Karaciğer sığır karaciğeri tarifi krep

Sığır karaciğer Mucverini - tavsiye! mantar, havuç, kabak, peynir sığır karaciğerden Tarifler krep

Karaciğer - hepsi değil gibi bir ürün. Ve bütün kuruluk ve spesifik tat çünkü. Krep - Aslında, karaciğerden ihale ve etli çanak pişirilebilir.

Bunlar yan çeşitli yemekler için mükemmeldir, sandviç, en önemlisi iyi bir atıştırmalık olabilir ve - faydalıdır.

büyük avantajı börek sığır karaciğer yanında hazırlanması ve malzemelerin kullanılabilirliği kolaylığıdır.

Sığır karaciğer Mucverini - hazırlanmasında genel prensipleri

Sığır karaciğeri biraz yetenek ister, çıkarılması zor olan filmler ve canlı bir yeri vardır. Bazı kalırsa Ama merak etmeyin.

Ürün hala ezilmiş, ve onunla ve damarlar edilir.

yıkandı ve bir kıyma makinesi, bir kaydırma işlemcisi ya da kesme blender aracılığıyla kesimli karaciğer dilimleri temizlenmiş ve geçti.

Başka ne krep eklenir:

yumurta. bileşenlerin Bağlantılı bileşenleri, krep, dağılmaya kızartma saygısız kolaylaştırmak vermeyin.

un. Hamur suları kaçan emer Kalınlaştır, tüm bileşenleri birbirine bağlar.

1

sebze. Sulandırılmış karaciğer tat, çanak bir sulu, ihale ver.

baharatlar. hamur içinde tuza ek olarak, et, kırmızı biber, hindistan cevizi ve daha fazlası için baharat, biber ekleyebilirsiniz.

Ayrıca, hamur süt ürünleri, krema, ekşi krema, yoğurt tutabilir. Bazen mayonez ekledi. Genellikle tat çeşitlendirmek için yardımcı tanelerin, mantar ve diğer ürünlerle krep pişirilir.

Krep kendi başlarına ya da yan yemekler ile servis edilir. sosu, krem ​​rengi bir veya otlar, sarımsak, karabiber ve tuz ile karışım halinde kullanılabilir. Bazen ürünü daha da ihale yapan Kavurma, sonra gravies Komposto krep.

Reçete 1: Olağan krep sığır karaciğeri

Sığır karaciğer börek için en yaygın tarifi, birçok kişi bunun farkında ve bu şekilde hazırlanır. basitliğine rağmen, bulaşık ana ürün hissedilmez kurutun ihale, sulu çıkıyor.

• un 2-3 yemek kaşığı (eğer irmiği koyabilirsiniz);

1. Yıkama karaciğer görünür filmi çıkarın ve kıyma makinası geçmesine kolay parçalar halinde kesilir.

2. Şeffaf çeşitli parçalar halinde kesilmiş soğan ve sarımsak.

3. ince bir süzgeç ile bir kıyma makinesi ile karaciğer ve sebze geçirin. tuz, un, biber, ekşi krema ekleyin ve yumurta kırmak. Eğer bir irmik koyarsanız, o zaman, yarım saat kadar şiş sağrı hamur standı vermek gerekir. kaşıkla karıştırıldı.

4. Yağ bir tavada ısıtılır. Diyet gıda yapışmaz Tencere kullanılan ve lezzetli bir kabuk oluşturmak için, yağ ya da hafif yağlanmış yüzeyi olmayan yemek olabilir.

Pişmiş kadar her iki tarafta börek ve yavru şeklinde bir tavada yayıldı 5. Kaşık meyilli acemi. Genellikle her tarafı için 1-1,5 dakika yeter. kağıt havlu üzerine yayılmış bitirdi krep aşırı yağ emmek için.

Tarif 2: pirinç karaciğer sığır krep

pirinç ekleme krep sığır karaciğeri daha tokluğu, dövülmüş verir ve gıda tadı çok daha fazla olur sulandırır. Bir garnitür veya kendi başlarına olabilir servis edin.

karaciğer, 500 g •;

kuru pirinç, 100 gram •;

Şekil 1, daha sonra yumuşayana kadar suda kaynatılır, yıkanabilir, ancak tohum kalmalıdır. su boşaltılır.

