IKEA kataloğunda Obuvnitsy

hipermarketler IKEA Obuvnitsy: pratiklik, güvenilirlik, kullanılabilirlik,

onlar şehrin içinden, zaman zaman almak gerekir çünkü her zaman, bir mala tahsis edilmiş ev için çeşitli öğeleri almak için fırsat yoktur. Modern insanlar yeterince sahip olmadığını, zamandan tasarruf etmek büyük ve kapsamlı hipermarketler yaratıldı. Onlarda sizin tüm durumlar için ürünlerini bulabilirsiniz.

Böyle bir ev, eşya ve nesnelerin en sık kullanılan cihazlar toplanan IKEA hipermarket durumdur. pratik ve çekici standları, raflar, kitaplıklar, Ayakkabı dolabı, mağaza ayakkabılarına çekmecelerin, dolapların, çekmecelerin ve kutuların göğüs - Örneğin, yaygın salonun IKEA obuvnitsy pencerelerinde temsil etti.

Belki IKEA hipermarket sunulan mobilya ana özelliği onun pratiklik olduğunu. Aynı obuvnitsah söylenebilir.

Rus ailelerin çoğunluğu koridor, bir kural olarak, bu alanda can herkes ağır, masif mobilya göze o kadar fazla yer verilir daireler, yaşadığımız beri. Ve ahşap direk ve metal raflar maliyeti genellikle aile bütçesine zarar verir.

IKEA üreticileri modern malzemeler ve farklı fiyatla yapılmış basit ve kullanışlı seçenekler sunar. Tabii ki, her zaman böyle ürünler örneğin İtalyan üreticilerin ayakkabılar için dolap olarak bir sanat eseri olarak adlandırılan, ancak fiyat farkı, bu durumda, kendisi için konuşur.

Ancak, IKEA renklerin oldukça geniş bir alanda sunulan obuvnitsy. formların çeşitliliği daha da şaşırtıcı.

Kısacası, koridorda damak İskandinav minimalizm ve devamlı hareket, obuvnitsy IKEA mükemmel uyum halinde.

İç koridorda IKEA ayakkabı saklama için "Chusig" modeli

1

buna karşılık, malların grubuna aittir, "giyim ve ayakkabı saklama için Çözümler" başlıklı bölümü IKEA kataloğunda bulunan (ayakkabılar için obuvnitsy, dolaplar ve raflar dahil) salonda ayakkabı ve çizmeler, depolanması için uygun Tüm mobilyalar koridor. Açıklama bölümünde belirtildiği gibi, şirket tarafından sunulan çözümler, sen yetişkin ve çocuklar dışarı çıkıp hava ve dış giyim için uygun ayakkabı istenen çifti aramak için gidiyoruz sabah koridorda, kalabalık önlemek yardımcı olmaktır.

Ayakkabı için konteynerler dört bölüm halinde olabilir bulun:

 1. dolap,
 2. "Algot" depolamak için sistem
 3. raflar koridor
 4. ve tabii ki, Ayakkabı dolabı.

Ayakkabı ve çizme içerikleri kullanılabilir Aynca, konteyner bazı düzenlemeleri "Depolama giysi" başlığı altında gösterilmiştir. Baştan alalım.

IKEA «Bambu» ayakkabının bir dizi Raflar

Tabii ki, soyunma odaları, öncelikle kendi giysilerini tesislerinde için tasarlanmıştır. Ancak, yer kazanmak için arzu dolaplarının alt kısmı ayakkabı altında, bir kural olarak, verilen sağlamak için üreticileri yol açmıştır.

