içeride bir ahşap ev tamamlanması

içeride bir ahşap ev tamamlanması. Fotoğraf özgün iç

Yapım Oldukça önemli bir aşama içeride ahşap ev bitirme kabul edilir. herhangi bir bilgi yayınlarda çok sayıda örnek bitmiş iç Fotoğraflar, onların ihtişam ve özgünlük çarpıcıdır. Ağaçtan evler yüksek kaliteli iç dekorasyon bakıldığında, güzellik, aynı zamanda evin uzun ömürlü ibaret değildir. Tüm kuralları ve inceliklerini Gözlem - Ciddi çalışma ile kolayca sanatçıların katılımı olmadan kendi başlarına başa çıkabilir.

Rahat oturma odasında ahşap ev

içeride bir ahşap ev tamamlanması. Fotoğraf tarz kararlar

Ahşap yapılar çoğu sahipleri iç tasarım tüm modern eğilimleri ve modern bina teknolojisinin kullanımını takip etmek gerekli olduğunu düşünüyoruz. Bu durumda, ahşap tüm güzelliği alçıpan, dolgu ve diğer malzemelerin katmanları altında gizlidir. Bu yaklaşım tüm ev bozulmasına neden olur, ama aynı zamanda imkansız ağacın güzelliği zevk gerçeği ibaret değildir.

iç dekorasyon ve özellikleri tuğlası. Dairelerin ve evlerin iç dekoratif tuğla uygulama imkânı. farklı amaçlar için oda başarılı bir tasarım seçeneklerinin Fotoğraf.

orijinal biçiminde ahşap evden d country tarzı özgün üslup çözüm ve sıradışı iç gerçekleşmesi için birçok fırsat açabilirsiniz.

Modern malzemeler için doğal ahşap güzelliği gizlemek için gerekli değildir

Yüksek kaliteli finiş bazı faaliyetlerin aşamalı uygulamasını gerektirir. iç dekorasyon için şunlardır:

1

Geniş oturma odasında Ahşap duvarlar

Böyle bir çalışma ahşap evlerin yapımı sırasında, ama son büzülme sonra biraz süre sonra sadece gerçekleştirilmelidir. Caulked duvarlar ısı akışlarının yalıtımını artırmak için, odadaki taslakları azaltabilir. Bu amaçlar için, mükemmel çekilmesini veya diğer lifli malzemeleri hissetti. Şimdiye kadar, eski kullanım yosun bazı binalarda - çevre dostu ve ısı yalıtım malzemesi.

yatak odası dekorasyon doğal ahşap kullanılan

Kalafat duvar aynı anda iç ve dış binalar gerekir. İşleri yavaş yavaş tüm çatlak ve delikleri kapatmak, yukarı aşağıya doğru başlıyor. Daha iyi bir mühür için özel aletler kullanılabilir.

Çocukların yılların tasarımında Ağacı

Faydalı İpucu! Caulk gerektiği hemen evin çevresinde. Kesinlikle sadece bir duvar boşluklar fiş yasaktır. yüksekliği 5-20 cm arttırılırsa, çerçeve çözgü olabilir.

Modern mutfakta doğal ahşaptan yapılmış Astarlar

sorunsuz bir ahşap evin hızlı ve komple iç bitirmek izin farklı panellerin bugünün inşaat piyasada çok sayıda. Farklı varyantların Fotoğraflar her türün orijinalliği ve tekliğini gösterir. İyi duvar kılıflı fıçı tahtası sıradan görünüyor; lüks ve asil - imitasyon kirişlerle kesilmiş.

banyo duvarları, zemin ve tavan ahşap paneller yapılmıştır

Kaplama sadece iletişim ve elektrik ile ilgili tüm işler tamamlanmasından sonra gerekli olan duvar başlayın. Her duvar düzeyine göre kontrol edilir. bunlar yeterince düzgün ise, deri prefabrik çerçevesiz gerçekleştirilir, ancak olmasa da olabilir - kasalar hazırlamak için ihtiyaç devam etmektedir. Onun temel malzemenin istifleme kesinlikle dik yapmaktadır.

