İnternet üzerinden kredi kartı ile kira ödemek

komisyon Sberbank olmadan çevrimiçi faturalar ödemek nasıl - adımda eylemlerin algoritması

Bir ülkenin vatandaşlarının çoğu kira gibi hesaplar, bir aylık bir set ödemek zorunda. Bunu yapmak için, insanlar, borçlarınızı ödemek bir makbuz almak ve sonra kendi iş hakkında gitmeye devam etmek bankaya gidin. Online komisyon olmadan Sberbank aracılığıyla kamu hizmetleri için ödeme programları için kredi kartı ile ödeme yardımcı olan kullanışlı bir servistir.

o İnternet üzerinden kamu hizmetleri için ödeme yapmak mümkün mü

Birçok bankanın kasiyer kullanmayı tercih ve çok fazla boş vaktim yok herkese, faturalarını ödemek için interneti kullanmayı tercih rağmen. Mükellefleri özel hizmetler yoluyla bankacılık işlemlerinin en iyi şekilde. Sberbank Online aracılığıyla faturalar Ödeme sıralarında saatlerce duramaz yeteneği sağlar. Bu hizmet sayesinde günün herhangi bir saatinde toplumlu için borçlarını ödemek için ve sadece birkaç dakika sürer.

bilgisayar teknolojisini geliştirirken pratik internet üzerinden belirli ödemeler, yanında, biz XXI yüzyılda yaşıyor. Online işlem banka fonlarının daha iyi kullanılmasını nedir? İnternet üzerinden ödeme avantajları:

 • Çabuk. Ödemeler gerçek zamanlı olarak yapılır.
 • Karlı. internet servisi tarafından tahsil Komisyon banka ofiste daha azdır.
 • Kullanışlı. Olasılık herhangi bir zamanda herhangi bir ülkede çevirmek. Ödemeler için şablonlar hızlı para transferi için izin verir.
 • Güvenli. Mobil uygulama üzerinden SMS ile para hareketini kontrol eder.

Sberbank Online aracılığıyla faturalar ödemek için nasıl

Kart sahipleri hızlı, basit için bankanın web sitesinde kişisel bir hesap oluşturmanız gerekir ve komisyon olmadan kira ve diğer aylık ödemeler için faturaları ödemek için. Nasıl sıradan vatandaşlar için Sberbank Online aracılığıyla konut ve toplumsal hizmetler için ödeme? Bu hizmet terminali veya banka şubesinden, Tasarruf Bankası resmi web sitesine bağlanabilir. O bu işlemleri yürütülen nerede kişisel dolap, "Utilities" bölümü "mal ve hizmetler için Ödeme" not seçin girdikten sonra.

kamu hizmetleri için Kişisel Alan

self-servis terminalleri, "Bağlan Sberbank Online" ve ardından seçeneğini "Baskı kimliği ve parola." Mobil bankayı bağlı değil, o zaman "tek seferlik şifreler Yazdır" öğesini seçin. mükellefi belirtilen bir müşteri hizmetleri telefon numarasına mesajda arayıp kredi kartı ile kontrol kelimesini söylemelidir bundan sonra bir kimlik ve kalıcı bir parola almak için 900 numaraya sms gönder. Şu andan itibaren sizin için daha uygun olacaktır komisyonsuz olarak çevrimiçi Sberbank aracılığıyla yarar ödemek.

ardından, "Ödeme ve Transferler" Seç "Kamu ve ev telefon." Bendi "Elektrik" ve "Kiralar" adil ve ödeme komisyonu olmadan çevrimiçi Konut Tasarruf Bankası aracılığıyla yapılır. fonlar, belirli bir alıcıya hakkında alınan Doğru servis sağlayıcı seçmek gerekir. Listede istenilen alıcıyı bulamazsa, siz (isim, KDV numarası, çek hesabı veya belirli bir hizmet tarafından) arama kullanmalıdır.

kamu hizmetleri ödemesi için gerekli ayrıntılar

tedarikçinin Ayrıntılar HCS hatasız tamamlamak için önemlidir. Sberbank Online kullanma kaybolmak ve yanlış örgüte para transferi zordur. Aşağıdaki adımlar bir mobil uygulama veya bir terminal üzerinden faturalar ödemek için nasıl yardımcı olacaktır:

 1. Eğer elektrik ödemek için, örneğin, kullanmak istediğiniz hizmeti seçin.
 2. paranın aktarılacağı hangi hesap belirtin.
 3. bir makbuz sayesinde tek bir sayı girin. Sonra tedarikçisi ayrıntıları otomatik olarak görüntülenir.
 4. Eğer yapmak dekontu ile verileri kontrol, sayaç okumalarını girmeniz gerekir miktarını kontrol edin.