Özellikle ilgi "STOLMEN" dizisidir. İki metreden fazla yüksekliğe ulaşan giysi ve ayakkabılar için fonksiyonel mobilya, çeşitli sunmaktadır. Burada öğelerin çeşitli bulacaksınız:

 • bir bölüm aşağıdakilerden oluşan IKEA ayakkabı, rafları. Sen rafları yatay veya dikey bir düzenleme ile bir model seçebilir. İlk durumda genişliği 127 cm, derinlik olacak - 38. sırasıyla 72 ve 50 cm, eşit olacaktır, bu şekillerde ikincisinde;
 • giysi dikey yerleştirme için Bölüm, üç ayakkabı ve bir ayna açık raflar eğimli. Yapı genişliği - bir metre, derinliğinden biraz daha fazlası - 50 cm;
 • bir bölümünden giysi ve ayakkabı için iki kapalı raf için, bir raf ve raf bir raf içerir;
 • raf iki veya üç bölümden oluşan giysi ve bir ayna raflar, raflar farklı bir dizi içerir.

İç koridor IKEA "STOLMEN" Rack

Bu sistemler, raflar, bar, sepet ve modüllerin farklı tipleri ile takviye edilmiş toz kaplı çelik lastik duvar temsil eder. Bu giysi depolama gerçekten yenilikçi bir çözümdür. tek dezavantajı, bu tür sistemlerin açıklıktır. Belki ayrı soyunma odasında yüklemek için daha iyidir. Sık sık ayakkabı ve giysi için kullanılan ekleyin eğer rağmen, hiçbir zorluk ortaya çıkacaktır.

Lastik depolama münhasıran ayakkabı ve karmaşık seçenekleri olarak sunulan "Algot" olur. Bu kapsar ve diğer odalar (oda, banyo, mutfak), sadece koridorda için bir model.

Toplanan "Algot" ayakkabı ve IKEA giyim depolama için sistemlerin Kısa "ev" yorumu aşağıdaki videoda sunulmuştur:

Bu yalnızca iki bölümden, genellikle, oluşan yaygın olarak kullanılan ayakkabıyı karşılamak için belki de en basit tasarımlar olduğunu.

Ancak bu durumda bile, üretici ek özellikler halledilir etti: aynı anda raflarda büyük bir bölümü bir bankta olarak hizmet vermektedir. Sen Kişinin ayakkabıları rahat koymak için aşağı oturabilir. Ayrıca, bu raflarda yüzeyi koymak çanta olabilir.

Bu tür tezgahları için malzeme olarak, raflar bir akrilik boya ile kaplanabilir veya kaplı masif (çam, sert ağaçlar), kullanılabilir ve çelik tahrip. "Chusig" - Örneğin, çam "Leksvik" modeli ve metal imal edilmiştir.

IKEA (dizi "Leksvik") elde Resim ayakkabı rafları

Geleneksel olarak, kaloshnitsey altında ayakkabılar için açık yatay ve eğimli raflar anlıyoruz. Ancak, bu alt bölümünde IKEA kataloğu genellikle bir kabine bölünmüş olarak sınıflandırılır ayakkabı yerleştirmek için mobilya toplandı.

Bu yükseklik, genişlik, sayısı ve bölümlerinin boyutları arasındaki farklı, yaklaşık 30 cm derinliğe sahip dolapları kapattı. Dikey depolama yöntemi ayakkabı, (yüksek bu hücrelerde ne yazık ki şaftlı bot yerleştirilmez) Ayakkabı kabine 10 ya da 20 ve çift ayakkabı yerleştirmek için bir olanak, alan tasarrufu sağlar.

Temel model Burada sunulan - bu "Stella", "Bissa", "Niland", "Sprutt" ve "Hemnes" var.

malzemeler için olduğu gibi, o zaman "Niland" ve katı çam yapılmış dizisi "HEMNES" bazı modelleri. Plastik, yonga, film ve çinko (kalem) kullanılan diğer modellerde.

Aşağıdaki video "Bissa" serisinin IKEA Ayakkabı kabine genel bir bakış sağlar:

Biz de belirtildiği gibi, IKEA obuvnitsy ve dolapları fiyatı oldukça demokratik. Bu göstermek için, biz modelleri yukarıda tarif ettiğim maliyetinin bazı işaret etmektedir.