Büyük pencereler doğa ile ahşap evin doğal bağlantıyı sürdürmek için izin

yaklaşık 40-70 cm'lik bir mesafede sabitlenmiş latalar Raylar. raylar arasında hazırlık çalışma alanı herhangi bir izolasyon malzemesi ile doldurulduktan sonra. Bu önlem, ısıyı artırır ve oda ses yalıtımı olacaktır. yalıtım ikinci tabaka döşeme gerekirse mantar ya da daha fazla tahta döşemeler - Yalıtım özel bağlantı elemanları ile tutturulmuştur.

ahşap ile Çocuk oda tavan arasında Döşeme

Yukarıda sözü edildiği gibi, çeşitli malzemeler ahşap ev iç kaplama ile gerçekleştirilebilir. Fotoğraf clapboard veya taklit iç kirişler aşağıda gösterilmiştir kesilmiş. dikkatle hasar, knot, cips kontrol etme ihtiyacı karşılaşmadan önce benzer ahşap. bu yerlerin tamamı özel macun ve kum tedavi edilmelidir. Ancak bundan sonra ahşap boyası ile kaplanmış ve daha sonra boya formülasyonları kapsar edilebilir.

Ahşap bir evin bir tasarım tescil örneği

Faydalı İpucu! Ahşap elemanları müsait yarı lake iç dekorasyon için. çoklu katmanlar halinde parlak kompozisyon kullanılması doğal olmayan ve tatsız parlaklık sonuçlanacaktır.

Ahşap modern malzemeler ile kombine

Ahşap evlerin İç mekânda tavanların birçok türü vardır. Böyle kendi güzellik zarafet içinde çarpıcı olarak Fotoğraf keson tavan kaplamaları. Belli bir çeşit çeşit ahşap kirişler ve dekoratif kutular temsil eder. tesislerinde ulusal tarzını vurgulayan tavanları boyalı ahşap evlerde iyi bak.

Evde Dekorasyon ve mobilya doğal ahşaptan yapılmıştır

Tavan fıçı tahtası kınına da mümkündür. Bu işlem, mahfaza duvarına benzerdir. olduğu gibi Ama her şeyi bırakabilir. Doğal ahşap kırık ve açık kirişler ülke tarzı iç mekanlarında kusursuz bakmak yontma.

ahşap farklı türde oturma odasının dekorasyonunda kullanımı

Özellikle dikkat yüksek nemli odaya ödenir. Burada, son kat olarak ahşabın kullanılması, rasyonel değildir. banyo ve mutfaklar için şimdi desen veya renk çeşitliliği ile sipariş edilebilir tavanlar, uygun.

Ahşap bir evde yatak tasarımına Yaratıcı yaklaşım

Doğal panolardan ahşap bir ev için uygundur zeminler. Antiseptik ve cilalama ile Tedavi, bunlar mükemmel dekorasyon genel temasını vurgulamaktadır. Doğal ahşap için bir yedek olarak, çağdaş üreticileri lamine örtü sunabilir. Bu şekilde zemin tamamlanması önemli ölçüde işin süresini azaltır.

ahşap döşemeyle İç mutfak

alt zemin üzerine de gereksiz soğuk köprülerin oda kurtulmak için bir ısıtıcı koymak gerekir. Her zamanki mineral yün, folyo izolatörleri, hem de, dökme maddeleri kullanabilir. Isı yalıtım malzemesi ana kirişler boyunca serilir. izolasyon ve paketlenmiş kat arasında yaklaşık 2 cm'lik bir teknolojik boşluğu bırakmak gerekir.

oturma odası doğal ahşap süslenmiş

Gördüğünüz gibi, hiçbir şey ahşap evlerin iç bitirme uygulanmasında karmaşık. iç Fotoğraflar en iyi seçenek, uygun spesifik bir oda seçmenize yardımcı olacaktır.