Gözden geçirin ve girilen detayları ve diğer verilerin doğruluğunu kontrol edin. Bir şeyi düzeltmek gerekir fark ederseniz, bilgileri düzenleyin. Sonra 'ödemeyi onaylamak için girmelidir kodla bir mesaj alacaksınız telefonunuzda "SMS ile onayla". Eğer bir kerelik şifreleri kullanıyorsanız, bir defada 3000 ruble fazla ödeyebilirsiniz, çek üzerinde yazılı. Sağ sayfanın alt köşesinde bir "Bitti" yazıt damgalanmış gibi. Bir çek yazdırın ve toplumsal sonraki ödeme için bir şablon olarak ödeme kaydedin.

1

Sberbank Çevrimiçi mobil uygulaması sayesinde hizmetlerin ödenmesi,

Onların zaman değer ve internet bağlantısı olan bir akıllı telefon var Banka müşterileri, herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerde Hizmetler may kamu hizmetleri, ödeme. Uygulamalar, Google Play gibi güvenilen kaynaklardaki sadece yüklenir. Elektronik cihaz bir antivirüs programı tarafından korunduğunu bakmak unutmayın. Kayıttan sonra uygulamayı kullanmak için başlatmak için bir parola ayarlayabilir ve. Aslında, açıklamada şu Sberbank Çevrimiçi yardım yoluyla ortak bir ödeme olarak:

 1. "Ödemeler" sayfasında, kategoriyi seçin "konut ve ev telefonu."
 2. Böyle Moskova'da belirli konut ofisi olarak ödeme tipini bulun.
 3. Uygun bir kuruluş seçin.
 4. alındığı barkodunu tarayın.
 5. Bir harita seçin ve ödeme yöntemini doğrulamaktadır.
 6. Otomatik tamamlanan ayrıntıları kontrol edin.
 7. İşlemi onaylayın.

Sberbank avtoplatezh hizmet programları

Otomatik modda işlemlerini yürütmek kolay ve güvenlidir. Nasıl banka ziyaret etmeden çevrimiçi tasarruf banka aracılığıyla faturalar ödemek için? Gösterge tablosundan sistem My Avtoplatezhi seçin Avtoplatezh oluşturun. fonları kredi kartıyla belirli sayıda çekilecektir yana belirli bir borç ödemek gerektiğinde, sürekli akılda tutulması gerekmez. sistem için belirlenen tarihten bir gün önce yaklaşan ameliyat hakkında telefonunuza bir mesaj göndermek için. Ödemeyi feragat etme hakkına sahiptir.

bankamatik olmaz çünkü hesap ödenmesi için tam miktarı değilse, senin kart ve kontör gerekirse üzerinde ne kadar para kontrol edin. Her üç gün, devletin denge kontrol edilecektir. Para haritaya gidecek zaman, komisyon olmadan çevrimiçi Sberbank yoluyla fayda ödenmesini yürütmek için istenecektir. işlem alındısı bir ATM veya uygulama yoluyla kullanılarak basılabilir, SMS ile teyit edilir.

terminaller, ATM ve telefonlar için şablonların oluşturulması için talimatlar. bir süre sonra desen gereksiz hale gelmesi durumunda, bu devre dışı bırakılabilir. Düzgün avtoplatezha alanları doldurun için yapmanız gereken hangi adımların hakkında talimatlar:

 1. (Böylece gaz, kira, su, ısıtma, elektrik ve benzeri) ödeme türünü ve amacını seçin.
 2. hizmet veren kuruluşun adı belirtin.
 3. Cemaatsel ödemek için birlikte kartı seçin.
 4. miktarı girin.
 5. ödemeler (aylık, üç aylık) düzenliliğini belirtin.
 6. banka servis firmasında borç kişisel hesabına bilgi talebinde gerektiğinde Tarihi ayarlayın.
 7. kartınızla mali işlemler otomatik olarak yapılacak sahip olmadığı ötesinde bir limit belirleyin.
 8. SMS ile gönderilen kodu kullanarak çalışmasını onaylayın.
 9. My Avtoplatezhi bilgileri kaydetme avtoplatezhi ayırt etmek her oluşan desenini adını verin.