 • 15 000 ruble - Yani, dolaplar ayakkabılar için bir bölüm içeren dizi "STOLMEN" in, yaklaşık 14 000 bulunmaktadır. bölüm biraz daha geniş ve giysiler için ek bir enine varsa, dolap 17,600 ruble mal olacaktır.
 • 44 000 ruble - İki parçalı yaklaşık 27 000 değerinde çeşitli raflar ve bölümleri içerir dolap "STOLMEN", ve üç bölümden bir gardırop 42 000 için satın alınabilir.
 • Daha da sevindirici Algot sistem fiyatları, ayakkabılar için özel olarak tasarlanmış lastik duvarında, çünkü, sadece 3440 ruble satın alabilirsiniz. Tabii 3 940, daha kompakt versiyonları olduğunu - bar ve raflar hariç çok daha pahalı ve karmaşık lastiği mal olacak. Ancak, çeşitli raflar, çubuklar, askı ve aynalar dahil hatta otobüs, yaklaşık 17 bin ruble mal olur.
 • 2000 veya 4000 ruble olarak, büyüklüğüne göre 3500 rubleye mal olacak ayakkabılar için bir tezgah ve iki katmanlara sahip Raf "Chusig" ve ahşap raf "Leksvik".
 • Ve son olarak, Ayakkabı dolabı. En basit modeli ( "Bissa"), iki bölümden oluşan ve 93 cm'lik bir yüksekliğe ulaşır 2000 ruble için satın alınabilir. Ancak üç bölüm olacaksa, bin daha ortaya koymak zorunda olacak.
 • En pahalı seçenek çam yapılmış Ayakkabı dolabı modeli "HEMNES" dir. Onun fiyatı yaklaşık 10 000 ruble olduğunu.
 • Sen bot ve ayakkabı depolama için mobilya ayrı bir parça satın almak istemiyor musunuz? Sonra tenha bir yerde gizli olabilir IKEA şeffaf ayakkabı kutuları, satın tavsiye ederiz. Örneğin, ürün serisi "Skubb" Size yaklaşık 700 ruble mal olacak ve renkli "Set" - 500 s.

Fotoğraf IKEA salonu obuvnits

Set (500 p). Chusig (3500 s). Skubb (700 p). Leksvik (2000 s).

STOLMEN 1 bölüm (15,050 s.) STOLMEN 2 bölüm (27 000). STOLMEN 3 bölüm (41, 450 r). Geniş STOLMEN (17, 600 r).

Böyle mi? VKontakte, odnoklassniki, Facebook, Google Plus ve Twitter site güncellemelerine abone.

E-posta üzerinden güncellemelere abone:

Aşağıdaki düğmeleri kullanarak favori sosyal ağlara bu makalede arkadaşlarınıza anlatın.

deposunda koridor mobilya bakıldığında, hepimiz onu sevdim. apartmanda teslim ve monte dikkate aldığımız makale "Ayakkabı kabine" olarak adlandırılan bu dezavantajları obuvnitsy fark etti. Sıkı ayakkabılar için bölmeler, sadece yani flip flop, spor ayakkabı, babetler, konabilir ayakkabıları, koşu ayakkabıları orada uymaz. o kapalı olması ile ister Obuvnitse.

Sevgili Olga, yanılıyorsunuz! Biz de dahil olmak üzere, ve sonbahar ve kış ayakkabı tüm mevsimsel "çalışan" ayakkabı, koymak obuvnitsu böyle içindedir. Sadece dört kutularının her ortasında beyaz plastik merkezi (çapraz) ayırıcı çekin için yapmanız gereken (veya sadece bir veya iki kutuda, seçim senin).

Cevabı iptal etmek için tıklayın.

