kartondan yapılmış Toplu eşyalar

Kendi elleriyle karton zanaat şeması talimatları ile oluklu mukavva ve master sınıfları ilginç hediyeler yapılmış

Birçok anne-baba acaba - ama yağmurlu bir günde çocuklarının ne yapacağını? karton dışında el sanatları yapmak - iyi bir yolu yararları ile vakit geçirmek. Sana elleriyle kartondan yapılmış devre makaleler sunuyoruz.

Oluklu mukavva, kağıt, karton, viraj kolay olan daha iyi onunla çalışmak iş için çok uygun olduğunu ve daha kalın kağıt olduğunda şeklini tutar. Bu kart, Quilling (kağıt kıvrılması) tekniğine kullanılır. kangal oluşturulan karton gofrovanogo mamuller, hacimli hava ve çok güzel aldı. Bu kurul dekorasyon tatil paketleri, kartları, çerçeveler ve fotoğraf albümleri için uygundur.

Bir fare şeklinde bir küçük hediye için MK paket

Küçük çocuklar için basit bir usta sınıfı. Fare için küçük bir hediye bir paket olarak uygundur. İster o renkli karton tükeniyor.

Istenilen renk karton alın aşağı açıları üzerine bir üçgen çizin, sonra başka üç dorisovyvat üçgen ilk eşittir. yan ve nihai görüntünün üst kısmında birinde iki üçgenler bir büyük üçgen (tüm tarafların eşit olmak zorunda) olması gerekir. Sonra, bizim üst aşağı çekme ters çevirin ve bir yarım daire kulaklarını çizmek, daha sonra, dub, farklı bir rengin karton alıp kulak yapıştırılan. Biz kurdele bağlanması için dört delik gerçekleştirin. Viraj katlama kutu üçgenin hatları boyunca,. Biz gözler, burun, antenleri yapmak için hayal gücümüzü gösteriyor. Ayrıca kağıt kumaş veya dantel ile yapıştırılan bir karton bayram yaka yapabilirsiniz.

Gereksiz sıcak kutuları için stand Usta sınıfı

İyi-el sanatları her evde olan oluklu mukavva, yani gereksiz kutuları, yapılmış ve faydasızlığın atılan. Bu tür malzemelerin imha için acele etmeyin ve kutular çünkü, yani karton ilginç bir çok şey yapabilirsiniz. Bu oyun hızlı ve kolay yapılır, çocuklarla paylaşmak kolaydır. Biz bir kutu, kırtasiye bıçak, pergel, tutkal ve tasarım öğeleri (renkler, çıkartmalar, kalem, kumaş) gerekecektir. arzu edilen ebadına bağlı olarak eşit boyutta 2 ya da 3'e göre kesme kareler, kuru yapışkan vermek üzere, birbirine yapıştırılmış. Bir sonraki aşamada, bir pusula iki daire, dış ve iç, ofis bıçak kesim çizin. Tekrar karton alın ve erken adet (yüzük) dış etrafa, standı kesip. Sonraki destek PVA tutkal halkasını takmak. Stand hazır olduğunda, dekupaj tekniği gidin. Genellikle de eski iskambil kartları uygun, renkli peçete kullanın. İsterseniz, el sanatları, akrilik boya ile zevkinize göre dekore edebilirsiniz. Ürünün sonunda vernik. Sadece ürün dönüm, orijinal tutucu olarak kullanılan ve sıcak bir stand olarak kullanmak edilebilir.

Cilt yavru Oluklu karton:

Biz en ilginç dönüyoruz. 3D karton figürler herhangi çocuğu etkileyecek. Bir kaplan yavrusu üretimi için size MC sunuyoruz. şeritler halinde kesilmiş 2 turuncu ve siyah karton, alın, yaklaşık 0.8 cm'lik bir çap. Biz birçok 2 bardan yarıda 2 kesim gerekir. Yarım turuncu şeritler birlikte yarı siyah, bütün turuncu ve siyah bütün, tutkal al. Şerit, dairesel bir disk, yapıştırılan uç oluşturmak için bükülür. Parmaklar birer yarım küre oluşturmak üzere eğilir. Aynı şekilde, ikinci bölümünü yok. onlar öğeye yapıştırıcının iç gelecekte işe yaramadı aynı, biz ceket olduğunu, iki yarımküresinin doğru yapmak alın. Bunlardan, tutkal topu, bir yer nerede siyah şerit maske. başının altına temeli hazırdır. Daha sonra, sarı karton almak çapı 0.5 cm bir şerit kesilir, bu bir bütün şerit ve yarı-büküm oval alacak ve hafifçe konveks bir şekil verir. segmentin yarısı sekmeler için iki küçük diski bükülmüş itibaren, kafaya takmak için hafifçe yanlara ezmek. gözler, burun, bıyık ve kaş ekleyerek ağızlık Birleştirme. Biz vücuda açın. Onları tutkal, sırayla değişen renkler, disk büküm üç siyah çizgiler ve iki turuncu kesin. içeride tutkal yağlama bir koni Form. o iki tutkal sarı çizgili tedavülünde bir damla şeklini veren pençeler, portakal karton iki oval büküm. damlacıklar şeklinde küçük parmakları büküm üçü üzerinde bacak bağlıdır. Üst bacaklar, portakal koniler şeritleri yapmak, sarı şeritler biraz dışbükey şekil verme, bir disk halinde bükmek. siyah çizgili yapıştırmak dış tarafında sarı turuncu koni diskini sabitleyin. Yani, kaplan son kısmı - kuyruk. uzun oval yapın, tutkal şeridi bir eğri şeklini verir, orta noktada oval basıldığında cevapsız. Karşısında siyah çizgiler ile dekore. Tüm parçalar sonucu hayran birlikte yapıştırılır.

kartondan yapılmış Toplu eşyalar

1
 • aplike ahtapot Örme: fotoğraflar ile adım adım talimatları
 • Kendi elleriyle 14 Şubat'ta Valentine: Üst - Ana sınıflarının 100 En iyi fikirler
 • Kendi elleriyle Anahtarlık "Köpek". Fotoğraflı Adım Usta Sınıfı Adım
 • çocuklu Kış el sanatları. renkli kağıt "Kardan adam mailler": Master Class
 • Çocuklar için yeni yıl 2019 için El Sanatları. TOP - 50 + ana sınıfı "Rüya Domuz Nyusha"

Karton sadece mevcut değil bir çok popüler bir malzeme haline gelmiştir Kağıt ve karton eşyalar Tamamen beklenmedik olabilir. bunların üretimi için daha önce anaokulu ve ilkokul (ve tabii ki ebeveynleri) çoğunlukla çocukları karşılaştı, bu her yaştan bu işgal için şimdi. Mobilya ve tamamen neigrushechnaya, heykel ve hatta evde - tüm kartondan yapılmış. hediyeler için Ambalaj ve dekore edebilirsiniz karton bebek, fotoğraf çerçeveleri ve duvar panelleri için kutuları, oyuncaklar ve evlerin çeşitli çocukları eğlendirmek ve bir gösteri olarak görev yapacak.

ellerinde kartondan yapılmış Makaleler herkes için ulaşılabilir. Gerçekten de, bazen şeyler satın almak için gerek yoktur. Karton ambalaj kutuları, tuvalet kağıdı ve havlu, tayt karton ambalaj rulo gelen silindir-gömlekleri - siz söyleyin. Ve sadece İsterseniz çöpten, bazı çok ilginç şeyler oluşturabilir. Renkli karton ve kağıt bir kırtasiye mağaza satın alınabilir. Bazen kağıt ve aksesuarların özel türde gerekebilir. Onlar scrapbooking ürünlerin bölümler, özel mağazalarda bulunabilir. Sen makas ve sahte bıçak dışında herhangi özel aletler gerekmez. Tutkal, boya ve çeşitli yardımcı malzemeler - bu sizin takdirine bağlıdır.

renkli karton Makaleler Son derece zarif toplu kartları şeklinde. Karton üretim için birkaç renk ve bir yazıcı gerekir otkrytochku. Grafik grafiği kopyalayın istenilen boyuta artırmak ve yazıcıda yazdırma. Sonra, karton üzerine görüntüyü sürükleyip bir bıçak Prototipleme ile kesip. Bu farklı bir renk karton tabanına bunu sopa sadece kalır. Kartların hacmi tamamen içine yerleştirilmiş katlanmış olduğu bu boyutta Onun kesim. Kart tasarımı aksi sağlarsa Çoğu zaman, vakıf, dikdörtgen biçimindedir. Dikdörtgen iki eşit parçaya bölünmesi gerekmektedir. daha kolay karton bükülmesine yapmak için, katlama çizgisi kalem boş ince çubuk veya tığ ile yapılabilir. Daha sonra, katlama çizgisi yerine koymak, büyük ölçüde tüm süreci kolaylaştıracaktır. karton, daha dikkatli dışarıdan bir katlama çizgisine gidermeleri gerekir. Kartların ön demektir çeşitli kullanılarak dekore edilebilir: Kağıt uygulaması, boncuk, Rhinestones, it.d. fiyonklar Internet üzerinde Çizimler, herhangi tatillere çeşitli seçebilirsiniz. Geyik, Noel ağacı veya bir kar tanesi, snegovichok - yılbaşı veya Noel için oldukça uygundur. Kartların toplu ağır kağıt veya ince karton iyi markasını sundu. Cilt kart güzel hediye tamamlayacak olabilir ve hatta basit hediyeler olacak.