Sberbank komisyon yarar makbuzları ödeyen

komisyon miktarı alacaklı ve bölgeye göre değişir. Her durumda, tarifeler bankanın web sitesinde dövizlerinin dizinde izlenebilir. Sberbank Online aracılığıyla faturalar ödeme Çoğu yardımcı onunla işbirliği koşuluyla, banka ücreti olmadan yapılır. Diğer durumlarda, miktarın yüzde birini suçladı.

araçlardan Ödeme: nasıl komisyon olmadan internet üzerinden bunu yapmak için

Gone gün ne zaman postanede veya Tasarruf Bankası uzun kuyruk savunmak için gerekli faturalar ödeme. Modern insan zaman ve para takdir bilir. Bu yazıda size internet üzerinden faturalar en uygun ve verimli bir ödeme yöntemi öğrenecektir.

İnternet üzerinden yardımcı hizmetlerin ödeme yöntemleri

 • İnternet bankacılığı
 • Elektronik ödeme sistemleri: Yandex, Qiwi Vize Cüzdan
 • mobil bankacılık
 • devlet hizmetlerinin web sitesi aracılığıyla Ödeme

Bize sırayla onların her düşünelim.

(Örnek sistemi Tasarruf edilen)

Önemli !! Şimdi internette dikkatle adres çubuğuna bakmak, birçok site-sahte vardır - bankanın web sitesinin özgün adres daima https ile başlar! Bu kural, ödeme sistemlerinin tüm sitelerin adreslerine geçerlidir.

 1. Sberbank'ın web linke git www.sberbank.ru (Ya bankanızın hizmeti).
 2. Biz bağlantıyı "İnternet Bankası" bulmak - bu durumda Çevrimiçi Tasarruf, sitenin sağ üst köşesinde.
 3. Bu bağlantıyı tıklayarak.
 4. SMS kodunu giriş yapmak kadar Sberbank Online'da oturum açarsanız, kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin bekleyin. Eğer kayıtlı değilseniz, kontrol. linklere tıklamak https://online.sberbank.ru/CSAFront/async/page/external/registration.do

Biz kart numarasını girin - Düğmeye basın "DEVAM" - Bir telefon numarasına SMS kodunu al, ne zaman kart tasarımı söyledi. Sen "Mobil Bankacılık" bağlanmalıdır. kullanıcı adı ve şifre oluşturun (Onları ya da daha iyi bir kayıt hatırla ama ulaşmak yersiz tutun.) Biz Sberbank Online gitmek adı ve parola ile yarattı.

 • Kişisel kabine ana sayfasını göreceksiniz.
 • "Mal ve hizmetler için Ödeme" - - konut ve ev telefonu bölümüne "Transferler ve Ödemeler" i seçin.
 • İstenilen hizmeti seçin. Örneğin, "Kiralar" - servis sağlayıcı (bu örnekte - EIRTS (birleşik bilgi ve fatura merkezi)).
 • hesap veya haritadan yazma - - bundan, (bir taban ücret ile bir baz veya ücretler EIRTS olmadan) liste EIRTS açılır menüden seçim ödeyenin kodunu girin.
 • SMS kodu için bekleyen ödeme belgesi.
 • Operasyon durum sağ kenar çubuğu "Geçmiş operasyonların Sberbank Online" izlenebilir. En kısa sürede para aktarılacaktır olarak EIRTS, "yerine" için operasyon durum değişikliği.
 • Eğer Sberbank kartıyla (banka) için ödeme, özellikle Kullanışlı ve basit. komisyon olmadan Ödeme hizmetleri. Hızlı, kolay ve karlı.

  Gerekirse, ayrıntıları bankanızın web sitesinde bulunabilir, Avtoplatezh hizmetine bağlanabilir.

  Yandex-Para

  Bu yöntemi kullanmak için, Yandex.Money ödeme sisteminde bir hesabınızın olması gerekir. Çok basit bir şekilde oluşturulmuştur.

  Yandex'te bir posta başlatırsınız, "Para" bölümüne gidip bir cüzdan oluşturursunuz. Çanta, mevcut cep telefonu numarasına bağlı.