İlgili bilgiler

mutfak

kreş

koridor

işyeri

Haber ve Eğilimler

biz Vkontakte

Büyükbaba Şura

Serin! Yani gözlük, akıllı telefon, taşınabilir müzik çalar için yatağın yanında raf olduğunu.

Çok bir podyum ile bir yatak: Ve ben başka böyle varyantı gördük.

değerli ve ayrıntılı bilgiler için teşekkür ederiz! Çok yararlı gibi.

Ötekilik - IKEA salonu obuvnitsy

mobilya Edinme - karmaşık bir süreç. durumlar farklı ürün şehrin birbirini yerlerinden uzak satılmaktadır zaman bu şiddetlenir. Bu nedenle, gerekli fonksiyonel ürünleri içeren mağazalar, talep olacaktır. Bir örnek IKEA. Aynı sorun endişeleri obuvnits koridor, hangi IKEA form ve renk değişkenliği içinde sundu. kalite alt hiçbir şekilde gardırop sistemi Yelken. IKEA modern moda trendleri yapılan geniş bir yelpazede obuvnitsy sunulan yıllarca sürecektir. Ve nedeniyle uygun bakım için her zamanki ömrünü artıracaktır onların kullanımı ile saklanır şeyler.

Koleksiyon Ikea dan obuvnitsey STOLMEN ile mebebli koridor vardır

Obuvnitsa - ayakkabı saklama için tesisler (Ayakkabı kabine, raflar, raf üniteleri, depolama için çekmeceler, dolaplar, kutular sandıklar genel adı - seçebilirsiniz stilleri oluşturduğu mobilya gösterir dizinleri gibi her ev satın önemli bir unsurdur ve alışveriş. iç koridor ve nedeniyle üretimi için ahşap, plastik, metal kullanımına tamamen daire. Değişkenliği ve performansı ve ürünlerin renkleri ve dekoratif unsurların varlığını hem dekorasyon için gerekli öğelerin tam listesini s, ikeevskih seçenekleri için düşük ve uygun fiyatlı olarak kabul uygun fiyat aralığında, farklı tarzlarda ve çözümleri.

IKEA'dan ayakkabının ayırt edici özellikleri

IKEA serisinde sunulan herhangi bir ürünün pratikliği ve işlevselliği, bu mobilyaların özelliklerinden biridir. Bu aynı ayakkabıları bu hipermarketten ayırıyor.

Rusya'daki ailelerin çoğu, küçük bir alan ve planlamanın karmaşıklığı ile bağlantılı olan halı kaplı büyük bir duvar yerleştirmeyi göze alamazlar.

Ayakkabı rafları ahşap, metal veya plastikten yapılmıştır. İkincisi, mobilyaların yapıldığı ana materyal olup, IKEA tarafından uygulanmaktadır.

IKEA ayakkabı için çelik raflı ayakkabıları

Bu fiyatlandırma politikasından ilerleme, nüfusun çoğunluğunda mevcuttur. Paranın karşılığı düşük fiyata, ancak kaliteye dayalıdır. Bu hipermarketten gelen mallar sanat eserleri olarak sınıflandırılamaz; bunlar Fransız veya İtalyan üreticilerinin dik ayakkabıları için yerler değildir ancak gerekli teknik özelliklere ve işlevlere sahiptir.

Geniş bir renk yelpazesi ve stil çözümleri, çeşitli şekil ve dekoratif ilaveler tasarımcı fantezisi oyununu temsil eder.

IKEA Hemnas ayakkabı-shoehorn

Bu mobilya duvara monte edilmiş veya taşınabilir, herhangi bir zamanda başka bir yere veya başka bir odaya taşınabiliyor.

IKEA ayakkabısı sadeliği ve kofortu ile ayırt edilir

Ikeev mobilya için en önemli şey kullanım kolaylığı ve işlevselliktir.