Ahşap evlerin Fotoğraflar iç bölümleri (video)

içinde bir bardan bir ahşap evin İç: fotoğraf ve tasarım çözümleriyle açıklaması

İç Döşeme imitasyon kereste. iç mekanlar için Fotoğraf fikirler ve seçenekler

Güzel Evler: Fotoğraf içte ve dışta. düzenlemesine İlginç fikirler

tesisatın malzemeleri ve özellikleri: Ağaç ev duvarları için Buhar bariyeri

Özgün tasarımları bir fotoğraf: özel bir evin bahçesinde polikarbonat barakalar

özel bir evin bahçesinde Çiçek yatak: Orijinal fikirlerin fotoğrafları

Özellikler Ahşap evler

Ahşap evlerin inşaat her zaman popülerdir. Bu performans ve estetik gibi malzemenin benzersiz özelliklerinden kaynaklanmaktadır. Ama kendi elleriyle inşaat işi yapan hesaba duvarların dayanıklılık ve tüm binayı etkileyecek nüanslar bir sürü almak için gereklidir. çözülmesi gereken sorunlardan biri, ahşap bir evin iç olacaktır.

Ahşap bir ev tamamlanması, kendi elleriyle içinden yürütülen, sadece teknoloji ve tekniklerin dikkatli çalışma sonrasında yapılmalıdır. Bu daha iyi bir malzeme kılıf işlevi Duvar iyi nefes vardır. Ayrıca tamamen yalıtılmıştır malzemeler kullanabilirsiniz, ancak bu durumda evin duvarı artık nefes alır.

Aynı kural hesabı ve dış kaplama ve yalıtım içine almalıdır. materyal kaplama nefes değilse, odada bir sera etkisi yaratır. Bu durumda, cihaz, normal bir hava sağlamak için mekanik havalandırma gerektirecektir. Bu tür faaliyetler ek mali yatırımlar gerektirmektedir.

Ayrıca, kendi elleriyle iç ahşap yapı nispeten hafif malzemelerden yapılmış olmalıdır. Bu durumda, iç bitirme işleri duvar ve temeller (onlara yük önemli ölçüde artacaktır) üzerinde güçlü bir etkiye sahip olmayacaktır.

bitiş ahşap çerçeve can sadece saha onun aktif büzülme tamamlayarak gerçekleştirin. o eski eve gelince, daha sonra güvenli bir şekilde devam edin. Duvarlar son zamanlarda yapılırsa, o hesaba inşa edildikleri malzemesini almak gereklidir:

 • lamine ahşap kaplama - 3-4 ay;
 • Geleneksel kereste ve günlükleri - En az 1 yıl.

öncesi ve büzülme sonrası evin geometrisi

çekme tam sayısı alanında iklim özelliklerine tamamlanması bağlıdır. hava nemi ve ortalama sıcaklığın güçlü bir etkiye. kereste iç duvarları bitirmek için başlatın ve kereste sadece caulking sonra izin verilir. elleri ile çalışmak iki aşamada gerçekleştirilmektedir:

 • İlk konopatku duvarlar duvarların montajdan sonra birkaç hafta geçirmek gerekir;
 • İkinci 6-8 ay sonra yapılır.

duvar kalafat için, bir sızdırmazlık ve yalıtım malzemesi hazırlamak gerekir. Olarak, jüt veya kenevir kullanılır. Bazen yosun uygulamak mümkündür. hem dış hem de iç gerekli gerçekleştirin. Caulk alttan başlar. Bir elle taç Yalıtımlı, derhal diğer tarafa hareket edilmelidir. Aksi takdirde çarpık duvarlar.

izolasyon işleminin tamamlanmasından sonra, yapı bir kaç santimetre tarafından kaldırılmaktadır. Ile mezhventsovogo malzemesi zamanla sıkıştırılmaktadır ve yükseklik aynı olacaktır. Bu günlükleri (bar) taslakları önler jüt veya kenevir tatlı sıkı oturması, artan yalıtım performansı geçer.