Çok çeşitli olabilir karton, yazılar, renkli kağıt, Uygulama tekniği. Bunlar sevimli küçük şeyler kreş duvarlarını süslemek mümkün olacak, onlar beşik üzerine bebeği asılabilir ve büyük çocuklar bu akıllı oyuncak memnun olmayacaktır. Eğer onunla baş edebilmek bir aile usta, varsa dört bölümden Paneli "Dört Mevsim", bir kontrplak çerçeve ile yapılabilir. boz 3-4mm kontrplak, kenar çerçeveleri ve yüzey vasıtasıyla testereyle Çerçeve zımpara ile zımparalanabilir gerekir ve isteğe bağlı olarak vernik tabakası ile kaplanabilmektedir. Ancak kalın bir karton üretimi için oldukça uygundur. Bu durumda Frame iki bölümden oluşur. alt kısmı renkli karton uygulama yapıştırılır bir kare şeklinde kesilir. Üst kısım gerçek kare boyutu şeklinde yapılır, bunun bir kare boyutundan biraz daha küçük olan en 1-2 mm altından çıkıntı yapan alt böylece. kare üst kısmı da aplike ile süslenmiştir. sadece doğruluk ve kaliteli malzeme zorla alma olduğunu - Basit ve karmaşık olmayan bir tekniktir sen çok hoş bir şey oluşturmanıza olanak sağlar, ve bütün bu gereklidir. Ne güzel çiçekler kağıt yapılabilir, bizim ana sınıfında öğrenebilir.

Çocuklar için karton Makaleler ve karton ve olağanüstü çeşitli tuvalet kağıdı ya da kağıt havlu ruloları çocukları ile. harika kale çok karton silindirler ve tuvalet kağıdı ne çıktı Bakın. Kartona baz silindirleri kartondan kesilmiş, sonra koniler şeklinde çatıları tamamlanmaktadır monte kapları, bulunmaktadır. Bazı kuleler sadece üst dişlerini kesti. İskeleye kulesi, sen silindirler Prototip bıçakla yapılan yuvaları kullanabilirsiniz da karton kesip, duvarlı. Eğer beyaz tutkal ile nemlendirilmiş tuvalet kağıdı, kullanabileceği bir dokulu yüzey kuleleri oluşturun. Kapılar ve pencereler de Prototip bıçak kesilir. Montajlı yapı iyi kuru sağlamak ve akrilik boya ile boyamak. Çocuklar memnuniyetle bir kalede yerleştirilebilir ve şövalyeler savaşları oynayacak. Ve küçük prenses Bebekleriyle konut edinme çok memnun olacak.

Birkaç kutularından o kadar zor değil olun. bir zımba, bir yapısal yapışkan bant veya bir tutkal yardımı ile birbirine kutu bağlayın. Pencereler ve kapılar Prototip bıçak kesme ve süslemeleri vardır. İlle dekor sofistike. Bu durumda, fayans sadece beyaz işaretleyici boyadı. Karton yapılır ve çoğu mobilya ve bazı yerlerde kullanmak ve buna göre onlarla boyalı ilgili kutuları, tamamlamak için yapılabilir. ev süslemeleri, baskı ile duvar duvar kalıntıları veya çıktısı kağıt üzerinde Yapıştır, yaratıcı ol. Sonra yerini ve şampanya mantarlarından bir tablo, çay ve diğer şeyler aynı stoper, filtrenin bir metal parçasının yapılmış bir sandalye var bulacaksınız. Karton Silindir gömlekleri kutuları ve oyuncaklar için malzeme haline gelebilir. ve yapılan insan yapımı mucize - biraz hayal gücü, makas, yapıştırıcı, boya veya renkli kağıt ile. Ayrıca, astar, iç ve hem de kutu dış kısmı olarak kullanılabilir. Eğer kapağına koymak böylece fazla, iki katmanlı olduğunu. Tabuta İçinde sen renkli kağıt veya bezle üzerinde yapıştırabilirsiniz ve dış yan çeşitli yollarla ile kaplanmıştır. Şekilli parçalar kutuları kartonpiyer yapılabilir. Bir kutuyu boyamak varsa, o zaman daha uzun ömürlü ve onların iyi bir görünüm korumak yapmak için vernik ile kapsamalıdır. Ve çocuklar bunun oluşturulmasında yer almak mutluyuz.