Satın alırken göz önüne alınması gereken özellikleri düşünün:

 • Düzen, dikey veya yatay yönde olabilir: Dikey olarak düzenlenmiş bir yapıda, ayakkabı ayak parmak kısmı üzerinde durur, taban üzerinde durmaz. Küçük alan gerektirir, bu nedenle dar ve küçük koridorlar için uygundur. Yataya yerleştirme ayakkabıları deforme etmez, çünkü taban üzerine monte edilir.
 • Ayakkabı dolapları kapalı veya açık kalabilir Açık raflar iyi havalandırılır ve ayakkabı boğulmasına izin vermez, giyerken eskittiği bir koku havası. Fakat tozlara karşı koruma sağlamaz ve şeylerinizi herkesin görebileceği şekilde sunar. Kapalıdır. havalandırılmamış, ancak tozdan korunmuştur. Seçim sizindir - ya da özellikle her durumda düzenli olarak yapılması gereken ıslak temizlemeyi veya havalandırma yapmak için.
 • Standart tekli veya kompleks türevler: Bir örnek, üzerinde ek koltuklar veya dışkurumlar yerleştirilmesi için yerden kazandıran, eğitim için üzerine oturmanıza izin veren bir tasarımdır. Karmaşık bir seçenek, ayakkabının diğer öğelerle - bir ayna, kıyafetler için bir yer veya diğer işlevsel raflar, bölümler - işlevsel birleşimidir.

STELL'in IKEA'ndan aldığı mutfak

IKEA'dan mal satma yöntemleri

Daha önce de belirtildiği gibi, satışlar web sitesinde katalog yoluyla veya kağıt formunda veya mağazayı ziyaret ederken gerçekleştirilmektedir.

Kataloga göre, koridorda çizme, ayakkabı, spor ayakkabı depolamak için uygun isimler ve performans çeşitleri bulunan "Giysi ve ayakkabı depolamak için özümler" bölümüne bir giriş holü gösterilerek yerleştirilir. Bunlar ayakkabılar, çekmeceli sandıklar, raflar, dolaplar.

Ayakkabı, IKEA katalogları aracılığıyla sipariş edilebilir

Ayakkabı depolamak için bir yer satın alan temel amaç, gerekli giysileri ve ayakkabıları ararken koridorun koridorunda kalmamaktır.

IKEA'dan koridor için iki katli ayakkabı

Depo kabı, kataloğun dört alt bölümünde bulunur:

 1. Closets.
 2. Depolama sistemi "Algot".
 3. Koridor için raflar.
 4. Ayakkabı dolabı.
 5. Konteynerler, "elbise deposu" bölümünde

IKEA'dan ayakkabı depolamak için duvar rafı

Hipermarkette, bu ürün, ad ve stil kararına göre düzenlenmiş, koridorlar için belirli bir mal bölgesi içindedir.

Bu hayal edilemeyecek kadar değil - giysilerini üst kısmına koymak için büyük dolaplar, alt katta ise büyük bir salon alanı işgal eden dolaplar. Rafın açık veya kapalı bir versiyonunda yatay veya dikey olarak yapılabilir. Standart boyutlardaki rafın koridor versiyonundaki performansı "Stolmen" in yatay versiyonunda 127 genişlikte ve 38 derinlikte dikey performansı 72 santimetreküp ile 50 santimetre.

IKEA'dan Stolmann destek sistemi

Varyasyonlar, aşağıdaki yerleşim türü tarafından temsil edilir:

Dış giysiler için bir yer, dikey bir düzenleme, ayakkabı için üç eğimli raf içeren, genişliği 110 ve derinlik 50 santimetre olan bir bölüm.

Eşyaları barındırmak için tek bölüm ve ayakkabı için iki adet kapatma rafı.

Dikey tasarımda dış giyim ve ayakkabı yerleştirmenin yanı sıra bir ayna için çeşitli raflar ve bölümler seti.