özel bir kabloyla Konopatka ev

konopatku ahşap duvarlar hakkında özel bir makalesinde bu konuda daha fazla bilgi.

ikinci bir derz dolgu sonra periyodik olarak duvarların yüksekliğinin ölçülmesi gereklidir. Ölçüm sonuçları değişmez bir kaç ay sonra ise büzülme sürecini durdurmak. Bu durumda, kendi elleriyle bitirme gerçekleştirmeye hazırdır.

içeriden duvarları kaplı mantıklı eğer çalışmaya başlamadan önce, karar vermelisiniz. onlar yığılır ve mezhventsovogo ısıtıcı eklemlerin dışarı sopa yoksa, mantolama gerekli değildir. Daha ucuz ve daha iyi boya ve vernik ürünleri uygulamak.

Duvarlar düzensiz ve çirkin doldurmayı dikiş farklı bakış ise, bitirme düşünmelisin. Ne olursa olsun malzemeler kullanılmaktadır kadarıyla, kalıp ve küf ahşap korumak için gereklidir. Bu amaçla, antiseptik bileşimler kullanılır.

ahşap koruyucu emprenye

Alev geciktiricilerin ek emprenye kullanıldığı üzere, bu malzemenin yangın direnci artar.

Ahşap bir ev bitirme Elleri aşağıdaki şekillerde yürütülebilir:

Duvar yüzeyinde çerçeve gerçekleştirmek için gerekli tüm malzemeleri altında. En iyisi o tahtadan dışarı yapılır. Bir iskelet olmadan monte etmek de mümkündür. Ancak bu durumda dikkatli tabanını hizalanmış ve tüm çıkıntılı unsurları ortadan kaldırmak gerekir. çerçevenin kaplaması aşağıdaki nedenlerle gelir:

 • tabanını aynı hizaya gerek yoktur;
 • Hava dolaşımı ve duvar kurutulması için bir boşluk temin etmek;
 • olasılık ısı izolasyon malzemesi koymak;
 • Eğer kablolama gizleyebilirsiniz.

Bu tür bir işlemin dezavantajları duvar ve cilt arasındaki boşluk böcekler ya da kemirgenler yaşadığı olasılığını içermelidir. Bu durumda istenmeyen misafirler kurtulun zor olacaktır.

kendi elleriyle ahşap evler lambri tavan arasında küçük bir boşluk sağlanması yapılmalıdır. Çeşitli deformiteler ve büzülme tesviye etmek için gereklidir. Genişlik 2-4 cm alınır. Yakın uzay kolay tavan pervaz.

Bu durumda duvarlar Dekorasyon, o en çeşitli türler vardır.

Dekoratif emprenye ile kaplama uygulaması

Ahşap farklı türde, farklı genişliklerde malzeme kullanmak da mümkündür. Ayrıca kesit profiline bağlı olarak, kaplama türleri vurgulamak:

 • standardı;
 • Blokhauslar;
 • Softline;
 • landhauz;
 • Amerikan;
 • vs ..

astar tipleri

ellerini çeşitli şekillerde gerçekleştirmek ile duvarların yüzeyine bitirmek sabitleme:

 • rezervuara çivi (şimdi daha nedeniyle, estetik nedenlerden dolayı daha az kullanılır);
 • bir açı ile çivi veya vida;
 • kelepçeler üzerinde.

Son iki yolu oldukça zahmetli. çivi Tespit yüzden kaplamasının ön yüzeyindeki hasarları önlemek için. Bunun yerine çivi ve vida da zımba ile zımba tabancası kullanılır. Bu durumda, uzun bacakları ve dar arkası braket gerektiriyordu. bağlama elementler paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

astar eklenme yöntemleri

Duvar lambri ahşap, bu nedenle aynı şekilde duvar küçültmek olabilir. Daha iyi malzeme kurutma odasını satın almak, ancak bu mümkün değilse, aşağıdaki noktalar dikkate alınmalıdır:

 • Sonunda doğal kurutma şeritler boşluklar elemanları kaplaması arasında görünür büzülme;
 • Olduğu gibi Sen yüzeyini bırakabilir;
 • estetik nedenlerle, sen latalar çıkarın ve tekrar çivilenmiş olabilir;
 • çivi veya vida ile: İlk konsolidasyon astar almak zorunda kalacak dikkate almak gereklidir, bir işe daha uygun olanı seçmek önemlidir.