  Ardından bakiyeyi tekrar doldurun (terminal aracılığıyla - komisyonla, İnternet bankasıyla - komisyon olmadan) veya banka kartını cüzdanla bağlayın, ardından ihtiyacınız olan hizmetleri ödeyebilirsiniz.

  Bunun için şunları yapmanız gerekir:

  • Bölümüne git Yandex
  • Bölüm seçin «Mal ve hizmetler»
  • İhtiyacınız olan servisi seçin
  • girmek kişisel hesabınızın numarası
  • Girilen bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin. "Continue" düğmesine tıklayın
  • Ödemeyi SMS ile onaylayın (SMS, telefon numaranıza hesabınızla bağlantılı olarak gelir)
  • Ödemenin başarıyla tamamlandığına dair onay alırsınız.

  Para 1-3 iş günü içinde hesabınıza yatırılır. Maksimum ödeme tutarı 14,999 ruble'ye kadar. Komisyon - hayır

  İşlem tamamlandı. Gerekirse, Daha sonra bir çek yazdırabilirsiniz, "İşlemlerim" bölümünde bulunabilir. Ödeme verileri kaydedilir, bir dahaki sefer, ödemeyi tarihten seçerek veya şablon oluşturarak tekrarlayabilirsiniz.

  Yöntem düzenli ve düzenli olarak para alan Yandex-Cüzdan'ınız olması koşuluyla, kullanışlı ve kârlıdır.

  Terminaller aracılığıyla çantayı kârsız doldurun, bir komisyon tahsil edilir, ve çoğu durumda - oldukça büyük. Bir banka kartını bir cüzdanla bağlamak pek mantıklı değil çünkü birçok bankada komisyon olmaksızın faturalarını ödeyebilecek bir internet bankası var.

  Qiwi Visa Cüzdan sistemini kullanarak hizmet servislerini ödemek için, bu sisteme bir elektronik cüzdan kaydettirmeniz gerekecektir.

  Kayıt prosedürü basit. Kayıt alanına cep telefonu numaranızı girdiğinizde bir şifre bulacaksınız. Sonra telefonunuzda bir onay kodu ile bir mesaj gelirsiniz. Bu verileri web sitesindeki forma koydunuz ve şimdi kullanabileceğiniz bir Qiwi cüzdanınız var.

  Cüzdan bakiyenizi, bankanızın İnternet bankası, Qiwi terminalini komisyonsuz olarak veya bir banka kartına bağlamak için doldurabilirsiniz.

  Cüzdanınızın bakiyesini doldurdunuz, şimdi hizmet için ödeme sürecine gidin.

  1. Hesabınıza giriş yapın - Ana sayfa - "ÖDEME" bölümü
  2. Alt bölümünü seçin "BELEDİYE ÖDEMELERİ"
  3. Bir servis sağlayıcı seçin
  4. Fatura dönemini ve ödeme kodunu belirtin, hem de ödeme yöntemi: bir çanta veya banka kartı ile
  5. SMS kodu ile ödemeyi onayla, (bu seçeneğin olması durumunda) cep telefonunuza gelecektir veya işlemi tamamlamak için cüzdanınızdan şifreyi girin.

  Qiwi, bu tür bir ödeme için% 2 komisyon talep ediyor. Maksimum ödeme tutarı 15.000 ruble (komisyon dahil).

  Komisyon nedeniyle, ödeme en karlı değildir, ancak konut ve hizmet hizmetleri için hızlı bir şekilde ödeme yapmanız gerekiyorsa ve başka yöntemler herhangi bir nedenle mevcut değilse kullanılabilir.

  Ana avantajı, sisteme hızlı kayıt olmasıdır. Ödeme sisteminin terminali üzerinden komisyon olmaksızın çantanın doldurulması. Dezavantajlar - hizmetlerin ödenmesi faizsiz değildir.

  Bazıları "Mobil Bank" ve "Mobil uygulamalar" kavramlarını karıştırmaktadır. Mobil Bank nedir? İstenilen metinle bankaya SMS mesajları göndererek kartınız / hesabınızla belirli işlemleri gerçekleştirmenin yolu budur.

  Bu servisi kullanmak için, size bağlı olması gerekir. Nasıl öğrenilir? Servis bankasının şubesini arayın ve Hareketli Banka hizmetinizin etkinleştirilip etkinleştirilmediğini belirleyin, aksi halde banka çalışanı size talimat verecektir.