IKEA'yı depolamak için açık sistem

Depolama için "Algot" konstrüksiyonları

Bu tasarım, raflar, askılar için askılar, sepetler ve çok sayıda giysi ve ayakkabı depolamak için çeşitli modüler sistemler bulunan granüle bir kaplamaya sahip bir duvara takılmış bir lastikten oluşur. Bu, bu alandaki yeni bir çözümdür. Sistemin açıklığı içinde depolanan şeylere erişim sağlar, ancak toza karşı koruma sağlamaz.

IKEA'dan Altot saklama tasarımını aç

Sistemin varyantları, yalnızca ayakkabı kullanımı için dar odaklanmış şekilde sunulmaktadır.

Aşağıdaki video bu tür ürünlerin tamamını kapsamaktadır.

IKEA'dan "Algot" depolama sistemi fotoğraf

Tasarımın en fazla iki bölümden oluşması ayakkabı depolamak için en basit seçenektir.

Raflar bir kavanoz veya çanta için ilave yerleşim yeri olarak işlev görebilir. Ahşaptan yapılmış, çoğunlukla karaçam veya çam, metal veya modern polimer malzemelerden yapılmış formlar, herhangi bir stil kararına uygun olabilirler. Ek cilalama, akrilik boya ile kaplama veya dekoratif detayların eklenmesi oldukça mümkündür.

Yumuşak raflara sahip IKEA ayakkabısı

Galoshnitsy veya galoshnitsy, aslında ayakkabıları kurutma için geleneksel bir yer - galoshes, çizme, yatay veya eğimli raflara benziyordu. Sınıflandırma Ikeevskaya galoshnitsy, kabine bölünmesi biçimindedir. Bu, değişikliğe göre, uzunlamasına çizmeler veya düşük ayakkabılar için tasarlanmış, aynı anda 10 veya 20 çift yerleştiren, bölümlerin varlığı, yatay veya düşey olarak çalıştırılması ile farklı bir dolap biçimidir.

Kendi elleriyle her mobilya tarafından hazırlanan, satın almadan önce birçok avantajı var:

Orijinal, hayal gücüne ve ihtiyaçlarına karşılık gelir, doğru yaklaşımla gerçek bir tasarımcı şablonu olabilir.

IKEA'dan galoşnot kataloğu

Evinizde olmadığı sürece iki kesinlikle aynı değişkenler farklı insanlar tarafından yerine getirilemez; başka hiçbir yerde, böyle bir kopyayı karşılayamazsınız;

Rahat ve daire büyüklüğünde ihtiyaçlarınız için uygundur.

IKEA'dan fiyat kategorisi

IKEA hipermarketinde fiyatın demokratik bir varyantı, sitedeki katalogla sabit satın alım için sipariş verirken birçok alıcı için cazip. Bunun nedeni, kullanılan malzemenin ucuzluğundan değil, şirketin genel konseptinden kaynaklanmaktadır.

IKEA ayakkabı rafı

Çeşitli seçeneklerin işlevselliği hem eksen etrafında dönme yeteneği hem de bir yerden bir yere hareket etme yeteneğinden kaynaklanmaktadır. Önemli olan performans kalitesidir ve fiyattır.

IKEA'dan iki bölmeli "Bissa" calico

Farklı kategorideki malların fiyatları, fiyat ve kalitenin açık bir kombinasyonuna dayanır.

En bütçesel seçenek olan iki bölümlü "Bissa" galoshnitsa'nın maliyeti 2 bin ruble olacak, ancak en az 5 yıl sürecek.

Koridorda neden bir ayakkabıya ihtiyacım var

Ayakkabıların ve kıyafetlerin depolanması en az dikkat gösterebilir ve buna göre yanlış olur. Düzgün bir şekilde depolanıp bakıldığında kaliteli bir şey daha uzun sürecektir. Depolama için, geçici konaklama için bile özel kapasiteler gereklidir.