Nasıl kedi için karton el sanatları-ev yapmak.

Hepimiz kediler çekmeceler, kutular veya havzalarda gizlemek için nasıl sevdiğini biliyorum. Neden oyunlar için bazen onlara çok uyuyan hizmet ve edecektir bizim küçük şirin ev, için yapamayacağım. Bunu üretmek için, TV, buzdolabı ya da diğer cihazlardan ambalaj kullanılabilecek oluklu mukavva, gerekir. Bundan başka bir pusula (veya uygun bir kase) çevreler kullanılarak karton üzerinde işaretleyin. Karanfil veya dikiş iğneleri, iplik ve kalem pusula yapmak çok basittir. Resimde Bu gibi bir ev, farklı boyut çevrelerin çeşitli gruplar yapılmış ve PVA yapıştırıcı kullanılarak birbirine yapıştırılmaktadır. Şema kesme delikleri Şekil l'de gösterilen. Ev konik bir şekle sahip olmak zorunda değildir. Katmanlı tasarım başlangıçta bir kase gibi, genişleyen ve sonra yukarı doğru sivrilen, örneğin, farklı şekiller oluşturmak için izin verir. Delik dibine ulaşacak şekilde gerekli değildir. Eğer oluklu mukavva doğru miktarda yoksa, mümkünse uygun kutusundan oyuncak evin bir görünüş oluşturmak seçtiğiniz dışında herhangi bir dekor süslemek için pencere ve kapı kesip mümkündür.

Oluklu mukavva gelen El Sanatları çok farklı olabilir. Lamine oluklu levhadan kesilir düz heykel olabilir. Bunu yapmak için, bir ifade silueti ile hayvanın resmini bulmak ve kopyalayın. karton üzerinde siluet çizimi aktarın. Dikkatlice bir bıçak Prototipleme ile kesmek sadece kalır. yarıklar vasıtasıyla bağlandıkları çapraz üye, direnç şekil verir. Bir penguen gibi, ot veya buz taklit edebilir. yuva hem zımbalama ayrıntılarda standının yarı yüksekliğine bağlıdır. Şekil boyalı, ama boyama olmadan oldukça etkileyici görünüyor edilebilir. tuvalet kağıdı rulo silindiri - Sadece parça oluklu mukavva uçağın şekil ve durumda ana parçası azaltmıştır. Renkli bir oluklu mukavva quilling yapılabilir sanatta rakamlar olun. Çeşitli renklerde setlerle renkli ya da bitmiş şeritlerin oluklu levha şeklinde Malzeme piyasada bulunmaktadır. o quilling tekniğini andırır daha figürler yaratma süreci, yetişkinler hem de çocuklar için çok heyecan verici.

Noel el sanatları karton Bunlar medyanın çeşitli yapılabilir. Bu, elbette, kar taneleri, düz ve hacimli, yılbaşı ağaçları, yılbaşı süsleri ve çelenkleri. Bu aynı zamanda yılbaşı hediyeleri için hediye kutuları çeşitliliği ve diğer ambalaj içerebilir. Kesme kar taneleri - Noel el sanatları yapma en uygun yöntem. Eğer internette birçok bulabilirsiniz hazır şablonları kullanabilirsiniz, ama onların hayal kaptırmak olabilir. Hazır kar taneleri, sen çelenk içine tutkal ve Noel hediyeleri ambalaj süslemek için bir aplike olarak kullanılan, Noel ağacı, iç süslemeleri yapabilirsiniz.