2. Bir kıyma makinesi soğan karaciğer geçiş ve haşlanmış pirinç ile karıştırın.

3. Tuz, biber kütlesi, herhangi bir baharat ekleyebilirsiniz. Un 2-3 yemek kaşığı koyun istenilen kalınlıkta hamur getirmek. Gerekli ince krep takdirde, örneğin, sandviç, daha sonra un çok koymayın. pirzola şeklinde dolgun ve gür ürünler için hamur kalın getirmek gerekir.

sıcak yağda kızartma 4. krep. Ya da, bir pişirme yağı gres çıkan hamur yayılır ve fırında pişirin.

Tarif 3: kabak ile dana karaciğerden Krep

Eh, kabak börek hazırlamak ve karaciğer yapın. Neden bu iki tarifleri birleştirmiyorsunuz? kullanışlı, hafif ve squash lezzet ile etli krep sığır karaciğerinde Bunlar sonucu. Harika bir yaz çanak.

• kabak 400 gram;

karaciğer, 400 g •;

1. Net kabak, ince bir rende üzerinde üç. Bitkisel çok sulu ise, hafifçe sıkmak mümkündür.

2. Soğan ve havuç bir kıyma öğütmek için parçalar halinde kesilmiş, temizlenir. Ama isteğe bağlı, sadece ince doğrayın veya rendeleyin olabilir.

3. karaciğer yıkandı ve rasgele dilimlemek. Büyük ve görünür filmi hemen kaldırılabilir.

4. doğranmış maydanoz, yumurta, un ekleyin rendelenmiş kabak ile karıştırın, kıyma makinesi ile tüm Hazırlanan malzemeyi atlanıyor. Tuz ve karabiber ile hamur unutmayın.

Bir tavada 5. Fry krep, ekşi krema ile servis edilir.

Reçete 4: havuç gelen sığır karaciğerden Krep

Sığır karaciğer bu börek özelliği güzel bir renk ve sıradışı bir tat. Bir tavada kızartma ihtiyacını eklemeden önce Havuç. Daha düşük kalorili seçeneği pişirmek istiyorsanız, sadece fırında biraz su veya bitkisel fırında ile dışarı koyabilirsiniz.

karaciğer, 400 g •;

• havuç 250 gram;

• un 40 gram;

Tereyağı ile bir tavada ince ve yavru, üç havuç temizleyin 1.. Kesinlikle hafifçe kahverengi, ızgara gerekmez.

2. Biz soğanlı ciğer eziyet. Sen kıyma makinesine veya kırmak için bir blender aracılığıyla atlayabilir.

3. havuç ile hepatik kitle karıştırın un, yumurta, tuz ekleyin. Sen eti için herhangi baharat koyabilirsiniz.

kahverengi oluncaya kadar her iki tarafta karaciğer 4. Fry havuç krep. Eğer herhangi bir yan yemekler, salatalar, taze ve salamura sebzeler ile olabildiğince onları servis edin.

Tarif 5: şaşkınlıkla sığır karaciğerden Krep

sığır dolgu ile karaciğer çarpıcı börek tarifi. peynir dolum kullanılır, ancak başka herhangi bir krem ​​ürünü alabilir gibi, eğer arzu. sebze, mantar, otlar: Benzer şekilde, diğer lezzetleri ile krep pişirebilirsiniz. Ama dolgular az sür, çok fazla olmamalıdır.

Karaciğer 300 g •;

• peynir 60 gram;

1. ince peynir ve sarımsak ovulmakta ve basitçe hep birlikte karıştırılabilir. kenara doldurma koyun. İstek üzerine sıcak biber, kıyılmış taze otlar eklemek mümkündür.

soğan parçalama 2. Karaciğer. Kalan tüm malzemeyi girin yoğurun. Kitle çok kalın değildi önemlidir. Krep ince elde edilmelidir.

3. tava yağ çürüyüp kaşık ince krep içine dökün. Hemen merkezde üst biraz peynirli ici koyun ve hamuru üzerine dökün. Ürün, bir tarafta kızaran sonra, ikinci ile tekrar pembe çevirin. Yangın karaciğer içini hazırlamak için zaman vardı ve peynir eritilmiş böylece çok büyük olmamalıdır.

4. Bu tür krep, bir garnitür için sağlanan ayrı bir kapta olarak kullanmak ya da sandviç döşenebilir.

Tarif 6: Mantarlı dana karaciğerden Krep

Bu kekler mantar ihtiyaç hazırlamak için. Düzenli mantar, taze veya dondurulmuş kullanabilirsiniz. Ayrıca yabani mantar alabilir, ancak kaynar su içinde 15 dakika boyunca önceden kaynatılmış gerekmektedir. Sen mantar marine karaciğer testlerinde eklemek ama bu durumda, onlar zaten çok ince doğranmış, tuz içerdiğini hatırlıyorum.