  Muhtemelen, etkileşimli bir modda bağlanacaktır ve uygun başvurularla bankaya başvurmanız gerekebilir. Her bankada farklı şekillerde.

  "Mobil Bank" hizmeti, banka kartının durumunu izlemeye yardımcı olur. Bununla birlikte, dikkatli kullanmanız gerekir, ne arayacağım, videodan öğrenebilirsiniz.

  Sberbank'tan "Mobil Bank" örneğinde kamu hizmeti faturaları ödemeye ilişkin prosedürü düşünün. Bunu yapmak için, bir cep telefonunuz ve kişisel ödeme kodunuz (makbuz üzerinde listelenmiştir) gerekecektir..

  ERRC örneğini göz önünde bulundurun.

  • Aşağıdaki türden bir SMS isteği oluşturduk: ERTS 1930055692 ve 900 numaraya gönderin.
  • Belediyenizin tüm borçları, ödenmesi gereken miktar, ödeme için komisyon tutarı (varsa) ve işlem koduyla ilgili olarak Sberbank'a bir yanıt gönderiyoruz. Sberbank, EIRC'den 12 aya kadar bir süre için bilgi isteyebilir.
  • Cevapta sms bankaya işlem kodunu gönderir.
  • Başarılı bir operasyonun SMS bildirimini bekliyoruz.

  Basitçe, mevcut borca ​​ilişkin ayrıntılı bilgiler, transfer için asgari komisyon.

  Devlet Hizmetlerinin sitesinin yardımı ile konut ve toplumsal hizmetlerin ödenmesi için bir banka kartına ve bu sistemde onaylanmış hesaba sahip bir Kişisel Dolabın bulunması gerekecektir.. Kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi www.gosuslugi.ru web sitesinde bulabilirsiniz.

  Sadece ödeme koduna (hesap numarası) ihtiyacınız var.

  1. Sitedeki hesabınıza gidiyoruz
  2. "Ödemeler" sekmesini açın - "Yardımcı Hizmetlerin Ödemesi" alt bölümü
  3. Bir servis sağlayıcı seçme
  4. Abonenin numarasını ve ödeme süresini belirtin
  5. Tüm masrafların tadını çıkarmak
  6. Ödeme yapıyoruz.

  Borçlarla ilgili gerçek bilgiler. Hızlı, ancak İnternet Bankası veya Mobil Bank kadar uygun değildir.

  Hizmet kuruluşları için en uygun ödeme şekli "Mobil Bank", en karlı "Yandex.Money" ve "İnternet Bankası" olarak adlandırılabilir.

  Çevrimiçi kira hizmeti sayesinde, sonsuz kuyrukları ve kağıt makbuzlarını unutabilirsiniz. İnternet üzerinden elektrik santralleri (elektrik, su, gaz, ısıtma) için ödeme yapılır sizin için her zaman ve herhangi bir yerde uygun.

  Bir apartman dairesini kendiniz nasıl özelleştireceğinizi bilmek istiyorsanız, bu makale sizin için yararlı olacaktır.

  Tüm bu yöntemlerin başlıca avantajları hız, kolaylık ve etkileşimdir. Zamandan ve paradan tasarruf etmek o kadar az değil.

  Yandex yüzde 2 düşerken komisyon yok

  yıl boyunca konut ve toplumsal hizmetleri ödemek. Sbere'de şimdi% 1 komisyon bulunuyor. bir çevrimiçi banka aracılığıyla olsa bile.

  Makale başlığında "Komisyon yok" içeriğe karşılık gelmiyor - her şey zaten komisyonla birlikte. Dolayısıyla makale güncelliğini yitirmiş durumda.

  Bir danışma almak isterseniz, yorumları değil, çevrimiçi danışmanı veya yukarıdaki formu kullanarak yazın.

  © 2014-2018 Daire 3. Ücretsiz yasal tavsiye: (499) 703-51-74 Moskova zamanı, (812) 309-80-63 Petersburg. Site haritası

  Kvartira3.com'un web sitesinde sunulan tüm materyallerin tamamı gerçek anlamda bir gerçek olup, gayrimenkul işlemleri ve diğer işlemlerin uygulanması için halka açık bir teklif değildir. Site sahipleri, Kvartira3.com sitesinden gelen bilgilerin kullanımından doğan kayıp ve kayıplardan sorumlu değildir.