[Ngg_images kaynak = container_ids = »" display_type = »photocrati-nextgen_basic_thumbnails» override_thumbnail_settings = »0" thumbnail_width =» 240" thumbnail_height = »160" thumbnail_crop =» 1" images_per_page = »20" number_of_columns = 0" » ajax_pagination »galerileri» = "0" show_all_in_lightbox = = show_slideshow_link 0" »= use_imagebrowser_effect 1" » slideshow_link_text = »[Görüntü slayt]» order_by = »sıralama» order_direction = »ASC» döner = »dahil» maximum_entity_count = »500" 0" »]taban malzemenin çıkarılması, doğruluk ile uyumludur ve duvarlar zarar görmesini önlemek için gereklidir.

Biz fıçı tahtası evin bitirme hakkında detaylı makaleyi okumanızı öneriyoruz.

Bu düzenleme, iç çeşitlendirmek ve benzersiz bir görünüm oda verilmesini sağlar. bittikten Bu tür çok seven tasarımcılar, pratikte sınırsız fantezi bir uçuş.

duvar panelleri yardımıyla, iç vurgu oluşturabilir

kendi elleriyle duvar panelleri ahşap bir ev bitirme farklı tiplerde olabilir:

camı kullanırken dikkatli olmak. Bu malzeme yeterince büyük olan ve bina destek yapıları üzerinde derin bir etkiye sahip olabilir. duvar çitler küçük kalınlık için önerilmez.

[Ngg_images kaynak = 8" »container_ids» galerileri = »display_type =» photocrati-nextgen_basic_thumbnails »override_thumbnail_settings =» 0" thumbnail_width = »240" thumbnail_height =» 160" thumbnail_crop = »1" images_per_page =» 20" number_of_columns = 0" »ajax_pagination = "0" show_all_in_lightbox = »0" use_imagebrowser_effect =» 0" show_slideshow_link = »1" slideshow_link_text =» [Görüntü slayt] »order_by =» sıralama »order_direction =» ASC »döner =» dahil »maximum_entity_count =» 500" ] Sabitleme gerçekleştirilir üreticinin tavsiyeleri doğrultusunda. Kaplama kasanın üzerine monte edilebilir ve bir alt-tabaka kasaya sabit. yöntemleri her bireyin değer keşfetmeye özelliklerini satın almadan önce malzemeye bağlı olarak, oldukça çeşitlidir. Ayrıca size iç döşeme bir ağacın altında paneller, bir tuğla, taş hakkında makaleler okumanızı öneririz.

ortak bir fenomen - kartonpiyer yapılmış ahşap bir ev tamamlanması. Paneller oldukça kolay yapılabilir, ancak aşağıdaki kurallara uymalıdır:

 • Alçıpan dayanıklı bir madde değildir. Devre arasında zarar Onun oldukça kolay. Bu nedenle, inşaat sonrası 2-3 yıl içinde cildi gerçekleştirmek için tavsiye edilir. Bu durumda, bina (ısıtma dahil edilmelidir) normal çalışma moduna takip etmelidir.
 • oluşturulduktan sonra 1-2 yıl cihaz kaplama zaman, yüzer çerçeve alçı sabitlenmelidir. tabanı ve birbirinden bağımsız hareket edecek Döşeme: Yani zarar görmemesi olacaktır.
 • önlemek veya sorunlu alanları takviye örgü tutkal onları gerekir üzerindeki çatlak açılmasını yavaşlatmak için. çalışma örgü için bir polimerik malzemeden alınır. Ana kazanç yerleri: eklemler, dikişler ve köşeler.

alçı levha Sürüş cihaz çerçeve

çerçeve tarafından taşınan Sıkma yaprak. Mümkünse, ahşap bar ve kaburgalar kullanmalıdır. farklı özelliklere ve özellikleri gerekli olan nemli yalıtım cihazı malzemelerin birleşme kurallara göre: su geçirmezlik unutmamak gerekir bir hafif metal profil kullanırken. Ayrıca duvar ve tavan alçıpan ahşap evle ilgili makale okumanızı öneririz.

