tasarım çözüm bulmak için bu uygulamaları kullanmak doğru ise zor değildir.

iç tasarım için 10 ücretsiz programlar

 • İleri teknolojisi ile XXI yüzyılın büyük ölçüde gündelik işlerine olarak ve mesleki faaliyetlerinde hayatını kolaylaştırır. Uzun süre mimarlar planları oluşturmak için kağıt ve kalem veya bir cetvel kullanmayın. Üstelik sürecin kendisi daha sıkı çalışma daha bir oyun gibi, çok daha kolay, daha verimli ve daha ilginç hale gelmiştir. Şimdi herkes iç tasarım ve daire düzeni için ücretsiz bir program kullanarak, hayallerindeki eve düşünebiliriz. başlatmak için nerede bilmiyorum? Biz göstereceğiz!

  Sen istenilen parametreleri ile odadaki nesneleri yerleştirmek için izin verir Astron programı ile başlayabilir. Bu tasarım için çok aracı değildir, ama işlevsel seti projeleri düşünme için yeterli olacaktır.

  Sen, onun büyüklüğünü önceden belirleyerek anahtar engelleri bitirme varyantını seçebilirsiniz. Eğer mobilya ve dekor yerleştirebilirsiniz bir alan oluşturmak için, hem de kapı ve pencerelerin konumunu belirlemek için, biraz Hayal veya her detayını hesaplanması. Nispeten büyük dizin bunun için yeterli olacaktır.

  profesyoneller ve ücretsiz olarak genişletilmiş işlevsellik ile, ödenmiş: iki sürümü vardır. Ama bu ikinci seçenek render oluşturmak için sınırlı olanaklar sunmaktadır anlamına gelmez.

  Bununla beraber düzeni, renk kullanımı, mobilya ile "oynuyor", yüksek kaliteli üç boyutlu tasarım modelini tasarlayacak. Tek olumsuz - nesnelerin az çeşitlilik, ancak çevrimiçi bulmak kolaydır.

  SketchUp'ı indirdikten sonra hemen çalışmaya alabilirsiniz arayüzün faydası çok basit ve sezgisel. Önemli bir aracı - bireysel öğelerin boyutunu oturum açabilme özelliğidir.

  Hazır ağda yer kılmasıdır, ya da tam tersi - başkalarının çalışmalarını öğrenme, ilham orada arıyoruz.

  İlginçtir ki, bu program evler ve apartman daireleri tasarımı için sadece uygundur - bu sitede, yol, aracın ya da diğer maddelerin üç boyutlu model oluşturmak için yardımcı olabilir.

  Belki de bu program ciddi tasarımcıları tatmin etmez, ancak sıradan kullanıcılar bunu çok faydalı bulabilir ve en önemlisi de basittir. Karmaşık projeler oluştururken Sweet Home 3D yardımcı olmaz ancak bu uygulamayla küçük deneylerin uygulanması kolaydır. Örneğin dolabın kanepenin yanında nasıl görüneceğini ve TV'yi bu duvara koyup koymayacağınızı görmek istiyorsanız. Kelimenin tam anlamıyla beş dakika içinde binanın yerleşimini kolayca çizebilirsiniz.

  Ne yazık ki, yüklü nesnelerin kataloğu yeterince geniş değil, şekiller, boyutlar veya bağlantı parçaları çeşitlemiyor. Eksik öğeler resmi web sitesinde indirilemediğinde bu önemli bir dezavantaj olabilir, ancak bu konu kolayca çözülmüştür. Sweet Home 3D yabancı bir programdır, ancak İngilizceyi iyi anlamayan kullanıcılara iyi haberler geliyor: Rusça bir sürümü var.

  Ikea mobilya satın almak isterseniz, bu ücretsiz program kesinlikle kullanışlı gelecektir. Çok basit ve anlaşılır, bir Hollandalı üreticinin mobilyalarını kullanarak odaların iç mekanlarını düşünmenize izin veriyor. Katalogdan, boyutu, stili, aksesuarları veya renkleri seçerek gerekli kalemi alabilirsin.

  Ikea kataloğu, geniş setlerden, maliyetini hesaplayarak tam teşekküllü bir iç mekan oluşturmanıza olanak tanıyan farklı önemsiz boyutlara kadar oldukça geniştir. IKEA Home Planner, iş sonuçlarını kaydetmek ve seçilen tüm öğelerin satın alımını tamamlamak için bir fırsat sunmaktadır. 3D formatlı niteliksel bir resim, seçilen tasarımı ayrıntılı bir şekilde değerlendirmeye yardımcı olacaktır.

  IKEA Kitchen Planner adlı ayrı bir mutfak tasarımı programı da bulunmaktadır. Çalışma prensibi aynıdır, ancak bu alanlar için özel olarak mobilya seçimi çok daha kapsamlıdır, bu nedenle ayrı ayrı indirmenizi ve bu uygulamayı yüklemenizi öneririz.

  3ds Max ve AutoCAD yaratıcılarının iç mimari ve apartman düzeni için mükemmel bir program.