  Sberbank online üzerinden faturalarını nasıl ödeyeceksiniz?

  Konut ve toplumsal hizmetlerin ödenmesi bir zorunluluk olup aylık yapılması gerekir. Ancak banka kartı sahipleri, Sberbank online sistemi sayesinde kuyruklarda boşta kalma süresi ve ödeme belgelerinin uzun vadeli doldurulması için zaman harcayamazlar. Başka bir deyişle, Sberbank müşterileri, kendi evlerini terk etmeden kamu hizmetleri için ödeme yapabilirler. En az zaman kaybıyla bunun nasıl yapılacağı hakkında ve bu makalede tartışılacaktır.

  Fayda ile vakit geçirin - İnternet üzerinden faturaları ödeyin

  Postaneyi veya bankayı hâlâ ziyaret ediyorsanız, bir kuyruk atın ve veriyi manuel olarak doldurun? Kes şunu! Artık internet üzerinden konut ödemek için hızlı ve kararlı davranmanın zamanı geldi. Bunu yapmak için, plastik kart sahipleri çevrimiçi sistemin sitesinde kişisel bir ofis oluşturulmalıdır. Ziyaret ettiğinizde, kamu hizmetleri için ne kadar kolay ve rahat bir şekilde ödeme yapılacağını gösteren bir hatırlatıcıyı görürsünüz.

  Uygun alanlara kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin ve "Giriş" düğmesine tıklayın. Bundan sonra, "Mobile Bank" sisteminde kayıtlı telefon numarasına bir şifreyle SMS mesajı gönderilecektir. Gerekli alana girin ve "Onayla" yı tıklayın. Hesabınıza girdikten sonra, Ödemeler ve Ödemeler sekmesine gidin (bağlantı, ekranın üst kısmındadır).

  Yeni sayfada "Satın alma ve hizmetler için ödeme" bölümü göreceksiniz. Sistem kullanılarak ödenebilecek tüm hizmetleri listeler:

  Her alt bölüm belirli hizmet türlerini listeler. Belirli bir ödeme türüne (kira, ısıtma, elektrik, vb.) Hemen geçebilir ve ana bağlantıyı "Konut ve toplumsal hizmetler ile ev telefonu" na tıklayabilirsiniz. Ne yaparsanız yapın, arama çubuğunu kullanarak ihtiyaç duyduğunuz kuruluşu bulabilir ve hizmetler için ödeme yapabilirsiniz.

  Birçok mülk sahipleri, kamu hizmeti için bu şekilde ödeme yapmaktan, güvenilmez ve hatta tehlikeli olduğuna inanmaktan korkuyorlar. Aslında, para göndererek bir hata yapma ihtimali yoktur, çevrimiçi ödeme neredeyse asgari düzeye indirilir. Vasıtaların devredilmesi için gerekli organizasyonu bulmak için, kişisel hesapta ad altında gerekli şartlar altında mümkündür. Aynı zamanda, para transferi için gerekli veriler otomatik olarak doldurulacak ve bu da hataların olasılığını en aza indirecektir.

  Para transferinde sanal yöntemin önemli bir avantajı minimum komisyondur. Hemen her konut ve toplumsal hizmetler komisyonsuz ve birkaç dakika ödeyebilir. Aşağıda bulunan adım adım talimatlar bunu yapmanıza yardımcı olacaktır.

  Hizmet birimleri için adım adım ödeme

  Yani, bir hedefiniz var - kuruluşların arama sayfasında. Aramayı basitleştirmek için, bölgenizi belirtin (aynı ada sahip şirketler arasında karışıklık olasılığını da kapsamaz). Daha önce de belirtildiği gibi, fonların alıcısının aranması TIN ve diğer koşullar tarafından sağlanmaktadır. Onları satır satırına girin ve "Bul" u tıklayın.

  Kirayı transfer etmek için, yönetim şirketinin adını, ödeme hesabını, TIN / CAT'yi belirtmeniz gerekir - tüm bu veriler, "Alıcı" sütunundaki ödeme bildiriminde belirtilir. Arama sonuçları arasında istenen seçeneği bulun, veriyi dikkatlice kontrol edin ve ayrıntıları doldurmaya devam etmek için bağlantıyı tıklayın.