Eski bir bina içinde çalışırken duvarların devletin bir ön değerlendirme gerektirir ve koruyucu bir dizi tedbir gerçekleştirin. Duvarlardaki tüm şüpheli alanlar mukavemeti kontrol edildi. Bir tornavida, bıçak ya da keski kullanabilirsiniz. Şüpheli alanlar aşağıdaki özelliklere sahip tanınır:

 • ana yüzey daha koyu;
 • ana yüzey daha hafif;
 • burada doku;
 • burada yoğunluğu.

ahşap ufalanan ise, daha ileri prosedürleri isteyecektir, hasarların doğasına ve ölçeğine bağlı olarak bir uzmana danışmak tavsiye edilmektedir. yüzeyde bozukluklar var olsa da, baz antiseptik işlemek için gereklidir.

modern malzemeler ahşap bir ev tamamlanması

Doğal güzelliği ve ahşap zarif dokusu böylece içeride ahşap ev bitirme doğasını vurgulamak ve zamanın etkilerine karşı korumak için tasarlanmıştır, her yerde herkesi büyülüyor. günlük Duvarlar sadece doğal bir maddenin tüm çekiciliğini koruyarak, boya kalitesi kapsayabilir, ve ne zaman daha karmaşık çözümler kullanılan diğer malzemelerin optimum dengesi ile uyumlu olmalıdır.

zarif ve uyumlu bir tasarıma oluştururken sadece doğal malzemeler kullanmak.

Orada daha Günümüzde iç ahşap bir evi dekore etmek. onun tasarım yaklaşımı geleneksel duvar kaplamaları, yenilikçi bir blok içi, olağan alçıpan, veya normal pano için (aynı zamanda yazı "Ne ve nasıl bir iç ahşap evler" bölümüne bakınız).

Aynı zamanda onun avantajları modern malzemeler değerlidir: onlar, kullanımı kolay, çekici, uzun ömürlü ve çevre dostudur.

İç sıcak ve klasik bir çerçeve davet olduğu Wood mükemmeldir.

 • Bir ağaç karşısında Geleneksel ve de bu bile üstün iç, çekim doğal yapısını vurgulamaktadır.
 • taş - çok iyi ve dayanıklı malzeme, ahşap, avantajlı bir kontrast. taş şömine Çizgili ve duvarın muhteşem parçası çok uygundur.
 • alçıpan kullanımı kolay ve ağırlığı nispeten kolay - tavan başarıyla yayınlayacak bitişik duvarları seçmek avantajlıdır ve fiyatı yüksek değildir.

Seramik mutfak, örneğin, ıslak alanlar için idealdir.

 • seramik çeşitler Çarpıcı ve renk ve doku ağaca benzeyen biz bulabilirsiniz. Ama doğal onurunu arttırıcı ahşap ile kontrast, ilginç sürümü.

ahşaptan yapılmış iyi bir ev İç onun dış uyum içinde olmalıdır.

Ahşap bir evde bitirir çok ve çeşitlidir.

 • yeni bir bina yaparken, biz gelecekteki iç planlamak ve buna göre zarının yöntemi seçin. eski günlük ev kozmetik onarım bitirme Biz sadece güncelleyin.
 • en yüksek seviye sadece ilk yıl için hesap rağmen Genellikle büzülme ahşap ev, 8 yıla kadar olmalıdır. en bitirme malzemelerinin kurulumdan önce bu noktayı ele alalım.

Dikkat! Lamine kaplama kereste günü, kuru günlükleri zaten üç hafta bakan ve sıcak havanın sirkülasyonu ahşap kurutma hızı, çünkü yaz aylarında bile ısıtmak için oda ihtiyacı başlamadan önce yoktur.

 • Herhangi kaplama olarak güvenli ve dayanıklı kılacak antiseptik emprenye (Pinotex, Pirilaks veya Tikkurila), ile çalışmaya başlamak önemlidir - onlar çürüme ve anlık kontaktan binayı korur.
 • Uzmanlardan Talimatlar dekorasyon sadece yük taşıyan yapılar duvarların yüzeylerinin parlatma sonra başlamalıdır olduğunu iddia ve yedirme daha iyi dublaj, sürdürülebilir dekoratif etkisidir.