• mantar 300 gram;

• un 60 gram.

kesilmiş 1. Mantar, tavada kızartma çok büyük değil. Eğer çiğ mantar, yaklaşık 5 dakika kullanın. mantar haşlanmış ise, 2 dakika yeterlidir. Turşu gıdalar yavru iyi şişeden sıvı ve ince kesilmiş gerekmez.

2. shinkuem küçük ampuller, mantar göndermek. İki dakika daha beraber Pişirme sonunda istenirse sen sarımsak ezilmiş karanfil ekleyebilir.

Bir kıyma makinesi 3. Karaciğer büküm.

yoğurt 4. küçük kabartma tozu karıştırın. En kısa sürede reaksiyon gerçekleşecek şekilde, karaciğer ile karıştırarak. yumurta kırmak, mantar toplam ağırlığı dökün. Hamur tat tuz ve un, karabiber ile giyinmiş. Biz yarım saat durmaya ağırlık vermek.

Geleneksel bir şekilde 5. kızartma krep, fırında fırınlanabilir.

Tarif 7: krema sosu ile karaciğer Krep

ağzınızda eritmek krep pişirme seçeneği. sos krem ​​veya ekşi krema gerekecektir için, yağ oranı her şey olabilir. Bu sos, özellikle de pirinç, buğday ve makarna ile.

Karaciğer 700 g •;

1. Karaciğer plenochki kanalları silin kaldırın. dilimleri ve kıyma kesin. Benzer şekilde soyulmuş soğan ampuller parçalamak.

2. yumurta, un, hindistan cevizi ve bir tutam tuz ekleyin ve unu dökün ve hamur yoğurmak.

her iki tarafta 3. Fry krep, sos hazırlamak, bir kenara konmaktadır.

küçük küpler halinde kesilmiş 4. Net soğan,. sarımsak doğrayın.

ocakta tava koyun 5. biraz yağ dökün ve soğan kızartın. Sonunda Sarımsak atmak.

6. Su ile un seyreltin, bir tava, sos vermek kaynama içine döküldü, ateş azaltmak ve 2 dakika boyunca kaynatılır. Tuz, karabiber.

Tüm karaciğer börek çıbanı veren ve hemen tavada yayıldı, sosun içine kremayı dökün 7. bir kapak ile kapatın ve açın. gerek Simmer, sadece 15 dakika standı vermek ve örnek kaldırılabilir.

Sığır karaciğer börek - ipuçları

Bunun yerine irmik koyabilirsiniz krep sığır karaciğer için hamur buğday unu •, ürünlerin daha gür ve havadar elde edilir. Ayrıca mısır unu, pirinç, buğday, yulaf kepeği ve hatta basit ekleyebilir. çanak diyet lifi çok daha sağlıklı ve daha zenginleştirilmiş olacaktır. Ama en lezzetli krep ekmek kırıntıları ile elde edilir.

Karaciğer acı değildir To •, ürün dilimler halinde kesilmiş ve taze süt dökün edilebilir. en az yarım saat boyunca bekletin. Aynı teknik karaciğer kızartma önce sulu ve ihale dilimleri yapmanızı sağlar.

• karaciğerden krep değil sadece taze sebze koymak değil, aynı zamanda kızarmış edilebilir. Bu itibaren onlar sadece daha iyi tadacaktır. soğan ve havuç yanında, aynı zamanda lahana, patlıcan, biber, kabak ve hatta patates ekleyebilirsiniz. Deney ve mutfağınızda yeni lezzetler yaratmak!

• karaciğerden krep için hamur buzdolabında biraz durmak olsaydı, daha kalın olacaktır. hemen ürünü kızartma ve daha az un koymak değil planlıyorsanız bunu unutmayın.

• Krep kırık kızartmak, yuvarlanmaya ve kötü şekli tutmuyorsun? Sadece hamur bile bir yumurtayı ekleyin, biraz un dökmek olabilir.

© 2012-2018 "Kadın görüş." malzemeler kopyalarken - kaynağına referans zorunludur!

Portal Ekaterina Danilova baş editörü

E-posta: [email protected]

7 (965) 405 64 18: Bize de

krep karaciğer

Eğer karaciğer sevmiyorum bile, karaciğer börek sizin gibi eminiz. tatlı Lezzetli, yararlı. Krep karaciğer herhangi birinden yapılabilir.