  Homestay'ı çalıştırmak için, önerilen üç işlevden birini seçmeniz gerekir: iç mekandan sıfırdan, hazır bir şemayı veya kapsamlı bir galeriden bitmiş bir projeyi kullanın. Aynı zamanda, ünlü markaların kataloğunda yer alan dekorasyon, renk solüsyonları ve gerçek mobilya parçaları için birçok seçeneğiniz olacaktır.

  Hatırlatıcı modeller yerine dükkanlardan gerçek mobilyalarla iç mekanlar yaratmak için bir başka araç. Programla çalışmanın üç yolu vardır: çevrimiçi bir servis, ücretsiz bir demo versiyonu veya profesyoneller için ücretli bir program. Aynı zamanda, Planoplan daima gelişmeye ve güncellemeye devam ediyor. Bir diğer avantaj da Rus arayüzünün varlığıdır.

  Dairenin iç bölümünde çalışarak bağımsız olarak bir düzen bulabilir veya standart seçenekleri seçebilirsiniz. Bitmiş proje için akıllı telefonu görüntüleme olanağı sunan sanal bir tur fonksiyonu var.

  Planoplan sadece genel düzen üzerinde düşünmek için değil, aynı zamanda daha detaylı noktalar için de uygundur. Örneğin, gün boyunca gölgenin nasıl hareket edeceğini izlemek için günün saatine bağlı olarak güneş ışığını ayarlayabilirsiniz. İç mekanlar için kullandığınız birçok malzeme vardır. Tüm işlevleri anlamak için, site, program yönetim sistemini açıkça gösteren video talimatlarına sahiptir.

  Basit bir arayüze sahip diğer çevrimiçi servislerin ve programların aksine, PRO100'ü masterlamak için biraz zaman harcamanız gerekir. Bu, seçili öğenin her ayrıntısını dokudan şeffaflığa dönüştürmenize olanak tanıyan daha profesyonel bir uygulamadır. Demo sürümünün sınırlı işlevleri vardır, ancak planlama veya eskiz işlemi için yeterli olacaktır.

  İç mekan tasarımı ve apartman düzeni için ücretsiz programlarda nadiren bulunan merak uyandırıcı bir özellik: özellikle de mağazadan aklınıza gelen mallarınız varsa, herhangi bir cisimcik biçimini, boyutunu veya dokusunu bağımsız olarak çizebilme. Başlamadan önce, binaların parametrelerini belirtmeniz gerekir; ardından, hayalinizdeki evi tasarlayabilirsiniz.

  Bu program, geniş bir mobilya, kaplama ve renk kataloğu sunmaktadır. Elbette, deneme sürümü gerçek özellikleri sınırlar, ancak yüksek kalitede bir görünüm oluşturmak için yeterlidir.

  Tam parametreleri belirterek veya program veritabanına sürekli eklenen tipik parametreleri seçerek kendi düzeninizi oluşturun.

  Önemli olan, Rusça'da basit bir arayüz. Bitmiş projeye göre sanal bir tur işlevini kullanarak "yürümek" mümkün olabilirsiniz. 3B planlayıcı, bitmiş planı kaydetmek, düzenlemek veya yazdırmak için teklif sunar.

  Genel olarak, ürün benzerlerine pek benzemez, ancak yeni bir planör geliştirmede çok fazla zaman harcamak istemeyenlere uygundur.

  Kapsamlı bir katalog ile iç tasarım için sürekli geliştirilen ve güncellenen programı. Hizmet, Rus okuyucular için Rus geliştiriciler tarafından oluşturuldu, böylece hızlı bir şekilde işlevselliğe alışabilirsiniz.

  Sadece diğer insanların eserlerinden esinlenmekle kalmayıp, aynı zamanda onları kullanmak, istediğiniz zaman düzenlemek için de bir fırsat var. Örneğin, başkasının projesini beğendiniz ve vakit kaybetmekten kaçınmak için evinizin parametrelerine göre ayarlayabilirsiniz.

  Hazır oluşturucular, sanki profesyonel tasarımcılar üzerinde çalışıyormuşçasına, çok yüksek kaliteli ve detaylı görünüyorlar. Buna ek olarak, Planner 5D mobil bir uygulamaya sahiptir, böylece rüzgarlarınızın evini metroda veya işe giderken çizebilirsiniz.

  Ve nihayet - gerçek tasarımcılar için güzel ve kullanımı kolay bir araç. Onunla birlikte, sadece birkaç odacık düzenini çizemezsiniz, aynı zamanda bütün ayrıntıları göz önünde bulundurarak bütün siteyi de düşünebilirsiniz.

  Standart mobilyalara ek olarak, evinizde bir peyzaj dizaynı oluşturmanıza olanak tanıyan çiçek yatakları, çalılar, çitler ve yolların büyük bir kataloğundan yararlanabilirsiniz.

  Nihai resim çok gerçekçi görünüyor ve bahçe ya da oda "yürüyüĢ" fýrsatý projeyi sakin de dahil olmak üzere her taraftan deðerlendirmenize olanak tanýr.

  Referans için Rusya arabirimi için bir demo sürümü var. Dezavantajlar doğadaki tekniktir: Aslında, yüklü FloorPlan 3D'nin ağırlığı yüksektir ve yüksek sistem gereksinimleri vardır.

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  19 − = 16