Kar tanesi mutlaka bunları hantal yapabilir, düz olmak zorunda değildir. Son derece güzel Snezhinochka sanat Quilling yapılan. Canlı veya yapay Mutlaka bir Noel ağacı, satın. Çok kolay karton ve kağıttan bir Noel ağacı yapmak. Biz karton herhangi yükseklikte bir çıkış koni yapmak ve yeşil kağıt şeritler kesmek zorundadır. Kağıt birkaç tonları ise daha iyidir. döngüler şeklinde skrapi kağıt şeritler. Bu yapıştırıcı, çift taraflı bant veya zımbalayıcı vasıtasıyla yapılabilir.

Ve sonra birden çok satır sekme bizim koni saçak yürütün. Üst sıradaki alt bağlantı elemanları alt sıranın yerini kapsamalıdır. Fringe da yapışkan veya bant kullanarak çeşitli yollar ekleyebilirsiniz. sekmelerin üst satırda biz üst kısmını yönetecek. Noel ağacı ev yapımı, oyuncaklar ve çelenk ucu olabilir süsleyin. Daha balıksırtı model kağıt veya kartondan bir şablon kullanılarak kesilebilir. Kestiğiniz daha parçaları daha dışarı yemyeşil, ama sadece üç az.

Resimde ağaç oyma oyuncaklar ile süslenmiş. Ama bunları yapmak için kendinizi özellikle ağaç, küçük, çok zor olacak. Bu oyuncakları ayrı kesilmiş ve renkli kağıt ve sadece Noel ağacı onları sopa olabilir, fark etmez. Tutkal ve parıltı dalları kar simülasyonunu yapmak için izin verecektir. Kağıt Bu ağacı süslemek için ilginç oyuncaklar slelat yapabilirsiniz. Bunların tekniği, bir çırpıda, ve çizimlerden anlaşılmaktadır. Çocuklar kendi el yapımı toplar, çelenk ve fenerler gurur duyabilir. Karton küçük karla kaplı evin düzenini gerçekleştirmek ve ağacın altında koyabilirsiniz. Eğer LED mum veya el feneri pili içine eklerseniz, o zaman daha da muhteşem bakacağız.

Okulda, emek sınıflarında sıklıkla kağıt ve karton kullanın. Karton 4 sınıfa mamuller Bu yaşta çocuklar zaten çok yetenekli olduğu için, çok farklı olabilir. kullanılan bir tekniktir - oldukça farklıdır. ders üretimi için, oyuncaklar, kutular, kartları tercih edebilirsiniz. Çocuklar için kağıt el sanatları ile detaylı ana sınıfı burada bulabilirsiniz.

Karton mamuller, devreler imalatı oldukça karmaşık olmayan, bizim malzeme verilmiştir. Sadece resmi kopyalamak ve sonra gerekli boyuta yükseltmek. Bir yazıcı olmasa bile, sonra da sadece monitörün bir parça takmak, kolay kağıt aktarın. Böyle topları veya çiçek gibi basit parçalar için, kendi şablonu yapabilirsiniz.

Eğer ana sınıfı gibi mi? Arkadaşıma Gönder - Aşağıdaki düğmelerden tıklayın:

Anahtar etiketler Haberler:

 • Noel hediyeleri için Ambalaj: fotoğraflar ile en iyi ana sınıfları
 • Kağıdın Noel oyuncaklar: fotoğraflar ile en iyi ana sınıfları
 • Kendi elleriyle bir kedi için küçük bir ev: fotoğraflar ile iyi fikirler ve master sınıfları
 • Nasıl bebek için mobilya yapmak için? fotoğraflarla en iyi fikirler, ana sınıfları
 • Kendi elleriyle yaşlı bir kişinin posta kartını: fotoğraflar ile iyi fikirler
 • Makaleler çocuklar için kağıttan yapılmış! adım fotoğrafları adım ile en iyi fikirler ve master sınıfları
 • fotoğraflarla adım master sınıfları adım: Bir kağıttan tekneyi nasıl yapılır
 • Bir kağıttan bir silah nasıl yapılır: fotoğraflar ile en iyi ana sınıfları
 • kendi elleriyle Noel evler: fotoğraflar ile popüler ana sınıfları
 • Yılbaşı. adım fotoğrafları adım ile En el sanatları usta sınıfları