Modern bir tarzda bakan.

ahşap evlerde tamamlanması - bizim hayal gücü için sınırsız alandır. Ve sonuç olarak - en rahat ve fonksiyonel bir güzel, konforlu tasarım. Ülke stili ve üstün yüksek teknoloji güzel şirin iç oluşturmak için malzemelerin hırçınve basit doku tercih ederim.

Fotoğrafta - İskandinav tarzı dekorasyon

Modern lamine kaplama kereste İskandinav yarımadasında popüler ev.

Onların mimarisi binaya doğal ışık akışını artırır:

 • Büyük pencereler;
 • muhteşem vitray pencereler;
 • cam dış duvarları.

Açık sarı veya renksiz tonlama ahşap, beyaz boya ile kaplanması - Renk düzenleri de bu hedefe tabidir.

İç kaplama kereste taklidi

Benzersiz teknolojisi doğal ahşap ile mutlak taklit benzerliği elde edilmesini sağlar.

Simülasyon kiriş montajı

elleri ile ahşap bir evin içinde bitirin daima doğru malzemelerin miktarını hesaplamak için duvar ölçme ile başlar.

kereste boyutları farklı olduğuna dikkat ediniz.

 • duvar yüzeyi hazırlayın.
 • Biz çerçeve raylar onları doldurun.

Dikkat! engeller panelleri angaje - Raf çerçeve duvarları düzensizlikleri gizler. Ayrıca, oluşturulan aynı zamanda izolasyonlu ve oda hava yastığı ile iletişim ve gizleme var.

 • klyaymerami raylar ve küçük çivi ile simülasyon demetinin ayrıntılarını ekleyin.
 • Dil ve oluk sistemi hızlandırır ve çalışma kolaylaştırır: bir paneli yatay sorunsuz yerleştirme yerleştirilir.

Eski ahşap evin içinde böyle bir finiş en yüksek kalitede olduğunu.

 • eski evlerin güncellenmesi, onların yalıtım, dekorasyon yenilikçi paneller yardımıyla mümkündür.
 • müreffeh Rus günlüğü kulübe, eski bir konfor, güzellik ve sıcaklık görüntüle evi bir blok verir.
 • Malzeme, aynı zamanda ahşap türleri yapılmış ancak günlükleri benzer, ama çatlak ve düğümler olmaksızın edilir.
 • Geliştirilmiş teknoloji sıcaklık, nem, bu panellerin bir direnç sağlar.

Şema panelleri monte

Ağacın çevresinde zarının beyaz renk ev büyük ve parlak bir hale getirmek için.

 • Duvarlar ve tavan alçı kılıf ve doğal ahşap ile orijinal melodi boyamak için daha kolay ve ucuzdur.
 • ahşap evde Yaratıcı çözümler - vs. kartonpiyer yapılmış katmanlı yapıları, muhteşem kemerler,

Bir iskelet üzerinde plakası montaj ahşap yapılar için süspansiyonları demirlemek için.

 • bölgeye oda bölücüler - O alçıpan bölmeler işçileri yapmak tavsiye edilir.
 • Arap tarzı bir iki seviyeli tavan için bu malzemenin orijinal kullanılması.
 • oturma odasında bir dekoratif niş - Aynı zamanda ilginç bir çözümdür.

İçeride ahşap evi dekore etmek yolunu bulmuştur. Yapım Bu bitirme aşamasında da uzman firmalardaki profesyonellere açabilirsiniz.

Ekonomik olarak, hatta belki de daha kaliteli herşeyi kendiniz yapmak:

 • bağımsız bir şekilde, doğru malzeme seçimi;
 • kendileri astar alanlarının saptanması;
 • yavaş ve sorumlu profesyonellerin daha kötü planları, yürütün.

dayanıklılık, güvenilirlik, mükemmel ısı yalıtımı, ses yalıtımı: düşünülen seçeneklerden herhangi birçok avantajı vardır. Bu makaledeki videoyu izleyin, biz ahşap evi dekorasyon ilgili ek bilgiler sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 2 = 3