Koridorda yerdeki ayakkabıların depolanması sadece estetik değil aynı zamanda fonksiyonel bir seçenek değildir. Tozluyor, kırışıyor ve kaybolabiliyor.

IKEA koridorunda koyun derisi ve askılar

Evde, konaklama için özel bir yer olan bir ayakkabı varlığı sadece koridorun iç mekanını iyileştirmekle kalmaz aynı zamanda yayınınızın görünüm kaybı olmaksızın uzun bir hizmet sunmasına da olanak tanır.

Gerekirse, geçici ve mevsim içi depolamanın yerlerini bölebilirsiniz. Mevsimlik olmayan çiftlerin, diğer dolapların veya asma katların depolanması için kullanın. Bunu yapmak için, 500 ruble maliyetiyle ayakkabı ambalajı için özel kaplar satın alabilirsiniz.

Mesh raflı IKEA ayakkabısı

Ve koridorda küçük bir yüklemek için, mevsim çiftleri için tasarlanmış bir ayakkabı. Aile üyelerinin sayısına göre küçük, ayakkabı çiftleri için uygun olabilir.

Evin her yerine kendi yeri atanmalıdır!

IKEA'daki ayakkabı tamir dükkanları

Koridorda ayakkabı ve galoşnotik - IKEA'da satın alın

Bu kategorideki ürünler

Genişlik: 49 cm, Derinlik: 28 cm, Yükseklik: 135 cm

Genişlik: 80 cm, Derinlik: 35 cm, Yükseklik: 102 cm

ayakkabı depolama modülü

Genişlik: 45 cm, Derinlik: 30 cm, Yükseklik: 192 cm

galoshnitsa, 4 bölme

Genişlik: 96 cm, Derinlik: 17 cm, Yükseklik: 90 cm

Genişlik: 79 cm, Derinlik: 29 cm, Yükseklik: 148 cm

Genişlik: 51 cm, Derinlik: 18 cm, Yükseklik: 39 cm

galoshnitsa, 4 bölme

Genişlik: 107 cm, Derinlik: 22 cm, Yükseklik: 101 cm

ayakkabı kürekleri, büyük

Uzunluk: 32 cm, Genişlik: 10 cm, Yükseklik: 4 cm

ayakkabı ayakkabıları küçük

Boy: 28 cm, Derinlik: 7 cm, Yükseklik: 3 cm

galoshnitsa 2 bölmeli

Genişlik: 89 cm, Derinlik: 30 cm, Yükseklik: 127 cm

ayakkabı için raflı bank

Genişlik: 85 cm, Derinlik: 32 cm, Yükseklik: 65 cm

ayakkabı için raflı bank

Genişlik: 85 cm, Derinlik: 32 cm, Yükseklik: 65 cm

şapka rafı

Genişlik: 79 cm, Derinlik: 32 cm, Yükseklik: 25 cm

şapka rafı

Genişlik: 79 cm, Derinlik: 32 cm, Yükseklik: 25 cm

ayakkabı rafı

Genişlik: 79 cm, Derinlik: 32 cm, Yükseklik: 37 cm

ayakkabı rafı

Genişlik: 79 cm, Derinlik: 32 cm, Yükseklik: 37 cm

galoshnitsa 2 bölmeli

Genişlik: 49 cm, Derinlik: 28 cm, Yükseklik: 93 cm

Genişlik: 61 cm, Derinlik: 30 cm, Yükseklik: 130 cm

Genişlik: 69 cm, Derinlik: 24 cm, Yükseklik: 127 cm

kerata

Uzunluk: 60 cm, En: 5 cm, Derinlik: 5 cm

Albero Family®'den "IKEA'dan Mallar" uygun ve hızlı bir teslimattır

Blagoveshchensk'deki IKEA ürünleri. Ürünleri direk olarak seçin

web sitesi, bir emir çıkarın ve sizin gibi tüm malları teslim edeceğiz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74 + = 82