 • En Popüler Kazan gözde mekan
 • Yeni Yıl için karton Güzel sanatları
 • Kendi elleriyle 14 Şubat'ta Valentine: Üst - Ana sınıflarının 100 En iyi fikirler
 • elleriyle tespih. adım atölye adım
 • Kendi elleriyle 2019 yılında El Sanatları. Yılın Sembol - bir domuz, domuz yavrusu. adım fotoğrafları adım ile 100 fikirler
 • Güzel model konuşmacı: Petek. TOP - örgü + açıklama için 10 fikir
 • kızlar için Crochet etekler. TOP - fotoğraflar, şemalar ve açıklamalarla 20 fikir
 • Kendi elleriyle "Pandora" Bilezik: adım kılavuz adım
 • Özellikle farklı türde bebek için kıyafet örgü
 • Kendi elleriyle kağıt ürünleri: fotoğraflarla TOP -10 fikirler

Malzemelerin yeniden yazdırma yalnızca yayıncının yazılı izni ile izin verilir!

kartondan yapılabilir 10 ilginç el sanatları

Eğer elektronik ve diğer öğeleri satın aldıktan sonra ise, karton kutular, onları atmak gerek vardı.

Karton ev için ve çocuklar için el sanatları büyük miktarda yapabilirsiniz.

Burada 5 karton dışında çok ilginç ve faydalı şeyler yapmak için ve ayrıca onların sanatı bazı ustaları tarafından yapılan inanılmaz neyi el sanatları görmek için öğrenebilirsiniz.

Garland ellerinde kartondan yapılmış

- elbisede spangles (pullar)

- süper yapıştırıcı veya sıcak tutkal

1. karton düz harfler, geometrik şekiller veya desen üzerinde çizim ve kesip.

* Karton üzerinde mektup almak için tek yapmanız gereken bir cetvel ve kalem kullanabilir veya kağıt harfi üzerine basılabilir, bir yol üzerinde onun etrafında seyir, mektup kesip bir karton ve ofis knife kağıt koyun.

2. payetler (payetler) hazırlayın ve kartona onları yapıştırılmış başlar. Sen pullu farklı türde kullanabilir ve mutlaka bir ipe payetler sahip olmak zorunda değildir.

3. Tüm harf veya şekiller hazır olduğunda, geriye doğru ve ters düz bir yüzey üzerine yerleştirmek ve onları iplik sopa.

tutkal kuruduğunda, bir çelenk asmak olabilir.

Masaüstü için karton organizatör nasıl yapılır

- karton 25 yaprak (25 x 25 cm)

- (Gerekirse) yapıştırıcı için fırça.

Bir cetvel ve kalem kullanılarak 1. kurulu en az 2.5 cm kenarından bırakarak, (vb kalem, detay için) bir girinti olmak için karton yer tek bir yaprak çizin.

2. Yeni bir liste için hazır karton parçası, sen delik açmış ve yeni metal tabakasının dışına kesip yerde daire.

3. Diğer sayfalarıyla aynı adımları tekrarlayın, ama sonunda 5 yaprak bozulmamış bırakın.

4. araya delikli tüm sayfaları tutkal nazikçe ve sorunsuz başlayın. Eğer yapıştırıcı uygulamak için bir fırça kullanılabilir. Sonuna kadar böyle devam, sonra beş ilk 5 sayfaları tutkal ve edebilirsiniz.

5. Tutkal düzenleyicinin alt yapmak için 5 bozulmamış tabakaların arasındadır.

6. 20 tabakaların düzenleyicinin kesilen parçanın tabanına yapıştırıldı kalır.

gece kuru kesmek edelim ve sonra kullanabilirsiniz.

elleri ile karton ürünleri: geometrik lamba

- PVA yapıştırıcı ya da bir sıcak tutkal

- cetvel, pusula ve bir kalem (a beşgen çizmek için)

- LED ampul (o karton yakmak etmemek için bu ışık LED olması önemlidir)

1. Başlangıç ​​karton beşgen çizim (5 aynı kenarları şekil). 6 cm, ancak seçebilirsiniz farklı bir boyut, bütün rakamlar aynı boyutta idi ana şey - Öncelikle, 11 adet, daha sonra yine yaklaşık 10. Bu örnekte, bir beşgen her tarafının boyutunun gerekir.

Hatta bir beşgen çizmek için, bu videoyu izleyin:

Eğer çizilmiş ve karton beşgen kesip sonra, iz ve Pentagon geri kalanını kesip bir şablon olarak kullanabilirsiniz.

11 beşgen her birinde 2. 5 küçük beşgen çizin. Bu örnekte, aralarındaki mesafe - yaklaşık 6 mm.

3. Bir kırtasiye bıçağı her beşgen karton tüm parçaları (. Resim) kesim kullanılması. Bu uzun bir süreç, ama oldukça basit.