Krep karaciğerden elde edilir, yay sayesinde çok yumuşaktır. Onlar çok çabuk hazırlanıp daha hızlı yenir!

Bu, herhangi bir karaciğer köfte için genel bir tarifi. Aynı lezzetli çıkıyor.

hatta tavuk, sığır ve domuz: Bu krep karaciğer herhangi birinden hazırlanabilir. İnanılmaz lezzetli döner.

yemeğe İhale teklif, lezzetli karaciğer börek. Bir garnitür - favori.

Karaciğer çok yararlıdır, ama herkes sever. krep deneyin ve pişman olmayacaksınız!

çanak bir dizi "hızlı, ucuz, lezzetli ve yararlı." Karaciğer börek bile karaciğer sevmiyorum olanlar yemek.

Bu meze karaciğer Bayram sofrası için iyi börek. Ve yılbaşı masaya sunulan ve doğum gününde yapılabilir. Hızlı, ucuz, lezzetli ve güzel.

Tavuk karaciğerden Köfteler-krep. Lezzetli, tatlı, hızla kızarmış.

Bu tarif için Lezzetli ve ihale krep hepatik (karaciğer köfte) çok kolay, basit ve hazırlamak için hızlı! Onlar herhangi bir garnitür ve sebzeler ile mükemmel bileşimi.

Karaciğer ürün kullanışlı, ucuz ve lezzetli olur ve hayal gücü ile, neodnoobrazno pişirin eğer, o sıkılmaz asla olmayacak. karaciğerden önerilen reçete krep karaciğerden yemekler her zamanki çeşitler uzatmak yardımcı olur.

soğan tavuk karaciğerden Narin krep. Hazırlaması kolay, hızlı kızarmış olduğunu.

Basit bir tarifi ve karaciğer börek gelen doyurucu bir kahvaltı (veya akşam yemeği). Ben tavsiye 🙂

karaciğerden Reçete tavuk köfteleri aile tablosu için idealdir. Tavuk karaciğerden Köfteler - basit bir yemek ama lezzetli, besleyici, ekonomik - Bütün bu nitelikler böylece hostes takdir!

zarif ve sığır karaciğeri pişirme kolay - Pişirme quenelle.

tavuk ciğeri ile Grechanik.

kabak ve ricotta peynirli Nazik karaciğer krep. Lezzetli bir yoğurt sos ile servis edilir. Beğen ve çocukları ve yetişkinler.

karaciğer Krep, özellikle sığır karaciğeri krep çok yararlıdır. Birçok karaciğer krep yemek yapmayı öğrenmek için yararlı olacaktır, gemogolobin artırmak ve Dolayısıyla bizim vücudu C vitamini çok gidecektir.

Karaciğer krep tarifi farklı ciğeri tavuk karaciğerden sığır karaciğerden krep, domuz karaciğeri krep, kekler yapmak kullanabilir. En ucuz biri yapmak - Karaciğer börek tavuk karaciğeri.

Şimdi doğrudan karaciğerden krep pişirmek için nasıl. Karaciğer börek bir kıyma geçirilir başlatmak için ham karaciğerinden hazırlanan. Daha sen karaciğer krep pişirmek için kızarmış soğan gerekir. hepatik krep hamur tarifi de karıştırılmalıdır un ve yumurta içeren, daha sonra kaydırılan ciğeri ekleyin. Sonra karaciğerden bir kaşık hamur ve tavada kızartın yağ krep alır. Karaciğerin tarifi krep kızartılmış havuç, çeşitli baharatlar ekleyerek çeşitlendirmek olabilir. Buna ek olarak, karaciğer börek Sen dolguları ile hazırlanabilir. Tam güneş karaciğer krep yemek yapmayı öğrenmek için, bir sayfa hepatik kekler (fotoğraflı tarifi) bakmanızı öneririz.

Sığır karaciğer karaciğer krep pişirmek için nasıl

Sığır karaciğeri çok faydalı ürünü belirtmektedir. O herhangi bir biçimde iyidir. buzağı karaciğerden krep hakkında - Ama bugün bu madde bir çok lezzetli yemek hakkında söyleyecektir. Birincisi, bunlar çok hassas lezzet ve aroma sahiptirler.