  Ardından aşağıdaki adımları adım adım izleyin:

  İlgili bölümdeki yeşil onay işaretini tıklayarak istediğiniz hizmeti seçin;

  sonra ortaya çıkan çizgilerde, bankamatik kartını belirtin (bu durumda ödeme sadece kredi kartından mümkündür) ve ödeme bildiriminin sol üst köşesinde ve örnekte sarı renkte vurgulanan kuruluş hesabını belirtin;

  "Devam et" düğmesine tıklayın, kuruluşun bilgileri otomatik olarak doldurulacaktır.

  Yeni pencerede, gibi ayrıntıları belirtmek gerekir:

  • (Ödeme makbuzları için miktarına yanında yer alan) ödeme dönemi;
  • Sıcak ve soğuk su, elektrik, vb veri sayaçları

  Belirtilen değer ve sonraki sayfaya gitmek iki kez kontrol edin. Üzerinde ödeme (otomatik olarak doldurulur "tutar") ayrıntılarını göreceksiniz. gerektiğinde el ile bir değer girebilirsiniz. Ardından "Devam Et" ve ödeme sayfasına geçin.

  onay sayfasında, bu ayrıntıları bir kez daha kontrol, miktar ödeme vb Tüm alanların doğru doldurulur, güvenle SMS »tarafından "Doğrula'yı tıklayabilirsiniz.

  Telefonunuzun şifresi üzerinde ödeme işlemi onaylamak için gönderilecektir. girerek tıklayarak, "Gönder" sen "Durum Operasyonu" faturalar ödemek ve sayfaya alacak. Bu çek yazdırmak için bir bağlantı içerir - tıklayın ve kaydetmek ve ödeme belgenizi yazdırabilirsiniz.

  Benzer şekilde, tüm kamu hizmetleri için ödeme yapabilirsiniz: gaz, elektrik, interkom ve diğerleri. Basit, gerçekten hızlı ve kesinlikle tehlikeli değildir. Ama bu sınır değildir!

  Herhangi bir zamanda araçlardan Ödeme, her yerde

  Tasarruf-çevrimiçi eve çıkmadan, yardımcı hizmetler için ödeme sağlar. Ama iOS ve Android için Sberbank mobil uygulamalarından istenen herhangi bir zamanda ve istediğiniz yere en hizmetler için ödeme için izin yeni ufuklar açmak. Bu uygulamayı yükleyerek, çok zaman kazandırabilir. Birincisi, kullanıcı adını girin ve şifre sadece bir kez var - sağ kurulumdan sonra (bundan sadece kısa kod giriş yapmanız gerekecek). İkinci olarak, kamu hizmetleri için ödeme barkod veya QR-kodu aracılığıyla artık mümkün, çünkü ödeme için bilgilerinizi girmek üzere değerli dakika harcamanıza gerek yok!

  gidin ödeme hizmetleri seçin uygulamasına giriş "konut ve ev telefonu."

  Sonra örneğin, "Kiralar" için, istenen başlığı tıklayın. Elde listesinde, uygun kuruluş adını ve hizmet ardından istediğiniz türünü seçin. Not: Kod okuma fonksiyonu sağlayıcısı (linke göre görüntülenecek ödeme yöntemi seçme sayfasında) bu teknolojiyi destekleyen tek şartla mümkündür kullanın.

  bağlantı ise, şanslısınız. Fotoğraf çekmek ve taramak için gittiğini, sonra ana cep telefonu kamerasına kodunuzu getirmek, üzerine tıklayın.

  Eğer başarılı olursa, tüm ödeme verileri otomatik olarak doldurulur okuyun. faturaları ve Sberbank terminalleri ödeyebilir barkod yardımıyla - onlar özel bir okuma cihazı var. Ama bu başka bir hikaye!

  Yazar: Natalia Lyubimenko

  Görüşlerinizi, Repost ve yorum, teşekkür arıyoruz.

  Kişisel kabine Tasarruf Çevrimiçi nasıl girilir

  Sberbank Online aracılığıyla anaokulu ödemek için nasıl

  Webmoney içine para koymak nasıl

  Alişer Usmanov - Rus milyarder, hayırsever ve yatırımcı

  Alişer Usmanov - olağanüstü girişimci yetenekleri ile tanınan Rus işadamı ve dolar milyarderi. Yani varlıkları iade etmek zorundadır "Gazprom" bu kadar

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  38 + = 44