4. ayrıntıları toplamak için başlayın.

5 ve beşgen bir grup hazırlayın. masada büyük bir yer ve uçları büyük beşgen kenarlarına dokunacak şekilde bunun üstüne boyutu sopa sonraki. Tüm ayrıntılar yapıştırılmış değildir aynı tarzda devam edin.

Pentagon'un diğer gruplarla 5. 4. adımı yineleyin.

6. lamba takma.

tüm parçalar monte edildiğinde, lambayı monte edebilirsiniz. bir parçanın düz bir yüzey üzerine yerleştirin ve kalan parçaların kenarlarına yapışmaya başlar. böylece detayları çok sayıda da yan yapıştırılmış olan olduğunu yapıştırılması deneyin (bkz. Resim).

* Biraz WUSTHOF'tan rakamları var. Bir vazo gibi bir şey alacak.

Sonra görüntülerde gösterilen şekilde tutkal.

7. Artık bir lamba için bir üs yapmak gerekir. Birkaç beşgen çizmek gerekiyor Bunu yapmak için (bu örnekte, orada 8 adet) ve onları kesip.

Her bir şekilde içinde bir beşgen (kenarından 1 cm) çekmek ve kesin. kesik kısmını çıkarmak ve dikkatli bir şekilde tüm diğer parçalar arasında tutkal.

8. ampuller başka beşgen kesip lamba soketine için bir delik yapmak gerekir.

lamba tabanına adım 8 9. Tutkal detayı.

10. tabanına ampul takılarak, (göre) olması gerektiği gibi lamba yerleştirmek ve kablo için küçük bir kesik (veya açıklık) olun. Sen lamba tabanına daha iyi sopa bazı yapıştırıcı ekleyebilir.

Duvar dekorasyon elleriyle karton (şema)

- kalem ve cetvel (bazı kareler çizmek için)

- akrilik ya da püskürtme.

farklı boyutlarda çok sayıda kareler halinde karton (karton) kesin 1..

2. Tüm kareleri boyayın. Bu örnekte, metalik bir renk kullanılır.

3. karton büyük levha hazırlamak ve boyayın.

4. Diğer tüm kareleri boyamak ve büyük bir levha tutkal onları başlayın.

* Cleito istediğiniz gibi.

5. çift taraflı bantla duvara çalışmalarını sopa, ya da sadece duvara rafa koyabilir.

ellerinde kartondan yapılmış mobilya: bir bulut şeklinde bir raf

- karton birkaç yaprak

Metin talimatları sonra bu raf oluşturmak için bir video talimatlarına bakın.

1. karton bir yaprak alın ve bulut boyayın. karton levhanın bir tarafı bulutun aşağı kısmına (. resim) olarak görev böylece daha iyi beraberlik.

makas senin bulut ile 2. Kes.

her sayfa ve kesim üzerinde Araştırıyoruz - 3. Aynı boşlukları daha yapmak için bir karton bulutu kullanın.

* Bu örnekte, kullanılan mukavva tabaka 23 - tabaka 3 bulutlar şeklini takip eder ve 20 olacak "vnutri9quot; karton yapısı ve onlar da benzer bir yapıya sahip, ancak bunlar (bkz. video) kurulu kaydedebilirsiniz.

4. bulutlar detaylar arasında yapıştırılmış gereken küçük parçalar halinde kullanılmayan karton kesin

5. nazikçe başlayın ve karton parçası parçaları arasındaki sopa unutmadan, bir anda tüm parçalar raf tutkal (bkz. Resim).

6. Bir raf asmak için önce bir kanca ve bir çivisini (bkz. Video) takmak ve rafta onları asmak gerekir.

kartondan yapılmış bir kitaplık nasıl yapılır (video)

Avize ellerinde kartondan yapılmış (fotoğraf)

kağıt ve karton ürünleri: ayna karton parçası ile dekore

kağıt havlu veya tuvalet kağıdı karton rulo yapılmış tüm küçük detaylar.

Birinci silindir muntazam kalınlıkta halkalar halinde kesilmiş olması gerekir, ve bu halkalar pimi MOTOM. Bu detayların itibaren, güzel dekorasyon ve El yapabilirsiniz.

kağıt ve karton itibaren bir kitaplık yapmak

Önceki zanaat olduğu gibi, tüm karton halkalar kağıt havlu ruloları yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 51 = 59