Ve ikinci olarak, bunların hazırlanması size çok zaman ve çaba almayacaktır. Sizler için yemeklerin en ilginç tarifler aldı. Ayrıca mağazada böyle yemeklerin hazırlanması için birkaç ipucu.

sığır karaciğeri krep geleneksel tarifi

 • Sığır Karaciğer 0,5 kg;
 • Bir soğan;
 • Bir taze yumurta;
 • Krema 15 gram;
 • buğday unu, 30 gram;
 • zeytin yağı, 30 gram (her ikisi de olabilir);
 • tuzu;
 • Baharatlar.

Pişirme süresi: 60 dakika.

Kalori 1 porsiyon: 160 kcal.

 1. Karaciğeri yıkayın. tüm damarları kesin. bir kıyma içinden geçmek;

 • Ampulü temizleyin. Bir kıyma makinesi ilerleyin. hepatik kitle haline girin;
 • örneğin belirli bir madde krem, buğday unu, yumurta, tuz ve baharatlar ilave edin. Düzgün tüm bağlamak;

 • toplu olarak kızgın zeytin yağı, sıvı kütle dökün. Bu amaç için, küçük bir metal kaşık;
 • Fry her bir tarafında iki dakika boyunca her kek;

 • Sırada krep 5-7 dakika kapağı altında buhar, aynı tava içine geri katlanır.
 • seramik güzel büyük tabakta hazır kek sunun. Onlar mantar sosu ve ızgara sebzeler ile mükemmel bir uyum.

  Afiyet olsun!

  Nasıl havuçtan krep sığır karaciğeri hazırlamak

  • dana karaciğer 0,5 kg;
  • On beş ampul;
  • İki havuç;
  • sarımsak İki karanfil;
  • buğday unu, 100 gram;
  • zeytinyağı 100 mi;
  • ekmek kırıntıları, 100 gram;
  • Cinsiyet h. L. tuzu;
  • Cinsiyet h. L. baharatlar;
  • kabartma tozu Bir tutam.

  Pişirme süresi: 45 dakika.

  Kalori 1 porsiyon: 178 kcal.

  1. Ön tedavi karaciğer ürünü. Herhangi kaba kısımlarını çıkarın;
  2. Küçük parçalar halinde kesmek;
  3. Sıcak zeytin yağ kızartma küpleri altın kadar soğan ve havuç rendelenmiş;
  4. Taşlama makinesi soğan, homojen bir maddeye havuç ve karaciğer;
  5. Un, ezilmiş sarımsak, tuz, baharat ve kabartma tozu yazın. Iyice karıştırın;
  6. koyulaşana kadar yarım saat soğukta hepatik bulamaç ile çanak yerleştirin;
  7. kaşık şeklinde ve karışım özgü pastiller el ile;
  8. ezilmiş krakerler içinde her bir rulo kavurma önce;
  9. Sıcak yağ, zeytin, her tarafta 4 dakika Fry;
  10. kaputun altında buğulanmış bitirdi krep arzu küçük.

  Güzel bir büyük cam tepsi üzerinde tabak yerleştirin. Belirgin bir şekilde, bu buğday ve mantar sosu garnitür ile birleştirilir.

  Afiyet olsun!

  yulaf tanelerinin ile krep sığır karaciğeri ve aşama tarifi

  İşte bu yemeğin çok ilginç bir çeşididir. Onun ev Sürpriz. Yemekten sonra bundan yemekleri sona erecek.

  • Sığır Karaciğer 1 kg;
  • Cam yulaf (lapa);
  • (Temizlemesinde) Kremi;
  • Taze kişnişi Demet;
  • tuzu;
  • Baharatlar.

  Pişirme süresi: Bir buçuk saat.

  Kalori 1 porsiyon: 163 kcal.

  1. Yıkama, karaciğer kaba parçacıkları çıkarmak. asitle temizleme için olan bir sıvı krem ​​içinde 30 dakika üzerine koymak;
  2. belirli bir zaman sürecinden sonra, krem ​​çıkarın. pürüzsüz hale gelene kadar öğütme değirmeni;
  3. Bu madde yulaf ezmesi, tuz, baharat ve kıyılmış kişniş içine girin. İyice karıştırın;
  4. Buzdolabında soğumaya biraz ver;
  5. Islak eller küçük kekler oluşturur;
  6. Fry, 3 dakika boyunca her iki tarafta bir sıcak yağ her zeytin;
  7. buhar sonunda sizin hamburger pişirme, 7 dakika kaplı.

  Güzel bir tabağı servis yapın. Garnitür iyi haşlanmış sebze ve mayonez sos.

  Afiyet olsun!

  Nasıl burada fırında lezzetli bir tavuk kanadı pişirmek.

  kalamar pişirmeyi öğrenin. Deneyimli aşçılar onların sırlarını paylaşırlar.

  irmik ile sığır eti Karaciğer börek

  Bu formül aynı zamanda türün klasikleri için de geçerlidir. Gıda ihale ve doyurucu çıkar. Herhangi masanın üzerinde harika görünüyor. Misafirleriniz heyecan olacak. Eh, iyi bir ev kadını olarak çarpıcı bir başarıyı bulacaksınız.

  • 0.5 kg küçük dana karaciğer;
  • Bir soğan;
  • kap irmik üçüncü bölümü;
  • 2 yumurta;
  • Yarım limon;
  • Zeytin yağı;
  • tuzu;
  • Baharatlar.

  Pişirme süresi: 50 dakika.

  Kalori 1 porsiyon: 147 kcal.

  Adım İlerleme adım:

  1. İnce soğan doğrayın ve altın zeytin kadar sıcak yağ üzerine kızartın;
  2. Biraz tuz ile pişirin irmik su. o kalın olmadığından emin olun;
  3. Kızarmış soğan bir et öğütücüsünde kaba filmler ve öğütme karaciğer tahliye;
  4. Bulamaç yumurta, yulaf lapası, yarım limon, tuz ve baharat suyu girin. İyice Tüm karışım;
  5. Kalın kadar soğuk çıkarın;
  6. Islak eller küçük köftesi oluştururlar ve zeytinyağı ile sıcak bir tavada bunları gönderin. her iki tarafta 4 dakika boyunca pişirin.

  Patates püresi bir garnitür ile Günümüze pişmiş başyapıt.

  Afiyet olsun!

  İçten hepatoselüler patates krep

  herhangi bir tatil masaya olacak bu krep için mükemmel bir ek. Bu lezzetli ve doyurucu yemek ile misafirlerinizi Amaze.

  • dana karaciğer 0,5 kg;
  • 100 mi krema;
  • 30 gram nişasta;
  • İki tavuk yumurtası;
  • 3 patates;
  • soğan;
  • 2 saat karıştırıldı. L. küçük hindistan cevizi;
  • Zeytin yağı;
  • tuzu;
  • Baharatlar.

  Pişirme süresi: 55 dakika.

  Kalori 1 porsiyon: 125 kcal.

  1. ondan bütün çizgiler ve filmin kaldırılması, karaciğer davranın. bir kıyma makinesi taşlama;
  2. Soğan kesilmiş ve aynı zamanda bir et öğütücü içinde öğütülmesi için;
  3. derileri ve kaba rende üç parça pişirilmiş patates;
  4. hepatik rendelenmiş patates, yumurta, nişasta ve krem ​​haline karışımı tanıtılması. İyice karıştırın;
  5. tuz, baharat ve hindistan cevizi elde edilen aroma maddesi. İyice Tüm karışım;
  6. Kalın kadar buzdolabında;
  7. Sıcak yağ, zeytin üzerinde soğutuldu bulamaç kızartma kısımları, (her iki taraftan da 3 dakika);
  8. köftesi buhara emin olun, 5 dakika kapalı.

  beyaz seramik güzel plakalı bir masaya Başyapıtınızı servis edin. garnitür için iyi sebze ızgara pişmiş.

  Afiyet olsun!

  Sığır karaciğeri çok titiz bir bileşendir. Bu yemeğin hazırlanması sırasında, başın belaya çalıştırabilirsiniz. bunları önlemek için şu ipuçlarını izleyin:

  • yemekler temeli sadece taze karaciğer ürünü kullanmak için. Hiçbir don;
  • Dikkatle onunla tüm damarları ve filmleri kaldırmak;
  • süt, krema, ekşi krema ya da mayonez bu madde marine Önceden. Ardından çanak acı olmaz;
  • Satın alma kaliteli sığır karaciğeri ödeyin. Genç bir hayvanın yan ürün satın almak tavsiye edilir.

  Bu ipuçları ardından, kolayca bir ilahi puding pişirebilirsiniz. Evinizi bu yararlı ve lezzetli yemeğin şımartın. Bizim tarifleri ve pratik ipuçları ile donanmış menü monotonluk bıkmak asla!

  Kendimi sık sık geleneksel karaciğer börek yerine krem ​​sadece tavuk karaciğeri pişirmek ve krem ​​koydu. Böylece daha yumuşak ve daha az kalori açın.

  Zeytin "şişman" doğada var olmayan, geri kalan tüm gelenekseldir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  + 82 = 86